Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Bízová Lada
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:13460:364TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenkapoul Petr
Štofka Filip
 
 
Nedbálek Michal
Oharek David
 
 
949  3010
2.Sigmund Ivo
Chrást Roman
 
 
Dorňák Zdeněk
Dufek Jan
 
 
958  3020
3.Sigmund IvoDorňák Zdeněk-12-10-11  0321
4.Šenkapoul PetrOharek David9117  3031
5.Štofka FilipDufek Jan33-9-1223241
6.Chrást RomanNedbálek Michal3-134-1483251
7.Šenkapoul PetrDorňák Zdeněk12-5-8853261
8.Štofka FilipOharek David97-8-833271
9.Chrást RomanDufek Jan-75-6863281
10.Sigmund IvoNedbálek Michal7711  3091
11.Štofka FilipDorňák Zdeněk948  30101
12.Chrást RomanOharek David46   20  
13.Sigmund IvoDufek Jan         
14.Šenkapoul PetrNedbálek Michal         
15.Chrást RomanDorňák Zdeněk         
16.Sigmund IvoOharek David         
17.Šenkapoul PetrDufek Jan         
18.Štofka FilipNedbálek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sigmund Ivo11Dorňák Zdeněk12
Šenkapoul Petr20Oharek David02
Štofka Filip30Dufek Jan02
Chrást Roman20Nedbálek Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:37559:602TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil David
Horák Aleš
 
 
Pavlík Tibor
Janča Miroslav
 
 
-6-7-7  0301
2.Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
Kowal René
Kratochvíl Tomáš
 
 
10148  3011
3.Kolůch JaroslavPavlík Tibor-78-7-6 1312
4.Horák AlešKowal René-867-993222
5.Musil DavidJanča Miroslav-52-4-7 1323
6.Macela PetrKratochvíl Tomáš1069  3033
7.Horák AlešPavlík Tibor-9-98-8 1334
8.Musil DavidKowal René10-12-9453244
9.Macela PetrJanča Miroslav-9-9-4  0345
10.Kolůch JaroslavKratochvíl Tomáš-10-9-7  0346
11.Musil DavidPavlík Tibor-3-7-4  0347
12.Macela PetrKowal René-43-107123257
13.Kolůch JaroslavJanča Miroslav-9-1110-5 1358
14.Horák AlešKratochvíl Tomáš88-86 3168
15.Macela PetrPavlík Tibor-8-7-10  0369
16.Kolůch JaroslavKowal René-9-10511-823610
17.Horák AlešJanča Miroslav10-7-911 22  
18.Musil DavidKratochvíl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolůch Jaroslav04Pavlík Tibor40
Horák Aleš21Kowal René13
Musil David12Janča Miroslav30
Macela Petr22Kratochvíl Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Siwiec Radomír
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8428:316SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rusnák Aleš
Volný Karel
 
 
Hušek Adam
Jakubský Filip
 
 
69-914 3110
2.Mynář Vojtěch
Siwiec Matěj
 
 

 
 
WO    3020
3.Volný KarelJakubský Filip-9556 3130
4.Siwiec MatějKačer Radek131010  3040
5.Rusnák AlešHušek Adam87-1-5-52341
6.Mynář VojtěchHrunka Jakub65-97 3151
7.Siwiec MatějJakubský Filip9-9510 3161
8.Rusnák AlešKačer Radek1085  3071
9.Mynář VojtěchHušek Adam10114  3081
10.Volný KarelHrunka Jakub711-1010 3191
11.Rusnák AlešJakubský Filip565  30101
12.Mynář VojtěchKačer Radek         
13.Volný KarelHušek Adam         
14.Siwiec MatějHrunka Jakub         
15.Mynář VojtěchJakubský Filip         
16.Volný KarelKačer Radek         
17.Siwiec MatějHušek Adam         
18.Rusnák AlešHrunka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Volný Karel20Jakubský Filip03
Siwiec Matěj20Kačer Radek02
Rusnák Aleš21Hušek Adam11
Mynář Vojtěch20Hrunka Jakub02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25547:530TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachta Jakub
Karczmarczyk Michal
 
 
Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
-9-79-9 1301
2.Karásek Karel
Černocký Dominik
 
 
Matějíček Miloš
Rybár Petr
 
 
12-78-863211
3.Karásek KarelRybár Petr7-634 3121
4.Karczmarczyk MichalTomica Daniel-119-5723231
5.Plachta JakubMatějíček Martin94-65 3141
6.Černocký DominikMatějíček Miloš498  3051
7.Karczmarczyk MichalRybár Petr-99-41153261
8.Plachta JakubTomica Daniel10-1-9893271
9.Černocký DominikMatějíček Martin-7-9912-32372
10.Karásek KarelMatějíček Miloš4119  3082
11.Plachta JakubRybár Petr484  3092
12.Černocký DominikTomica Daniel-5-9-9  0393
13.Karásek KarelMatějíček MartinWO    0394
14.Karczmarczyk MichalMatějíček Miloš-107-9-9 1395
15.Černocký DominikRybár Petr8108  30105
16.Karásek KarelTomica Daniel         
17.Karczmarczyk MichalMatějíček Martin         
18.Plachta JakubMatějíček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karásek Karel20Rybár Petr04
Karczmarczyk Michal21Tomica Daniel12
Plachta Jakub30Matějíček Martin11
Černocký Dominik22Matějíček Miloš12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15494:407SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
Sikora Radek
Novotný Jiří
 
 
98-114 3110
2.Zajíc Miroslav
Mikeska Jaroslav
 
 
Sikora Filip
Revay Radomír
 
 
44-77 3120
3.Růžička FilipRevay Radomír-7-5-4  0321
4.Hasil TomášSikora Filip11-964 3131
5.Gráf JiříNovotný Jiří997  3041
6.Zajíc MiroslavSikora Radek676  3051
7.Hasil TomášRevay Radomír675  3061
8.Gráf JiříSikora Filip3139  3071
9.Zajíc MiroslavNovotný Jiří9-757 3181
10.Růžička FilipSikora Radek-8-88-9 1382
11.Gráf JiříRevay Radomír10610  3092
12.Zajíc MiroslavSikora Filip4-810-9-112393
13.Růžička FilipNovotný Jiří-7410-91132103
14.Hasil TomášSikora Radek         
15.Zajíc MiroslavRevay Radomír         
16.Růžička FilipSikora Filip         
17.Hasil TomášNovotný Jiří         
18.Gráf JiříSikora Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Filip12Revay Radomír12
Hasil Tomáš20Sikora Filip12
Gráf Jiří30Novotný Jiří03
Zajíc Miroslav21Sikora Radek11
Na začátku utkání příjezd komisaře ČAST- p.Dospíšil Jiří



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Ostrý Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Sedlák Zdeněk
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:33410:547ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudík Luboš
Veselý Lukáš
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
9-5-6-9 1301
2.Přikryl Aleš
 
 
Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
 
 
WO    0302
3.Přikryl AlešOndryáš Daniel-6-4-6  0303
4.Dudík LubošPolášek Radovan688  3013
5.Masnica MichalWO    0314
6.Veselý LukášZáškodný Marek9510  3024
7.Dudík LubošOndryáš Daniel-5-86-6 1325
8.Polášek RadovanWO    0326
9.Veselý LukášMasnica Michal1097  3036
10.Přikryl AlešZáškodný Marek-10-4-4  0337
11.Ondryáš DanielWO    0338
12.Veselý LukášPolášek Radovan15-5126 3148
13.Přikryl AlešMasnica Michal-7-6-2  0349
14.Dudík LubošZáškodný Marek-104913 3159
15.Veselý LukášOndryáš DanielWO    3069
16.Přikryl AlešPolášek Radovan5-5910 3179
17.Dudík LubošMasnica Michal354  3089
18.Záškodný MarekWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Přikryl Aleš13Ondryáš Daniel20
Dudík Luboš31Polášek Radovan03
Veselý Lukáš30Masnica Michal12
   Záškodný Marek12
WO15WO51
Utkani pritomen komisar Jiri Dospisil. ZK - Dudik Lubos hodil palkou do ohradky ZK + CK - Dudik Lubos zamerne rozbil micek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS