Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Voženílková Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:Zajíček Martin
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:37551:598TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
Šedivý Zdeněk
Kadlec Vít
 
 
13-812-6-82301
2.Lukeš Marek
Stránský Matěj
 
 
Dvořák Petr
Marat Petr
 
 
-93-104-52302
3.Stránský MatějŠedivý Zdeněk-3-4-5  0303
4.Šimonek PetrDvořák Petr6-11145 3113
5.Kadleček RadomírKadlec Vít-847-853223
6.Merta JakubMarat Petr55-65 3133
7.Šimonek PetrŠedivý Zdeněk-2-5-4  0334
8.Kadleček RadomírDvořák Petr10-96-583244
9.Merta JakubKadlec Vít9-785 3154
10.Stránský MatějMarat Petr7-98-10-62355
11.Kadleček RadomírŠedivý Zdeněk-9-5-9  0356
12.Merta JakubDvořák Petr6614  3066
13.Stránský MatějKadlec Vít-10-4-11  0367
14.Šimonek PetrMarat Petr-5-8-7  0368
15.Merta JakubŠedivý Zdeněk8-10-1-7 1369
16.Lukeš MarekDvořák Petr-9-9-6  03610
17.Šimonek PetrKadlec Vít7    10  
18.Kadleček RadomírMarat Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stránský Matěj03Šedivý Zdeněk40
Šimonek Petr12Dvořák Petr13
Kadleček Radomír21Kadlec Vít12
Merta Jakub31Marat Petr21
Lukeš Marek01   
Přítomen komisař ČAST p.Tomanec Jan



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Švec Jan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Frolík Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Vraštil Lukáš
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32468:508AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchta Pavel
Mádlo Martin
 
 
Kuchař Jan
Hájek Michal
 
 
-6-1211-3 1301
2.Koubek René
Dufek Lukáš
 
 
Hüttl Michal
Lánský Jakub
 
 
-93-99-72302
3.Koubek RenéHájek Michal8-4-8-11 1303
4.Dufek LukášKuchař Jan-5-6-7  0304
5.Kuchta PavelLánský Jakub-11-9-9  0305
6.Mádlo MartinHüttl Michal867  3015
7.Dufek LukášHájek Michal-4-84-2 1316
8.Kuchta PavelKuchař Jan2-9-79-62317
9.Mádlo MartinLánský Jakub1066  3027
10.Koubek RenéHüttl Michal9-12-2-10 1328
11.Kuchta PavelHájek Michal3-711-443238
12.Mádlo MartinKuchař Jan-10-7-10  0339
13.Koubek RenéKubát Jan ml.953  3049
14.Dufek LukášHüttl Michal-710-4-6 13410
15.Mádlo MartinHájek Michal83-98 31  
16.Koubek RenéKuchař Jan         
17.Dufek LukášKubát Jan ml.         
18.Kuchta PavelHüttl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koubek René12Hájek Michal21
Dufek Lukáš03Kuchař Jan30
Kuchta Pavel12Lánský Jakub11
Mádlo Martin21Hüttl Michal21
   Kubát Jan ml.01
Kontrola komisaře ČAST. Žlutá karta hráči domácích Kuchta Pavel - hození pálkou. Střídání v týmů hostů ve 13.utkání nastupuje Kubát Jan.ml., odstupuje Lánský Jakub.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Koblížek Martin
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33641:628DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Daniel
Slavík Libor
 
 
Hanousek Ondřej
Charvát Ondřej
 
 
879  3010
2.Lučan Martin
Foff Miroslav st.
 
 
Rubeš Michal
Bezdíček Martin
 
 
-11612-6-42311
3.Foff Miroslav st.Bezdíček Martin-6-10-7  0312
4.Slavík LiborRubeš Michal76-99 3122
5.Málek DanielCharvát Ondřej-4-8-9  0323
6.Lučan MartinHanousek Ondřej1025  3033
7.Slavík LiborBezdíček Martin87-7-1093243
8.Málek DanielRubeš Michal-811-8-4 1344
9.Lučan MartinCharvát Ondřej5114  3054
10.Foff Miroslav st.Hanousek Ondřej-7-11-8  0355
11.Málek DanielBezdíček Martin-9-9-9  0356
12.Lučan MartinRubeš Michal4106  3066
13.Foff Miroslav st.Charvát Ondřej9-7-10963276
14.Slavík LiborHanousek Ondřej-8-98943286
15.Lučan MartinBezdíček Martin-2-912-7 1387
16.Foff Miroslav st.Rubeš Michal-9-4-11  0388
17.Slavík LiborCharvát Ondřej-8696 3198
18.Málek DanielHanousek Ondřej9-785 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foff Miroslav st.13Bezdíček Martin31
Slavík Libor40Rubeš Michal22
Málek Daniel13Charvát Ondřej13
Lučan Martin31Hanousek Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
Gombarčík Karel st.
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:Gombarčík Karel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:Brzecki Pawel
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32467:512ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piesla Tomasz
Vodal Vladimír
 
 
Trajhan Miroslav
Záboj Matěj
 
 
6-76-9-72301
2.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Dolejší Stanislav
Zaplatílek Ctibor
 
 
998  3011
3.Piesla TomaszTrajhan Miroslav-6-6-13  0312
4.Kollert DavidDolejší Stanislav-89-2-4 1313
5.Vodal VladimírZáboj Matěj9106  3023
6.Gombarčík Karel ml.Zaplatílek Ctibor1-1663 3133
7.Kollert DavidTrajhan Miroslav-9-11-8  0334
8.Vodal VladimírDolejší Stanislav810-5-5-92335
9.Gombarčík Karel ml.Záboj Matěj-8-8-8  0336
10.Piesla TomaszZaplatílek Ctibor106-88 3146
11.Vodal VladimírTrajhan Miroslav-7-8-4  0347
12.Gombarčík Karel ml.Dolejší Stanislav7-8-8-9 1348
13.Piesla TomaszZáboj Matěj77-9-6-112349
14.Kollert DavidZaplatílek Ctibor-7-4-6  03410
15.Gombarčík Karel ml.Trajhan Miroslav-6    01  
16.Piesla TomaszDolejší Stanislav         
17.Kollert DavidZáboj Matěj         
18.Vodal VladimírZaplatílek Ctibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piesla Tomasz12Trajhan Miroslav30
Kollert David03Dolejší Stanislav30
Vodal Vladimír12Záboj Matěj21
Gombarčík Karel ml.12Zaplatílek Ctibor12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí:Protiva Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Kaněra Jan
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27598:558SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Martin
Mečl Jan ml.
 
 
Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
-510-5-6 1301
2.Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
Šilhán Josef
Ježek Michal
 
 
678  3011
3.Kaněra JanBradáč Petr87-11-853221
4.Protiva LubošRose Radek-6-11-3  0322
5.Protiva MartinŠilhán Josef8-7510 3132
6.Fabíni MarekJežek Michal596  3042
7.Protiva LubošBradáč Petr-6-38-8 1343
8.Protiva MartinRose Radek-86-123-72344
9.Fabíni MarekŠilhán Josef9-8-6-5 1345
10.Kaněra JanJežek Michal-615-843255
11.Protiva MartinBradáč Petr772  3065
12.Fabíni MarekRose Radek1159  3075
13.Kaněra JanŠilhán Josef108-7-8103285
14.Protiva LubošJežek Michal-3737 3195
15.Fabíni MarekBradáč Petr-386-9-82396
16.Kaněra JanRose Radek86-710 31106
17.Protiva LubošŠilhán Josef         
18.Protiva MartinJežek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaněra Jan40Bradáč Petr22
Protiva Luboš12Rose Radek22
Protiva Martin21Šilhán Josef12
Fabíni Marek22Ježek Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Budina Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará Paka, tělocvična ZŠRozhodčí:Lhota František
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33685:647TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlabola Petr
Vajgl Pavel
 
 
Minář Jiří
Zdvihal Radek
 
 
-558-573210
2.Šajner Lubomír
Krtička Luboš
 
 
Pokorný Marcel
Svatoš Roman
 
 
8108  3020
3.Krtička LubošPokorný Marcel-6-6-4  0321
4.Šajner LubomírSvatoš Roman-67-10-12 1322
5.Vajgl PavelMinář Jiří3-96-9-172323
6.Dlabola PetrZdvihal Radek745  3033
7.Šajner LubomírPokorný Marcel-43-22-92334
8.Vajgl PavelSvatoš Roman5-384 3144
9.Dlabola PetrMinář Jiří975  3054
10.Krtička LubošZdvihal Radek711-8-7-52355
11.Vajgl PavelPokorný Marcel-612133 3165
12.Dlabola PetrSvatoš Roman-5819 3175
13.Krtička LubošMinář Jiří9-7-2-5 1376
14.Šajner LubomírZdvihal Radek93-12-7-122377
15.Dlabola PetrPokorný Marcel-5118-743287
16.Krtička LubošSvatoš Roman-6-2-10  0388
17.Šajner LubomírMinář Jiří25-113 3198
18.Vajgl PavelZdvihal Radek8-979 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krtička Luboš04Pokorný Marcel22
Šajner Lubomír13Svatoš Roman22
Vajgl Pavel31Minář Jiří22
Dlabola Petr40Zdvihal Radek22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS