Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Montas Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovRozhodčí:Dufková Eva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 581, 500 04 Hradec Králové - Kukleny, Sokolovna TJ MontasRozhodčí:Langrová Dana
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:621:20385:386TJ Lokomotiva Trutnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Aubusová Gabriela
Kolegarová Šárka
 
 
Hindráková Martina
Albrechtová Renata
 
 
7108  3010
2.Aubusová GabrielaHolá Natálie63-86 3120
3.Samková JaroslavaAlbrechtová Renata9-5-9-7 1321
4.Kolegarová ŠárkaHindráková Martina-118-9-8 1322
5.Samková JaroslavaHolá Natálie59-3-6-72323
6.Aubusová GabrielaHindráková Martina99-66 3133
7.Kolegarová ŠárkaAlbrechtová Renata-911-4-11 1334
8.Samková JaroslavaHindráková Martina7-48-8-52335
9.Kolegarová ŠárkaHolá Natálie-11-597-82336
10.Aubusová GabrielaAlbrechtová Renata3164  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Aubusová Gabriela30Holá Natálie21
Samková Jaroslava03Albrechtová Renata21
Kolegarová Šárka03Hindráková Martina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:23275:349SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dosedělová Michaela
Koutská Marie
 
 
Nováková Martina
Smíšková Martina
 
 
-4-856-62301
2.Vítová DrahomíraMunková Irena-0-1-4  0302
3.Dosedělová MichaelaSmíšková Martina-2-4-10  0303
4.Koutská MarieNováková Martina-5-10-10  0304
5.Dosedělová MichaelaMunková Irena7-993 3114
6.Vítová DrahomíraNováková Martina-1-5-4  0315
7.Koutská MarieSmíšková Martina9910  3025
8.Dosedělová MichaelaNováková Martina79-1-753235
9.Koutská MarieMunková Irena2-6-6483245
10.Vítová DrahomíraSmíšková Martina-4-6-7  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vítová Drahomíra03Munková Irena12
Dosedělová Michaela21Smíšková Martina21
Koutská Marie21Nováková Martina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST LiberecVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:Veselka Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Butrym Dariusz
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:27283:364TJ AVIA Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízková Monika
Butrym Sandra
 
 
Svobodová Helena
Skříčková Ivana
 
 
-5-5-9  0301
2.Butrym SandraSkříčková Ivana-7-33-6 1302
3.Pařízková MonikaSvobodová Helena-8-76-6 1303
4.Nykodýmová NatálieChocová Alena-9-6-2  0304
5.Pařízková MonikaSkříčková Ivana-7-7-4  0305
6.Butrym SandraChocová Alena9511  3015
7.Nykodýmová NatálieSvobodová Helena-8-9-9  0316
8.Pařízková MonikaChocová Alena-95-8-5 1317
9.Nykodýmová NatálieDvořáková Anna-613-89-92318
10.Butrym SandraSvobodová Helena-66-5-5 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Butrym Sandra12Skříčková Ivana20
Pařízková Monika03Svobodová Helena30
Nykodýmová Natálie03Chocová Alena21
   Dvořáková Anna10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:Varcl Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:Jiroš Adam
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:17347:336TJ Sokol Turnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušková Stanislava
Longinová Ilona
 
 
Schoberová Martina
Bartoňová Jitka
 
 
10-7-8493210
2.Janoušková JitkaBartoňová Tereza5-649 3120
3.Longinová IlonaSchoberová Martina-71166 3130
4.Matoušková StanislavaBartoňová Jitka-9-6-9  0331
5.Longinová IlonaBartoňová Tereza359  3041
6.Janoušková JitkaBartoňová Jitka-8-2-4  0342
7.Matoušková StanislavaSchoberová Martina-7-49-4 1343
8.Longinová IlonaBartoňová Jitka-86312 3153
9.Matoušková StanislavaBartoňová Tereza1065  3063
10.Janoušková JitkaSchoberová Martina-6-7611-52364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janoušková Jitka12Bartoňová Tereza03
Longinová Ilona30Schoberová Martina21
Matoušková Stanislava12Bartoňová Jitka21
Změna vrchního rozhodčího Za Varcl Jan st. - Louda Václav

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS