Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1. stupeň Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ŠitbořiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30275:381KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
Ondrovčák Ladislav
Šalomoun Ivo
 
 
-7-9-6  0301
2.Slavík JiříŠalomoun Ivo-614-95-32302
3.Slavík OndřejOndrovčák Ladislav-58-5-3 1303
4.Slavík JakubVybíral Matouš-6-8-8  0304
5.Slavík OndřejŠalomoun Ivo-105-5-8 1305
6.Slavík JiříVybíral Matouš-7-6-5  0306
7.Slavík JakubOndrovčák Ladislav-5-6-7  0307
8.Slavík OndřejVybíral Matouš-89-106-82308
9.Slavík JakubŠalomoun Ivo-7-6-6  0309
10.Slavík JiříOndrovčák Ladislav-9-5-11  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Slavík Jiří03Šalomoun Ivo30
Slavík Ondřej03Ondrovčák Ladislav30
Slavík Jakub03Vybíral Matouš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1. stupeň Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VracovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PraceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:22312:357nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašíček Pavel
Kouřil Přemysl
 
 
Mrkvica Lukáš
Kuklínek Miloš
 
 
855  3010
2.Mrkvica LukášWO    0311
3.Vašíček PavelKuklínek Miloš-6-35463221
4.Kouřil PřemyslLattenberg Richard47-8-10-92322
5.Vašíček PavelMrkvica Lukáš-9-733-82323
6.Lattenberg RichardWO    0324
7.Kouřil PřemyslKuklínek Miloš7-6-9683234
8.Vašíček PavelLattenberg Richard-9710-1043244
9.Kouřil PřemyslMrkvica Lukáš-61155 3154
10.Kuklínek MilošWO    0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vašíček Pavel21Mrkvica Lukáš11
Kouřil Přemysl21Kuklínek Miloš02
   Lattenberg Richard11
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS