Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:41585:645TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moulis Pavel
Rubín Pavel
 
 
Kouřil Lubomír
Botka Jan
 
 
3-489 3110
2.Kulíšek Milan
Růžička Zdeněk
 
 
Pácha Robin
Niems Dušan
 
 
7-3-88-82311
3.Moulis PavelKouřil Lubomír-3-6-9  0312
4.Rubín PavelPácha Robin10-10-9-6 1313
5.Růžička ZdeněkNiems Dušan-6-8-7  0314
6.Kulíšek MilanBotka Jan-4-510343224
7.Rubín PavelKouřil Lubomír-5-925-62325
8.Růžička ZdeněkPácha Robin9-712-9-72326
9.Kulíšek MilanNiems Dušan-12-11-7  0327
10.Moulis PavelBotka Jan-6436 3137
11.Bíba JaroslavKouřil Lubomír-3-4-9  0338
12.Kulíšek MilanPácha Robin-10-33-3 1339
13.Moulis PavelNiems Dušan-510-4-7 13310
14.Rubín PavelBotka Jan-964-10-923311
15.Kulíšek MilanKouřil Lubomír446  30411
16.Moulis PavelPácha Robin969  30511
17.Rubín PavelNiems DušanWO    03512
18.Bíba JaroslavBotka Jan-85107 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moulis Pavel22Kouřil Lubomír31
Rubín Pavel03Pácha Robin31
Růžička Zdeněk02Niems Dušan30
Kulíšek Milan22Botka Jan13
Bíba Jaroslav11   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ulRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:26521:515TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek Milan
Uher Petr
 
 
Hendrych Ladislav
Ivan Milan
 
 
727  3010
2.Růžička Dušan
Bureš Bohumil
 
 
Zatřepálková Lenka
Strnad Richard
 
 
8-687 3120
3.Bureš BohumilHendrych Ladislav519  3030
4.Růžička DušanZatřepálková Lenka-7-7108-72331
5.Kořínek MilanIvan Milan-910-41083241
6.Uher PetrStrnad Richard676  3051
7.Růžička DušanHendrych Ladislav-8-9-9  0352
8.Kolman LeonZatřepálková Lenka-4-56-6 1353
9.Uher PetrIvan Milan1298  3063
10.Bureš BohumilStrnad Richard5-11-8893273
11.Kolman LeonHendrych Ladislav-3-8-8  0374
12.Uher PetrZatřepálková Lenka437  3084
13.Bureš BohumilIvan Milan555  3094
14.Růžička DušanStrnad Richard284  30104
15.Uher PetrHendrych Ladislav143  30114
16.Bureš BohumilZatřepálková LenkaWO    03115
17.Růžička DušanIvan MilanWO    03116
18.Kolman LeonStrnad RichardWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Bohumil30Hendrych Ladislav22
Růžička Dušan12Zatřepálková Lenka21
Kořínek Milan10Ivan Milan03
Uher Petr40Strnad Richard03
Kolman Leon02   
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPORTOVNÍ HALA NERATOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20668:506TJ Neratovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Jakub
Jelínek Pavel
 
 
Jaroň Daniel
Špitálský Ladislav
 
 
3413  3010
2.Válek Zdeněk
Janda Filip
 
 
Janda Martin
Paclt Milan
 
 
8-39-783220
3.Válek ZdeněkJaroň Daniel-8-1098-92321
4.Janda FilipŠpitálský Ladislav-98-6-6 1322
5.Němeček JakubPaclt Milan-9875 3132
6.Jelínek PavelJanda Martin734  3042
7.Janda FilipJaroň Daniel-8-310-4 1343
8.Němeček JakubŠpitálský Ladislav96-109 3153
9.Jelínek PavelPaclt Milan478  3063
10.Válek ZdeněkJanda Martin-5594 3173
11.Němeček JakubJaroň Daniel-58-7-7 1374
12.Jelínek PavelŠpitálský Ladislav551  3084
13.Válek ZdeněkPaclt Milan11-12610 3194
14.Janda FilipJanda Martin6-548 31104
15.Jelínek PavelJaroň Daniel-10786 31114
16.Válek ZdeněkŠpitálský Ladislav893  30124
17.Janda FilipPaclt MilanWO    30134
18.Němeček JakubJanda MartinWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Válek Zdeněk31Jaroň Daniel31
Janda Filip12Špitálský Ladislav13
Němeček Jakub21Paclt Milan03
Jelínek Pavel40Janda Martin03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:33411:591TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
Kaňka Jakub
Postelt Vladimír
 
 
868  3010
2.Sosnovec Martin
Hrobař Jaroslav
 
 
Grill Josef
Blecha Lubomír
 
 
-6-811683220
3.Koždoň RomanKaňka Jakub-8-558103230
4.Sosnovec MartinGrill Josef6-45-893240
5.Hrobař JaroslavBlecha Lubomír397  3050
6.Lövl JanPostelt Vladimír51110  3060
7.Sosnovec MartinKaňka Jakub7-8-6563270
8.Hrobař JaroslavGrill Josef779  3080
9.Lövl JanBlecha Lubomír1078  3090
10.Koždoň RomanPostelt Vladimír-10659 31100
11.Hrobař JaroslavKaňka Jakub6WO   13101
12.Lövl JanGrill JosefWO    03102
13.Koždoň RomanBlecha LubomírWO    03103
14.Sosnovec MartinPostelt VladimírWO    03104
15.Lövl JanKaňka JakubWO    03105
16.Koždoň RomanGrill JosefWO    03106
17.Sosnovec MartinBlecha LubomírWO    03107
18.Hrobař JaroslavPostelt VladimírWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koždoň Roman20Kaňka Jakub12
Sosnovec Martin20Grill Josef02
Hrobař Jaroslav21Blecha Lubomír02
Lövl Jan20Postelt Vladimír02
WO07WO70



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:33Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32652:639Sokol Dolní Beřkovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Novák Marek
Skřivánek Jiří
 
 
578  3010
2.Hrdý Radek
Halama Jiří
 
 
Krasničan Jaroslav
Ptáčník Martin
 
 
-6-6-6  0311
3.Halama JiříPtáčník Martin6-12-9-8 1312
4.Hrdý MiroslavSkřivánek Jiří8-109-773222
5.Hrdý RadekNovák Marek7-77-4-92323
6.Danaj TomášKrasničan Jaroslav974  3033
7.Hrdý MiroslavPtáčník Martin-896-6-62334
8.Hrdý RadekSkřivánek Jiří-8-8-3  0335
9.Danaj TomášNovák Marek14-11-6-6 1336
10.Halama JiříKrasničan Jaroslav154-109 3146
11.Hrdý RadekPtáčník Martin-9-8-8  0347
12.Danaj TomášSkřivánek Jiří877  3057
13.Halama JiříNovák Marek6-998 3167
14.Hrdý MiroslavKrasničan Jaroslav-7878 3177
15.Danaj TomášPtáčník Martin79-99 3187
16.Halama JiříSkřivánek Jiří-4-9-10  0388
17.Hrdý MiroslavNovák Marek7-88-873298
18.Hrdý RadekKrasničan Jaroslav896  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halama Jiří22Ptáčník Martin31
Hrdý Miroslav31Skřivánek Jiří22
Hrdý Radek13Novák Marek22
Danaj Tomáš31Krasničan Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Městec Králové AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 70, 289 03 Městec Králové, u vlakového nádraží Městec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:31721:664SK Městec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubánek Josef
Procházka Roman
 
 
Mareš Jan
Dusil Petr
 
 
1048  3010
2.Regimon Tomáš
Kloz Daniel
 
 
Koloc Jaroslav
Kroupa Milan
 
 
974  3020
3.Kubánek JosefKoloc Jaroslav-8-711-8 1321
4.Procházka RomanDusil Petr4-10-3483231
5.Regimon TomášKroupa Milan449  3041
6.Kloz DanielMareš Jan1064  3051
7.Procházka RomanKoloc Jaroslav589  3061
8.Regimon TomášDusil Petr10-11-912-112362
9.Kloz DanielKroupa Milan-9-814-7 1363
10.Kubánek JosefMareš Jan-88-10773273
11.Regimon TomášKoloc Jaroslav56-612 3183
12.Kloz DanielDusil Petr-99-9-4 1384
13.Kubánek JosefKroupa Milan10-8-6-9 1385
14.Procházka RomanMareš Jan-4-6108-92386
15.Kloz DanielKoloc Jaroslav-3-7410-92387
16.Vaníček MartinDusil Petr8-710-9-102388
17.Procházka RomanKroupa Milan-7-88983298
18.Regimon TomášMareš Jan490  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubánek Josef12Koloc Jaroslav22
Procházka Roman31Dusil Petr31
Regimon Tomáš31Kroupa Milan22
Kloz Daniel13Mareš Jan13
Vaníček Martin01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy