Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Hruban Vladimír
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:Jágr Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:23377:399SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Žambokréthyová Milena
 
 
Nováková Martina
Smíšková Martina
 
 
-761010 3110
2.Klempířová JiřinaNováková Martina-6-9-8  0311
3.Dvořáková LenkaSmíšková Martina-5-8-10  0312
4.Žambokréthyová MilenaAjdini Tereza9-85-1083222
5.Dvořáková LenkaNováková Martina8-38-2-92323
6.Klempířová JiřinaAjdini Tereza-118-3-9 1324
7.Žambokréthyová MilenaSmíšková Martina-87-8-11 1325
8.Dvořáková LenkaAjdini Tereza-575-9-92326
9.Žambokréthyová MilenaNováková Martina-5-1245113236
10.Klempířová JiřinaSmíšková Martina989  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klempířová Jiřina12Nováková Martina21
Dvořáková Lenka03Smíšková Martina21
Žambokréthyová Milena21Ajdini Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:15366:294TJ Slavoj Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránská Anna
Diblíková Klára
 
 
Škopková Věra
Kohlmannová Aneta
 
 
964  3010
2.Šimůnková VeronikaKohlmannová Aneta-7-86-9 1311
3.Stránská AnnaProcházková Olga-45145 3121
4.Diblíková KláraŠkopková Věra-96-11963231
5.Stránská AnnaKohlmannová Aneta-8-10-10  0332
6.Šimůnková VeronikaŠkopková Věra-8-4-3  0333
7.Diblíková KláraProcházková Olga65-93 3143
8.Stránská AnnaŠkopková Věra-951010 3153
9.Diblíková KláraKohlmannová Aneta9-834 3163
10.Timonina Vjatsheslavovna ValerijaProcházková OlgaWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šimůnková Veronika02Kohlmannová Aneta21
Stránská Anna21Procházková Olga02
Diblíková Klára30Škopková Věra12
WO10WO01
Počet diváků: 6
Bez pripominek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:Jírová Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:26354:407TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívková Barbora
Pěnkavová Kristýna
 
 
Radnicová Lenka
Tenglová Vendula
 
 
-4-3-6  0301
2.Bošinová AnetaTenglová Vendula-9714-473211
3.Pěnkavová KristýnaVajcová Kateřina-67-83-72312
4.Polívková BarboraRadnicová Lenka-88-8-8 1313
5.Pěnkavová KristýnaTenglová Vendula-68-8-10 1314
6.Bošinová AnetaRadnicová Lenka-67-2-7 1315
7.Polívková BarboraVajcová Kateřina-5-57-8 1316
8.Pěnkavová KristýnaRadnicová Lenka-4-79-10 1317
9.Polívková BarboraTenglová Vendula9-586 3127
10.Bošinová AnetaVajcová Kateřina54-9-9103237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bošinová Aneta21Tenglová Vendula12
Pěnkavová Kristýna03Vajcová Kateřina21
Polívková Barbora12Radnicová Lenka30
Počet diváků: 20
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:Jírová Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Hnojský Jiří
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Kinský Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22325:360Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marešová Zdeňka
Hnojská Andrea
 
 
Kaucká Olga
Hagino Petra
 
 
89-4-5103210
2.Hnojská AndreaHagino Petra-10-4-4  0311
3.Jehlíková PetraHlaváčková Lenka638  3021
4.Marešová ZdeňkaKaucká Olga8-105-10-52322
5.Jehlíková PetraHagino Petra-9-11-1  0323
6.Hnojská AndreaKaucká Olga-7-8-8  0324
7.Marešová ZdeňkaHlaváčková Lenka563  3034
8.Jehlíková PetraKaucká Olga-9108-793244
9.Marešová ZdeňkaHagino Petra-12-4-2  0345
10.Hnojská AndreaHlaváčková Lenka-7210-4-52346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hnojská Andrea03Hagino Petra30
Jehlíková Petra21Hlaváčková Lenka12
Marešová Zdeňka12Kaucká Olga21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy