Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:00:00:0nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 

 
 
         
2.Švec Radek
Kuba Josef
 
 

 
 
         
3.Kočvara Martin         
4.Kuba Josef         
5.Švec Radek         
6.De Filippo Martin         
7.Kuba Josef         
8.Švec Radek         
9.De Filippo Martin         
10.Kočvara Martin         
11.Švec Radek         
12.De Filippo Martin         
13.Kočvara Martin         
14.Kuba Josef         
15.De Filippo Martin         
16.Kočvara Martin         
17.Kuba Josef         
18.Švec Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Soupeř se ani po čekací době nedostavil k utkání.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Plachý Jiří
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:34605:611TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Matěj
Kaucký Jakub
 
 
Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
-10-3-3  0301
2.Pluhař Jan
Přída Kryštof
 
 
Končal Adam
Brožek Michal
 
 
-3-98-12 1302
3.Pluhař JanSlapnička Jakub-9-68-8 1303
4.Plachý LadislavKončal Adam-9-7-9  0304
5.Přída KryštofBrožek Michal-8559 3114
6.Kaucký JakubNovotný Petr-5-9-9  0315
7.Plachý LadislavSlapnička Jakub11-6-3-5 1316
8.Přída KryštofKončal Adam3-1571 3126
9.Kaucký JakubBrožek Michal89-84 3136
10.Pluhař JanNovotný Petr1483  3046
11.Přída KryštofSlapnička Jakub-10-9-10  0347
12.Kaucký JakubKončal Adam7-11128 3157
13.Pluhař JanBrožek Michal945  3067
14.Plachý LadislavNovotný Petr9-1013-8-122368
15.Kaucký JakubSlapnička Jakub8-6-8-6 1369
16.Pluhař JanKončal Adam6614  3079
17.Plachý LadislavBrožek Michal8-57-7-923710
18.Přída KryštofNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pluhař Jan31Slapnička Jakub40
Plachý Ladislav04Končal Adam13
Přída Kryštof21Brožek Michal13
Kaucký Jakub22Novotný Petr21
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Sedláček Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15512:428Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
711-610 3110
2.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
-674-593220
3.Sochor MiroslavBorovka Tomáš11-34-1193230
4.Klier JakubHubáček Filip-12-11119-42331
5.Vaněček PetrHach Martin9410  3041
6.Kirchman OndřejDavid Jakub4-964 3151
7.Klier JakubBorovka Tomáš899  3061
8.Vaněček PetrHubáček Filip474  3071
9.Kirchman OndřejHach Martin415  3081
10.Sochor MiroslavDavid Jakub969  3091
11.Vaněček PetrBorovka Tomáš-67-6-8 1392
12.Kirchman OndřejHubáček Filip412-7-15-72393
13.Sochor MiroslavHach Martin878  30103
14.Klier JakubDavid Jakub         
15.Kirchman OndřejBorovka Tomáš         
16.Sochor MiroslavHubáček Filip         
17.Klier JakubHach Martin         
18.Vaněček PetrDavid Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sochor Miroslav30Borovka Tomáš12
Klier Jakub11Hubáček Filip21
Vaněček Petr21Hach Martin03
Kirchman Ondřej21David Jakub02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:RUFA BechyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Horek Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14458:367SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
Alexa Jiří
Pučégl Pavel
 
 
-6-8612103210
2.Šlehofer Stanislav ml.
Obertík Milan
 
 
Špeta Michal
Soldát Tomáš
 
 
-810129 3120
3.Chodounský MartinAlexa Jiří7-966 3130
4.Šlehofer Stanislav ml.Špeta Michal-6-11-4  0331
5.Kubát JanPučégl Pavel268  3041
6.Obertík MilanSoldát Tomáš-4586 3151
7.Šlehofer Stanislav ml.Alexa Jiří-93-31-62352
8.Kubát JanŠpeta Michal628  3062
9.Obertík MilanPučégl Pavel79-115 3172
10.Chodounský MartinSoldát Tomáš837  3082
11.Kubát JanAlexa Jiří-64-7373292
12.Obertík MilanŠpeta Michal878  30102
13.Chodounský MartinPučégl Pavel         
14.Šlehofer Stanislav ml.Soldát Tomáš         
15.Obertík MilanAlexa Jiří         
16.Chodounský MartinŠpeta Michal         
17.Šlehofer Stanislav ml.Pučégl Pavel         
18.Kubát JanSoldát Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chodounský Martin20Alexa Jiří12
Šlehofer Stanislav ml.02Špeta Michal12
Kubát Jan30Pučégl Pavel02
Obertík Milan30Soldát Tomáš02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2Rozhodčí:Kůs Pavel
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Vyletová Helena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35704:696nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Lánský Jakub
Hüttl Michal
 
 
57-8-8-72301
2.Jakubec Vladimír
Důra Matouš
 
 
Havlíček Tomáš
Vilga Filip
 
 
4410  3011
3.Franc ŠtěpánLánský Jakub-10-8910-22312
4.Důra MatoušHüttl Michal9-10-10773222
5.Hoch JiříHavlíček Tomáš-9-6-10  0323
6.Jakubec VladimírVilga Filip10-7-6-5 1324
7.Důra MatoušLánský Jakub-8554 3134
8.Hoch JiříHüttl Michal7-7710 3144
9.Jakubec VladimírHavlíček Tomáš69-9-8-72345
10.Franc ŠtěpánVilga Filip8127  3055
11.Hoch JiříLánský Jakub-8-8415-82356
12.Jakubec VladimírHüttl Michal556  3066
13.Franc ŠtěpánHavlíček Tomᚎ79-910 3176
14.Důra MatoušVilga Filip17-28-1-62377
15.Jakubec VladimírLánský Jakub14-1268 3187
16.Franc ŠtěpánHüttl Michal6-811-563297
17.Důra MatoušHavlíček Tomáš-3-7-14  0398
18.Hoch JiříVilga Filip-6-6-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Franc Štěpán31Lánský Jakub22
Důra Matouš22Hüttl Michal04
Hoch Jiří13Havlíček Tomáš31
Jakubec Vladimír22Vilga Filip31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Přibík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:Čech Pavel
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Mikeš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4369:253KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
Pospíšil Milan
Hrbáček Milan
 
 
9-1292 3110
2.Pisár Jan
Vorlíček Luboš
 
 
Knobloch Miroslav
Marat Filip
 
 
-911413 3120
3.Hýža DanielKnobloch Miroslav-3944 3130
4.Kettner MartinMarat Filip997  3040
5.Vorlíček LubošPospíšil Milan2117  3050
6.Pisár JanHrbáček Milan4104  3060
7.Kettner MartinKnobloch Miroslav6106  3070
8.Vorlíček LubošMarat Filip763  3080
9.Pisár JanPospíšil Milan-5767 3190
10.Hýža DanielHrbáček Milan965  30100
11.Vorlíček LubošKnobloch Miroslav87   20  
12.Pisár JanMarat Filip         
13.Hýža DanielPospíšil Milan         
14.Kettner MartinHrbáček Milan         
15.Pisár JanKnobloch Miroslav         
16.Hýža DanielMarat Filip         
17.Kettner MartinPospíšil Milan         
18.Vorlíček LubošHrbáček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hýža Daniel20Knobloch Miroslav02
Kettner Martin20Marat Filip02
Vorlíček Luboš20Pospíšil Milan02
Pisár Jan20Hrbáček Milan02
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy