Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor2 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klubovna PlchoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:39 TJ Sokol Sudslava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michalec Karel
Matoušek Jiří
 
 
Drábek Jiří
Syrový Karel
 
 
     3110
2.Sládek Libor
Janďourek Pavel
 
 
Syrový Vojtěch
Buben Vlastimil
 
 
     1311
3.Sládek LiborBuben Vlastimil     2312
4.Janďourek PavelSyrový Vojtěch     1313
5.Matoušek JiříSyrový Karel     3223
6.Michalec KarelDrábek Jiří     2324
7.Janďourek PavelBuben Vlastimil     0325
8.Matoušek JiříSyrový Vojtěch     3235
9.Michalec KarelSyrový Karel     0336
10.Sládek LiborDrábek Jiří     1337
11.Matoušek JiříBuben Vlastimil     1338
12.Michalec KarelSyrový Vojtěch     0339
13.Sládek LiborSyrový Karel     3249
14.Janďourek PavelDrábek Jiří     3259
15.Michalec KarelBuben Vlastimil     23510
16.Sládek LiborSyrový Vojtěch         
17.Janďourek PavelSyrový Karel         
18.Matoušek JiříDrábek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sládek Libor12Buben Vlastimil40
Janďourek Pavel12Syrový Vojtěch21
Matoušek Jiří21Syrový Karel12
Michalec Karel04Drábek Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor2 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Steinerová Choceň DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4 SK Steinerová Choceň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záruba Pavel
Absolon Martin
 
 
Lásko Jiří ml.
Sisr František
 
 
     3010
2.Oliva Vladimír
Vojtíšek Jindřich
 
 
Sisr František ml.
Stříteský Radek
 
 
     3020
3.Absolon MartinLásko Jiří ml.     3030
4.Oliva VladimírSisr František     3140
5.Vojtíšek JindřichStříteský Radek     3250
6.Záruba PavelSisr František     3060
7.Oliva VladimírLásko Jiří ml.     3070
8.Vojtíšek JindřichSisr František     3080
9.Záruba PavelStříteský Radek     3090
10.Absolon MartinSisr František     31100
11.Vojtíšek JindřichLásko Jiří ml.         
12.Záruba PavelSisr František         
13.Absolon MartinStříteský Radek         
14.Oliva VladimírSisr František         
15.Záruba PavelLásko Jiří ml.         
16.Absolon MartinSisr František         
17.Oliva VladimírStříteský Radek         
18.Vojtíšek JindřichSisr František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Absolon Martin20Lásko Jiří ml.02
Oliva Vladimír20Sisr František04
Vojtíšek Jindřich20Stříteský Radek02
Záruba Pavel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor2 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32 TJ Sokol Líšnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacek Tomáš
Cacková Tereza
 
 
Schreiber Michal
Stejskal Jan
 
 
     1301
2.Stejskal Adam
Novák Václav
 
 
Bělský Jiří
Bečka Jan
 
 
     2302
3.Cacek TomášStejskal Jan     1303
4.Novák VáclavSchreiber Michal     1304
5.Chládek KarelBělský Jiří     0305
6.Stejskal AdamBečka Jan     1306
7.Novák VáclavStejskal Jan     0307
8.Chládek KarelSchreiber Michal     3217
9.Stejskal AdamBělský Jiří     0318
10.Cacek TomášBečka Jan     0319
11.Chládek KarelStejskal Jan     03110
12.Stejskal AdamSchreiber Michal     30  
13.Cacek TomášBělský Jiří         
14.Novák VáclavBečka Jan         
15.Stejskal AdamStejskal Jan         
16.Cacek TomášSchreiber Michal         
17.Novák VáclavBělský Jiří         
18.Chládek KarelBečka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cacek Tomáš02Stejskal Jan30
Novák Václav02Schreiber Michal11
Chládek Karel12Bělský Jiří20
Stejskal Adam02Bečka Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor2 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TateniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35 Orel Orlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martínek Ladislav
Škaroupka Petr
 
 
Pokorný Matouš
Adamec Marek
 
 
     3210
2.Kristek Pavel
Knápek Jaroslav
 
 
Beneš Jindřich
Adamec Lukáš
 
 
     2311
3.Martínek LadislavAdamec Lukáš     1312
4.Škaroupka PetrPokorný Matouš     0313
5.Knápek JaroslavBeneš Jindřich     3023
6.Kristek PavelAdamec Marek     3033
7.Škaroupka PetrAdamec Lukáš     0334
8.Knápek JaroslavPokorný Matouš     3144
9.Kristek PavelBeneš Jindřich     1345
10.Martínek LadislavAdamec Marek     3055
11.Knápek JaroslavAdamec Lukáš     1356
12.Kristek PavelPokorný Matouš     0357
13.Martínek LadislavBeneš Jindřich     1358
14.Škaroupka PetrAdamec Marek     3268
15.Kristek PavelAdamec Lukáš     2369
16.Martínek LadislavPokorný Matouš     03610
17.Škaroupka PetrBeneš Jindřich         
18.Knápek JaroslavAdamec Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martínek Ladislav13Adamec Lukáš40
Škaroupka Petr12Pokorný Matouš31
Knápek Jaroslav21Beneš Jindřich21
Kristek Pavel13Adamec Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor2 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Steinerová Choceň DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:21 SK Steinerová Choceň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záruba Pavel
Absolon Martin
 
 
Drábek Jiří
Syrový Karel
 
 
     3110
2.Oliva Vladimír
Vojtíšek Jindřich
 
 
Buben Vlastimil
Syrový Karel
 
 
     1311
3.Oliva VladimírBuben Vlastimil     2312
4.Absolon MartinDrábek Jiří     3022
5.Vojtíšek JindřichSyrový Vojtěch     3232
6.Záruba PavelSyrový Karel     3042
7.Absolon MartinBuben Vlastimil     3052
8.Vojtíšek JindřichDrábek Jiří     0353
9.Záruba PavelSyrový Vojtěch     3063
10.Oliva VladimírSyrový Karel     3073
11.Vojtíšek JindřichBuben Vlastimil     0374
12.Záruba PavelDrábek Jiří     3084
13.Oliva VladimírSyrový Vojtěch     3094
14.Absolon MartinSyrový Karel     2395
15.Záruba PavelBuben Vlastimil     2396
16.Oliva VladimírDrábek Jiří     30106
17.Absolon MartinSyrový Vojtěch         
18.Vojtíšek JindřichSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Oliva Vladimír31Buben Vlastimil31
Absolon Martin21Drábek Jiří13
Vojtíšek Jindřich12Syrový Vojtěch03
Záruba Pavel31Syrový Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor2 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klubovna PlchoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:34 TJ Sokol Plchovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michalec Karel
Matoušek Jiří
 
 
Sisr František ml.
Stříteský Radek
 
 
     3210
2.Sládek Libor
Janďourek Pavel
 
 
Sisr František
Lásko Jiří ml.
 
 
     3120
3.Sládek LiborLásko Jiří ml.     2321
4.Janďourek PavelSisr František ml.     1322
5.Michalec KarelStříteský Radek     3232
6.Matoušek JiříSisr František     2333
7.Janďourek PavelLásko Jiří ml.     1334
8.Michalec KarelSisr František ml.     3244
9.Matoušek JiříStříteský Radek     3054
10.Sládek LiborSisr František     3064
11.Michalec KarelLásko Jiří ml.     3274
12.Matoušek JiříSisr František ml.     1375
13.Sládek LiborStříteský Radek     2376
14.Janďourek PavelSisr František     0377
15.Matoušek JiříLásko Jiří ml.     3187
16.Sládek LiborSisr František ml.     3297
17.Janďourek PavelStříteský Radek     31107
18.Michalec KarelSisr František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sládek Libor22Lásko Jiří ml.22
Janďourek Pavel13Sisr František ml.22
Michalec Karel30Stříteský Radek13
Matoušek Jiří22Sisr František21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor2 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TateniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32 TJ Sokol Líšnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martínek Ladislav
Škaroupka Petr
 
 
Stejskal Jan
Schreiber Michal
 
 
     2301
2.Kristek Pavel
Knápek Jaroslav
 
 
Bělský Jiří
Bečka Jan
 
 
     3111
3.Martínek LadislavStejskal Jan     0312
4.Škaroupka PetrSchreiber Michal     2313
5.Knápek JaroslavBělský Jiří     3023
6.Kristek PavelBečka Jan     2324
7.Škaroupka PetrStejskal Jan     0325
8.Knápek JaroslavSchreiber Michal     2326
9.Kristek PavelBělský Jiří     0327
10.Martínek LadislavBečka Jan     2328
11.Knápek JaroslavStejskal Jan     0329
12.Kristek PavelSchreiber Michal     3139
13.Martínek LadislavBělský Jiří     03310
14.Škaroupka PetrBečka Jan         
15.Kristek PavelStejskal Jan         
16.Martínek LadislavSchreiber Michal         
17.Škaroupka PetrBělský Jiří         
18.Knápek JaroslavBečka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martínek Ladislav03Stejskal Jan30
Škaroupka Petr02Schreiber Michal21
Knápek Jaroslav12Bělský Jiří21
Kristek Pavel12Bečka Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor2 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36 Orel Orlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacek Tomáš
Novák Václav
 
 
Adamec Lukáš
Beneš Jindřich
 
 
     1301
2.Osladilová Eliška
Cacková Tereza
 
 
Pokorný Matouš
Adamec Marek
 
 
     0302
3.Stejskal AdamAdamec Lukáš     0303
4.Cacek TomášPokorný Matouš     2304
5.Cacková TerezaBeneš Jindřich     1305
6.Osladilová EliškaAdamec Marek     3115
7.Cacek TomášAdamec Lukáš     2316
8.Cacková TerezaPokorný Matouš     2317
9.Osladilová EliškaBeneš Jindřich     3027
10.Stejskal AdamAdamec Marek     3037
11.Novák VáclavAdamec Lukáš     0338
12.Osladilová EliškaPokorný Matouš     1339
13.Stejskal AdamBeneš Jindřich     3249
14.Cacek TomášAdamec Marek     3159
15.Osladilová EliškaAdamec Lukáš     3069
16.Stejskal AdamPokorný Matouš     3279
17.Cacek TomášBeneš Jindřich     13710
18.Novák VáclavAdamec Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stejskal Adam31Adamec Lukáš31
Cacek Tomáš13Pokorný Matouš31
Cacková Tereza02Beneš Jindřich22
Osladilová Eliška31Adamec Marek03
Novák Václav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor2 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hnátnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováCRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HnátniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Jíří
Hubálek Libor
 
 
Geldner Josef
Rypková Nada
 
 
     3010
2.Hubálek Petr
Aliger Vladislav
 
 
Rybka Martin
Vaňous Jan
 
 
     1311
3.Hubálek LiborGeldner Josef     3021
4.Aliger VladislavRybka Martin     0322
5.Hubálek PetrRypková Nada     3032
6.Procházka DavidVaňous Jan     2333
7.Aliger VladislavGeldner Josef     0334
8.Hubálek PetrRybka Martin     3244
9.Procházka DavidRypková Nada     1345
10.Hubálek LiborVaňous Jan     3155
11.Hubálek PetrGeldner Josef     3065
12.Procházka DavidRybka Martin     2366
13.Hubálek LiborRypková Nada     3276
14.Aliger VladislavVaňous Jan     0377
15.Procházka DavidGeldner Josef     0378
16.Hubálek LiborRybka Martin     3088
17.Aliger VladislavRypková Nada     0389
18.Hubálek PetrVaňous Jan     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubálek Libor40Geldner Josef22
Aliger Vladislav04Rybka Martin22
Hubálek Petr40Rypková Nada22
Procházka David04Vaňous Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor2 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LukaviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hylváty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LukaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Petr
Severa Vlastimil
 
 
Stejskal Pavel
Chládek Zdeněk
 
 
     3110
2.Kos Jiří
Dostálek Petr
 
 
Doleček Libor
Donát Tomáš
 
 
     3220
3.Severa VlastimilChládek Zdeněk     0321
4.Dostálek PetrDoleček Libor     2322
5.Suchomel PetrDonát Tomáš     3032
6.Kos JiříStejskal Pavel     3042
7.Dostálek PetrChládek Zdeněk     0343
8.Suchomel PetrDoleček Libor     3053
9.Kos JiříDonát Tomáš     3063
10.Severa VlastimilStejskal Pavel     0364
11.Suchomel PetrChládek Zdeněk     2365
12.Kos JiříDoleček Libor     3275
13.Severa VlastimilDonát Tomáš     0376
14.Dostálek PetrStejskal Pavel     2377
15.Kos JiříChládek Zdeněk     1378
16.Severa VlastimilDoleček Libor     2379
17.Dostálek PetrDonát Tomáš     3189
18.Suchomel PetrStejskal Pavel     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Severa Vlastimil04Chládek Zdeněk40
Dostálek Petr13Doleček Libor22
Suchomel Petr31Donát Tomáš13
Kos Jiří31Stejskal Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor2 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hnátnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hylváty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HnátniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20 TJ Sokol Hnátnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka David
Hubálek Libor
 
 
Doleček Libor
Donát Tomáš
 
 
     3110
2.Hubálek Petr
Aliger Vladislav
 
 
Chládek Zdeněk
Donát Václav
 
 
     2311
3.Procházka DavidChládek Zdeněk     3021
4.Aliger VladislavDoleček Libor     0322
5.Hubálek PetrDonát Václav     3032
6.Hubálek LiborDonát Tomáš     3142
7.Aliger VladislavChládek Zdeněk     0343
8.Hubálek PetrDoleček Libor     2344
9.Hubálek LiborDonát Václav     3054
10.Procházka DavidDonát Tomáš     3064
11.Hubálek PetrChládek Zdeněk     3174
12.Hubálek LiborDoleček Libor     3084
13.Procházka DavidDonát Václav     3294
14.Aliger VladislavDonát Tomáš     1395
15.Hubálek LiborChládek Zdeněk     30105
16.Procházka DavidDoleček Libor         
17.Aliger VladislavDonát Václav         
18.Hubálek PetrDonát Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka David30Chládek Zdeněk13
Aliger Vladislav03Doleček Libor21
Hubálek Petr21Donát Václav03
Hubálek Libor40Donát Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor2 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LukaviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováCRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LukaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2012 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:37 TJ Sokol Česká TřebováC

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Petr
Severa Vlastimil
 
 
Rypková Nada
Geldner Josef
 
 
     3110
2.Kos Jiří
Dostálek Petr
 
 
Rybka Martin
Vaňous Jan
 
 
     3220
3.Severa VlastimilGeldner Josef     0321
4.Dostálek PetrRybka Martin     0322
5.Suchomel PetrRypková Nada     2323
6.Kos JiříVaňous Jan     3033
7.Dostálek PetrGeldner Josef     2334
8.Suchomel PetrRybka Martin     0335
9.Kos JiříRypková Nada     0336
10.Severa VlastimilVaňous Jan     3246
11.Suchomel PetrGeldner Josef     2347
12.Kos JiříRybka Martin     1348
13.Severa VlastimilRypková Nada     0349
14.Dostálek PetrVaňous Jan     3259
15.Kos JiříGeldner Josef     03510
16.Severa VlastimilRybka Martin         
17.Dostálek PetrRypková Nada         
18.Suchomel PetrVaňous Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Severa Vlastimil12Geldner Josef40
Dostálek Petr12Rybka Martin30
Suchomel Petr03Rypková Nada30
Kos Jiří13Vaňous Jan03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS