Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2012 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:6 TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hyláková Monika
Pavelka Dominik
 
 
Kubiš Jakub
Dostál Martin ml.
 
 
     3210
2.Pavelka DanielKubiš Jakub     3020
3.Pavelka DominikDostál Martin ml.     3030
4.Hyláková MonikaTomek Luboš     3040
5.Pavelka DominikKubiš Jakub     3050
6.Pavelka DanielTomek Luboš     3060
7.Hyláková MonikaDostál Martin ml.     3170
8.Pavelka DominikTomek Luboš     3080
9.Hyláková MonikaKubiš Jakub     2381
10.Pavelka DanielDostál Martin ml.     3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pavelka Daniel30Kubiš Jakub12
Pavelka Dominik30Dostál Martin ml.03
Hyláková Monika21Tomek Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na kopečkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3 TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cabalka Jakub
Hortlík Tomáš
 
 
Kubiš Jakub
Dostál Martin ml.
 
 
     3110
2.Cabalka JakubKubiš Jakub     3020
3.Hortlík TomášDostál Martin ml.     3030
4.Svojanovský RadimTomek Luboš     3040
5.Hortlík TomášKubiš Jakub     3250
6.Cabalka JakubTomek Luboš     3060
7.Svojanovský RadimDostál Martin ml.     3070
8.Hortlík TomášTomek Luboš     3080
9.Svojanovský RadimKubiš Jakub     3090
10.Cabalka JakubDostál Martin ml.     30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cabalka Jakub30Kubiš Jakub03
Hortlík Tomáš30Dostál Martin ml.03
Svojanovský Radim30Tomek Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na kopečkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:24 TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hortlík Tomáš
Svojanovský Radim
 
 
Hyláková Monika
Pavelka Dominik
 
 
     2301
2.Cabalka JakubPavelka Daniel     0302
3.Hortlík TomášPavelka Dominik     3212
4.Svojanovský RadimHyláková Monika     1313
5.Hortlík TomášPavelka Daniel     0314
6.Cabalka JakubHyláková Monika     3224
7.Svojanovský RadimPavelka Dominik     0325
8.Hortlík TomášHyláková Monika     3135
9.Svojanovský RadimPavelka Daniel     0336
10.Cabalka JakubPavelka Dominik     3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Cabalka Jakub21Pavelka Daniel30
Hortlík Tomáš21Pavelka Dominik12
Svojanovský Radim03Hyláková Monika12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2012 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:17 Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavíček Martin
Svoboda David
 
 
Šeda Jan
Kaňka Ondřej
 
 
     3110
2.Slavíček MartinŠeda Jan     3120
3.Svoboda DavidKaňka Ondřej     3130
4.Slánský LadislavŠejnoha Jiří     0331
5.Svoboda DavidŠeda Jan     3141
6.Slavíček MartinŠejnoha Jiří     3151
7.Slánský LadislavKaňka Ondřej     0352
8.Svoboda DavidŠejnoha Jiří     3062
9.Slánský LadislavŠeda Jan     0363
10.Slavíček MartinKaňka Ondřej     2364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slavíček Martin21Šeda Jan12
Svoboda David30Kaňka Ondřej21
Slánský Ladislav03Šejnoha Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hnátnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2012 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:5 SK Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šejnoha Jiří
Kaňka Ondřej
 
 
Melichar Luděk
Procházka Adam
 
 
     3010
2.Šeda JanMelichar Luděk     3120
3.Kaňka OndřejProcházka Adam     3030
4.Šejnoha JiříMelichar Martin     3040
5.Kaňka OndřejMelichar Luděk     2341
6.Šeda JanMelichar Martin     3051
7.Šejnoha JiříProcházka Adam     3061
8.Kaňka OndřejMelichar Martin     3071
9.Šejnoha JiříMelichar Luděk     3081
10.Šeda JanProcházka Adam     3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šeda Jan30Melichar Luděk12
Kaňka Ondřej21Procházka Adam03
Šejnoha Jiří30Melichar Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hnátnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:710:22 Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Luděk
Procházka Adam
 
 
Slavíček Martin
Svoboda David
 
 
     0301
2.Melichar LuděkSlavíček Martin     0302
3.Procházka AdamSvoboda David     0303
4.Melichar MartinSlánský Ladislav     3113
5.Procházka AdamSlavíček Martin     0314
6.Melichar LuděkSlánský Ladislav     3024
7.Melichar MartinSvoboda David     0325
8.Procházka AdamSlánský Ladislav     3035
9.Melichar MartinSlavíček Martin     0336
10.Melichar LuděkSvoboda David     1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Melichar Luděk12Slavíček Martin30
Procházka Adam12Svoboda David30
Melichar Martin12Slánský Ladislav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS