Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nosislav "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Rebešovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1526:47645:758Rebešovice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zbořil Miroslav
Zástěra Tomáš
 
 
Sekanina Jiří
Hrdý Petr st.
 
 
-69-9-6 1301
2.Smetana Vladimír
Ondrušíková Petra
 
 
Klíma Jiří
Šenkýř Jan
 
 
-58-9-7 1302
3.Zbořil MiroslavSekanina Jiří-611-511-92303
4.Zástěra TomášHrdý Petr st.8-3136 3113
5.Smetana VladimírŠenkýř Jan-588-8-72314
6.Ondrušíková PetraŠenkýř Jan-10-211-9 1315
7.Zástěra TomášSekanina Jiří-98-96-62316
8.Smetana VladimírHrdý Petr st.9711  3026
9.Ondrušíková PetraKlíma Jiří-9-12-11  0327
10.Zbořil MiroslavŠenkýř Jan7-869 3137
11.Zástěra RadimSekanina Jiří-11-10-6  0338
12.Ondrušíková PetraHrdý Petr st.-9-119-12 1339
13.Zbořil MiroslavKlíma Jiří-78-8-2 13310
14.Zástěra Tomᚊenkýř Jan58-4-8-723311
15.Ondrušíková PetraSekanina Jiří8-8-67-723312
16.Zbořil MiroslavHrdý Petr st.-15-11-2  03313
17.Zástěra TomášKlíma Jiří10-8-4-7 13314
18.Zástěra RadimŠenkýř Jan-58-6-2 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zbořil Miroslav13Sekanina Jiří40
Zástěra Tomáš13Hrdý Petr st.22
Smetana Vladimír11Šenkýř Jan41
Ondrušíková Petra04Klíma Jiří30
Zástěra Radim02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:StřeliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Oslavany "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:12669:411Střelice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křeček Michal
Bukáček Ivo
 
 
Valter Bohumil
Dvořák Ladislav
 
 
364  3010
2.Zátrapa Petr
Peška Petr
 
 
Faltýnek Josef
Hledík Miloslav
 
 
229  3020
3.Křeček MichalValter Bohumil178  3030
4.Králík JiříDvořák Ladislav113-78 3140
5.Bukáček IvoFaltýnek Josef562  3050
6.Mrázek MartinHledík Miloslav98-72 3160
7.Králík JiříValter Bohumil-10-299-102361
8.Bukáček IvoDvořák Ladislav231  3071
9.Mrázek MartinFaltýnek Josef-5577 3181
10.Křeček MichalHledík Miloslav555  3091
11.Bukáček IvoValter Bohumil-7943 31101
12.Mrázek MartinDvořák Ladislav786  30111
13.Křeček MichalFaltýnek Josef233  30121
14.Králík JiříHledík Miloslav-97-83632131
15.Mrázek MartinValter Bohumil-64-581032141
16.Křeček MichalDvořák Ladislav541  30151
17.Králík JiříFaltýnek Josef7-768 31161
18.Bukáček IvoHledík Miloslav342  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křeček Michal40Valter Bohumil13
Králík Jiří31Dvořák Ladislav04
Bukáček Ivo40Faltýnek Josef04
Mrázek Martin40Hledík Miloslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Mokrá "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lažánky "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:49400:648Lažánky "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rotrekl Zdeněk
Gruška Milan
 
 
Hloska Martin
Baier Radek
 
 
-79-10883210
2.Meluzín Ondřej
 
 
Hloska Filip
Galla Aleš
 
 
WO    0311
3.Meluzín OndřejHloska Filip-6-4-5  0312
4.Rotrekl ZdeněkBaier Radek-6-4-3  0313
5.Gruška MilanHloska Martin24-4-8103223
6.Galla AlešWO    0324
7.Rotrekl ZdeněkHloska Filip-6-8-12  0325
8.Gruška MilanBaier Radek-7-8-7  0326
9.Hloska MartinWO    0327
10.Meluzín OndřejGalla Aleš-86-9-8 1328
11.Gruška MilanHloska Filip-8-566-72329
12.Baier RadekWO    03210
13.Meluzín OndřejHloska Martin8-68-6-923211
14.Rotrekl ZdeněkGalla Aleš8-6-8-10 13212
15.Hloska FilipWO    03213
16.Meluzín OndřejBaier Radek-3-6-11  03214
17.Rotrekl ZdeněkHloska Martin586  30314
18.Gruška MilanGalla Aleš-8-6-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Meluzín Ondřej04Hloska Filip30
Rotrekl Zdeněk13Baier Radek30
Gruška Milan13Hloska Martin12
   Galla Aleš30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OstrovačiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:S. Kuřim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40655:661S. Kuřim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krška Rostislav
Pokorný Jan
 
 
Foltýn Jiří
Hýsek Jaroslav
 
 
-711-8-8 1301
2.Bartoš Jan
Krška Bohumil
 
 
Šlezinger Aleš
Štefl Vladimír
 
 
89-610 3111
3.Krška BohumilFoltýn Jiří-8-96-4 1312
4.Bartoš JanHýsek Jaroslav8-9-8-4 1313
5.Krška RostislavŠlezinger Aleš832  3023
6.Pokorný JanŠtefl Vladimír-105-119-82324
7.Bartoš JanFoltýn Jiří-6-711-5 1325
8.Krška RostislavHýsek Jaroslav-10-59473235
9.Pokorný JanŠlezinger Aleš-55-11-6 1336
10.Krška BohumilŠtefl Vladimír89-14-8-92337
11.Krška RostislavFoltýn Jiří-55-3-8 1338
12.Pokorný JanHýsek Jaroslav-10-7-5  0339
13.Krška BohumilŠlezinger Aleš765  3049
14.Bartoš JanŠtefl Vladimír6-48-12113259
15.Pokorný JanFoltýn Jiří-8-8-5  03510
16.Krška BohumilHýsek Jaroslav-12-10-9  03511
17.Bartoš JanŠlezinger Aleš-983-41132611
18.Krška RostislavŠtefl VladimírWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krška Bohumil13Foltýn Jiří40
Bartoš Jan22Hýsek Jaroslav31
Krška Rostislav21Šlezinger Aleš13
Pokorný Jan04Štefl Vladimír21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tvarožná "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řeznovice "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29661:602Tvarožná "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lindovský Adam
Neužil Antonín
 
 
Halačka Milan
Uhliar Libor
 
 
4-8103 3110
2.Krček Štěpán
Krčková Dana
 
 
Novák Aleš
Bilan Libor
 
 
-7688 3120
3.Lindovský AdamHalačka Milan-4-6-3  0321
4.Neužil AntonínUhliar Libor-995-6-82322
5.Krček ŠtěpánBilan Libor9-1026 3132
6.Krčková DanaNovák Aleš-6-14-10 1333
7.Neužil AntonínHalačka Milan-9744 3143
8.Krček ŠtěpánUhliar Libor-9-8-10  0344
9.Krčková DanaBilan Libor6-6610 3154
10.Lindovský AdamNovák Aleš3710  3064
11.Krček ŠtěpánHalačka Milan9-7-8953274
12.Krčková DanaUhliar Libor-29-10-10 1375
13.Lindovský AdamBilan Libor7413  3085
14.Neužil AntonínNovák Aleš898  3095
15.Krčková DanaHalačka Milan-58-12-4 1396
16.Lindovský AdamUhliar Libor9-99-9-92397
17.Neužil AntonínBilan Libor-9376 31107
18.Krček ŠtěpánNovák Aleš858  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lindovský Adam22Halačka Milan22
Neužil Antonín31Uhliar Libor40
Krček Štěpán31Bilan Libor04
Krčková Dana13Novák Aleš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tvarožná "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KaniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:38677:697Kanice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazel Milan
Švehla Lubor
 
 
Kopecký Zdeněk
Vystrčil Alois
 
 
-89-77-132301
2.Paták Jiří
Přikryl Jan
 
 
Kolínek Josef
Fojtl Radoslav
 
 
69-1-9-72302
3.Mazel MilanKolínek Josef-8897 3112
4.Přikryl JanKopecký Zdeněk9-97-12-52313
5.Paták JiříFojtl Radoslav7-8-11-12 1314
6.Švehla LuborZach Jaroslav1-10-37-142315
7.Přikryl JanKolínek Josef7-10-8-9 1316
8.Paták JiříKopecký Zdeněk96-79 3126
9.Dvořák JanFojtl Radoslav-4-6-7  0327
10.Mazel MilanZach Jaroslav1186  3037
11.Paták JiříKolínek Josef-5-7715-72338
12.Dvořák JanKopecký Zdeněk78-75 3148
13.Mazel MilanVystrčil Alois6310  3058
14.Přikryl JanZach Jaroslav-9-57-10 1359
15.Dvořák JanKolínek Josef-95-9-8 13510
16.Mazel MilanKopecký Zdeněk-8848 31610
17.Přikryl JanVystrčil Alois85-119 31710
18.Paták JiříZach JaroslavWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mazel Milan40Kolínek Josef31
Přikryl Jan13Kopecký Zdeněk13
Paták Jiří12Fojtl Radoslav20
Švehla Lubor01Zach Jaroslav21
Dvořák Jan12Vystrčil Alois02
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS