Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:31335:413SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-8-8-8  0301
2.Říšský Pavel
Franc Štěpán
 
 
Nevřela Daniel
Uher Petr
 
 
-10-44-6 1302
3.Šlehofer Stanislav ml.Škopek Pavel-3-4-9  0303
4.Franc ŠtěpánHerout František23-105 3113
5.Říšský PavelNevřela Daniel-14-77-7 1314
6.Mašek PetrUher Petr886  3024
7.Franc ŠtěpánŠkopek Pavel-48-8-8 1325
8.Říšský PavelHerout František-5-4-9  0326
9.Mašek PetrNevřela Daniel-76-7-8 1327
10.Šlehofer Stanislav ml.Uher Petr-4-8-9  0328
11.Říšský PavelŠkopek Pavel-6-8-6  0329
12.Mašek PetrHerout František8-8-0-7 13210
13.Šlehofer Stanislav ml.Nevřela Daniel         
14.Franc ŠtěpánUher Petr         
15.Mašek PetrŠkopek Pavel         
16.Šlehofer Stanislav ml.Herout František         
17.Franc ŠtěpánNevřela Daniel         
18.Říšský PavelUher Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlehofer Stanislav ml.02Škopek Pavel30
Franc Štěpán11Herout František21
Říšský Pavel03Nevřela Daniel20
Mašek Petr12Uher Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor BVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis PolesíRozhodčí:Krivda František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Krivdová Lenka
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Gallerach Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31664:641TJ Sokol Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Martin
Sochor Miroslav
 
 
Smola Igor
Jareš Oldřich
 
 
-65811 3110
2.Copák František
Pour Pavel ml.
 
 
Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
-4-10102-132311
3.Pour Pavel ml.Korbel Filip ml.-7-2-9  0312
4.Sochor MiroslavSmola Igor-8-68-7 1313
5.Copák FrantišekKorbel Alen966  3023
6.Chvátal MartinDoležal Ondřej-77-8-8 1324
7.Sochor MiroslavKorbel Filip ml.-6-7-4  0325
8.Copák FrantišekSmola Igor999  3035
9.Chvátal MartinKorbel Alen-9963 3145
10.Pour Pavel ml.Doležal Ondřej7-1187 3155
11.Copák FrantišekKorbel Filip ml.4-799 3165
12.Chvátal MartinSmola Igor11-8-83-92366
13.Pour Pavel ml.Korbel Alen897  3076
14.Sochor MiroslavDoležal Ondřej-8666 3186
15.Chvátal MartinKorbel Filip ml.-2-8-9  0387
16.Pour Pavel ml.Smola Igor12-911-10103297
17.Sochor MiroslavKorbel Alen-68-76-92398
18.Copák FrantišekDoležal Ondřej10711  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pour Pavel ml.31Korbel Filip ml.31
Sochor Miroslav13Smola Igor22
Copák František40Korbel Alen13
Chvátal Martin13Doležal Ondřej13
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Kulich
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:Haralík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Votípka
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:15531:342TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Šimeček Jan
 
 
Šmejkal Radek
 
 
WO    3010
2.Benák Libor
Bucifal Aleš
 
 
Růžička Josef
Budělovský Petr
 
 
-8978 3120
3.Vorlíček LubošŠmejkal Radek-81035 3130
4.Benák LiborRůžička Josef88-7-8-112331
5.Bucifal AlešBudělovský Petr368  3041
6.Šimeček JanWO    3051
7.Benák LiborŠmejkal Radek5-9-89-82352
8.Bucifal AlešRůžička Josef-10878 3162
9.Šimeček JanBudělovský Petr6106  3072
10.Vorlíček LubošWO    3082
11.Bucifal AlešŠmejkal Radek610-4-4-102383
12.Šimeček JanRůžička Josef-9-77-10 1384
13.Vorlíček LubošBudělovský Petr636  3094
14.Benák LiborWO    30104
15.Šimeček JanŠmejkal Radek         
16.Vorlíček LubošRůžička Josef         
17.Benák LiborBudělovský Petr         
18.Bucifal Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vorlíček Luboš20Šmejkal Radek21
Benák Libor02Růžička Josef21
Bucifal Aleš21Budělovský Petr03
Šimeček Jan11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxRozhodčí:Blažková Anežka ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Havránek Roman
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Hrbáček Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:40671:695TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kubík Jiří
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
-8979 3110
2.Pospíšil Milan
Kuba Josef
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
9-7-5-13 1311
3.Pospíšil MilanPejša Karel ml.-9-7-10  0312
4.Kolář VlastimilFaktor Radovan9-95-5153222
5.Kuba JosefKocura Jiří5-7-9-5 1323
6.Kubík JiříDrechsler Dušan12514  3033
7.Kolář VlastimilPejša Karel ml.-13434 3143
8.Kuba JosefFaktor Radovan-8-118-5 1344
9.Kubík JiříKocura Jiří3-13-5673254
10.Pospíšil MilanDrechsler Dušan-95-94-72355
11.Kuba JosefPejša Karel ml.-2-10-8  0356
12.Kubík JiříFaktor Radovan8-89-843266
13.Pospíšil MilanKocura Jiří6-9-5-5 1367
14.Kolář VlastimilDrechsler Dušan106-5-973277
15.Kubík JiříPejša Karel ml.9-7-8-4 1378
16.Pospíšil MilanFaktor Radovan11-4-67-92379
17.Kolář VlastimilKocura Jiří-710-38-1023710
18.Kuba JosefDrechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Milan04Pejša Karel ml.31
Kolář Vlastimil31Faktor Radovan22
Kuba Josef03Kocura Jiří31
Kubík Jiří31Drechsler Dušan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Kubový Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7411:290AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Jan
Bartošek Vít
 
 
David Jakub
Hach Martin
 
 
588  3010
2.Kocáb Jan
Juklík Tomáš
 
 
Borovka Tomáš
Svoboda David
 
 
984  3020
3.Bartošek VítDavid Jakub6710  3030
4.Juklík TomášBorovka Tomáš-88-8-9 1331
5.Kocáb JanSvoboda David58-106 3141
6.Kuchař JanHach Martin584  3051
7.Juklík TomášDavid Jakub6-894 3161
8.Kocáb JanBorovka Tomáš85-5-1783271
9.Kuchař JanSvoboda David654  3081
10.Bartošek VítHach Martin12105  3091
11.Kocáb JanDavid Jakub814  30101
12.Kuchař JanBorovka Tomáš         
13.Bartošek VítSvoboda David         
14.Juklík TomášHach Martin         
15.Kuchař JanDavid Jakub         
16.Bartošek VítBorovka Tomáš         
17.Juklík TomášSvoboda David         
18.Kocáb JanHach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartošek Vít20David Jakub03
Juklík Tomáš11Borovka Tomáš11
Kocáb Jan30Svoboda David02
Kuchař Jan20Hach Martin02
Místo O. Havazíka byl rozhodčí K. Gaydoš



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Frček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15456:402SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Krejcar Vilém
 
 
Krahulec Jiří
Hrazdira Patrik
 
 
9118  3010
2.Šálený David
Šablatura Michal
 
 
Krahulec Petr
Dunovský Libor
 
 
7-969 3120
3.Půlpán DavidKrahulec Jiří8-6-4-6 1321
4.Šálený DavidKrahulec Petr375  3031
5.Šablatura MichalDunovský Libor-6-7-9  0332
6.Ezr VáclavHrazdira Patrik68-113 3142
7.Šálený DavidKrahulec Jiří-671211 3152
8.Šablatura MichalKrahulec Petr49-9-573262
9.Ezr VáclavDunovský Libor1087  3072
10.Půlpán DavidHrazdira Patrik949  3082
11.Šablatura MichalKrahulec Jiří-9118-1073292
12.Krejcar VilémKrahulec Petr-3-575932102
13.Půlpán DavidDunovský Libor         
14.Šálený DavidHrazdira Patrik         
15.Krejcar VilémKrahulec Jiří         
16.Půlpán DavidKrahulec Petr         
17.Šálený DavidDunovský Libor         
18.Šablatura MichalHrazdira Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Půlpán David11Krahulec Jiří12
Šálený David20Krahulec Petr03
Šablatura Michal21Dunovský Libor11
Ezr Václav20Hrazdira Patrik02
Krejcar Vilém10   
ŽK Krahulec Jiří sprosté slovo Střídání domácích Ezr → Krejcar

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline