Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Ing. Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:Sikora Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:42665:706KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Jiří
Gembala Jan
 
 
Slováček Libor
Vlk Radek
 
 
-6-66-5 1301
2.Skácelík František
Heuman Ivan
 
 
Sagáčik Štefan
Došek Jaroslav
 
 
-11-10-4  0302
3.Sargánek DavidSagáčik Štefan-9-512-2 1303
4.Heuman IvanDošek Jaroslav-106-10-4 1304
5.Gembala JanVlk Radek-9-37-7 1305
6.Novotný JiříSlováček Libor5-108-353215
7.Heuman IvanSagáčik Štefan7-96-8103225
8.Gembala JanDošek Jaroslav-8-6-9  0326
9.Novotný JiříVlk Radek4-67-1033236
10.Sargánek DavidSlováček Libor-9-13-9  0337
11.Skácelík FrantišekSagáčik Štefan-109-5-6 1338
12.Novotný JiříDošek Jaroslav935  3048
13.Sargánek DavidVlk Radek-89-7763258
14.Heuman IvanSlováček Libor-68911 3168
15.Novotný JiříSagáčik Štefan7-887 3178
16.Sargánek DavidDošek Jaroslav-3-88-10 1379
17.Heuman IvanVlk Radek11-7-9723289
18.Skácelík FrantišekSlováček Libor-9811-3-323810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sargánek David13Sagáčik Štefan22
Heuman Ivan31Došek Jaroslav31
Gembala Jan02Vlk Radek13
Novotný Jiří40Slováček Libor22
Skácelík František02   
ŽK - Sargánek David - odhození pálky pod stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
Valenta
HOSTUJÍCÍ:TJ FryštákRozhodčí:Mitrenga Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U splavu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:Byrtus Štěpán
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:36580:621TJ Fryšták

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilch Jakub
Urbaniec Radim
 
 
Hrdlička Martin
Hrdlička Michal
 
 
-611-91083210
2.Koždoň Marian
Martynek Krzysztof
 
 
Červík Jaroslav
Dorňák Zdeněk
 
 
11-38-983220
3.Martynek KrzysztofČervík Jaroslav9-39-5-102321
4.Urbaniec RadimDorňák Zdeněk-11-8-5  0322
5.Pilch JakubHrdlička Martin-69-7-7 1323
6.Koždoň MarianHrdlička Michal3-798 3133
7.Urbaniec RadimČervík Jaroslav-5-8-5  0334
8.Pilch JakubDorňák Zdeněk-8122-1-22335
9.Koždoň MarianHrdlička Martin7-1087 3145
10.Martynek KrzysztofHrdlička Michal333  3055
11.Pilch JakubČervík Jaroslav6-8-4-6 1356
12.Koždoň MarianDorňák Zdeněk5-7-7-9 1357
13.Martynek KrzysztofHrdlička Martin746  3067
14.Urbaniec RadimHrdlička Michal169-7-5-52368
15.Koždoň MarianČervík Jaroslav8-5-7-8 1369
16.Martynek KrzysztofDorňák Zdeněk-857-6-823610
17.Urbaniec RadimHrdlička Martin-8-11   02  
18.Pilch JakubHrdlička Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martynek Krzysztof22Červík Jaroslav40
Urbaniec Radim03Dorňák Zdeněk40
Pilch Jakub03Hrdlička Martin12
Koždoň Marian22Hrdlička Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc NeředínVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:Kovačík Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:Černý Marek
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36689:696nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovačik Jakub
Pospíšil Jaroslav
 
 
Bugaj Pavel
Jurdzin Tomáš
 
 
9-8-6-9 1301
2.Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
Solanský Pavel
Vojtek Lukáš
 
 
86-87 3111
3.Kovačik JakubBugaj Pavel-7-88-5 1312
4.Pospíšil JaroslavJurdzin Tomáš910-8-893222
5.Dočkal TomášVojtek Lukáš-7-69-8 1323
6.Chalupa JakubSolanský Pavel688  3033
7.Pospíšil JaroslavBugaj Pavel-9-9-7  0334
8.Dočkal TomášJurdzin Tomáš587  3044
9.Chalupa JakubVojtek Lukáš8-768 3154
10.Kovačik JakubSolanský Pavel10-897 3164
11.Dočkal TomášBugaj Pavel11-9-128-82365
12.Chalupa JakubJurdzin Tomáš-710-98-92366
13.Kovačik JakubVojtek Lukáš977  3076
14.Pospíšil JaroslavSolanský Pavel-5-9-8  0377
15.Chalupa JakubBugaj Pavel96-8-883287
16.Kovačik JakubJurdzin Tomáš-5-69-8 1388
17.Pospíšil JaroslavVojtek Lukáš9-812-983298
18.Dočkal TomášSolanský Pavel-10-88-11 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovačik Jakub22Bugaj Pavel31
Pospíšil Jaroslav22Jurdzin Tomáš22
Dočkal Tomáš13Vojtek Lukáš13
Chalupa Jakub31Solanský Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceVrchní
rozhodčí:
Kolík Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:Velešík Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:Makovec Rostislav
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:35543:590KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Zdeněk
Jančík Jiří
 
 
Vitásek Adam
Kudela Petr
 
 
879  3010
2.Lošťák Martin
Stužka Oldřich ml.
 
 
Wallik Lukáš
Onderka František
 
 
-54-810-62311
3.Jančík JiříKudela Petr73-8-573221
4.Stužka Oldřich ml.Wallik Lukáš-95-87-72322
5.Lošťák MartinOnderka František-8-9-4  0323
6.Šťastný ZdeněkVitásek Adam108-69 3133
7.Stužka Oldřich ml.Kudela Petr-5-10-5  0334
8.Lošťák MartinWallik Lukáš-4-6-7  0335
9.Šťastný ZdeněkOnderka František-9711-9-92336
10.Jančík JiříVitásek Adam99-9-11-72337
11.Lošťák MartinKudela Petr14-5-4-7 1338
12.Šťastný ZdeněkWallik Lukáš-10-101993248
13.Jančík JiříOnderka František-4-88-10 1349
14.Stužka Oldřich ml.Vitásek Adam1281  3059
15.Šťastný ZdeněkKudela Petr7-4-9WO 13510
16.Jančík JiříWallik Lukáš         
17.Stužka Oldřich ml.Onderka František         
18.Lošťák MartinVitásek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jančík Jiří12Kudela Petr31
Stužka Oldřich ml.12Wallik Lukáš21
Lošťák Martin03Onderka František30
Šťastný Zdeněk22Vitásek Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Malý Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:Agachi Konstantin
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:33478:524ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wiesner Petr
Rabenseifner Milan
 
 
Masnica Michal
Polášek Radovan
 
 
-107-10-8 1301
2.Müller Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
Řežáb Jiří
Schwarz Ota
 
 
-117-9-11 1302
3.Müller JiříPolášek Radovan-13-1-3  0303
4.Rabenseifner MilanŘežáb Jiří88-7-7-52304
5.Žvátora MiroslavMasnica Michal-95-97-82305
6.Wiesner PetrZáškodný Marek9-467 3115
7.Rabenseifner MilanPolášek Radovan-128-10-3 1316
8.Žvátora MiroslavŘežáb Jiří10-5-11-6 1317
9.Wiesner PetrMasnica Michal-10-105-8 1318
10.Müller JiříZáškodný Marek-7-5-8  0319
11.Žvátora MiroslavPolášek Radovan-11459 3129
12.Wiesner PetrŘežáb Jiří96-710 3139
13.Müller JiříMasnica Michal-1010-9-9 13310
14.Rabenseifner MilanZáškodný Marek-6-9-6  03  
15.Wiesner PetrPolášek Radovan         
16.Müller JiříŘežáb Jiří         
17.Rabenseifner MilanMasnica Michal         
18.Žvátora MiroslavZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Müller Jiří03Polášek Radovan21
Rabenseifner Milan02Řežáb Jiří21
Žvátora Miroslav12Masnica Michal30
Wiesner Petr21Záškodný Marek11
bez



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
Kršiak Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí:Příhoda Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, velký sál v přízemí budovyRozhodčí:Mikulecký Jan
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:Bělohlávek Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:33693:633SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Martin
Stránský Matěj
 
 
Ondryáš Daniel
Pustějovský Stanislav
 
 
958  3010
2.Bělohlávek Dominik
Šimonek Petr
 
 
Konečný Jiří
Hrabica Marián
 
 
-9557 3120
3.Bezdíček MartinOndryáš Daniel-57-76-92321
4.Bělohlávek DominikPustějovský Stanislav11-11-6543231
5.Stránský MatějHrabica Marián2-104-783241
6.Šimonek PetrKonečný Jiří-9-669-92342
7.Bělohlávek DominikOndryáš Daniel-16-11-10  0343
8.Stránský MatějPustějovský Stanislav-9-49-6 1344
9.Šimonek PetrHrabica Marián-109105 3154
10.Bezdíček MartinKonečný Jiří76-811 3164
11.Stránský MatějOndryáš Daniel-9-1-6  0365
12.Šimonek PetrPustějovský Stanislav-93-9-13 1366
13.Bezdíček MartinHrabica Marián-531-1043276
14.Bělohlávek DominikKonečný Jiří-9469 3186
15.Šimonek PetrOndryáš Daniel-998-573296
16.Bezdíček MartinPustějovský Stanislav-46-56-122397
17.Bělohlávek DominikHrabica Marián7611  30107
18.Stránský MatějKonečný Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bezdíček Martin22Ondryáš Daniel31
Bělohlávek Dominik31Pustějovský Stanislav31
Stránský Matěj12Hrabica Marián04
Šimonek Petr22Konečný Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline