Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Liďák ŘevniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:29594:612Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
WO    0301
2.Vácha Vladimír ml.
Vácha Vladimír st.
 
 
Eibich Jan
Bárta Kryštof
 
 
856  3011
3.Roziňák JanŠvarc Martin-88119 3121
4.Vácha Vladimír st.Zwiefelhofer Jiří-98911 3131
5.Vácha Vladimír ml.Bárta Kryštof979  3041
6.Merta JiříEibich Jan-9-9-5  0342
7.Vácha Vladimír st.Švarc Martin1011-6-8123252
8.Vácha Vladimír ml.Zwiefelhofer Jiří6512  3062
9.Merta JiříBárta Kryštof-2-11-3  0363
10.Roziňák JanEibich Jan-44-11-7 1364
11.Vácha Vladimír ml.Švarc Martin-99128 3174
12.Merta JiříZwiefelhofer Jiří-11-7-5  0375
13.Roziňák JanBárta Kryštof667  3085
14.Vácha Vladimír st.Eibich Jan-8-99-12 1386
15.Merta JiříŠvarc Martin-1-7-6  0387
16.Roziňák JanZwiefelhofer Jiří8-764 3197
17.Vácha Vladimír st.Bárta Kryštof89-98 31107
18.Vácha Vladimír ml.Eibich Jan6-8711 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Roziňák Jan31Švarc Martin13
Vácha Vladimír st.31Zwiefelhofer Jiří13
Vácha Vladimír ml.40Bárta Kryštof13
Merta Jiří04Eibich Jan31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj DavleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Černošice, Fügnerova 263, 252 28 ČernošiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:25730:582TJ Sokol Černošice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
Hrstka František
Kruch Petr
 
 
8-859 3110
2.Cimler Lukáš
Charvát Petr
 
 
Nágl Václav
Tománek František
 
 
11-9103 3120
3.Charvát PetrHrstka František-94-6873230
4.Zmatlík PetrKruch Petr848  3040
5.Zmatlík LukášNágl Václav47-10-693250
6.Cimler LukášTománek František276  3060
7.Zmatlík PetrHrstka František-97-8563270
8.Zmatlík LukášKruch Petr-31178 3180
9.Cimler LukášNágl Václav648  3090
10.Charvát PetrTománek František548  30100
11.Zmatlík LukášHrstka František-35-107-923101
12.Cimler LukášKruch Petr722  30111
13.Charvát PetrNágl Václav-8-114-8 13112
14.Zmatlík PetrTománek František-95-9-8 13113
15.Cimler LukášHrstka František5-1085 31123
16.Charvát PetrKruch Petr6-7-6-11 13124
17.Zmatlík PetrNágl Václav8-794 31134
18.Zmatlík LukášTománek František11-125-10432144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Petr22Hrstka František13
Zmatlík Petr31Kruch Petr13
Zmatlík Lukáš31Nágl Václav13
Cimler Lukáš40Tománek František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23663:545TJ Sokol Mníšek pod Brdy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Freisleben Zdeněk
Bujárek Milan
 
 
Píš Daniel
Poncar Karel
 
 
475  3010
2.Doležal Tomáš
Skoupil Lukáš
 
 
Píš Ondřej
Hruška Ondřej
 
 
-6109-5-112311
3.Skoupil LukášBlažek Jiří8107  3021
4.Bujárek MilanPíš Ondřej495  3031
5.Doležal TomášPoncar Karel-9-77-8 1332
6.Freisleben ZdeněkHruška Ondřej1396  3042
7.Bujárek MilanBlažek Jiří499  3052
8.Doležal TomášPíš Ondřej-105115 3162
9.Freisleben ZdeněkPoncar Karel69-76 3172
10.Skoupil LukášHruška Ondřej-58-10-3 1373
11.Doležal TomášBlažek Jiří3-8-1793283
12.Freisleben ZdeněkPíš Ondřej4-957 3193
13.Skoupil LukášPoncar Karel6-11-5-9 1394
14.Bujárek MilanHruška Ondřej5-6-93432104
15.Freisleben ZdeněkPíš Daniel-7-8-10  03105
16.Skoupil LukášPíš Ondřej835  30115
17.Bujárek MilanPoncar Karel933  30125
18.Doležal TomášHruška Ondřej-7862 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skoupil Lukáš22Blažek Jiří03
Bujárek Milan40Píš Ondřej04
Doležal Tomáš31Poncar Karel22
Freisleben Zdeněk31Hruška Ondřej13
   Píš Daniel10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33576:632TJ Sokol Libčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Lauko Ladislav
Pecháček Jiří
 
 
WO    0301
2.Klinga Petr
Manek Jakub
 
 
Ihl Roman
Vaňousová Barbora
 
 
-10-69773211
3.Klinga PetrLauko Ladislav-1-3-8  0312
4.Manek JakubPecháček Jiří9-610-593222
5.Telipský JosefIhl Roman-410-3773232
6.Špiegel JanVaňousová Barbora676  3042
7.Manek JakubLauko Ladislav-84-4-3 1343
8.Telipský JosefPecháček Jiří8-9-86-92344
9.Špiegel JanIhl Roman897  3054
10.Klinga PetrVaňousová Barbora1258  3064
11.Telipský JosefLauko Ladislav9-4-6-9 1365
12.Špiegel JanPecháček Jiří-0WO   0366
13.Klinga PetrIhl Roman866  3076
14.Manek JakubVaňousová Barbora94-94 3186
15.Špiegel JanLauko Ladislav-12-7-7  0387
16.Klinga PetrPecháček Jiří7-8109 3197
17.Manek JakubIhl Roman5-8-36-72398
18.Telipský JosefVaňousová Barbora9-748 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klinga Petr31Lauko Ladislav40
Manek Jakub22Pecháček Jiří22
Telipský Josef22Ihl Roman13
Špiegel Jan22Vaňousová Barbora04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Naves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34654:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krásný Antonín
Carvan Miloslav
 
 
Jelínek Vladimír
Nágr Pavel
 
 
-99-3593210
2.Navrátil Lukáš
Dalihod Miroslav
 
 
Cihelka Jaroslav
Požárský Josef
 
 
5910  3020
3.Dalihod JakubJelínek Vladimír-8-8-7  0321
4.Dvořák FrantišekNágr Pavel-12-110-9 1322
5.Navrátil LukášCihelka Jaroslav-379-1263232
6.Dalihod MiroslavPožárský Josef-93-2-9 1333
7.Dvořák FrantišekJelínek Vladimír13-8-87-72334
8.Navrátil LukášNágr Pavel-1510-114-102335
9.Dalihod MiroslavCihelka Jaroslav-39-813-82336
10.Dalihod JakubPožárský Josef-8688 3146
11.Navrátil LukášJelínek Vladimír-910-3943256
12.Dalihod MiroslavNágr Pavel-6-6-6  0357
13.Dalihod JakubCihelka Jaroslav768  3067
14.Dvořák FrantišekPožárský Josef967  3077
15.Dalihod MiroslavJelínek Vladimír-8-8-6  0378
16.Dalihod JakubNágr Pavel-9-12-6  0379
17.Dvořák FrantišekCihelka Jaroslav946  3089
18.Navrátil LukášPožárský Josef895  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dalihod Jakub22Jelínek Vladimír31
Dvořák František22Nágr Pavel40
Navrátil Lukáš31Cihelka Jaroslav13
Dalihod Miroslav04Požárský Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna libčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:26615:568TJ Sokol Libčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beltrám Javier Ernesto
Votoček Jaroslav
 
 
Květoň Jan
Holeček David
 
 
-1-4-9  0301
2.Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
Krisová Marcela
Černý Radek
 
 
438  3011
3.Beltrám Javier ErnestoČerný Radek89-88 3121
4.Votoček JaroslavKrisová Marcela574  3031
5.Framberk JanHoleček David4-626 3141
6.Tkadlec JaroslavKvětoň Jan8-9-6-9 1342
7.Votoček JaroslavČerný Radek-6-1110783252
8.Framberk JanKrisová Marcela99-84 3162
9.Tkadlec JaroslavHoleček David949  3072
10.Beltrám Javier ErnestoKvětoň Jan-711-7-4 1373
11.Framberk JanČerný Radek396  3083
12.Tkadlec JaroslavKrisová Marcela-10999 3193
13.Beltrám Javier ErnestoHoleček David-4-48-10 1394
14.Votoček JaroslavKvětoň Jan-8-7-7  0395
15.Tkadlec JaroslavČerný Radek4712  30105
16.Beltrám Javier ErnestoKrisová Marcela695  30115
17.Votoček JaroslavHoleček David-6109-6732125
18.Framberk JanKvětoň Jan-7-9-6  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beltrám Javier Ernesto22Černý Radek04
Votoček Jaroslav31Krisová Marcela04
Framberk Jan31Holeček David13
Tkadlec Jaroslav31Květoň Jan40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy