Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Ševc Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Sedloň Josef
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:18335:331nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaGrigelová Natália889  3010
2.Blašková ZdenaŠtěpánová Gabriela997  3020
3.Ilievová DagmarŠtefcová Kristýna-4-8-11  0321
4.Blašková ZdenaGrigelová Natália-10377 3131
5.Rozínková DanielaŠtefcová Kristýna-6-4-9  0332
6.Ilievová DagmarŠtěpánová Gabriela1087  3042
7.Blašková ZdenaŠtefcová Kristýna-5-457103252
8.Ilievová DagmarPetrovová Nikita74-9-8-92353
9.Rozínková DanielaŠtěpánová Gabriela-9-84-7 1354
10.Ilievová Dagmar
Blašková Zdena
 
 
Petrovová Nikita
Štefcová Kristýna
 
 
-6-8-10  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozínková Daniela12Grigelová Natália02
Blašková Zdena30Štěpánová Gabriela12
Ilievová Dagmar12Štefcová Kristýna21
   Petrovová Nikita10
Petrovová Nikita - ŽT - kopnutí do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Jirásek Martin ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Lebeda Michal st.
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:614:22314:352CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásková TerezaTomanová Tamara-85-5-13 1301
2.Mynářová KarolínaKubátová Hana9-5-78-22302
3.Stachová OlesjaSáglová Miroslava-1212-9533212
4.Mynářová KarolínaTomanová Tamara-10849 3122
5.Jirásková TerezaSáglová Miroslava-4-7-9  0323
6.Stachová OlesjaKubátová Hana-5-5-2  0324
7.Mynářová KarolínaSáglová Miroslava83-127 3134
8.Stachová OlesjaTomanová Tamara-869-4-122335
9.Jirásková TerezaKubátová Hana-4-9-5  0336
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Jirásková Tereza03Tomanová Tamara21
Mynářová Karolína21Kubátová Hana30
Stachová Olesja12Ságlová Miroslava12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:15360:318MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapounová BarboraRadnicová Lenka-5-98-12 1301
2.Mikulcová KristýnaVondráková Markéta388  3011
3.Yefimova AnastasiiaVeselá Jaroslava-5-96-8 1312
4.Mikulcová KristýnaRadnicová Lenka-9-75383222
5.Kapounová BarboraVeselá Jaroslava-8295 3132
6.Yefimova AnastasiiaVondráková Markéta129-10-1093242
7.Mikulcová KristýnaVeselá Jaroslava7-119-13103252
8.Chernyavskaya EkaterinaRadnicová Lenka-9123-863262
9.Kapounová BarboraVondráková Markéta8-1283 31  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kapounová Barbora11Radnicová Lenka12
Mikulcová Kristýna30Vondráková Markéta02
Yefimova Anastasiia11Veselá Jaroslava12
Chernyavskaya Ekaterina10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST HlukRozhodčí:Koberová Martina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Kuřil Rudolf
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:219:9266:172MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Širučková AnetaMalíková Klára326  3010
2.Koberová KláraZáděrová Linda-5-1-4  0311
3.Adámková KarinVrzalová Štěpánka233  3021
4.Širučková AnetaZáděrová Linda-9761 3131
5.Adámková KarinMalíková Klára673  3041
6.Koberová KláraVrzalová Štěpánka-8-78383251
7.Adámková KarinZáděrová Linda-8-65-9 1352
8.Širučková AnetaVrzalová ŠtěpánkaWO    3062
9.Koberová KláraMalíková Klára         
10.Širučková Aneta
Adámková Karin
 
 
Malíková Klára
Záděrová Linda
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širučková Aneta20Malíková Klára02
Koberová Klára11Záděrová Linda21
Adámková Karin21Vrzalová Štěpánka02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:9280:218SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová KateřinaIlčíková Anežka8-969 3110
2.Guo RuichenŠevčíková Klára355  3020
3.Ševčíková MarkétaBrateyko Solomiya-53-8-9 1321
4.Guo RuichenIlčíková Anežka851  3031
5.Pěnkavová KateřinaBrateyko Solomiya7-69-1093241
6.Ševčíková MarkétaŠevčíková Klára-687-1083251
7.Guo RuichenBrateyko Solomiya3-867 3161
8.Ševčíková MarkétaIlčíková Anežka-106   11  
9.Pěnkavová KateřinaŠevčíková Klára         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pěnkavová Kateřina20Ilčíková Anežka02
Guo Ruichen30Ševčíková Klára02
Ševčíková Markéta11Brateyko Solomiya12
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy