Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:34466:527STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kutil Libor
Kutil Šimon
 
 
Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
-6-910-9 1301
2.Bezděk Luboš
Obalil Jiří
 
 
Pačinek Jakub
Těžký Pavel
 
 
-1107-3-112302
3.Kutil ŠimonKrása Petr ml.9-4-72-132303
4.Kutil LiborPačinek Jakub-6-9-7  0304
5.Obalil JiříKřepela Radim-9-6-7  0305
6.Bezděk LubošTěžký Pavel7-8-9353215
7.Kutil LiborKrása Petr ml.-5-988-52316
8.Obalil JiříPačinek Jakub-118-4-9 1317
9.Bezděk LubošKřepela Radim13-567 3127
10.Dvořák LeošTěžký Pavel78-107 3137
11.Obalil JiříKrása Petr ml.-7-974-82338
12.Bezděk LubošPačinek Jakub-6-9-6  0339
13.Dvořák LeošKřepela Radim-58-4-4 13310
14.Kutil LiborTěžký Pavel         
15.Bezděk LubošKrása Petr ml.         
16.Dvořák LeošPačinek Jakub         
17.Kutil LiborKřepela Radim         
18.Obalil JiříTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kutil Šimon01Krása Petr ml.30
Kutil Libor02Pačinek Jakub30
Obalil Jiří03Křepela Radim21
Bezděk Luboš21Těžký Pavel02
Dvořák Leoš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:22510:479MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filák Tomáš
Jelínek Stanislav
 
 
Voráč Pavel
Kaluža Tomáš
 
 
-8-7-9  0301
2.Jedlička Jindřich
Netolička Lubomír
 
 
Polívka Ondřej
Petr Michal
 
 
-9-8-6  0302
3.Netolička LubomírPolívka Ondřej747  3012
4.Jelínek StanislavKaluža Tomáš3-448 3122
5.Filák TomášVoráč Pavel797  3032
6.Jedlička JindřichPetr Michal-8-39-6 1333
7.Jelínek StanislavPolívka Ondřej6-7-96133243
8.Filák TomášKaluža Tomáš8-897 3153
9.Pečinka LukášVoráč Pavel66-59 3163
10.Netolička LubomírPetr Michal-95-5973273
11.Filák TomášPolívka Ondřej879  3083
12.Pečinka LukášKaluža Tomáš99-711 3193
13.Netolička LubomírVoráč Pavel-10-87-6 1394
14.Jelínek StanislavPetr Michal-478-6532104
15.Pečinka LukášPolívka Ondřej-8-8   02  
16.Netolička LubomírKaluža Tomáš         
17.Jelínek StanislavVoráč Pavel         
18.Filák TomášPetr Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Netolička Lubomír21Polívka Ondřej03
Jelínek Stanislav30Kaluža Tomáš03
Filák Tomáš30Voráč Pavel12
Jedlička Jindřich01Petr Michal12
Pečinka Lukáš20   
Střídání domácích zápas č.9 odchází Jedlička Jindřich, nastupuje Pečinka Lukáš



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:37598:620KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
Nechvátal Petr
Andorko Pavel
 
 
-667-7-92301
2.Paták Radek
Vojtěch Tomáš
 
 
Vybíral Matouš
Ondrovčák Ladislav
 
 
-87-9-7 1302
3.Kvapil ZdeněkVybíral Matouš76-11-9-32303
4.Vojtěch TomášNechvátal Petr-6-4-9  0304
5.Vojtěch MartinAndorko Pavel-1197-4143214
6.Paták RadekOndrovčák Ladislav-9-10-4  0315
7.Vojtěch TomášVybíral Matouš-67-8-9 1316
8.Vojtěch MartinNechvátal Petr13-6910 3126
9.Paták RadekAndorko Pavel-104-4643236
10.Kvapil ZdeněkOndrovčák Ladislav48-8-10-92337
11.Vojtěch MartinVybíral Matouš-756-9-62338
12.Paták RadekNechvátal Petr9-55-833248
13.Kvapil ZdeněkAndorko Pavel-58-10-6 1349
14.Vojtěch TomášOndrovčák Ladislav6312  3059
15.Paták RadekVybíral Matouš109-10-8-623510
16.Kvapil ZdeněkNechvátal Petr4-576 31  
17.Vojtěch TomášAndorko Pavel         
18.Vojtěch MartinOndrovčák Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kvapil Zdeněk03Vybíral Matouš40
Vojtěch Tomáš12Nechvátal Petr12
Vojtěch Martin21Andorko Pavel12
Paták Radek22Ondrovčák Ladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33465:521TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pořízek Josef
Sirbu Jakub
 
 
Juřík Adam
Černý Radek
 
 
763  3010
2.Navrátil Václav
Kovář Jakub
 
 
Lučko Martin
Fischer Karel
 
 
-7-5-7  0311
3.Pořízek JosefLučko Martin7-79-9-22312
4.Navrátil VáclavFischer Karel-7-59-5 1313
5.Kovář JakubČerný Radek-4-9-9  0314
6.Sirbu JakubJuřík Adam3-559 3124
7.Navrátil VáclavLučko Martin-4-8-11  0325
8.Kovář JakubFischer Karel117-11-683235
9.Sirbu JakubČerný Radek-11-11-8  0336
10.Pořízek JosefJuřík Adam867  3046
11.Kovář JakubLučko Martin-48-5-6 1347
12.Sirbu JakubFischer Karel-6-88-9 1348
13.Pořízek JosefČerný Radek8-88-5-92349
14.Navrátil VáclavJuřík Adam-13-481-423410
15.Sirbu JakubLučko Martin         
16.Pořízek JosefFischer Karel         
17.Navrátil VáclavČerný Radek         
18.Kovář JakubJuřík Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pořízek Josef12Lučko Martin30
Navrátil Václav03Fischer Karel21
Kovář Jakub12Černý Radek30
Sirbu Jakub12Juřík Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:Zimola Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Vysloužil Jan
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11448:333TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Petr
Vičík Oldřich
 
 
Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
68-94 3110
2.Javůrek Tomáš
Škvařil Petr
 
 
Kytner Matěj
Cvrkal Rudolf ml.
 
 
654  3020
3.Vičík OldřichKytner Matěj-83910 3130
4.Babák PetrDospíšil Pavel ml.655  3040
5.Škvařil PetrHruška Pavel6-5-5-8 1341
6.Javůrek TomášCvrkal Rudolf ml.98-65 3151
7.Babák PetrKytner Matěj249  3061
8.Škvařil PetrDospíšil Pavel ml.89-8-6-82362
9.Javůrek TomášHruška Pavel-10485 3172
10.Vičík OldřichCvrkal Rudolf ml.595  3082
11.Škvařil PetrKytner Matěj-11886 3192
12.Javůrek TomášDospíšil Pavel ml.668  30102
13.Vičík OldřichHruška Pavel-6    01  
14.Babák PetrCvrkal Rudolf ml.         
15.Javůrek TomášKytner Matěj         
16.Vičík OldřichDospíšil Pavel ml.         
17.Babák PetrHruška Pavel         
18.Škvařil PetrCvrkal Rudolf ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vičík Oldřich20Kytner Matěj03
Babák Petr20Dospíšil Pavel ml.12
Škvařil Petr12Hruška Pavel11
Javůrek Tomáš30Cvrkal Rudolf ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20500:439SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fila Martin
Slavíček Martin
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
-11-8-5  0301
2.Tůma Karel
Zetocha Martin
 
 
Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
6-553 3111
3.Fila MartinŠtěpán Libor8-2-6-9 1312
4.Slavíček MartinCísarík Pavel-4-4-1  0313
5.Tůma KarelPeška Ladislav-85-9973223
6.Zetocha MartinŠlapanský Jan8-688 3133
7.Slavíček MartinŠtěpán Libor-86-91083243
8.Tůma KarelCísarík Pavel-8775 3153
9.Zetocha MartinPeška Ladislav678  3063
10.Fila MartinŠlapanský Jan5101  3073
11.Tůma KarelŠtěpán Libor582  3083
12.Zetocha MartinCísarík Pavel-88-83-102384
13.Fila MartinPeška Ladislav-51069 3194
14.Slavíček MartinŠlapanský Jan963  30104
15.Zetocha MartinŠtěpán Libor         
16.Fila MartinCísarík Pavel         
17.Slavíček MartinPeška Ladislav         
18.Tůma KarelŠlapanský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fila Martin21Štěpán Libor12
Slavíček Martin21Císarík Pavel21
Tůma Karel30Peška Ladislav03
Zetocha Martin21Šlapanský Jan03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline