Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec AVrchní
rozhodčí:
Zouhar Michal
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:33546:574STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
Suchý Petr
Švancara Vladimír
 
 
75-76 3110
2.Zouhar Michal
Koumar Jiří
 
 
Cetkovský Martin
Křepela Lubomír
 
 
-7-8-8  0311
3.Svoboda JanKřepela Lubomír-1010-8-11 1312
4.Sehnal StanislavSuchý Petr-10-7-13  0313
5.Koumar JiříCetkovský Martin8-8-14-2 1314
6.Zouhar MichalŠvancara Vladimír866  3024
7.Sehnal StanislavKřepela Lubomír-9-7-5  0325
8.Koumar JiříSuchý Petr8-11810 3135
9.Zouhar MichalCetkovský Martin676  3045
10.Svoboda JanŠvancara Vladimír76-812 3155
11.Koumar JiříKřepela Lubomír-8-4-5  0356
12.Zouhar MichalSuchý Petr-7-99-7 1357
13.Svoboda JanCetkovský Martin-9-8-9  0358
14.Sehnal StanislavŠvancara Vladimír8127  3068
15.Zouhar MichalKřepela Lubomír-911-41-92369
16.Svoboda JanSuchý Petr13-49-5-723610
17.Sehnal StanislavCetkovský Martin         
18.Koumar JiříŠvancara Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Jan13Křepela Lubomír40
Sehnal Stanislav12Suchý Petr31
Koumar Jiří12Cetkovský Martin21
Zouhar Michal22Švancara Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Robek Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34638:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ječmínek Radek
Krejčí Dalibor
 
 
Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
-48-7-9 1301
2.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Šťastný Pavel
Vermouzek František
 
 
-95-7-6 1302
3.Krejčí DaliborŠípka Zdeněk-44107 3112
4.Robek PetrVermouzek František88-67 3122
5.Rotrekl DavidFučík Petr-78-91123232
6.Ječmínek RadekŠťastný Pavel-8-87-4 1333
7.Robek PetrŠípka Zdeněk-86-6-9 1334
8.Rotrekl DavidVermouzek František847  3044
9.Ječmínek RadekFučík Petr610-7-6-52345
10.Krejčí DaliborŠťastný Pavel11106  3055
11.Rotrekl DavidŠípka Zdeněk7-8128 3165
12.Ječmínek RadekVermouzek František767  3075
13.Krejčí DaliborFučík Petr788  3085
14.Robek PetrŠťastný Pavel-6-7-10  0386
15.Ječmínek RadekŠípka Zdeněk-8-8-8  0387
16.Krejčí DaliborVermouzek František7-88-723297
17.Robek PetrFučík Petr-8-7-6  0398
18.Rotrekl DavidŠťastný Pavel6-63-9-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Dalibor40Šípka Zdeněk22
Robek Petr13Vermouzek František04
Rotrekl David31Fučík Petr22
Ječmínek Radek13Šťastný Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Adamov AVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 4 Adamov 67904, Tělocvična základní školy, vstup od hřiště z vrchu ulice SADOVA 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18537:466Spartak Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masařík Radim
Beneš Zbyněk
 
 
Sedláček Radek
Zubal Ladislav
 
 
8-108-5-52301
2.Dočkalová Gabriela
Kapusta Ján
 
 
Bastl Pavel
Kalousek Viktor
 
 
5-769 3111
3.Beneš ZbyněkKalousek Viktor99-10-1573221
4.Masařík RadimSedláček Radek-5-6-9  0322
5.Dočkalová GabrielaZubal Ladislav647  3032
6.Kapusta JánBastl Pavel8812  3042
7.Masařík RadimKalousek Viktor846  3052
8.Dočkalová GabrielaSedláček Radek8-8-11-2 1353
9.Kapusta JánZubal Ladislav6410  3063
10.Beneš ZbyněkBastl Pavel9-959 3173
11.Dočkalová GabrielaKalousek Viktor64-912 3183
12.Kapusta JánSedláček Radek94-4-12-62384
13.Beneš ZbyněkZubal Ladislav10-1173 3194
14.Masařík RadimBastl Pavel788  30104
15.Kapusta JánKalousek Viktor116-9  21  
16.Beneš ZbyněkSedláček Radek         
17.Masařík RadimZubal Ladislav         
18.Dočkalová GabrielaBastl Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Zbyněk30Kalousek Viktor03
Masařík Radim21Sedláček Radek30
Dočkalová Gabriela21Zubal Ladislav03
Kapusta Ján21Bastl Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ 711, BučoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:35550:584TJ Sokol Bučovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drápal Petr
Novák Dominik
 
 
Bil Martin
Spirit Michal
 
 
-687-4-72301
2.Beránek Pavel
Srna Antonín
 
 
Macháň David
Dragan Tomáš
 
 
5-78-4-92302
3.Novák DominikDragan Tomáš-99-8273212
4.Trávniček BorisMacháň David-9-610-9 1313
5.Srna AntonínBil Martin-8-9-8  0314
6.Beránek PavelSpirit Michal7-89-7-82315
7.Trávniček BorisDragan Tomáš896  3025
8.Srna AntonínMacháň David-8-9-7  0326
9.Beránek PavelBil Martin8-79-8-102327
10.Novák DominikSpirit Michal511-8-1093237
11.Drápal PetrRotrekl Martin10-978 3147
12.Beránek PavelMacháň David-3-88-9 1348
13.Novák DominikBil Martin6-5-89-92349
14.Trávniček BorisSpirit Michal-8-712-9 13410
15.Beránek PavelRotrekl Martin         
16.Novák DominikMacháň David         
17.Trávniček BorisBil Martin         
18.Drápal PetrSpirit Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Dominik21Dragan Tomáš02
Trávniček Boris12Macháň David30
Srna Antonín02Bil Martin30
Beránek Pavel03Spirit Michal21
Drápal Petr10Rotrekl Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KP - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:34513:553TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Jan
Křepela Zdeněk
 
 
Spáčil Tomáš
Spáčil Petr
 
 
445  3010
2.Svěrák Martin
Harna Václav
 
 
Rulíšek Karel
Mráz David
 
 
-9-3-10  0311
3.Harna VáclavMráz David39-5-833221
4.Křepela ZdeněkRulíšek Karel-8-5-5  0322
5.Sekanina JanSpáčil Tomáš745  3032
6.Svěrák MartinSpáčil Petr296  3042
7.Křepela ZdeněkMráz David-71010-1-62343
8.Sekanina JanRulíšek Karel-511-64-42344
9.Svěrák MartinSpáčil Tomáš-894-8123254
10.Harna VáclavSpáčil Petr-86-66-62355
11.Sekanina JanMráz David7-7-28-92356
12.Svěrák MartinRulíšek Karel-8-0-6  0357
13.Harna VáclavSpáčil Tomáš4-99-4-82358
14.Křepela ZdeněkSpáčil Petr-7125-5-82359
15.Svěrák MartinMráz David-5-7-3  03510
16.Harna VáclavRulíšek Karel-6    01  
17.Křepela ZdeněkSpáčil Tomáš         
18.Sekanina JanSpáčil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Harna Václav12Mráz David31
Křepela Zdeněk03Rulíšek Karel30
Sekanina Jan12Spáčil Tomáš12
Svěrák Martin22Spáčil Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko DVrchní
rozhodčí:
Procházka Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:36459:558TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zukal Aleš
Skoupý Michal
 
 
Bubla Jaroslav st.
Vojáček Jaromír
 
 
-10-88-8 1301
2.Trávníčková Karla
Němec Josef
 
 
Šebeček Marek
Salajka Jaroslav ml.
 
 
-89-7-6 1302
3.Zukal AlešŠebeček Marek-4-9-6  0303
4.Trávníčková KarlaBubla Jaroslav st.-2-89893213
5.Němec JosefVojáček Jaromír-2-4-6  0314
6.Skoupý MichalSalajka Jaroslav ml.878  3024
7.Trávníčková KarlaŠebeček Marek-11-8-3  0325
8.Němec JosefBubla Jaroslav st.-7-86-5 1326
9.Skoupý MichalVojáček Jaromír9-78-9-52327
10.Zukal AlešSalajka Jaroslav ml.-7-898123237
11.Němec JosefŠebeček Marek-6-7-8  0338
12.Skoupý MichalBubla Jaroslav st.-13-10-9  0339
13.Zukal AlešVojáček Jaromír98-7-673249
14.Trávníčková KarlaSalajka Jaroslav ml.9-9-12-5 13410
15.Skoupý MichalŠebeček Marek-6-710  12  
16.Zukal AlešBubla Jaroslav st.         
17.Trávníčková KarlaVojáček Jaromír         
18.Němec JosefSalajka Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zukal Aleš21Šebeček Marek30
Trávníčková Karla12Bubla Jaroslav st.21
Němec Josef03Vojáček Jaromír21
Skoupý Michal12Salajka Jaroslav ml.12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS