Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:9 SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cuták Jaroslav
Jurčeka Bedřich st.
 
 
Novotná Eliška
Šerešová Timea
 
 
     3010
2.Matza Pavel
Jurčeka Jaromír
 
 
Surman Damien
Šereš Samuel
 
 
     3020
3.Matza PavelKvapil Erik     3030
4.Jurčeka Bedřich st.Surman Damien     0331
5.Cuták JaroslavŠereš Samuel     3041
6.Jurčeka JaromírŠerešová Timea     3051
7.Šuralová HanaKvapil Erik     3061
8.Cuták JaroslavSurman Damien     2362
9.Jurčeka JaromírŠereš Samuel     3072
10.Matza PavelŠerešová Timea     3082
11.Cuták JaroslavKvapil Erik     3092
12.Jurčeka JaromírSurman Damien     1393
13.Matza PavelŠereš Samuel     30103
14.Šuralová HanaNovotná Eliška     30113
15.Jurčeka JaromírKvapil Erik     30123
16.Matza PavelSurman Damien     30133
17.Šuralová HanaŠereš Samuel     30143
18.Cuták JaroslavNovotná Eliška     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matza Pavel40Kvapil Erik04
Jurčeka Bedřich st.01Surman Damien31
Cuták Jaroslav31Šereš Samuel04
Jurčeka Jaromír31Šerešová Timea02
Šuralová Hana30Novotná Eliška02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:37 T.J. Sokol Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Libor
Hruška Jaroslav
 
 
Brezina Ondřej
Klečka Jaroslav
 
 
     0301
2.Rybecký Jakub
Vymyslický Stanislav ml.
 
 
Létal Emil
Zálešák Petr
 
 
     3111
3.Hruška JaroslavBrezina Ondřej     3121
4.Příkaský LiborLétal Emil     2322
5.Rybecký JakubKlečka Jaroslav     3032
6.Vymyslický Stanislav ml.Zálešák Petr     0333
7.Příkaský LiborBrezina Ondřej     1334
8.Rybecký JakubLétal Emil     2335
9.Vymyslický Stanislav ml.Klečka Jaroslav     0336
10.Hruška JaroslavZálešák Petr     3046
11.Rybecký JakubBrezina Ondřej     3056
12.Vymyslický Stanislav ml.Létal Emil     0357
13.Hruška JaroslavKlečka Jaroslav     0358
14.Příkaský LiborZálešák Petr     3268
15.Vymyslický Stanislav ml.Brezina Ondřej     0369
16.Hruška JaroslavLétal Emil     03610
17.Příkaský LiborKlečka Jaroslav     13611
18.Rybecký JakubZálešák Petr     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Jaroslav22Brezina Ondřej22
Příkaský Libor13Létal Emil40
Rybecký Jakub31Klečka Jaroslav31
Vymyslický Stanislav ml.04Zálešák Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:32 T.J. Sokol Svatobořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Častulíková Lenka
Šeda Roman
 
 
Palán František
Kučera Zdeněk st.
 
 
     3110
2.Bruckner Pavel
Zetocha František
 
 
Cafourek Karel
Vavřínek Zdeněk
 
 
     3120
3.Chimiák PetrPalán František     1321
4.Častulíková LenkaVavřínek Zdeněk     3131
5.Šeda RomanCafourek Karel     3041
6.Bruckner PavelKučera Zdeněk st.     3251
7.Častulíková LenkaPalán František     3261
8.Šeda RomanVavřínek Zdeněk     2362
9.Bruckner PavelCafourek Karel     3172
10.Chimiák PetrKučera Zdeněk st.     0373
11.Šeda RomanPalán František     3283
12.Bruckner PavelVavřínek Zdeněk     0384
13.Zetocha FrantišekCafourek Karel     3194
14.Častulíková LenkaKučera Zdeněk st.     0395
15.Bruckner PavelPalán František     2396
16.Zetocha FrantišekVavřínek Zdeněk     30106
17.Častulíková LenkaCafourek Karel     30116
18.Šeda RomanKučera Zdeněk st.     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chimiák Petr02Palán František22
Častulíková Lenka31Vavřínek Zdeněk22
Šeda Roman22Cafourek Karel04
Bruckner Pavel22Kučera Zdeněk st.31
Zetocha František20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:15 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Antonín st.
Hála Josef
 
 
Varmuža Mikuláš
Procháska Stanislav
 
 
     3010
2.Hojač Pavel
Marada Tomáš
 
 
Grabovský Jaroslav ml.
Grabovský Jaroslav nejst.
 
 
     3120
3.Hála JosefVarmuža Mikuláš     3030
4.Chvátal Antonín st.Grabovský Jaroslav ml.     3040
5.Hojač PavelProcháska Stanislav     3150
6.Marada TomášGrabovský Jaroslav nejst.     1351
7.Chvátal Antonín st.Varmuža Mikuláš     3061
8.Hojač PavelGrabovský Jaroslav ml.     3171
9.Marada TomášProcháska Stanislav     3181
10.Hála JosefGrabovský Jaroslav nejst.     3191
11.Hojač PavelVarmuža Mikuláš     30101
12.Marada TomášGrabovský Jaroslav ml.     13102
13.Hála JosefProcháska Stanislav     30112
14.Kostelanský StanislavGrabovský Jaroslav nejst.     31122
15.Marada TomášVarmuža Mikuláš     31132
16.Hála JosefGrabovský Jaroslav ml.     31142
17.Kostelanský StanislavProcháska Stanislav     30152
18.Hojač PavelGrabovský Jaroslav nejst.     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hála Josef40Varmuža Mikuláš04
Chvátal Antonín st.20Grabovský Jaroslav ml.13
Hojač Pavel40Procháska Stanislav04
Marada Tomáš22Grabovský Jaroslav nejst.13
Kostelanský Stanislav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VlkošRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křižka Martin
Jahoda Viktor
 
 
Svoboda Libor
Svoboda Jakub
 
 
     1301
2.Ondrůšek Vlastislav
Menšík Vojtěch
 
 
Slonka Jakub
Jamný Ondřej
 
 
     3211
3.Jahoda ViktorSvoboda Libor     0312
4.Křižka MartinSvoboda Jakub     3222
5.Ondrůšek VlastislavSlonka Jakub     1323
6.Menšík VojtěchJamný Ondřej     3133
7.Křižka MartinSvoboda Libor     3143
8.Ondrůšek VlastislavSvoboda Jakub     0344
9.Menšík VojtěchSlonka Jakub     3254
10.Jahoda ViktorJamný Ondřej     3064
11.Ondrůšek VlastislavSvoboda Libor     1365
12.Menšík VojtěchSvoboda Jakub     0366
13.Jahoda ViktorSlonka Jakub     1367
14.Křižka MartinJamný Ondřej     3077
15.Macuch MartinSvoboda Libor     0378
16.Jahoda ViktorSvoboda Jakub     0379
17.Křižka MartinSlonka Jakub     3189
18.Ondrůšek VlastislavJamný Ondřej     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jahoda Viktor13Svoboda Libor31
Křižka Martin40Svoboda Jakub31
Ondrůšek Vlastislav13Slonka Jakub22
Menšík Vojtěch21Jamný Ondřej04
Macuch Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:53 Tělovýchovná jednota Mikulčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petřík Marek
Petřík Tadeáš
 
 
Bartoník Dominik
Glos Tomáš
 
 
     3210
2.Profota Adam
Profota Zdeněk
 
 
Bartoník Jakub
Straková Agáta
 
 
     1311
3.Profota AdamBartoník Dominik     1312
4.Petřík TadeášBartoník Jakub     0313
5.Křivohlavý MatějGlos Tomáš     1314
6.Profotová AlžbětaStraková Agáta     0315
7.Petřík TadeášBartoník Dominik     1316
8.Křivohlavý MatějBartoník Jakub     0317
9.Profotová AlžbětaGlos Tomáš     0318
10.Profota AdamStraková Agáta     1319
11.Křivohlavý MatějBartoník Dominik     03110
12.Profotová AlžbětaBartoník Jakub     03111
13.Profota AdamGlos Tomáš     03112
14.Petřík TadeášStraková Agáta     03113
15.Profotová AlžbětaBartoník Dominik     03114
16.Profota AdamBartoník Jakub     03115
17.Petřík TadeášGlos Tomáš     13116
18.Křivohlavý MatějStraková Agáta     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Profota Adam04Bartoník Dominik40
Petřík Tadeáš04Bartoník Jakub40
Křivohlavý Matěj04Glos Tomáš40
Profotová Alžběta04Straková Agáta40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 08:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30 TJ Sokol Veselí nad Moravou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čajka Milan
Pavlíček Jiří
 
 
Parák František
Kudrna Jaromír
 
 
     3010
2.Zelinka Vladimír
Zůbková Lenka
 
 
Parák Lukáš
Valoušek Jindřich
 
 
     0311
3.Zelinka VladimírParák František     2312
4.Čajka MilanKudrna Jaromír     3022
5.Pavlíček JiříParák Lukáš     3132
6.Zůbková LenkaValoušek Jindřich     0333
7.Čajka MilanParák František     1334
8.Pavlíček JiříKudrna Jaromír     3044
9.Zůbková LenkaParák Lukáš     0345
10.Zelinka VladimírValoušek Jindřich     3155
11.Pavlíček JiříParák František     3265
12.Zůbková LenkaKudrna Jaromír     3075
13.Zelinka VladimírParák Lukáš     1376
14.Čajka MilanValoušek Jindřich     3286
15.Zůbková LenkaParák František     0387
16.Zelinka VladimírKudrna Jaromír     3097
17.Čajka MilanParák Lukáš     1398
18.Pavlíček JiříValoušek Jindřich     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zelinka Vladimír22Parák František31
Čajka Milan22Kudrna Jaromír04
Pavlíček Jiří40Parák Lukáš31
Zůbková Lenka13Valoušek Jindřich13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS