Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:25541:488TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lodek Jan
Kuttler Karel
 
 
Vanka Petr
Zseller Jiří
 
 
-843-883210
2.Michálek Vojtěch
Blaho Martin
 
 
Dufek Stanislav
Jiřička Miroslav
 
 
-7-6-9  0311
3.Manko ViktorZseller Jiří-4-88993221
4.Michálek VojtěchVanka Petr733  3031
5.Blaho MartinJiřička Miroslav-7-9-8  0332
6.Lodek JanDufek Stanislav398  3042
7.Michálek VojtěchZseller Jiří6107  3052
8.Blaho MartinVanka Petr-7-36-7 1353
9.Lodek JanJiřička Miroslav-8-55-6 1354
10.Manko ViktorDufek Stanislav7-9-101083264
11.Kuttler KarelZseller Jiří-8-3-9  0365
12.Lodek JanVanka Petr671  3075
13.Manko ViktorJiřička Miroslav1-887 3185
14.Michálek VojtěchDufek Stanislav911-97 3195
15.Lodek JanZseller Jiří-10510-8632105
16.Manko ViktorVanka Petr447  30  
17.Michálek VojtěchJiřička Miroslav         
18.Kuttler KarelDufek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Manko Viktor30Zseller Jiří13
Michálek Vojtěch30Vanka Petr12
Blaho Martin02Jiřička Miroslav21
Lodek Jan31Dufek Stanislav03
Kuttler Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13452:374SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořének František
Filípek Martin
 
 
Oppitz Karel
Hojovec Ondřej
 
 
469  3010
2.Brož Patrik
Gajda Jonáš
 
 
Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
-68-61083220
3.Gajda JonášHojovec Ondřej-1295-663230
4.Brož PatrikKlatovský Karel82-910 3140
5.Kořének FrantišekOppitz Karel-9-69-9 1341
6.Filípek MartinStudničný Jaromír48-84 3151
7.Brož PatrikHojovec Ondřej7-10-21193261
8.Kořének FrantišekKlatovský Karel8-958 3171
9.Filípek MartinOppitz Karel5154  3081
10.Gajda JonášStudničný Jaromír937  3091
11.Kořének FrantišekHojovec Ondřej99-98 31101
12.Filípek MartinKlatovský Karel98   20  
13.Gajda JonášOppitz Karel         
14.Brož PatrikStudničný Jaromír         
15.Filípek MartinHojovec Ondřej         
16.Gajda JonášKlatovský Karel         
17.Brož PatrikOppitz Karel         
18.Kořének FrantišekStudničný Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gajda Jonáš20Hojovec Ondřej03
Brož Patrik20Klatovský Karel02
Kořének František21Oppitz Karel11
Filípek Martin20Studničný Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31648:610TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Josef
Dalešický Tomáš
 
 
Trmota Zdeněk
Houček Jaroslav
 
 
10-966 3110
2.Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
Zahradník Václav
Mutl David
 
 
8-787 3120
3.Ťuík JanHouček Jaroslav8-6-9693230
4.Dalešický TomášZahradník Václav-4-4-5  0331
5.Baxa KarelMutl David4-8-14-9 1332
6.Dalešický JosefTrmota Zdeněk365  3042
7.Dalešický TomášHouček Jaroslav-5-6-10  0343
8.Baxa KarelZahradník Václav-6-8-10  0344
9.Dalešický JosefMutl David3101  3054
10.Ťuík JanTrmota Zdeněk7810  3064
11.Baxa KarelHouček Jaroslav-8-98-4 1365
12.Dalešický JosefZahradník Václav6-979 3175
13.Ťuík JanMutl David3-6-11-6 1376
14.Dalešický TomášTrmota Zdeněk788  3086
15.Dalešický JosefHouček Jaroslav8-10105 3196
16.Ťuík JanZahradník Václav9-7-10-10 1397
17.Dalešický TomášMutl David-711-89-102398
18.Baxa KarelTrmota Zdeněk810-104 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ťuík Jan22Houček Jaroslav22
Dalešický Tomáš13Zahradník Václav31
Baxa Karel13Mutl David31
Dalešický Josef40Trmota Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:21510:469TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klouček Martin
Hrubý Jan
 
 
Adámek Miroslav
Boloňský Andrej
 
 
99-47 3110
2.Kučera Dušan
Jursa David
 
 
Motlík Pavel
Nesvačilová Petra
 
 
-9-9-7  0311
3.Kučera DušanMotlík Pavel10-77-893221
4.Hrubý JanAdámek Miroslav-7-886103231
5.Klouček MartinBoloňský Andrej69-6-12143241
6.Jursa DavidNesvačilová Petra776  3051
7.Hrubý JanMotlík Pavel8-4912 3161
8.Klouček MartinAdámek Miroslav-9-7-8  0362
9.Jursa DavidBoloňský Andrej95-93 3172
10.Kučera DušanNesvačilová Petra-6-10-10  0373
11.Klouček MartinMotlík Pavel789  3083
12.Jursa DavidAdámek Miroslav-95-121053293
13.Kučera DušanBoloňský Andrej2-886 31103
14.Hrubý JanNesvačilová Petra         
15.Jursa DavidMotlík Pavel         
16.Kučera DušanAdámek Miroslav         
17.Hrubý JanBoloňský Andrej         
18.Klouček MartinNesvačilová Petra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Dušan21Motlík Pavel03
Hrubý Jan20Adámek Miroslav12
Klouček Martin21Boloňský Andrej03
Jursa David30Nesvačilová Petra11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:31544:546TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Adam
Stejskal Radek
 
 
Litomiský Petr
Kňažík Ondřej
 
 
91010  3010
2.Kunert Ladislav
Gargulák František
 
 
Erben Michal
Adámek Jiří
 
 
7-977 3120
3.Gargulák FrantišekLitomiský Petr-6-77-6 1321
4.Kunert LadislavKňažík Ondřej-9-13-8  0322
5.Suchý AdamAdámek Jiří7710  3032
6.Stejskal RadekErben Michal761  3042
7.Kunert LadislavLitomiský Petr-5-9-5  0343
8.Suchý AdamKňažík Ondřej6-5-7-8 1344
9.Stejskal RadekAdámek Jiří959  3054
10.Gargulák FrantišekErben Michal6-1410-2-102355
11.Suchý AdamLitomiský Petr69-9-9-42356
12.Stejskal RadekKňažík Ondřej55-7-5-62357
13.Gargulák FrantišekAdámek Jiří6-124-8-72358
14.Kunert LadislavErben Michal8-7-10-10 1359
15.Stejskal RadekLitomiský Petr-9-76-10 13510
16.Gargulák FrantišekKňažík Ondřej-7-12-7  03  
17.Kunert LadislavAdámek Jiří         
18.Suchý AdamErben Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gargulák František03Litomiský Petr40
Kunert Ladislav03Kňažík Ondřej30
Suchý Adam12Adámek Jiří12
Stejskal Radek22Erben Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34643:623TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žďárský Zdeněk
Krieger Karel
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
-8-119-9 1301
2.Gerdžikov Svetoslav
Holštein Jaroslav
 
 
Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
284  3011
3.Pavlíček LadislavTáborský Michal-2-6-7  0312
4.Gerdžikov SvetoslavSkála Patrik8-857 3122
5.Holštein JaroslavZáhorský Vladislav117-5-683232
6.Žďárský ZdeněkKolařík Ivan-6686 3142
7.Gerdžikov SvetoslavTáborský Michal5-4-4-12 1343
8.Holštein JaroslavSkála Patrik-67-9863253
9.Žďárský ZdeněkZáhorský Vladislav-103-89-92354
10.Pavlíček LadislavKolařík Ivan-6-108-3 1355
11.Holštein JaroslavTáborský Michal-3-9-9  0356
12.Žďárský ZdeněkSkála Patrik-6883 3166
13.Pavlíček LadislavZáhorský Vladislav486  3076
14.Krieger KarelKolařík Ivan-71349 3186
15.Žďárský ZdeněkTáborský Michal-8-6-5  0387
16.Pavlíček LadislavSkála Patrik-910-4-6 1388
17.Krieger KarelZáhorský Vladislav-97-10773298
18.Holštein JaroslavKolařík Ivan156  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav13Táborský Michal40
Gerdžikov Svetoslav11Skála Patrik13
Holštein Jaroslav31Záhorský Vladislav13
Žďárský Zdeněk22Kolařík Ivan13
Krieger Karel20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy