Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
Brůček František
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:35503:570TJ Slovan Svoboda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan st.
Rejent Martin
 
 
Mička Zdeněk
Čížek Václav
 
 
810-8-8-42301
2.Rezek Jan st.
Brůček František
 
 
Krupa Zdeněk
Jiroušek Karel
 
 
4-8147 3111
3.Procházka Ivan st.Čížek Václav-3-5-7  0312
4.Rezek Jan st.Jiroušek Karel9-988 3122
5.Brůček FrantišekMička Zdeněk-8-8-13  0323
6.Rejent MartinKrupa Zdeněk956  3033
7.Rezek Jan st.Čížek Václav-710-59-102334
8.Brůček FrantišekJiroušek Karel-9-6-6  0335
9.Rejent MartinMička Zdeněk5-5-5793245
10.Procházka Ivan st.Krupa Zdeněk785  3055
11.Brůček FrantišekČížek Václav-6-5-6  0356
12.Rejent MartinJiroušek Karel-9-8-7  0357
13.Procházka Ivan st.Mička Zdeněk-105-6-10 1358
14.Rezek Jan st.Krupa Zdeněk109-95 3168
15.Rejent MartinČížek Václav-6-2-7  0369
16.Procházka Ivan st.Jiroušek Karel-3-4-10  03610
17.Rezek Jan st.Mička Zdeněk         
18.Brůček FrantišekKrupa Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Ivan st.13Čížek Václav40
Rezek Jan st.21Jiroušek Karel31
Brůček František03Mička Zdeněk21
Rejent Martin22Krupa Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov FVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:732:31598:573TJ Střížkov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Jakub
Novák Luboš
 
 
Krieger Karel
Levý Jiří
 
 
-7-5-5  0301
2.Provazník Lukáš
Kušta Petr
 
 
Hajný Josef
Holštein Jaroslav
 
 
-6864 3111
3.Hejný JakubHolštein Jaroslav-7711-953221
4.Novák LubošMikšátko Roman411-1111 3131
5.Provazník LukášHajný Josef67-710 3141
6.Kušta PetrLevý Jiří-8-7-7  0342
7.Novák LubošHolštein Jaroslav-9-711-6 1343
8.Provazník LukášMikšátko Roman663  3053
9.Kušta PetrHajný Josef-9-9-7  0354
10.Hejný JakubLevý Jiří-10978 3164
11.Provazník LukášHolštein Jaroslav-78114 3174
12.Kušta PetrMikšátko Roman-11-8-7  0375
13.Hejný JakubHajný Josef5-86-933285
14.Novák LubošLevý Jiří-7-710-10 1386
15.Kušta PetrHolštein Jaroslav-7-7-5  0387
16.Hejný JakubMikšátko Roman858  3097
17.Novák LubošHajný Josef7-547 31107
18.Provazník LukášLevý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejný Jakub40Holštein Jaroslav22
Novák Luboš22Mikšátko Roman13
Provazník Lukáš30Hajný Josef13
Kušta Petr04Levý Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31637:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilný Pavel
Chaloupek Petr
 
 
Smíšek Jaroslav
Haba Martin
 
 
5611  3010
2.Chvátal Zdeněk
Novotný Marek
 
 
Fiala Aleš
Bárta Vít
 
 
-4-7-5  0311
3.Chaloupek PetrHaba Martin3-161010 3121
4.Pilný PavelFiala Aleš-6-58-7 1322
5.Novotný MarekSmíšek Jaroslav-4-12-11 1323
6.Kadavý OndřejBárta Vít479  3033
7.Pilný PavelHaba Martin11-6-109-72334
8.Novotný MarekFiala Aleš6-77-4133244
9.Kadavý OndřejSmíšek Jaroslav-6487 3154
10.Chaloupek PetrBárta Vít7-8-87-102355
11.Novotný MarekHaba Martin-5-9-8  0356
12.Kadavý OndřejFiala Aleš81711  3066
13.Chaloupek PetrSmíšek Jaroslav468  3076
14.Pilný PavelBárta Vít-8-10-9  0377
15.Kadavý OndřejHaba Martin6109  3087
16.Chaloupek PetrFiala Aleš-6-1110-4 1388
17.Pilný PavelSmíšek Jaroslav6-9-8-7 1389
18.Novotný MarekBárta Vít10512  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chaloupek Petr22Haba Martin22
Pilný Pavel04Fiala Aleš22
Novotný Marek22Smíšek Jaroslav22
Kadavý Ondřej40Bárta Vít22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:31376:464TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melíšek Ondřej
Šálek Pavel
 
 
Dušek Jiří
Brabec Antonín Jan
 
 
-6667 3110
2.Kleinander Michael
Vacek Bohumil
 
 
Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
-39-10-3 1311
3.Kleinander MichaelPestr Luděk48-8-4-92312
4.Vacek BohumilMládek Bohuslav5-6-2-2 1313
5.Melíšek OndřejDušek Jiří-4-886-42314
6.Šálek PavelBrabec Antonín Jan-57-6-3 1315
7.Vacek BohumilPestr Luděk8-10-8-8 1316
8.Melíšek OndřejMládek Bohuslav-6-4-6  0317
9.Šálek PavelDušek Jiří-5117-11-92318
10.Jedlička JanBrabec Antonín Jan395  3028
11.Melíšek OndřejPestr Luděk10-8-6-3 1329
12.Šálek PavelMládek Bohuslav-8-5-6  03210
13.Jedlička JanDušek Jiří         
14.Vacek BohumilBrabec Antonín Jan         
15.Šálek PavelPestr Luděk         
16.Jedlička JanMládek Bohuslav         
17.Vacek BohumilDušek Jiří         
18.Melíšek OndřejBrabec Antonín Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kleinander Michael01Pestr Luděk30
Vacek Bohumil02Mládek Bohuslav30
Melíšek Ondřej03Dušek Jiří20
Šálek Pavel03Brabec Antonín Jan11
Jedlička Jan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37674:663TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepička David
Kozel Rudolf
 
 
Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
-8-97-9 1301
2.Lanžhotský Vojtěch
Waldmann Martin
 
 
Vokál Jan
Koutník Roman
 
 
8-8-9-10 1302
3.Slepička DavidVokál Jan-8-65-4 1303
4.Lanžhotský VojtěchKrieger Jan111010  3013
5.Waldmann MartinKoutník Roman-8-6-6  0314
6.Kozel RudolfNajbertová Lucie4-0-7953224
7.Lanžhotský VojtěchVokál Jan-10810-533234
8.Waldmann MartinKrieger Jan-211-69-52335
9.Kozel RudolfKoutník Roman4-9-9453245
10.Slepička DavidNajbertová Lucie11510  3055
11.Waldmann MartinVokál Jan-9-5-7  0356
12.Kozel RudolfKrieger Jan7-6-63-102357
13.Slepička DavidKoutník Roman-54-6-12 1358
14.Lanžhotský VojtěchNajbertová Lucie469  3068
15.Kozel RudolfVokál Jan14-9-9-8 1369
16.Slepička DavidKrieger Jan656  3079
17.Lanžhotský VojtěchKoutník Roman-11738 3189
18.Waldmann MartinNajbertová Lucie9-9-98-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slepička David22Vokál Jan31
Lanžhotský Vojtěch40Krieger Jan22
Waldmann Martin04Koutník Roman22
Kozel Rudolf22Najbertová Lucie13



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:4366:229TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořínek Pavel
Urban Pavel
 
 
Zvolánek Václav
Margaritov Dimitr
 
 
646  3010
2.Trnka Miloš
Rychtarik David
 
 
Zücker Robert
Plošek Lukáš
 
 
8512  3020
3.Hořínek PavelMargaritov Dimitr789  3030
4.Urban PavelZücker Robert-6448 3140
5.Rychtarik DavidZábranský Josef4107  3050
6.Trnka MilošZvolánek Václav1055  3060
7.Urban PavelMargaritov Dimitr-8-9-8  0361
8.Rychtarik DavidZücker Robert856  3071
9.Trnka MilošZábranský Josef518  3081
10.Hořínek PavelZvolánek Václav289  3091
11.Rychtarik DavidMargaritov Dimitr641  30101
12.Trnka MilošZücker Robert         
13.Hořínek PavelZábranský Josef         
14.Urban PavelZvolánek Václav         
15.Trnka MilošMargaritov Dimitr         
16.Hořínek PavelZücker Robert         
17.Urban PavelZábranský Josef         
18.Rychtarik DavidZvolánek Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hořínek Pavel20Margaritov Dimitr12
Urban Pavel11Zücker Robert02
Rychtarik David30Zábranský Josef02
Trnka Miloš20Zvolánek Václav02
Hráno v herně Sokol Břevnov

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS