Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída dorostenci Kolo: 9 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha AVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2018 09:00 Začátek
utkání
11:38Konec
utkání
12:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1106:67SK DDM Kotlářka Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stach MatějMarat Filip493  3010
2.Přída KryštofSlavík Radek458  3020
3.Kaucký JakubDaníček Adam9-795 3130
4.Stach MatějSlavík Radek587  30  
5.Přída KryštofMarat Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Stach Matěj10Marat Filip01
Přída Kryštof10Slavík Radek01
Kaucký Jakub10Daníček Adam01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída dorostenci Kolo: 9 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2018 09:00 Začátek
utkání
11:38Konec
utkání
12:18Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:981:117TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd MiroslavČamr František-3-7-7  0301
2.Skopec DanielPrůša David-57-8-11 1302
3.Sochor AdamDvořák Petr-9-69-3 1303
4.Šmíd MiroslavPrůša David-89-7-8 13  
5.Skopec DanielČamr František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šmíd Miroslav01Čamr František10
Skopec Daniel01Průša David10
Sochor Adam01Dvořák Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída dorostenci Kolo: 9 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2018 09:00 Začátek
utkání
11:20Konec
utkání
12:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:999:120SK DDM Kotlářka Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knobloch MiroslavBeran Tomáš-9-8-10  0301
2.Veselý FilipBeran Matěj-8-107-5 1302
3.Havránek JakubNěmec Filip-11-810-7 1303
4.Knobloch MiroslavBeran Matěj-8-4   02  
5.Veselý FilipBeran Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Knobloch Miroslav01Beran Tomáš10
Veselý Filip01Beran Matěj10
Havránek Jakub01Němec Filip10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy