Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32710:656TJ Slavoj Obecnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
Silavecký Ladislav
Křivánek Aleš
 
 
-4789 3110
2.Hála Pavel
Tůma Radek
 
 
Eisenreich Jindřich ml.
Štefan Radko
 
 
-12-8-11  0311
3.Hála PavelSilavecký Ladislav-116711 3121
4.Tůma RadekKřivánek Aleš-126-88-92322
5.Petráň ZdeněkEisenreich Jindřich ml.-67-69-82323
6.Srch RadekŠtefan Radko84-135 3133
7.Tůma RadekSilavecký Ladislav-4-4-6  0334
8.Petráň ZdeněkKřivánek Aleš81210  3044
9.Srch RadekEisenreich Jindřich ml.7-5-58-62345
10.Hála PavelŠtefan Radko-78-94-92346
11.Petráň ZdeněkSilavecký Ladislav-812-77-72347
12.Srch RadekKřivánek Aleš826  3057
13.Hála PavelEisenreich Jindřich ml.-9-98953267
14.Tůma RadekŠtefan Radko564  3077
15.Srch RadekSilavecký Ladislav-9-117653287
16.Hála PavelKřivánek Aleš11-6-5-8 1388
17.Tůma RadekEisenreich Jindřich ml.285  3098
18.Petráň ZdeněkŠtefan Radko8-666 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hála Pavel22Silavecký Ladislav22
Tůma Radek22Křivánek Aleš22
Petráň Zdeněk22Eisenreich Jindřich ml.22
Srch Radek31Štefan Radko13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:15673:394TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Drož Jan
 
 
Škrabal Jaroslav
Ondráček Oldřich
 
 
8103  3010
2.Lev Daniel
Lev Leoš
 
 
Volek Václav
Škrabal Radek
 
 
-66711 3120
3.Gruber MartinŠkrabal Jaroslav362  3030
4.Drož JanOndráček Oldřich5-8-19653240
5.Lev LeošŠkrabal Radek-10-8-7  0341
6.Lev DanielVolek Václav9-1174 3151
7.Drož JanŠkrabal Jaroslav463  3061
8.Lev LeošOndráček Oldřich9-56-2-72362
9.Lev DanielŠkrabal Radek9-54-1143272
10.Gruber MartinVolek Václav10910  3082
11.Lev LeošŠkrabal Jaroslav7-9-51053292
12.Lev DanielOndráček Oldřich11-296 31102
13.Gruber MartinŠkrabal RadekWO    30112
14.Drož JanVolek VáclavWO    30122
15.Lev DanielŠkrabal JaroslavWO    30132
16.Gruber MartinOndráček OldřichWO    30142
17.Drož JanŠkrabal RadekWO    30152
18.Lev LeošVolek VáclavWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gruber Martin20Škrabal Jaroslav03
Drož Jan20Ondráček Oldřich12
Lev Leoš12Škrabal Radek11
Lev Daniel30Volek Václav02
WO60WO06
teplota na začátku 19 na konci 20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BroumyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30688:651TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Kryštof
Vychodil Luděk
 
 
Mašek Josef
Ulbrich Petr
 
 
865  3010
2.Hlobil Stanislav
Procházka Ondřej
 
 
Konopásek Miroslav
Rosa Martin
 
 
9510  3020
3.Procházka OndřejUlbrich Petr-8-778-82321
4.Hlobil StanislavRosa Martin-9-3-8  0322
5.Jelínek KryštofKonopásek Miroslav8-1699 3132
6.Vychodil LuděkMašek Josef-92513 3142
7.Hlobil StanislavUlbrich Petr69-125 3152
8.Jelínek KryštofRosa Martin-4-855-72353
9.Vychodil LuděkKonopásek Miroslav653  3063
10.Procházka OndřejMašek Josef-57107 3173
11.Jelínek KryštofUlbrich Petr885  3083
12.Vychodil LuděkRosa Martin5-9-9-4 1384
13.Procházka OndřejKonopásek Miroslav-5108-693294
14.Hlobil StanislavMašek Josef-11-5119-52395
15.Vychodil LuděkUlbrich Petr715-13-8-72396
16.Procházka OndřejRosa Martin-711-6-9 1397
17.Hlobil StanislavKonopásek Miroslav-9-10-4  0398
18.Jelínek KryštofMašek Josef899  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Ondřej22Ulbrich Petr22
Hlobil Stanislav13Rosa Martin40
Jelínek Kryštof31Konopásek Miroslav13
Vychodil Luděk22Mašek Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36621:584SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červenka Miroslav
Růžička Josef
 
 
Haník Josef
Šimek Jakub
 
 
10-5-8-8 1301
2.Čepelák Vladimír st.
Čepelák Vladimír ml.
 
 
Michal Radek
Petrovic Pavel
 
 
4-10-811-52302
3.Čepelák Vladimír st.Haník Josef-5-4-5  0303
4.Červenka MiroslavŠimek Jakub-911-5-8 1304
5.Čepelák Vladimír ml.Michal Radek10-6-7-7 1305
6.Růžička JosefPetrovic Pavel1049  3015
7.Červenka MiroslavHaník Josef12-610-6103225
8.Čepelák Vladimír ml.Šimek Jakub5-4-9-6 1326
9.Růžička JosefMichal Radek78-9-9103236
10.Čepelák Vladimír st.Petrovic Pavel-10-6-9  0337
11.Čepelák Vladimír ml.Haník Josef-5-9-7  0338
12.Růžička JosefŠimek Jakub-8769 3148
13.Čepelák Vladimír st.Michal Radek-97-8-7 1349
14.Červenka MiroslavPetrovic Pavel-8-66-4 13410
15.Jirouch TomášHaník Josef5-1167 31510
16.Čepelák Vladimír st.Šimek JakubWO    30610
17.Červenka MiroslavMichal RadekWO    30710
18.Čepelák Vladimír ml.Petrovic PavelWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čepelák Vladimír st.03Haník Josef22
Červenka Miroslav12Šimek Jakub21
Čepelák Vladimír ml.03Michal Radek21
Růžička Josef30Petrovic Pavel21
Jirouch Tomáš10   
WO30WO03
Teplota: Začátek 17°C Konec 17.5°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:38684:638TJ Sokol Mníšek pod Brdy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Jiří
Svoboda Jaromír
 
 
Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
-88911 3110
2.Kunc Petr
Kunc Jaroslav
 
 
Pospíšil Antonín
Tůma Martin
 
 
84-6-7-82311
3.Svoboda JaromírDrbohlav Marek-10-4-4  0312
4.Müller JiříTůma Martin9-98-883222
5.Kunc PetrStacho Libor15-1046 3132
6.Kunc JaroslavPospíšil Antonín-9-6-4  0333
7.Müller JiříDrbohlav Marek9-135-9-92334
8.Kunc PetrTůma Martin-896-7-82335
9.Kunc JaroslavStacho Libor-1047-973245
10.Svoboda JaromírPospíšil Antonín-8-74-5 1346
11.Kunc PetrDrbohlav Marek9-53-983256
12.Kunc JaroslavTůma Martin-9-4-8  0357
13.Svoboda JaromírStacho Libor9-7-8-8 1358
14.Müller JiříPospíšil Antonín-10-75-9 1359
15.Kunc JaroslavDrbohlav Marek7-79-5-923510
16.Svoboda JaromírTůma Martin867  30610
17.Müller JiříStacho LiborWO    30710
18.Kunc PetrPospíšil AntonínWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Jaromír13Drbohlav Marek31
Müller Jiří12Tůma Martin22
Kunc Petr21Stacho Libor12
Kunc Jaroslav13Pospíšil Antonín30
WO20WO02
Tz - 19°C Tk - 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:49473:681ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břížďala Miroslav ml.
Rada Jonáš
 
 
Betuštiak Petr
Barta Ivan
 
 
-8-6-5  0301
2.Křikava Richard
Bohdan Luděk
 
 
Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
-5-7-9  0302
3.Rada Jonᚊturc Jiří-6-4-10  0303
4.Bohdan LuděkBarta Ivan-9987 3113
5.Břížďala Miroslav ml.Betuštiak Petr-10-1-8  0314
6.Křikava RichardDohnal Jaroslav96-416 3124
7.Bohdan LuděkŠturc Jiří-11-118-6 1325
8.Břížďala Miroslav ml.Barta Ivan-3-1-5  0326
9.Křikava RichardBetuštiak Petr-679-963236
10.Rada JonášDohnal Jaroslav-10-6-3  0337
11.Břížďala Miroslav ml.Šturc Jiří-6-7-6  0338
12.Křikava RichardBarta Ivan-9-8-5  0339
13.Rada JonášBetuštiak Petr-512-6-6 13310
14.Bohdan LuděkDohnal Jaroslav-58-79-823311
15.Křikava RichardŠturc Jiří11-8-115-823312
16.Rada JonášBarta Ivan-8-8-12  03313
17.Bohdan LuděkBetuštiak PetrWO    03314
18.Břížďala Miroslav ml.Dohnal JaroslavWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rada Jonáš04Šturc Jiří40
Bohdan Luděk12Barta Ivan31
Břížďala Miroslav ml.03Betuštiak Petr21
Křikava Richard22Dohnal Jaroslav21
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy