Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál)Rozhodčí:Vojáček Miloš
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Strnadová Karolína
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:12326:266TJ AVIA Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Helena
Skříčková Ivana
 
 
Maršíková Martina
Strnadová Karolína
 
 
595  3010
2.Svobodová HelenaFraneková Věra849  3020
3.Chocová AlenaMaršíková Martina-5-17-6  0321
4.Skříčková IvanaStrnadová Karolína-5-9-9  0322
5.Chocová AlenaFraneková Věra810-610 3132
6.Svobodová HelenaStrnadová Karolína347  3042
7.Skříčková IvanaMaršíková Martina123-86 3152
8.Chocová AlenaStrnadová Karolína104-29 3162
9.Strnadová KarolínaVydrová Lucie-6-9-7  0363
10.Svobodová HelenaMaršíková MartinaWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svobodová Helena20Franeková Věra02
Chocová Alena21Maršíková Martina11
Skříčková Ivana11Strnadová Karolína12
Strnadová Karolína01Vydrová Lucie10
WO10WO01
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Radouš Jaromír
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Schoberová Martina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:24377:400SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Jitka
Schoberová Martina
 
 
Vyvadilová Jitka
Pokorná Eva
 
 
6-78-8143210
2.Schoberová MartinaPokorná Eva98-8-10-92311
3.Bartoňová JitkaJebavá Lucie-1089-893221
4.Mrázková LiaVyvadilová Jitka-84-11-8 1322
5.Bartoňová JitkaPokorná Eva-8-8-9  0323
6.Schoberová MartinaVyvadilová Jitka-6-5-6  0324
7.Mrázková LiaJebavá Lucie-7-6-9  0325
8.Bartoňová JitkaVyvadilová Jitka9-8-49-52326
9.Mrázková LiaSeidlová Monika-9379 3136
10.Schoberová MartinaJebavá Lucie47-89 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Schoberová Martina12Pokorná Eva20
Bartoňová Jitka12Jebavá Lucie12
Mrázková Lia12Vyvadilová Jitka30
   Seidlová Monika01
Počet diváků: 5
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Kůs Michal
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:Vyletová Helena
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Jánský Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:7331:225TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošková Marta
Bydžovská Hana
 
 
Meškánová Andrea
Černá Lenka
 
 
-6338 3110
2.Mašková NicoleMeškánová Andrea-6-78-7 1311
3.Bartošková MartaLevaiová Tereza451  3021
4.Bydžovská HanaČerná Lenka1056  3031
5.Bartošková MartaMeškánová Andrea2911  3041
6.Mašková NicoleČerná Lenka-9-10-8  0342
7.Bydžovská HanaLevaiová Tereza855  3052
8.Bartošková MartaČerná Lenka539  3062
9.Bydžovská HanaMeškánová Andrea986  3072
10.Mašková NicoleLevaiová Tereza563  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mašková Nicole12Meškánová Andrea12
Bartošková Marta30Levaiová Tereza03
Bydžovská Hana30Černá Lenka12
Na utkání přítomen komisař - V. Drozda



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ HrádekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2Rozhodčí:Vyletová Helena
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Smutná Daniela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30224:367TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyletová Helena ml.
Hromiaková Andrea
 
 
Matoušová Aneta
Polcarová Anežka
 
 
-4-7-3  0301
2.Hromiaková AndreaPolcarová Anežka-5-5-5  0302
3.Vyletová Helena ml.Matoušová Aneta-5-5-12  0303
4.Dobrovská KateřinaKociánová Lucie-6-8-5  0304
5.Vyletová Helena ml.Polcarová Anežka-4-4-3  0305
6.Hromiaková AndreaKociánová Lucie-665-11-52306
7.Dobrovská KateřinaMatoušová Aneta-3-7-6  0307
8.Vyletová Helena ml.Kociánová Lucie-109-711-42308
9.Dobrovská KateřinaPolcarová Anežka-4-9-3  0309
10.Hromiaková AndreaMatoušová Aneta-8-7-7  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hromiaková Andrea03Polcarová Anežka30
Vyletová Helena ml.03Matoušová Aneta30
Dobrovská Kateřina03Kociánová Lucie30
Počet diváků: 3
Na zápase přítomen komisař - V. Drozda

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS