Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:05Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:30371:442TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Hrbáček Milan
 
 
Kuba Josef
Milek Petr
 
 
-6-5-7  0301
2.Krameš Jan st.
Marat Filip
 
 
De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
-9-6-6  0302
3.Pospíšil MilanKočvara Martin-5-97-8 1303
4.Marat FilipDe Filippo Martin-9810-2-82304
5.Krameš Jan st.Kuba Josef769  3014
6.Mráz JiříMilek Petr5178  3024
7.Marat FilipKočvara Martin-4-4-7  0325
8.Krameš Jan st.De Filippo Martin-6-8-8  0326
9.Mráz JiříKuba Josef-136-9-9 1327
10.Pospíšil MilanMilek Petr-8-756-92328
11.Krameš Jan st.Kočvara Martin-5-10-7  0329
12.Mráz JiříDe Filippo Martin-1210-9-3 13210
13.Pospíšil MilanKuba Josef669  30  
14.Marat FilipMilek Petr         
15.Mráz JiříKočvara Martin         
16.Pospíšil MilanDe Filippo Martin         
17.Marat FilipKuba Josef         
18.Krameš Jan st.Milek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pospíšil Milan02Kočvara Martin30
Marat Filip02De Filippo Martin30
Krameš Jan st.12Kuba Josef11
Mráz Jiří12Milek Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kubový Jan
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:33610:658AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Tomáš
Hájek Michal
 
 
Plachý Ladislav
Beran Matěj
 
 
14811  3010
2.Hüttl Michal
Podrazil Václav
 
 
Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
-7-76-5 1311
3.Hájek MichalPřída Kryštof-3-5-5  0312
4.Hüttl MichalPlachý Ladislav-7-8-9  0313
5.Podrazil VáclavBeran Matěj-8-8-4  0314
6.Havlíček TomášBeran Tomáš-6876 3124
7.Hüttl MichalPřída Kryštof1010-8-8113234
8.Podrazil VáclavPlachý Ladislav-610-4-4 1335
9.Havlíček TomášBeran Matěj-5758 3145
10.Hájek MichalBeran Tomáš713-48 3155
11.Podrazil VáclavPřída Kryštof-3-6-5  0356
12.Havlíček TomášPlachý Ladislav774  3066
13.Hájek MichalBeran Matěj99-12-783276
14.Hüttl MichalBeran Tomáš9-13-8883286
15.Havlíček TomášPřída Kryštof-7-78-6 1387
16.Hájek MichalPlachý Ladislav13-91011 3197
17.Hüttl MichalBeran Matěj-8716-5532107
18.Podrazil VáclavBeran Tomáš-4-6-5  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Michal31Přída Kryštof31
Hüttl Michal31Plachý Ladislav22
Podrazil Václav03Beran Matěj13
Havlíček Tomáš31Beran Tomáš03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA BechyněVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.Školní 293 Bechyně 391 65Rozhodčí:Kovářík Ivo
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Dvořák Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34635:611nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pučégl Pavel
Syrovátka Jan
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
-8-9-6  0301
2.Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
Jakubec Vladimír
Grus Matěj
 
 
87-72 3111
3.Alexa JiříJakubec Vladimír412  3021
4.Kupilík OndřejFranc Štěpán653  3031
5.Špeta MichalHoch Jiří-6-68-8 1332
6.Syrovátka JanGrus Matěj-5-84-9 1333
7.Kupilík OndřejJakubec Vladimír9104  3043
8.Špeta MichalFranc Štěpán-9-10-16  0344
9.Syrovátka JanHoch Jiří9-5-8623254
10.Alexa JiříGrus Matěj5-3-10883264
11.Soldát TomášJakubec Vladimír87-26 3174
12.Syrovátka JanFranc Štěpán-98-5-9 1375
13.Alexa JiříHoch Jiří53-59 3185
14.Kupilík OndřejGrus Matěj-8-512-5 1386
15.Syrovátka JanJakubec Vladimír6-5-810-52387
16.Alexa JiříFranc Štěpán-9-8-3  0388
17.Kupilík OndřejHoch Jiří876  3098
18.Soldát TomášGrus Matěj-7-111010-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Alexa Jiří31Jakubec Vladimír13
Kupilík Ondřej31Franc Štěpán31
Špeta Michal02Hoch Jiří13
Syrovátka Jan13Grus Matěj31
Soldát Tomáš11   
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31343:441KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
Vorlíček Luboš
Pisár Jan
 
 
12-59-9-82301
2.Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
-8-69-3 1302
3.Hubáček FilipVorlíček Luboš8-7-8-6 1303
4.Hach MartinPisár Jan-1-7-4  0304
5.David JakubHýža Daniel11-9-9-5 1305
6.Borovka TomášKettner Martin7-96-10-42306
7.Hach MartinŽVorlíček Luboš-11-10-8  0307
8.David JakubPisár Jan-10-6-10  0308
9.Borovka TomášHýža Daniel-5-13-10  0309
10.Hubáček FilipKettner Martin-78127 3119
11.David JakubVorlíček Luboš-6-8-3  03110
12.Borovka TomášPisár Jan         
13.Hubáček FilipHýža Daniel         
14.Hach MartinKettner Martin         
15.Borovka TomášVorlíček Luboš         
16.Hubáček FilipPisár Jan         
17.Hach MartinHýža Daniel         
18.David JakubKettner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hubáček Filip11Vorlíček Luboš30
Hach Martin02Pisár Jan20
David Jakub03Hýža Daniel20
Borovka Tomáš02Kettner Martin11
Počet diváků: 5
Žlutá karta - Hach Martin - odpálení míčku mimo hrací prostor v zápase č.7



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20535:468TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
Legát Petr
Vaněček Petr
 
 
1044  3010
2.Končal Adam
Krejčí Ondřej
 
 
Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
-77-6-7 1311
3.Novotný PetrLegát Petr174  3021
4.Končal AdamVaněček Petr-3776 3131
5.Krejčí OndřejKirchman Ondřej-13-7-3  0332
6.Slapnička JakubKlier Jakub-10887 3142
7.Končal AdamLegát Petr1169  3052
8.Krejčí OndřejVaněček Petr-9-9-8  0353
9.Slapnička JakubKirchman Ondřej5-727 3163
10.Novotný PetrKlier Jakub1216-66 3173
11.Krejčí OndřejLegát Petr-67-7-4 1374
12.Slapnička JakubVaněček Petr953  3084
13.Novotný PetrKirchman Ondřej-810-89-82385
14.Končal AdamKlier Jakub-8967 3195
15.Slapnička JakubLegát Petr5712  30105
16.Novotný PetrVaněček Petr2-9   11  
17.Končal AdamKirchman Ondřej         
18.Krejčí OndřejKlier Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr21Legát Petr13
Končal Adam30Vaněček Petr12
Krejčí Ondřej03Kirchman Ondřej21
Slapnička Jakub40Klier Jakub03
Počet diváků: 12
v 17.55 se k utkání dostavil delegát p. Kotlorz



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:25545:536TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinzl Lukáš
Šimek Marek
 
 
Korbel Petr
Chodounský Martin
 
 
-410118 3110
2.Krotký Marek
Sivera Adam
 
 
Obertík Milan
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
-9-5-8  0311
3.Heinzl LukášObertík Milan712-7-973221
4.Sivera AdamChodounský Martin-9-75-6 1322
5.Krotký MarekŠlehofer Stanislav ml.-3-5-6  0323
6.Šimek MarekKorbel Petr3164  3033
7.Sivera AdamObertík Milan-1012-2-8 1334
8.Krotký MarekChodounský Martin-1010-4-4 1335
9.Šimek MarekŠlehofer Stanislav ml.10-564 3145
10.Heinzl LukášKorbel Petr747  3055
11.Krotký MarekObertík Milan-9-4-8  0356
12.Šimek MarekChodounský Martin985  3066
13.Heinzl Lukᚊlehofer Stanislav ml.489  3076
14.Sivera AdamKorbel Petr-99107 3186
15.Šimek MarekObertík Milan411-04 3196
16.Heinzl LukášChodounský Martin9-9910 31106
17.Sivera AdamŠlehofer Stanislav ml.-3-7-5  03  
18.Krotký MarekKorbel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Heinzl Lukáš40Obertík Milan22
Sivera Adam12Chodounský Martin22
Krotký Marek03Šlehofer Stanislav ml.12
Šimek Marek40Korbel Petr03
Počet diváků: 5
Utkání byl přítomen komisař Lukáš Kotlorz

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS