Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Slušovice "B"Vrchní
rozhodčí:
Lysoněk Marek
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 222, Slušovice 76315, Vedle čerpací stanice BenzinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:20620:408SKST Slušovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kresta Richard
Vaněk Jan
 
 
Svoboda Miroslav
Výmola Patrik
 
 
-78-9-9 1301
2.Chovanec Michal
Lysoněk Marek
 
 

 
 
WO    3011
3.Lysoněk MarekSvoboda Miroslav87-99 3121
4.Kresta RichardVýmola Patrik3-7-8-6 1322
5.Vaněk JanVeselka David-8-7-7  0323
6.Chovanec MichalWO    3033
7.Kresta RichardSvoboda Miroslav83-109 3143
8.Vaněk JanVýmola Patrik-8-69-9 1344
9.Chovanec MichalVeselka David-89-7-6 1345
10.Lysoněk MarekWO    3055
11.Vaněk JanSvoboda Miroslav-84-109-82356
12.Chovanec MichalVýmola Patrik656  3066
13.Lysoněk MarekVeselka David499  3076
14.Kresta RichardWO    3086
15.Chovanec MichalSvoboda Miroslav8710  3096
16.Lysoněk MarekVýmola Patrik649  30106
17.Kresta RichardVeselka David296  30116
18.Vaněk JanWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lysoněk Marek30Svoboda Miroslav13
Kresta Richard21Výmola Patrik22
Vaněk Jan03Veselka David22
Chovanec Michal21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "C"Vrchní
rozhodčí:
Svoboda Vlastimil ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna ZlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39641:650TJ Jiskra Otrokovice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítek Milan
Novotný Oldřich
 
 
Mancl Zdeněk
Janečka Bronislav
 
 
11-97-873210
2.Svoboda Vlastimil ml.
Zámečníková Iveta
 
 
Plišťák Miroslav
Zikmund Jiří
 
 
6-11-77-122311
3.Zámečníková IvetaJanečka Bronislav-12-4-9  0312
4.Novotný OldřichZikmund Jiří-12-135-9 1313
5.Vítek MilanPlišťák Miroslav-24-10-9 1314
6.Svoboda Vlastimil ml.Mancl Zdeněk-8-96-5 1315
7.Novotný OldřichJanečka Bronislav789  3025
8.Vítek MilanZikmund Jiří10711  3035
9.Svoboda Vlastimil ml.Plišťák Miroslav5-413-833245
10.Zámečníková IvetaMancl Zdeněk-5-5-7  0346
11.Vítek MilanJanečka Bronislav-4-28-8 1347
12.Svoboda Vlastimil ml.Jílek Petr6-66-653257
13.Zámečníková IvetaPlišťák Miroslav-68-106-92358
14.Novotný OldřichMancl Zdeněk-5-3-6  0359
15.Svoboda Vlastimil ml.Janečka Bronislav5916  3069
16.Zámečníková IvetaJílek Petr1-9-8-3 13610
17.Novotný OldřichPlišťák MiroslavWO    30710
18.Vítek MilanMancl Zdeněk-6-78-8 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zámečníková Iveta04Janečka Bronislav22
Novotný Oldřich12Zikmund Jiří11
Vítek Milan13Plišťák Miroslav21
Svoboda Vlastimil ml.31Mancl Zdeněk40
   Jílek Petr11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Louky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna PrštnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:39 TJ Sokol Kostelec "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holík Tomáš
Pastyřík Miroslav
 
 
Fišer Jiří
Svoboda David
 
 
     3010
2.Rádle Václav
Zubík Libor
 
 
Rychlík Ivan
Kubáč Petr
 
 
     1311
3.Holík TomášRychlík Ivan     3121
4.Pastyřík MiroslavFišer Jiří     1322
5.Rádle VáclavKubáč Petr     0323
6.Zubík LiborSvoboda David     0324
7.Pastyřík MiroslavRychlík Ivan     1325
8.Rádle VáclavFišer Jiří     0326
9.Zubík LiborKubáč Petr     1327
10.Holík TomášSvoboda David     3037
11.Rádle VáclavRychlík Ivan     0338
12.Zubík LiborFišer Jiří     0339
13.Holík TomášKubáč Petr     3149
14.Pastyřík MiroslavSvoboda David     13410
15.Zubík LiborRychlík Ivan     23411
16.Holík TomášFišer JiříWO    30511
17.Pastyřík MiroslavKubáč Petr     31611
18.Rádle VáclavSvoboda David     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holík Tomáš30Rychlík Ivan31
Pastyřík Miroslav13Fišer Jiří30
Rádle Václav04Kubáč Petr22
Zubík Libor04Svoboda David31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "B"Vrchní
rozhodčí:
Řepa Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Slopné "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brumov-Bylnice, Mýto 184, DDM Brumov-BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33586:614nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řepa Josef
Ptáček Jaroslav
 
 
Kužela Marek
Tkadlec Petr
 
 
-987-573210
2.Račák Vítězslav
Fojtík Jakub
 
 
Malý David
Žáček Libor
 
 
911-9-8-82311
3.Ptáček JaroslavKužela Marek8-98-1083221
4.Fojtík JakubTkadlec Petr-8-9-6  0322
5.Řepa JosefŽáček Libor7106  3032
6.Račák VítězslavMalý David-7-8-3  0333
7.Fojtík JakubKužela Marek-9-3-4  0334
8.Řepa JosefTkadlec Petr953  3044
9.Račák VítězslavŽáček Libor7-8-5-5 1345
10.Ptáček JaroslavMalý David8109  3055
11.Řepa JosefKužela Marek108-69 3165
12.Račák VítězslavTkadlec Petr57-78 3175
13.Ptáček JaroslavŽáček Libor1193  3085
14.Fojtík JakubMalý David-7-6-8  0386
15.Račák VítězslavKužela Marek9-9-4-6 1387
16.Ptáček JaroslavTkadlec Petr867  3097
17.Fojtík JakubŽáček Libor8-3-9-4 1398
18.Řepa JosefMalý David-8-6-11  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ptáček Jaroslav40Kužela Marek22
Fojtík Jakub04Tkadlec Petr13
Řepa Josef31Žáček Libor22
Račák Vítězslav13Malý David31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Štítná "A"Vrchní
rozhodčí:
Šuráň Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Štítná nad Vláří, Štítná nad Vláří 417, 76333, ZŠ Štítná nad Vlaří, malá tělocvična (vchod z boku školy)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trčka Petr
Fojtík Petr
 
 
Mokrý Filip
Gazdoš Zdeněk
 
 
     3010
2.Šuráň Jiří
Petrů František
 
 
Žák Radek
Rašík David
 
 
     3120
3.Petrů FrantišekGazdoš Zdeněk     1321
4.Fojtík PetrŽák Radek     3231
5.Trčka PetrMokrý Filip     3141
6.Šuráň JiříRašík David     1342
7.Fojtík PetrGazdoš Zdeněk     0343
8.Trčka PetrŽák Radek     0344
9.Šuráň JiříMokrý Filip     3054
10.Petrů FrantišekRašík David     3164
11.Trčka PetrGazdoš Zdeněk     1365
12.Šuráň JiříŽák Radek     1366
13.Petrů FrantišekMokrý Filip     1367
14.Fojtík PetrRašík David     3277
15.Šuráň JiříGazdoš Zdeněk     0378
16.Petrů FrantišekŽák Radek     2379
17.Fojtík PetrMokrý Filip     3089
18.Trčka PetrRašík David     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petrů František13Gazdoš Zdeněk40
Fojtík Petr31Žák Radek31
Trčka Petr22Mokrý Filip13
Šuráň Jiří13Rašík David13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Fryšták "B"Vrchní
rozhodčí:
Gregor Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PohořeliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 78, Fryšták, SOKOLOVNA Fryšták, (nad náměstím)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39583:634TJ Sokol Pohořelice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gálík Jaromír
Kalup Richard
 
 
Ščepka Milan
Kostrhůn Tomáš
 
 
-5-6-5  0301
2.Gregor Radek
Pekař Pavel
 
 
Vrzalová Štěpánka
Vrzala Josef
 
 
-61069 3111
3.Gregor RadekKostrhůn Tomáš-47-8-10 1312
4.Kalup RichardVrzala Josef-58-7-6 1313
5.Gálík JaromírVrzalová Štěpánka10-6-4-7 1314
6.Pekař PavelŠčepka Milan-6734 3124
7.Kalup RichardKostrhůn Tomáš-9-9-4  0325
8.Gálík JaromírVrzala Josef-8-9107-112326
9.Pekař PavelVrzalová Štěpánka849  3036
10.Gregor RadekŠčepka Milan4-123-1083246
11.Gálík JaromírKostrhůn Tomáš-6-5-7  0347
12.Pekař PavelVrzala Josef964  3057
13.Gregor RadekVrzalová Štěpánka-511109 3167
14.Kalup RichardŠčepka Milan-5-3-8  0368
15.Pekař PavelKostrhůn Tomáš-9256 3178
16.Gregor RadekVrzala Josef7-911-7-102379
17.Kalup RichardVrzalová Štěpánka-7-8-7  03710
18.Gálík JaromírŠčepka Milan-7-1-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gregor Radek22Kostrhůn Tomáš31
Kalup Richard04Vrzala Josef31
Gálík Jaromír04Vrzalová Štěpánka22
Pekař Pavel40Ščepka Milan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS