Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Krupník Lukáš st.
HOSTUJÍCÍ:Orel ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11431:350TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velebil Lukáš
Solanský Pavel
 
 
Polák Petr
Závada Adam
 
 
6109  3010
2.Mikeska Jakub
Bugaj Pavel
 
 
Krejčiřík David
Doležel Tomáš
 
 
997  3020
3.Solanský PavelDoležel Tomáš4-5-5-9 1321
4.Bugaj PavelZávada Adam762  3031
5.Mikeska JakubPolák Petr-5-9-9  0332
6.Velebil LukášKrejčiřík David396  3042
7.Bugaj PavelDoležel Tomáš756  3052
8.Mikeska JakubZávada Adam-6-1112893262
9.Velebil LukášPolák Petr989  3072
10.Solanský PavelKrejčiřík David13-48-983282
11.Mikeska JakubDoležel Tomáš95-104 3192
12.Velebil LukášZávada Adam955  30102
13.Solanský PavelPolák Petr         
14.Bugaj PavelKrejčiřík David         
15.Velebil LukášDoležel Tomáš         
16.Solanský PavelZávada Adam         
17.Bugaj PavelPolák Petr         
18.Mikeska JakubKrejčiřík David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Solanský Pavel11Doležel Tomáš12
Bugaj Pavel20Závada Adam03
Mikeska Jakub21Polák Petr11
Velebil Lukáš30Krejčiřík David02
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Krupník Lukáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:35592:624TJ Sokol Šarovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Marek
Krupník Jan
 
 
Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
-5-511-8 1301
2.Beránek Pavel
Szwarc Matěj
 
 
Dorňák Zdeněk
Jahůdka Petr
 
 
-71376 3111
3.Beránek PavelBojko Karel-88-6-2 1312
4.Szwarc MatějJahůdka Petr-114-6963222
5.Merta MarekDorňák Zdeněk-7-5-5  0323
6.Krupník JanKřen Lubor678  3033
7.Szwarc MatějBojko Karel9-5-67-112334
8.Merta MarekJahůdka Petr5-66-6-82335
9.Krupník JanDorňák Zdeněk979  3045
10.Beránek PavelKřen Lubor-89-81-102346
11.Merta MarekBojko Karel-5-69-4 1347
12.Krupník JanJahůdka Petr6-97-583257
13.Beránek PavelDorňák Zdeněk-9310-7-12358
14.Szwarc MatějKřen Lubor797  3068
15.Krupník JanBojko Karel-89-6-6 1369
16.Beránek PavelJahůdka Petr-793-8-923610
17.Szwarc MatějDorňák Zdeněk         
18.Merta MarekKřen Lubor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beránek Pavel04Bojko Karel40
Szwarc Matěj21Jahůdka Petr22
Merta Marek03Dorňák Zdeněk21
Krupník Jan31Křen Lubor12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FrýdlantVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20529:450TTC Frýdlant

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Pěnkava Pavel
 
 
Štůsek David
Skalický Jiří
 
 
74-114 3110
2.Maršálek Vladimír
Kaloč Svatopluk
 
 
Vrtal Oldřich
Kavala Filip
 
 
898  3020
3.Maršálek VladimírVrtal Oldřich783  3030
4.Pěnkava PavelŠtůsek David9-698 3140
5.Kotek DominikSkalický Jiří5-3-3-7 1341
6.Tobola PetrKavala Filip5-986 3151
7.Pěnkava PavelVrtal Oldřich-13-9-7  0352
8.Kotek DominikŠtůsek David678  3062
9.Tobola PetrSkalický Jiří-98-9-3 1363
10.Maršálek VladimírKavala Filip-9833 3173
11.Kotek DominikVrtal Oldřich-59-810-92374
12.Tobola PetrVálek Filip9-9-12443284
13.Maršálek VladimírSkalický Jiří686  3094
14.Kaloč SvatoplukKavala Filip-525-8732104
15.Tobola PetrVrtal Oldřich6-6   11  
16.Maršálek VladimírVálek Filip         
17.Kaloč SvatoplukSkalický Jiří         
18.Kotek DominikKavala Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršálek Vladimír30Vrtal Oldřich21
Pěnkava Pavel11Štůsek David02
Kotek Dominik12Skalický Jiří21
Tobola Petr21Kavala Filip03
Kaloč Svatopluk10Válek Filip01
Zápas č. 12 - střídání hosté: Štůsek David odstoupil - nastoupil Válek Filip. Zápas č. 14 - střídání domácí: Pěnkava Pavel odstupuje - nastupuje Kaloč Svatopluk



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vsetín z.sVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:Černohorský Ivo
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Bártek Dušan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14365:306KST Vsetín z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvečko Daniel
Došek Jaroslav
 
 

 
 
WOWOWO  3010
2.Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
Wollný Michal
Burdík Vítězslav
 
 
11-9-121093220
3.Slováček LiborBurdík Vítězslav-766-1043230
4.Cvečko DanielWollný Michal-9710-863240
5.Došek JaroslavSiebert Karel6-767 3150
6.Sagáčik ŠtefanWOWOWO  3060
7.Cvečko DanielBurdík Vítězslav47-2-9-102361
8.Došek JaroslavWollný Michal749  3071
9.Sagáčik ŠtefanSiebert Karel544  3081
10.Slováček LiborWOWOWO  3091
11.Došek JaroslavBurdík Vítězslav-8-7-2  0392
12.Sagáčik ŠtefanWollný Michal67-82 31102
13.Slováček LiborSiebert Karel         
14.Cvečko Daniel         
15.Sagáčik ŠtefanBurdík Vítězslav         
16.Slováček LiborWollný Michal         
17.Cvečko DanielSiebert Karel         
18.Došek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slováček Libor10Burdík Vítězslav21
Cvečko Daniel11Wollný Michal03
Došek Jaroslav21Siebert Karel02
Sagáčik Štefan20   
WO30WO03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc-NeředínVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:Běhal Milan
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:Saksa Ivan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:35530:554SK Přerov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valošek Jan
Kovačik Jakub
 
 
Valašík Lukáš
Skalský Ondřej
 
 
-95-9-9 1301
2.Chalupa Jakub
Dočkal Tomáš
 
 
Olejník Jakub
Vlach Martin
 
 
710-4-1363211
3.Chalupa JakubVlach Martin-6-9-10  0312
4.Dočkal TomášValašík Lukáš-77-5563222
5.Valošek JanSkalský Ondřej-5-923-112323
6.Kovačik JakubOlejník Jakub-8-44-10 1324
7.Dočkal TomášVlach Martin-61110-5-92325
8.Valošek JanValašík Lukáš-7-610-6 1326
9.Kovačik JakubSkalský Ondřej8-7-210-102327
10.Chalupa JakubOlejník Jakub-36-11-10 1328
11.Valošek JanVlach Martin686  3038
12.Kovačik JakubValašík Lukáš-7-9-8  0339
13.Chalupa JakubSkalský Ondřej-9964 3149
14.Dočkal TomášOlejník Jakub5-11-10-7 13410
15.Kovačik JakubVlach Martin         
16.Chalupa JakubValašík Lukáš         
17.Dočkal TomášSkalský Ondřej         
18.Valošek JanOlejník Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chalupa Jakub12Vlach Martin21
Dočkal Tomáš12Valašík Lukáš21
Valošek Jan12Skalský Ondřej21
Kovačik Jakub03Olejník Jakub30
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552Rozhodčí:Topič Petr
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Zapletal Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:20498:401TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Filip
Plšek Josef
 
 
Jarolím Tomáš
Zlámal Jaromír
 
 
497  3010
2.Mergenthal Otmar
Konečný Lukáš
 
 
Maděrka Svatopluk
Otáhal Bořek
 
 
-7-6-6  0311
3.Konečný LukášOtáhal Bořek8-7-86-92312
4.Mergenthal OtmarMaděrka Svatopluk-9-9-7  0313
5.Plšek JosefJarolím Tomáš542  3023
6.Král FilipZlámal Jaromír551  3033
7.Grmela AlešOtáhal Bořek-7-84693243
8.Plšek JosefMaděrka Svatopluk-7-8-1  0344
9.Král FilipJarolím Tomáš4-823 3154
10.Konečný LukášZlámal Jaromír46-94 3164
11.Plšek JosefOtáhal Bořek684  3074
12.Král FilipMaděrka Svatopluk699  3084
13.Konečný LukášJarolím Tomáš2-12512 3194
14.Grmela AlešZlámal Jaromír-8-2-5  0395
15.Král FilipOtáhal Bořek694  30105
16.Konečný LukášMaděrka Svatopluk-10    01  
17.Grmela AlešJarolím Tomáš         
18.Plšek JosefZlámal Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konečný Lukáš21Otáhal Bořek13
Mergenthal Otmar01Maděrka Svatopluk21
Plšek Josef21Jarolím Tomáš03
Král Filip40Zlámal Jaromír12
Grmela Aleš11   
Počet diváků: 16

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS