Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:Dolejší Stanislav
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Kalva Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:41683:721nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záboj Matěj
Janča Miroslav
 
 
Vybíral Filip
Plachta Jakub
 
 
-11-9-3  0301
2.Miffek Daniel
Pilner Jaroslav
 
 
Morávek Radim
Kadlec Vít
 
 
78-4-683211
3.Záboj MatějVybíral Filip-8-99-7 1312
4.Miffek DanielPlachta Jakub87-69 3122
5.Pilner JaroslavMorávek Radim-11-7-10  0323
6.Janča MiroslavKadlec Vít-1169-7-52324
7.Miffek DanielVybíral Filip48-6-9103234
8.Pilner JaroslavPlachta Jakub-9-7-5  0335
9.Janča MiroslavMorávek Radim69-96 3145
10.Záboj MatějKadlec Vít6-88-12-102346
11.Pilner JaroslavVybíral Filip78-3-1383256
12.Janča MiroslavPlachta Jakub-510-101253266
13.Záboj MatějMorávek Radim-4-8-11  0367
14.Miffek DanielKadlec Vít9-6-6943277
15.Janča MiroslavVybíral Filip-7-9-7  0378
16.Záboj MatějPlachta Jakub-5-69-8 1379
17.Miffek DanielMorávek Radim3-858 3189
18.Pilner JaroslavKadlec Vít-81188 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záboj Matěj04Vybíral Filip22
Miffek Daniel40Plachta Jakub22
Pilner Jaroslav22Morávek Radim22
Janča Miroslav22Kadlec Vít22
Počet diváků: 11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15479:388TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šváb Richard
Voňka Jakub
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
647  3010
2.Šplíchal Jan
Rýgl Vojtěch
 
 
Záškodný Marek
Jiříček Dalibor
 
 
-68126 3120
3.Voňka JakubPolášek Radovan3-7511 3130
4.Šplíchal JanMasnica Michal97-4-683240
5.Rýgl VojtěchJiříček Dalibor1155  3050
6.Šváb RichardZáškodný Marek969  3060
7.Šplíchal JanPolášek Radovan6-8-8-7 1361
8.Rýgl VojtěchMasnica Michal7-102-763271
9.Šváb RichardJiříček Dalibor624  3081
10.Voňka JakubZáškodný Marek913-7-863291
11.Rýgl VojtěchPolášek Radovan-757-9-42392
12.Šváb RichardMasnica Michal-7963 31102
13.Voňka JakubJiříček Dalibor8    10  
14.Šplíchal JanZáškodný Marek         
15.Šváb RichardPolášek Radovan         
16.Voňka JakubMasnica Michal         
17.Šplíchal JanJiříček Dalibor         
18.Rýgl VojtěchZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voňka Jakub20Polášek Radovan21
Šplíchal Jan11Masnica Michal03
Rýgl Vojtěch21Jiříček Dalibor02
Šváb Richard30Záškodný Marek02
Počet diváků: 30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 OpavaRozhodčí:Gregor Karel
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31346:433HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudela Petr
Musil David
 
 
Jadrný Šimon
Bárta Daniel
 
 
-11-1075-122301
2.Knybel Kamil
Dzida Jan
 
 
Kanta František
Štěpánek David
 
 
9-8-9-5 1302
3.Kudela PetrŠtěpánek David-7-3-9  0303
4.Dzida JanBárta Daniel-88-3-7 1304
5.Musil DavidJadrný Šimon-7-35-4 1305
6.Knybel KamilKanta František9-6-10-12 1306
7.Dzida JanŠtěpánek David-12-7-10  0307
8.Musil DavidBárta Daniel-7-10-10  0308
9.Knybel KamilJadrný Šimon9-878 3118
10.Kudela PetrKanta František-9-5-4  0319
11.Musil DavidŠtěpánek David-49-8-8 13110
12.Knybel KamilBárta Daniel-9-98  12  
13.Kudela PetrJadrný Šimon         
14.Dzida JanKanta František         
15.Knybel KamilŠtěpánek David         
16.Kudela PetrBárta Daniel         
17.Dzida JanJadrný Šimon         
18.Musil DavidKanta František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kudela Petr02Štěpánek David30
Dzida Jan02Bárta Daniel20
Musil David03Jadrný Šimon11
Knybel Kamil11Kanta František20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Cypra Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 JeseníkRozhodčí:Matějíček Miloš st.
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Lebduška Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:37632:672KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Miloš
Rybár Petr
 
 
Šmerda Marek
Mejzlík Martin
 
 
-94-10-6 1301
2.Matějíček Martin
Tomica Daniel
 
 
Šenkapoul Petr
Svoboda Libor
 
 
-5-5-7  0302
3.Matějíček MartinŠmerda Marek99-1211 3112
4.Matějíček MilošŠenkapoul Petr-48-5863222
5.Rybár PetrMejzlík Martin8-573 3132
6.Tomica DanielSvoboda Libor987  3042
7.Matějíček MilošŠmerda Marek-511-6-4 1343
8.Rybár PetrŠenkapoul Petr-499-7-72344
9.Tomica DanielMejzlík Martin-6-9-7  0345
10.Matějíček MartinSvoboda Libor-955-993255
11.Rybár PetrŠmerda Marek-5-7-4  0356
12.Tomica DanielŠenkapoul Petr45-8-193266
13.Matějíček MartinMejzlík Martin89-6-573276
14.Matějíček MilošSvoboda Libor-696-863286
15.Tomica DanielŠmerda Marek8-97-793296
16.Matějíček MartinŠenkapoul Petr-56-6-9 1397
17.Matějíček MilošMejzlík Martin7-10-67832107
18.Rybár PetrSvoboda Libor-5-10   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matějíček Martin31Šmerda Marek22
Matějíček Miloš31Šenkapoul Petr22
Rybár Petr12Mejzlík Martin13
Tomica Daniel31Svoboda Libor03
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stavoimpex HodonínVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Brhel Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:30328:423SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
Rusnák Aleš
Mynář Vojtěch
 
 
1058  3010
2.Melek Milan
Mesaroš Petr
 
 
Lokaj Roman
Siwiec Matěj
 
 
-3-3-5  0311
3.Melek MilanMynář Vojtěch-6-3-4  0312
4.Mesaroš PetrRusnák Aleš-5-79-9 1313
5.Gráf JiříSiwiec Matěj-9-64-10 1314
6.Hasil TomášLokaj Roman-6-9-8  0315
7.Mesaroš PetrMynář Vojtěch-6-412-4 1316
8.Gráf JiříRusnák Aleš-4-8-9  0317
9.Hasil TomášSiwiec Matěj1036  3027
10.Melek MilanLokaj Roman-7-68-7 1328
11.Gráf JiříMynář Vojtěch-78-5-8 1329
12.Hasil TomášRusnák Aleš-7-89-8 13210
13.Melek MilanSiwiec Matěj-56   11  
14.Mesaroš PetrLokaj Roman         
15.Hasil TomášMynář Vojtěch         
16.Melek MilanRusnák Aleš         
17.Mesaroš PetrSiwiec Matěj         
18.Gráf JiříLokaj Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melek Milan02Mynář Vojtěch30
Mesaroš Petr02Rusnák Aleš30
Gráf Jiří03Siwiec Matěj11
Hasil Tomáš12Lokaj Roman20
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Adam Vladislav ml.
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Jelínek Vojtěch st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32650:531KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedbálek Michal
Dufek Jakub
 
 

 
 
WO    3010
2.Soukup Adam
Smoček Libor
 
 
Mihailovič Nikola
Novotný Jiří
 
 
-6-9-6  0311
3.Nedbálek MichalMihailovič Nikola-10-8-12  0312
4.Smoček LiborNovotný Jiří-5-11-5  0313
5.Dufek JakubSikora Filip-12-8-7  0314
6.Soukup AdamWO    3024
7.Smoček LiborMihailovič Nikola-6-967103234
8.Dufek JakubŽNovotný Jiří-1010-413-52335
9.Soukup AdamSikora Filip-9-85393245
10.Nedbálek MichalWO    3055
11.Dufek JakubMihailovič Nikola7-37-11-42356
12.Soukup AdamNovotný Jiří-107911 3166
13.Nedbálek MichalSikora Filip815-6-683276
14.Smoček LiborWO    3086
15.Soukup AdamMihailovič Nikola8-1244 3196
16.Nedbálek MichalNovotný Jiří11-9-6-9 1397
17.Smoček LiborSikora Filip-7-6-10  0398
18.Dufek JakubWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nedbálek Michal12Mihailovič Nikola22
Smoček Libor12Novotný Jiří31
Dufek Jakub03Sikora Filip22
Soukup Adam30   
WO50WO05
Dufek Jakub KST Zlín, žlutá karta - kopnutí do ohrádky

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy