Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1 : MSM Kotlářka, Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 500m od metra Dejvická, BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince, Herna č.2 : SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Z Dejvické BUS 107,116,147,160 a TRAM 8 do stanice PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:12385:325SF SKK EL Nino Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chloupková Pavlína
Klusáčková Zdeňka
 
 
Vinklářová Veronika
Burgr Mužíková Zdeňka
 
 
-8-8-1  0301
2.Pokorná HelenaPolednová Petra2-899 3111
3.Chloupková PavlínaVinklářová Veronika8-965 3121
4.Klusáčková ZdeňkaBurgr Mužíková Zdeňka47-66 3131
5.Chloupková PavlínaPolednová Petra79-9-9-92332
6.Pokorná HelenaBurgr Mužíková Zdeňka1036  3042
7.Klusáčková ZdeňkaVinklářová Veronika969  3052
8.Chloupková PavlínaBurgr Mužíková Zdeňka-77714 3162
9.Klusáčková ZdeňkaPolednová Petra59-7-9113272
10.Pokorná HelenaVinklářová Veronika6109  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pokorná Helena30Polednová Petra12
Chloupková Pavlína21Vinklářová Veronika03
Klusáčková Zdeňka30Burgr Mužíková Zdeňka03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Avia Čakovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710,metro B Luka nebo Hradčanská bus 174 stanice Nárožní, metro B Nové Butovice bus 130 do stanice NárožníRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:10391:292TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merhautová Alena
Kotlanová Martina
 
 
Havlíková Jana
Strnadová Karolína
 
 
610-69 3110
2.Kotlanová MartinaŠišková Gabriela7912  3020
3.Nováková IvanaHavlíková Jana-8119-863230
4.Merhautová AlenaStrnadová Karolína5-1027 3140
5.Nováková IvanaŠišková Gabriela6105  3050
6.Kotlanová MartinaStrnadová Karolína21-5-983260
7.Merhautová AlenaHavlíková Jana556  3070
8.Nováková IvanaStrnadová Karolína9-857 3180
9.Merhautová AlenaŠišková Gabriela1015  3090
10.Kotlanová MartinaHavlíková Jana-83-6-7 1391

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kotlanová Martina21Šišková Gabriela03
Nováková Ivana30Havlíková Jana12
Merhautová Alena30Strnadová Karolína03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Přední Kopanina AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:00, Ke Goniu 123, Praha 6 – Přední Kopanina, bus 254, 312 od metra Dejvická do stanice Přední KopaninaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:18 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodková Jana
Šimůnková Stanislava
 
 
Vrzalová Jitka
Opravilová Scheubová Lucie
 
 
     1301
2.Šimůnková StanislavaStupková Alena     3111
3.Hodková JanaVrzalová Jitka     3121
4.Malá JitkaOpravilová Scheubová Lucie     0322
5.Hodková JanaStupková Alena     3032
6.Šimůnková StanislavaOpravilová Scheubová Lucie     1333
7.Malá JitkaVrzalová Jitka     0334
8.Hodková JanaOpravilová Scheubová Lucie     3044
9.Malá JitkaStupková Alena     3154
10.Šimůnková StanislavaVrzalová Jitka     1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šimůnková Stanislava12Stupková Alena03
Hodková Jana30Vrzalová Jitka21
Malá Jitka12Opravilová Scheubová Lucie21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den -pátek18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2011 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:10 TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorná Tereza
Malá Kateřina
 
 
Adamová Božena
Choutková Magdaléna
 
 
3107  3010
2.Špicarová IvanaAdamová Božena     1311
3.Malá KateřinaChoutková Magdaléna     3221
4.Pokorná TerezaWO    3031
5.Malá KateřinaAdamová Božena     3141
6.Špicarová IvanaWO    3051
7.Pokorná TerezaChoutková Magdaléna     3161
8.Malá KateřinaWO    3071
9.Pokorná TerezaAdamová Božena     3081
10.Špicarová IvanaChoutková Magdaléna     2382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Špicarová Ivana02Adamová Božena12
Malá Kateřina20Choutková Magdaléna12
Pokorná Tereza20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19.15, Sportovní areál ul. Na pískovně, Praha 8 - Bohnice, spojení: metro C: Kobylisy bus č. 102 do stanice Staré Bohnice, kompletní informace o herně: http://bohnice.doublefish.cz/_herna.htmRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2011 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:26 TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubová Renata
Bartoňová Jitka
 
 
Lösterová Anna
Skříčková Ivana
 
 
     1301
2.Koubová RenataKavická Andrea     0302
3.Bartoňová JitkaLösterová Anna     2303
4.Skříčková IvanaWO    0304
5.Bartoňová JitkaKavická Andrea     3114
6.Koubová RenataSkříčková Ivana     0315
7.Lösterová AnnaWO    0316
8.Bartoňová JitkaSkříčková Ivana     3126
9.Kavická AndreaWO    0327
10.Koubová RenataLösterová Anna     1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koubová Renata03Kavická Andrea11
Bartoňová Jitka21Lösterová Anna20
   Skříčková Ivana11
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS