Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub rekreačního ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 19:00, Sportovní ul. 1380, Praha 10 Vršovice, tram 6, 7, 24, stanice ObloukováRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:15355:316TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Kateřina
Zubíková Zdeňka
 
 
Malá Božena
Poláková Růžena
 
 
66-108 3110
2.Kosťová NatálieMalá Božena-3-11-2  0311
3.Bláhová KateřinaPoláková Růžena666  3021
4.Zubíková ZdeňkaOtrusinová Jitka-6327 3131
5.Bláhová KateřinaMalá Božena9-641 3141
6.Kosťová NatálieOtrusinová Jitka-5106-793251
7.Zubíková ZdeňkaPoláková Růžena-9-87-8 1352
8.Bláhová KateřinaOtrusinová Jitka939  3062
9.Zubíková ZdeňkaMalá Božena6-766 3172
10.Kosťová NatáliePoláková Růžena-12-410-2 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kosťová Natálie12Malá Božena12
Bláhová Kateřina30Poláková Růžena21
Zubíková Zdeňka21Otrusinová Jitka03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Přední Kopanina BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, Ke Goniu 123, Praha 6 – Přední Kopanina, bus 254, 312 od metra Dejvická do stanice Přední KopaninaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:515:17279:240nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulcová Jana
Portešová Hana
 
 
Chalupová Ludmila
Vysušilová Stanislava
 
 
9114  3010
2.Šulcová JanaVysušilová Stanislava-5-6-9  0311
3.Částková StanislavaChalupová Ludmila-9-7-1  0312
4.Portešová HanaWO    3022
5.Částková StanislavaVysušilová Stanislava-8-7-10  0323
6.Šulcová JanaWO    3033
7.Portešová HanaChalupová Ludmila-1-14-4  0334
8.Částková StanislavaWO    3044
9.Portešová HanaVysušilová Stanislava-68-10593254
10.Šulcová JanaChalupová Ludmila-3-7-5  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šulcová Jana02Vysušilová Stanislava21
Částková Stanislava02Chalupová Ludmila30
Portešová Hana11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2011 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:612:20241:238SF SKK EL Nino Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drgoňová Scheubová Lenka
Drgoňová Veronika
 
 
Prostějovská Lada
Pokorná Helena
 
 
-5-3-11  0301
2.Blažková TerezaProstějovská Lada-4-4-5  0302
3.Drgoňová Scheubová LenkaPokorná Helena-6-4-8  0303
4.Drgoňová VeronikaWO    3013
5.Drgoňová Scheubová LenkaProstějovská Lada49-8-533223
6.Blažková TerezaWO    3033
7.Drgoňová VeronikaPokorná Helena-2-5-5  0334
8.Drgoňová Scheubová LenkaWO    3044
9.Drgoňová VeronikaProstějovská Lada-4-8-7  0345
10.Blažková TerezaPokorná Helena-4-8-3  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Blažková Tereza02Prostějovská Lada21
Drgoňová Scheubová Lenka11Pokorná Helena30
Drgoňová Veronika02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, pokračovat ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2011 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:14 TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábková Dana
Kriegerová Helena
 
 
Štanclová Helena
Hošková Stanislava
 
 
     3110
2.Jeřábková DanaŠtanclová Helena     3020
3.Kriegerová HelenaHošková Stanislava     3130
4.Füri SilviaVlachová Jana     0331
5.Kriegerová HelenaŠtanclová Helena     3141
6.Jeřábková DanaVlachová Jana     3051
7.Füri SilviaHošková Stanislava     0352
8.Kriegerová HelenaVlachová Jana     3062
9.Füri SilviaŠtanclová Helena     0363
10.Jeřábková DanaHošková Stanislava     3273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jeřábková Dana30Štanclová Helena12
Kriegerová Helena30Hošková Stanislava12
Füri Silvia03Vlachová Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 18:00, Mikulova 1583, Praha 4, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, metro C - Opatov, od stanice metra Opatov cca 5 min, bus 125, 165, 293 výst.stanice MikulovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:710:21251:242SF SKK EL Nino Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marková Lucie
Melicharová Iveta
 
 
Kaucká Hana
Ratajová Jana
 
 
-6-5-5  0301
2.Medalová AnnaKaucká Hana-8-7-8  0302
3.Marková LucieRatajová Jana-88-6-8 1303
4.Melicharová IvetaWO    3013
5.Marková LucieKaucká Hana-7-8-9  0314
6.Medalová AnnaWO    3024
7.Melicharová IvetaRatajová Jana-6-3-7  0325
8.Marková LucieWO    3035
9.Melicharová IvetaKaucká Hana-2-6-5  0336
10.Medalová AnnaRatajová Jana-6-9-12  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Medalová Anna02Kaucká Hana30
Marková Lucie02Ratajová Jana30
Melicharová Iveta02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Avia Čakovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Košíře ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pátek 18:00, Sokolovna, Jizerská 328/4 - Praha-Čakovice (u nádraží), Bus 110, 140, 158, 195, 202, 295Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2011 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:8 TJ Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petříková Michaela
Hleděncová Adéla
 
 
Nováková Hana
Füllsacková Barbora
 
 
     3010
2.Petříková MichaelaNováková Hana     3020
3.Svobodová ŠárkaFüllsacková Barbora     3130
4.Hleděncová AdélaWO    3040
5.Svobodová ŠárkaNováková Hana     1341
6.Petříková MichaelaWO    3051
7.Hleděncová AdélaFüllsacková Barbora     1352
8.Svobodová ŠárkaWO    3062
9.Hleděncová AdélaNováková Hana     3172
10.Petříková MichaelaFüllsacková Barbora     3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Petříková Michaela20Nováková Hana12
Svobodová Šárka11Füllsacková Barbora12
Hleděncová Adéla11   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS