Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23552:501KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
Wagner Jaroslav st.
Hendrych Roman
 
 
478  3010
2.Tesárek Jiří
Boháč Milan
 
 
Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
9-11-7-9 1311
3.Svoboda JaromírKovář Jakub-649-1163221
4.Pelikán JanNavrátil Václav-29-10-10 1322
5.Dědek ZdeněkPořízek Josef-5-3-10  0323
6.Galanda FrantišekBaričák Marek1-1079 3133
7.Pelikán JanKovář Jakub-9105-943243
8.Dědek ZdeněkNavrátil Václav-669-6-62344
9.Galanda FrantišekPořízek Josef-10-6-5  0345
10.Svoboda JaromírBaričák Marek88-95 3155
11.Dědek ZdeněkKovář Jakub874  3065
12.Galanda FrantišekNavrátil Václav568  3075
13.Svoboda JaromírPořízek Josef-66-6753285
14.Pelikán JanBaričák Marek8139  3095
15.Galanda FrantišekKovář Jakub1087  30105
16.Svoboda JaromírNavrátil Václav548  30  
17.Pelikán JanPořízek Josef         
18.Dědek ZdeněkBaričák Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Jaromír30Kovář Jakub04
Pelikán Jan21Navrátil Václav21
Dědek Zdeněk12Pořízek Josef21
Galanda František31Baričák Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lipová alej 23BRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:38694:704SKST Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budělovský Petr
Janeček Jaroslav
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
-4-7121053210
2.Šmejkal Radek
Zítek Patrik
 
 
Drož Jan
Bouda Petr
 
 
125-94 3120
3.Ilčík OndřejŠilhán Petr-5-107-6 1321
4.Hašlík JakubObešlo Josef ml.-6-71211-102322
5.Hromek FilipMocek Jan-6-312-6 1323
6.Buriánek PatrikMocek Milan376  3033
7.Hašlík JakubŠilhán Petr-98-7-6 1334
8.Hromek FilipObešlo Josef ml.-1110-8543244
9.Buriánek PatrikMocek Jan-610106 3154
10.Ilčík OndřejMocek Milan-8-128883264
11.Hromek FilipŠilhán Petr-12-5-9  0365
12.Buriánek PatrikObešlo Josef ml.-976-783275
13.Ilčík OndřejMocek Jan11-668 3185
14.Hašlík JakubMocek Milan5-7-6-5 1386
15.Buriánek PatrikŠilhán Petr-6-6-8  0387
16.Ilčík OndřejObešlo Josef ml.-74-10863297
17.Hašlík JakubMocek Jan-6-11-5  0398
18.Hromek FilipMocek Milan49-78 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ilčík Ondřej31Šilhán Petr40
Hašlík Jakub04Obešlo Josef ml.13
Hromek Filip22Mocek Jan22
Buriánek Patrik31Mocek Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Silůvky, Anenská 54, SilůvkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30322:406SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 
-6-4-14  0301
2.Cafourek Milan
Cafourek Jan
 
 
Mikeš Milan
Tvrz Jaroslav st.
 
 
-11-9-4  0302
3.Kolbert RadekJeřábek Vladimír-9-7-6  0303
4.Záděra LubošHavel Vojtěch-9-78-9 1304
5.Železný LadislavZetocha Martin-7-9-3  0305
6.Kolbert DavidPlotěný Michal758  3015
7.Záděra LubošJeřábek Vladimír3-11-49-112316
8.Železný LadislavHavel Vojtěch-9-79-7 1317
9.Kolbert DavidZetocha Martin-7-11-7  0318
10.Kolbert RadekPlotěný Michal-4-24-5 1319
11.Železný LadislavJeřábek Vladimír8-5-8-11 13110
12.Kolbert DavidHavel Vojtěch-9-126  12  
13.Kolbert RadekZetocha Martin         
14.Záděra LubošPlotěný Michal         
15.Kolbert DavidJeřábek Vladimír         
16.Kolbert RadekHavel Vojtěch         
17.Záděra LubošZetocha Martin         
18.Železný LadislavPlotěný Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolbert Radek02Jeřábek Vladimír30
Záděra Luboš02Havel Vojtěch20
Železný Ladislav03Zetocha Martin20
Kolbert David11Plotěný Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Sokolská 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2360:227TTC Sokol Znojmo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Petr
Mazurkiewicz Ivo
 
 
Zatřepálek Pavel
Šubrt Jaroslav
 
 
-12888 3110
2.Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
Mifka Alexius
Berger Miroslav
 
 
643  3020
3.Ondrovčák MiroslavVitula Josef4610  3030
4.Bartoš MilanHruška Pavel144  3040
5.Ondrovčák RadekDospíšil Pavel ml.-9745 3150
6.Kříž BohumilPololáník Jiří4104  3060
7.Bartoš MilanVitula Josef13109  3070
8.Ondrovčák RadekHruška Pavel7109  3080
9.Kříž BohumilDospíšil Pavel ml.9410  3090
10.Ondrovčák MiroslavPololáník Jiří795  30100
11.Ondrovčák RadekVitula Josef         
12.Kříž BohumilHruška Pavel         
13.Ondrovčák MiroslavDospíšil Pavel ml.         
14.Bartoš MilanPololáník Jiří         
15.Kříž BohumilVitula Josef         
16.Ondrovčák MiroslavHruška Pavel         
17.Bartoš MilanDospíšil Pavel ml.         
18.Ondrovčák RadekPololáník Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondrovčák Miroslav20Vitula Josef02
Bartoš Milan20Hruška Pavel02
Ondrovčák Radek20Dospíšil Pavel ml.02
Kříž Bohumil20Pololáník Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Šafaříkova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31614:622TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Ladislav
Škach Martin
 
 
Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
7-68-5-102301
2.Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
99-815 3111
3.Melichar LiborToufar Zdeněk-495-3-32312
4.Kratochvíl JaroslavMartinčík Tomáš-68-14593222
5.Šlancar JiříPrachař Marek-9-8-8  0323
6.Studýnka FrantišekMusil Ondřej-97-108113233
7.Kratochvíl JaroslavToufar Zdeněk-7-9-8  0334
8.Šlancar JiříMartinčík Tomáš-4-4-4  0335
9.Studýnka FrantišekPrachař Marek85-75 3145
10.Melichar LiborMusil Ondřej9-796 3155
11.Šlancar JiříToufar Zdeněk-67-3-11 1356
12.Studýnka FrantišekMartinčík Tomáš-12-5-5  0357
13.Melichar LiborPrachař Marek-4-89653267
14.Kratochvíl JaroslavMusil Ondřej873  3077
15.Studýnka FrantišekToufar Zdeněk694  3087
16.Melichar LiborMartinčík Tomáš11116  3097
17.Kratochvíl JaroslavPrachař Marek-10789 31107
18.Šlancar JiříMusil Ondřej7-3-6-8 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melichar Libor31Toufar Zdeněk31
Kratochvíl Jaroslav31Martinčík Tomáš22
Šlancar Jiří03Prachař Marek13
Studýnka František31Musil Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:328:13436:369TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horský Jindřich
Macák Petr
 
 
Šimo Vladimír
Čermák Milan
 
 
9-8-7-16 1301
2.Vaktor Ivan
Poláček Vladimír
 
 
Lendóci Jaroslav
Heral František
 
 
5-7-6-8 1302
3.Ličbinský RomanSkála Radek711-910 3112
4.Juroška IvanVaculík Miloslav886  3022
5.Bíza MartinŠefr Filip87-97 3132
6.Novák LukášPavelka Jakub358  3042
7.Juroška IvanSkála Radek379  3052
8.Bíza MartinVaculík Miloslav799  3062
9.Novák Lukᚊefr Filip6-869 3172
10.Ličbinský RomanPavelka Jakub-14-6610-112373
11.Bíza MartinSkála Radek15-959 3183
12.Novák LukášVaculík Miloslav         
13.Ličbinský RomanŠefr Filip         
14.Juroška IvanPavelka Jakub         
15.Novák LukášSkála Radek         
16.Ličbinský RomanVaculík Miloslav         
17.Juroška IvanŠefr Filip         
18.Bíza MartinPavelka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ličbinský Roman11Skála Radek03
Juroška Ivan20Vaculík Miloslav02
Bíza Martin30Šefr Filip02
Novák Lukáš20Pavelka Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Kasárneská 2, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:34393:476TJ Holásky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
-2-7-7  0301
2.Šťastný Michael st.
Urban Jan
 
 
Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
-9-6-8  0302
3.Mikeska MichalVičík Oldřich-3-7-3  0303
4.Drábek Ivo ml.Babák Petr-5-8-6  0304
5.Čechovský VáclavJavůrek Tomáš-67-5-9 1305
6.Čechovský MartinPalbuchta Jiří-97-87-82306
7.Drábek Ivo ml.Vičík Oldřich-7-79-6 1307
8.Čechovský VáclavBabák Petr-109-87-102308
9.Čechovský MartinJavůrek Tomáš5-78-1073218
10.Mikeska MichalPalbuchta Jiří-12-88-6 1319
11.Čechovský VáclavJavůrek Martin57-7-8103229
12.Čechovský MartinBabák Petr-9-9-9  03210
13.Mikeska MichalJavůrek Tomáš-81111-9-1023  
14.Drábek Ivo ml.Palbuchta Jiří10-8-4  12  
15.Čechovský MartinJavůrek Martin         
16.Mikeska MichalBabák Petr         
17.Drábek Ivo ml.Javůrek Tomáš         
18.Čechovský VáclavPalbuchta Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikeska Michal02Vičík Oldřich20
Drábek Ivo ml.02Babák Petr30
Čechovský Václav12Javůrek Tomáš11
Čechovský Martin12Palbuchta Jiří20
   Javůrek Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala Sokolská 900, VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35567:635STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
Jirouch Tomáš
Kebrle Josef
 
 
-7-08-7 1301
2.Knor Václav
Pisár Petr
 
 
Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
585  3011
3.Koutný FrantišekKřepela Radim-9-58-12 1312
4.Vašíček TomášKutil Libor9-10-4-9 1313
5.Rachunek MartinBezděk Luboš9-998 3123
6.Vávra MiroslavTěžký Pavel9815  3033
7.Vašíček TomášKřepela Radim812-5-6-42334
8.Rachunek MartinKutil Libor9-5-91293244
9.Vávra MiroslavBezděk Luboš-108-13773254
10.Koutný FrantišekTěžký Pavel10-13-3-5 1355
11.Rachunek MartinKřepela Radim-65-10-3 1356
12.Vávra MiroslavKutil Libor51210  3066
13.Koutný FrantišekBezděk Luboš-710-6-10 1367
14.Vašíček TomášTěžký Pavel-6-7-7  0368
15.Vávra MiroslavKřepela Radim-109-7-6 1369
16.Koutný FrantišekKutil Libor-6-8-8  03610
17.Vašíček TomášBezděk Luboš-411   11  
18.Rachunek MartinTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koutný František04Křepela Radim40
Vašíček Tomáš03Kutil Libor22
Rachunek Martin21Bezděk Luboš12
Vávra Miroslav31Těžký Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Moravské PrusyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:822:30473:512SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Pavel
Přibík Jan
 
 
Kadeřábek Milan
Mach Jindřich
 
 
-98-63113210
2.Andrt Tomáš
Rezek Jan
 
 
Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
71312  3020
3.Reška Vladislav st.Trunkát Dalibor-4-611-6 1321
4.Reška Vladislav ml.Kulhánek Jaroslav-6-7-7  0322
5.Busta StanislavOrság David-8-5-10  0323
6.Hanák PetrTáborský Jindřich-7788 3133
7.Reška Vladislav ml.Trunkát Dalibor3-12-3-7 1334
8.Busta StanislavKulhánek Jaroslav-11-589-92335
9.Hanák PetrOrság David-6-10-4  0336
10.Reška Vladislav st.Táborský Jindřich-8-7-12  0337
11.Busta StanislavTrunkát Dalibor29-85 3147
12.Hanák PetrKulhánek Jaroslav4109  3057
13.Reška Vladislav st.Orság David94-11-973267
14.Reška Vladislav ml.Táborský Jindřich-12-1-3  0368
15.Hanák PetrTrunkát Dalibor         
16.Reška Vladislav st.Kulhánek Jaroslav         
17.Reška Vladislav ml.Orság David         
18.Busta StanislavTáborský Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Reška Vladislav st.12Trunkát Dalibor21
Reška Vladislav ml.03Kulhánek Jaroslav21
Busta Stanislav12Orság David21
Hanák Petr21Táborský Jindřich21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36661:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Pachman Tomáš
Hájek Lukáš
 
 
56-74 3110
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
1010-7-6-82311
3.Peprný AlešBednařík Marcel-2-69-11 1312
4.Tůma PavelHladký Rostislav-7-5-3  0313
5.Tupec PavelWirth Imrich-10-89-8 1314
6.Frýb TomášKlabusay Martin-84613 3124
7.Tůma PavelBednařík Marcel-48-65-62325
8.Tupec PavelHladký Rostislav876  3035
9.Frýb TomášWirth Imrich-59109 3145
10.Peprný AlešKlabusay Martin9-945 3155
11.Tupec PavelBednařík Marcel-710-8-7 1356
12.Frýb TomášHladký Rostislav24-7-853266
13.Peprný AlešWirth Imrich62-129 3176
14.Tůma PavelKlabusay Martin11-106-383286
15.Frýb TomášBednařík Marcel-7-87-4 1387
16.Peprný AlešHladký Rostislav-8-135-5 1388
17.Tůma PavelWirth Imrich-7-9-6  0389
18.Tupec PavelKlabusay Martin765  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peprný Aleš22Bednařík Marcel40
Tůma Pavel13Hladký Rostislav22
Tupec Pavel22Wirth Imrich22
Frýb Tomáš31Klabusay Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Chřestová 22, IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28616:585Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Marek
Mráz Roman
 
 
Hrbek Jiří
 
 
-10678 3110
2.Císař Jan
Jaroš Antonín
 
 
Moravec Petr st.
Spiegl Richard
 
 
795  3020
3.Císarík PavelVybíral Pavel-8-4-8  0321
4.Peška LadislavNechvátal Petr10-1088 3131
5.Šlapanský JanAndorko Pavel879  3041
6.Feith MarekBednář Pavel-8867 3151
7.Peška LadislavVybíral Pavel6-9-9-9 1352
8.Šlapanský JanNechvátal Petr9-9-10-8 1353
9.Feith MarekAndorko Pavel10-2-9-7 1354
10.Císarík PavelBednář Pavel-1055-593264
11.Šlapanský JanVybíral Pavel-8-5-4  0365
12.Feith MarekNechvátal Petr88-7-3-92366
13.Císarík PavelAndorko Pavel8-10106 3176
14.Peška LadislavBednář Pavel47-47 3186
15.Feith MarekVybíral Pavel99-7-5-82387
16.Císarík PavelNechvátal Petr592  3097
17.Peška LadislavAndorko Pavel4109  30107
18.Šlapanský JanBednář Pavel7-9   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císarík Pavel31Vybíral Pavel40
Peška Ladislav31Nechvátal Petr22
Šlapanský Jan12Andorko Pavel13
Feith Marek13Bednář Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37638:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
-9-10-9  0301
2.Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
Fuka Martin
Loudín Přemysl
 
 
-6599 3111
3.Hanák JiříKamenický Tomáš-5-6-10  0312
4.Kalivoda PetrMikuš Juraj8-46-873222
5.Brozák RadomírWeiser Daniel-710-4-6 1323
6.Baláž BranislavTrávníček Tomáš46-63 3133
7.Kalivoda PetrKamenický Tomáš10-6-10-5 1334
8.Brozák RadomírMikuš Juraj5-12-3-9 1335
9.Baláž BranislavWeiser Daniel-6-103-6 1336
10.Hanák JiříTrávníček Tomáš310-5-1083246
11.Brozák RadomírKamenický Tomáš-8-7912-82347
12.Baláž BranislavMikuš Juraj8510  3057
13.Hanák JiříWeiser Daniel108-812 3167
14.Kalivoda PetrTrávníček Tomáš544  3077
15.Baláž BranislavKamenický Tomáš-47-11-9 1378
16.Hanák JiříMikuš Juraj69-39 3188
17.Kalivoda PetrWeiser Daniel-6-5-3  0389
18.Brozák RadomírTrávníček Tomáš9-17-7103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Jiří31Kamenický Tomáš40
Kalivoda Petr22Mikuš Juraj13
Brozák Radomír13Weiser Daniel31
Baláž Branislav22Trávníček Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Bránice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:331:18504:436KST Oltec Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seidl Josef
Ulip Miloslav
 
 
Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
-69-97-92301
2.Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
-8-10-7  0302
3.Kolbaba BohumírDaniel Petr-61078 3112
4.Mach OndřejIndra Zdeněk-96-107103222
5.Raška PavelKratochvíl Michal ml.-7910-11-92323
6.Šmídek RomanDvořák Květoslav-99612 3133
7.Mach OndřejDaniel Petr7-10-8873243
8.Raška PavelIndra Zdeněk86-103 3153
9.Šmídek RomanKratochvíl Michal ml.7106  3063
10.Kolbaba BohumírDvořák Květoslav1057  3073
11.Raška PavelDaniel Petr665  3083
12.Šmídek RomanIndra Zdeněk4-89-983293
13.Kolbaba BohumírKratochvíl Michal ml.-8-7   02  
14.Mach OndřejDvořák Květoslav         
15.Šmídek RomanDaniel Petr         
16.Kolbaba BohumírIndra Zdeněk         
17.Mach OndřejKratochvíl Michal ml.         
18.Raška PavelDvořák Květoslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolbaba Bohumír20Daniel Petr03
Mach Ondřej20Indra Zdeněk03
Raška Pavel21Kratochvíl Michal ml.11
Šmídek Roman30Dvořák Květoslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Chřestová 22, IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:28652:583Orel Ivančice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
Trajhan Miroslav
Bašta Marek
 
 
786  3010
2.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
978  3020
3.Fiala KarelVítek Vladimír-7-119-8 1321
4.Klíma MilošPokorný Radek-89-10-8 1322
5.Feith ErikZástěra Libor11-585 3132
6.Kaluža TomášMarada Tomáš-5125-1183242
7.Klíma MilošVítek Vladimír-610-89-82343
8.Feith ErikPokorný Radek99-93 3153
9.Kaluža TomášZástěra Libor797  3063
10.Fiala KarelMarada Tomáš6-98-973273
11.Feith ErikVítek Vladimír-103-10-7 1374
12.Kaluža TomášPokorný Radek105-9-4-92375
13.Fiala KarelZástěra Libor580  3085
14.Klíma MilošMarada Tomáš-65-6-9 1386
15.Kaluža TomášVítek Vladimír4-8-71153296
16.Fiala KarelPokorný Radek-11-782432106
17.Křupala VladislavZástěra Libor-5-6-8  03  
18.Feith ErikMarada Tomáš88-7-9532  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Karel31Vítek Vladimír31
Klíma Miloš03Pokorný Radek22
Feith Erik21Zástěra Libor03
Kaluža Tomáš31Marada Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Hrušovany u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Sokolská 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:929:36599:651TJ Jiskra Hrušovany u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulec Jakub
Ort Josef
 
 
Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
9-3-5-8 1301
2.Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
Krucký Rudolf
Řípa Vladimír
 
 
812-47 3111
3.Goldmann TomášSkála Radek-5-8-11  0312
4.Vybíral MatoušKolegar Tomáš st.-10-810-4 1313
5.Kazdera PavelSkála Richard62-1010 3123
6.Šalamoun LubomírŠkarda Pavel-7-11108-72324
7.Vybíral MatoušSkála Radek-6-4-7  0325
8.Kazdera PavelKolegar Tomáš st.-9-812-6 1326
9.Šalamoun LubomírSkála Richard-619-7283236
10.Goldmann Tomᚊkarda Pavel89-9-673246
11.Kazdera PavelSkála Radek8-5-7583256
12.Šalamoun LubomírKolegar Tomáš st.798  3066
13.Goldmann TomášSkála Richard108-611 3176
14.Vybíral MatoušŠkarda Pavel-4-3-8  0377
15.Šalamoun LubomírSkála Radek-97-1111-92378
16.Goldmann TomášKolegar Tomáš st.-116-5-9 1379
17.Vybíral MatoušSkála Richard         
18.Kazdera PavelŠkarda Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Goldmann Tomáš22Skála Radek31
Vybíral Matouš03Kolegar Tomáš st.31
Kazdera Pavel21Skála Richard03
Šalamoun Lubomír22Škarda Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Sokolská 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40688:713Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Miroslav
Loudín Petr
 
 
Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
68-611 3110
2.Krejčí Milan
Leder Jiří
 
 
Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
-988-8-82311
3.Ondrovčák LadislavVašulín Karel137-13-11103221
4.Černota StanislavŠkorpík Jan-5-9-7  0322
5.Ondrovčák RadekZáděra František-4-7-9  0323
6.Mesaroš PetrTelecká Jana-10-8-9  0324
7.Adam PetrVašulín Karel9-1117-873234
8.Ondrovčák RadekŠkorpík Jan1067  3044
9.Mesaroš PetrZáděra František118-108 3154
10.Ondrovčák LadislavTelecká Jana-6-8-7  0355
11.Ondrovčák RadekVašulín Karel-99-7273265
12.Mesaroš PetrŠkorpík Jan66-11-8103275
13.Ondrovčák LadislavZáděra František-8-5-6  0376
14.Adam PetrTelecká Jana116-7-7-82377
15.Mesaroš PetrVašulín Karel767  3087
16.Ondrovčák LadislavŠkorpík Jan10-99-10-82388
17.Adam PetrZáděra František-79-9-9 1389
18.Ondrovčák RadekTelecká Jana-8-10-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondrovčák Ladislav13Vašulín Karel04
Černota Stanislav01Škorpík Jan22
Ondrovčák Radek22Záděra František31
Mesaroš Petr31Telecká Jana40
Adam Petr12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:22525:493MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šembera Karel
Holman Martin
 
 
Rosa Martin
Tichý Jiří
 
 
8-910-653210
2.Brant Pavel
Ulrich Radek
 
 
Holub Zdeněk
Zatřepálek Michal
 
 
6811  3020
3.Mrkvička AdamKovář Josef st.-3-5-3  0321
4.Musil TomášTuhý Roman-46113 3131
5.Polák JaromírHruška Petr-9-57-8 1332
6.Horák AlešZimek Jaroslav365  3042
7.Musil TomášKovář Josef st.-7-8-8  0343
8.Polák JaromírTuhý Roman9811  3053
9.Horák AlešHruška Petr643  3063
10.Mrkvička AdamZimek Jaroslav-4-3-2  0364
11.Polák JaromírKovář Josef st.810-5-2-72365
12.Horák AlešTuhý Roman1244  3075
13.Bíla JindřichHruška Petr119-44 3185
14.Musil TomášZimek Jaroslav-711-911-22386
15.Horák AlešKovář Josef st.5109  3096
16.Bíla JindřichTuhý Roman643  30106
17.Musil TomášHruška Petr-7-5-4  03  
18.Polák JaromírZimek Jaroslav-538-9-1023  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mrkvička Adam02Kovář Josef st.31
Musil Tomáš12Tuhý Roman04
Polák Jaromír12Hruška Petr12
Horák Aleš40Zimek Jaroslav21
Bíla Jindřich20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:14446:360SK Slatina - Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Miroslav
Štepka Vladimír
 
 
Holý Jiří
Cír Libor
 
 
-1060-9-52301
2.Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
Fojtík Jiří
Jirásko Robert
 
 
8-849 3111
3.Tůma KarelČerný Radek-61110-1283221
4.Fila MartinVrbacký Pavel-10646 3131
5.Třináctý RichardMišejka Luboš692  3041
6.Zaplatil RadekNěmec Stanislav-104107 3151
7.Fila MartinČerný Radek-77-7783261
8.Třináctý RichardVrbacký Pavel47-10-853271
9.Zaplatil RadekMišejka Luboš6115  3081
10.Tůma KarelNěmec Stanislav-385-9163291
11.Třináctý RichardČerný Radek         
12.Zaplatil RadekVrbacký Pavel         
13.Tůma KarelMišejka Luboš         
14.Fila MartinNěmec Stanislav         
15.Zaplatil RadekČerný Radek         
16.Tůma KarelVrbacký Pavel         
17.Fila MartinMišejka Luboš         
18.Třináctý RichardNěmec Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Karel20Černý Radek02
Fila Martin20Vrbacký Pavel02
Třináctý Richard20Mišejka Luboš02
Zaplatil Radek20Němec Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Moravské Knínice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Komenského 33A, vchod or prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27618:498Orel Boskovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Januška Pavel
Tesárek Jiří
 
 
Kulíšek Marek
Maryška Josef
 
 
677  3010
2.Januška Václav
Hraba Milan
 
 
Valenta Petr
Topol Martin
 
 
3-137-393220
3.Henek DominikVlček Dalibor-1112-1-9 1321
4.Horváth TomášGabryš Milan-9-87-7 1322
5.Pařízek JiříVeselovský Vlastimil681  3032
6.Suchý PetrWO    3042
7.Horváth TomášVlček Dalibor8-76-8-52343
8.Pařízek JiříGabryš Milan-9-7-8  0344
9.Suchý PetrVeselovský Vlastimil-10-97783254
10.Henek DominikWO    3064
11.Pařízek JiříVlček Dalibor-8-87-8 1365
12.Suchý PetrGabryš Milan-910-98103275
13.Henek DominikVeselovský Vlastimil-8-68-11 1376
14.Horváth TomášWO    3086
15.Suchý PetrVlček Dalibor7-89-943296
16.Henek DominikGabryš Milan87-95 31106
17.Horváth TomášVeselovský Vlastimil-98910 31  
18.Pařízek JiříWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Henek Dominik12Vlček Dalibor31
Horváth Tomáš02Gabryš Milan22
Pařízek Jiří12Veselovský Vlastimil12
Suchý Petr30   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ždárná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
víceúčelová hala ZŠ Žďárná 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:924:38517:596STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirnig Jan
Bombala Ivan
 
 
Legát Lukáš
Chalupa Josef
 
 
-5-10-7  0301
2.Adámek Zdeněk
Šimon Vratislav
 
 
Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
8-768 3111
3.Slaný PetrKrása Petr ml.-3-7-4  0312
4.Richter MilanKřepela Lubomír9-76-5123222
5.Polívka MarianCetkovský Martin9-89-7133232
6.Polívka RomanKrása Petr st.-15-4-9  0333
7.Richter MilanKrása Petr ml.-8-4-8  0334
8.Polívka MarianKřepela Lubomír8-66-923244
9.Polívka RomanCetkovský Martin6-5-71033254
10.Slaný PetrKrása Petr st.-2-8-8  0355
11.Polívka MarianKrása Petr ml.8-10-5963265
12.Polívka RomanKřepela Lubomír-8-73-6 1366
13.Slaný PetrCetkovský Martin-1-1-8  0367
14.Richter MilanKrása Petr st.974  3077
15.Polívka RomanKrása Petr ml.6-6-73-52378
16.Slaný PetrKřepela Lubomír-4-9-5  0379
17.Richter MilanCetkovský Martin         
18.Polívka MarianKrása Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slaný Petr04Krása Petr ml.31
Richter Milan21Křepela Lubomír22
Polívka Marian30Cetkovský Martin12
Polívka Roman13Krása Petr st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zelená telocvična Komořany 150Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:429:19438:401TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karas Ondřej
Noul Josef
 
 
Šulc Dalibor
Štros Jan
 
 
-3-49-1 1301
2.Holan Josef
Šulc Martin
 
 
Kačírek Lubomír
Palan Vladimír
 
 
-6-6-9  0302
3.Hynšt MartinRotrekl David-8-6-7  0303
4.Hejdušek IvanKrejčí Dalibor5-679 3113
5.Holec OndřejRobek Petr-68-9933223
6.Daněk Zdeněk ml.Hegr Michal153  3033
7.Hejdušek IvanRotrekl David958  3043
8.Holec OndřejKrejčí Dalibor-89-7-8 1344
9.Daněk Zdeněk ml.Robek Petr10-446 3154
10.Hynšt MartinHegr Michal735  3064
11.Holec OndřejRotrekl David-4597 3174
12.Daněk Zdeněk ml.Krejčí Dalibor957  3084
13.Hynšt MartinRobek Petr8-6-10883294
14.Hejdušek IvanJečmínek Radek         
15.Daněk Zdeněk ml.Rotrekl David         
16.Hynšt MartinKrejčí Dalibor         
17.Hejdušek IvanRobek Petr         
18.Holec OndřejJečmínek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hynšt Martin21Rotrekl David12
Hejdušek Ivan20Krejčí Dalibor12
Holec Ondřej21Robek Petr03
Daněk Zdeněk ml.30Hegr Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, ulice ŠkolníRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:924:34497:551TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
Šmíd Miroslav
Šprungl Jan
 
 
655  3010
2.Laube Robert
Hrdlička Pavel
 
 
Šturc Jaroslav
Frühauf Jindřich
 
 
-735-7-62311
3.Vojáček JaromírVojtěch Martin-97-9983221
4.Salajka Jaroslav st.Kvapil Zdeněk-3-7-9  0322
5.Bubla Jaroslav st.Vojtěch Tomáš-9989 3132
6.Salajka Jaroslav ml.Levardi Robert8-8610 3142
7.Salajka Jaroslav st.Vojtěch Martin-3-10-4  0343
8.Bubla Jaroslav st.Kvapil Zdeněk-12-89893253
9.Salajka Jaroslav ml.Vojtěch Tomáš-8-4-8  0354
10.Vojáček JaromírLevardi Robert8-8127 3164
11.Bubla Jaroslav st.Vojtěch Martin-46-28-42365
12.Salajka Jaroslav ml.Kvapil Zdeněk-8-8-9  0366
13.Vojáček JaromírVojtěch Tomáš-44-74-62367
14.Salajka Jaroslav st.Levardi Robert-7-4-9  0368
15.Salajka Jaroslav ml.Vojtěch Martin-4-7-7  0369
16.Vojáček JaromírKvapil Zdeněk6    10  
17.Salajka Jaroslav st.Vojtěch Tomáš         
18.Bubla Jaroslav st.Levardi Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojáček Jaromír21Vojtěch Martin31
Salajka Jaroslav st.03Kvapil Zdeněk21
Bubla Jaroslav st.21Vojtěch Tomáš21
Salajka Jaroslav ml.13Levardi Robert12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Drnovice 1, vstup od fotbal. hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:930:37586:628SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Petr
Skusil Josef
 
 
Navrátil Jan
Dejmková Eliška
 
 
38-72 3110
2.Karmazín Pavel
Navrátil Tomáš
 
 
Janoušek Zdeněk
Vinický Stanislav
 
 
58-412 3120
3.Beneš ZbyněkErtl Jakub-9-10-9  0321
4.Trávníček MichalŠípka Zdeněk-410-5-4 1322
5.Kalousek ViktorFučík Petr-49-4-8 1323
6.Sedláček RadekŠplíchal Jiří987  3033
7.Trávníček MichalErtl Jakub-45110 3143
8.Kalousek ViktorŠípka Zdeněk-99-910-102344
9.Sedláček RadekFučík Petr4-86-993254
10.Beneš ZbyněkŠplíchal Jiří-10-8-8  0355
11.Kalousek ViktorErtl Jakub-107-77-42356
12.Sedláček RadekŠípka Zdeněk93-4-463266
13.Beneš ZbyněkFučík Petr7-8-510103276
14.Trávníček MichalŠplíchal Jiří-6-5-6  0377
15.Sedláček RadekErtl Jakub68-68 3187
16.Beneš ZbyněkŠípka Zdeněk-10-2-8  0388
17.Trávníček MichalFučík Petr-9-2-9  0389
18.Kalousek ViktorŠplíchal Jiří109   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Zbyněk13Ertl Jakub22
Trávníček Michal13Šípka Zdeněk31
Kalousek Viktor03Fučík Petr22
Sedláček Radek40Šplíchal Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31697:650TJ Sokol Hlubočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunst Břetislav
Elstner Lukáš
 
 
Kracman Martin
Koloc Jaroslav
 
 
-8237 3110
2.Blažek Jan
Slobodzian Jakub
 
 
Pleticha Vladimír
Luka Václav
 
 
-610-9-5 1311
3.Kobolka LubošProcházka Ondřej-8-7-9  0312
4.Procházka MiroslavZukal Adam8-9117 3122
5.Šmetka MiroslavVoráč Pavel-10109-983232
6.Müller Zdeněk st.Kellner Aleš2125  3042
7.Procházka MiroslavProcházka Ondřej-10-65-6 1343
8.Šmetka MiroslavZukal Adam-77-9-9 1344
9.Müller Zdeněk st.Voráč Pavel867  3054
10.Kobolka LubošKellner Aleš-118-3-8 1355
11.Šmetka MiroslavProcházka Ondřej9127  3065
12.Müller Zdeněk st.Zukal Adam976  3075
13.Kobolka LubošVoráč Pavel12-9-8-9 1376
14.Procházka MiroslavKellner Aleš10-9-10-8 1377
15.Müller Zdeněk st.Procházka Ondřej1094  3087
16.Kobolka LubošZukal Adam910-1011 3197
17.Procházka MiroslavVoráč Pavel10-6-910-122398
18.Šmetka MiroslavKellner Aleš-1077-10432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kobolka Luboš13Procházka Ondřej22
Procházka Miroslav13Zukal Adam13
Šmetka Miroslav31Voráč Pavel22
Müller Zdeněk st.40Kellner Aleš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Rohatec, Školní 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:530:25523:504SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibáň Václav
Smolíková Jana
 
 
Rozumný Karel
Kyncl Jiří
 
 
9-8-8-6 1301
2.Matouš Karel
Bulvas Vladislav
 
 
Wagner Jaroslav ml.
Pospíšil Libor
 
 
4-9-7-3 1302
3.Malošek RadekPolášek Zdenek56-8-8-92303
4.Příkaský ZbyněkKoníček Marek898  3013
5.Kolář DavidSláma Miroslav810-98 3123
6.Drábek MilanPolášek Michal-10-85-2 1324
7.Příkaský ZbyněkPolášek Zdenek79-9-973234
8.Kolář DavidKoníček Marek-11-65883244
9.Drábek MilanSláma Miroslav8-589 3154
10.Malošek RadekPolášek Michal8-10-8743264
11.Kolář DavidPolášek Zdenek978  3074
12.Drábek MilanKoníček Marek-3-87-6 1375
13.Malošek RadekSláma Miroslav-117-101063285
14.Příkaský ZbyněkPolášek Michal         
15.Drábek MilanPolášek Zdenek         
16.Malošek RadekKoníček Marek         
17.Příkaský ZbyněkSláma Miroslav         
18.Kolář DavidPolášek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malošek Radek21Polášek Zdenek12
Příkaský Zbyněk20Koníček Marek12
Kolář David30Sláma Miroslav03
Drábek Milan12Polášek Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Lužice, Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:24558:522TJ Sokol Lužice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Antonín
Urbánek Jan
 
 
Čuban Jiří
Durdis Petr st.
 
 
676  3010
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Veselý Pavel
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
-2-6-5  0311
3.Nešpor Rostislav st.Martinek Tomáš1285  3021
4.Zelinka PavelŽajdlík Ludvík-13-9-9  0322
5.Novák RadekVránová Radana-6-6-9  0323
6.Mikulčík LiborČerný Zdeněk686  3033
7.Zelinka PavelMartinek Tomáš-4-5-11  0334
8.Novák RadekŽajdlík Ludvík9117  3044
9.Mikulčík LiborVránová Radana-12-78643254
10.Nešpor Rostislav st.Černý Zdeněk9-109-1063264
11.Novák RadekMartinek Tomáš9-109-443274
12.Mikulčík LiborŽajdlík Ludvík5910  3084
13.Nešpor Rostislav st.Vránová Radana4-61017 3194
14.Zelinka PavelČerný Zdeněk-8-837-92395
15.Mikulčík LiborMartinek Tomáš9-11-119432105
16.Nešpor Rostislav st.Žajdlík Ludvík-1263-10 22  
17.Zelinka PavelVránová Radana         
18.Novák RadekČerný Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nešpor Rostislav st.30Martinek Tomáš13
Zelinka Pavel03Žajdlík Ludvík12
Novák Radek21Vránová Radana12
Mikulčík Libor40Černý Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:632:22527:471MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heilek Milan
Heilek Miroslav
 
 
Macoun Vlastimil
Durdis Petr ml.
 
 
78-8-9-92301
2.Nešněra Jiří
Šlapáček Martin
 
 
Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
-10-5-8  0302
3.Netolička LubomírHorák Filip8-7-9-9 1303
4.Veber MarekKalouda Jan9-9-63-92304
5.Jedlička JindřichŠebeček Marek-6-6-4  0305
6.Štěpán LiborŠebeček Antonín67-113 3115
7.Veber MarekHorák Filip775  3025
8.Jedlička JindřichKalouda Jan77-64 3135
9.Štěpán LiborŠebeček Marek11107  3045
10.Netolička LubomírŠebeček Antonín8611  3055
11.Jedlička JindřichHorák Filip-10-6-5  0356
12.Štěpán LiborKalouda Jan767  3066
13.Netolička LubomírŠebeček Marek877  3076
14.Veber MarekŠebeček Antonín-9673 3186
15.Štěpán LiborHorák Filip-71178 3196
16.Netolička LubomírKalouda Jan         
17.Veber MarekŠebeček Marek         
18.Jedlička JindřichŠebeček Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Netolička Lubomír21Horák Filip22
Veber Marek21Kalouda Jan12
Jedlička Jindřich12Šebeček Marek12
Štěpán Libor40Šebeček Antonín03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna - malá tělocvična, Velkomoravská 2, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:15437:352T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
Sobotka Jiří
Rufer Vladislav
 
 
465  3010
2.Holman Martin
Křivánek Luboš
 
 
Šimek Jiří
Vejtruba Václav
 
 
688  3020
3.Bezucha JanChmelík Jan-7-6-5  0321
4.Jakubčík RomanBukáček Jaroslav5-791 3131
5.Kalivoda MartinKropáček Roman-9-45993241
6.Stehlík DanielPecina František246  3051
7.Jakubčík RomanChmelík Jan-5-6-6  0352
8.Kalivoda MartinBukáček Jaroslav671  3062
9.Stehlík DanielKropáček Roman13813  3072
10.Bezucha JanPecina František-1026-993282
11.Kalivoda MartinChmelík Jan-4-5-6  0383
12.Stehlík DanielBukáček Jaroslav664  3093
13.Rančík AntonínKropáček Roman-10674 31103
14.Jakubčík RomanPecina František79-94 31  
15.Stehlík DanielChmelík Jan         
16.Rančík AntonínBukáček Jaroslav         
17.Jakubčík RomanKropáček Roman         
18.Kalivoda MartinPecina František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bezucha Jan11Chmelík Jan30
Jakubčík Roman11Bukáček Jaroslav03
Kalivoda Martin21Kropáček Roman03
Stehlík Daniel30Pecina František02
Rančík Antonín10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:41625:673SKST Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Fischer Jiří
 
 
Landa Miloslav
Lev Leoš
 
 
-3-4-5  0301
2.Čihák Josef st.
Sixta Jaroslav
 
 
Sklenář Tomáš
Nový Oto
 
 
7-68-883211
3.Charvát VavřinecPodrazil David-12-92-5 1312
4.Vajbar AntonínVeselý Jan67-109 3122
5.Soukal Jiří st.Mikulecký Marek575  3032
6.Jangl MarekPodrazil Vítězslav58-9-783242
7.Vajbar AntonínPodrazil David-8459 3152
8.Soukal Jiří st.Veselý Jan-10-3-10  0353
9.Jangl MarekMikulecký Marek-8288 3163
10.Charvát VavřinecPodrazil Vítězslav-8-9-7  0364
11.Soukal Jiří st.Podrazil David-1-1010-11 1365
12.Jangl MarekVeselý Jan-8-8-7  0366
13.Charvát VavřinecMikulecký Marek-59-21253276
14.Vajbar AntonínPodrazil Vítězslav-7-5-9  0377
15.Jangl MarekPodrazil David-910-74-82378
16.Charvát VavřinecVeselý Jan-57-9-8 1379
17.Vajbar AntonínMikulecký Marek-1-58993289
18.Soukal Jiří st.Podrazil Vítězslav-9-99-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Vavřinec13Podrazil David31
Vajbar Antonín31Veselý Jan31
Soukal Jiří st.13Mikulecký Marek04
Jangl Marek22Podrazil Vítězslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:18509:414SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Michael st.
Smrčka Karel
 
 
Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
-8-8-8  0301
2.Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
Rujder David
Hák Zdeněk st.
 
 
-610610 3111
3.Dohnálek AdamSalajka Milan10-3-9-3 1312
4.Grufík KamilVacenovský Pavel-6-76843222
5.Chludil RadekKrál Jiří-9-12-10  0323
6.Jelínek Zdeněk ml.Hrubý Otto146  3033
7.Grufík KamilSalajka Milan1089  3043
8.Chludil RadekVacenovský Pavel5-117-7-72344
9.Jelínek Zdeněk ml.Král Jiří799  3054
10.Dohnálek AdamHrubý Otto344  3064
11.Chludil RadekSalajka Milan8311  3074
12.Jelínek Zdeněk ml.Vacenovský Pavel-9-7-10  0375
13.Dohnálek AdamKrál Jiří978  3085
14.Grufík KamilHrubý Otto788  3095
15.Jelínek Zdeněk ml.Salajka MilanWO    30105
16.Dohnálek AdamVacenovský Pavel         
17.Grufík KamilKrál Jiří         
18.Chludil RadekHrubý Otto         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dohnálek Adam21Salajka Milan12
Grufík Kamil30Vacenovský Pavel21
Chludil Radek12Král Jiří12
Jelínek Zdeněk ml.21Hrubý Otto03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SPŠ Bošky Bošovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Na Návsi, BošoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:227:8366:239SPŠ Bošky Bošovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roztočil Jiří
Pelikán Petr
 
 
Koros Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
-10-4-7  0301
2.Spousta Jan
Kunc Petr
 
 
Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
-10-9-7  0302
3.Lakomá DenisaVeselá Pavlína749  3012
4.Marková MichaelaDvořáčková Nela1265  3022
5.Procházková MarcelaSedláčková Kristýna553  3032
6.Marková MichaelaVeselá Pavlína45-77 3142
7.Lakomá DenisaSedláčková Kristýna269  3052
8.Procházková MarcelaDvořáčková Nela723  3062
9.Marková MichaelaSedláčková Kristýna221  3072
10.Procházková MarcelaVeselá Pavlína4-81111 3182
11.Lakomá DenisaDvořáčková Nela674  3092

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lakomá Denisa30Veselá Pavlína03
Marková Michaela30Dvořáčková Nela03
Procházková Marcela30Sedláčková Kristýna03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:426:16408:347MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petera Petr
Paukner Milan
 
 
Kotrbatý Petr
Šprysl Josef
 
 
-647-5-82301
2.Lachout Pavel
Zloch Petr
 
 
Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
-8788 3111
3.Škůrková MarcelaKladňáková Hana-58-9-6 1312
4.Chalupníková KláraLungová Michaela1055  3022
5.Jiřičková MarkétaKotásková Michaela11-49-9-92323
6.Chalupníková KláraKladňáková Hana9-988 3133
7.Škůrková MarcelaKoplíková Klára534  3043
8.Jiřičková MarkétaLungová Michaela3-787 3153
9.Chalupníková KláraKoplíková Klára751  3063
10.Jiřičková MarkétaKladňáková Hana-11-6-8  0364
11.Škůrková MarcelaLungová Michaela102-87 3174

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škůrková Marcela21Kladňáková Hana21
Chalupníková Klára30Lungová Michaela03
Jiřičková Markéta12Kotásková Michaela10
   Koplíková Klára02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:425:14362:293MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lesák Jakub
Hlaváč Pavel
 
 
Bartůněk Petr
Freisleben Zdeněk
 
 
716  3010
2.Kadlec Lukáš
Kovář Jan
 
 
Macháček Pavel st.
Selement Jaroslav
 
 
-8-67-4 1311
3.Koberová KláraSedláčková Kristýna875  3021
4.Vintrlíková MonikaDvořáčková Nela-9-6611-42322
5.Vašíčková MartinaVeselá Pavlína566  3032
6.Vintrlíková MonikaSedláčková Kristýna413  3042
7.Koberová KláraVeselá Pavlína-6-5-6  0343
8.Vašíčková MartinaDvořáčková Nela746  3053
9.Vintrlíková MonikaVeselá Pavlína6-17-993263
10.Vašíčková MartinaSedláčková Kristýna144  3073
11.Koberová KláraDvořáčková Nela-58-9-7 1374

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koberová Klára12Sedláčková Kristýna03
Vintrlíková Monika21Dvořáčková Nela21
Vašíčková Martina30Veselá Pavlína12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SPŠ Bošky Bošovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:811:27306:381SPŠ Bošky Bošovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořejší Miroslav
Dropa Miloš
 
 
Srch Radek
Steiner Petr
 
 
-7-8-5  0301
2.Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
Dlouhý Jiří
Košák Vojtěch
 
 
7-586 3111
3.Škůrková MarcelaLakomá Denisa-117-6-4 1312
4.Chalupníková KláraMarková Michaela69-912 3122
5.Jiřičková MarkétaProcházková Marcela-8-4-6  0323
6.Chalupníková KláraLakomá Denisa5-1046 3133
7.Škůrková MarcelaProcházková Marcela-2-7-8  0334
8.Jiřičková MarkétaMarková Michaela-5-6-7  0335
9.Chalupníková KláraProcházková Marcela-83-7-11 1336
10.Jiřičková MarkétaLakomá Denisa-1-2-11  0337
11.Škůrková MarcelaMarková Michaela-13-2-9  0338

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škůrková Marcela03Lakomá Denisa21
Chalupníková Klára21Marková Michaela21
Jiřičková Markéta03Procházková Marcela30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:324:14364:316SKST Dubňany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voráč Jiří
Valenta Vratislav
 
 
Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
987  3010
2.Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
-10995 3120
3.Kotásková MichaelaKoberová Klára883  3030
4.Kladňáková HanaVintrlíková Monika9-6-9773240
5.Koplíková KláraVašíčková Martina-8-9-4  0341
6.Kladňáková HanaKoberová Klára224  3051
7.Kotásková MichaelaVašíčková Martina-9-691083261
8.Koplíková KláraVintrlíková Monika-3-3-8  0362
9.Lungová MichaelaVašíčková Martina-9-4-10  0363
10.Koplíková KláraKoberová Klára546  3073
11.Kotásková MichaelaVintrlíková Monika1083  3083

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotásková Michaela30Koberová Klára03
Kladňáková Hana20Vintrlíková Monika12
Koplíková Klára12Vašíčková Martina21
Lungová Michaela01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ždárná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16476:415TTC Sokol Znojmo E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Milan
Vacek Miroslav
 
 
Zrcek Miroslav
Povolný Aleš
 
 
6-11116 3110
2.Pokorný Petr
Herštus Michal
 
 
Palla Přemysl
Leder Jiří
 
 
88-5-683220
3.Goldmann TomášPolívka Marian7-49-7-72321
4.Vybíral MatoušRichter Milan-5-37-6 1322
5.Sedláček TomášPolívka Roman86-44 3132
6.Ondrovčák RadekSlaný Petr716  3042
7.Vybíral MatoušPolívka Marian-4-7-9  0343
8.Sedláček TomášRichter Milan613-710 3153
9.Ondrovčák RadekPolívka Roman343  3063
10.Goldmann TomášSlaný Petr897  3073
11.Sedláček TomášPolívka Marian10-6146 3183
12.Ondrovčák RadekRichter Milan69-98 3193
13.Goldmann TomášPolívka Roman496  30103
14.Vybíral MatoušSlaný Petr895  30  
15.Ondrovčák RadekPolívka Marian-11-98-9 13  
16.Goldmann TomášRichter Milan-7-8-7  03  
17.Vybíral MatoušPolívka Roman868  30  
18.Sedláček TomášSlaný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Goldmann Tomáš21Polívka Marian21
Vybíral Matouš02Richter Milan12
Sedláček Tomáš30Polívka Roman03
Ondrovčák Radek30Slaný Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23546:509MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Horák AlešNovák Radek-7-3-2  0312
4.Polák JaromírNešpor Rostislav st.9-6-9-11 1313
5.Bíla JindřichVašek Štefan9-764 3123
6.Seďa JakubMikulčík Libor648  3033
7.Polák JaromírNovák Radek-22-96-92334
8.Bíla JindřichNešpor Rostislav st.4103  3044
9.Seďa JakubVašek Štefan587  3054
10.Horák AlešMikulčík Libor-3-610-2 1355
11.Bíla JindřichNovák Radek-35-10493265
12.Seďa JakubNešpor Rostislav st.968  3075
13.Horák AlešVašek Štefan-6785 3185
14.Polák JaromírMikulčík Libor-748-843295
15.Seďa JakubNovák Radek-9-9108632105
16.Krula MiroslavNešpor Rostislav st.-5510  21  
17.Polák JaromírVašek Štefan         
18.Bíla JindřichMikulčík Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Aleš12Novák Radek22
Polák Jaromír12Nešpor Rostislav st.12
Bíla Jindřich30Vašek Štefan03
Seďa Jakub40Mikulčík Libor12


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23546:509MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Horák AlešNovák Radek-7-3-2  0312
4.Polák JaromírNešpor Rostislav st.9-6-9-11 1313
5.Bíla JindřichVašek Štefan9-764 3123
6.Seďa JakubMikulčík Libor648  3033
7.Polák JaromírNovák Radek-22-96-92334
8.Bíla JindřichNešpor Rostislav st.4103  3044
9.Seďa JakubVašek Štefan587  3054
10.Horák AlešMikulčík Libor-3-610-2 1355
11.Bíla JindřichNovák Radek-35-10493265
12.Seďa JakubNešpor Rostislav st.968  3075
13.Horák AlešVašek Štefan-6785 3185
14.Polák JaromírMikulčík Libor-748-843295
15.Seďa JakubNovák Radek-9-9108632105
16.Krula MiroslavNešpor Rostislav st.-5510  21  
17.Polák JaromírVašek Štefan         
18.Bíla JindřichMikulčík Libor         
19.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23546:509MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Horák AlešNovák Radek-7-3-2  0312
4.Polák JaromírNešpor Rostislav st.9-6-9-11 1313
5.Bíla JindřichVašek Štefan9-764 3123
6.Seďa JakubMikulčík Libor648  3033
7.Polák JaromírNovák Radek-22-96-92334
8.Bíla JindřichNešpor Rostislav st.4103  3044
9.Seďa JakubVašek Štefan587  3054
10.Horák AlešMikulčík Libor-3-610-2 1355
11.Bíla JindřichNovák Radek-35-10493265
12.Seďa JakubNešpor Rostislav st.968  3075
13.Horák AlešVašek Štefan-6785 3185
14.Polák JaromírMikulčík Libor-748-843295
15.Seďa JakubNovák Radek-9-9108632105
16.Krula MiroslavNešpor Rostislav st.-5510  21  
17.Polák JaromírVašek Štefan         
18.Bíla JindřichMikulčík Libor         
19.         
20.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23546:509MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Horák AlešNovák Radek-7-3-2  0312
4.Polák JaromírNešpor Rostislav st.9-6-9-11 1313
5.Bíla JindřichVašek Štefan9-764 3123
6.Seďa JakubMikulčík Libor648  3033
7.Polák JaromírNovák Radek-22-96-92334
8.Bíla JindřichNešpor Rostislav st.4103  3044
9.Seďa JakubVašek Štefan587  3054
10.Horák AlešMikulčík Libor-3-610-2 1355
11.Bíla JindřichNovák Radek-35-10493265
12.Seďa JakubNešpor Rostislav st.968  3075
13.Horák AlešVašek Štefan-6785 3185
14.Polák JaromírMikulčík Libor-748-843295
15.Seďa JakubNovák Radek-9-9108632105
16.Krula MiroslavNešpor Rostislav st.-5510  21  
17.Polák JaromírVašek Štefan         
18.Bíla JindřichMikulčík Libor         
19.         
20.         
21.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23546:509MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Horák AlešNovák Radek-7-3-2  0312
4.Polák JaromírNešpor Rostislav st.9-6-9-11 1313
5.Bíla JindřichVašek Štefan9-764 3123
6.Seďa JakubMikulčík Libor648  3033
7.Polák JaromírNovák Radek-22-96-92334
8.Bíla JindřichNešpor Rostislav st.4103  3044
9.Seďa JakubVašek Štefan587  3054
10.Horák AlešMikulčík Libor-3-610-2 1355
11.Bíla JindřichNovák Radek-35-10493265
12.Seďa JakubNešpor Rostislav st.968  3075
13.Horák AlešVašek Štefan-6785 3185
14.Polák JaromírMikulčík Libor-748-843295
15.Seďa JakubNovák Radek-9-9108632105
16.Krula MiroslavNešpor Rostislav st.-5510  21  
17.Polák JaromírVašek Štefan         
18.Bíla JindřichMikulčík Libor         
19.         
20.         
21.         
22.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23546:509MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Horák AlešNovák Radek-7-3-2  0312
4.Polák JaromírNešpor Rostislav st.9-6-9-11 1313
5.Bíla JindřichVašek Štefan9-764 3123
6.Seďa JakubMikulčík Libor648  3033
7.Polák JaromírNovák Radek-22-96-92334
8.Bíla JindřichNešpor Rostislav st.4103  3044
9.Seďa JakubVašek Štefan587  3054
10.Horák AlešMikulčík Libor-3-610-2 1355
11.Bíla JindřichNovák Radek-35-10493265
12.Seďa JakubNešpor Rostislav st.968  3075
13.Horák AlešVašek Štefan-6785 3185
14.Polák JaromírMikulčík Libor-748-843295
15.Seďa JakubNovák Radek-9-9108632105
16.Krula MiroslavNešpor Rostislav st.-5510  21  
17.Polák JaromírVašek Štefan         
18.Bíla JindřichMikulčík Libor         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23546:509MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Horák AlešNovák Radek-7-3-2  0312
4.Polák JaromírNešpor Rostislav st.9-6-9-11 1313
5.Bíla JindřichVašek Štefan9-764 3123
6.Seďa JakubMikulčík Libor648  3033
7.Polák JaromírNovák Radek-22-96-92334
8.Bíla JindřichNešpor Rostislav st.4103  3044
9.Seďa JakubVašek Štefan587  3054
10.Horák AlešMikulčík Libor-3-610-2 1355
11.Bíla JindřichNovák Radek-35-10493265
12.Seďa JakubNešpor Rostislav st.968  3075
13.Horák AlešVašek Štefan-6785 3185
14.Polák JaromírMikulčík Libor-748-843295
15.Seďa JakubNovák Radek-9-9108632105
16.Krula MiroslavNešpor Rostislav st.-5510  21  
17.Polák JaromírVašek Štefan         
18.Bíla JindřichMikulčík Libor         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23546:509MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Horák AlešNovák Radek-7-3-2  0312
4.Polák JaromírNešpor Rostislav st.9-6-9-11 1313
5.Bíla JindřichVašek Štefan9-764 3123
6.Seďa JakubMikulčík Libor648  3033
7.Polák JaromírNovák Radek-22-96-92334
8.Bíla JindřichNešpor Rostislav st.4103  3044
9.Seďa JakubVašek Štefan587  3054
10.Horák AlešMikulčík Libor-3-610-2 1355
11.Bíla JindřichNovák Radek-35-10493265
12.Seďa JakubNešpor Rostislav st.968  3075
13.Horák AlešVašek Štefan-6785 3185
14.Polák JaromírMikulčík Libor-748-843295
15.Seďa JakubNovák Radek-9-9108632105
16.Krula MiroslavNešpor Rostislav st.-5510  21  
17.Polák JaromírVašek Štefan         
18.Bíla JindřichMikulčík Libor         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23546:509MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Horák AlešNovák Radek-7-3-2  0312
4.Polák JaromírNešpor Rostislav st.9-6-9-11 1313
5.Bíla JindřichVašek Štefan9-764 3123
6.Seďa JakubMikulčík Libor648  3033
7.Polák JaromírNovák Radek-22-96-92334
8.Bíla JindřichNešpor Rostislav st.4103  3044
9.Seďa JakubVašek Štefan587  3054
10.Horák AlešMikulčík Libor-3-610-2 1355
11.Bíla JindřichNovák Radek-35-10493265
12.Seďa JakubNešpor Rostislav st.968  3075
13.Horák AlešVašek Štefan-6785 3185
14.Polák JaromírMikulčík Libor-748-843295
15.Seďa JakubNovák Radek-9-9108632105
16.Krula MiroslavNešpor Rostislav st.-5510  21  
17.Polák JaromírVašek Štefan         
18.Bíla JindřichMikulčík Libor         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23546:509MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Horák AlešNovák Radek-7-3-2  0312
4.Polák JaromírNešpor Rostislav st.9-6-9-11 1313
5.Bíla JindřichVašek Štefan9-764 3123
6.Seďa JakubMikulčík Libor648  3033
7.Polák JaromírNovák Radek-22-96-92334
8.Bíla JindřichNešpor Rostislav st.4103  3044
9.Seďa JakubVašek Štefan587  3054
10.Horák AlešMikulčík Libor-3-610-2 1355
11.Bíla JindřichNovák Radek-35-10493265
12.Seďa JakubNešpor Rostislav st.968  3075
13.Horák AlešVašek Štefan-6785 3185
14.Polák JaromírMikulčík Libor-748-843295
15.Seďa JakubNovák Radek-9-9108632105
16.Krula MiroslavNešpor Rostislav st.-5510  21  
17.Polák JaromírVašek Štefan         
18.Bíla JindřichMikulčík Libor         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23546:509MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Horák AlešNovák Radek-7-3-2  0312
4.Polák JaromírNešpor Rostislav st.9-6-9-11 1313
5.Bíla JindřichVašek Štefan9-764 3123
6.Seďa JakubMikulčík Libor648  3033
7.Polák JaromírNovák Radek-22-96-92334
8.Bíla JindřichNešpor Rostislav st.4103  3044
9.Seďa JakubVašek Štefan587  3054
10.Horák AlešMikulčík Libor-3-610-2 1355
11.Bíla JindřichNovák Radek-35-10493265
12.Seďa JakubNešpor Rostislav st.968  3075
13.Horák AlešVašek Štefan-6785 3185
14.Polák JaromírMikulčík Libor-748-843295
15.Seďa JakubNovák Radek-9-9108632105
16.Krula MiroslavNešpor Rostislav st.-5510  21  
17.Polák JaromírVašek Štefan         
18.Bíla JindřichMikulčík Libor         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23546:509MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Horák AlešNovák Radek-7-3-2  0312
4.Polák JaromírNešpor Rostislav st.9-6-9-11 1313
5.Bíla JindřichVašek Štefan9-764 3123
6.Seďa JakubMikulčík Libor648  3033
7.Polák JaromírNovák Radek-22-96-92334
8.Bíla JindřichNešpor Rostislav st.4103  3044
9.Seďa JakubVašek Štefan587  3054
10.Horák AlešMikulčík Libor-3-610-2 1355
11.Bíla JindřichNovák Radek-35-10493265
12.Seďa JakubNešpor Rostislav st.968  3075
13.Horák AlešVašek Štefan-6785 3185
14.Polák JaromírMikulčík Libor-748-843295
15.Seďa JakubNovák Radek-9-9108632105
16.Krula MiroslavNešpor Rostislav st.-5510  21  
17.Polák JaromírVašek Štefan         
18.Bíla JindřichMikulčík Libor         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23546:509MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Horák AlešNovák Radek-7-3-2  0312
4.Polák JaromírNešpor Rostislav st.9-6-9-11 1313
5.Bíla JindřichVašek Štefan9-764 3123
6.Seďa JakubMikulčík Libor648  3033
7.Polák JaromírNovák Radek-22-96-92334
8.Bíla JindřichNešpor Rostislav st.4103  3044
9.Seďa JakubVašek Štefan587  3054
10.Horák AlešMikulčík Libor-3-610-2 1355
11.Bíla JindřichNovák Radek-35-10493265
12.Seďa JakubNešpor Rostislav st.968  3075
13.Horák AlešVašek Štefan-6785 3185
14.Polák JaromírMikulčík Libor-748-843295
15.Seďa JakubNovák Radek-9-9108632105
16.Krula MiroslavNešpor Rostislav st.-5510  21  
17.Polák JaromírVašek Štefan         
18.Bíla JindřichMikulčík Libor         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23546:509MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Horák AlešNovák Radek-7-3-2  0312
4.Polák JaromírNešpor Rostislav st.9-6-9-11 1313
5.Bíla JindřichVašek Štefan9-764 3123
6.Seďa JakubMikulčík Libor648  3033
7.Polák JaromírNovák Radek-22-96-92334
8.Bíla JindřichNešpor Rostislav st.4103  3044
9.Seďa JakubVašek Štefan587  3054
10.Horák AlešMikulčík Libor-3-610-2 1355
11.Bíla JindřichNovák Radek-35-10493265
12.Seďa JakubNešpor Rostislav st.968  3075
13.Horák AlešVašek Štefan-6785 3185
14.Polák JaromírMikulčík Libor-748-843295
15.Seďa JakubNovák Radek-9-9108632105
16.Krula MiroslavNešpor Rostislav st.-5510  21  
17.Polák JaromírVašek Štefan         
18.Bíla JindřichMikulčík Libor         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23546:509MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Horák AlešNovák Radek-7-3-2  0312
4.Polák JaromírNešpor Rostislav st.9-6-9-11 1313
5.Bíla JindřichVašek Štefan9-764 3123
6.Seďa JakubMikulčík Libor648  3033
7.Polák JaromírNovák Radek-22-96-92334
8.Bíla JindřichNešpor Rostislav st.4103  3044
9.Seďa JakubVašek Štefan587  3054
10.Horák AlešMikulčík Libor-3-610-2 1355
11.Bíla JindřichNovák Radek-35-10493265
12.Seďa JakubNešpor Rostislav st.968  3075
13.Horák AlešVašek Štefan-6785 3185
14.Polák JaromírMikulčík Libor-748-843295
15.Seďa JakubNovák Radek-9-9108632105
16.Krula MiroslavNešpor Rostislav st.-5510  21  
17.Polák JaromírVašek Štefan         
18.Bíla JindřichMikulčík Libor         
19.         
20.         
21.         
22.