Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České MeziříčíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkem, GPS 50°17\'1.378\"N, 16°3\'0.703\"ERozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:34565:576Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
Wagner Jaroslav st.
Hendrych Roman
 
 
478  3010
2.Tesárek Jiří
Boháč Milan
 
 
Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
9-11-7-9 1311
3.Fiala JosefBrát Karel st.6-1005 3121
4.Kozák LadislavMarinica Kamil-7-6-6  0322
5.Roleček PatrikKarlík Zdeněk-610-4-6 1323
6.Polívka MarianDvořáček Jiří7-947 3133
7.Kozák LadislavBrát Karel st.-8-8-8  0334
8.Roleček PatrikMarinica Kamil75-6-4-122335
9.Polívka MarianKarlík Zdeněk-148-108-112336
10.Fiala JosefDvořáček Jiří3-979 3146
11.Roleček PatrikBrát Karel st.-8-8-8  0347
12.Polívka MarianMarinica Kamil35-1110 3157
13.Fiala JosefKarlík Zdeněk-4-5-10  0358
14.Kozák LadislavDvořáček Jiří9-9-1011-22359
15.Polívka MarianBrát Karel st.1085  3069
16.Fiala JosefMarinica Kamil-69-6-5 13610
17.Kozák LadislavKarlík Zdeněk         
18.Roleček PatrikDvořáček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Josef22Brát Karel st.22
Kozák Ladislav03Marinica Kamil31
Roleček Patrik03Karlík Zdeněk30
Polívka Marian31Dvořáček Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra BernarticeVrchní
rozhodčí:
Kruliš Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva MeziměstíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Bernartice, Bernartice čp. 125, vchod ze strany budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:921:33491:544Lokomotiva Meziměstí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budělovský Petr
Janeček Jaroslav
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
-4-7121053210
2.Šmejkal Radek
Zítek Patrik
 
 
Drož Jan
Bouda Petr
 
 
125-94 3120
3.Kruliš TomášBrzecki Pawel-877-10-72321
4.Król KrzysztofMrozek Andrzej7-5-107-82322
5.Kroh PetrHavrlant Zdeněk-8-4-5  0323
6.Podivinský MichalKrejčí Petr-913711 3133
7.Król KrzysztofBrzecki Pawel-6-5-1  0334
8.Kroh PetrMrozek Andrzej-8-43-7 1335
9.Podivinský MichalHavrlant Zdeněk-9-99-4 1336
10.Kruliš TomášKrejčí Petr-98-118113246
11.Kroh PetrBrzecki Pawel-7-8-7  0347
12.Podivinský MichalMrozek Andrzej11-7-9-10 1348
13.Kruliš TomášHavrlant Zdeněk-8-998-112349
14.Król KrzysztofKrejčí Petr-99WO  3149
15.Podivinský MichalBrzecki Pawel10-5-4-6 1349
16.Kruliš TomášMrozek Andrzej         
17.Król KrzysztofHavrlant Zdeněk         
18.Kroh PetrKrejčí Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kruliš Tomáš12Brzecki Pawel30
Król Krzysztof02Mrozek Andrzej30
Kroh Petr03Havrlant Zdeněk30
Podivinský Michal12Krejčí Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:34532:569SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 
-6-4-14  0301
2.Cafourek Milan
Cafourek Jan
 
 
Mikeš Milan
Tvrz Jaroslav st.
 
 
-11-9-4  0302
3.Jakubec MartinRozínková Kateřina-8-6-8  0303
4.Myšák LuděkSedloňová Aneta-9-3-3  0304
5.Bartoš PetrViesner Vojtěch52-84 3114
6.Jenčík LadislavMichl Jakub427  3024
7.Myšák LuděkRozínková Kateřina-8-7-4  0325
8.Bartoš PetrSedloňová Aneta-8-7-3  0326
9.Jenčík LadislavViesner Vojtěch989  3036
10.Jakubec MartinMichl Jakub746  3046
11.Bartoš PetrRozínková Kateřina-4-6-8  0347
12.Jenčík LadislavSedloňová Aneta8-10-710-52348
13.Jakubec MartinViesner Vojtěch5-769 3158
14.Myšák LuděkMichl Jakub1107  3068
15.Jenčík LadislavRozínková Kateřina894  3078
16.Jakubec MartinSedloňová Aneta-99-99-112379
17.Myšák LuděkViesner Vojtěch-488-873289
18.Bartoš PetrŠplíchal Jan-1-2-1  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jakubec Martin22Rozínková Kateřina31
Myšák Luděk22Sedloňová Aneta40
Bartoš Petr13Viesner Vojtěch04
Jenčík Ladislav31Michl Jakub03
   Šplíchal Jan10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NáchodVrchní
rozhodčí:
Kostelecký Jan
HOSTUJÍCÍ:Sokol ČastoloviceRozhodčí:Bárta Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NáchodRozhodčí:Kostelecký Jan
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Marx Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16481:383TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Petr
Mazurkiewicz Ivo
 
 
Zatřepálek Pavel
Šubrt Jaroslav
 
 
-12888 3110
2.Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
Mifka Alexius
Berger Miroslav
 
 
643  3020
3.Bárta PavelSchmied Zbyněk22-33 3130
4.Kostelecký JanBeneš Martin7611  3040
5.Marx JanŠichan Radek-6-6-5  0341
6.Stefanu MichalJíra Milan453  3051
7.Kostelecký JanSchmied Zbyněk-6106-11-62352
8.Marx JanBeneš Martin10-8-2-9 1353
9.Stefanu MichalŠichan Radek68-57 3163
10.Bárta PavelJíra Milan-8-82573273
11.Marx JanSchmied Zbyněk733  3083
12.Stefanu MichalBeneš Martin7107  3093
13.Bárta PavelŠichan Radek-88-106932103
14.Kostelecký JanJíra Milan-88-3-6 13  
15.Stefanu MichalSchmied Zbyněk657  30  
16.Bárta PavelBeneš Martin         
17.Kostelecký JanŠichan Radek         
18.Marx JanJíra Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bárta Pavel30Schmied Zbyněk12
Kostelecký Jan11Beneš Martin12
Marx Jan12Šichan Radek12
Stefanu Michal30Jíra Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38543:670Sokol Jaroměř-Josefov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Ladislav
Škach Martin
 
 
Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
7-68-5-102301
2.Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
99-815 3111
3.Dax OndřejDivecký Filip12-1368 3121
4.Vojtíšek Radomír ml.Vacek Roman-6-5108-32322
5.Čenovský DavidWO    0323
6.Svoboda JiříPilař Matěj711-99 3133
7.Vojtíšek Radomír ml.Divecký Filip-5-6-7  0334
8.Vacek RomanWO    0335
9.Svoboda JiříČenovský David6-599 3145
10.Dax OndřejPilař Matěj767  3055
11.Divecký FilipWO    0356
12.Svoboda JiříVacek Roman2-6-3-7 1357
13.Dax OndřejČenovský David2-76-473267
14.Vojtíšek Radomír ml.Divecký Jan8911  3077
15.Svoboda JiříDivecký Filip-1056-3-82378
16.Dax OndřejVacek Roman9-7-11553288
17.Vojtíšek Radomír ml.Čenovský David6-8-9-6 1389
18.Divecký JanWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dax Ondřej40Divecký Filip21
Vojtíšek Radomír ml.13Vacek Roman21
Svoboda Jiří22Čenovský David12
   Pilař Matěj02
   Divecký Jan01
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:35595:624TTC Lhoty u Potštejna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horský Jindřich
Macák Petr
 
 
Šimo Vladimír
Čermák Milan
 
 
9-8-7-16 1301
2.Vaktor Ivan
Poláček Vladimír
 
 
Lendóci Jaroslav
Heral František
 
 
5-7-6-8 1302
3.Malínský MilanNovotný Jiří-49-8-1 1303
4.Dušek JosefŠťastný Daniel118-82 3113
5.Šilar PetrSedláček Petr ml.-12-6-6  0314
6.Balous MilanVavruška Jiří778  3024
7.Dušek JosefNovotný Jiří-4-108-7 1325
8.Šilar PetrŠťastný Daniel84-58 3135
9.Balous MilanSedláček Petr ml.89-911 3145
10.Malínský MilanVavruška Jiří-8-9-8  0346
11.Šilar PetrNovotný Jiří6-879 3156
12.Balous MilanŠťastný Daniel-10-789-82357
13.Malínský MilanSedláček Petr ml.848  3067
14.Dušek JosefVavruška Jiří-6-79-8 1368
15.Balous MilanNovotný Jiří-7-8-9  0369
16.Malínský MilanŠťastný Daniel86-59 3179
17.Dušek JosefSedláček Petr ml.-668-9-623710
18.Šilar PetrVavruška Jiří-5-1196-923  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malínský Milan22Novotný Jiří31
Dušek Josef13Šťastný Daniel13
Šilar Petr21Sedláček Petr ml.22
Balous Milan22Vavruška Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta ÚpiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2015 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:33392:476TJ Trutnov - Poříčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
-2-7-7  0301
2.Šťastný Michael st.
Urban Jan
 
 
Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
-9-6-8  0302
3.Kocián LiborTuček Dušan7-575 3112
4.Oláh JanHladík Michal-11-11-9  0313
5.Smékal LubomírVašíček Karel-39-8-3 1314
6.Brát MarekTuček Adam-6-1198123224
7.Oláh JanTuček Dušan-4-6-8  0325
8.Smékal LubomírHladík Michal12-5-99-32326
9.Brát MarekVašíček Karel-84-124-102327
10.Kocián LiborTuček Adam-7-7-5  0328
11.Smékal LubomírTuček Dušan-6-9-12  0329
12.Brát MarekHladík Michal9-85-9-923210
13.Kocián LiborVašíček Karel-8426 31  
14.Oláh JanTuček Adam-4-11-9  03  
15.Brát MarekTuček Dušan746  30  
16.Kocián LiborHladík Michal         
17.Oláh JanVašíček Karel         
18.Smékal LubomírTuček Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kocián Libor11Tuček Dušan21
Oláh Jan02Hladík Michal30
Smékal Lubomír03Vašíček Karel20
Brát Marek12Tuček Adam11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽelezniceVrchní
rozhodčí:
Jiřiště Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Sokol NemyčevesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽelezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35599:613Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
Jirouch Tomáš
Kebrle Josef
 
 
-7-08-7 1301
2.Knor Václav
Pisár Petr
 
 
Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
585  3011
3.Záboj MatějOrnst Jan-74-7-10 1312
4.Rohlíček JanTrč Roman ml.-51083 3122
5.Frýba ZdeněkTrč Tomáš1096  3032
6.Horák KarelKazda Petr8-1058 3142
7.Rohlíček JanOrnst Jan-7-68-10 1343
8.Frýba ZdeněkTrč Roman ml.66-77 3153
9.Horák KarelTrč Tomáš-78-10743263
10.Záboj MatějKazda Petr-5-10-9  0364
11.Frýba ZdeněkOrnst Jan7-9-6-9 1365
12.Horák KarelTrč Roman ml.1077  3075
13.Záboj MatějTrč Tomáš-7-9-7  0376
14.Rohlíček JanKazda Petr-7-9-6  0377
15.Horák KarelOrnst Jan-4-44-9 1378
16.Záboj MatějTrč Roman ml.-3-999-62379
17.Rohlíček JanTrč Tomáš938  3089
18.Frýba ZdeněkKazda Petr7-8-3-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záboj Matěj04Ornst Jan40
Rohlíček Jan22Trč Roman ml.13
Frýba Zdeněk22Trč Tomáš13
Horák Karel31Kazda Petr31
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20562:430DTJ -Slavia Hradec Králové E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Pavel
Přibík Jan
 
 
Kadeřábek Milan
Mach Jindřich
 
 
-98-63113210
2.Andrt Tomáš
Rezek Jan
 
 
Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
71312  3020
3.Chládek MartinKačer Radek-8712-9-22321
4.Paclík JiříJakubský Filip587  3031
5.Daněk RomanHušek Adam-3-9-7  0332
6.Píše PavelWO    3042
7.Paclík JiříKačer Radek699  3052
8.Daněk RomanJakubský Filip8-5-9853262
9.Píše PavelHušek Adam-10-64-7 1363
10.Chládek MartinWO    3073
11.Daněk RomanKačer Radek1037  3083
12.Píše PavelJakubský Filip107-8-12-102384
13.Chládek MartinHušek Adam4-5-10-6 1385
14.Paclík JiříWO    3095
15.Píše PavelKačer Radek-11937 31105
16.Chládek MartinJakubský Filip-1213-861032  
17.Paclík JiříHušek Adam48   20  
18.Daněk Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chládek Martin02Kačer Radek13
Paclík Jiří20Jakubský Filip12
Daněk Roman21Hušek Adam30
Píše Pavel12   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:34462:534Sokol Valdice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Pachman Tomáš
Hájek Lukáš
 
 
56-74 3110
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
1010-7-6-82311
3.Matěásko JiříJirásek Milan104-9-7-62312
4.Tomeš PetrKašpar Petr-6-88-8 1313
5.Mikeška MichalJirásek Martin st.9-4-4-6 1314
6.Horák JaroslavJirásek Martin ml.-886-853224
7.Tomeš PetrJirásek Milan-88-8-8 1325
8.Mikeška MichalKašpar Petr89-4-1-112326
9.Horák JaroslavJirásek Martin st.68-85 3136
10.Matěásko JiříJirásek Martin ml.10-11-4-5 1337
11.Mikeška MichalJirásek Milan-3-7-3  0338
12.Horák JaroslavKašpar Petr9-7-88-92339
13.Matěásko JiříJirásek Martin st.-7-7-6  03310
14.Tomeš PetrJirásek Martin ml.9-4-7-10 13  
15.Horák JaroslavJirásek Milan         
16.Matěásko JiříKašpar Petr         
17.Tomeš PetrJirásek Martin st.         
18.Mikeška MichalJirásek Martin ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matěásko Jiří03Jirásek Milan30
Tomeš Petr02Kašpar Petr30
Mikeška Michal03Jirásek Martin st.21
Horák Jaroslav21Jirásek Martin ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BVrchní
rozhodčí:
Krýza Luděk
HOSTUJÍCÍ:SK Janské LázněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nábřeží Jiřího Wolkera 137, Dvůr Králové nad Labem, pod Hankovým domem, proti zimnímu stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29639:585TJ Dvůr Králové n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Marek
Mráz Roman
 
 
Hrbek Jiří
 
 
-10678 3110
2.Císař Jan
Jaroš Antonín
 
 
Moravec Petr st.
Spiegl Richard
 
 
795  3020
3.Šulc PetrToth Vlastimil-6-6-6  0321
4.Kléma JanHnik Ondřej-9-7-7  0322
5.Krýza LuděkNývlt Ladislav9-5-9553232
6.Jež RostislavKlouček Pavel758  3042
7.Kléma JanToth Vlastimil97-3-4-82343
8.Krýza LuděkHnik Ondřej9812  3053
9.Jež RostislavNývlt Ladislav-98912 3163
10.Šulc PetrKlouček Pavel-5-6-9  0364
11.Krýza LuděkToth Vlastimil87-12-9-102365
12.Jež RostislavHnik Ondřej3-1144 3175
13.Šulc PetrNývlt Ladislav-410-134-82376
14.Kléma JanKlouček Pavel8-7-59-12377
15.Jež RostislavToth Vlastimil-10-9-4  0378
16.Šulc PetrHnik Ondřej228  3088
17.Kléma JanNývlt Ladislav252  3098
18.Krýza LuděkKlouček Pavel1164  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulc Petr13Toth Vlastimil40
Kléma Jan13Hnik Ondřej13
Krýza Luděk31Nývlt Ladislav13
Jež Rostislav31Klouček Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LibchyněVrchní
rozhodčí:
Mach Milan st.
HOSTUJÍCÍ:Baník VamberkRozhodčí:Ducháč Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
OD LibchyněRozhodčí:Janko Lukáš
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Matouš Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:38662:699nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
-9-10-9  0301
2.Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
Fuka Martin
Loudín Přemysl
 
 
-6599 3111
3.Mach Milan st.Jakubec Jan-8-7-8  0312
4.Janko LukášVrkoslav Martin56-12-793222
5.Ducháč RadekMacháček Michal-71110-1183232
6.Matouš PavelPodolka Jan9-58-6-62333
7.Janko LukášJakubec Jan-10-6-5  0334
8.Ducháč RadekVrkoslav Martin-577-623244
9.Matouš PavelMacháček Michal-72104 3154
10.Mach Milan st.Podolka Jan89-811 3164
11.Ducháč RadekJakubec Jan10-9-1-12 1365
12.Matouš PavelVrkoslav Martin-7-5-6  0366
13.Mach Milan st.Macháček Michal-61082 3176
14.Janko LukášPodolka Jan-6410-6-142377
15.Matouš PavelJakubec Jan-3-8-6  0378
16.Mach Milan st.Vrkoslav Martin-5-6810-102379
17.Janko LukášMacháček Michal105-610 3189
18.Ducháč RadekPodolka Jan10910  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Milan st.22Jakubec Jan40
Janko Lukáš22Vrkoslav Martin22
Ducháč Radek31Macháček Michal04
Matouš Pavel13Podolka Jan22
bez připomínek, doklady OK



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Husitská Nová PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30290:379Tatran Hostinné C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seidl Josef
Ulip Miloslav
 
 
Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
-69-97-92301
2.Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
-8-10-7  0302
3.Fišar TomášDrahotský Tomáš-6-9-11  0303
4.Grof LukášSixta Daniel-9-912-6 1304
5.Růžek RomanBartoš Petr st.-9-9-6  0305
6.Sochor MartinPavlata Petr-8-769-92306
7.Grof LukášDrahotský Tomáš-6-6-8  0307
8.Růžek RomanSixta Daniel-7-6-5  0308
9.Sochor MartinBartoš Petr st.-8-8-12  0309
10.Fišar TomášPavlata Petr-6-4-9  03010
11.Růžek RomanDrahotský Tomáš         
12.Sochor MartinSixta Daniel         
13.Fišar TomášBartoš Petr st.         
14.Grof LukášPavlata Petr         
15.Sochor MartinDrahotský Tomáš         
16.Fišar TomášSixta Daniel         
17.Grof LukášBartoš Petr st.         
18.Růžek RomanPavlata Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fišar Tomáš02Drahotský Tomáš20
Grof Lukáš02Sixta Daniel20
Růžek Roman02Bartoš Petr st.20
Sochor Martin02Pavlata Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična OÚ StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:929:35610:642KPST Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
Trajhan Miroslav
Bašta Marek
 
 
786  3010
2.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
978  3020
3.Kašpar DavidCibor Pavel-88-7-6 1321
4.Vykysalý MiroslavPospíšil Pavel-6-7-7  0322
5.Hrbek MartinRákosník Vladimír-9-8-7  0323
6.Souček MartinLudvík Ivan-1288-9-92324
7.Vykysalý MiroslavCibor Pavel-7-1291293234
8.Hrbek MartinPospíšil Pavel8-9-14893244
9.Souček MartinRákosník Vladimír-8-63963254
10.Kašpar DavidLudvík Ivan-4-810-12 1355
11.Hrbek MartinCibor Pavel-8-11-12  0356
12.Souček MartinPospíšil Pavel585  3066
13.Kašpar DavidRákosník Vladimír-8-5-8  0367
14.Vykysalý MiroslavLudvík Ivan101610  3077
15.Souček MartinCibor Pavel-68-7-4 1378
16.Kašpar DavidPospíšil Pavel8-8-56103288
17.Vykysalý MiroslavRákosník Vladimír-6-7-7  0389
18.Hrbek MartinLudvík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kašpar David13Cibor Pavel31
Vykysalý Miroslav22Pospíšil Pavel13
Hrbek Martin12Rákosník Vladimír31
Souček Martin22Ludvík Ivan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:733:26551:528Sokol PP Hradec Králové 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulec Jakub
Ort Josef
 
 
Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
9-3-5-8 1301
2.Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
Krucký Rudolf
Řípa Vladimír
 
 
812-47 3111
3.Kozáková TerezaMates Michal-91097 3121
4.Sazimová TerezieKolman Ivo-5-9-5  0322
5.Tesolin RiccardoChládek Martin-6-10-12  0323
6.Bláha PetrRežný Pavel479  3033
7.Sazimová TerezieMates Michal5108  3043
8.Tesolin RiccardoKolman Ivo-8-3-5  0344
9.Bláha PetrChládek Martin6-856 3154
10.Kozáková TerezaRežný Pavel3710  3064
11.Tesolin RiccardoMates Michal9-5-9-9 1365
12.Bláha PetrKolman Ivo-89-511-82366
13.Kozáková TerezaChládek Martin973  3076
14.Sazimová TerezieRežný Pavel5-5-7683286
15.Bláha PetrMates Michal-1225-9-32387
16.Kozáková TerezaKolman Ivo496  3097
17.Sazimová TerezieChládek Martin         
18.Tesolin RiccardoRežný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozáková Tereza40Mates Michal22
Sazimová Terezie21Kolman Ivo31
Tesolin Riccardo03Chládek Martin12
Bláha Petr22Režný Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový BydžovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IV, herna v podkrovíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:33422:503Jiskra Nový Bydžov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Miroslav
Loudín Petr
 
 
Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
68-611 3110
2.Krejčí Milan
Leder Jiří
 
 
Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
-988-8-82311
3.Kycelt PavelJurička Stanislav st.-77-9-5 1312
4.Skřivan JaroslavVízek Martin-6-7-10  0313
5.Kycelt PetrŠmíd Ondřej-9-126-4 1314
6.Kycelt MartinVlášek Vladimír-5-7-13  0315
7.Skřivan JaroslavJurička Stanislav st.-4-67-10 1316
8.Kycelt PetrVízek Martin-87-69-82317
9.Kycelt MartinŠmíd Ondřej13-77-793227
10.Kycelt PavelVlášek Vladimír8-79-7-72328
11.Kycelt PetrJurička Stanislav st.-7-7-9  0329
12.Kycelt MartinVízek Martin-68-6-3 13210
13.Kycelt PavelŠmíd Ondřej-5-6-7  03  
14.Skřivan JaroslavVlášek Vladimír         
15.Kycelt MartinJurička Stanislav st.         
16.Kycelt PavelVízek Martin         
17.Skřivan JaroslavŠmíd Ondřej         
18.Kycelt PetrVlášek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kycelt Pavel02Jurička Stanislav st.30
Skřivan Jaroslav02Vízek Martin30
Kycelt Petr03Šmíd Ondřej11
Kycelt Martin12Vlášek Vladimír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nemyčeves BVrchní
rozhodčí:
Trč Roman ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jičín BRozhodčí:Trč Roman ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí:Trč Roman st.
Datum dle rozpisu27. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20523:490Sokol Nemyčeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šembera Karel
Holman Martin
 
 
Rosa Martin
Tichý Jiří
 
 
8-910-653210
2.Brant Pavel
Ulrich Radek
 
 
Holub Zdeněk
Zatřepálek Michal
 
 
6811  3020
3.Brett OndřejSoukup Jiří88-48 3130
4.Hlawatschke AlešFejtek Petr st.-1-1-6  0331
5.Veselý FrantišekHarcuba Pavel-110-97-62332
6.Pažout RadekForgáč Adam4127  3042
7.Hlawatschke AlešSoukup Jiří59-75 3152
8.Veselý FrantišekFejtek Petr st.145-4-6-62353
9.Pažout RadekHarcuba Pavel669  3063
10.Brett OndřejForgáč Adam829  3073
11.Veselý FrantišekSoukup Jiří-9-2-6  0374
12.Pažout RadekFejtek Petr st.886  3084
13.Brett OndřejHarcuba Pavel56-5-9-92385
14.Hlawatschke AlešForgáč Adam976  3095
15.Pažout RadekSoukup Jiří69-810 31105
16.Brett OndřejFejtek Petr st.-117-109-623  
17.Hlawatschke AlešHarcuba Pavel-98-58-623  
18.Veselý FrantišekForgáč Adam-8445 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brett Ondřej21Soukup Jiří13
Hlawatschke Aleš21Fejtek Petr st.21
Veselý František03Harcuba Pavel21
Pažout Radek40Forgáč Adam03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Salamandr Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Fotochemou, herna TTC SalamndrRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:735:27585:544TTC Salamandr Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Miroslav
Štepka Vladimír
 
 
Holý Jiří
Cír Libor
 
 
-1060-9-52301
2.Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
Fojtík Jiří
Jirásko Robert
 
 
8-849 3111
3.Malý TomášDufek Lukáš-10-8-10  0312
4.Hampl MichalNovák Jiří9-758 3122
5.Švorc JanČástka David7-774 3132
6.Kollár ŠtěpánŠanc Přemysl-578-1073242
7.Hampl MichalDufek Lukáš-97-7-6 1343
8.Švorc JanNovák Jiří313-46 3153
9.Kollár ŠtěpánČástka David1047  3063
10.Malý Tomᚊanc Přemysl-8-464-72364
11.Švorc JanDufek Lukáš10-6-9-6 1365
12.Kollár ŠtěpánNovák Jiří-78-69-52366
13.Malý TomášČástka David788  3076
14.Hampl MichalŠanc Přemysl-8-2-8  0377
15.Kollár ŠtěpánDufek Lukáš6124  3087
16.Malý TomášNovák Jiří967  3097
17.Hampl MichalČástka David-9-98  12  
18.Švorc JanŠanc Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malý Tomáš22Dufek Lukáš31
Hampl Michal12Novák Jiří13
Švorc Jan21Částka David03
Kollár Štěpán31Šanc Přemysl21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová PakaVrchní
rozhodčí:
Kazda Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:Kazda Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ Husitská Nová Paka - tělocvičnaRozhodčí:Kazda Vojtěch
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Kazda Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:920:32468:505TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Januška Pavel
Tesárek Jiří
 
 
Kulíšek Marek
Maryška Josef
 
 
677  3010
2.Januška Václav
Hraba Milan
 
 
Valenta Petr
Topol Martin
 
 
3-137-393220
3.Knap LukášBrázda Adam6-6-98-92321
4.Šmidrkal JanStudecký Ivan-13-910-7 1322
5.Luňák MichalHauschwitz Pavel-9828 3132
6.Kazda VojtěchVitvar Roman-9-910373242
7.Šmidrkal JanBrázda Adam-44-7-2 1343
8.Luňák MichalStudecký Ivan7-5-7-6 1344
9.Kazda VojtěchHauschwitz Pavel-10-7-2  0345
10.Knap LukášVitvar Roman7-8-10-7 1346
11.Luňák MichalBrázda Adam-129-6-5 1347
12.Kazda VojtěchStudecký Ivan8-8-9-10 1348
13.Knap LukášHauschwitz Pavel-7-12-6  0349
14.Šmidrkal JanVitvar Roman         
15.Kazda VojtěchBrázda Adam         
16.Knap LukášStudecký Ivan         
17.Šmidrkal JanHauschwitz Pavel         
18.Luňák MichalVitvar Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knap Lukáš03Brázda Adam30
Šmidrkal Jan02Studecký Ivan30
Luňák Michal12Hauschwitz Pavel21
Kazda Vojtěch12Vitvar Roman11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stará PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:29560:543TJ Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirnig Jan
Bombala Ivan
 
 
Legát Lukáš
Chalupa Josef
 
 
-5-10-7  0301
2.Adámek Zdeněk
Šimon Vratislav
 
 
Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
8-768 3111
3.Soukup JiříDlabola Petr11-8-4-7 1312
4.Sebera PetrVajgl Pavel-7-5-5  0313
5.Kříž Milan ml.Herber Jan647  3023
6.Červenka JanKamler Ondřej786  3033
7.Sebera PetrDlabola Petr8-7-8793243
8.Kříž Milan ml.Vajgl Pavel-7-2-6  0344
9.Červenka JanHerber Jan-117-9793254
10.Soukup JiříKamler Ondřej276  3064
11.Kříž Milan ml.Dlabola Petr-4-12-6  0365
12.Červenka JanVajgl Pavel-5-7-7  0366
13.Soukup JiříHerber Jan779  3076
14.Sebera PetrKamler Ondřej526  3086
15.Červenka JanDlabola Petr-68-10-9 1387
16.Soukup JiříVajgl Pavel-10-6-7  0388
17.Sebera PetrHerber Jan7117  3098
18.Kříž Milan ml.Kamler Ondřej392  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Jiří22Dlabola Petr31
Sebera Petr31Vajgl Pavel40
Kříž Milan ml.22Herber Jan04
Červenka Jan22Kamler Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična OÚ StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:108:31286:399TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karas Ondřej
Noul Josef
 
 
Šulc Dalibor
Štros Jan
 
 
-3-49-1 1301
2.Holan Josef
Šulc Martin
 
 
Kačírek Lubomír
Palan Vladimír
 
 
-6-6-9  0302
3.Slavík JanMalík Lukáš-9465 3112
4.Rákosník JosefBrůna Petr-3-9-8  0313
5.Kašpar DavidMalík Karel-2-3-4  0314
6.Dufek LukášKubrt Martin-89-9-10 1315
7.Rákosník JosefMalík Lukáš-9-7-5  0316
8.Kašpar DavidBrůna Petr-0-6-3  0317
9.Dufek LukášMalík Karel842  3027
10.Slavík JanKubrt Martin-10-11-13  0328
11.Kašpar DavidMalík Lukáš-5-6-12  0329
12.Dufek LukášBrůna Petr-3-6-8  03210
13.Slavík JanMalík Karel-72-6-9 13  
14.Rákosník JosefKubrt Martin-5-3-9  03  
15.Dufek LukášMalík Lukáš         
16.Slavík JanBrůna Petr         
17.Rákosník JosefMalík Karel         
18.Kašpar DavidKubrt Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slavík Jan11Malík Lukáš21
Rákosník Josef02Brůna Petr30
Kašpar David03Malík Karel11
Dufek Lukáš12Kubrt Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město n.M.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 Broumov, vedle vrátnice Veby OlivětínRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14474:370Slovan Broumov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
Šmíd Miroslav
Šprungl Jan
 
 
655  3010
2.Laube Robert
Hrdlička Pavel
 
 
Šturc Jaroslav
Frühauf Jindřich
 
 
-735-7-62311
3.Vodal VladimírMartinek Milan78-27 3121
4.Dražinovský Tomᚊrůtek Milan76-87 3131
5.Kollert DavidBín Roman385  3041
6.Gombarčík Karel ml.Koukola Jaromír78-89 3151
7.Dražinovský TomášMartinek Milan5-65-4-72352
8.Kollert DavidŠrůtek Milan133-74 3162
9.Gombarčík Karel ml.Bín Roman25-86 3172
10.Vodal VladimírKoukola Jaromír-11785 3182
11.Kollert DavidMartinek Milan88-65 3192
12.Gombarčík Karel ml.Šrůtek Milan-9798 31102
13.Vodal VladimírBín Roman6-565 31  
14.Dražinovský TomášKoukola Jaromír         
15.Gombarčík Karel ml.Martinek Milan         
16.Vodal VladimírŠrůtek Milan         
17.Dražinovský TomášBín Roman         
18.Kollert DavidKoukola Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vodal Vladimír20Martinek Milan12
Dražinovský Tomáš11Šrůtek Milan03
Kollert David30Bín Roman02
Gombarčík Karel ml.30Koukola Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. AVrchní
rozhodčí:
Koblížek Martin
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BRozhodčí:Koblížek Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:Kábrt Vratislav
Datum dle rozpisu24. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Kubeček Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29563:566Baník Rtyně v Podkrk. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Petr
Skusil Josef
 
 
Navrátil Jan
Dejmková Eliška
 
 
38-72 3110
2.Karmazín Pavel
Navrátil Tomáš
 
 
Janoušek Zdeněk
Vinický Stanislav
 
 
58-412 3120
3.Koblížek OldřichKábrt Vratislav799  3030
4.Valta PetrMartin Petr-3-6-4  0331
5.Koblížek MichalKubeček Vojtěch-766-9-102332
6.Koblížek MartinValčík Roman756  3042
7.Valta PetrKábrt Vratislav-4-5-5  0343
8.Koblížek MichalMartin Petr79-49 3153
9.Koblížek MartinKubeček Vojtěch795  3063
10.Koblížek OldřichValčík Roman7-89-7-62364
11.Koblížek MichalKábrt Vratislav-7-6-6  0365
12.Koblížek MartinMartin Petr767  3075
13.Koblížek OldřichKubeček Vojtěch9-677 3185
14.Valta PetrValčík Roman-6-4-4  0386
15.Koblížek MartinKábrt Vratislav757  3096
16.Koblížek OldřichMartin Petr-7-103-9 1397
17.Valta PetrKubeček Vojtěch-6-3-5  0398
18.Koblížek MichalValčík Roman78-610 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koblížek Oldřich22Kábrt Vratislav22
Valta Petr04Martin Petr22
Koblížek Michal22Kubeček Vojtěch22
Koblížek Martin40Valčík Roman22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové DVrchní
rozhodčí:
Trojan Luděk
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:331:16499:406DTJ-Slavia Hradec Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunst Břetislav
Elstner Lukáš
 
 
Kracman Martin
Koloc Jaroslav
 
 
-8237 3110
2.Blažek Jan
Slobodzian Jakub
 
 
Pleticha Vladimír
Luka Václav
 
 
-610-9-5 1311
3.Šumpík ViktorKoubek Vojtěch7-99-7-122312
4.Sánchez Javier FranciscoHušek Adam2-117-10133222
5.Trojan LuděkKačer Radek668  3032
6.Mrázek JiříKopecký Tadeáš6412  3042
7.Sánchez Javier FranciscoKoubek Vojtěch-8-147-8 1343
8.Trojan LuděkHušek Adam795  3053
9.Mrázek JiříKačer Radek9-87-1573263
10.Šumpík ViktorKopecký Tadeáš87-7-1333273
11.Trojan LuděkKoubek Vojtěch492  3083
12.Mrázek JiříHušek Adam995  3093
13.Šumpík ViktorKačer Radek         
14.Sánchez Javier FranciscoKopecký Tadeáš         
15.Mrázek JiříKoubek Vojtěch         
16.Šumpík ViktorHušek Adam         
17.Sánchez Javier FranciscoKačer Radek         
18.Trojan LuděkKopecký Tadeáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šumpík Viktor11Koubek Vojtěch21
Sánchez Javier Francisco11Hušek Adam03
Trojan Luděk30Kačer Radek02
Mrázek Jiří30Kopecký Tadeáš02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva TrutnovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran HostinnéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudolfa Frimla 816 541 01 Trutnov, Střední Předměstí, nad vlakovým nádražímRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:326:9346:219Lokomotiva Trutnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibáň Václav
Smolíková Jana
 
 
Rozumný Karel
Kyncl Jiří
 
 
9-8-8-6 1301
2.Matouš Karel
Bulvas Vladislav
 
 
Wagner Jaroslav ml.
Pospíšil Libor
 
 
4-9-7-3 1302
3.Kalášková LenkaCilerová Eva253  3012
4.Prokopcová KlárkaPetružálková Anna565  3022
5.Hronešová JanaBošelová Anna359  3032
6.Prokopcová KlárkaCilerová Eva3811  3042
7.Kalášková LenkaBošelová Anna135  3052
8.Hronešová JanaPetružálková Anna550  3062
9.Prokopcová KlárkaBošelová Anna-6-7-3  0363
10.Hronešová JanaCilerová Eva1025  3073
11.Kalášková LenkaPetružálková Anna015  3083

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalášková Lenka30Cilerová Eva03
Prokopcová Klárka21Petružálková Anna03
Hronešová Jana30Bošelová Anna12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran HostinnéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ R. FrimlaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:911:28295:404Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Antonín
Urbánek Jan
 
 
Čuban Jiří
Durdis Petr st.
 
 
676  3010
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Veselý Pavel
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
-2-6-5  0311
3.Petružálková AnnaDospělová Michaela-3-5-6  0312
4.Bošelová AnnaMasopustová Klára11-11-109-92313
5.Cilerová EvaTučková Adéla-8-10-8  0314
6.Bošelová AnnaDospělová Michaela-7-6-13  0315
7.Petružálková AnnaTučková Adéla-2-6-1  0316
8.Cilerová EvaMasopustová Klára-58-69-42317
9.Bošelová AnnaTučková Adéla-89122 3127
10.Cilerová EvaDospělová Michaela-59-4-8 1328
11.Petružálková AnnaMasopustová Klára-4-5-2  0329

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petružálková Anna03Dospělová Michaela30
Bošelová Anna12Masopustová Klára30
Cilerová Eva03Tučková Adéla21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva TrutnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudolfa Frimla 816 541 01 Trutnov, Střední Předměstí, nad vlakovým nádražímRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:814:27378:398Lokomotiva Trutnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heilek Milan
Heilek Miroslav
 
 
Macoun Vlastimil
Durdis Petr ml.
 
 
78-8-9-92301
2.Nešněra Jiří
Šlapáček Martin
 
 
Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
-10-5-8  0302
3.Dospělová MichaelaKalášková Lenka-7-9-6  0303
4.Tučková AdélaProkopcová Klárka-10-910293213
5.Masopustová KláraHronešová Jana-768-14-92314
6.Tučková AdélaKalášková Lenka-7-9-7  0315
7.Dospělová MichaelaHronešová Jana-9-3-12  0316
8.Masopustová KláraProkopcová Klárka4135  3026
9.Tučková AdélaHronešová Jana-7-3-7  0327
10.Masopustová KláraKalášková Lenka-97-8-9 1328
11.Dospělová MichaelaProkopcová Klárka6-924 3138

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dospělová Michaela12Kalášková Lenka30
Tučková Adéla12Prokopcová Klárka03
Masopustová Klára12Hronešová Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Montas Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:99:27265:365Montas Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
Sobotka Jiří
Rufer Vladislav
 
 
465  3010
2.Holman Martin
Křivánek Luboš
 
 
Šimek Jiří
Vejtruba Václav
 
 
688  3020
3.Laubová ŽanetaVaňková Zdena-4-6-1  0321
4.Nováková KristýnaBrandejsová Monika-5-11-6  0322
5.Jílková VanesaDufková Eva-7-48-4 1323
6.Nováková KristýnaVaňková Zdena-127-4-8 1324
7.Laubová ŽanetaDufková Eva8-5-7-9 1325
8.Jílková VanesaBrandejsová Monika-4-8-6  0326
9.Nováková KristýnaDufková Eva-5-5-11  0327
10.Jílková VanesaVaňková Zdena-6-10-4  0328
11.Laubová ŽanetaBrandejsová Monika-7-5-2  0329

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Laubová Žaneta03Vaňková Zdena30
Nováková Kristýna03Brandejsová Monika30
Jílková Vanesa03Dufková Eva30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Montas Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 581, 500 04 Hradec Králové - Kukleny, Sokolovna TJ MontasRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:228:12391:302Montas Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Fischer Jiří
 
 
Landa Miloslav
Lev Leoš
 
 
-3-4-5  0301
2.Čihák Josef st.
Sixta Jaroslav
 
 
Sklenář Tomáš
Nový Oto
 
 
7-68-883211
3.Vaňková ZdenaDosedělová Marcela-610-5-5 1312
4.Brandejsová MonikaKyceltová Petra836  3022
5.Dufková EvaKosinová Vladimíra866  3032
6.Brandejsová MonikaDosedělová Marcela4-93-773242
7.Vaňková ZdenaKosinová Vladimíra-7367 3152
8.Dufková EvaKyceltová Petra639  3062
9.Brandejsová MonikaKosinová VladimíraWO    3072
10.Dufková EvaDosedělová Marcela994  3082
11.Vaňková ZdenaKyceltová Petra107-166 3192

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňková Zdena21Dosedělová Marcela12
Brandejsová Monika20Kyceltová Petra03
Dufková Eva30Kosinová Vladimíra02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IV, herna v podkrovíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2015 13:00 Začátek
utkání
12:45Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:716:24349:382Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Michael st.
Smrčka Karel
 
 
Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
-8-8-8  0301
2.Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
Rujder David
Hák Zdeněk st.
 
 
-610610 3111
3.Dosedělová MarcelaJílková Vanesa386  3021
4.Kosinová VladimíraLaubová Žaneta-6-8-8  0322
5.Kyceltová PetraNováková Kristýna-5-3-2  0323
6.Kosinová VladimíraJílková Vanesa9-5-6773233
7.Dosedělová MarcelaNováková Kristýna-7-64-8 1334
8.Kyceltová PetraLaubová Žaneta-4-10-6  0335
9.Kosinová VladimíraNováková Kristýna-108-57-72336
10.Kyceltová PetraJílková Vanesa5-12-13-10 1337
11.Dosedělová MarcelaLaubová Žaneta567  3047

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dosedělová Marcela21Jílková Vanesa12
Kosinová Vladimíra12Laubová Žaneta21
Kyceltová Petra03Nováková Kristýna30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České MeziříčíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:30181:371Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roztočil Jiří
Pelikán Petr
 
 
Koros Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
-10-4-7  0301
2.Spousta Jan
Kunc Petr
 
 
Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
-10-9-7  0302
3.Borecká KateřinaŠpreňarová Miroslava-3-9-7  0303
4.Řezníčková LucieWO    0304
5.Vaněčková JanaMěšťanová Petra-7-788-52305
6.Špreňarová MiroslavaWO    0306
7.Borecká KateřinaMěšťanová Petra-1-2-6  0307
8.Vaněčková JanaŘezníčková Lucie6107  3017
9.Měšťanová PetraWO    0318
10.Vaněčková JanaŠpreňarová Miroslava-6-6-2  0319
11.Borecká KateřinaŘezníčková Lucie-5-3-9  03110

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Borecká Kateřina03Špreňarová Miroslava20
Vaněčková Jana12Řezníčková Lucie11
   Měšťanová Petra20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna v Českém MeziříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:620:20359:360Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petera Petr
Paukner Milan
 
 
Kotrbatý Petr
Šprysl Josef
 
 
-647-5-82301
2.Lachout Pavel
Zloch Petr
 
 
Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
-8788 3111
3.Řezníčková LucieBeránková Romana-410-4-4 1312
4.Měšťanová PetraKorcová Eva377  3022
5.Špreňarová MiroslavaVoženílková Alena847  3032
6.Měšťanová PetraBeránková Romana-3-9-10  0333
7.Řezníčková LucieVoženílková Alena-6-1096-52334
8.Špreňarová MiroslavaKorcová Eva68-106 3144
9.Měšťanová PetraVoženílková Alena-7-9-7  0345
10.Špreňarová MiroslavaBeránková Romana886  3055
11.Řezníčková LucieKorcová Eva-9-7-7  0356

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řezníčková Lucie03Beránková Romana21
Měšťanová Petra12Korcová Eva12
Špreňarová Miroslava30Voženílková Alena21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České MeziříčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
velký sál sokolovny v Českém MeziříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11410:253Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lesák Jakub
Hlaváč Pavel
 
 
Bartůněk Petr
Freisleben Zdeněk
 
 
716  3010
2.Kadlec Lukáš
Kovář Jan
 
 
Macháček Pavel st.
Selement Jaroslav
 
 
-8-67-4 1311
3.Beránková RomanaBorecká Kateřina1-822 3121
4.Korcová EvaWO    3031
5.Voženílková AlenaVaněčková Jana-1-851093241
6.Korcová EvaBorecká Kateřina6-527 3151
7.Beránková RomanaVaněčková Jana87-97 3161
8.Voženílková AlenaWO    3071
9.Korcová EvaVaněčková Jana-6-489103281
10.Voženílková AlenaBorecká Kateřina-8684 3191
11.Beránková RomanaWO    30101

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beránková Romana20Borecká Kateřina03
Korcová Eva20Vaněčková Jana03
Voženílková Alena20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
Roček Milan st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:717:22339:354Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořejší Miroslav
Dropa Miloš
 
 
Srch Radek
Steiner Petr
 
 
-7-8-5  0301
2.Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
Dlouhý Jiří
Košák Vojtěch
 
 
7-586 3111
3.Vraštil TomášKyceltová Petra-77-8-7 1312
4.Kašík MartinKycelt Jakub-9-7-8  0313
5.Fejtek Petr ml.Fuxa Jiří256  3023
6.Kašík MartinKyceltová Petra-67-7-9 1324
7.Vraštil TomášFuxa Jiří698  3034
8.Fejtek Petr ml.Kycelt Jakub4-6-85-52335
9.Václavů VojtěchFuxa Jiří5-5-5-8 1336
10.Fejtek Petr ml.Kyceltová Petra-8-8-4  0337
11.Vraštil TomášKycelt Jakub1188  3047

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vraštil Tomáš21Kyceltová Petra30
Kašík Martin02Kycelt Jakub21
Fejtek Petr ml.12Fuxa Jiří12
Václavů Vojtěch01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery BVrchní
rozhodčí:
Šanc Přemysl
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery ARozhodčí:Šanc Přemysl
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Šanc Tomáš
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Masopustová Monika
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:89:26202:352Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voráč Jiří
Valenta Vratislav
 
 
Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
987  3010
2.Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
-10995 3120
3.Pancák OndřejFišerová Michaela-7-6-7  0321
4.Halberštát OndřejWO    0322
5.Vít Matyᚊancová Veronika-6-3-10  0323
6.Fišerová MichaelaWO    0324
7.Pancák OndřejŠancová Veronika-9647 3134
8.Vít MatyášHalberštát Ondřej-2-4-3  0335
9.Šancová VeronikaWO    0336
10.Vít MatyášFišerová Michaela-6-3-4  0337
11.Pancák OndřejHalberštát Ondřej-8-9-6  0338

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pancák Ondřej12Fišerová Michaela20
Vít Matyáš03Halberštát Ondřej20
   Šancová Veronika11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
Roček Milan st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:329:15444:348TJ Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Milan
Vacek Miroslav
 
 
Zrcek Miroslav
Povolný Aleš
 
 
6-11116 3110
2.Pokorný Petr
Herštus Michal
 
 
Palla Přemysl
Leder Jiří
 
 
88-5-683220
3.Vraštil TomášZoubková Adéla246  3030
4.Fejtek Petr ml.Fišerová Michaela-5635 3140
5.Kašík MartinHalberštát Ondřej6-8-611-92341
6.Fejtek Petr ml.Zoubková Adéla153  3051
7.Vraštil TomášHalberštát Ondřej-123-98-102352
8.Kašík MartinFišerová Michaela8810  3062
9.Fejtek Petr ml.Halberštát Ondřej-65-9-7 1363
10.Václavů VojtěchZoubková Adéla-97-6273273
11.Vraštil TomášFišerová Michaela7211  3083

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vraštil Tomáš21Zoubková Adéla03
Fejtek Petr ml.21Fišerová Michaela03
Kašík Martin11Halberštát Ondřej30
Václavů Vojtěch10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kyceltová Petra20Pancák Ondřej03
Kycelt Jakub20Krása Jakub03
Fuxa Tomáš20   
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101
12.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101
12.         
13.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101
12.         
13.         
14.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101
12.         
13.         
14.         
15.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO    3061
8.Fuxa TomášKrása Jakub278  3071
9.Kycelt JakubWO    3081
10.Fuxa TomášPancák Ondřej-8817-783291
11.Kyceltová PetraKrása Jakub153  30101
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST SA JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6406:213Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Kyceltová PetraPancák Ondřej253  3021
4.Kycelt JakubKrása Jakub155  3031
5.Fuxa TomášWO    3041
6.Kycelt JakubPancák Ondřej-12346 3151
7.Kyceltová PetraWO