Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:429:20468:413TJ Slovan Lochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
Wagner Jaroslav st.
Hendrych Roman
 
 
478  3010
2.Tesárek Jiří
Boháč Milan
 
 
Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
9-11-7-9 1311
3.Černý VítBlažek Martin637  3021
4.Šmejkal RadekGräf Miloš-9-410863231
5.Zitta PřemyslStrnad Richard7-10-7-8 1332
6.Budělovský PetrIvan Milan764  3042
7.Šmejkal RadekBlažek Martin-68510 3152
8.Zitta PřemyslGräf Miloš-6-7-7  0353
9.Budělovský PetrStrnad Richard-65-9873263
10.Černý VítIvan Milan439  3073
11.Zitta PřemyslBlažek Martin-927-3173283
12.Budělovský PetrGräf Miloš-6-7-4  0384
13.Černý VítStrnad Richard6-452 3194
14.Šmejkal RadekIvan Milan         
15.Budělovský PetrBlažek Martin         
16.Černý VítGräf Miloš         
17.Šmejkal RadekStrnad Richard         
18.Zitta PřemyslIvan Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Vít30Blažek Martin03
Šmejkal Radek20Gräf Miloš21
Zitta Přemysl12Strnad Richard12
Budělovský Petr21Ivan Milan02
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:919:32448:505TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budělovský Petr
Janeček Jaroslav
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
-4-7121053210
2.Šmejkal Radek
Zítek Patrik
 
 
Drož Jan
Bouda Petr
 
 
125-94 3120
3.Pokorný RomanKyncl Jiří-989-9-82321
4.Šmíd MiroslavWagner Jaroslav st.988  3031
5.Voráč JiříMelíšek Roman-58-9-9 1332
6.Bříza Josef ml.Švarc Ivo-78-9663242
7.Šmíd MiroslavKyncl Jiří-49-5-6 1343
8.Voráč JiříWagner Jaroslav st.-8-7-8  0344
9.Bříza Josef ml.Melíšek Roman-9-9-5  0345
10.Pokorný RomanŠvarc Ivo8-109-6-62346
11.Voráč JiříKyncl Jiří-9-68-8 1347
12.Bříza Josef ml.Wagner Jaroslav st.-7-5-9  0348
13.Jícha DavidMelíšek Roman-8-7-5  0349
14.Šmíd MiroslavŠvarc Ivo         
15.Bříza Josef ml.Kyncl Jiří         
16.Jícha DavidWagner Jaroslav st.         
17.Šmíd MiroslavMelíšek Roman         
18.Voráč JiříŠvarc Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pokorný Roman02Kyncl Jiří30
Šmíd Miroslav11Wagner Jaroslav st.21
Voráč Jiří03Melíšek Roman30
Bříza Josef ml.12Švarc Ivo11
Jícha David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32396:487TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 
-6-4-14  0301
2.Cafourek Milan
Cafourek Jan
 
 
Mikeš Milan
Tvrz Jaroslav st.
 
 
-11-9-4  0302
3.Císař JanGlogar Jaroslav-2-10-6  0303
4.Vrátný MartinEhl Ladislav-108159 3113
5.Eisenreich Jindřich ml.Dvořák Zdeněk-8-10-9  0314
6.Bauer HorstMichal Jiří989  3024
7.Vrátný MartinGlogar Jaroslav-8-712-1 1325
8.Eisenreich Jindřich ml.Ehl Ladislav8-36-6-72326
9.Bauer HorstDvořák Zdeněk-6685 3136
10.Císař JanMichal Jiří-7-97-6 1337
11.Eisenreich Jindřich ml.Glogar Jaroslav-10-4-5  0338
12.Bauer HorstEhl Ladislav6-6-78-32339
13.Císař JanDvořák Zdeněk-8-9-7  03310
14.Vrátný MartinMichal Jiří1157  30  
15.Bauer HorstGlogar Jaroslav109-810 31  
16.Císař JanEhl Ladislav-8-4-9  03  
17.Vrátný MartinDvořák Zdeněk         
18.Eisenreich Jindřich ml.Michal Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Císař Jan03Glogar Jaroslav30
Vrátný Martin11Ehl Ladislav21
Eisenreich Jindřich ml.03Dvořák Zdeněk21
Bauer Horst21Michal Jiří11
Teplota začátek 21 stupňů C. Teplota konec 21 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:22546:494TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Petr
Mazurkiewicz Ivo
 
 
Zatřepálek Pavel
Šubrt Jaroslav
 
 
-12888 3110
2.Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
Mifka Alexius
Berger Miroslav
 
 
643  3020
3.Homolka PavelAntoš Petr8-87-2-62321
4.Chládek LubošHoďák Václav5-7610 3131
5.Karda MartinKastner Patrik675  3041
6.Šmíd JanTrávníček Luboš635  3051
7.Chládek LubošAntoš Petr-11-4-6  0352
8.Karda MartinHoďák Václav11-11-9-8 1353
9.Šmíd JanKastner Patrik68-77 3163
10.Homolka PavelTrávníček Luboš-89-11-7 1364
11.Karda MartinAntoš Petr-7-7-4  0365
12.Šmíd JanHoďák Václav-108611 3175
13.Homolka PavelKastner Patrik885  3085
14.Chládek LubošTrávníček Luboš8115  3095
15.Šmíd JanAntoš Petr-8-7-4  0396
16.Homolka PavelHoďák Václav1079  30106
17.Chládek LubošKastner Patrik198  30  
18.Karda MartinTrávníček Luboš-58-59932  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Homolka Pavel22Antoš Petr40
Chládek Luboš21Hoďák Václav13
Karda Martin12Kastner Patrik03
Šmíd Jan31Trávníček Luboš12
teplota: Začátek 18°C Konec 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18517:454TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Ladislav
Škach Martin
 
 
Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
7-68-5-102301
2.Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
99-815 3111
3.Škach MartinHejda Václav ml.-11673 3121
4.Gábriš MichalDřevěný Petr7-610-6-92322
5.Novák PetrHrabár Jiří-98712 3132
6.Bajer JiříVajs Karel1165  3042
7.Gábriš MichalHejda Václav ml.6810  3052
8.Novák PetrDřevěný Petr-789-863262
9.Bajer JiříHrabár Jiří-96115 3172
10.Škach MartinVajs Karel6-8-8683282
11.Novák PetrHejda Václav ml.-4-4-8  0383
12.Bajer JiříDřevěný Petr694  3093
13.Škach MartinHrabár Jiří-2582 31103
14.Gábriš MichalVajs Karel-710108 31  
15.Bajer JiříHejda Václav ml.4-53  21  
16.Škach MartinDřevěný Petr         
17.Gábriš MichalHrabár Jiří         
18.Novák PetrVajs Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škach Martin30Hejda Václav ml.12
Gábriš Michal11Dřevěný Petr12
Novák Petr21Hrabár Jiří03
Bajer Jiří30Vajs Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:34360:472TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horský Jindřich
Macák Petr
 
 
Šimo Vladimír
Čermák Milan
 
 
9-8-7-16 1301
2.Vaktor Ivan
Poláček Vladimír
 
 
Lendóci Jaroslav
Heral František
 
 
5-7-6-8 1302
3.Běloušek DavidŠejvl Jakub-8-6-3  0303
4.Moravec Petr ml.Papírník Pavel-6-6-5  0304
5.Brožek MichalChalupa Josef ml.-2-12-7  0305
6.Moravec Ladislav ml.Sysel Vojtěch-12-913873215
7.Moravec Petr ml.Šejvl Jakub-8-11-3  0316
8.Brožek MichalPapírník Pavel-7-4-7  0317
9.Moravec Ladislav ml.Chalupa Josef ml.109-6-7103227
10.Běloušek DavidSysel Vojtěch-4-5-7  0328
11.Brožek MichalŠejvl Jakub4-9-8-7 1329
12.Moravec Ladislav ml.Papírník Pavel-9-78-7 13210
13.Běloušek DavidChalupa Josef ml.-8-5-6  03  
14.Moravec Petr ml.Sysel Vojtěch         
15.Moravec Ladislav ml.Šejvl Jakub         
16.Běloušek DavidPapírník Pavel         
17.Moravec Petr ml.Chalupa Josef ml.         
18.Brožek MichalSysel Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Běloušek David02Šejvl Jakub30
Moravec Petr ml.02Papírník Pavel30
Brožek Michal03Chalupa Josef ml.11
Moravec Ladislav ml.21Sysel Vojtěch11



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr Queens BVrchní
rozhodčí:
Kopřiva Jiří
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:518:18284:309T. J. Sokol Králův Dvůr Queens B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
-2-7-7  0301
2.Šťastný Michael st.
Urban Jan
 
 
Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
-9-6-8  0302
3.Pisárová KateřinaŠtěrbová Kateřina443  3012
4.Mašková MarieVokounová Adéla826  3022
5.Hubingerová NatálieBártová Věra-4-3-1  0323
6.Mašková MarieŠtěrbová Kateřina592  3033
7.Pisárová KateřinaBártová Věra7127  3043
8.Hubingerová NatálieVokounová Adéla-3-1-4  0344
9.Mašková MarieBártová Věra-74-2873254
10.Hubingerová NatálieŠtěrbová Kateřina-3-6-6  0355
11.Pisárová KateřinaVokounová Adéla-4788 3165

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pisárová Kateřina30Štěrbová Kateřina12
Mašková Marie30Vokounová Adéla12
Hubingerová Natálie03Bártová Věra12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jizera KáranýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál restaurace Za vodou ČenkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:104:30161:358TJ Jizera Káraný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
Jirouch Tomáš
Kebrle Josef
 
 
-7-08-7 1301
2.Knor Václav
Pisár Petr
 
 
Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
585  3011
3.Krásová BarboraHudečková Michaela-2-4-4  0312
4.Kosová MagdalenaPokorná Bára-11-2-7  0313
5.Šmejkalová AnetaFridrichová Nikola-1-4-1  0314
6.Kosová MagdalenaHudečková Michaela-6-1-6  0315
7.Krásová BarboraFridrichová Nikola-1-4-3  0316
8.Vaňourová VeronikaPokorná Bára-1-4-3  0317
9.Kosová MagdalenaFridrichová Nikola-7-5-7  0318
10.Vaňourová VeronikaHudečková Michaela-4-3-2  0319
11.Krásová BarboraPokorná Bára-2-3-5  03110

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krásová Barbora03Hudečková Michaela30
Kosová Magdalena03Pokorná Bára30
Šmejkalová Aneta01Fridrichová Nikola30
Vaňourová Veronika02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
Polášek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22541:459TJ Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Pavel
Přibík Jan
 
 
Kadeřábek Milan
Mach Jindřich
 
 
-98-63113210
2.Andrt Tomáš
Rezek Jan
 
 
Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
71312  3020
3.Lédl JiříSrch Radek76-76 3130
4.Šapovalov JiříSteiner František8-837 3140
5.Pacourek JanTůma Radek-6-7-7  0341
6.Novák TomášHála Pavel7-3-85-92342
7.Šapovalov JiříSrch Radek8104  3052
8.Pacourek JanSteiner František435  3062
9.Novák TomášTůma Radek9-9-10683272
10.Lédl JiříHála Pavel91-44 3182
11.Mrázek Jindřich st.Srch Radek-5-7-7  0383
12.Novák TomášSteiner František3-65-9-82384
13.Lédl JiříTůma Radek3-6-9763294
14.Šapovalov JiříHála Pavel8-728 31104
15.Novák TomášSrch Radek-7-6-6  03  
16.Lédl JiříSteiner František666  30  
17.Šapovalov JiříTůma Radek         
18.Mrázek Jindřich st.Hála Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lédl Jiří30Srch Radek12
Šapovalov Jiří30Steiner František12
Pacourek Jan11Tůma Radek12
Novák Tomáš12Hála Pavel12
Mrázek Jindřich st.01   
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:37533:605TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Pachman Tomáš
Hájek Lukáš
 
 
56-74 3110
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
1010-7-6-82311
3.Taller FilipPavlíček Ondřej159-7-253221
4.Urban JanŠpalek Miroslav-7-55-3 1322
5.Pospíšil AntonínŠpalek Jiří-99-10-9 1323
6.Fialová ZuzanaNovotný Jiří119-8-10-62324
7.Urban JanPavlíček Ondřej-5-8-9  0325
8.Pospíšil AntonínŠpalek Miroslav7-2-8-3 1326
9.Fialová ZuzanaŠpalek Jiří-810-10-10 1327
10.Taller FilipNovotný Jiří-810-67153237
11.Pospíšil AntonínPavlíček Ondřej-7-5-5  0338
12.Fialová ZuzanaŠpalek Miroslav379  3048
13.Taller FilipŠpalek Jiří89-14-553258
14.Urban JanNovotný Jiří-1-9-10  0359
15.Fialová ZuzanaPavlíček Ondřej-8-9-8  03510
16.Taller FilipŠpalek Miroslav8-77  21  
17.Urban JanŠpalek Jiří         
18.Pospíšil AntonínNovotný Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Taller Filip30Pavlíček Ondřej31
Urban Jan03Špalek Miroslav21
Pospíšil Antonín03Špalek Jiří21
Fialová Zuzana13Novotný Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30589:579TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Marek
Mráz Roman
 
 
Hrbek Jiří
 
 
-10678 3110
2.Císař Jan
Jaroš Antonín
 
 
Moravec Petr st.
Spiegl Richard
 
 
795  3020
3.Váňa MiroslavŠtěpánek Pavel-2-4-6  0321
4.Císař JanŠtengl Jan9-8-97-62322
5.Mráz RomanCír Libor-9876 3132
6.Vrátný MartinKoloc Miroslav3-982 3142
7.Císař JanŠtěpánek Pavel8-1088 3152
8.Mráz RomanŠtengl Jan-98-7863262
9.Vrátný MartinCír Libor1014  3072
10.Váňa MiroslavKoloc Miroslav-6-5-5  0373
11.Mráz RomanŠtěpánek Pavel-6-6-5  0374
12.Vrátný MartinŠtengl Jan-9-588-52375
13.Váňa MiroslavCír Libor-53-6-5 1376
14.Císař JanKoloc Miroslav29-43 3186
15.Vrátný MartinŠtěpánek Pavel87-58 3196
16.Váňa MiroslavŠtengl Jan-6-510-4 1397
17.Císař JanCír Libor712-79 31107
18.Mráz RomanKoloc Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Váňa Miroslav04Štěpánek Pavel22
Císař Jan31Štengl Jan31
Mráz Roman21Cír Libor13
Vrátný Martin31Koloc Miroslav12
Teplota začátek 20 stupňů C. Teplota konec 21 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
-
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu21. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
20:05Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14495:414KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
-9-10-9  0301
2.Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
Fuka Martin
Loudín Přemysl
 
 
-6599 3111
3.Kos ZdeněkKapoun Ondřej87-89 3121
4.Čech PavelMacek Zdeněk ml.64-97 3131
5.Andrt TomášBrabec Stanislav-6510-8-92332
6.Pisár JanRezek Jan71011  3042
7.Čech PavelKapoun Ondřej468  3052
8.Andrt TomášMacek Zdeněk ml.-9867 3162
9.Pisár JanBrabec Stanislav1087  3072
10.Kos ZdeněkRezek Jan-1111-65-62373
11.Andrt TomášKapoun Ondřej109-76 3183
12.Pisár JanMacek Zdeněk ml.866  3093
13.Kos ZdeněkBrabec Stanislav988  30103
14.Čech PavelRezek Jan9-1186 31  
15.Pisár JanKapoun Ondřej         
16.Kos ZdeněkMacek Zdeněk ml.         
17.Čech PavelBrabec Stanislav         
18.Andrt TomášRezek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kos Zdeněk21Kapoun Ondřej03
Čech Pavel20Macek Zdeněk ml.03
Andrt Tomáš21Brabec Stanislav12
Pisár Jan30Rezek Jan11
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:429:17471:389TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seidl Josef
Ulip Miloslav
 
 
Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
-69-97-92301
2.Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
-8-10-7  0302
3.Mencl JiříVacura Josef ml.-9-68353212
4.Mikulejský FilipNovák Michal-5-10910-112313
5.Navrátil TomášNguyen Ngoc Bach686  3023
6.Vajcová KateřinaLysý Tomáš265  3033
7.Mikulejský FilipVacura Josef ml.-10-62-7 1334
8.Navrátil TomášNovák Michal7118  3044
9.Vajcová KateřinaNguyen Ngoc Bach-88155 3154
10.Mencl JiříLysý Tomáš845  3064
11.Navrátil TomášVacura Josef ml.6-926 3174
12.Vajcová KateřinaNovák Michal-13688 3184
13.Mencl JiříNguyen Ngoc Bach         
14.Mikulejský FilipLysý Tomáš         
15.Vajcová KateřinaVacura Josef ml.         
16.Mencl JiříNovák Michal         
17.Mikulejský FilipNguyen Ngoc Bach         
18.Navrátil TomášLysý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mencl Jiří20Vacura Josef ml.12
Mikulejský Filip02Novák Michal12
Navrátil Tomáš30Nguyen Ngoc Bach02
Vajcová Kateřina30Lysý Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22553:531SK Březnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
Trajhan Miroslav
Bašta Marek
 
 
786  3010
2.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
978  3020
3.Šimek JakubBohdan Luděk-5-489103230
4.Čížek MarekKřikava Richard8-743 3140
5.Drábek MartinVčelička Lubomír-8-5-9  0341
6.Michal RadekŠrámek David6911  3051
7.Čížek MarekBohdan Luděk-910-6-6 1352
8.Drábek MartinKřikava Richard89-10-673262
9.Michal RadekVčelička Lubomír10129  3072
10.Šimek JakubŠrámek David-876-5-92373
11.Drábek MartinBohdan Luděk-6-891083283
12.Michal RadekKřikava Richard-61011-6-82384
13.Šimek JakubVčelička Lubomír109-8-8103294
14.Čížek MarekŠrámek David6-768 31104
15.Michal RadekBohdan Luděk         
16.Šimek JakubKřikava Richard         
17.Čížek MarekVčelička Lubomír         
18.Drábek MartinŠrámek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimek Jakub21Bohdan Luděk12
Čížek Marek21Křikava Richard12
Drábek Martin21Včelička Lubomír12
Michal Radek21Šrámek David12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
Hnidka Marian
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BRozhodčí:Krejčí Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BustehradRozhodčí:Řezníček Lukáš
Datum dle rozpisu20. 09. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:Lafek Dominik
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33628:597nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulec Jakub
Ort Josef
 
 
Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
9-3-5-8 1301
2.Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
Krucký Rudolf
Řípa Vladimír
 
 
812-47 3111
3.Lafek DominikJirásek Jiří-6-7-9  0312
4.Hnidka MarianGhariani Sebastian-59-48-62313
5.Krejčí TomášVodňanský Martin854  3023
6.Řezníček Lukᚊvarc Martin985  3033
7.Hnidka MarianJirásek Jiří-77109 3143
8.Krejčí TomášGhariani Sebastian-88-5-5 1344
9.Řezníček LukášVodňanský Martin-9263 3154
10.Lafek DominikŠvarc Martin-7-96-8 1355
11.Krejčí TomášJirásek Jiří-4-789-62356
12.Řezníček LukášGhariani Sebastian-9-38-7 1357
13.Lafek DominikVodňanský Martin8-107-693267
14.Hnidka MarianŠvarc Martin-108111 3177
15.Řezníček LukášJirásek Jiří-89-4-9 1378
16.Lafek DominikGhariani Sebastian-8-311-4 1379
17.Hnidka MarianVodňanský MartinWO    3089
18.Krejčí Tomᚊvarc MartinWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lafek Dominik13Jirásek Jiří31
Hnidka Marian21Ghariani Sebastian40
Krejčí Tomáš12Vodňanský Martin03
Řezníček Lukáš22Švarc Martin12
WO20WO02
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
-
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:50Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:40610:674Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Miroslav
Loudín Petr
 
 
Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
68-611 3110
2.Krejčí Milan
Leder Jiří
 
 
Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
-988-8-82311
3.Pánek JanMoravec Milan-9-5-9  0312
4.Vaktor IvanHrbek Jiří11-559 3122
5.Rampa LadislavJirkovský Václav6-910-743232
6.Černý MartinSpiegl Richard79-99 3142
7.Vaktor IvanMoravec Milan9-1-5763252
8.Rampa LadislavHrbek Jiří-7-11-5  0353
9.Černý MartinJirkovský Václav-8-6-7  0354
10.Pánek JanSpiegl Richard953  3064
11.Rampa LadislavMoravec Milan-9-9-8  0365
12.Černý MartinHrbek Jiří-5-8-8  0366
13.Pánek JanJirkovský Václav-998-7-102367
14.Vaktor IvanSpiegl Richard8-9-310-92368
15.Černý MartinMoravec Milan6-4-10-5 1369
16.Pánek JanHrbek Jiří-5-7107-723610
17.Vaktor IvanJirkovský Václav967  30710
18.Rampa LadislavSpiegl Richard-7WO   03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pánek Jan13Moravec Milan31
Vaktor Ivan31Hrbek Jiří31
Rampa Ladislav13Jirkovský Václav22
Černý Martin13Spiegl Richard22
Teplota začátek 19°C, konec 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PšovlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:35Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:19692:520TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šembera Karel
Holman Martin
 
 
Rosa Martin
Tichý Jiří
 
 
8-910-653210
2.Brant Pavel
Ulrich Radek
 
 
Holub Zdeněk
Zatřepálek Michal
 
 
6811  3020
3.Vospálek MiroslavNachtigal Vlastimil ml.184  3030
4.Procházka OndřejHospodářský Jonny-10363 3140
5.Strejc VáclavŠulitka Oldřich597  3050
6.Mikulejský FilipKoleníková Dana-14886 3160
7.Procházka OndřejNachtigal Vlastimil ml.592  3070
8.Strejc VáclavHospodářský Jonny-3-7-9  0371
9.Mikulejský FilipŠulitka Oldřich-838-8103281
10.Vospálek MiroslavKoleníková Dana9-8611 3191
11.Strejc VáclavNachtigal Vlastimil ml.-62-10-7 1392
12.Mikulejský FilipHospodářský Jonny79-87 31102
13.Vospálek MiroslavŠulitka Oldřich675  30112
14.Procházka OndřejKoleníková Dana-5-986532122
15.Mikulejský FilipNachtigal Vlastimil ml.364  30132
16.Vospálek MiroslavHospodářský Jonny-71110-10-923133
17.Procházka OndřejŠulitka Oldřich1118  30143
18.Strejc VáclavKoleníková Dana152  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vospálek Miroslav31Nachtigal Vlastimil ml.13
Procházka Ondřej40Hospodářský Jonny22
Strejc Václav22Šulitka Oldřich04
Mikulejský Filip40Koleníková Dana04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
Ptáčník Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:Krasničan Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:Novák Marek
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Skřivánek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35682:648SK Viktorie Ořech A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Miroslav
Štepka Vladimír
 
 
Holý Jiří
Cír Libor
 
 
-1060-9-52301
2.Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
Fojtík Jiří
Jirásko Robert
 
 
8-849 3111
3.Ptáčník MartinAdamczuk Jan3-710-683221
4.Krasničan JaroslavKapoun Ondřej5-811-243231
5.Skřivánek JiříAdamczuk Janusz813-87 3141
6.Novák MarekFroněk Petr10-67-7-82342
7.Krasničan JaroslavAdamczuk Jan-11-9-7  0343
8.Skřivánek JiříKapoun Ondřej53-85 3153
9.Novák MarekAdamczuk Janusz-7-9-8  0354
10.Ptáčník MartinFroněk Petr-59-9653264
11.Skřivánek JiříAdamczuk Jan-57-5-7 1365
12.Novák MarekKapoun Ondřej-4-8-8  0366
13.Ptáčník MartinAdamczuk Janusz478  3076
14.Krasničan JaroslavFroněk Petr-578-6-82377
15.Novák MarekAdamczuk Jan-10-67-7 1378
16.Ptáčník MartinKapoun Ondřej9-977 3188
17.Krasničan JaroslavAdamczuk Janusz7103  3098
18.Skřivánek JiříFroněk Petr-10786 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ptáčník Martin40Adamczuk Jan31
Krasničan Jaroslav22Kapoun Ondřej13
Skřivánek Jiří31Adamczuk Janusz13
Novák Marek04Froněk Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol RudnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:22733:599Sokol Rudná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Januška Pavel
Tesárek Jiří
 
 
Kulíšek Marek
Maryška Josef
 
 
677  3010
2.Januška Václav
Hraba Milan
 
 
Valenta Petr
Topol Martin
 
 
3-137-393220
3.Frýdl MilošMach Libor-8959 3130
4.Hluchý MarekUrban Jiří8-125-12-92331
5.Mitáš JosefBurgr Martin-10556 3141
6.Cacek TomášFryš Zdeněk697  3051
7.Hluchý MarekMach Libor986  3061
8.Mitáš JosefUrban Jiří9-79-8-62362
9.Cacek TomášBurgr Martin313  3072
10.Frýdl MilošFryš Zdeněk9129  3082
11.Nágr PavelMach Libor-8-1-7  0383
12.Cacek TomášUrban Jiří-10-77653293
13.Frýdl MilošBurgr Martin542  30103
14.Hluchý MarekFryš Zdeněk7-107-12932113
15.Cacek TomášMach Libor7-4914 31123
16.Frýdl MilošUrban Jiří-1111-76932133
17.Hluchý MarekBurgr Martin658  30143
18.Nágr PavelFryš Zdeněk-1087-9532153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Frýdl Miloš40Mach Libor13
Hluchý Marek31Urban Jiří22
Mitáš Josef11Burgr Martin04
Cacek Tomáš40Fryš Zdeněk04
Nágr Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:927:31355:519nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirnig Jan
Bombala Ivan
 
 
Legát Lukáš
Chalupa Josef
 
 
-5-10-7  0301
2.Adámek Zdeněk
Šimon Vratislav
 
 
Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
8-768 3111
3.Kovanda MilanChaloupka Mikuláš489  3021
4.Rujder DavidKrous Martin484  3031
5.Rákosník PetrBrynda Matyáš-88109 3141
6.Šturc JaroslavArchmann Jiří693  3051
7.Rujder DavidChaloupka Mikuláš983  3061
8.Rákosník PetrKrous Martin-148-6513271
9.Šturc JaroslavBrynda Matyáš245  3081
10.Kovanda MilanArchmann Jiří869  3091
11.Rákosník PetrChaloupka MikulášWO    0392
12.Šturc JaroslavKrous MartinWO    0393
13.Kovanda MilanBrynda MatyášWO    0394
14.Rujder DavidArchmann JiříWO    0395
15.Šturc JaroslavChaloupka MikulášWO    0396
16.Kovanda MilanKrous MartinWO    0397
17.Rujder DavidBrynda MatyášWO    0398
18.Rákosník PetrArchmann JiříWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovanda Milan20Chaloupka Mikuláš02
Rujder David20Krous Martin02
Rákosník Petr20Brynda Matyáš02
Šturc Jaroslav20Archmann Jiří02
WO08WO80



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
Balcar Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:532:21483:469TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karas Ondřej
Noul Josef
 
 
Šulc Dalibor
Štros Jan
 
 
-3-49-1 1301
2.Holan Josef
Šulc Martin
 
 
Kačírek Lubomír
Palan Vladimír
 
 
-6-6-9  0302
3.Balcar MiroslavSlavík Radek-711-5-3 1303
4.Kaňka Luděk st.Hameta Oldřich576  3013
5.Malý PetrHerout Tomáš-73810 3123
6.Kapras KarelJandejsek Pavel9118  3033
7.Kaňka Luděk st.Slavík Radek-3666 3143
8.Malý PetrHameta Oldřich94-9-10113253
9.Kapras KarelHerout Tomáš11-884 3163
10.Balcar MiroslavJandejsek Pavel777  3073
11.Malý PetrSlavík Radek5-2-6-4 1374
12.Kapras KarelHameta Oldřich-8-7710-72375
13.Balcar MiroslavHerout Tomáš10-545 3185
14.Kaňka Luděk st.Jandejsek Pavel788  3095
15.Kapras KarelSlavík Radek         
16.Balcar MiroslavHameta Oldřich         
17.Kaňka Luděk st.Herout Tomáš         
18.Malý PetrJandejsek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Balcar Miroslav21Slavík Radek21
Kaňka Luděk st.30Hameta Oldřich12
Malý Petr21Herout Tomáš03
Kapras Karel21Jandejsek Pavel03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
Černý Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34638:595nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
Šmíd Miroslav
Šprungl Jan
 
 
655  3010
2.Laube Robert
Hrdlička Pavel
 
 
Šturc Jaroslav
Frühauf Jindřich
 
 
-735-7-62311
3.Durdis Petr ml.Vojáček Jiří-8-9-9  0312
4.Bříška JanBeran Martin9-3-9-7 1313
5.Čech JiříMotl Milan-68115 3123
6.Veselý PavelDvořák Jaroslav273  3033
7.Bříška JanVojáček Jiří-6-57-4 1334
8.Čech JiříBeran Martin1156  3044
9.Veselý PavelMotl Milan112-94 3154
10.Durdis Petr ml.Dvořák Jaroslav-67-8-9 1355
11.Čech JiříVojáček Jiří4-12310 3165
12.Veselý PavelBeran Martin-9872 3175
13.Durdis Petr ml.Motl Milan8-66-673285
14.Bříška JanDvořák Jaroslav-8-8-7  0386
15.Veselý PavelVojáček Jiří46-7-8-92387
16.Durdis Petr ml.Beran Martin-6-3-5  0388
17.Bříška JanMotl Milan-8-11-9  0389
18.Čech JiříDvořák Jaroslav-912413 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Durdis Petr ml.13Vojáček Jiří31
Bříška Jan04Beran Martin22
Čech Jiří40Motl Milan13
Veselý Pavel31Dvořák Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
Šiler Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12453:333TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Petr
Skusil Josef
 
 
Navrátil Jan
Dejmková Eliška
 
 
38-72 3110
2.Karmazín Pavel
Navrátil Tomáš
 
 
Janoušek Zdeněk
Vinický Stanislav
 
 
58-412 3120
3.Randák AdamŠlechta Jaroslav763  3030
4.Klimek TomášSauer Ondřej7410  3040
5.Lambert ZbyněkKošatý Jan-878-1173250
6.Stupavský MilanWeisser Petr59-92 3160
7.Klimek Tomᚊlechta Jaroslav4-57-9123270
8.Lambert ZbyněkSauer Ondřej4-610-2-92371
9.Stupavský MilanKošatý Jan643  3081
10.Randák AdamWeisser Petr-14965 3191
11.Lambert ZbyněkŠlechta Jaroslav33-95 31101
12.Stupavský MilanSauer Ondřej         
13.Randák AdamKošatý Jan         
14.Klimek TomášWeisser Petr         
15.Stupavský MilanŠlechta Jaroslav         
16.Randák AdamSauer Ondřej         
17.Klimek TomášKošatý Jan         
18.Lambert ZbyněkWeisser Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Randák Adam20Šlechta Jaroslav03
Klimek Tomáš20Sauer Ondřej11
Lambert Zbyněk21Košatý Jan02
Stupavský Milan20Weisser Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:39615:651TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunst Břetislav
Elstner Lukáš
 
 
Kracman Martin
Koloc Jaroslav
 
 
-8237 3110
2.Blažek Jan
Slobodzian Jakub
 
 
Pleticha Vladimír
Luka Václav
 
 
-610-9-5 1311
3.Kulíšek MilanBochňák David-89-813-62312
4.Moulis PavelHudečková Hana-9495 3122
5.Boháč MilanSchmelz Richard10612  3032
6.Rubín PavelKulíšek Marek-11-8-10  0333
7.Moulis PavelBochňák David-5-7-9  0334
8.Boháč MilanHudečková Hana-9-11-7  0335
9.Rubín PavelSchmelz Richard-7-67-7 1336
10.Kulíšek MilanKulíšek Marek-8-9-7  0337
11.Boháč MilanBochňák David-97-9293247
12.Rubín PavelHudečková Hana-77-51283257
13.Kulíšek MilanSchmelz Richard6-810-7-102358
14.Moulis PavelKulíšek Marek-8-7-7  0359
15.Rubín PavelBochňák David-4-101112103269
16.Kulíšek MilanHudečková Hana6-8117 3179
17.Moulis PavelSchmelz Richard-7-9-2  03710
18.Boháč MilanKulíšek Marek-988-7-823  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kulíšek Milan13Bochňák David22
Moulis Pavel13Hudečková Hana13
Boháč Milan21Schmelz Richard31
Rubín Pavel22Kulíšek Marek30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice n. C.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:527:20453:359TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibáň Václav
Smolíková Jana
 
 
Rozumný Karel
Kyncl Jiří
 
 
9-8-8-6 1301
2.Matouš Karel
Bulvas Vladislav
 
 
Wagner Jaroslav ml.
Pospíšil Libor
 
 
4-9-7-3 1302
3.Matějka MartinLhoták Jakub7-6-12-10 1303
4.Doležal MartinŠembera Karel811-78 3113
5.Heřmanský MiroslavWO    3023
6.Paroulek MilanHolman Martin-129-8933233
7.Doležal MartinLhoták Jakub-66710 3143
8.Heřmanský MiroslavŠembera Karel-10-7-10  0344
9.Paroulek MilanWO    3054
10.Matějka MartinHolman Martin593  3064
11.Heřmanský MiroslavLhoták Jakub-2-8-7  0365
12.Paroulek MilanŠembera Karel4-799 3175
13.Matějka MartinWO    3085
14.Doležal MartinHolman Martin         
15.Paroulek MilanLhoták Jakub         
16.Matějka MartinŠembera Karel         
17.Doležal Martin         
18.Heřmanský MiroslavHolman Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matějka Martin11Lhoták Jakub21
Doležal Martin20Šembera Karel12
Heřmanský Miroslav02Holman Martin02
Paroulek Milan20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:19483:454TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Antonín
Urbánek Jan
 
 
Čuban Jiří
Durdis Petr st.
 
 
676  3010
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Veselý Pavel
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
-2-6-5  0311
3.Kučera PavelŠtus Radek710-68 3121
4.Táborský LubošŠvarc Ondřej5-16116 3131
5.Sádlo JosefVala Martin8-9-6-4 1332
6.Bittner MiloslavUlrich Radek-7753 3142
7.Táborský LubošŠtus Radek-3-2-5  0343
8.Sádlo JosefŠvarc Ondřej968  3053
9.Bittner MiloslavVala Martin849  3063
10.Kučera PavelUlrich Radek658  3073
11.Sádlo JosefŠtus Radek8-9-8-5 1374
12.Bittner MiloslavŠvarc Ondřej117-79 3184
13.Kučera PavelVala Martin79-611 3194
14.Táborský LubošUlrich Radek-85-991032104
15.Bittner MiloslavŠtus Radek-711115 31  
16.Kučera PavelŠvarc Ondřej786  30  
17.Táborský LubošVala Martin         
18.Sádlo JosefUlrich Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Pavel30Štus Radek21
Táborský Luboš21Švarc Ondřej03
Sádlo Josef12Vala Martin12
Bittner Miloslav30Ulrich Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
Matouš Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čelákovice, Masarykova 585Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:18676:441TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heilek Milan
Heilek Miroslav
 
 
Macoun Vlastimil
Durdis Petr ml.
 
 
78-8-9-92301
2.Nešněra Jiří
Šlapáček Martin
 
 
Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
-10-5-8  0302
3.Bodlák JanPostelt Vladimír-810-109-42303
4.Mlejnek JiříBlecha David-7-104873213
5.Dvořák PetrKaňka Jakub679  3023
6.Dražinovský TomášElstner Lukáš5107  3033
7.Mlejnek JiříPostelt Vladimír9-7-77-82334
8.Dvořák PetrBlecha David665  3044
9.Dražinovský TomášKaňka Jakub385  3054
10.Bodlák JanElstner Lukáš-78916 3164
11.Dvořák PetrPostelt Vladimír854  3074
12.Dražinovský TomášBlecha David78-4-893284
13.Bodlák JanKaňka Jakub-10973 3194
14.Mlejnek JiříElstner LukášWO    30104
15.Dražinovský TomášPostelt VladimírWO    30114
16.Bodlák JanBlecha DavidWO    30124
17.Mlejnek JiříKaňka JakubWO    30134
18.Dvořák PetrElstner LukášWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bodlák Jan21Postelt Vladimír21
Mlejnek Jiří11Blecha David03
Dvořák Petr30Kaňka Jakub03
Dražinovský Tomáš30Elstner Lukáš02
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28571:571TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
Sobotka Jiří
Rufer Vladislav
 
 
465  3010
2.Holman Martin
Křivánek Luboš
 
 
Šimek Jiří
Vejtruba Václav
 
 
688  3020
3.Šulc DaliborDanaj Tomáš-11-4-10  0321
4.Kraml VáclavHrdý Miroslav275  3031
5.Slaměník RichardTočík Radek-57-9-7 1332
6.Richter VojtěchHalama Jiří95-97 3142
7.Kraml VáclavDanaj Tomáš56-6-7103252
8.Slaměník RichardHrdý Miroslav87-28 3162
9.Richter VojtěchTočík Radek849  3072
10.Šulc DaliborHalama Jiří2108  3082
11.Slaměník RichardDanaj Tomáš8-69-5-92383
12.Richter VojtěchHrdý Miroslav-1311109 3193
13.Šulc DaliborTočík Radek13-2-9-4 1394
14.Kraml VáclavHalama Jiří-8744 31104
15.Richter VojtěchDanaj Tomáš-5-4-9  03105
16.Šulc DaliborHrdý Miroslav-11339 31115
17.Kraml VáclavTočík RadekWO    03116
18.Slaměník RichardHalama JiříWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulc Dalibor22Danaj Tomáš31
Kraml Václav30Hrdý Miroslav04
Slaměník Richard12Točík Radek21
Richter Vojtěch31Halama Jiří03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BRozhodčí:Jedlička Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:Šulc Ladislav
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:20688:531TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Fischer Jiří
 
 
Landa Miloslav
Lev Leoš
 
 
-3-4-5  0301
2.Čihák Josef st.
Sixta Jaroslav
 
 
Sklenář Tomáš
Nový Oto
 
 
7-68-883211
3.Šulc LadislavHájek Zdeněk836  3021
4.Jedlička StanislavHendrych Roman395  3031
5.Tuček MiroslavStejskal Tomáš117-10-993241
6.Lážnovský JiříŽežule Ondřej-489-873251
7.Jedlička StanislavHájek Zdeněk5-1154 3161
8.Tuček MiroslavHendrych Roman-6-99-4 1362
9.Lážnovský JiříStejskal Tomáš-547-4103272
10.Šulc LadislavŽežule Ondřej64-119 3182
11.Tuček MiroslavHájek Zdeněk1066  3092
12.Lážnovský JiříHendrych Roman783  30102
13.Šulc LadislavStejskal Tomáš8310  30112
14.Jedlička StanislavŽežule Ondřej1033  30122
15.Lážnovský JiříHájek Zdeněk-7-1343232132
16.Šulc LadislavHendrych Roman873  30142
17.Jedlička StanislavStejskal Tomáš6-8-86732152
18.Tuček MiroslavŽežule Ondřej512  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šulc Ladislav40Hájek Zdeněk04
Jedlička Stanislav40Hendrych Roman13
Tuček Miroslav31Stejskal Tomáš04
Lážnovský Jiří40Žežule Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:47568:715TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Michael st.
Smrčka Karel
 
 
Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
-8-8-8  0301
2.Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
Rujder David
Hák Zdeněk st.
 
 
-610610 3111
3.Primáč VojtěchPleticha Vladimír-6-9-10  0312
4.Němeček JakubKroupa Milan7-3-38-82313
5.Urban MilanGrill Josef-5101210 3123
6.Bíba JaroslavBeniš Ondřej-10-9-4  0324
7.Němeček JakubPleticha Vladimír-4-7-3  0325
8.Urban MilanKroupa Milan1210-97 3135
9.Bíba JaroslavGrill Josef4-3-4-8 1336
10.Primáč VojtěchBeniš Ondřej-1110-4-8 1337
11.Urban MilanPleticha Vladimír-5-29-3 1338
12.Bíba JaroslavKroupa Milan11-78-9103248
13.Primáč VojtěchGrill Josef-6-9-6  0349
14.Němeček JakubBeniš Ondřej-7-9-10  03410
15.Bíba JaroslavPleticha Vladimír-6-10-13  03411
16.Primáč VojtěchKroupa Milan-69-711-523412
17.Němeček JakubGrill Josef-612-9-9 13413
18.Urban MilanBeniš Ondřej2-7-6-2 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Primáč Vojtěch04Pleticha Vladimír40
Němeček Jakub04Kroupa Milan22
Urban Milan22Grill Josef31
Bíba Jaroslav13Beniš Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:47511:675Sokol Přezletice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roztočil Jiří
Pelikán Petr
 
 
Koros Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
-10-4-7  0301
2.Spousta Jan
Kunc Petr
 
 
Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
-10-9-7  0302
3.Šípková NelaHrstka Tomáš-7-5-1  0303
4.Pácha RobinVilhelm Oldřich-4-6712-62304
5.Niems DušanSlunéčko Radek-10-7-10  0305
6.Janoušková JitkaHataš Martin-8-5-9  0306
7.Pácha RobinHrstka Tomáš-9-10-8  0307
8.Niems DušanVilhelm Oldřich57-918 3117
9.Janoušková JitkaSlunéčko Radek-7-4-7  0318
10.Šípková NelaHataš Martin8-2-8-10 1319
11.Niems DušanHrstka Tomáš-8-981343229
12.Janoušková JitkaVilhelm Oldřich-6-7-8  03210
13.Šípková NelaSlunéčko Radek-9-89-4 13211
14.Pácha RobinHataš Martin66-912 31311
15.Janoušková JitkaHrstka TomášWO    03312
16.Šípková NelaVilhelm Oldřich8-4-10-6 13313
17.Pácha RobinSlunéčko Radek7-13314 31413
18.Niems DušanHataš MartinWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šípková Nela04Hrstka Tomáš21
Pácha Robin22Vilhelm Oldřich31
Niems Dušan21Slunéčko Radek31
Janoušková Jitka03Hataš Martin21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:46573:673TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petera Petr
Paukner Milan
 
 
Kotrbatý Petr
Šprysl Josef
 
 
-647-5-82301
2.Lachout Pavel
Zloch Petr
 
 
Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
-8788 3111
3.Paclt MilanDoležal Martin-69-7-8 1312
4.Špitálský LadislavProcházka Roman-8-613-10 1313
5.Král JindřichKloz Daniel-6-9-8  0314
6.Táborský LubošLhoták Lubor7-5-81193224
7.Špitálský LadislavDoležal Martin-7-6-5  0325
8.Král JindřichProcházka Roman87-85 3135
9.Táborský LubošKloz Daniel-8-5-5  0336
10.Paclt MilanLhoták Lubor-5-10-6  0337
11.Král JindřichDoležal Martin68-6-9-42338
12.Táborský LubošProcházka Roman-99-9-10 1339
13.Paclt MilanKloz Daniel-9-113-3 13310
14.Špitálský LadislavLhoták Lubor-1011-2-5 13311
15.Táborský LubošDoležal Martin6-26-8-923312
16.Paclt MilanProcházka Roman-79-8-7 13313
17.Špitálský LadislavKloz DanielWO    03314
18.Král JindřichLhoták LuborWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paclt Milan04Doležal Martin40
Špitálský Ladislav03Procházka Roman31
Král Jindřich12Kloz Daniel30
Táborský Luboš13Lhoták Lubor21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:33Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32637:623ST Benešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lesák Jakub
Hlaváč Pavel
 
 
Bartůněk Petr
Freisleben Zdeněk
 
 
716  3010
2.Kadlec Lukáš
Kovář Jan
 
 
Macháček Pavel st.
Selement Jaroslav
 
 
-8-67-4 1311
3.Hrazdíra JiříLukeš Tomáš-5-68-1 1312
4.Nádvorník ŠtěpánHerink Jan-101010-953222
5.Pěnkavová DagmarPetráň Zdeněk-9-3-9  0323
6.Dohnal JaroslavKrál Pavel11610  3033
7.Nádvorník ŠtěpánLukeš Tomáš-8-4-7  0334
8.Pěnkavová DagmarHerink Jan-9-78963244
9.Dohnal JaroslavPetráň Zdeněk887  3054
10.Hrazdíra JiříKrál Pavel11-56-5-82355
11.Pěnkavová DagmarLukeš Tomáš377  3065
12.Dohnal JaroslavHerink Jan2610  3075
13.Hrazdíra JiříPetráň Zdeněk-10109-153285
14.Nádvorník ŠtěpánKrál Pavel-10-899-82386
15.Dohnal JaroslavLukeš Tomáš88-98 3196
16.Hrazdíra JiříHerink Jan-6-9-9  0397
17.Nádvorník ŠtěpánPetráň Zdeněk-43-4-10 1398
18.Pěnkavová DagmarKrál Pavel-10783 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrazdíra Jiří13Lukeš Tomáš22
Nádvorník Štěpán13Herink Jan13
Pěnkavová Dagmar31Petráň Zdeněk22
Dohnal Jaroslav40Král Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p.B.,Dobříšská 52, 25210 MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37664:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořejší Miroslav
Dropa Miloš
 
 
Srch Radek
Steiner Petr
 
 
-7-8-5  0301
2.Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
Dlouhý Jiří
Košák Vojtěch
 
 
7-586 3111
3.Zamazal PavelJanda Jaromír-9-109-6 1312
4.Macháček Pavel st.Šíp Martin-29-8-7 1313
5.Selement JaroslavLinhart František ml.5-10-711-72314
6.Drbohlav MarekPalátka Daniel2-949 3124
7.Macháček Pavel st.Janda Jaromír-8-97-9 1325
8.Selement JaroslavŠíp Martin-139811 3135
9.Drbohlav MarekLinhart František ml.-86910 3145
10.Zamazal PavelPalátka Daniel8-81111 3155
11.Selement JaroslavJanda Jaromír-834-9-102356
12.Drbohlav MarekŠíp Martin66-64 3166
13.Zamazal PavelLinhart František ml.-7-6-5  0367
14.Macháček Pavel st.Palátka Daniel6-75-883277
15.Drbohlav MarekJanda Jaromír10-6-5-10 1378
16.Zamazal PavelŠíp Martin8-59-543288
17.Macháček Pavel st.Linhart František ml.-4-6-7  0389
18.Selement JaroslavPalátka Daniel626  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zamazal Pavel22Janda Jaromír40
Macháček Pavel st.13Šíp Martin13
Selement Jaroslav22Linhart František ml.31
Drbohlav Marek31Palátka Daniel04
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:Pilecký Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická DobříšRozhodčí:Selucký David
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:32539:564TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voráč Jiří
Valenta Vratislav
 
 
Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
987  3010
2.Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
-10995 3120
3.Selucký DavidKoros Pavel-58-3-5 1321
4.Müller VáclavJirouch Tomáš-4-6-8  0322
5.Chmelař MiroslavČepelák Vladimír ml.979  3032
6.Pilecký JiříČervenka Miroslav-78-4-8 1333
7.Müller VáclavKoros Pavel-2-9-3  0334
8.Chmelař MiroslavJirouch Tomáš-310-1-8 1335
9.Pilecký JiříČepelák Vladimír ml.698  3045
10.Selucký DavidČervenka Miroslav468  3055
11.Chmelař MiroslavKoros Pavel-7-6-6  0356
12.Pilecký JiříJirouch Tomáš912-6-5-92357
13.Selucký DavidČepelák Vladimír ml.-4182 3167
14.Müller VáclavČervenka Miroslav-7-9-8  0368
15.Pilecký JiříKoros Pavel-7-9-6  0369
16.Selucký DavidJirouch Tomáš-61010-4-723610
17.Müller VáclavČepelák Vladimír ml.929  30710
18.Chmelař MiroslavČervenka MiroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Selucký David22Koros Pavel40
Müller Václav13Jirouch Tomáš40
Chmelař Miroslav12Čepelák Vladimír ml.04
Pilecký Jiří13Červenka Miroslav21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38707:732nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Milan
Vacek Miroslav
 
 
Zrcek Miroslav
Povolný Aleš
 
 
6-11116 3110
2.Pokorný Petr
Herštus Michal
 
 
Palla Přemysl
Leder Jiří
 
 
88-5-683220
3.Svoboda JaromírSkalka Josef78-109 3130
4.Müller JiříKopp Jan-10-12-7  0331
5.Kunc PetrKroc František98-76 3141
6.Kunc JaroslavHerman Miloš-8-79-8 1342
7.Müller JiříSkalka Josef9-87-9-82343
8.Kunc PetrKopp Jan-6-710893253
9.Kunc JaroslavKroc František-78-9-9 1354
10.Svoboda JaromírHerman Miloš-5-7-6  0355
11.Kunc PetrSkalka Josef989  3065
12.Kunc JaroslavKopp Jan-5-6-8  0366
13.Svoboda JaromírKroc František-788-9-82367
14.Müller JiříHerman Miloš-12-897-92368
15.Kunc JaroslavSkalka Josef-59-8793278
16.Svoboda JaromírKopp Jan-712-7-10 1379
17.Müller JiříKroc František-11117-1063289
18.Kunc PetrHerman Miloš1098  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jaromír13Skalka Josef13
Müller Jiří13Kopp Jan31
Kunc Petr40Kroc František22
Kunc Jaroslav13Herman Miloš31
TZ - 19°C TK - 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Dělnického domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:33592:606TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Ječmen JaroslavGruber Martin-3-7-4  0312
4.Škrabal RadekStehlík Jan ml.7-12109 3122
5.Volek VáclavLev Daniel554  3032
6.Škrabal JaroslavLev Leoš-4-7-6  0333
7.Škrabal RadekGruber Martin89-2-5-72334
8.Volek VáclavStehlík Jan ml.476  3044
9.Škrabal JaroslavLev Daniel-7-6-9  0345
10.Ječmen JaroslavLev Leoš-711-7-4 1346
11.Volek VáclavGruber Martin-8-711-7 1347
12.Škrabal JaroslavStehlík Jan ml.27-8-993257
13.Ondráček OldřichLev Daniel-8-999-42358
14.Škrabal RadekLev Leoš7106  3068
15.Škrabal JaroslavGruber Martin-4-7-1  0369
16.Ondráček OldřichStehlík Jan ml.-8210-7-723610
17.Škrabal RadekLev Daniel1057  30710
18.Volek VáclavLev LeošWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ječmen Jaroslav02Gruber Martin40
Škrabal Radek31Stehlík Jan ml.13
Volek Václav21Lev Daniel22
Škrabal Jaroslav13Lev Leoš21
Ondráček Oldřich02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:36583:631SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budjač Libor
Cyrus Miroslav
 
 
Červínek Petr
Brunclík Marek
 
 
765  3010
2.Kořínek Zdeněk
Vrána Miroslav
 
 
Valenta Richard
Moravec Stanislav
 
 
-811-9-6 1311
3.Haník JosefBohdan Luděk175  3021
4.Křikava RichardWO    0322
5.Bubeníček OndřejVčelička Lubomír-78-8-8 1323
6.Drábek MartinŠrámek David6-9-75103233
7.Bohdan LuděkWO    0334
8.Bubeníček OndřejKřikava Richard8-67-993244
9.Drábek MartinVčelička Lubomír-6-109823254
10.Haník JosefŠrámek David679  3064
11.Bubeníček OndřejBohdan Luděk-757-6-32365
12.Drábek MartinKřikava Richard4-7-11583275
13.Haník JosefVčelička Lubomír6102  3085
14.Šrámek DavidWO    0386
15.Drábek MartinBohdan Luděk-8-7-6  0387
16.Haník JosefKřikava Richard-8-1110853297
17.Suchopár MiroslavVčelička Lubomír-6-8-3  0398
18.Bubeníček OndřejŠrámek David-6156-8332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Haník Josef40Bohdan Luděk21
Bubeníček Ondřej22Křikava Richard03
Drábek Martin31Včelička Lubomír22
Suchopár Miroslav01Šrámek David03
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnazia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:35759:738ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Stanislav ml.
Lipták Ondřej
 
 
Chvojka Antonín
Burda Roman
 
 
88-9-1283210
2.Erlich Luboš
Barcal Petr
 
 
Pokorný Jaroslav
Moravec Roman
 
 
-7-7810133220
3.Zrcek MiroslavZatřepálek Pavel-2-109-9 1321
4.Váňa MiroslavMühlfeit Luboš77-7-883231
5.Šturc JiříZatřepálek Petr97-9-8-82332
6.Betuštiak PetrHendrych Ladislav4-799 3142
7.Váňa MiroslavZatřepálek Pavel-4-7-9  0343
8.Šturc JiříMühlfeit Luboš6-9-815-42344
9.Betuštiak PetrZatřepálek Petr8-8910 3154
10.Zrcek MiroslavHendrych Ladislav8-98-8-92355
11.Šturc JiříZatřepálek Pavel86-89 3165
12.Betuštiak PetrMühlfeit Luboš-8798 3175
13.Zrcek MiroslavZatřepálek Petr812-9-593285
14.Váňa MiroslavHendrych Ladislav-9799 3195
15.Betuštiak PetrZatřepálek Pavel-7-13-0  0396
16.Zrcek MiroslavMühlfeit Luboš8-13135 31106
17.Váňa MiroslavZatřepálek Petr3-8-103-1023107
18.Šturc JiříHendrych Ladislav648  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zrcek Miroslav22Zatřepálek Pavel31
Váňa Miroslav22Mühlfeit Luboš13
Šturc Jiří22Zatřepálek Petr22
Betuštiak Petr31Hendrych Ladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
Stárek Karel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:Riedl Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC ŘíčanyRozhodčí:Stárek Karel st.
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Fišer Štefan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:33697:677TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Betuštiak Petr
Táborský Vladimír ml.
 
 
Růžička Dušan
Majer Pavel
 
 
629  3010
2.Táborský Vladimír
Trmal Jan
 
 
Hladík Jan
Zajíček Ivan
 
 
-97-98123220
3.Fišer ŠtefanWagner Jaroslav ml.6-796 3130
4.Voráč JiříSláčal Pavel-7879 3140
5.Stárek Karel st.Vydra Milan-987-893250
6.Riedl MartinTrejdl Dušan10-9-9-8 1351
7.Voráč JiříWagner Jaroslav ml.567  3061
8.Stárek Karel st.Sláčal Pavel8-987 3171
9.Riedl MartinVydra Milan-8-109-9 1372
10.Fišer ŠtefanTrejdl Dušan6-116-893282
11.Stárek Karel st.Wagner Jaroslav ml.5-856 3192
12.Riedl MartinSláčal Pavel-78-910-72393
13.Fišer ŠtefanVydra Milan-691-7932103
14.Voráč JiříTrejdl Dušan8-89-9-923104
15.Riedl MartinWagner Jaroslav ml.148-84 31114
16.Fišer ŠtefanSláčal Pavel9-810-8232124
17.Voráč JiříVydra MilanWO    03125
18.Stárek Karel st.Trejdl DušanWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišer Štefan40Wagner Jaroslav ml.04
Voráč Jiří21Sláčal Pavel13
Stárek Karel st.30Vydra Milan12
Riedl Martin13Trejdl Dušan21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:830:31401:555TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilímek Miroslav
Serbus Tomáš
 
 
Růžička Zdeněk
Boháč Milan
 
 
4-10-11893210
2.Jindra Josef
Obešlo Marek
 
 
Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
6119  3020
3.Koždoň RomanPiroutek Květoslav9119  3030
4.Jirásek ZdeněkKokojan Tomáš495  3040
5.Sosnovec MartinMucha Lubomír744  3050
6.Lövl JanŠimek Jiří754  3060
7.Jirásek ZdeněkPiroutek Květoslav129-10-893270
8.Sosnovec MartinKokojan Tomáš1-84-953280
9.Lövl JanMucha Lubomír5813  3090
10.Koždoň RomanŠimek Jiří66-47 31100
11.Sosnovec MartinPiroutek KvětoslavWO    03101
12.Lövl JanKokojan TomášWO    03102
13.Koždoň RomanMucha LubomírWO    03103
14.Jirásek ZdeněkŠimek JiříWO    03104
15.Lövl JanPiroutek KvětoslavWO    03105
16.Koždoň RomanKokojan TomášWO    03106
17.Jirásek ZdeněkMucha LubomírWO    03107
18.Sosnovec MartinŠimek JiříWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koždoň Roman20Piroutek Květoslav02
Jirásek Zdeněk20Kokojan Tomáš02
Sosnovec Martin20Mucha Lubomír02
Lövl Jan20Šimek Jiří02
WO08WO80



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ulRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:33472:569TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vospálek Miroslav
Škach Martin
 
 
Hejda Václav
Cafourek Jan
 
 
76-10-8-62301
2.
Vychodil Luděk
 
 
Volák Martin
Cafourek Tomáš
 
 
-788-873211
3.Bureš BohumilCyrus Miroslav683  3021
4.Liberský KarelVančura Filip125-7-963231
5.Dusil FilipBeran Tomáš-7-7-7  0332
6.Uher PetrHrobař Jaroslav632  3042
7.Liberský KarelCyrus Miroslav76-5-1473252
8.Dusil FilipVančura Filip-91077 3162
9.Uher PetrBeran Tomáš-8855 3172
10.Bureš BohumilHrobař Jaroslav75-41 3182
11.Dusil FilipCyrus Miroslav897  3092
12.Uher PetrVančura Filip176  30102
13.Bureš BohumilBeran TomášWO    03103
14.Liberský KarelHrobař JaroslavWO    03104
15.Uher PetrCyrus MiroslavWO    03105
16.Bureš BohumilVančura FilipWO    03106
17.Liberský KarelBeran TomášWO    03107
18.Dusil FilipHrobař JaroslavWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bureš Bohumil20Cyrus Miroslav03
Liberský Karel20Vančura Filip03
Dusil Filip21Beran Tomáš11
Uher Petr30Hrobař Jaroslav02
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:21604:520TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmejkal Radek
Šmíd Jan
 
 
Jirouch Tomáš
Kubát Pavel
 
 
866  3010
2.Budělovský Petr
Zitta Přemysl
 
 
Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
4-6-49173220
3.Burda RomanRulc Lukáš374  3030
4.Pokorný PetrHron Martin434  3040
5.Čihák MilanPoláček Petr9-776 3150
6.Vacek MiroslavWeishaupt Robert-9-109653260
7.Pokorný PetrRulc Lukáš876  3070
8.Čihák MilanHron Martin85-55 3180
9.Vacek MiroslavPoláček Petr-8-4-10  0381
10.Burda RomanWeishaupt Robert58-58 3191
11.Čihák MilanRulc Lukáš545  30101
12.Vacek MiroslavHron Martin785  30111
13.Burda RomanPoláček Petr-129-3-3 13112
14.Pokorný PetrWeishaupt Robert-6-10-7  03113
15.Vacek MiroslavRulc Lukáš768  30123
16.Burda RomanHron Martin1057  30133
17.Pokorný PetrPoláček Petr-79-66532143
18.Čihák MilanWeishaupt RobertWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Burda Roman31Rulc Lukáš04
Pokorný Petr31Hron Martin04
Čihák Milan30Poláček Petr22
Vacek Miroslav31Weishaupt Robert12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:36610:629TTC Žehuň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Truc Petr
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
8-7-6-5 1301
2.Kala Petr
Růžička Jakub
 
 
Gruber Martin
Hrabár Jiří
 
 
879  3011
3.Bečvářová MichaelaMošna Petr-5-7-8  0312
4.Kvasnička JanSvoboda Pavel-11-8-6  0313
5.Kvasnička Daniel ml.Vendl Jakub582  3023
6.Šmíd OndřejBuriánek Daniel75-55 3133
7.Kvasnička JanMošna Petr9-55-973243
8.Kvasnička Daniel ml.Svoboda Pavel-6-5-7  0344
9.Šmíd OndřejVendl Jakub8-9-43-12345
10.Bečvářová MichaelaBuriánek Daniel59-9-193255
11.Kvasnička Daniel ml.Mošna Petr-969-783265
12.Šmíd OndřejSvoboda Pavel54-86 3175
13.Bečvářová MichaelaVendl Jakub-5-2-6  0376
14.Kvasnička JanBuriánek Daniel-548-7113286
15.Šmíd OndřejMošna Petr-10-5-10  0387
16.Bečvářová MichaelaSvoboda Pavel1085  3097
17.Kvasnička JanVendl Jakub-8-14-7  0398
18.Kvasnička Daniel ml.Buriánek Daniel-975-8932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bečvářová Michaela22Mošna Petr22
Kvasnička Jan22Svoboda Pavel22
Kvasnička Daniel ml.31Vendl Jakub31
Šmíd Ondřej22Buriánek Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Finále ČP-1.st. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis BenešovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:620:23387:427TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Kovanda Milan
Bouda Petr
 
 
1012-86 3110
2.Šubrt Jaroslav
Berger Miroslav
 
 
Malina Václav
Včelička Lubomír
 
 
6-67-9-82311
3.Hrazdíra JiříČech Jiří-3-5-2  0312
4.Dohnal JaroslavDurdis Petr ml.105-6-9133222
5.Šturc JiříVeselý Pavel15-647 3132
6.Dohnal JaroslavČech Jiří129-10-4-82333
7.Hrazdíra JiříVeselý Pavel-7-8-2  0334
8.Šturc JiříDurdis Petr ml.7-9-38-32335
9.Dohnal JaroslavVeselý Pavel8-977 3145
10.Šturc JiříČech Jiří12-9-78-52346
11.Hrazdíra JiříDurdis Petr ml.-5-9-10  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrazdíra Jiří02Čech Jiří30
Dohnal Jaroslav21Durdis Petr ml.11
Šturc Jiří12Veselý Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Finále ČP-1.st. Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:621:23420:417Sokol Lány 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
783  3010
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Ulrich Radek
 
 
7-11-7873220
3.Čech PavelBrožek Michal-139-9-9 1321
4.Mikeš MilanMoravec Petr st.5-1110-7-102322
5.Přibík JanMoravec Ladislav ml.-2972 3132
6.Mikeš MilanBrožek Michal7-7-7663242
7.Čech PavelMoravec Ladislav ml.-8-6WO  0343
8.Přibík JanMoravec Petr st.310-11-8-92344
9.Mikeš MilanMoravec Ladislav ml.9-710-10-72345
10.Přibík JanBrožek Michal10-9-108-72346
11.Čech PavelMoravec Petr st.8-8-881032  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čech Pavel02Brožek Michal21
Mikeš Milan12Moravec Petr st.20
Přibík Jan12Moravec Ladislav ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Unhošť, Melicharova 60, 273 51 UnhošťRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 05. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:31611:599TJ Sokol Unhošť

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andrt Tomáš
Štepka Miroslav
 
 
Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
97-10-10103210
2.Štepka Vladimír
Čech Pavel
 
 
Šimo Vladimír
Čermák Milan
 
 
-812-9773220
3.Mach LiborMotl Milan-92-6683230
4.Urban JiříSláčal Pavel-10637 3140
5.Sokolovský PetrVydra Milan-5-9109103250
6.Bucek JindřichPočarovský Pavel-79108 3160
7.Urban JiříMotl Milan6105  3070
8.Sokolovský PetrSláčal Pavel7-7-8-3 1371
9.Bucek JindřichVydra Milan-11-11-8  0372
10.Mach LiborPočarovský Pavel8-7-5-11 1373
11.Švejda OndřejMotl Milan-6-8-4  0374
12.Bucek JindřichSláčal Pavel659  3084
13.Mach LiborVydra Milan128-6-5-72385
14.Urban JiříPočarovský Pavel49-67 3195
15.Bucek JindřichMotl Milan-5-4-9  0396
16.Mach LiborSláčal Pavel44-7-5532106
17.Urban JiříVydra Milan-9-7-8  03  
18.Švejda OndřejPočarovský Pavel87-7-10-623  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mach Libor22Motl Milan22
Urban Jiří30Sláčal Pavel13
Sokolovský Petr11Vydra Milan21
Bucek Jindřich22Počarovský Pavel12
Švejda Ondřej01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 05. 2018 09:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32722:632TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Palan Vladimír
Kačírek Lubomír
 
 
826  3010
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Šulc Martin
Štros Jan
 
 
7-8-47-122311
3.Jedlička StanislavKunc Petr-6-42-8 1312
4.Tuček MiroslavKunc Jaroslav586  3022
5.Pachman TomášSvoboda Jaromír-864-7-102323
6.Lážnovský JiříMüller Jiří-95136 3133
7.Tuček MiroslavKunc Petr-8-10711-62334
8.Pachman TomášKunc Jaroslav-11-7-10  0335
9.Lážnovský JiříSvoboda Jaromír18-98 3145
10.Jedlička StanislavMüller Jiří38-10-1273255
11.Šulc LadislavKunc Petr-6-3-10  0356
12.Lážnovský JiříKunc Jaroslav7512  3066
13.Jedlička StanislavSvoboda Jaromír411-64 3176
14.Tuček MiroslavMüller Jiří737  3086
15.Lážnovský JiříKunc Petr62-9-9-62387
16.Jedlička StanislavKunc Jaroslav-8-710383297
17.Tuček MiroslavSvoboda Jaromír-757-16-72398
18.Šulc LadislavMüller Jiří-6885 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jedlička Stanislav31Kunc Petr40
Tuček Miroslav22Kunc Jaroslav13
Pachman Tomáš02Svoboda Jaromír22
Lážnovský Jiří31Müller Jiří04
Šulc Ladislav11   


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 05. 2018 09:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32722:632TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Palan Vladimír
Kačírek Lubomír
 
 
826  3010
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Šulc Martin
Štros Jan
 
 
7-8-47-122311
3.Jedlička StanislavKunc Petr-6-42-8 1312
4.Tuček MiroslavKunc Jaroslav586  3022
5.Pachman TomášSvoboda Jaromír-864-7-102323
6.Lážnovský JiříMüller Jiří-95136 3133
7.Tuček MiroslavKunc Petr-8-10711-62334
8.Pachman TomášKunc Jaroslav-11-7-10  0335
9.Lážnovský JiříSvoboda Jaromír18-98 3145
10.Jedlička StanislavMüller Jiří38-10-1273255
11.Šulc LadislavKunc Petr-6-3-10  0356
12.Lážnovský JiříKunc Jaroslav7512  3066
13.Jedlička StanislavSvoboda Jaromír411-64 3176
14.Tuček MiroslavMüller Jiří737  3086
15.Lážnovský JiříKunc Petr62-9-9-62387
16.Jedlička StanislavKunc Jaroslav-8-710383297
17.Tuček MiroslavSvoboda Jaromír-757-16-72398
18.Šulc LadislavMüller Jiří-6885 31108
19.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 05. 2018 09:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32722:632TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Palan Vladimír
Kačírek Lubomír
 
 
826  3010
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Šulc Martin
Štros Jan
 
 
7-8-47-122311
3.Jedlička StanislavKunc Petr-6-42-8 1312
4.Tuček MiroslavKunc Jaroslav586  3022
5.Pachman TomášSvoboda Jaromír-864-7-102323
6.Lážnovský JiříMüller Jiří-95136 3133
7.Tuček MiroslavKunc Petr-8-10711-62334
8.Pachman TomášKunc Jaroslav-11-7-10  0335
9.Lážnovský JiříSvoboda Jaromír18-98 3145
10.Jedlička StanislavMüller Jiří38-10-1273255
11.Šulc LadislavKunc Petr-6-3-10  0356
12.Lážnovský JiříKunc Jaroslav7512  3066
13.Jedlička StanislavSvoboda Jaromír411-64 3176
14.Tuček MiroslavMüller Jiří737  3086
15.Lážnovský JiříKunc Petr62-9-9-62387
16.Jedlička StanislavKunc Jaroslav-8-710383297
17.Tuček MiroslavSvoboda Jaromír-757-16-72398
18.Šulc LadislavMüller Jiří-6885 31108
19.         
20.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 05. 2018 09:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32722:632TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Palan Vladimír
Kačírek Lubomír
 
 
826  3010
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Šulc Martin
Štros Jan
 
 
7-8-47-122311
3.Jedlička StanislavKunc Petr-6-42-8 1312
4.Tuček MiroslavKunc Jaroslav586  3022
5.Pachman TomášSvoboda Jaromír-864-7-102323
6.Lážnovský JiříMüller Jiří-95136 3133
7.Tuček MiroslavKunc Petr-8-10711-62334
8.Pachman TomášKunc Jaroslav-11-7-10  0335
9.Lážnovský JiříSvoboda Jaromír18-98 3145
10.Jedlička StanislavMüller Jiří38-10-1273255
11.Šulc LadislavKunc Petr-6-3-10  0356
12.Lážnovský JiříKunc Jaroslav7512  3066
13.Jedlička StanislavSvoboda Jaromír411-64 3176
14.Tuček MiroslavMüller Jiří737  3086
15.Lážnovský JiříKunc Petr62-9-9-62387
16.Jedlička StanislavKunc Jaroslav-8-710383297
17.Tuček MiroslavSvoboda Jaromír-757-16-72398
18.Šulc LadislavMüller Jiří-6885 31108
19.         
20.         
21.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 05. 2018 09:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32722:632TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Palan Vladimír
Kačírek Lubomír
 
 
826  3010
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Šulc Martin
Štros Jan
 
 
7-8-47-122311
3.Jedlička StanislavKunc Petr-6-42-8 1312
4.Tuček MiroslavKunc Jaroslav586  3022
5.Pachman TomášSvoboda Jaromír-864-7-102323
6.Lážnovský JiříMüller Jiří-95136 3133
7.Tuček MiroslavKunc Petr-8-10711-62334
8.Pachman TomášKunc Jaroslav-11-7-10  0335
9.Lážnovský JiříSvoboda Jaromír18-98 3145
10.Jedlička StanislavMüller Jiří38-10-1273255
11.Šulc LadislavKunc Petr-6-3-10  0356
12.Lážnovský JiříKunc Jaroslav7512  3066
13.Jedlička StanislavSvoboda Jaromír411-64 3176
14.Tuček MiroslavMüller Jiří737  3086
15.Lážnovský JiříKunc Petr62-9-9-62387
16.Jedlička StanislavKunc Jaroslav-8-710383297
17.Tuček MiroslavSvoboda Jaromír-757-16-72398
18.Šulc LadislavMüller Jiří-6885 31108
19.         
20.         
21.         
22.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 05. 2018 09:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32722:632TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Palan Vladimír
Kačírek Lubomír
 
 
826  3010
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Šulc Martin
Štros Jan
 
 
7-8-47-122311
3.Jedlička StanislavKunc Petr-6-42-8 1312
4.Tuček MiroslavKunc Jaroslav586  3022
5.Pachman TomášSvoboda Jaromír-864-7-102323
6.Lážnovský JiříMüller Jiří-95136 3133
7.Tuček MiroslavKunc Petr-8-10711-62334
8.Pachman TomášKunc Jaroslav-11-7-10  0335
9.Lážnovský JiříSvoboda Jaromír18-98 3145
10.Jedlička StanislavMüller Jiří38-10-1273255
11.Šulc LadislavKunc Petr-6-3-10  0356
12.Lážnovský JiříKunc Jaroslav7512  3066
13.Jedlička StanislavSvoboda Jaromír411-64 3176
14.Tuček MiroslavMüller Jiří737  3086
15.Lážnovský JiříKunc Petr62-9-9-62387
16.Jedlička StanislavKunc Jaroslav-8-710383297
17.Tuček MiroslavSvoboda Jaromír