Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:21593:531TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
Wagner Jaroslav st.
Hendrych Roman
 
 
478  3010
2.Tesárek Jiří
Boháč Milan
 
 
Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
9-11-7-9 1311
3.Obrdlík ŠtěpánTrcala Michal966  3021
4.Morávek ZdeněkMasařík Lukáš-757-8-42322
5.Marek Jan st.Kouřil Vít-8411-5-92323
6.Kubina JaromírKouřil Přemysl-1610-7683233
7.Morávek ZdeněkTrcala Michal91010  3043
8.Marek Jan st.Masařík Lukáš99-7-9-82344
9.Kubina JaromírKouřil Vít876  3054
10.Obrdlík ŠtěpánKouřil Přemysl4-5108 3164
11.Marek Jan st.Trcala Michal-6639 3174
12.Kubina JaromírMasařík Lukáš-108-8-6 1375
13.Obrdlík ŠtěpánKouřil Vít79-99 3185
14.Morávek ZdeněkKouřil Přemysl7108  3095
15.Kubina JaromírTrcala Michal99-96 31105
16.Obrdlík ŠtěpánMasařík Lukáš         
17.Morávek ZdeněkKouřil Vít         
18.Marek Jan st.Kouřil Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obrdlík Štěpán30Trcala Michal04
Morávek Zdeněk21Masařík Lukáš30
Marek Jan st.12Kouřil Vít12
Kubina Jaromír31Kouřil Přemysl03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:925:31480:490SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budělovský Petr
Janeček Jaroslav
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
-4-7121053210
2.Šmejkal Radek
Zítek Patrik
 
 
Drož Jan
Bouda Petr
 
 
125-94 3120
3.Mesaroš PetrOrság David-5-7-7  0321
4.Mádel LadislavJeřábek Vladimír-10-7-8  0322
5.Brychta EdoHavel Vojtěch-6-6-3  0323
6.Broiakovskyi VsevolodKuča Jan434  3033
7.Mádel LadislavOrság David-7-7-7  0334
8.Brychta EdoJeřábek Vladimír3-5511 3144
9.Broiakovskyi VsevolodHavel VojtěchWO    3054
10.Mesaroš PetrKuča Jan-7-810-6 1355
11.Brychta EdoOrság David7-711-4-72356
12.Broiakovskyi VsevolodJeřábek Vladimír733  3066
13.Mesaroš PetrHavel Vojtěch-5-89-6 1367
14.Mádel LadislavKuča Jan-6-6-7  0368
15.Broiakovskyi VsevolodOrság David686  3078
16.Mesaroš PetrJeřábek Vladimír-3-1-7  0379
17.Mádel LadislavHavel Vojtěch         
18.Brychta EdoKuča Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mesaroš Petr04Orság David31
Mádel Ladislav03Jeřábek Vladimír22
Brychta Edo12Havel Vojtěch20
Broiakovskyi Vsevolod30Kuča Jan21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:36601:648TTC Koral Tišnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 
-6-4-14  0301
2.Cafourek Milan
Cafourek Jan
 
 
Mikeš Milan
Tvrz Jaroslav st.
 
 
-11-9-4  0302
3.Prachař MarekDospíšil Jiří ml.-88-5-5 1303
4.Martinčík TomášAntoš Jiří9-466 3113
5.Toufar ZdeněkDospíšil Pavel103-13-11133223
6.Rakovický MilanVitula Josef657  3033
7.Martinčík TomášDospíšil Jiří ml.-7-5-11  0334
8.Toufar ZdeněkAntoš Jiří-7-711-5 1335
9.Rakovický MilanDospíšil Pavel-56126 3145
10.Prachař MarekVitula Josef6-9-69-82346
11.Toufar ZdeněkDospíšil Jiří ml.-511-46-62347
12.Rakovický MilanAntoš Jiří-581014 3157
13.Prachař MarekDospíšil Pavel610-89 3167
14.Poledňa MartinVitula Josef7-97-8-112368
15.Rakovický MilanDospíšil Jiří ml.7-8-37-102369
16.Prachař MarekAntoš Jiří6-12-5-5 13610
17.Poledňa MartinDospíšil Pavel995  30  
18.Toufar ZdeněkVitula Josef-7-6-8  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prachař Marek13Dospíšil Jiří ml.40
Martinčík Tomáš11Antoš Jiří22
Toufar Zdeněk12Dospíšil Pavel03
Rakovický Milan31Vitula Josef21
Poledňa Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22596:541KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Petr
Mazurkiewicz Ivo
 
 
Zatřepálek Pavel
Šubrt Jaroslav
 
 
-12888 3110
2.Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
Mifka Alexius
Berger Miroslav
 
 
643  3020
3.Forman LiborKříž Bohumil-86109 3130
4.Ondrovčák LadislavVybíral Pavel-911-10-6 1331
5.Ondrovčák RadekOndrovčák Miroslav1011-612 3141
6.Vybíral LukášAdam Petr786  3051
7.Ondrovčák LadislavKříž Bohumil-8-10-9  0352
8.Ondrovčák RadekVybíral Pavel9-118-863262
9.Vybíral LukášOndrovčák Miroslav-101297 3172
10.Forman LiborAdam Petr897  3082
11.Ondrovčák RadekKříž Bohumil-1010-9-8 1383
12.Vybíral LukášVybíral Pavel9-9-87-102384
13.Forman LiborOndrovčák Miroslav8-10-10-6 1385
14.Ondrovčák LadislavOndra Milan8811  3095
15.Vybíral LukášKříž Bohumil7-6512 31105
16.Forman LiborVybíral Pavel9-1274 31  
17.Ondrovčák LadislavOndrovčák Miroslav1    10  
18.Ondrovčák RadekOndra Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Forman Libor21Kříž Bohumil22
Ondrovčák Ladislav12Vybíral Pavel21
Ondrovčák Radek21Ondrovčák Miroslav12
Vybíral Lukáš31Adam Petr02
   Ondra Milan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Zukal Adam
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:935:34678:692Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Ladislav
Škach Martin
 
 
Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
7-68-5-102301
2.Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
99-815 3111
3.Polívka Martin ml.Kolbert David-108-8753221
4.Přikryl JiříNovák Lukáš-9-11-6  0322
5.Zukal AdamZáděra Luboš101213  3032
6.Svoboda Lukᚎelezný Ladislav-8-59993242
7.Přikryl JiříKolbert David-98-66-52343
8.Zukal AdamNovák Lukáš9-113-14-122344
9.Svoboda LukášZáděra Luboš569  3054
10.Polívka Martin ml.Železný Ladislav-1-8-11  0355
11.Zukal AdamKolbert David-69-108-52356
12.Svoboda LukášNovák Lukáš-8-99753266
13.Polívka Martin ml.Záděra Luboš-10-97-8 1367
14.Přikryl JiříŽelezný Ladislav12-8-5-2 1368
15.Svoboda LukášKolbert David5118  3078
16.Polívka Martin ml.Novák Lukáš1199  3088
17.Přikryl JiříZáděra Luboš-1013-8-7 1389
18.Zukal AdamŽelezný Ladislav58-4-7 22  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polívka Martin ml.22Kolbert David22
Přikryl Jiří04Novák Lukáš22
Zukal Adam12Záděra Luboš22
Svoboda Lukáš40Železný Ladislav21
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34482:549MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horský Jindřich
Macák Petr
 
 
Šimo Vladimír
Čermák Milan
 
 
9-8-7-16 1301
2.Vaktor Ivan
Poláček Vladimír
 
 
Lendóci Jaroslav
Heral František
 
 
5-7-6-8 1302
3.Fábo JánBíla Jindřich510-97 3112
4.Pelikán JanHorák Aleš-13810-673222
5.Galanda FrantišekTelecká Jana6-89-2-72323
6.Horák FilipJelínek Stanislav-5-63-8 1324
7.Pelikán JanBíla Jindřich-7966 3134
8.Galanda FrantišekHorák Aleš6-18-5-6 1335
9.Horák FilipTelecká Jana789  3045
10.Fábo JánJelínek Stanislav-8-5-7  0346
11.Novotný PetrBíla Jindřich-9-5-8  0347
12.Horák FilipHorák Aleš-4-7-5  0348
13.Fábo JánTelecká Jana-15-457-52349
14.Pelikán JanJelínek Stanislav7-4-7-4 13410
15.Horák FilipBíla Jindřich-6    01  
16.Fábo JánHorák Aleš         
17.Pelikán JanTelecká Jana         
18.Novotný PetrJelínek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fábo Ján12Bíla Jindřich12
Pelikán Jan21Horák Aleš21
Galanda František02Telecká Jana21
Horák Filip12Jelínek Stanislav30
Novotný Petr01   
Stridani domaciho muzstva, Novotny Petr misto Galandy.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:36506:581TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
-2-7-7  0301
2.Šťastný Michael st.
Urban Jan
 
 
Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
-9-6-8  0302
3.Kvapil ZdeněkSirbu Jakub-5497 3112
4.Rotrekl LukášNavrátil Václav-99-7-8 1313
5.Vojtěch MartinPořízek Josef-59-89-92314
6.Paták RadekNovák Ivo-8986 3124
7.Rotrekl LukášSirbu Jakub-9-9-8  0325
8.Vojtěch MartinNavrátil Václav-7-811-6 1326
9.Paták RadekPořízek Josef12-2-9-8 1327
10.Kvapil ZdeněkNovák Ivo8-69-783237
11.Vojtěch MartinSirbu Jakub-7-6-7  0338
12.Paták RadekNavrátil Václav611-6-793248
13.Kvapil ZdeněkPořízek Josef8-4-8-4 1349
14.Rotrekl LukášNovák Ivo379  3059
15.Paták RadekSirbu Jakub-46-78-923510
16.Kvapil ZdeněkNavrátil Václav-613-6-10 13  
17.Rotrekl LukášPořízek Josef         
18.Vojtěch MartinNovák Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kvapil Zdeněk21Sirbu Jakub31
Rotrekl Lukáš12Navrátil Václav21
Vojtěch Martin03Pořízek Josef30
Paták Radek22Novák Ivo03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:Zimola Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Grulich Zdeněk
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:Sýkora Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35484:542SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
Jirouch Tomáš
Kebrle Josef
 
 
-7-08-7 1301
2.Knor Václav
Pisár Petr
 
 
Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
585  3011
3.Vičík OldřichZetocha Martin-12-7-8  0312
4.Vysloužil JanTůma Karel8-9-7-8 1313
5.Babáková RadkaSlavíček Martin-57810 3123
6.Javůrek MartinFila Martin-4-911593233
7.Vysloužil JanZetocha Martin-7-5-6  0334
8.Babáková RadkaTůma Karel-55-10-10 1335
9.Javůrek MartinSlavíček Martin8-10-8993245
10.Vičík OldřichFila Martin3103  3055
11.Babáková RadkaZetocha Martin-44-7-7 1356
12.Javůrek MartinTůma Karel-5-63-5 1357
13.Vičík OldřichSlavíček Martin-10-6-10  0358
14.Vysloužil JanFila Martin-7-119-8 1359
15.Javůrek MartinZetocha Martin-5-8-6  03510
16.Vičík OldřichTůma Karel-109   11  
17.Vysloužil JanSlavíček Martin         
18.Babáková RadkaFila Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vičík Oldřich12Zetocha Martin40
Vysloužil Jan03Tůma Karel30
Babáková Radka12Slavíček Martin12
Javůrek Martin22Fila Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5390:279Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Pavel
Přibík Jan
 
 
Kadeřábek Milan
Mach Jindřich
 
 
-98-63113210
2.Andrt Tomáš
Rezek Jan
 
 
Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
71312  3020
3.Císarík PavelDospíšil Pavel ml.243  3030
4.Peška LadislavHruška Pavel886  3040
5.Šlapanský JanCvrkal Richard855  3050
6.Štěpán LiborDospíšil Jiří-1045-8103260
7.Peška LadislavDospíšil Pavel ml.949  3070
8.Šlapanský JanHruška Pavel1189  3080
9.Štěpán LiborCvrkal Richard4129  3090
10.Císarík PavelDospíšil Jiří12-968 31100
11.Šlapanský JanDospíšil Pavel ml.7-6-6  12  
12.Štěpán LiborHruška Pavel         
13.Císarík PavelCvrkal Richard         
14.Peška LadislavDospíšil Jiří         
15.Štěpán LiborDospíšil Pavel ml.         
16.Císarík PavelHruška Pavel         
17.Peška LadislavCvrkal Richard         
18.Šlapanský JanDospíšil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císarík Pavel20Dospíšil Pavel ml.02
Peška Ladislav20Hruška Pavel02
Šlapanský Jan20Cvrkal Richard02
Štěpán Libor20Dospíšil Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Němec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30633:569TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Pachman Tomáš
Hájek Lukáš
 
 
56-74 3110
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
1010-7-6-82311
3.Juřík AdamVybíral Marek710-11-9-72312
4.Sedláček JosefAndorko Pavel-69-4-9 1313
5.Černý RadekVybíral Matouš-7233 3123
6.Fischer KarelAdam Petr95-9-1083233
7.Sedláček JosefVybíral Marek-5-7-2  0334
8.Černý RadekAndorko Pavel-11-88-4 1335
9.Fischer KarelVybíral Matouš631  3045
10.Juřík AdamAdam Petr-5846 3155
11.Černý RadekVybíral Marek-79-8-7 1356
12.Fischer KarelAndorko Pavel474  3066
13.Juřík AdamOndrovčák Ladislav-9664 3176
14.Sedláček JosefAdam Petr-10-9-5  0377
15.Fischer KarelVybíral Marek-76910 3187
16.Juřík AdamAndorko Pavel8-1283 3197
17.Sedláček JosefOndrovčák Ladislav95-65 31107
18.Černý RadekAdam Petr-4    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juřík Adam31Vybíral Marek31
Sedláček Josef13Andorko Pavel22
Černý Radek12Vybíral Matouš02
Fischer Karel40Adam Petr12
   Ondrovčák Ladislav02
Střídání hosté: Ondrovčák Ladislav místo Vybíral Matouš



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Zukal Adam
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:810:25283:353STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Marek
Mráz Roman
 
 
Hrbek Jiří
 
 
-10678 3110
2.Císař Jan
Jaroš Antonín
 
 
Moravec Petr st.
Spiegl Richard
 
 
795  3020
3.Zukal AlešKřepela Radim-4-6-6  0321
4.Petr MichalPačinek Jakub-8-5-7  0322
5.Fiala KarelTěžký Pavel-8-9-12  0323
6.Kaluža TomášKrása Petr ml.-10-410-8 1324
7.Petr MichalKřepela Radim-8-6-6  0325
8.Fiala KarelPačinek Jakub-7-9-7  0326
9.Kaluža TomášTěžký Pavel767  3036
10.Zukal AlešKrása Petr ml.-4-6-10  0337
11.Fiala KarelKřepela Radim-6-5-1  0338
12.Kaluža TomášPačinek Jakub-9    01  
13.Zukal AlešTěžký Pavel         
14.Petr MichalKrása Petr ml.         
15.Kaluža TomášKřepela Radim         
16.Zukal AlešPačinek Jakub         
17.Petr MichalTěžký Pavel         
18.Fiala KarelKrása Petr ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zukal Aleš02Křepela Radim30
Petr Michal02Pačinek Jakub20
Fiala Karel03Těžký Pavel11
Kaluža Tomáš11Krása Petr ml.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Netolička Lubomír
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:34649:636MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
-9-10-9  0301
2.Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
Fuka Martin
Loudín Přemysl
 
 
-6599 3111
3.Konečný ŠtěpánPečinka Lukáš-9-10-7  0312
4.Obalil JiříFrühauf Michael13210  3022
5.Kutil LiborFilák Tomáš-11-6-8  0323
6.Bezděk LubošNetolička Lubomír762  3033
7.Obalil JiříPečinka Lukáš-5-68-8 1334
8.Kutil LiborFrühauf Michael979  3044
9.Bezděk LubošFilák Tomáš-10-1189-102345
10.Konečný ŠtěpánNetolička Lubomír-108-8-8 1346
11.Kutil LiborPečinka Lukáš8-116-8-102347
12.Bezděk LubošFrühauf Michael-9729 3157
13.Konečný ŠtěpánFilák Tomáš7-57-2-72358
14.Obalil JiříNetolička Lubomír9-685 3168
15.Bezděk LubošPečinka Lukáš4-899 3178
16.Konečný ŠtěpánFrühauf Michael997  3088
17.Obalil JiříFilák Tomáš9-7-84-92389
18.Kutil LiborNetolička Lubomír-4-10-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konečný Štěpán13Pečinka Lukáš31
Obalil Jiří22Frühauf Michael04
Kutil Libor13Filák Tomáš40
Bezděk Luboš31Netolička Lubomír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:31381:444TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seidl Josef
Ulip Miloslav
 
 
Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
-69-97-92301
2.Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
-8-10-7  0302
3.Obrdlík ŠtěpánMikuš Juraj-6-9-7  0303
4.Kamenský PetrWeiser Daniel-6-7-7  0304
5.Vránová RadanaKamenický Tomáš-8-6-11  0305
6.Marek Jan st.Trávníček Tomáš6611  3015
7.Kamenský PetrMikuš Juraj-7-9-3  0316
8.Vránová RadanaWeiser Daniel-787-8-82317
9.Marek Jan st.Kamenický Tomáš988  3027
10.Obrdlík ŠtěpánTrávníček Tomáš-9-7-7  0328
11.Vránová RadanaMikuš Juraj-7-5-7  0329
12.Marek Jan st.Weiser Daniel410-53 3139
13.Obrdlík ŠtěpánKamenický Tomáš-9-8-13  03310
14.Kamenský PetrTrávníček Tomáš-6-5-6  03  
15.Marek Jan st.Mikuš Juraj8-59-81032  
16.Obrdlík ŠtěpánWeiser Daniel5-6-7-4 13  
17.Kamenský PetrKamenický Tomáš         
18.Vránová RadanaTrávníček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Obrdlík Štěpán03Mikuš Juraj30
Kamenský Petr02Weiser Daniel21
Vránová Radana03Kamenický Tomáš21
Marek Jan st.30Trávníček Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Šafařík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26581:557Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
Trajhan Miroslav
Bašta Marek
 
 
786  3010
2.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
978  3020
3.Ertl JakubStudýnka František547  3030
4.Vališ PetrMelichar Libor8-107-883240
5.Vašulín KarelŠafařík Jan8-6-5-7 1341
6.Paták ZdeněkStudýnka Miloslav10-7-8-1 1342
7.Vališ PetrStudýnka František-11-9108-72343
8.Vašulín KarelMelichar Libor-9-8-4  0344
9.Paták ZdeněkŠafařík Jan796  3054
10.Ertl JakubStudýnka Miloslav7-998 3164
11.Vašulín KarelStudýnka František9-6-8-5 1365
12.Paták ZdeněkMelichar Libor-111258 3175
13.Ertl JakubŠafařík Jan8-968 3185
14.Vališ PetrStudýnka Miloslav6-978 3195
15.Paták ZdeněkStudýnka František-8-7-6  0396
16.Ertl JakubMelichar Libor6-89-5832106
17.Vališ PetrŠafařík Jan1458  30  
18.Vašulín KarelStudýnka Miloslav-4-6-12  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ertl Jakub40Studýnka František31
Vališ Petr21Melichar Libor13
Vašulín Karel03Šafařík Jan12
Paták Zdeněk22Studýnka Miloslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:921:33476:544TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulec Jakub
Ort Josef
 
 
Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
9-3-5-8 1301
2.Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
Krucký Rudolf
Řípa Vladimír
 
 
812-47 3111
3.Kubík JosefLičbinský Roman8-9-9-10 1312
4.Mocek MilanŠefr Filip10-9-5993222
5.Mosnák MilanNovák Martin8-884 3132
6.Jangl MarekPavelka Jakub-13-588-92333
7.Mocek MilanLičbinský Roman-3-9713-62334
8.Mosnák MilanŠefr Filip7-4-7753244
9.Jangl MarekNovák Martin-14-10-9  0345
10.Kubík JosefPavelka Jakub-17-7-7 1346
11.Mosnák MilanLičbinský Roman-8-9-10  0347
12.Jangl MarekŠefr Filip-9-66-3 1348
13.Kubík JosefNovák Martin-99-5-4 1349
14.Mocek MilanPavelka Jakub-612   11  
15.Jangl MarekLičbinský Roman         
16.Kubík JosefŠefr Filip         
17.Mocek MilanNovák Martin         
18.Mosnák MilanPavelka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubík Josef03Ličbinský Roman30
Mocek Milan11Šefr Filip12
Mosnák Milan21Novák Martin21
Jangl Marek03Pavelka Jakub20
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Kouřil Přemysl
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35650:669TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Miroslav
Loudín Petr
 
 
Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
68-611 3110
2.Krejčí Milan
Leder Jiří
 
 
Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
-988-8-82311
3.Rachunek MartinGrufík Kamil97-99 3121
4.Studnička OndřejKalivoda Petr8108  3031
5.Valko JanPolášek Michal6613  3041
6.Kouřil PřemyslBaláž Branislav-7-814-6 1342
7.Studnička OndřejGrufík Kamil7-915-663252
8.Valko JanKalivoda Petr8-8-57-82353
9.Kouřil PřemyslPolášek Michal687  3063
10.Rachunek MartinBaláž Branislav-3-10-8  0364
11.Valko JanGrufík Kamil-69-6-7 1365
12.Kouřil PřemyslKalivoda Petr-76-78-112366
13.Rachunek MartinPolášek Michal8510  3076
14.Studnička OndřejBaláž Branislav-4-9-8  0377
15.Kouřil PřemyslGrufík Kamil-9-13-5  0378
16.Rachunek MartinKalivoda Petr-8-98-9 1379
17.Studnička OndřejPolášek Michal-9956 3189
18.Valko JanBaláž Branislav-4-58-3 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rachunek Martin22Grufík Kamil22
Studnička Ondřej31Kalivoda Petr31
Valko Jan13Polášek Michal04
Kouřil Přemysl13Baláž Branislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:827:33550:575SKST Mart Hodonín Stavoimpex E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šembera Karel
Holman Martin
 
 
Rosa Martin
Tichý Jiří
 
 
8-910-653210
2.Brant Pavel
Ulrich Radek
 
 
Holub Zdeněk
Zatřepálek Michal
 
 
6811  3020
3.Halický DavidPodrazil David-10-5-6  0321
4.Traxler JanSvoboda Petr-97-88113231
5.Táborský JindřichTrgo Miloš7-812-683241
6.Třináctý RichardBuriánek Patrik7-9-9-12 1342
7.Traxler JanPodrazil David58-510 3152
8.Táborský JindřichSvoboda Petr-63-99-72353
9.Třináctý RichardTrgo Miloš-95-5-9 1354
10.Halický DavidBuriánek Patrik-8-8-7  0355
11.Táborský JindřichPodrazil David-7-810-4 1356
12.Třináctý RichardSvoboda Petr685  3066
13.Halický DavidTrgo Miloš-4-69-5 1367
14.Traxler JanBuriánek Patrik-1097-753277
15.Třináctý RichardPodrazil David-7-9-6  0378
16.Halický DavidSvoboda Petr         
17.Traxler JanTrgo Miloš         
18.Táborský JindřichBuriánek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halický David03Podrazil David31
Traxler Jan30Svoboda Petr12
Táborský Jindřich12Trgo Miloš21
Třináctý Richard13Buriánek Patrik21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:915:30392:451TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Miroslav
Štepka Vladimír
 
 
Holý Jiří
Cír Libor
 
 
-1060-9-52301
2.Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
Fojtík Jiří
Jirásko Robert
 
 
8-849 3111
3.Mach OndřejDaněk Zdeněk ml.-5-4-5  0312
4.Havránek LukášHejdušek Ivan-10-7-8  0313
5.Novotný PetrHynšt Martin11-6146 3123
6.Galanda FrantišekDaněk Zdeněk st.-87-6-11 1324
7.Havránek LukášDaněk Zdeněk ml.-9-35-11 1325
8.Novotný PetrHejdušek Ivan-2-9-7  0326
9.Galanda FrantišekHynšt Martin87-59 3136
10.Mach OndřejDaněk Zdeněk st.-10-4-8  0337
11.Novotný PetrDaněk Zdeněk ml.-7-99-8 1338
12.Galanda FrantišekHejdušek Ivan-5-108-11 1339
13.Mach OndřejHynšt Martin-7-6   02  
14.Havránek LukášDaněk Zdeněk st.         
15.Galanda FrantišekDaněk Zdeněk ml.         
16.Mach OndřejHejdušek Ivan         
17.Havránek LukášHynšt Martin         
18.Novotný PetrDaněk Zdeněk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Ondřej02Daněk Zdeněk ml.30
Havránek Lukáš02Hejdušek Ivan30
Novotný Petr12Hynšt Martin02
Galanda František12Daněk Zdeněk st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:28611:555TJ Cemo Mokrá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Januška Pavel
Tesárek Jiří
 
 
Kulíšek Marek
Maryška Josef
 
 
677  3010
2.Januška Václav
Hraba Milan
 
 
Valenta Petr
Topol Martin
 
 
3-137-393220
3.Levardi RobertPernička Pavel9-68-9-92321
4.Rotrekl MichalMrkvan Miroslav8-97-5-42322
5.Hofírek DominikKleinhampl Miroslav744  3032
6.Vojtěch TomášPelánek Ondřej6-588 3142
7.Rotrekl MichalPernička Pavel-7-8-9  0343
8.Hofírek DominikMrkvan Miroslav-9-11-8  0344
9.Vojtěch TomášKleinhampl Miroslav-11-9-6  0345
10.Levardi RobertPelánek Ondřej54-58 3155
11.Hofírek DominikPernička Pavel8-61111 3165
12.Vojtěch TomášMrkvan Miroslav665  3075
13.Levardi RobertKleinhampl Miroslav-8609 3185
14.Rotrekl MichalPelánek Ondřej5511  3095
15.Vojtěch TomášPernička Pavel-67-58-92396
16.Levardi RobertMrkvan Miroslav-5-6-9  0397
17.Rotrekl MichalKleinhampl Miroslav6-937 31107
18.Hofírek DominikPelánek Ondřej665  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Levardi Robert22Pernička Pavel31
Rotrekl Michal22Mrkvan Miroslav31
Hofírek Dominik21Kleinhampl Miroslav13
Vojtěch Tomáš22Pelánek Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:429:19450:349TJ Holásky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirnig Jan
Bombala Ivan
 
 
Legát Lukáš
Chalupa Josef
 
 
-5-10-7  0301
2.Adámek Zdeněk
Šimon Vratislav
 
 
Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
8-768 3111
3.Pospíšil JosefJízdný Martin-6911-843221
4.Žilka MilanŠtourač Milan17-7-493231
5.Špondr MartinŠplíchal Jiří7-5-7-3 1332
6.Škvařil PetrWO    3042
7.Žilka MilanJízdný Martin5-7-9-10 1343
8.Špondr MartinŠtourač Milan7-664 3153
9.Škvařil PetrŠplíchal Jiří698  3063
10.Pospíšil JosefWO    3073
11.Špondr MartinJízdný Martin-6-5-8  0374
12.Škvařil PetrŠtourač Milan-86710 3184
13.Pospíšil JosefŠplíchal JiříWO    3094
14.Žilka Milan         
15.Škvařil PetrJízdný Martin         
16.Pospíšil JosefŠtourač Milan         
17.Žilka MilanŠplíchal Jiří         
18.Špondr Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Josef10Jízdný Martin21
Žilka Milan11Štourač Milan03
Špondr Martin12Šplíchal Jiří11
Škvařil Petr20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany BVrchní
rozhodčí:
Frimmer Ján
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33482:523TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karas Ondřej
Noul Josef
 
 
Šulc Dalibor
Štros Jan
 
 
-3-49-1 1301
2.Holan Josef
Šulc Martin
 
 
Kačírek Lubomír
Palan Vladimír
 
 
-6-6-9  0302
3.Götz BořivojStřítežský Roman-7-779-42303
4.Daněk Zdeněk st.Chmelík Daniel-7-8-2  0304
5.Frimmer JánSchwarz Milan-8-7-12  0305
6.Horák PetrBarč Andrej14-1096 3115
7.Daněk Zdeněk st.Střítežský Roman-8747 3125
8.Frimmer JánChmelík Daniel-8-106-8 1326
9.Horák PetrSchwarz Milan-5-857-92327
10.Götz BořivojBarč Andrej-5-10-9  0328
11.Frimmer JánStřítežský Roman-7648 3138
12.Horák PetrChmelík Daniel466  3048
13.Götz BořivojSchwarz Milan6-9-8-10 1349
14.Daněk Zdeněk st.Barč Andrej138-8-11-823410
15.Horák PetrStřítežský Roman-410-9-8 13  
16.Hrabal MarekChmelík Daniel-3-7   02  
17.Daněk Zdeněk st.Schwarz Milan         
18.Frimmer JánBarč Andrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Götz Bořivoj03Střítežský Roman12
Daněk Zdeněk st.12Chmelík Daniel21
Frimmer Ján12Schwarz Milan30
Horák Petr21Barč Andrej21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23580:528KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
Šmíd Miroslav
Šprungl Jan
 
 
655  3010
2.Laube Robert
Hrdlička Pavel
 
 
Šturc Jaroslav
Frühauf Jindřich
 
 
-735-7-62311
3.Kazdera PavelMusil Tomáš86-10-1193221
4.Kovář Josef st.Šalomoun Ivo-686-10-52322
5.Zimek JaroslavMečl Zdeněk879  3032
6.Hruška PetrPolák Jan46-106 3142
7.Kovář Josef st.Musil Tomáš8-1065 3152
8.Zimek JaroslavŠalomoun Ivo8107  3062
9.Hruška PetrMečl Zdeněk84-78 3172
10.Kazdera PavelPolák Jan8104  3082
11.Zimek JaroslavMusil Tomáš-8-109-14 1383
12.Hruška PetrŠalomoun Ivo-108-6-4 1384
13.Kazdera PavelMečl Zdeněk6-1048 3194
14.Kovář Josef st.Polák JanWO    0395
15.Hruška PetrMusil Tomáš8-1013-151132105
16.Kazdera PavelŠalomoun Ivo-6-2-4  03  
17.Kovář Josef st.Mečl Zdeněk         
18.Zimek JaroslavPolák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kazdera Pavel30Musil Tomáš13
Kovář Josef st.11Šalomoun Ivo21
Zimek Jaroslav21Mečl Zdeněk03
Hruška Petr31Polák Jan02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:Damborský Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Himal Tomáš
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:Konečný Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23609:536TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Petr
Skusil Josef
 
 
Navrátil Jan
Dejmková Eliška
 
 
38-72 3110
2.Karmazín Pavel
Navrátil Tomáš
 
 
Janoušek Zdeněk
Vinický Stanislav
 
 
58-412 3120
3.Konečný JaroslavŠkorpík Jan10-1196 3130
4.Zajíc RenéZáděra František-109-8-6 1331
5.Himal TomášKolbert Radek94-9-9-72332
6.Damborský BohumilKřupala Vladislav3109  3042
7.Zajíc RenéŠkorpík Jan-8-1011683252
8.Himal TomášZáděra František8-76-10-72353
9.Damborský BohumilKolbert Radek795  3063
10.Konečný JaroslavKřupala Vladislav927  3073
11.Himal Tomᚊkorpík Jan-7-798-102374
12.Damborský BohumilZáděra František-885-543284
13.Konečný JaroslavKolbert Radek-11-8-9  0385
14.Zajíc RenéKřupala Vladislav11-1159 3195
15.Damborský BohumilŠkorpík Jan9137  30105
16.Konečný JaroslavZáděra František         
17.Zajíc RenéKolbert Radek         
18.Himal TomášKřupala Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Jaroslav21Škorpík Jan13
Zajíc René21Záděra František21
Himal Tomáš03Kolbert Radek21
Damborský Bohumil40Křupala Vladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lažánky AVrchní
rozhodčí:
Galla Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24555:512TJ Lažánky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunst Břetislav
Elstner Lukáš
 
 
Kracman Martin
Koloc Jaroslav
 
 
-8237 3110
2.Blažek Jan
Slobodzian Jakub
 
 
Pleticha Vladimír
Luka Václav
 
 
-610-9-5 1311
3.Galla MartinKvarda Lubomír3-5-10-8 1312
4.Sova JanRyšavý Filip-6-3135-92313
5.Urbánek PavelŠibl Robert-69108 3123
6.Brandštettr TomášSedláček Libor-6-611-8 1324
7.Sova JanKvarda Lubomír-3-4-9  0325
8.Urbánek PavelRyšavý Filip8810  3035
9.Brandštettr Tomᚊibl Robert8-957 3145
10.Galla MartinSedláček Libor78-51 3155
11.Urbánek PavelKvarda Lubomír-7-7-4  0356
12.Brandštettr TomášRyšavý Filip-799-1063266
13.Galla MartinŠibl Robert768  3076
14.Sova JanSedláček Libor784  3086
15.Brandštettr TomášKvarda Lubomír644  3096
16.Galla MartinRyšavý Filip7108  30106
17.Sova JanŠibl Robert78   20  
18.Urbánek PavelSedláček Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galla Martin31Kvarda Lubomír31
Sova Jan12Ryšavý Filip13
Urbánek Pavel21Šibl Robert03
Brandštettr Tomáš31Sedláček Libor12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Adamov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonin
HOSTUJÍCÍ:KST Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 4 Adamov 67904, Tělocvična základní školy, vstup od hřiště z vrchu ulice SADOVA 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:631:24523:492Spartak Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibáň Václav
Smolíková Jana
 
 
Rozumný Karel
Kyncl Jiří
 
 
9-8-8-6 1301
2.Matouš Karel
Bulvas Vladislav
 
 
Wagner Jaroslav ml.
Pospíšil Libor
 
 
4-9-7-3 1302
3.Beneš ZbyněkTrávniček Boris-7-84-9 1303
4.Masařík RadimSrna Antonín-4-69-8 1304
5.Dočkalová GabrielaLibánek Ondřej475  3014
6.Kapusta JánDrápal Petr8-4-71043224
7.Masařík RadimTrávniček Boris811-95 3134
8.Dočkalová GabrielaSrna Antonín-9-766-102335
9.Kapusta JánLibánek Ondřej10118  3045
10.Beneš ZbyněkDrápal Petr79-58 3155
11.Dočkalová GabrielaTrávniček Boris3-1068 3165
12.Kapusta JánSrna Antonín10-9-9-4 1366
13.Beneš ZbyněkLibánek Ondřej-74911 3176
14.Masařík RadimDrápal Petr688  3086
15.Kapusta JánTrávniček Boris         
16.Beneš ZbyněkSrna Antonín         
17.Masařík RadimLibánek Ondřej         
18.Dočkalová GabrielaDrápal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beneš Zbyněk21Trávniček Boris12
Masařík Radim21Srna Antonín30
Dočkalová Gabriela21Libánek Ondřej03
Kapusta Ján21Drápal Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KP - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37621:653KST Blansko D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Antonín
Urbánek Jan
 
 
Čuban Jiří
Durdis Petr st.
 
 
676  3010
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Veselý Pavel
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
-2-6-5  0311
3.Křepela ZdeněkBednář Josef-7-8-8  0312
4.Horváth TomášTrávníčková Karla-9-9-6  0313
5.Sekanina JanZukal Aleš-64-9873223
6.Svěrák MartinFiala Karel989  3033
7.Horváth TomášBednář Josef-8-8-5  0334
8.Sekanina JanTrávníčková Karla7157  3044
9.Svěrák MartinZukal Aleš298  3054
10.Křepela ZdeněkFiala Karel9-15-9993264
11.Sekanina JanBednář Josef7-2-6-10 1365
12.Svěrák MartinTrávníčková Karla8-7-4623275
13.Křepela ZdeněkZukal Aleš8-87-7-92376
14.Horváth TomášFiala Karel-710-77-82377
15.Svěrák MartinBednář Josef-123-11-7 1378
16.Křepela ZdeněkTrávníčková Karla-59513 3188
17.Horváth TomášZukal Aleš-4-8-6  0389
18.Sekanina JanFiala Karel-5-810-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křepela Zdeněk22Bednář Josef40
Horváth Tomáš04Trávníčková Karla13
Sekanina Jan22Zukal Aleš22
Svěrák Martin31Fiala Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:730:27534:443TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heilek Milan
Heilek Miroslav
 
 
Macoun Vlastimil
Durdis Petr ml.
 
 
78-8-9-92301
2.Nešněra Jiří
Šlapáček Martin
 
 
Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
-10-5-8  0302
3.Vojáček JaromírWO    3012
4.Rafaj Zdeněk st.Jelínek Marek-4-9-8  0313
5.Bubla Jaroslav st.Mráz David6-7-101083223
6.Šebeček MarekSpáčil Tomáš-61099 3133
7.Rafaj Zdeněk st.WO    3043
8.Bubla Jaroslav st.Jelínek Marek-78-5-5 1344
9.Šebeček MarekMráz David10-4-9-10 1345
10.Vojáček JaromírSpáčil Tomáš57-710 3155
11.Bubla Jaroslav st.WO    3065
12.Šebeček MarekJelínek Marek-8510-993275
13.Vojáček JaromírMráz David-6-44-8 1376
14.Rafaj Zdeněk st.Spáčil Tomáš-8-67-10 1377
15.Šebeček MarekWO    3087
16.Vojáček JaromírJelínek Marek         
17.Rafaj Zdeněk st.Mráz David         
18.Bubla Jaroslav st.Spáčil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojáček Jaromír11Jelínek Marek21
Rafaj Zdeněk st.02Mráz David21
Bubla Jaroslav st.11Spáčil Tomáš12
Šebeček Marek21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice AVrchní
rozhodčí:
Supuka Anton
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skolni 711, Bucovice, Telocvicna ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16524:440TJ Sokol Bučovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
Sobotka Jiří
Rufer Vladislav
 
 
465  3010
2.Holman Martin
Křivánek Luboš
 
 
Šimek Jiří
Vejtruba Václav
 
 
688  3020
3.Bil MartinSedláček Radek-11-871073230
4.Dragan TomášKalousek Viktor996  3040
5.Macháň DavidZubal Ladislav6118  3050
6.Spirit MichalBastl Pavel3-10610 3160
7.Dragan TomášSedláček Radek-9-869-92361
8.Macháň DavidKalousek Viktor-7-8-11  0362
9.Spirit MichalZubal Ladislav78-87 3172
10.Bil MartinBastl Pavel-68910 3182
11.Macháň DavidSedláček Radek889  3092
12.Spirit MichalKalousek Viktor4-1310-11-72393
13.Bil MartinZubal Ladislav6-78-11532103
14.Dragan TomášBastl Pavel         
15.Spirit MichalSedláček Radek         
16.Bil MartinKalousek Viktor         
17.Dragan TomášZubal Ladislav         
18.Macháň DavidBastl Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bil Martin30Sedláček Radek12
Dragan Tomáš11Kalousek Viktor21
Macháň David21Zubal Ladislav03
Spirit Michal21Bastl Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:37668:679SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Fischer Jiří
 
 
Landa Miloslav
Lev Leoš
 
 
-3-4-5  0301
2.Čihák Josef st.
Sixta Jaroslav
 
 
Sklenář Tomáš
Nový Oto
 
 
7-68-883211
3.Šťastný PavelKřepela Lubomír5-7-9-5 1312
4.Fučík PetrSuchý Petr1393  3022
5.Vermouzek FrantišekCetkovský Martin-119-32-102323
6.Šípka ZdeněkKrása Petr st.68-44 3133
7.Fučík PetrKřepela Lubomír-2-8-2  0334
8.Vermouzek FrantišekSuchý Petr-21275 3144
9.Šípka ZdeněkCetkovský Martin-9128-753254
10.Šťastný PavelKrása Petr st.-8-74-9 1355
11.Vermouzek FrantišekKřepela Lubomír-9910-8-62356
12.Šípka ZdeněkSuchý Petr-44-68103266
13.Šťastný PavelCetkovský Martin-6-9-9  0367
14.Fučík PetrKrása Petr st.-39-7-8 1368
15.Šípka ZdeněkKřepela Lubomír8-10104 3178
16.Šťastný PavelSuchý Petr58-7-933288
17.Fučík PetrCetkovský Martin47-88 3198
18.Vermouzek FrantišekKrása Petr st.-98108 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťastný Pavel13Křepela Lubomír31
Fučík Petr22Suchý Petr04
Vermouzek František22Cetkovský Martin22
Šípka Zdeněk40Krása Petr st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec AVrchní
rozhodčí:
Rotrekl David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:912:29325:417TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Michael st.
Smrčka Karel
 
 
Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
-8-8-8  0301
2.Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
Rujder David
Hák Zdeněk st.
 
 
-610610 3111
3.Vodák JiříKrejčí Dalibor-8-11-4  0312
4.Svoboda JanRotrekl David-7-6-4  0313
5.Koumar JiříRobek Petr868  3023
6.Zouhar MichalJečmínek Radek-7-7-4  0324
7.Svoboda JanKrejčí Dalibor-1-10-7  0325
8.Koumar JiříRotrekl David-2-8-9  0326
9.Zouhar MichalRobek Petr-6499 3136
10.Vodák JiříJečmínek Radek-5-5-6  0337
11.Koumar JiříKrejčí Dalibor126-8-3-92338
12.Zouhar MichalRotrekl David-8-97-4 1339
13.Vodák JiříRobek Petr         
14.Svoboda JanJečmínek Radek         
15.Zouhar MichalKrejčí Dalibor         
16.Vodák JiříRotrekl David         
17.Svoboda JanRobek Petr         
18.Koumar JiříJečmínek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vodák Jiří02Krejčí Dalibor30
Svoboda Jan02Rotrekl David30
Koumar Jiří12Robek Petr02
Zouhar Michal12Ječmínek Radek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:531:24553:487TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roztočil Jiří
Pelikán Petr
 
 
Koros Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
-10-4-7  0301
2.Spousta Jan
Kunc Petr
 
 
Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
-10-9-7  0302
3.Drábek IvoKuchařič Jiří st.-1059-9-102303
4.Čechovský VáclavNovák Radek137-11-883213
5.Čechovský MartinCharvát Vít ml.55-66 3123
6.Salajka MilanHrbáček Milan3-12-8-10 1324
7.Čechovský VáclavKuchařič Jiří st.910-7-853234
8.Čechovský MartinNovák Radek5-824 3144
9.Salajka MilanCharvát Vít ml.86-104 3154
10.Drábek IvoHrbáček Milan-11-86-9 1355
11.Čechovský MartinKuchařič Jiří st.497  3065
12.Salajka MilanNovák Radek888  3075
13.Drábek IvoCharvát Vít ml.8-66-643285
14.Čechovský VáclavHrbáček Milan7912  3095
15.Salajka MilanKuchařič Jiří st.88   20  
16.Drábek IvoNovák Radek         
17.Čechovský VáclavCharvát Vít ml.         
18.Čechovský MartinHrbáček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drábek Ivo12Kuchařič Jiří st.12
Čechovský Václav30Novák Radek03
Čechovský Martin30Charvát Vít ml.03
Salajka Milan21Hrbáček Milan21
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:Zástěra Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:Kratochvíl Jaroslav
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:5357:215TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petera Petr
Paukner Milan
 
 
Kotrbatý Petr
Šprysl Josef
 
 
-647-5-82301
2.Lachout Pavel
Zloch Petr
 
 
Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
-8788 3111
3.Šubík JiříŠvejda Alois679  3021
4.Kratochvíl JaroslavHanák Zdeněk576  3031
5.Volek Pavel ml.Mikulík Jan244  3041
6.Zástěra LiborMrenica Ondřej243  3051
7.Kratochvíl JaroslavŠvejda Alois-101061 3161
8.Volek Pavel ml.Hanák Zdeněk268  3071
9.Zástěra LiborMikulík Jan518  3081
10.Šubík JiříMrenica Ondřej973  3091
11.Volek Pavel ml.Švejda Alois         
12.Zástěra LiborHanák Zdeněk         
13.Šubík JiříMikulík Jan         
14.Kratochvíl JaroslavMrenica Ondřej         
15.Zástěra LiborŠvejda Alois         
16.Šubík JiříHanák Zdeněk         
17.Kratochvíl JaroslavMikulík Jan         
18.Volek Pavel ml.Mrenica Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šubík Jiří20Švejda Alois02
Kratochvíl Jaroslav20Hanák Zdeněk02
Volek Pavel ml.20Mikulík Jan02
Zástěra Libor20Mrenica Ondřej02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:429:14433:351T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lesák Jakub
Hlaváč Pavel
 
 
Bartůněk Petr
Freisleben Zdeněk
 
 
716  3010
2.Kadlec Lukáš
Kovář Jan
 
 
Macháček Pavel st.
Selement Jaroslav
 
 
-8-67-4 1311
3.Rybár Dušan st.Chvátal Tomáš5811  3021
4.Kalivoda MartinPříkaský Zbyněk-5-7-7  0322
5.Juras PavelDrábek Milan385  3032
6.Rybár Dušan ml.Chvátal Antonín763  3042
7.Kalivoda MartinChvátal Tomáš-7-7-9  0343
8.Juras PavelPříkaský Zbyněk10-15-7-8 1344
9.Rybár Dušan ml.Drábek Milan4610  3054
10.Rybár Dušan st.Chvátal Antonín4109  3064
11.Juras PavelChvátal Tomáš758  3074
12.Rybár Dušan ml.Příkaský Zbyněk4-8-9663284
13.Rybár Dušan st.Drábek Milan5119  3094
14.Kalivoda MartinChvátal Antonín9    10  
15.Rybár Dušan ml.Chvátal Tomáš         
16.Rybár Dušan st.Příkaský Zbyněk         
17.Kalivoda MartinDrábek Milan         
18.Juras PavelChvátal Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybár Dušan st.30Chvátal Tomáš12
Kalivoda Martin02Příkaský Zbyněk21
Juras Pavel21Drábek Milan03
Rybár Dušan ml.30Chvátal Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CVrchní
rozhodčí:
Buřil Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1024:32507:540TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořejší Miroslav
Dropa Miloš
 
 
Srch Radek
Steiner Petr
 
 
-7-8-5  0301
2.Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
Dlouhý Jiří
Košák Vojtěch
 
 
7-586 3111
3.Boruta VladislavKamenský Petr37-9-6-72312
4.Petrželka Tomᚎajdlík Ludvík-9-10-8  0313
5.Vašík MichalLanová Renata-126-94-72314
6.Koutný FrantišekČerný Zdeněk6-3-67-92315
7.Petrželka TomášKamenský Petr7-6-4-12 1316
8.Vašík MichalŽajdlík Ludvík6-10-106-72317
9.Koutný FrantišekLanová Renata788  3027
10.Boruta VladislavČerný Zdeněk-6-689-12328
11.Vašík MichalKamenský Petr12-4-1010-92329
12.Koutný FrantišekŽajdlík Ludvík813-44 3139
13.Boruta VladislavLanová Renata77-11-4-1123310
14.Petrželka TomášČerný Zdeněk-5-67-4 13  
15.Koutný FrantišekKamenský Petr         
16.Boruta VladislavŽajdlík Ludvík         
17.Petrželka TomášLanová Renata         
18.Vašík MichalČerný Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Boruta Vladislav03Kamenský Petr30
Petrželka Tomáš02Žajdlík Ludvík21
Vašík Michal03Lanová Renata21
Koutný František21Černý Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Šafařík Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1036:33635:639SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voráč Jiří
Valenta Vratislav
 
 
Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
987  3010
2.Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
-10995 3120
3.Hladký RostislavŠprtová Karolína258  3030
4.Šafaříková SandraBrhel Štěpán-139-6-10 1331
5.Hušek JindřichMalík Vladimír-3-115593241
6.Kuchař PavelKosík Tomáš10-4-7-3 1342
7.Šafaříková SandraŠprtová Karolína1167  3052
8.Hušek JindřichBrhel Štěpán-36-5-8 1353
9.Kuchař PavelMalík Vladimír88-6-3-92354
10.Hladký RostislavKosík Tomáš11106  3064
11.Hušek JindřichŠprtová Karolína-967-10-82365
12.Kuchař PavelBrhel Štěpán-810-6-11 1366
13.Hladký RostislavMalík Vladimír474  3076
14.Šafaříková SandraKosík Tomáš6-7-8-8 1377
15.Kuchař PavelŠprtová Karolína-7-963-72378
16.Hladký RostislavBrhel Štěpán14-3-59-52379
17.Šafaříková SandraMalík Vladimír79-6-3-623710
18.Hušek JindřichKosík Tomáš-5    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hladký Rostislav31Šprtová Karolína22
Šafaříková Sandra13Brhel Štěpán40
Hušek Jindřich12Malík Vladimír22
Kuchař Pavel04Kosík Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Suský Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:Valoušek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:Vala Vítězslav
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:819:30421:477TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Milan
Vacek Miroslav
 
 
Zrcek Miroslav
Povolný Aleš
 
 
6-11116 3110
2.Pokorný Petr
Herštus Michal
 
 
Palla Přemysl
Leder Jiří
 
 
88-5-683220
3.Suský StanislavŠťavík Ondřej-9-2-4  0321
4.Vala VítězslavCharvát Vavřinec-89106 3131
5.Valoušek FrantišekHřebačka Tomáš-9-2-6  0332
6.Hanák JiříHoch Vítek6-78-923242
7.Vala VítězslavŠťavík Ondřej-4-3-9  0343
8.Valoušek FrantišekCharvát Vavřinec-7-5-11  0344
9.Hanák JiříHřebačka Tomáš-7-49-8 1345
10.Suský StanislavHoch Vítek3-7-139-82346
11.Valoušek FrantišekŠťavík Ondřej-7-4-5  0347
12.Hanák JiříCharvát Vavřinec686  3057
13.Suský StanislavSoukal Jiří st.-8-97-12 1358
14.Vala VítězslavHoch Vítek995  3058
15.Hanák Jiř튝avík Ondřej         
16.Suský StanislavCharvát Vavřinec         
17.Vala VítězslavSoukal Jiří st.         
18.Valoušek FrantišekHoch Vítek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suský Stanislav03Šťavík Ondřej30
Vala Vítězslav11Charvát Vavřinec12
Valoušek František03Hřebačka Tomáš20
Hanák Jiří21Hoch Vítek11
   Soukal Jiří st.10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11390:298TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Veselá PavlínaSvobodová Anna1029  3021
4.Dvořáčková NelaPilitowská Lea341  3031
5.Škňouřilová TerezaStejskalová Nikol-7-9-5  0332
6.Dvořáčková NelaSvobodová Anna574  3042
7.Veselá PavlínaStejskalová Nikol-20-716343252
8.Škňouřilová TerezaPilitowská Lea143  3062
9.Dvořáčková NelaStejskalová Nikol-611-6-4 1363
10.Škňouřilová TerezaSvobodová Anna444  3073
11.Veselá PavlínaPilitowská Lea655  3083

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselá Pavlína30Svobodová Anna03
Dvořáčková Nela21Pilitowská Lea03
Škňouřilová Tereza21Stejskalová Nikol21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:15 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:623:24412:435TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budjač Libor
Cyrus Miroslav
 
 
Červínek Petr
Brunclík Marek
 
 
765  3010
2.Kořínek Zdeněk
Vrána Miroslav
 
 
Valenta Richard
Moravec Stanislav
 
 
-811-9-6 1311
3.Šnajdrová MonikaBrázdová Marie-5-791043221
4.Látalová LucieŠenková Kateřina9-877 3131
5.Dohnálková NatálieKřivánková Dana-588-11-112332
6.Látalová LucieBrázdová Marie-567-5-82333
7.Šnajdrová MonikaKřivánková Dana-7-36-10 1334
8.Dohnálková NatálieŠenková Kateřina-48510 3144
9.Látalová LucieKřivánková Dana-4-38-11 1345
10.Dohnálková NatálieBrázdová Marie-16-6-4 1346
11.Šnajdrová MonikaŠenková Kateřina9-60-883256

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šnajdrová Monika21Brázdová Marie21
Látalová Lucie12Šenková Kateřina03
Dohnálková Natálie12Křivánková Dana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:15Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:18351:337TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Stanislav ml.
Lipták Ondřej
 
 
Chvojka Antonín
Burda Roman
 
 
88-9-1283210
2.Erlich Luboš
Barcal Petr
 
 
Pokorný Jaroslav
Moravec Roman
 
 
-7-7810133220
3.Knappeová AnetaKoberová Klára-6-6-3  0321
4.Pilátová LucieJanoušková Nikola-1-6-6  0322
5.Vodáková AnetaGarčicová Karolína334  3032
6.Pilátová LucieKoberová Klára-4-3-7  0333
7.Knappeová AnetaGarčicová Karolína5610  3043
8.Vodáková AnetaJanoušková Nikola335  3053
9.Pilátová LucieGarčicová Karolína-5-9-8  0354
10.Vodáková AnetaKoberová Klára7-77-783264
11.Knappeová AnetaJanoušková Nikola1052  3074

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knappeová Aneta21Koberová Klára21
Pilátová Lucie03Janoušková Nikola12
Vodáková Aneta30Garčicová Karolína12



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev dorostenci A Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:SKST HodonínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:1212:137SKST Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromek FilipLehocký Vojtěch746  3010
2.Podrazil DavidDohnal František545  3020
3.Svoboda PetrLustig Adam672  3030
4.Podrazil DavidLehocký Vojtěch1111-77 3140
5.Hromek FilipLustig Adam878  3050
6.Svoboda PetrDohnal František9127  3060
7.Podrazil DavidLustig Adam         
8.Svoboda PetrLehocký Vojtěch         
9.Hromek FilipDohnal František         
10.Betuštiak Petr
Táborský Vladimír ml.
 
 
Růžička Dušan
Majer Pavel
 
 
629  30  
11.Táborský Vladimír
Trmal Jan
 
 
Hladík Jan
Zajíček Ivan
 
 
-97-981232  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hromek Filip20Lehocký Vojtěch02
Podrazil David20Dohnal František02
Svoboda Petr20Lustig Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev dorostenci A Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:524:21452:422TJ Jiskra Strážnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orel EduardNovak Adam-9-79-8 1301
2.Morávek JindřichČech Jiří89-96 3111
3.Bureš MartinRygl Ondřej9-65-9103221
4.Morávek JindřichNovak Adam-8-109-10 1322
5.Orel EduardRygl Ondřej957  3032
6.Bureš MartinČech Jiří-3-8-7  0333
7.Morávek JindřichRygl Ondřej6-846 3143
8.Bureš MartinNovak Adam-153-127-82344
9.Orel EduardČech Jiří7-6-128-92345
10.Vilímek Miroslav
Serbus Tomáš
 
 
Růžička Zdeněk
Boháč Milan
 
 
4-10-11893255
11.Jindra Josef
Obešlo Marek
 
 
Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
6119  3065

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Orel Eduard12Novak Adam30
Morávek Jindřich21Čech Jiří21
Bureš Martin12Rygl Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev dorostenci B Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu BlanskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK BřeclavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:5231:126Klub stolního tenisu Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík MiloslavBruckner Tomáš-5-1-8  0301
2.Skála RadekVacek Jan595  3011
3.Beránek PavelWO    3021
4.Skála RadekBruckner Tomáš8-779 3131
5.Vaculík MiloslavWO    3041
6.Beránek PavelVacek Jan-109117 3151
7.Skála RadekWO    3061
8.Beránek PavelBruckner Tomáš         
9.Vaculík MiloslavVacek Jan         
10.Vospálek Miroslav
Škach Martin
 
 
Hejda Václav
Cafourek Jan
 
 
76-10-8-623  
11.
Vychodil Luděk
 
 
Volák Martin
Cafourek Tomáš
 
 
-788-8732  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vaculík Miloslav01Bruckner Tomáš11
Skála Radek20Vacek Jan02
Beránek Pavel10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev dorostenci B Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u BrnaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:60:18138:213Klub stolního tenisu Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klímek OndřejPetr Michal-4-11-3  0301
2.Šubík JiříBednář Josef-7-6-12  0302
3.Lesovský TadeášPolívka Ondřej-8-3-9  0303
4.Šubík JiříPetr Michal-12-8-3  0304
5.Klímek OndřejPolívka Ondřej-11-14-5  0305
6.Lesovský TadeášBednář Josef-8-8-6  0306
7.Šubík JiříPolívka Ondřej         
8.Lesovský TadeášPetr Michal         
9.Klímek OndřejBednář Josef         
10.Šmejkal Radek
Šmíd Jan
 
 
Jirouch Tomáš
Kubát Pavel
 
 
866  30  
11.Budělovský Petr
Zitta Přemysl
 
 
Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
4-6-491732  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klímek Ondřej02Petr Michal20
Šubík Jiří02Bednář Josef20
Lesovský Tadeáš02Polívka Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev dorostenky Kolo: 1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:211:6162:139TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Truc Petr
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
8-7-6-5 1301
2.Kala Petr
Růžička Jakub
 
 
Gruber Martin
Hrabár Jiří
 
 
879  3011
3.Záděrová LindaDohnálková Natálie357  3021
4.Halasová LudmilaKoplíková Klára-8-68-9 1322
5.Záděrová LindaKoplíková Klára693  3032
6.Halasová LudmilaDohnálková Natálie8    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záděrová Linda20Dohnálková Natálie01
Halasová Ludmila01Koplíková Klára11



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev dorostenky Kolo: 1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:MSK BřeclavVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:211:8183:166MSK Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Kovanda Milan
Bouda Petr
 
 
1012-86 3110
2.Šubrt Jaroslav
Berger Miroslav
 
 
Malina Václav
Včelička Lubomír
 
 
6-67-9-82311
3.Koberová KláraŠuralová Hana68-105 3121
4.Garčicová KarolínaKotásková Michaela-7-5-5  0322
5.Koberová KláraKotásková Michaela845  3032
6.Garčicová KarolínaŠuralová Hana-8-2-1  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koberová Klára20Šuralová Hana01
Garčicová Karolína01Kotásková Michaela11



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev starší žáci A Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16338:303MK Řeznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petržilka KarelMarek Jakub-3-4-10  0301
2.Lustig AdamBureš Martin-9-11-10  0302
3.Dohnal FrantišekSlonka Jakub465  3012
4.Lustig AdamMarek Jakub-75-12893222
5.Petržilka KarelSlonka Jakub87-55 3132
6.Dohnal FrantišekBureš Martin-555-8-132333
7.Lustig AdamSlonka Jakub593  3043
8.Dohnal FrantišekMarek Jakub7-734 3153
9.Petržilka KarelBureš Martin-5-5-4  0354
10.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
783  3064
11.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Ulrich Radek
 
 
7-11-78732  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Petržilka Karel12Marek Jakub12
Lustig Adam21Bureš Martin30
Dohnal František21Slonka Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev starší žáci B Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:2219:119TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek RadimŘepa František655  3010
2.Pukl OndřejHaluza Tomáš344  3020
3.Morávek JindřichSkála Marek9-11410 3130
4.Pukl OndřejŘepa František348  3040
5.Morávek RadimSkála Marek34-95 3150
6.Morávek JindřichHaluza Tomáš954  3060
7.Pukl OndřejSkála Marek         
8.Morávek JindřichŘepa František         
9.Morávek RadimHaluza Tomáš         
10.Andrt Tomáš
Štepka Miroslav
 
 
Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
97-10-101032  
11.Štepka Vladimír
Čech Pavel
 
 
Šimo Vladimír
Čermák Milan
 
 
-812-97732  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Morávek Radim20Řepa František02
Pukl Ondřej20Haluza Tomáš02
Morávek Jindřich20Skála Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev starší žáci B Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK BřeclavVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:KST VyškovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:617:21334:333KST Vyškov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý FilipZbořil Matěj-11-9-5  0301
2.Němeček RadekMalík Miroslav ml.-9817 3111
3.Beneš LukášČakovský Filip-9-5-8  0312
4.Němeček RadekZbořil Matěj346  3022
5.Tichý FilipČakovský Filip-10-8-4  0323
6.Beneš LukášMalík Miroslav ml.-5-4-7  0324
7.Němeček RadekČakovský Filip744  3034
8.Beneš LukášZbořil Matěj-8-612373244
9.Tichý FilipMalík Miroslav ml.-3-2-7  0345
10.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Palan Vladimír
Kačírek Lubomír
 
 
826  3055
11.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Šulc Martin
Štros Jan
 
 
7-8-47-122356

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tichý Filip03Zbořil Matěj12
Němeček Radek30Malík Miroslav ml.21
Beneš Lukáš12Čakovský Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev starší žákyně Kolo: 1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u BrnaVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:29:7155:134nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulihrach Jiří
Urban Jan
 
 
Pancíř Josef
Koros Pavel
 
 
653  3010
2.Štěpán Pavel
Vlček Milan
 
 
Ungr Jan II.
Čepelák Vladimír st.
 
 
46-96 3120
3.Knappeová AnetaStejskalová Nikol9-9-108-92321
4.Pilátová LucieHalasová Ludmila-49-8-7 1322
5.Knappeová AnetaHalasová Ludmila         
6.Pilátová LucieStejskalová Nikol         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knappeová Aneta01Stejskalová Nikol10
Pilátová Lucie01Halasová Ludmila10



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev starší žákyně Kolo: 1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:MSK BřeclavVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:2111:81MSK Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horský Jindřich
Macák Petr
 
 
Kadeřábek Milan
Přibík Jan
 
 
4-998 3110
2.Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
Mach Jindřich
Cír Radek
 
 
9-378 3120
3.Koberová KláraMazalová Kristýna842  3030
4.Janoušková NikolaNovohradská Karolína-312-2-3 13  
5.Koberová KláraNovohradská Karolína1110-59 31  
6.Janoušková NikolaMazalová Kristýna1068  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koberová Klára10Mazalová Kristýna01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1. stupeň Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OstopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 04. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:326:15374:336KST Blansko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Knor Václav
 
 
Spiegl Richard
Moravec Milan
 
 
5710  3010
2.Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
Hrbek Jiří
Moravec Petr st.
 
 
7-4-7-6 1311
3.Zukal AdamChimiák Petr74-94 3121
4.Polívka Martin ml.Firtl Radim8-965 3131
5.Kaluža TomášSynková Dagmar177-106 3141
6.Polívka Martin ml.Chimiák Petr165  3051
7.Zukal AdamSynková Dagmar88-76 3161
8.Kaluža TomášFirtl Radim-56-4-6 1362
9.Polívka Martin ml.Synková Dagmar5-527 3172
10.Kaluža TomášChimiák PetrWO    0373
11.Zukal AdamFirtl Radim-61094 3183

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zukal Adam30Chimiák Petr02
Polívka Martin ml.30Firtl Radim12
Kaluža Tomáš11Synková Dagmar03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1. stupeň Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OstopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-DrnholecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OstopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 04. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:99:29297:391TJ Jevišovka-Drnholec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císař Jan
Jaroš Antonín
 
 
Čížek Pavel
Haník Josef
 
 
76-59 3110
2.Hlaváček Jaromír
Mráz Roman
 
 
Šprysl Josef
Soused Zbyněk
 
 
-6-5-6  0311
3.Patočka JiříKonečný Jaroslav-8-4-7  0312
4.Trávníček TomášHimal Tomáš-3-9-13  0313
5.Coufal PetrDamborský Bohumil-5-6-10  0314
6.Trávníček TomášKonečný Jaroslav11-9-11-8 1315
7.Patočka JiříZajíc René5-5-7-5 1316
8.Coufal PetrHimal Tomáš-3-58-8 1317
9.Michalek AntonínZajíc René-3-10-1  0318
10.Coufal PetrKonečný Jaroslav-6-11-5  0319
11.Patočka JiříHimal Tomáš4-1245 3129

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Patočka Jiří12Konečný Jaroslav30
Trávníček Tomáš02Himal Tomáš21
Coufal Petr03Damborský Bohumil10
Michalek Antonín01Zajíc René20



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v divizi Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:39720:710nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
Šťastný Vladislav
Nešněra Jiří
 
 
9-711-893210
2.Řípa Vladimír
Kapras Karel
 
 
Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
-6-5-9  0311
3.Fila MartinMikuš Juraj105-93 3121
4.Tůma KarelWeiser Daniel5-9116 3131
5.Slavíček MartinKamenický Tomáš-8-5-10  0332
6.Zetocha MartinTrávníček Tomáš553  3042
7.Tůma KarelMikuš Juraj-8-412863252
8.Slavíček MartinWeiser Daniel-877-9-102353
9.Zetocha MartinKamenický Tomáš118-8-1043263
10.Fila MartinTrávníček Tomáš-9849 3173
11.Slavíček MartinMikuš Juraj-9888 3183
12.Zetocha MartinWeiser Daniel-6-88-11 1384
13.Fila MartinKamenický Tomáš-710-810-82385
14.Tůma KarelTrávníček Tomáš-3-710-8 1386
15.Zetocha MartinMikuš Juraj7-68-8-92387
16.Fila MartinWeiser Daniel-768-8-72388
17.Tůma KarelKamenický Tomáš-5-87843298
18.Slavíček MartinTrávníček Tomáš-7-9-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fila Martin22Mikuš Juraj13
Tůma Karel31Weiser Daniel31
Slavíček Martin13Kamenický Tomáš22
Zetocha Martin22Trávníček Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:19490:435TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zrcek Miroslav
Povolný Aleš
 
 
Voráč Jiří
Pavlíček Radek
 
 
95-410 3110
2.Sojka Lukáš
Loudín Petr
 
 
Pokorný Roman
Štěpánek Aleš
 
 
8-98-853220
3.Musil OndřejKrása Petr st.48-10-793230
4.Adámek AlešKřepela Lubomír-726-773240
5.Dočekal PetrSuchý Petr-5-8-10  0341
6.Prachař MarekCetkovský Martin-51477 3151
7.Adámek AlešKrása Petr st.567  3061
8.Dočekal PetrKřepela Lubomír-6-7-7  0362
9.Prachař MarekSuchý Petr58-68 3172
10.Musil OndřejCetkovský Martin103-10-1093282
11.Dočekal PetrKrása Petr st.11-9-61993292
12.Prachař MarekKřepela Lubomír733  30102
13.Musil OndřejSuchý Petr-8-9951032  
14.Adámek AlešCetkovský Martin-8399 31  
15.Prachař MarekKrása Petr st.         
16.Musil OndřejKřepela Lubomír         
17.Adámek AlešSuchý Petr         
18.Dočekal PetrCetkovský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Musil Ondřej20Krása Petr st.03
Adámek Aleš20Křepela Lubomír12
Dočekal Petr12Suchý Petr11
Prachař Marek30Cetkovský Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ MiroslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:230:10413:324SK Kuřim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trgiňa Roman
Juklík Tomáš
 
 
Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
876  3010
2.Mošna Petr
Vondráš Jan
 
 
Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
-9-76-6 1311
3.Cvrkal RudolfDostál Marek7102  3021
4.Štěpánek LuděkDostál Libor8-1249 3131
5.Štourač MilanFilip Bohumír13-37-9-72332
6.Jízdný MartinLorenc Miroslav559  3042
7.Wünsch VlastimilDostál Marek-8-79693252
8.Štourač MilanDostál Libor178  3062
9.Jízdný MartinFilip Bohumír-6576 3172
10.Cvrkal RudolfLorenc Miroslav696  3082
11.Štourač MilanDostál Marek11114  3092
12.Jízdný MartinDostál Libor86   20  
13.Cvrkal RudolfFilip Bohumír         
14.Wünsch VlastimilLorenc Miroslav         
15.Jízdný MartinDostál Marek         
16.Cvrkal RudolfDostál Libor         
17.Wünsch VlastimilFilip Bohumír         
18.Štourač MilanLorenc Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cvrkal Rudolf20Dostál Marek03
Štěpánek Luděk10Dostál Libor02
Štourač Milan21Filip Bohumír11
Jízdný Martin20Lorenc Miroslav02
Wünsch Vlastimil10   


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ MiroslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:230:10413:324SK Kuřim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trgiňa Roman
Juklík Tomáš
 
 
Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
876  3010
2.Mošna Petr
Vondráš Jan
 
 
Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
-9-76-6 1311
3.Cvrkal RudolfDostál Marek7102  3021
4.Štěpánek LuděkDostál Libor8-1249 3131
5.Štourač MilanFilip Bohumír13-37-9-72332
6.Jízdný MartinLorenc Miroslav559  3042
7.Wünsch VlastimilDostál Marek-8-79693252
8.Štourač MilanDostál Libor178  3062
9.Jízdný MartinFilip Bohumír-6576 3172
10.Cvrkal RudolfLorenc Miroslav696  3082
11.Štourač MilanDostál Marek11114  3092
12.Jízdný MartinDostál Libor86   20  
13.Cvrkal RudolfFilip Bohumír         
14.Wünsch VlastimilLorenc Miroslav         
15.Jízdný MartinDostál Marek         
16.Cvrkal RudolfDostál Libor         
17.Wünsch VlastimilFilip Bohumír         
18.Štourač MilanLorenc Miroslav         
19.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ MiroslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:230:10413:324SK Kuřim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trgiňa Roman
Juklík Tomáš
 
 
Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
876  3010
2.Mošna Petr
Vondráš Jan
 
 
Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
-9-76-6 1311
3.Cvrkal RudolfDostál Marek7102  3021
4.Štěpánek LuděkDostál Libor8-1249 3131
5.Štourač MilanFilip Bohumír13-37-9-72332
6.Jízdný MartinLorenc Miroslav559  3042
7.Wünsch VlastimilDostál Marek-8-79693252
8.Štourač MilanDostál Libor178  3062
9.Jízdný MartinFilip Bohumír-6576 3172
10.Cvrkal RudolfLorenc Miroslav696  3082
11.Štourač MilanDostál Marek11114  3092
12.Jízdný MartinDostál Libor86   20  
13.Cvrkal RudolfFilip Bohumír         
14.Wünsch VlastimilLorenc Miroslav         
15.Jízdný MartinDostál Marek         
16.Cvrkal RudolfDostál Libor         
17.Wünsch VlastimilFilip Bohumír         
18.Štourač MilanLorenc Miroslav         
19.         
20.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ MiroslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:230:10413:324SK Kuřim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trgiňa Roman
Juklík Tomáš
 
 
Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
876  3010
2.Mošna Petr
Vondráš Jan
 
 
Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
-9-76-6 1311
3.Cvrkal RudolfDostál Marek7102  3021
4.Štěpánek LuděkDostál Libor8-1249 3131
5.Štourač MilanFilip Bohumír13-37-9-72332
6.Jízdný MartinLorenc Miroslav559  3042
7.Wünsch VlastimilDostál Marek-8-79693252
8.Štourač MilanDostál Libor178  3062
9.Jízdný MartinFilip Bohumír-6576 3172
10.Cvrkal RudolfLorenc Miroslav696  3082
11.Štourač MilanDostál Marek11114  3092
12.Jízdný MartinDostál Libor86   20  
13.Cvrkal RudolfFilip Bohumír         
14.Wünsch VlastimilLorenc Miroslav         
15.Jízdný MartinDostál Marek         
16.Cvrkal RudolfDostál Libor