Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Sazimová Terezie
Datum dle rozpisu31. 08. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Jirásková Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:69:21254:313SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezáková StanislavaKučerová Aneta-7-8-8  0301
2.Stachová OlesjaRozínková Daniela9-4117 3111
3.Truksová LuciaBlašková Zdena-8-5-11  0312
4.Stachová OlesjaKučerová Aneta-37-9-14 1313
5.Slezáková StanislavaBlašková Zdena-5-6-7  0314
6.Truksová LuciaBlašková Dagmar-9-77693224
7.Stachová OlesjaBlašková Zdena-10-610-8 1325
8.Truksová LuciaKučerová Aneta-6-68-5 1326
9.Slezáková StanislavaBlašková Dagmar-8-7-10  03  
10.Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
Wagner Jaroslav st.
Hendrych Roman
 
 
478  30  
11.Tesárek Jiří
Boháč Milan
 
 
Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
9-11-7-9 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Slezáková Stanislava02Kučerová Aneta30
Stachová Olesja12Rozínková Daniela01
Truksová Lucia12Blašková Zdena30
   Blašková Dagmar01
Počet diváků: 42



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
Pavelek Ladislav st.
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:Fantová Olga
Datum dle rozpisu01. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Jeništa Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:610:19243:291CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Keroušová MichaelaSáglová Miroslava-8768 3110
2.Matějovská AnnaKubátová Hana-6-4-5  0311
3.Pytlíková TerezaTomanová Tamara-78-8-8 1312
4.Matějovská AnnaSáglová Miroslava6119  3022
5.Keroušová MichaelaTomanová Tamara-9-4-8  0323
6.Pytlíková TerezaKubátová Hana-9-8-8  0324
7.Matějovská AnnaTomanová Tamara9-3-8-7 1325
8.Pytlíková TerezaSáglová Miroslava-899-6-72326
9.Pěnkavová KristýnaKubátová Hana-8-3-5  03  
10.Budělovský Petr
Janeček Jaroslav
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
-4-71210532  
11.Šmejkal Radek
Zítek Patrik
 
 
Drož Jan
Bouda Petr
 
 
125-94 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Keroušová Michaela11Ságlová Miroslava12
Matějovská Anna12Kubátová Hana20
Pytlíková Tereza03Tomanová Tamara30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Makovický Michal
Datum dle rozpisu01. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:Makovický Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22338:366SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chernyavskaya EkaterinaŠtefcová Kristýna-6-7-3  0301
2.Kapounová BarboraŠtěpánová Gabriela-1167-1043211
3.Mikulcová KristýnaPetrovová Nikita-44-10-7 1312
4.Kapounová BarboraŠtefcová Kristýna-79-510-82313
5.Chernyavskaya EkaterinaPetrovová Nikita-5976 3123
6.Mikulcová KristýnaGrigelová Natália683  3033
7.Kapounová BarboraPetrovová Nikita-4-9-6  0334
8.Mikulcová KristýnaŠtefcová Kristýna9-11-9-11 1335
9.Chernyavskaya EkaterinaGrigelová Natália-4689 3145
10.Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 
-6-4-14  0346
11.Cafourek Milan
Cafourek Jan
 
 
Mikeš Milan
Tvrz Jaroslav st.
 
 
-11-9-4  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chernyavskaya Ekaterina21Štefcová Kristýna30
Kapounová Barbora12Štěpánová Gabriela01
Mikulcová Kristýna12Petrovová Nikita21
   Grigelová Natália02
Počet diváků: 25



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk JP Boka TradeVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:Koušová Dagmar
Datum dle rozpisu01. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:Malíková Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:323:13368:307KST Hluk JP Boka Trade

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uriková MonikaPuchovanová Nikoleta-9388 3110
2.Záděrová LindaKmeťová Veronika7101  3020
3.Vybíralová MonikaIlčíková Anežka66-77 3130
4.Záděrová LindaPuchovanová Nikoleta-9-682-82331
5.Uriková MonikaIlčíková Anežka-11-83-9 1332
6.Vybíralová MonikaKmeťová Veronika-88711 3142
7.Záděrová LindaIlčíková Anežka55-12-5-92343
8.Vybíralová MonikaPuchovanová Nikoleta10-898 3153
9.Uriková MonikaKmeťová Veronika10710  3063
10.Uher Petr
Mazurkiewicz Ivo
 
 
Zatřepálek Pavel
Šubrt Jaroslav
 
 
-12888 31  
11.Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
Mifka Alexius
Berger Miroslav
 
 
643  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Uriková Monika21Puchovanová Nikoleta12
Záděrová Linda12Kmeťová Veronika03
Vybíralová Monika30Ilčíková Anežka21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín A - StavoimpexRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Datum dle rozpisu01. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Koberová Martina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:611:19273:278SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámková KarinPartyka Natalia-108-8-9 1301
2.Čechová DanaPěnkavová Kateřina576  3011
3.Éllö VivienVacenovská Iveta-7-7-5  0312
4.Čechová DanaPartyka Natalia-7-98-10 1313
5.Adámková KarinVacenovská Iveta-3-115-8 1314
6.Éllö VivienPěnkavová Kateřina2-774 3124
7.Čechová DanaVacenovská Iveta-96-6-9 1325
8.Éllö VivienPartyka Natalia-9-86-10 1326
9.Adámková KarinPěnkavová Kateřina-10-8   02  
10.Šulc Ladislav
Škach Martin
 
 
Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
7-68-5-1023  
11.Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
99-815 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Adámková Karin02Partyka Natalia30
Čechová Dana12Pěnkavová Kateřina02
Éllö Vivien12Vacenovská Iveta30
Počet diváků: 35



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Martin
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Šimůnek Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:425:15379:329TJ Slavoj Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horský Jindřich
Macák Petr
 
 
Šimo Vladimír
Čermák Milan
 
 
9-8-7-16 1301
2.Vaktor Ivan
Poláček Vladimír
 
 
Lendóci Jaroslav
Heral František
 
 
5-7-6-8 1302
3.Diblíková KláraŽambokréthyová Milena5-810-8-92303
4.Stránská AnnaKlempířová Jiřina1911  3013
5.Kaba RadkaPospíšilová Carmen142  3023
6.Stránská AnnaŽambokréthyová Milena-8868 3133
7.Diblíková KláraPospíšilová Carmen-6645 3143
8.Kaba RadkaKlempířová Jiřina698  3053
9.Stránská AnnaPospíšilová Carmen7-733 3163
10.Kaba RadkaŽambokréthyová Milena11106  3073
11.Diblíková KláraKlempířová JiřinaWO    0374

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Diblíková Klára11Žambokréthyová Milena12
Stránská Anna30Klempířová Jiřina02
Kaba Radka30Pospíšilová Carmen03
WO01WO10
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:Jírová Monika
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Jeništa Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:423:20405:372SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
-2-7-7  0301
2.Šťastný Michael st.
Urban Jan
 
 
Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
-9-6-8  0302
3.Pěnkavová KristýnaŠtricová Niamh-5887 3112
4.Polívková BarboraVyvadilová Jitka58-106 3122
5.Poláková VeronikaAllertová Sára ml.6-572 3132
6.Polívková BarboraŠtricová Niamh-10-8-7  0333
7.Pěnkavová KristýnaAllertová Sára ml.-10-53853243
8.Poláková VeronikaVyvadilová Jitka1215  3053
9.Polívková BarboraAllertová Sára ml.76-8-11103263
10.Poláková VeronikaŠtricová Niamh69-7-9-32364
11.Pěnkavová KristýnaVyvadilová Jitka-11556 3174

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pěnkavová Kristýna30Štricová Niamh21
Polívková Barbora21Vyvadilová Jitka03
Poláková Veronika21Allertová Sára ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Kačer Radek
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:05Rozhodčí:Pauliš František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:817:25358:421TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
Jirouch Tomáš
Kebrle Josef
 
 
-7-08-7 1301
2.Knor Václav
Pisár Petr
 
 
Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
585  3011
3.Jirásková TerezaTenglová Vendula1177  3021
4.Klempererová AnnaVondráková Markéta-5-9-8  0322
5.Sazimová TerezieVajcová Kateřina5-1112-5-102323
6.Klempererová AnnaTenglová Vendula-79-11-7 1324
7.Jirásková TerezaVajcová Kateřina-810-69-52325
8.Sazimová TerezieVondráková Markéta9-9-3-7 1326
9.Klempererová AnnaVajcová Kateřina-71078 3136
10.Sazimová TerezieTenglová Vendula-7-2-5  0337
11.Bártová TerezaVondráková Markéta-511-6-5 1338

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásková Tereza11Tenglová Vendula21
Klempererová Anna12Vondráková Markéta30
Sazimová Terezie03Vajcová Kateřina21
Bártová Tereza01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Slavata Josef
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
09:30Rozhodčí:Domnosil Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:325:13356:269Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Pavel
Přibík Jan
 
 
Kadeřábek Milan
Mach Jindřich
 
 
-98-63113210
2.Andrt Tomáš
Rezek Jan
 
 
Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
71312  3020
3.Kaucká OlgaKohlmannová Aneta10-11-4-6 1321
4.Hagino PetraWO    3031
5.Veletová IlonaŠkopková Věra-8-5-8  0332
6.Hagino PetraKohlmannová Aneta86-56 3142
7.Kaucká OlgaŠkopková Věra976  3052
8.Veletová IlonaWO    3062
9.Hagino PetraŠkopková Věra-9594 3172
10.Veletová IlonaKohlmannová AnetaWO    0373
11.Kaucká OlgaWO    3083

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaucká Olga11Kohlmannová Aneta11
Hagino Petra20Škopková Věra12
Veletová Ilona01   
WO31WO13
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Pintová Radka
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:821:26445:455TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Pachman Tomáš
Hájek Lukáš
 
 
56-74 3110
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
1010-7-6-82311
3.Černá LenkaStrnadová Karolína-8-6-8  0312
4.Meškánová AndreaMaršíková Martina88-128 3122
5.Procházková ŠárkaFraneková Věra117-7-8-122323
6.Meškánová AndreaStrnadová Karolína-6-11-7  0324
7.Černá LenkaFraneková Věra116-8-3-92325
8.Procházková ŠárkaMaršíková Martina9-1-96-62326
9.Meškánová AndreaFraneková Věra410-7-10-132327
10.Procházková ŠárkaStrnadová Karolína-8410-8-92328
11.Černá LenkaVydrová Lucie1135  3038

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černá Lenka12Strnadová Karolína30
Meškánová Andrea12Maršíková Martina11
Procházková Šárka03Franeková Věra30
   Vydrová Lucie01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HrádekVrchní
rozhodčí:
Oplová Renáta
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u RokycanRozhodčí:Rousek Petr
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Matoušová Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:228:8367:289TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Marek
Mráz Roman
 
 
Hrbek Jiří
 
 
-10678 3110
2.Císař Jan
Jaroš Antonín
 
 
Moravec Petr st.
Spiegl Richard
 
 
795  3020
3.Skopová ŠárkaJebavá Lucie756  3030
4.Polcarová AnežkaPokorná Eva579  3040
5.Matoušová AnetaPlachá Liliana757  3050
6.Polcarová AnežkaJebavá Lucie297  3060
7.Skopová ŠárkaPlachá Liliana-19-5-8 1361
8.Matoušová AnetaPokorná Eva686  3071
9.Polcarová AnežkaPlachá Liliana10-8115 3181
10.Matoušová AnetaJebavá Lucie51210  3091
11.Skopová ŠárkaPokorná Eva-4-7-9  0392

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skopová Šárka12Jebavá Lucie03
Polcarová Anežka30Pokorná Eva12
Matoušová Aneta30Plachá Liliana12
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensVrchní
rozhodčí:
Vaculík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:Bednář Jiří
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Kopřiva Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:19381:375TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
-9-10-9  0301
2.Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
Fuka Martin
Loudín Přemysl
 
 
-6599 3111
3.Cimrmanová EliškaPoláková Pavlína9136  3021
4.Hošková DenisaBartošková Marta87-7-553231
5.Pisárová KateřinaBydžovská Hana9-10-6583241
6.Hošková DenisaPoláková Pavlína584  3051
7.Cimrmanová EliškaBydžovská Hana-7-6-6  0352
8.Pisárová KateřinaBartošková Marta-7-14-7  0353
9.Hošková DenisaBydžovská Hana792  3063
10.Pisárová KateřinaPoláková Pavlína-117-81573273
11.Cimrmanová EliškaBartošková Marta-4-7-1  0374

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cimrmanová Eliška12Poláková Pavlína03
Hošková Denisa30Bartošková Marta21
Pisárová Kateřina21Bydžovská Hana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Domnosil Tomáš
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:910:30308:395TTC Kovářov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seidl Josef
Ulip Miloslav
 
 
Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
-69-97-92301
2.Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
-8-10-7  0302
3.Bartoňová TerezaĎurišová Kateřina-4-6-4  0303
4.Schoberová MartinaSmejkalová Blanka-5-7-9  0304
5.Bartoňová JitkaHorká Radka-7-110-10 1305
6.Schoberová MartinaĎurišová Kateřina-8526 3115
7.Bartoňová TerezaHorká Radka-5-6-10  0316
8.Bartoňová JitkaSmejkalová Blanka-710-6-8 1317
9.Schoberová MartinaHorká Radka-73-4553227
10.Mrázková LiaĎurišová Kateřina-3-6-6  0328
11.Bartoňová TerezaSmejkalová Blanka-9-4-5  0329

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartoňová Tereza03Ďurišová Kateřina21
Schoberová Martina21Smejkalová Blanka30
Bartoňová Jitka02Horká Radka21
Mrázková Lia01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30709:653SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
Trajhan Miroslav
Bašta Marek
 
 
786  3010
2.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
978  3020
3.Klimek VojtěchSeibert Jakub-7-9-8  0321
4.Málek TomášBlinka Michal4-9-7-8 1322
5.Rozínek VojtěchŠilhán Petr4810  3032
6.Obešlo MarekBorůvka Lukáš-12-966-72333
7.Málek TomášSeibert Jakub710-9-11-102334
8.Rozínek VojtěchBlinka Michal-4-8-8  0335
9.Obešlo MarekŠilhán Petr-912-103-92336
10.Klimek VojtěchBorůvka Lukáš6-8-14-3 1337
11.Rozínek VojtěchSeibert Jakub998  3047
12.Obešlo MarekBlinka Michal12108  3057
13.Klimek VojtěchŠilhán Petr-9611-6-72358
14.Málek TomášBorůvka Lukáš10-965 3168
15.Obešlo MarekSeibert Jakub7-786 3178
16.Klimek VojtěchBlinka Michal-74-7853288
17.Málek Tomᚊilhán Petr-8598 3198
18.Rozínek VojtěchBorůvka Lukáš10-121211 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klimek Vojtěch13Seibert Jakub22
Málek Tomáš22Blinka Michal22
Rozínek Vojtěch31Šilhán Petr22
Obešlo Marek22Borůvka Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Nguyen Adam
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:Kopecký Stanislav st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:38653:681ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulec Jakub
Ort Josef
 
 
Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
9-3-5-8 1301
2.Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
Krucký Rudolf
Řípa Vladimír
 
 
812-47 3111
3.Kratochvíl MichalZlámal Jaromír157-9-9-22312
4.Javůrek JiříVaculovič Libor-4-9-8  0313
5.Kowal RenéBorůvka Jakub-9-148-8 1314
6.Pavlík TiborČamr František-1656-9-62315
7.Javůrek JiříZlámal Jaromír-4-10-7  0316
8.Kowal RenéVaculovič Libor-9676 3126
9.Pavlík TiborBorůvka Jakub58-5-973236
10.Kratochvíl MichalČamr František9-7-7-7 1337
11.Kowal RenéZlámal Jaromír-5865 3147
12.Pavlík TiborVaculovič Libor6107  3057
13.Kratochvíl MichalBorůvka Jakub9-8-71163267
14.Javůrek JiříČamr František-108-6-7 1368
15.Pavlík TiborZlámal Jaromír-6-89-10 1369
16.Kratochvíl MichalVaculovič Libor10-657 3179
17.Javůrek JiříBorůvka Jakub8-65-10-1123710
18.Kowal RenéČamr František910-93 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Michal22Zlámal Jaromír31
Javůrek Jiří04Vaculovič Libor13
Kowal René21Borůvka Jakub22
Pavlík Tibor22Čamr František30
Počet diváků: 20
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:Sikora Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36470:605TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Miroslav
Loudín Petr
 
 
Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
68-611 3110
2.Krejčí Milan
Leder Jiří
 
 
Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
-988-8-82311
3.Wasilewski DamianMokrejš Jan10-989 3121
4.Pisarczyk TomekLebeda Michal ml.107-11-8-42322
5.Hort TomášWO    0323
6.Wawrosz PavelBuben Vlastimil-5-8-8  0324
7.Pisarczyk TomekMokrejš Jan-11614-683234
8.Lebeda Michal ml.WO    0335
9.Wawrosz PavelHort Tomáš129-98 3145
10.Wasilewski DamianBuben Vlastimil910-5-7-62346
11.Mokrejš JanWO    0347
12.Wawrosz PavelLebeda Michal ml.102-85 3157
13.Wasilewski DamianHort Tomáš313-10-10-92358
14.Pisarczyk TomekBuben Vlastimil-49-5-6 1359
15.Wawrosz PavelMokrejš Jan-5-3WO  03510
16.Wasilewski DamianLebeda Michal ml.         
17.Pisarczyk TomekHort Tomáš         
18.Buben Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wasilewski Damian12Mokrejš Jan12
Pisarczyk Tomek12Lebeda Michal ml.11
Wawrosz Pavel22Hort Tomáš11
   Buben Vlastimil30
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomanec Jan
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Vítková Hana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:33718:706DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šembera Karel
Holman Martin
 
 
Rosa Martin
Tichý Jiří
 
 
8-910-653210
2.Brant Pavel
Ulrich Radek
 
 
Holub Zdeněk
Zatřepálek Michal
 
 
6811  3020
3.Koldas TomášSmýkal Tomáš-117710 3130
4.Ševec JakubYaremchuk Dmytro-7-11-9  0331
5.Šlapák MilošHandl Petr-5877 3141
6.Foff LukášSkála Radek11-95-9-92342
7.Ševec JakubSmýkal Tomáš69-10-5-62343
8.Šlapák MilošYaremchuk Dmytro-44-910-62344
9.Foff LukášHandl Petr-7-146-6 1345
10.Koldas TomášSkála Radek9-412-4113255
11.Šlapák MilošSmýkal Tomáš9-99-11-72356
12.Foff LukášYaremchuk Dmytro86-46 3166
13.Koldas TomášHandl Petr9-677 3176
14.Ševec JakubSkála Radek-948-6-82377
15.Foff LukášSmýkal Tomáš-612127 3187
16.Koldas TomášYaremchuk Dmytro-88-3693297
17.Ševec JakubHandl Petr-119610 31107
18.Šlapák MilošSkála Radek995  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koldas Tomáš40Smýkal Tomáš22
Ševec Jakub13Yaremchuk Dmytro22
Šlapák Miloš12Handl Petr13
Foff Lukáš22Skála Radek21
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, ChoceňRozhodčí:Příhoda Tomáš
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:Trkal Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34448:495TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Miroslav
Štepka Vladimír
 
 
Holý Jiří
Cír Libor
 
 
-1060-9-52301
2.Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
Fojtík Jiří
Jirásko Robert
 
 
8-849 3111
3.Bělohlávek DominikMesaroš Jakub-4-84-8 1312
4.Čopián OndřejLapčík Ondřej-7-7-3  0313
5.Dostál JanJanoušek Přemek8-7-69-32314
6.Štrof VojtěchRůžička Filip56-75 3124
7.Čopián OndřejMesaroš Jakub-114-10-8 1325
8.Dostál JanLapčík Ondřej-4-2-1  0326
9.Štrof VojtěchJanoušek Přemek954  3036
10.Bělohlávek DominikRůžička Filip7-8-7-4 1337
11.Dostál JanMesaroš Jakub-5-4-7  0338
12.Štrof VojtěchLapčík Ondřej-84-9623248
13.Bělohlávek DominikJanoušek Přemek-3-9-7  0349
14.Čopián OndřejRůžička Filip-14-67-9 13410
15.Štrof VojtěchMesaroš Jakub         
16.Bělohlávek DominikLapčík Ondřej         
17.Čopián OndřejJanoušek Přemek         
18.Dostál JanRůžička Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bělohlávek Dominik03Mesaroš Jakub30
Čopián Ondřej03Lapčík Ondřej21
Dostál Jan03Janoušek Přemek21
Štrof Vojtěch30Růžička Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32668:653TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Januška Pavel
Tesárek Jiří
 
 
Kulíšek Marek
Maryška Josef
 
 
677  3010
2.Januška Václav
Hraba Milan
 
 
Valenta Petr
Topol Martin
 
 
3-137-393220
3.Thang Do TrongKarabec Ivan9-49-8-82321
4.Fausek MatějBako Radim-2-8-5  0322
5.Laboutka LuděkGorecki Jan-611910 3132
6.Hrnčiřík JanMynář Vojtěch-8-8-8  0333
7.Fausek MatějKarabec Ivan-101012-7-82334
8.Laboutka LuděkBako Radim664  3044
9.Hrnčiřík JanGorecki Jan58-10-2113254
10.Thang Do TrongMynář Vojtěch95-810 3164
11.Laboutka LuděkKarabec Ivan-979-4-52365
12.Hrnčiřík JanBako Radim7117  3075
13.Thang Do TrongŽGorecki Jan8-99-3-72376
14.Fausek MatějMynář Vojtěch-58-77113286
15.Hrnčiřík JanKarabec IvanWO    3096
16.Thang Do TrongBako Radim-9-8-4  0397
17.Fausek MatějŽGorecki Jan-6107-4-72398
18.Laboutka LuděkMynář Vojtěch579  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Thang Do Trong13Karabec Ivan30
Fausek Matěj13Bako Radim22
Laboutka Luděk31Gorecki Jan22
Hrnčiřík Jan21Mynář Vojtěch13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Vrchní
rozhodčí:
Gavlas Anton st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Volf Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25603:555Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirnig Jan
Bombala Ivan
 
 
Legát Lukáš
Chalupa Josef
 
 
-5-10-7  0301
2.Adámek Zdeněk
Šimon Vratislav
 
 
Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
8-768 3111
3.Žák JanPřistál Tomáš12-48-273221
4.Černota FilipGrela Marek Pawel-10-11-6  0322
5.Žaloudík JanVybíral Filip447  3032
6.Polák MichalPlachta Jakub-9746 3142
7.Černota FilipPřistál Tomáš6-8-2853252
8.Žaloudík JanGrela Marek Pawel6-15-9973262
9.Polák MichalVybíral Filip109-49 3172
10.Žák JanPlachta Jakub-7-886-102373
11.Žaloudík JanPřistál Tomáš-12412-11-42374
12.Polák MichalGrela Marek Pawel-1287-9-112375
13.Žák JanVybíral Filip1178  3085
14.Černota FilipPlachta Jakub-5449 3195
15.Polák MichalPřistál Tomáš993  30105
16.Hobl LukášGrela Marek Pawel-99-6-9 13  
17.Černota FilipVybíral Filip3-788 31  
18.Žaloudík JanPlachta Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žák Jan21Přistál Tomáš13
Černota Filip21Grela Marek Pawel21
Žaloudík Jan21Vybíral Filip03
Polák Michal31Plachta Jakub12
Počet diváků: 50
-



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:733:25555:537TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karas Ondřej
Noul Josef
 
 
Šulc Dalibor
Štros Jan
 
 
-3-49-1 1301
2.Holan Josef
Šulc Martin
 
 
Kačírek Lubomír
Palan Vladimír
 
 
-6-6-9  0302
3.Tschakert TomášPařízek Martin-10-710-7 1303
4.Hervert JosefKodým Jiří-657-7-92304
5.Hruška Václav ml.Mejsnar František-10-76-7 1305
6.Pinka JanReliszka Jakub7144  3015
7.Hervert JosefPařízek Martin6-45-10-92316
8.Hruška Václav ml.Kodým Jiří1088  3026
9.Pinka JanMejsnar František9109  3036
10.Tschakert TomášReliszka Jakub-8-1578103246
11.Hruška Václav ml.Pařízek Martin-8910-6-92347
12.Pinka JanKodým Jiří886  3057
13.Tschakert TomášMejsnar František926  3067
14.Hervert JosefReliszka Jakub128-7-433277
15.Pinka JanPařízek Martin974  3087
16.Tschakert TomášKodým Jiří         
17.Hervert JosefMejsnar František         
18.Hruška Václav ml.Reliszka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tschakert Tomáš21Pařízek Martin31
Hervert Josef12Kodým Jiří12
Hruška Václav ml.12Mejsnar František12
Pinka Jan40Reliszka Jakub03
Počet diváků: 6



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Zvěřina Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Balcar Jaromír
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
15:15Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Dvořák Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11441:351TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
Šmíd Miroslav
Šprungl Jan
 
 
655  3010
2.Laube Robert
Hrdlička Pavel
 
 
Šturc Jaroslav
Frühauf Jindřich
 
 
-735-7-62311
3.Balog RolandKolář Vlastimil91010  3021
4.Postelt TomášBukovský Radek-510-9353231
5.Kaňka Luděk st.Blažek Jan810-56 3141
6.Zajíček PavelKošák Vojtěch793  3051
7.Postelt TomášKolář Vlastimil98-95 3161
8.Kaňka Luděk st.Bukovský RadekŽ-1468-8123271
9.Zajíček PavelBlažek Jan8-638 3181
10.Balog RolandKošák Vojtěch9108  3091
11.Kaňka Luděk st.Kolář Vlastimil74-56 31101
12.Zajíček PavelBukovský Radek-10-8-8  03  
13.Balog RolandBlažek Jan-66-87-823  
14.Postelt TomášKošák Vojtěch894  30  
15.Zajíček PavelKolář Vlastimil         
16.Balog RolandBukovský Radek         
17.Postelt TomášBlažek Jan         
18.Kaňka Luděk st.Košák Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balog Roland20Kolář Vlastimil03
Postelt Tomáš20Bukovský Radek02
Kaňka Luděk st.30Blažek Jan02
Zajíček Pavel20Košák Vojtěch02
Počet diváků: 25
Žlutá karta: R.Bukovský



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:Šoltés Juraj
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:Gallerach Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:16517:437TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Petr
Skusil Josef
 
 
Navrátil Jan
Dejmková Eliška
 
 
38-72 3110
2.Karmazín Pavel
Navrátil Tomáš
 
 
Janoušek Zdeněk
Vinický Stanislav
 
 
58-412 3120
3.Dráždil RomanLevora Vojtěch584  3030
4.Pour Pavel ml.Gavlas Petr576  3040
5.Kříž DominikBřezovský Petr-3-955-62341
6.Belopotočan RomanRamsauer Tomáš-101216 3151
7.Pour Pavel ml.Levora Vojtěch-12911-8-72352
8.Kříž DominikGavlas Petr1094  3062
9.Belopotočan RomanBřezovský Petr8-510-10-62363
10.Dráždil RomanRamsauer Tomáš958  3073
11.Kříž DominikLevora Vojtěch-61010-483283
12.Belopotočan RomanGavlas Petr788  3093
13.Dráždil RomanBřezovský Petr-5-786632103
14.Pour Pavel ml.Ramsauer Tomáš866  30  
15.Belopotočan RomanLevora Vojtěch         
16.Dráždil RomanGavlas Petr         
17.Pour Pavel ml.Březovský Petr         
18.Kříž DominikRamsauer Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dráždil Roman30Levora Vojtěch12
Pour Pavel ml.11Gavlas Petr03
Kříž Dominik21Březovský Petr21
Belopotočan Roman21Ramsauer Tomáš02
Zápas poř. č. 14 skončen dříve než poř. č. 13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre. B. StaškaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:35483:545TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunst Břetislav
Elstner Lukáš
 
 
Kracman Martin
Koloc Jaroslav
 
 
-8237 3110
2.Blažek Jan
Slobodzian Jakub
 
 
Pleticha Vladimír
Luka Václav
 
 
-610-9-5 1311
3.Jehlík MiroslavŠtepka Miroslav-4-5-4  0312
4.Pangrác MartinVaculík Petr-5-9-4  0313
5.Copák FrantišekHejda Václav-10-103993223
6.Květon OndřejKoděra Filip8109  3033
7.Pangrác MartinŠtepka Miroslav-8-11-1  0334
8.Copák FrantišekVaculík Petr-13-69-10 1335
9.Květon OndřejHejda Václav89-96 3145
10.Jehlík MiroslavKoděra Filip-10-7-8  0346
11.Copák FrantišekŠtepka Miroslav-2-6-9  0347
12.Květon OndřejVaculík Petr-9764 3157
13.Jehlík MiroslavHejda Václav-5-5-7  0358
14.Pangrác MartinKoděra Filip-89-8-6 1359
15.Květon OndřejŠtepka Miroslav1065  3069
16.Jehlík MiroslavVaculík Petr-6-6-10  03610
17.Pangrác MartinHejda Václav-9    01  
18.Copák FrantišekKoděra Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jehlík Miroslav04Štepka Miroslav31
Pangrác Martin03Vaculík Petr31
Copák František12Hejda Václav12
Květon Ondřej40Koděra Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:9352:252SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibáň Václav
Smolíková Jana
 
 
Rozumný Karel
Kyncl Jiří
 
 
9-8-8-6 1301
2.Matouš Karel
Bulvas Vladislav
 
 
Wagner Jaroslav ml.
Pospíšil Libor
 
 
4-9-7-3 1302
3.Stach MatějKortus Pavel ml.7111  3012
4.Ezr VáclavPažma Lukáš158  3022
5.Šálený DavidJanoštík Petr668  3032
6.Klimek VojtěchKortus Filip254  3042
7.Ezr VáclavKortus Pavel ml.-7-26593252
8.Šálený DavidPažma Lukáš176  3062
9.Klimek VojtěchJanoštík Petr12-853 3172
10.Stach MatějKortus Filip4126  3082
11.Šálený DavidKortus Pavel ml.         
12.Klimek VojtěchPažma Lukáš         
13.Stach MatějJanoštík Petr         
14.Ezr VáclavKortus Filip         
15.Klimek VojtěchKortus Pavel ml.         
16.Stach MatějPažma Lukáš         
17.Ezr VáclavJanoštík Petr         
18.Šálený DavidKortus Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stach Matěj20Kortus Pavel ml.02
Ezr Václav20Pažma Lukáš02
Šálený David20Janoštík Petr02
Klimek Vojtěch20Kortus Filip02
.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:531:23515:467TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Antonín
Urbánek Jan
 
 
Čuban Jiří
Durdis Petr st.
 
 
676  3010
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Veselý Pavel
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
-2-6-5  0311
3.Dvořák PetrKortus Pavel ml.-1113-6-4 1312
4.Hlaváček TomášPažma Lukáš775  3022
5.Thang Do TrongJanoštík Petr635  3032
6.Krameš Jan ml.Kortus Filip-66-81043242
7.Hlaváček TomášKortus Pavel ml.-10-94-8 1343
8.Thang Do TrongPažma Lukáš-10518 3153
9.Krameš Jan ml.Janoštík Petr-411-6173263
10.Dvořák PetrKortus Filip-6118-723273
11.Thang Do TrongKortus Pavel ml.1194  3083
12.Krameš Jan ml.Pažma Lukáš-8-78-3 1384
13.Dvořák PetrJanoštík Petr-97-10-12 1385
14.Hlaváček TomášKortus Filip-6969 3195
15.Krameš Jan ml.Kortus Pavel ml.-510   11  
16.Dvořák PetrPažma Lukáš         
17.Hlaváček TomášJanoštík Petr         
18.Thang Do TrongKortus Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Petr12Kortus Pavel ml.21
Hlaváček Tomáš21Pažma Lukáš12
Thang Do Trong30Janoštík Petr12
Krameš Jan ml.21Kortus Filip03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Havazík Ondřej
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Kubový Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34654:655nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heilek Milan
Heilek Miroslav
 
 
Macoun Vlastimil
Durdis Petr ml.
 
 
78-8-9-92301
2.Nešněra Jiří
Šlapáček Martin
 
 
Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
-10-5-8  0302
3.Karásek VítPejša Karel ml.-9-776103212
4.Petřík AlešDrechsler Dušan-6-79-9 1313
5.Hájek MichalKaucký Roman-1109-10-62314
6.Strejc FilipKocura Jiří795  3024
7.Petřík AlešPejša Karel ml.-2-10-12  0325
8.Hájek MichalDrechsler Dušan97-1-4-72326
9.Strejc FilipKaucký Roman-6748 3136
10.Karásek VítKocura Jiří-11-8-3  0337
11.Hájek MichalPejša Karel ml.65-9-843247
12.Strejc FilipDrechsler Dušan997  3057
13.Karásek VítKaucký RomanŽ565  3067
14.Petřík AlešKocura Jiří898  3077
15.Strejc FilipPejša Karel ml.-965-12-62378
16.Karásek VítDrechsler Dušan-6-9-8  0379
17.Petřík AlešŽKaucký Roman1489  3089
18.Hájek MichalKocura Jiří9-7-9793299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Karásek Vít22Pejša Karel ml.22
Petřík Aleš22Drechsler Dušan31
Hájek Michal22Kaucký Roman13
Strejc Filip31Kocura Jiří13
Domácí bez hesla



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Sedláček Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21566:472Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
Sobotka Jiří
Rufer Vladislav
 
 
465  3010
2.Holman Martin
Křivánek Luboš
 
 
Šimek Jiří
Vejtruba Václav
 
 
688  3020
3.Klier JakubDe Filippo Martin-57-5-9 1321
4.Legát PetrKuba Josef-874-663231
5.Vaněček PetrKočvara Martin9-7-9-7 1332
6.Kirchman OndřejUrban Oto568  3042
7.Legát PetrDe Filippo Martin55-89 3152
8.Vaněček PetrKuba Josef-71-109-102353
9.Kirchman OndřejKočvara Martin8-12-5293263
10.Klier JakubUrban Oto779  3073
11.Vaněček PetrDe Filippo Martin-74-7-9 1374
12.Kirchman OndřejKuba Josef10128  3084
13.Klier JakubKočvara Martin919  3094
14.Legát PetrUrban Oto-482-4-62395
15.Kirchman OndřejDe Filippo Martin6-1024 31105
16.Klier JakubKuba Josef102-10-15832  
17.Legát PetrKočvara Martin-9-5-11  03  
18.Vaněček PetrUrban Oto         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klier Jakub21De Filippo Martin22
Legát Petr21Kuba Josef12
Vaněček Petr03Kočvara Martin12
Kirchman Ondřej40Urban Oto12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:36413:526SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Fischer Jiří
 
 
Landa Miloslav
Lev Leoš
 
 
-3-4-5  0301
2.Čihák Josef st.
Sixta Jaroslav
 
 
Sklenář Tomáš
Nový Oto
 
 
7-68-883211
3.Šlehofer Stanislav ml.Pluhař Jan-8-7-5  0312
4.Korbel PetrPřída Kryštof-7-5-5  0313
5.Kubát JanKaucký Jakub9-7-4-3 1314
6.Obertík MilanPlachý Ladislav-710-31333224
7.Korbel PetrPluhař Jan-7-3-7  0325
8.Kubát JanPřída Kryštof-6-57-8 1326
9.Obertík MilanKaucký Jakub7-14-8-10 1327
10.Šlehofer Stanislav ml.Plachý Ladislav10-11-76-92328
11.Kubát JanPluhař Jan-10-7-9  0329
12.Obertík MilanPřída Kryštof8-710-763239
13.Šlehofer Stanislav ml.Kaucký Jakub9-6-7-6 13310
14.Korbel PetrPlachý Ladislav         
15.Obertík MilanPluhař Jan         
16.Šlehofer Stanislav ml.Přída Kryštof         
17.Korbel PetrKaucký Jakub         
18.Kubát JanPlachý Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlehofer Stanislav ml.03Pluhař Jan30
Korbel Petr02Přída Kryštof21
Kubát Jan03Kaucký Jakub30
Obertík Milan21Plachý Ladislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:Kůs Pavel
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Kasal Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:33376:477TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Michael st.
Smrčka Karel
 
 
Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
-8-8-8  0301
2.Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
Rujder David
Hák Zdeněk st.
 
 
-610610 3111
3.Franc ŠtěpánSlapnička Jakub-3-97-4 1312
4.Jakubec VladimírBrožek Michal-7-7-7  0313
5.Důra MatoušNovotný Petr-5146-9-72314
6.Hoch JiříFiala Jakub-3610-383224
7.Jakubec VladimírSlapnička Jakub11-7-4-6 1325
8.Důra MatoušBrožek Michal-73-7-6 1326
9.Hoch JiříNovotný Petr-99-4-10 1327
10.Franc ŠtěpánFiala Jakub-16-8-9  0328
11.Důra MatoušSlapnička Jakub-6-5-9  0329
12.Hoch JiříBrožek Michal6-4-5-7 13210
13.Franc ŠtěpánNovotný Petr-3-6-10  03  
14.Jakubec VladimírFiala Jakub         
15.Hoch JiříSlapnička Jakub         
16.Franc ŠtěpánBrožek Michal         
17.Jakubec VladimírNovotný Petr         
18.Důra MatoušFiala Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Franc Štěpán02Slapnička Jakub30
Jakubec Vladimír02Brožek Michal30
Důra Matouš03Novotný Petr20
Hoch Jiří12Fiala Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Čech Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:Mikeš Milan
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:Přibík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:325:13374:275KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roztočil Jiří
Pelikán Petr
 
 
Koros Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
-10-4-7  0301
2.Spousta Jan
Kunc Petr
 
 
Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
-10-9-7  0302
3.Hýža DanielHeinzl Lukáš-97-5183212
4.Kettner MartinKrotký Marek598  3022
5.Vorlíček LubošSivera Adam353  3032
6.Pisár JanGyori Richard367  3042
7.Kettner MartinHeinzl Lukáš-89-7-7 1343
8.Vorlíček LubošKrotký Marek326  3053
9.Pisár JanSivera Adam739  3063
10.Hýža DanielGyori Richard7-1141 3173
11.Vorlíček LubošHeinzl Lukáš-5525 3183
12.Pisár JanKrotký Marek771  3083
13.Hýža DanielSivera Adam         
14.Kettner MartinGyori Richard         
15.Pisár JanHeinzl Lukáš         
16.Hýža DanielKrotký Marek         
17.Kettner MartinSivera Adam         
18.Vorlíček LubošGyori Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hýža Daniel20Heinzl Lukáš12
Kettner Martin11Krotký Marek02
Vorlíček Luboš30Sivera Adam02
Pisár Jan20Gyori Richard02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:RUFA BechyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:Veselý Filip
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Kačírková Martina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21516:468TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petera Petr
Paukner Milan
 
 
Kotrbatý Petr
Šprysl Josef
 
 
-647-5-82301
2.Lachout Pavel
Zloch Petr
 
 
Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
-8788 3111
3.Mráz JiříAlexa Jiří8-1379 3121
4.Krameš Jan st.Špeta Michal9-576 3131
5.Knobloch MiroslavKupilík Ondřej2117  3041
6.Pospíšil MilanSoldát Tomáš756  3051
7.Krameš Jan st.Alexa Jiří-6-5-7  0352
8.Knobloch MiroslavŠpeta Michal5-99-7-42353
9.Pospíšil MilanKupilík Ondřej-8847 3163
10.Mráz JiříSoldát Tomáš-3-89973273
11.Knobloch MiroslavAlexa Jiří-3-6-6  0374
12.Pospíšil MilanŠpeta Michal566  3084
13.Mráz JiříKupilík Ondřej-549-993294
14.Krameš Jan st.Soldát Tomáš6-993 31104
15.Pospíšil MilanAlexa Jiří-9-573-1023  
16.Mráz JiříŠpeta Michal9-59-9932  
17.Krameš Jan st.Kupilík Ondřej-8    01  
18.Knobloch MiroslavSoldát Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mráz Jiří30Alexa Jiří21
Krameš Jan st.21Špeta Michal12
Knobloch Miroslav12Kupilík Ondřej03
Pospíšil Milan30Soldát Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Skopec Daniel
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Kroupa Rudolf
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:40668:692TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lesák Jakub
Hlaváč Pavel
 
 
Bartůněk Petr
Freisleben Zdeněk
 
 
716  3010
2.Kadlec Lukáš
Kovář Jan
 
 
Macháček Pavel st.
Selement Jaroslav
 
 
-8-67-4 1311
3.Vilga FilipBorovka Tomáš-57-77-82312
4.Lánský JakubHubáček Filip-1058-973222
5.Podrazil VáclavDavid Jakub6-48-8-32323
6.Hüttl MichalHach Martin-58-11243233
7.Lánský JakubBorovka Tomáš3-35-493243
8.Podrazil VáclavHubáček Filip-77-8343253
9.Hüttl MichalDavid Jakub-839-6-62354
10.Vilga FilipHach Martin5-5-3-7 1355
11.Podrazil VáclavBorovka Tomáš-3-5-10  0356
12.Hüttl MichalHubáček Filip10-9107 3166
13.Vilga FilipDavid Jakub610-87 3176
14.Lánský JakubHach Martin102-9-7-62377
15.Hüttl MichalBorovka Tomáš-17913-5-102378
16.Vilga FilipHubáček Filip9-7-97-92379
17.Lánský JakubDavid Jakub-7-7-9  03710
18.Podrazil VáclavHach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilga Filip13Borovka Tomáš31
Lánský Jakub22Hubáček Filip13
Podrazil Václav12David Jakub31
Hüttl Michal22Hach Martin21
Počet diváků: 5
Bez připomínky



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí:Vítek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 08. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:12120:150TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klásek MarekOlivares Felipe-8-6-8  0301
2.Crha JakubTregler Tomáš-10-9-10  0302
3.Pavlica MartinBajger Ondřej-7-8-8  0303
4.Crha JakubOlivares Felipe7-79-9-82304
5.Klásek MarekBajger Ondřej         
6.Pavlica MartinTregler Tomáš         
7.Hořejší Miroslav
Dropa Miloš
 
 
Srch Radek
Steiner Petr
 
 
-7-8-5  03  
8.Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
Dlouhý Jiří
Košák Vojtěch
 
 
7-586 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klásek Marek01Olivares Felipe20
Crha Jakub02Tregler Tomáš10
Pavlica Martin01Bajger Ondřej10
Počet diváků: 38



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-VršoviceRozhodčí:Haralík Stanislav
Datum dle rozpisu31. 08. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:10210:183KT Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka TomášKleprlík Jakub28-103 3110
2.Vožický BohumilKaucký Petr135  3020
3.Havlík TomášKučera Stanislav-5-1-4  0321
4.Vožický BohumilKleprlík Jakub-98-9-6 1322
5.Pavelka TomášKučera Stanislav-8-841043232
6.Havlík TomášKaucký PetrŽ8-688 3142
7.Voráč Jiří
Valenta Vratislav
 
 
Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
987  30  
8.Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
-10995 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavelka Tomáš20Kleprlík Jakub11
Vožický Bohumil11Kaucký Petr02
Havlík Tomáš11Kučera Stanislav11
Počet diváků: 105



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:SKST EUROMASTER LiberecRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 08. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:410:14226:233SKST EUROMASTER Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David PetrKalužný Samuel12117  3010
2.Špánik TiborKošťál Radek10-9-210-62311
3.Čihák MarekŽSeibert Jakub2-6-912-92312
4.Špánik TiborKalužný Samuel-7-6-10  0313
5.David PetrSeibert Jakub7-9-9703223
6.Čihák MarekKošťál Radek-7-8-9  0324
7.Čihák Milan
Vacek Miroslav
 
 
Zrcek Miroslav
Povolný Aleš
 
 
6-11116 31  
8.Pokorný Petr
Herštus Michal
 
 
Palla Přemysl
Leder Jiří
 
 
88-5-6832  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
David Petr20Kalužný Samuel11
Špánik Tibor02Košťál Radek20
Čihák Marek02Seibert Jakub11
Počet diváků: 39
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 08. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:313:11222:215TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přistál TomášOlejník Martin-6-8-3  0301
2.Bindač MiroslavPalkovský David-11538 3111
3.Martinko JiříKoblížek Martin465  3021
4.Bindač MiroslavOlejník Martin-9-98-4 1322
5.Přistál TomášKoblížek Martin-5-7-2  0323
6.Martinko JiříPalkovský David76-107 3133
7.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3043
8.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-123  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Přistál Tomáš02Olejník Martin20
Bindač Miroslav11Palkovský David02
Martinko Jiří20Koblížek Martin11
Počet diváků: 35



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.stupeň Ž Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Kotlářce 1, Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:4247:171SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budjač Libor
Cyrus Miroslav
 
 
Červínek Petr
Brunclík Marek
 
 
765  3010
2.Kořínek Zdeněk
Vrána Miroslav
 
 
Valenta Richard
Moravec Stanislav
 
 
-811-9-6 1311
3.Štricová NiamhMarešová Zdeňka588  3021
4.Sommerová HelenaMarešová Zdeňka ml.596  3031
5.Vyvadilová JitkaJehlíková Petra95-104 3141
6.Sommerová HelenaMarešová Zdeňka8210  3051
7.Štricová NiamhJehlíková Petra1143  3061
8.Plachá LilianaMarešová Zdeňka ml.56-12-9532  
9.Sommerová HelenaJehlíková Petra         
10.Plachá LilianaMarešová Zdeňka         
11.Štricová NiamhMarešová Zdeňka ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štricová Niamh20Marešová Zdeňka02
Sommerová Helena20Marešová Zdeňka ml.01
Vyvadilová Jitka10Jehlíková Petra02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad LabemRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8405:312SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Stanislav ml.
Lipták Ondřej
 
 
Chvojka Antonín
Burda Roman
 
 
88-9-1283210
2.Erlich Luboš
Barcal Petr
 
 
Pokorný Jaroslav
Moravec Roman
 
 
-7-7810133220
3.Gireth PavelKváš Pavel474  3030
4.Brožík KarelHybler Martin8-5710 3140
5.Rosu Robert AlexandruBudinský Petr676  3050
6.Protiva MartinSeibert Karel796  3060
7.Brožík KarelKváš Pavel9-5118 3170
8.Rosu Robert AlexandruHybler Martin289  3080
9.Protiva MartinBudinský Petr85-10-973290
10.Gireth PavelSeibert Karel2123  30100
11.Rosu Robert AlexandruKváš Pavel         
12.Protiva MartinHybler Martin         
13.Gireth PavelBudinský Petr         
14.Brožík KarelSeibert Karel         
15.Protiva MartinKváš Pavel         
16.Gireth PavelHybler Martin         
17.Brožík KarelBudinský Petr         
18.Rosu Robert AlexandruSeibert Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gireth Pavel20Kváš Pavel02
Brožík Karel20Hybler Martin02
Rosu Robert Alexandru20Budinský Petr02
Protiva Martin20Seibert Karel02
Počet diváků: 6
Nejsou.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena LiberecRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:Minář Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14441:343Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Betuštiak Petr
Táborský Vladimír ml.
 
 
Růžička Dušan
Majer Pavel
 
 
629  3010
2.Táborský Vladimír
Trmal Jan
 
 
Hladík Jan
Zajíček Ivan
 
 
-97-98123220
3.Bradáč PetrSvěchota Vojtěch54-106 3130
4.Pokorný MarcelSobíšek Martin-6-8-5  0331
5.Svatoš RomanTauš Jiří-6-83573241
6.Smejkal TomášMatas Jan-6-85873251
7.Pokorný MarcelSvěchota Vojtěch896  3061
8.Svatoš RomanSobíšek Martin153  3071
9.Smejkal TomášTauš Jiří689  3081
10.Bradáč PetrMatas Jan382  3091
11.Svatoš RomanSvěchota Vojtěch-79-6-5 1392
12.Smejkal TomášSobíšek Martin37-47 31102
13.Bradáč PetrTauš Jiří775  30  
14.Pokorný MarcelMatas Jan         
15.Smejkal TomášSvěchota Vojtěch         
16.Bradáč PetrSobíšek Martin         
17.Pokorný MarcelTauš Jiří         
18.Svatoš RomanMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bradáč Petr20Svěchota Vojtěch12
Pokorný Marcel11Sobíšek Martin12
Svatoš Roman21Tauš Jiří02
Smejkal Tomáš30Matas Jan02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Šťastný Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta ChodovRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15497:389TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilímek Miroslav
Serbus Tomáš
 
 
Růžička Zdeněk
Boháč Milan
 
 
4-10-11893210
2.Jindra Josef
Obešlo Marek
 
 
Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
6119  3020
3.Macela PetrHurban Nikola111  3030
4.Čeřovský Petr st.Huleš Petr-8-35-7 1331
5.Šťastný VladislavKořínek Jan-1097-983241
6.Vilímek MiroslavKruliš David567  3051
7.Čeřovský Petr st.Hurban Nikola-77-79-72352
8.Šťastný VladislavHuleš Petr94-1013 3162
9.Vilímek MiroslavKořínek Jan392  3072
10.Macela PetrKruliš David4-971 3182
11.Oplt MiroslavHurban Nikola-29-6-10 1383
12.Vilímek MiroslavHuleš Petr467  3093
13.Macela PetrKořínek Jan1098  30103
14.Čeřovský Petr st.Kruliš David         
15.Vilímek MiroslavHurban Nikola         
16.Macela PetrHuleš Petr         
17.Čeřovský Petr st.Kořínek Jan         
18.Oplt MiroslavKruliš David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macela Petr30Hurban Nikola21
Čeřovský Petr st.02Huleš Petr12
Šťastný Vladislav20Kořínek Jan03
Vilímek Miroslav30Kruliš David02
Oplt Miroslav01   
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:Holub Zdeněk
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Vošahlík Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:35451:534SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vospálek Miroslav
Škach Martin
 
 
Hejda Václav
Cafourek Jan
 
 
76-10-8-62301
2.
Vychodil Luděk
 
 
Volák Martin
Cafourek Tomáš
 
 
-788-873211
3.Balák KryštofBíma Miroslav-1-5-3  0312
4.Sysel VojtěchBořík Milan-7-9-6  0313
5.Šejvl JakubVondráček Filip5-71012 3123
6.Chalupa Josef ml.Macháček Jan6-89-1093233
7.Sysel VojtěchBíma Miroslav-6-67-9 1334
8.Šejvl JakubBořík Milan-8-3-6  0335
9.Chalupa Josef ml.Vondráček Filip676  3045
10.Balák KryštofMacháček Jan9-8-68-92346
11.Šejvl JakubBíma Miroslav-4-9-6  0347
12.Chalupa Josef ml.Bořík Milan8-9-7-14 1348
13.Balák KryštofVondráček Filip-10-12-6  0349
14.Sysel VojtěchMacháček Jan-7-4-5  03410
15.Chalupa Josef ml.Bíma Miroslav         
16.Balák KryštofBořík Milan         
17.Sysel VojtěchVondráček Filip         
18.Šejvl JakubMacháček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balák Kryštof03Bíma Miroslav30
Sysel Vojtěch03Bořík Milan30
Šejvl Jakub12Vondráček Filip12
Chalupa Josef ml.21Macháček Jan21
Vrchní rozhodčí Tomáš Nekola se nedostavil. Vedoucí družstev se dohodli, že zápas bude probíhat bez vrchního rozhodčí. Tělocvična teplota Z 18C, K 20C



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Ambrož Adam
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:933:35662:645TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmejkal Radek
Šmíd Jan
 
 
Jirouch Tomáš
Kubát Pavel
 
 
866  3010
2.Budělovský Petr
Zitta Přemysl
 
 
Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
4-6-49173220
3.Bucifal AlešHrnčíř Jan-8-108-9 1321
4.Hořejší RadimWoznicki Patrik-11698 3131
5.Šimeček JanSkokan Viktor-15-7-8  0332
6.Nejedlý PetrKopecký Filip58-93 3142
7.Hořejší RadimŽHrnčíř Jan6-8-9-3 1343
8.Šimeček JanWoznicki Patrik118-5-5-82344
9.Nejedlý PetrSkokan Viktor-8-108883254
10.Bucifal AlešKopecký Filip710-8-10-72355
11.Šimeček JanHrnčíř Jan-3-16-4  0356
12.Nejedlý PetrWoznicki Patrik443  3066
13.Bucifal AlešSkokan Viktor9-68-8-92367
14.Hořejší RadimKopecký Filip-1211-9453277
15.Nejedlý PetrHrnčíř Jan959  3087
16.Bucifal AlešWoznicki Patrik-10-9-9  0388
17.Hořejší RadimSkokan Viktor-8-64-9 1389
18.Šimeček JanKopecký Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bucifal Aleš04Hrnčíř Jan31
Hořejší Radim22Woznicki Patrik22
Šimeček Jan03Skokan Viktor31
Nejedlý Petr40Kopecký Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK ŠtětíRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:Rosa Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:927:31516:547SK Štětí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Truc Petr
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
8-7-6-5 1301
2.Kala Petr
Růžička Jakub
 
 
Gruber Martin
Hrabár Jiří
 
 
879  3011
3.Fausek MatějLíska Tomáš128-3-933221
4.Rochowanski PavelDvořák Milan ml.966  3031
5.Benák VítUllman Miloslav-3-9-10  0332
6.Benák LiborNovák Libor-749-9-112333
7.Rochowanski PavelLíska Tomáš-99-109-102334
8.Benák VítDvořák Milan ml.10-4-9-9 1335
9.Benák LiborUllman Miloslav-4-47-6 1336
10.Fausek MatějNovák Libor-5-5-10  0337
11.Benák VítLíska Tomáš-2-5-4  0338
12.Benák LiborDvořák Milan ml.-589-883248
13.Fausek MatějUllman Miloslav8109  3058
14.Rochowanski PavelNovák Libor168  3068
15.Benák LiborLíska Tomáš4-10-74-92369
16.Fausek MatějDvořák Milan ml.-9-106733269
17.Rochowanski PavelUllman Miloslav         
18.Benák VítNovák Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fausek Matěj21Líska Tomáš31
Rochowanski Pavel21Dvořák Milan ml.12
Benák Vít03Ullman Miloslav21
Benák Libor13Novák Libor21
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Voženílková Alena
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Zajíček Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15507:410TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Kovanda Milan
Bouda Petr
 
 
1012-86 3110
2.Šubrt Jaroslav
Berger Miroslav
 
 
Malina Václav
Včelička Lubomír
 
 
6-67-9-82311
3.Merta JakubJuklík Tomáš-91158 3121
4.Dostál JanKuba Miloslav39-48 3131
5.Kadleček RadomírKadavý Vladimír-5-555-72332
6.Šimonek PetrŠmíd Miroslav955  3042
7.Dostál JanJuklík Tomáš6-994 3152
8.Kadleček RadomírKuba Miloslav1196  3062
9.Šimonek PetrKadavý Vladimír4710  3072
10.Merta JakubŠmíd Miroslav1099  3082
11.Kadleček RadomírJuklík Tomáš6-7-10-8 1383
12.Šimonek PetrKuba Miloslav8-831 3193
13.Merta JakubKadavý Vladimír66-96 31103
14.Dostál JanŠmíd Miroslav-89-9  12  
15.Šimonek PetrJuklík Tomáš         
16.Merta JakubKuba Miloslav         
17.Dostál JanKadavý Vladimír         
18.Kadleček RadomírŠmíd Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Merta Jakub30Juklík Tomáš12
Dostál Jan20Kuba Miloslav03
Kadleček Radomír12Kadavý Vladimír12
Šimonek Petr30Šmíd Miroslav02
Počet diváků: 12
Na utkani pritomen komisar Kovar Ales.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:23592:526TJ Lokomotiva Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
783  3010
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Ulrich Radek
 
 
7-11-7873220
3.Pytlík JiříPůlpán David877  3030
4.Hájek TomášKubát Petr669  3040
5.Ecler MichalŠíp Martin-10-10-10  0341
6.Bělohlav KarelPlachý Jiří567  3051
7.Hájek TomášPůlpán David1077  3061
8.Ecler MichalKubát Petr-10-6-11  0362
9.Bělohlav KarelŠíp Martin-66-109-82363
10.Pytlík JiříPlachý Jiří6910  3073
11.Ecler MichalPůlpán David105-2-5-32374
12.Bělohlav KarelKubát Petr933  3084
13.Pytlík JiříŠíp Martin10-4-8-8 1385
14.Hájek TomášPlachý Jiří-84-7-7 1386
15.Bělohlav KarelPůlpán David7713  3096
16.Pytlík JiříKubát Petr-8-95-8 1397
17.Hájek Tomᚊíp Martin7106  30107
18.Ecler MichalPlachý Jiří-10-1168-423  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pytlík Jiří22Půlpán David13
Hájek Tomáš31Kubát Petr22
Ecler Michal03Šíp Martin31
Bělohlav Karel31Plachý Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará PakaRozhodčí:Budina Martin
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:Lhota František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:915:31386:468SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andrt Tomáš
Štepka Miroslav
 
 
Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
97-10-10103210
2.Štepka Vladimír
Čech Pavel
 
 
Šimo Vladimír
Čermák Milan
 
 
-812-9773220
3.Dlabola PetrHerout František-5-3-5  0321
4.Vajgl PavelNevřela Daniel-663-5-52322
5.Šajner LubomírSlavík Radek-2-4-8  0323
6.Krtička LubošLoudín Petr87-7-5-52324
7.Vajgl PavelHerout František-119-69-102325
8.Šajner LubomírNevřela Daniel8-119-7-82326
9.Krtička LubošSlavík Radek6-6-3-7 1327
10.Dlabola PetrLoudín Petr-9-10-6  0328
11.Šajner LubomírHerout František-11-8-7  0329
12.Krtička LubošNevřela Daniel         
13.Dlabola PetrSlavík Radek         
14.Vajgl PavelLoudín Petr         
15.Krtička LubošHerout František         
16.Dlabola PetrNevřela Daniel         
17.Vajgl PavelSlavík Radek         
18.Šajner LubomírLoudín Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dlabola Petr02Herout František30
Vajgl Pavel02Nevřela Daniel20
Šajner Lubomír03Slavík Radek20
Krtička Luboš02Loudín Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Bohdanecký Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:922:29451:482TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Palan Vladimír
Kačírek Lubomír
 
 
826  3010
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Šulc Martin
Štros Jan
 
 
7-8-47-122311
3.Lučan MartinMádlo Martin5-6-7-5 1312
4.Chládek MartinJelínek Michal-119-4-3 1313
5.Slavík LiborSocha Zdeněk786  3023
6.Šumpík ViktorKoubek René-8-9-5  0324
7.Chládek MartinMádlo Martin78-1-9-72325
8.Slavík LiborJelínek Michal-11-9-8  0326
9.Šumpík ViktorSocha Zdeněk9109  3036
10.Lučan MartinKoubek René7-386 3146
11.Slavík LiborMádlo Martin-7-10-12  0347
12.Šumpík ViktorJelínek Michal-8-5-7  0348
13.Lučan MartinSocha Zdeněk-9373 3158
14.Chládek MartinKoubek René-8-410-7 1359
15.Šumpík ViktorMádlo Martin-6-5   02  
16.Lučan MartinJelínek Michal         
17.Chládek MartinSocha Zdeněk         
18.Slavík LiborKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lučan Martin21Mádlo Martin30
Chládek Martin03Jelínek Michal30
Slavík Libor12Socha Zdeněk03
Šumpík Viktor12Koubek René21
Utkán přítomen komisař ČAST Jirsa Pavel



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Kačer Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:12422:333TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulihrach Jiří
Urban Jan
 
 
Pancíř Josef
Koros Pavel
 
 
653  3010
2.Štěpán Pavel
Vlček Milan
 
 
Ungr Jan II.
Čepelák Vladimír st.
 
 
46-96 3120
3.Hušek AdamRose Radek944  3030
4.Jakubský FilipJirman Petr1058  3040
5.Lebeda Matyᚊvácha Ondřej5-7-9543250
6.Brát Karel ml.Bittner Martin786  3060
7.Jakubský FilipRose Radek-13-69893270
8.Lebeda MatyášJirman Petr-4-5-3  0371
9.Brát Karel ml.Švácha Ondřej668  3081
10.Hušek AdamBittner Martin-13744 3191
11.Lebeda MatyášRose Radek-5-6-7  0392
12.Brát Karel ml.Jirman Petr1386  30102
13.Hušek AdamŠvácha Ondřej657  30  
14.Jakubský FilipBittner Martin         
15.Brát Karel ml.Rose Radek         
16.Hušek AdamJirman Petr         
17.Jakubský FilipŠvácha Ondřej         
18.Lebeda MatyášBittner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hušek Adam20Rose Radek12
Jakubský Filip20Jirman Petr12
Lebeda Matyáš12Švácha Ondřej02
Brát Karel ml.30Bittner Martin02
U utkání byl přítomen komisař Jirsa Pavel.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:Rochowanski Milan
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:828:31532:561SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horský Jindřich
Macák Petr
 
 
Kadeřábek Milan
Přibík Jan
 
 
4-998 3110
2.Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
Mach Jindřich
Cír Radek
 
 
9-378 3120
3.Čenovský DavidProtiva Luboš9-8-2953230
4.Černý JaroslavKaněra Jan-76-4-9 1331
5.Tuček AdamZikmund Adam11-999 3141
6.Šmidt KarelFabíni Marek-4-9-6  0342
7.Černý JaroslavProtiva Luboš-7-7-6  0343
8.Tuček AdamKaněra Jan7-9-9-9 1344
9.Šmidt KarelZikmund Adam-7-10-5  0345
10.Čenovský DavidFabíni Marek999  3055
11.Tuček AdamProtiva Luboš-745-6-82356
12.Šmidt KarelKaněra Jan10-4710 3166
13.Čenovský DavidZikmund Adam-10-875-92367
14.Hnik OndřejFabíni Marek79-77 3177
15.Šmidt KarelProtiva Luboš-79-10-5 1378
16.Čenovský DavidKaněra Jan-1073  21  
17.Hnik OndřejZikmund Adam         
18.Tuček AdamFabíni Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čenovský David21Protiva Luboš31
Černý Jaroslav02Kaněra Jan21
Tuček Adam12Zikmund Adam21
Šmidt Karel13Fabíni Marek12
Hnik Ondřej10   
Počet diváků: 20
Přítomen komisař ČAST Pavel Jirsa



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:Křehlík Vladimír
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Štrobl Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24573:534TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Knor Václav
 
 
Spiegl Richard
Moravec Milan
 
 
5710  3010
2.Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
Hrbek Jiří
Moravec Petr st.
 
 
7-4-7-6 1311
3.Karel FilipNovák David-98-10883221
4.Stehlík OldřichHorák Aleš-98-7-8 1322
5.Bártík TomášSeďa Jakub-9-97-8 1323
6.Novák AlešPeterka Ondřej898  3033
7.Stehlík OldřichNovák David118-8-673243
8.Bártík TomášHorák Aleš12-11-3-9 1344
9.Novák AlešSeďa Jakub896  3054
10.Karel FilipPeterka Ondřej-88101 3164
11.Bártík TomášNovák David9-9-8-9 1365
12.Novák AlešHorák Aleš679  3075
13.Karel FilipSeďa Jakub-8594 3185
14.Stehlík OldřichPeterka Ondřej-7610-593295
15.Novák AlešNovák David78-35 31105
16.Karel FilipHorák Aleš5-1079 31  
17.Stehlík OldřichSeďa Jakub985  30  
18.Bártík TomášPeterka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karel Filip30Novák David13
Stehlík Oldřich21Horák Aleš21
Bártík Tomáš03Seďa Jakub12
Novák Aleš40Peterka Ondřej03
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 StudenáRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Maňhal Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:34616:593KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císař Jan
Jaroš Antonín
 
 
Čížek Pavel
Haník Josef
 
 
76-59 3110
2.Hlaváček Jaromír
Mráz Roman
 
 
Šprysl Josef
Soused Zbyněk
 
 
-6-5-6  0311
3.Mádr MiloslavVybíral Marek-4-94-7 1312
4.Smola IgorVybíral Lukáš53-2-11-92313
5.Doležal OndřejOndrovčák Miroslav-1085-7-82314
6.Korbel Filip ml.Forman Libor1031  3024
7.Smola IgorVybíral Marek-8-6-4  0325
8.Doležal OndřejVybíral Lukáš-8-97-8 1326
9.Korbel Filip ml.Ondrovčák Miroslav149  3036
10.Mádr MiloslavForman Libor-7-10-4  0337
11.Doležal OndřejVybíral Marek589  3047
12.Korbel Filip ml.Vybíral Lukáš1075  3057
13.Mádr MiloslavOndrovčák Miroslav13-5-85-62358
14.Smola IgorForman Libor-13-3-5  0359
15.Korbel Filip ml.Vybíral Marek-92-11343269
16.Mádr MiloslavVybíral Lukáš59-99 3179
17.Smola IgorOndrovčák Miroslav1027  3089
18.Doležal OndřejForman Libor7-37-7-323810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádr Miloslav13Vybíral Marek22
Smola Igor13Vybíral Lukáš22
Doležal Ondřej13Ondrovčák Miroslav22
Korbel Filip ml.40Forman Libor31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,StrážniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35654:686nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
Šťastný Vladislav
Nešněra Jiří
 
 
9-711-893210
2.Řípa Vladimír
Kapras Karel
 
 
Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
-6-5-9  0311
3.Morávek ZdeněkSigmund Ivo10-811-6-62312
4.Obrdlík ŠtěpánJuroška Ivan-6-9-7  0313
5.Prokeš MichalŠefr Filip8-5-8673223
6.Morávek RadimLičbinský Roman109-7-683233
7.Obrdlík ŠtěpánSigmund Ivo6-5-86-92334
8.Prokeš MichalJuroška Ivan-6888 3144
9.Morávek RadimŠefr Filip749  3054
10.Morávek ZdeněkLičbinský Roman-1-5-10  0355
11.Prokeš MichalSigmund Ivo6811  3065
12.Morávek RadimJuroška Ivan875  3075
13.Morávek ZdeněkŠefr Filip-7-813-8 1376
14.Jamný PetrLičbinský Roman-76-57-72377
15.Morávek RadimSigmund Ivo-610-49-112378
16.Morávek ZdeněkJuroška Ivan-611-3-2 1379
17.Jamný PetrŠefr Filip1065  3089
18.Prokeš MichalLičbinský Roman-86511 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Zdeněk04Sigmund Ivo31
Obrdlík Štěpán02Juroška Ivan22
Prokeš Michal40Šefr Filip13
Morávek Radim31Ličbinský Roman22
Jamný Petr11   
Počet diváků: 30
Střídání Jamný Petr za Obrdlík Štěpán



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikeska Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Mikulecký Marek
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Mocek Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14460:378SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zrcek Miroslav
Povolný Aleš
 
 
Voráč Jiří
Pavlíček Radek
 
 
95-410 3110
2.Sojka Lukáš
Loudín Petr
 
 
Pokorný Roman
Štěpánek Aleš
 
 
8-98-853220
3.Svoboda PetrVeselý Lukáš-88-135-82321
4.Brhel ŠtěpánPřikryl Aleš-5-4-7  0322
5.Hromek FilipSvoboda Lukáš586  3032
6.Oleskevych OleksandrZukal Adam577  3042
7.Brhel ŠtěpánVeselý Lukáš-13758 3152
8.Hromek FilipPřikryl Aleš865  3062
9.Oleskevych OleksandrSvoboda Lukáš777  3072
10.Svoboda PetrZukal Adam-966-573282
11.Hromek FilipVeselý Lukáš99-6-833292
12.Oleskevych OleksandrPřikryl Aleš767  30102
13.Svoboda PetrSvoboda Lukáš11    10  
14.Brhel ŠtěpánZukal Adam         
15.Oleskevych OleksandrVeselý Lukáš         
16.Svoboda PetrPřikryl Aleš         
17.Brhel ŠtěpánSvoboda Lukáš         
18.Hromek FilipZukal Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Petr11Veselý Lukáš12
Brhel Štěpán11Přikryl Aleš12
Hromek Filip30Svoboda Lukáš02
Oleskevych Oleksandr30Zukal Adam02
Opakovane jsme se pokouseli zadat heslo vedouciho, ktere bylo spravne, protoze jsme zkouseli prihlasit Svobodu do registru, a to fungovalo. Proto je tento vedouci nepotvrzen heslem.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Vrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:Krištof Vítězslav
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Dospíšil Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:34469:548TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trgiňa Roman
Juklík Tomáš
 
 
Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
876  3010
2.Mošna Petr
Vondráš Jan
 
 
Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
-9-76-6 1311
3.Vitula JosefŠtofka Filip-9-88-4 1312
4.Nováček LiborVašíček Jan76-6-2-62313
5.Sedlář JakubGajdoschík Adrián-82-7-3 1314
6.Antoš JiříDarmovzal Zdeněk-8-666-72315
7.Nováček LiborŠtofka Filip-4-6-6  0316
8.Sedlář JakubVašíček Jan5-4-2-4 1317
9.Antoš JiříGajdoschík Adrián109-43 3127
10.Vitula JosefDarmovzal Zdeněk9-4-96-62328
11.Sedlář JakubŠtofka Filip-3-3-3  0329
12.Antoš JiříVašíček Jan10-1085 3139
13.Vitula JosefGajdoschík Adrián-1011-610113249
14.Nováček LiborDarmovzal Zdeněk94-5-6-723410
15.Antoš JiříŠtofka Filip-8-68  12  
16.Vitula JosefVašíček Jan         
17.Nováček LiborGajdoschík Adrián         
18.Sedlář JakubDarmovzal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vitula Josef12Štofka Filip30
Nováček Libor03Vašíček Jan21
Sedlář Jakub03Gajdoschík Adrián12
Antoš Jiří21Darmovzal Zdeněk30
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35569:589TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erlich Luboš
Barcal Petr
 
 
Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
-5-11-8  0301
2.Plhák Petr
Truc Petr
 
 
Kaipr Petr
Bašta Marek
 
 
5-57-10-82302
3.Ryšavý MichalChrást Roman958  3012
4.Kurka MilanHort Pavel-10-6-6  0313
5.Lamač PetrSágl Ondřej55-25 3123
6.Kolařík JanBabák Petr-8-8-3  0324
7.Kurka MilanChrást Roman8-2-8-7 1325
8.Lamač PetrHort Pavel-89-9483235
9.Kolařík JanSágl Ondřej6115  3045
10.Ryšavý MichalBabák Petr944  3055
11.Lamač PetrChrást Roman-64-9-3 1356
12.Kolařík JanHort Pavel47-56 3166
13.Ryšavý MichalSágl Ondřej5-638 3176
14.Hrdlička PetrBabák Petr-12-4-7  0377
15.Kolařík JanChrást Roman-6-7-6  0378
16.Ryšavý MichalHort Pavel699  3088
17.Hrdlička PetrSágl Ondřej-45-3-8 1389
18.Lamač PetrBabák Petr10-6-24-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ryšavý Michal40Chrást Roman31
Kurka Milan02Hort Pavel13
Lamač Petr22Ságl Ondřej13
Kolařík Jan22Babák Petr31
Hrdlička Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:Orel ZlínRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:531:21498:465SK Přerov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifka Alexius
Rosa Martin
 
 
Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
13-13-4-5 1301
2.Cinek Petr
Holub Zdeněk
 
 
Luka Josef, Ing.
Rulec Jakub
 
 
-77511 3111
3.Olejník JakubZávada Adam7-6-4-6 1312
4.Valašík LukášPolák Petr-9495 3122
5.Skalský OndřejDoležel Tomáš897  3032
6.Vlach MartinKrejčiřík David-7797 3142
7.Valašík LukášZávada Adam-7-1099-82343
8.Skalský OndřejPolák Petr611-7-723253
9.Vlach MartinDoležel Tomáš969  3063
10.Olejník JakubKrejčiřík David7610  3073
11.Skalský OndřejZávada Adam-10-7-6  0374
12.Vlach MartinPolák Petr-3-4-8  0375
13.Olejník JakubDoležel Tomáš8-832 3185
14.Valašík LukášKrejčiřík David1148  3095
15.Vlach MartinZávada Adam         
16.Olejník JakubPolák Petr         
17.Valašík LukášDoležel Tomáš         
18.Skalský OndřejKrejčiřík David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Olejník Jakub21Závada Adam30
Valašík Lukáš21Polák Petr12
Skalský Ondřej21Doležel Tomáš03
Vlach Martin21Krejčiřík David03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s.Rozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Bereza Oldřich
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:911:27316:395TJ Sokol Šarovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Kyncl Jiří
 
 
Piroutek Květoslav
Urbánek Jan
 
 </