Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:26562:557TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
Wagner Jaroslav st.
Hendrych Roman
 
 
478  3010
2.Tesárek Jiří
Boháč Milan
 
 
Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
9-11-7-9 1311
3.Karda MartinPavlíček Ondřej-14-5-10 1312
4.Chládek LubošŠpalek Miroslav8118  3022
5.Homolka PavelŠpalek Jiří385  3032
6.Šmíd JanŘáha Vladimír938  3042
7.Chládek LubošPavlíček Ondřej-5-3-7  0343
8.Homolka PavelŠpalek Miroslav10-14-10-6 1344
9.Šmíd JanŠpalek Jiří-9997 3154
10.Karda MartinŘáha Vladimír86-7-7153264
11.Homolka PavelPavlíček Ondřej-6-10-6  0365
12.Šmíd JanŠpalek Miroslav1287  3075
13.Karda MartinŠpalek Jiří-7-8-9  0376
14.Chládek LubošŘáha Vladimír8-487 3186
15.Šmíd JanPavlíček Ondřej-7987 3196
16.Karda MartinŠpalek Miroslav-6-7-3  0397
17.Chládek LubošŠpalek Jiří8128  30107
18.Homolka PavelŘáha Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karda Martin13Pavlíček Ondřej31
Chládek Luboš31Špalek Miroslav22
Homolka Pavel12Špalek Jiří13
Šmíd Jan40Řáha Vladimír03
Teplota začátek: 18°C konec: 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11443:354TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budělovský Petr
Janeček Jaroslav
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
-4-7121053210
2.Šmejkal Radek
Zítek Patrik
 
 
Drož Jan
Bouda Petr
 
 
125-94 3120
3.Vajcová KateřinaEisenreich Jindřich ml.711-11-693230
4.Mencl JiříMráz Roman49-715 3140
5.Škach MartinCísař Jan-71079 3150
6.Bajer JiříJaroš Antonín549  3060
7.Mencl JiříEisenreich Jindřich ml.785  3070
8.Škach MartinMráz Roman8-10-10-5 1371
9.Bajer JiříCísař Jan356  3081
10.Vajcová KateřinaJaroš Antonín-9962 3191
11.Škach MartinEisenreich Jindřich ml.1058  30101
12.Bajer JiříMráz Roman165  30  
13.Vajcová KateřinaCísař Jan         
14.Mencl JiříJaroš Antonín         
15.Bajer JiříEisenreich Jindřich ml.         
16.Vajcová KateřinaMráz Roman         
17.Mencl JiříCísař Jan         
18.Škach MartinJaroš Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vajcová Kateřina20Eisenreich Jindřich ml.03
Mencl Jiří20Mráz Roman11
Škach Martin21Císař Jan02
Bajer Jiří20Jaroš Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:527:17421:366TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 
-6-4-14  0301
2.Cafourek Milan
Cafourek Jan
 
 
Mikeš Milan
Tvrz Jaroslav st.
 
 
-11-9-4  0302
3.Švarc IvoŠmejkal Radek-596-14-42303
4.Melíšek RomanJirkovský Antonín ml.-95107 3113
5.Kyncl JiříNěmec Tomáš488  3023
6.Pych Luděk ml.Dražan Jiří8110  3033
7.Suchomel Tomᚊmejkal Radek-5-3-6  0334
8.Kyncl JiříJirkovský Antonín ml.5109  3044
9.Pych Luděk ml.Němec Tomáš1175  3054
10.Švarc IvoDražan Jiří432  3064
11.Kyncl JiříŠmejkal Radek-7-25-7 1365
12.Pych Luděk ml.Jirkovský Antonín ml.45-93 3175
13.Švarc IvoNěmec Tomáš675  3085
14.Suchomel TomášDražan Jiří38   20  
15.Pych Luděk ml.Šmejkal Radek         
16.Švarc IvoJirkovský Antonín ml.         
17.Suchomel TomášNěmec Tomáš         
18.Kyncl JiříDražan Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švarc Ivo21Šmejkal Radek30
Melíšek Roman10Jirkovský Antonín ml.03
Kyncl Jiří21Němec Tomáš03
Pych Luděk ml.30Dražan Jiří02
Suchomel Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:hraci
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:druzstev
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:20514:473TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Petr
Mazurkiewicz Ivo
 
 
Zatřepálek Pavel
Šubrt Jaroslav
 
 
-12888 3110
2.Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
Mifka Alexius
Berger Miroslav
 
 
643  3020
3.Sysel VojtěchMoravec Ladislav ml.87-89 3130
4.Balák KryštofMoravec Petr ml.-11-6129-72331
5.Gräf MilošBrožek Michal13-589 3141
6.Blažek MartinMoravec Petr st.56-90 3151
7.Balák KryštofMoravec Ladislav ml.-4-8-4  0352
8.Gräf MilošMoravec Petr ml.1088  3062
9.Blažek MartinBrožek Michal-8788 3172
10.Sysel VojtěchMoravec Petr st.9-108-1073282
11.Gräf MilošMoravec Ladislav ml.-5-4-4  0383
12.Blažek MartinMoravec Petr ml.93-7-14103293
13.Sysel VojtěchBrožek Michal7-86-81032103
14.Balák KryštofMoravec Petr st.         
15.Blažek MartinMoravec Ladislav ml.         
16.Sysel VojtěchMoravec Petr ml.         
17.Balák KryštofBrožek Michal         
18.Gräf MilošMoravec Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sysel Vojtěch30Moravec Ladislav ml.21
Balák Kryštof02Moravec Petr ml.12
Gräf Miloš21Brožek Michal03
Blažek Martin30Moravec Petr st.02
teplota z 21st teplota k 21t



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33664:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Ladislav
Škach Martin
 
 
Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
7-68-5-102301
2.Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
99-815 3111
3.Smrček MichalHudečková Hana-6566 3121
4.Zika OndřejBochňák David10-6-9-9 1322
5.Jirásek JiříKulíšek Marek-4-998-72323
6.Ghariani SebastianHendrych Jan6117  3033
7.Zika OndřejHudečková Hana-89-58-92334
8.Jirásek JiříBochňák David-68910 3144
9.Ghariani SebastianKulíšek Marek695  3054
10.Smrček MichalHendrych Jan8710  3064
11.Žáček JosefHudečková Hana-9-0-5  0365
12.Ghariani SebastianBochňák David2-8-109-142366
13.Smrček MichalKulíšek Marek-8-89-6 1367
14.Zika OndřejHendrych Jan487  3077
15.Ghariani SebastianHudečková Hana-7810-383287
16.Smrček MichalBochňák David-8775 3197
17.Zika OndřejKulíšek Marek-4-411-10 1398
18.Žáček JosefHendrych Jan-8-11-2  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smrček Michal31Hudečková Hana22
Zika Ondřej13Bochňák David22
Jirásek Jiří11Kulíšek Marek31
Ghariani Sebastian31Hendrych Jan13
Žáček Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:529:21486:474TJ Sokol Hudlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horský Jindřich
Macák Petr
 
 
Šimo Vladimír
Čermák Milan
 
 
9-8-7-16 1301
2.Vaktor Ivan
Poláček Vladimír
 
 
Lendóci Jaroslav
Heral František
 
 
5-7-6-8 1302
3.Hrabár JiříGlogar Jaroslav107-9-493212
4.Landa MiloslavEhl Ladislav-8-698-82313
5.Vajs KarelDvořák Jan ml.988  3023
6.Dřevěný PetrŠlechta Jaroslav68-3-993233
7.Landa MiloslavGlogar Jaroslav1111-98 3143
8.Vajs KarelEhl Ladislav-126-11-4 1344
9.Dřevěný PetrDvořák Jan ml.96-99 3154
10.Hrabár JiříŠlechta Jaroslav6211  3064
11.Stehlík Jan ml.Glogar Jaroslav-3-8-5  0365
12.Dřevěný PetrEhl Ladislav987  3075
13.Hrabár JiříDvořák Jan ml.788  3085
14.Landa MiloslavŠlechta Jaroslav         
15.Dřevěný PetrGlogar Jaroslav         
16.Hrabár JiříEhl Ladislav         
17.Landa MiloslavDvořák Jan ml.         
18.Stehlík Jan ml.Šlechta Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrabár Jiří30Glogar Jaroslav12
Landa Miloslav11Ehl Ladislav21
Vajs Karel11Dvořák Jan ml.03
Dřevěný Petr30Šlechta Jaroslav02
Stehlík Jan ml.01   
teplota na začátku utkání 20 teplota na konci utkání 22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p. BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:41639:702SK Březnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
-2-7-7  0301
2.Šťastný Michael st.
Urban Jan
 
 
Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
-9-6-8  0302
3.Selement JaroslavČížek Marek-9-8-5  0303
4.Kilian VítDrábek Martin9-79-653213
5.Taller FilipŠimek Jakub1011-8-9-152314
6.Urban JanMichal Radek-8-87-10 1315
7.Kilian VítČížek Marek10-9-7-12 1316
8.Taller FilipDrábek Martin-9-63-9 1317
9.Urban JanŠimek Jakub-7-6-10  0318
10.Selement JaroslavMichal Radek-985-5113228
11.Taller FilipČížek Marek912-59 3138
12.Urban JanDrábek Martin910-89 3148
13.Selement JaroslavŠimek Jakub-8-59-5 1349
14.Kilian VítMichal Radek98-55 3159
15.Urban JanČížek Marek12-9-51083269
16.Selement JaroslavDrábek Martin89-10-983279
17.Kilian VítŠimek Jakub-10-86-9 13710
18.Taller FilipMichal Radek8911  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Selement Jaroslav22Čížek Marek22
Kilian Vít22Drábek Martin13
Taller Filip12Šimek Jakub40
Urban Jan22Michal Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35602:610TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
Jirouch Tomáš
Kebrle Josef
 
 
-7-08-7 1301
2.Knor Václav
Pisár Petr
 
 
Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
585  3011
3.Štengl JanVrátný Martin-6-4-8  0312
4.Lédl JiříSýkora Josef1-3-9-8 1313
5.Koloc MiroslavMráz Roman-6-5-7  0314
6.Štěpánek PavelCísař Jan948  3024
7.Lédl JiříVrátný Martin6-9711 3134
8.Koloc MiroslavSýkora Josef-77-12-8 1335
9.Štěpánek PavelMráz Roman85-94 3145
10.Štengl JanCísař Jan-10-761563255
11.Koloc MiroslavVrátný Martin-7-47-9 1356
12.Štěpánek PavelSýkora Josef473  3066
13.Štengl JanMráz Roman-8488 3176
14.Lédl JiříCísař Jan9-6-3-8 1377
15.Štěpánek PavelVrátný Martin9816  3087
16.Štengl JanSýkora Josef-8-10-8  0388
17.Lédl JiříMráz Roman-9-875-112389
18.Koloc MiroslavCísař Jan-1-6-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štengl Jan22Vrátný Martin22
Lédl Jiří13Sýkora Josef31
Koloc Miroslav04Mráz Roman22
Štěpánek Pavel40Císař Jan22
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:927:35548:606KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Pavel
Přibík Jan
 
 
Kadeřábek Milan
Mach Jindřich
 
 
-98-63113210
2.Andrt Tomáš
Rezek Jan
 
 
Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
71312  3020
3.Vacura Josef ml.Vlček Jiří-6-4-5  0321
4.Novák MichalBrabec Stanislav5-9-10-5 1322
5.Tschunko ZdeněkKos Zdeněk9-11-7-4 1323
6.Nguyen Ngoc BachAndrt Tomáš-61013-1183233
7.Novák MichalVlček Jiří-95-5-10 1334
8.Tschunko ZdeněkBrabec Stanislav859  3044
9.Nguyen Ngoc BachKos Zdeněk-10778 3154
10.Vacura Josef ml.Andrt Tomáš-7-10-2  0355
11.Tschunko ZdeněkVlček Jiří-9-7-5  0356
12.Nguyen Ngoc BachBrabec Stanislav76-118 3166
13.Chinh Ngo VanKos Zdeněk-8-4-3  0367
14.Novák MichalAndrt Tomáš-56-35-112368
15.Nguyen Ngoc BachVlček Jiří-57-1693278
16.Chinh Ngo VanBrabec Stanislav7-7-4-8 1379
17.Novák MichalKos Zdeněk         
18.Tschunko ZdeněkAndrt Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vacura Josef ml.02Vlček Jiří31
Novák Michal03Brabec Stanislav22
Tschunko Zdeněk12Kos Zdeněk21
Nguyen Ngoc Bach40Andrt Tomáš21
Chinh Ngo Van02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32710:634KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Pachman Tomáš
Hájek Lukáš
 
 
56-74 3110
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
1010-7-6-82311
3.Hejda Václav ml.Linhart František ml.-1112-9-7 1312
4.Kettner MartinLískovec Jindřich-7-52863222
5.Krůta VáclavJanda Jaromír-1154-6-122323
6.Štepka VladimírŠíp Martin368  3033
7.Kettner MartinLinhart František ml.106-510 3143
8.Krůta VáclavLískovec Jindřich-6-6-11  0344
9.Štepka VladimírJanda Jaromír486  3054
10.Hejda Václav ml.Šíp Martin1164  3064
11.Krůta VáclavLinhart František ml.-59-87-92365
12.Štepka VladimírLískovec Jindřich-9879 3175
13.Hejda Václav ml.Janda Jaromír7-7-8-9 1376
14.Kettner MartinŠíp Martin8-1165 3186
15.Štepka VladimírLinhart František ml.-10-7-11  0387
16.Hejda Václav ml.Lískovec Jindřich-109-710-72388
17.Kettner MartinJanda Jaromír-1075-833298
18.Krůta VáclavŠíp Martin363  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejda Václav ml.13Linhart František ml.31
Kettner Martin40Lískovec Jindřich22
Krůta Václav13Janda Jaromír22
Štepka Vladimír31Šíp Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:24506:501TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havelka Marek
Mráz Roman
 
 
Hrbek Jiří
 
 
-10678 3110
2.Císař Jan
Jaroš Antonín
 
 
Moravec Petr st.
Spiegl Richard
 
 
795  3020
3.Ghariani SebastianEbert Tomáš ml.-8-9-9  0321
4.Samková NatálieHrubý Vlastimil-3-8-3  0322
5.Žáček JosefGábriš Michal75-5-7113232
6.Jirásek JiříNavrátil Tomáš2-8116 3142
7.Samková NatálieEbert Tomáš ml.-5-4-3  0343
8.Žáček JosefHrubý Vlastimil-610138 3153
9.Jirásek JiříGábriš Michal9-6-27-72354
10.Ghariani SebastianNavrátil Tomáš-7-108983264
11.Žáček JosefEbert Tomáš ml.-71128 3174
12.Jirásek JiříHrubý Vlastimil791  3084
13.Ghariani SebastianGábriš Michal765  3094
14.Samková NatálieNavrátil Tomáš-5-3-4  0395
15.Jirásek JiříEbert Tomáš ml.85-310 31105
16.Ghariani SebastianHrubý Vlastimil29-4-8-823  
17.Samková NatálieGábriš Michal-6-8-9  03  
18.Žáček JosefNavrátil Tomáš987  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ghariani Sebastian21Ebert Tomáš ml.22
Samková Natálie03Hrubý Vlastimil12
Žáček Josef30Gábriš Michal12
Jirásek Jiří31Navrátil Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, náměstí svobody 249, 25266 Libčice na d VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35609:595TJ Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
-9-10-9  0301
2.Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
Fuka Martin
Loudín Přemysl
 
 
-6599 3111
3.Žambokréthyová MilenaTůma Pavel-2-7-9  0312
4.Kraml VáclavRoziňák Jan342  3022
5.Šulc DaliborŘejha Pavel-8-98-14 1323
6.Richter VojtěchVčelička Lubomír6-7-119-62324
7.Kraml VáclavTůma Pavel-9692 3134
8.Šulc DaliborRoziňák Jan11-9-7-13 1335
9.Richter VojtěchŘejha Pavel-857-12-82336
10.Žambokréthyová MilenaVčelička Lubomír7-766 3146
11.Šulc DaliborTůma Pavel-99-6-8 1347
12.Richter VojtěchRoziňák Jan7-6-10-10 1348
13.Žambokréthyová MilenaŘejha Pavel10-95-1033258
14.Kraml VáclavVčelička Lubomír767  3068
15.Richter VojtěchTůma Pavel-6-8-5  0369
16.Žambokréthyová MilenaRoziňák Jan-138-69-1223610
17.Kraml VáclavŘejha Pavel774  30  
18.Šulc DaliborVčelička Lubomír-6    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žambokréthyová Milena22Tůma Pavel31
Kraml Václav30Roziňák Jan31
Šulc Dalibor03Řejha Pavel21
Richter Vojtěch04Včelička Lubomír12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr Queens BVrchní
rozhodčí:
Kopřiva Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:229:9391:223TJ Sokol Králův Dvůr Queens B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seidl Josef
Ulip Miloslav
 
 
Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
-69-97-92301
2.Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
-8-10-7  0302
3.Lupínková LucieSmolíková Jana-8675 3112
4.Sobková MartinaBöhmová Wangová Yong603  3022
5.Richterová EvaVlčková Martina142  3032
6.Sobková MartinaSmolíková Jana7-578 3142
7.Lupínková LucieVlčková Martina206  3052
8.Richterová EvaBöhmová Wangová Yong634  3062
9.Hubingerová NatálieVlčková Martina-10554 3172
10.Richterová EvaSmolíková JanaWO    3082
11.Lupínková LucieBöhmová Wangová Yong753  3092

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lupínková Lucie30Smolíková Jana02
Sobková Martina20Böhmová Wangová Yong03
Richterová Eva20Vlčková Martina03
Hubingerová Natálie10   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jizera KáranýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC ŽehuňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:619:19310:302TTC Žehuň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
Trajhan Miroslav
Bašta Marek
 
 
786  3010
2.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
978  3020
3.Pokorná BáraBártová Věra65-75 3130
4.Fridrichová NikolaVokounová Adéla-89-6-3 1331
5.Mrázová AnetaBečvářová Michaela-4-5-6  0332
6.Fridrichová NikolaBártová Věra4-5-45-32333
7.Pokorná BáraBečvářová Michaela11-11-5-10 1334
8.Mrázová AnetaVokounová Adéla-4-4-4  0335
9.Fridrichová NikolaBečvářová MichaelaWO    3045
10.Mrázová AnetaBártová Věra-4-3-3  0346
11.Pokorná BáraVokounová AdélaWO    3056

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pokorná Bára11Bártová Věra21
Fridrichová Nikola02Vokounová Adéla20
Mrázová Aneta03Bečvářová Michaela20
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p. BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:22582:515TJ Sokol Mníšek pod Brdy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulec Jakub
Ort Josef
 
 
Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
9-3-5-8 1301
2.Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
Krucký Rudolf
Řípa Vladimír
 
 
812-47 3111
3.Zamazal PavelChaloupka Mikuláš-7-4-8  0312
4.Kilian VítKrous Martin9108  3022
5.Selement JaroslavArchmann Jiří336  3032
6.Taller FilipMikulík Martin343  3042
7.Kilian VítChaloupka Mikuláš-5-5-6  0343
8.Selement JaroslavKrous Martin4-13-69-72344
9.Taller FilipArchmann Jiří825  3054
10.Zamazal PavelMikulík Martin9116  3064
11.Selement JaroslavChaloupka Mikuláš56-78 3174
12.Taller FilipKrous Martin96-211 3184
13.Zamazal PavelArchmann Jiří77-7-8-102385
14.Kilian VítMikulík Martin2-885 3195
15.Taller FilipChaloupka Mikuláš994  30105
16.Zamazal PavelKrous MartinWO    03106
17.Kilian VítArchmann Jiří357  30116
18.Selement JaroslavMikulík Martin567  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zamazal Pavel12Chaloupka Mikuláš22
Kilian Vít31Krous Martin12
Selement Jaroslav31Archmann Jiří13
Taller Filip40Mikulík Martin04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:28646:596TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Miroslav
Loudín Petr
 
 
Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
68-611 3110
2.Krejčí Milan
Leder Jiří
 
 
Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
-988-8-82311
3.Tuček MiroslavKrejčí Tomáš8-7-9-6 1312
4.Jedlička StanislavStolz Daniel-106810 3122
5.Pachman TomášHnidka Marian-57-10-6 1323
6.Novák PetrLafek Dominik5101  3033
7.Jedlička StanislavKrejčí Tomáš8-878 3143
8.Pachman TomášStolz Daniel-9-4-9  0344
9.Novák PetrHnidka Marian4-85-5-122345
10.Levenec AlexandrLafek Dominik818  3055
11.Pachman TomášKrejčí Tomáš-124-9-8 1356
12.Novák PetrStolz Daniel794  3066
13.Levenec AlexandrHnidka Marian-3-108-5 1367
14.Jedlička StanislavLafek Dominik9106  3077
15.Novák PetrKrejčí Tomáš-10-14-8  0378
16.Levenec AlexandrStolz Daniel10510  3088
17.Jedlička StanislavHnidka Marian-2998 3198
18.Pachman TomášLafek Dominik5510  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tuček Miroslav01Krejčí Tomáš31
Jedlička Stanislav40Stolz Daniel13
Pachman Tomáš13Hnidka Marian31
Novák Petr22Lafek Dominik04
Levenec Alexandr21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:38705:698KST Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šembera Karel
Holman Martin
 
 
Rosa Martin
Tichý Jiří
 
 
8-910-653210
2.Brant Pavel
Ulrich Radek
 
 
Holub Zdeněk
Zatřepálek Michal
 
 
6811  3020
3.Hrbek JiříAdamczuk Jan-96-8-9 1321
4.Spiegl RichardAdamczuk Janusz-5-1310-6 1322
5.Moravec MilanKapoun Ondřej-814-3-82323
6.Běloušek DavidCír Radek12-710-4-112324
7.Spiegl RichardAdamczuk Jan-93-2-7 1325
8.Moravec MilanAdamczuk Janusz4-9-9893235
9.Běloušek DavidKapoun Ondřej-68-5893245
10.Hrbek JiříCír Radek9-6-4783255
11.Moravec MilanAdamczuk Jan10-9-9-8 1356
12.Běloušek DavidAdamczuk Janusz6-12-8-5 1357
13.Hrbek JiříKapoun Ondřej4814  3067
14.Spiegl RichardCír Radek456  3077
15.Běloušek DavidAdamczuk Jan-92-3-10 1378
16.Hrbek JiříAdamczuk Janusz799  3088
17.Spiegl RichardKapoun Ondřej-9-79-8 1389
18.Moravec MilanFroněk Petr7-9-76-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrbek Jiří31Adamczuk Jan40
Spiegl Richard13Adamczuk Janusz22
Moravec Milan13Kapoun Ondřej22
Běloušek David13Cír Radek12
   Froněk Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NižborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28670:579Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Miroslav
Štepka Vladimír
 
 
Holý Jiří
Cír Libor
 
 
-1060-9-52301
2.Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
Fojtík Jiří
Jirásko Robert
 
 
8-849 3111
3.Hluchý MarekKovanda Milan8-6-3-8 1312
4.Jelínek VladimírRujder David-8-7-8  0313
5.Barcal PetrRákosník Petr389  3023
6.Frýdl MilošŠturc Jaroslav46-82 3133
7.Jelínek VladimírKovanda Milan-9-9-7  0334
8.Barcal PetrRujder David-9557 3144
9.Frýdl MilošRákosník Petr987  3054
10.Hluchý MarekŠturc Jaroslav412-913 3164
11.Barcal PetrKovanda Milan8-68-1373274
12.Frýdl MilošRujder David-911-63-62375
13.Hluchý MarekRákosník Petr792  3085
14.Jelínek VladimírŠturc Jaroslav7-4109 3195
15.Frýdl MilošKovanda Milan-9-12-8  0396
16.Hluchý MarekRujder David-6868 31106
17.Jelínek VladimírRákosník Petr77-2-5932116
18.Barcal PetrŠturc JaroslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hluchý Marek31Kovanda Milan31
Jelínek Vladimír22Rujder David22
Barcal Petr30Rákosník Petr04
Frýdl Miloš22Šturc Jaroslav03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ ObecniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:48466:661TJ Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Januška Pavel
Tesárek Jiří
 
 
Kulíšek Marek
Maryška Josef
 
 
677  3010
2.Januška Václav
Hraba Milan
 
 
Valenta Petr
Topol Martin
 
 
3-137-393220
3.Pilecký JiříŠapovalov Jiří-4-3-1  0321
4.Lukeš TomášNovák Tomáš-938-953231
5.Herink JanMrázek Jindřich st.-9-6-6  0332
6.Steiner FrantišekPolášek Milan-1158-8-112333
7.Lukeš Tomᚊapovalov Jiří-6-39-11 1334
8.Herink JanNovák Tomáš-7-7-8  0335
9.Steiner FrantišekMrázek Jindřich st.-88-1-6 1336
10.Pilecký JiříPolášek Milan-6-9-3  0337
11.Herink JanŠapovalov JiříWO    0338
12.Steiner FrantišekNovák Tomáš7-86-4-92339
13.Pilecký JiříMrázek Jindřich st.-3-7-5  03310
14.Lukeš TomášPolášek Milan-86-8-4 13311
15.Steiner FrantišekŠapovalov Jiří-5-8-3  03312
16.Pilecký JiříNovák TomášWO    03313
17.Lukeš TomášMrázek Jindřich st.-94-751032413
18.Herink JanPolášek MilanWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pilecký Jiří03Šapovalov Jiří30
Lukeš Tomáš22Novák Tomáš21
Herink Jan02Mrázek Jindřich st.31
Steiner František04Polášek Milan30
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slaný, U PlovárnyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30571:575STC Slaný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirnig Jan
Bombala Ivan
 
 
Legát Lukáš
Chalupa Josef
 
 
-5-10-7  0301
2.Adámek Zdeněk
Šimon Vratislav
 
 
Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
8-768 3111
3.Pánek JanJedlička Jaroslav15-1-2-8 1312
4.Macák PetrŽák Roman5-107-8-102313
5.Vaktor IvanJanoušek Zdeněk768  3023
6.Černý MartinHudeček Josef276  3033
7.Macák PetrJedlička Jaroslav-108-11-7 1334
8.Vaktor IvanŽák Roman77-82 3144
9.Černý MartinJanoušek Zdeněk744  3054
10.Pánek JanHudeček Josef6-945 3164
11.Vaktor IvanJedlička Jaroslav7-58-693274
12.Černý MartinŽák Roman884  3084
13.Pánek JanJanoušek Zdeněk-10-6-5  0385
14.Macák PetrHudeček Josef488  3095
15.Černý MartinJedlička Jaroslav96-78 31105
16.Pánek JanŽák Roman6-6-46-723106
17.Macák PetrJanoušek ZdeněkWO    03107
18.Vaktor IvanHudeček JosefWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pánek Jan13Jedlička Jaroslav22
Macák Petr12Žák Roman22
Vaktor Ivan30Janoušek Zdeněk12
Černý Martin40Hudeček Josef03
WO02WO20
Ne Teplota zač. 19°C, konec 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:629:24501:479TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karas Ondřej
Noul Josef
 
 
Šulc Dalibor
Štros Jan
 
 
-3-49-1 1301
2.Holan Josef
Šulc Martin
 
 
Kačírek Lubomír
Palan Vladimír
 
 
-6-6-9  0302
3.Šlechta JaroslavKlimek Tomáš-611-7-4 1303
4.Michal JiříRandák Adam-13-8-7  0304
5.Dvořák Jan ml.Lambert Zbyněk-8112-16113214
6.Dvořák ZdeněkStupavský Milan756  3024
7.Michal JiříKlimek Tomáš-4-6610-82325
8.Dvořák Jan ml.Randák Adam5-6-11253235
9.Dvořák ZdeněkLambert Zbyněk9-1034 3145
10.Šlechta JaroslavStupavský Milan78-710 3155
11.Dvořák Jan ml.Klimek Tomáš666  3065
12.Dvořák ZdeněkRandák Adam1056  3075
13.Šlechta JaroslavLambert Zbyněk-79-10-6 1376
14.Michal JiříStupavský Milan975  3086
15.Dvořák ZdeněkKlimek Tomáš         
16.Šlechta JaroslavRandák Adam         
17.Michal JiříLambert Zbyněk         
18.Dvořák Jan ml.Stupavský Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlechta Jaroslav12Klimek Tomáš21
Michal Jiří12Randák Adam12
Dvořák Jan ml.30Lambert Zbyněk12
Dvořák Zdeněk30Stupavský Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29644:583TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
Šmíd Miroslav
Šprungl Jan
 
 
655  3010
2.Laube Robert
Hrdlička Pavel
 
 
Šturc Jaroslav
Frühauf Jindřich
 
 
-735-7-62311
3.Balcar MiroslavMatějka Martin-99-4-2 1312
4.Kaňka Luděk st.Kaipr Petr879  3022
5.Malý PetrParoulek Milan-8-4-6  0323
6.Kapras KarelPekárek František653  3033
7.Kaňka Luděk st.Matějka Martin-5-547-72334
8.Malý PetrKaipr Petr3-712-9103244
9.Kapras KarelParoulek Milan6-1079 3154
10.Balcar MiroslavPekárek František968  3064
11.Malý PetrMatějka Martin-6-5-13  0365
12.Kapras KarelKaipr Petr7-8-74-92366
13.Balcar MiroslavParoulek Milan74-98 3176
14.Kaňka Luděk st.Pekárek František444  3086
15.Kapras KarelMatějka Martin10-7-108-92387
16.Balcar MiroslavKaipr Petr-10-9-4  0388
17.Kaňka Luděk st.Paroulek Milan746  3098
18.Malý PetrPekárek František10-799 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balcar Miroslav22Matějka Martin40
Kaňka Luděk st.31Kaipr Petr22
Malý Petr22Paroulek Milan13
Kapras Karel22Pekárek František04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:31692:540nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Petr
Skusil Josef
 
 
Navrátil Jan
Dejmková Eliška
 
 
38-72 3110
2.Karmazín Pavel
Navrátil Tomáš
 
 
Janoušek Zdeněk
Vinický Stanislav
 
 
58-412 3120
3.Beran MartinMühlfeit Luboš7-853 3130
4.Vojáček JiříZatřepálek Pavel8-8-77-82331
5.Dvořák JaroslavZatřepálek Petr-88-9-6 1332
6.Suchomel TomášWO    3042
7.Vojáček JiříMühlfeit Luboš6-8-5-10 1343
8.Dvořák JaroslavZatřepálek Pavel9-4-8-3 1344
9.Suchomel TomášZatřepálek Petr-583-8-102345
10.Beran MartinWO    3055
11.Dvořák JaroslavMühlfeit Luboš13812  3065
12.Suchomel TomášZatřepálek Pavel-9-987-82366
13.Beran MartinZatřepálek Petr5-114-11-62367
14.Vojáček JiříWO    3077
15.Suchomel TomášMühlfeit Luboš57-112 3187
16.Beran MartinZatřepálek Pavel-7-686-92388
17.Vojáček JiříZatřepálek Petr-7-12-10  0389
18.Dvořák JaroslavWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Martin12Mühlfeit Luboš13
Vojáček Jiří03Zatřepálek Pavel40
Dvořák Jaroslav12Zatřepálek Petr40
Suchomel Tomáš12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23567:515TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunst Břetislav
Elstner Lukáš
 
 
Kracman Martin
Koloc Jaroslav
 
 
-8237 3110
2.Blažek Jan
Slobodzian Jakub
 
 
Pleticha Vladimír
Luka Václav
 
 
-610-9-5 1311
3.Pokorný RomanSlavík Radek9-7-10-8 1312
4.Pavlíček MartinHameta Oldřich-10-476-92313
5.Bříza Josef ml.Herout Tomáš9-59-363223
6.Jícha DavidJandejsek Pavel-104710 3133
7.Pavlíček MartinSlavík Radek-7-97-10 1334
8.Bříza Josef ml.Hameta Oldřich-897-9103244
9.Jícha DavidHerout Tomáš128-78 3154
10.Pokorný RomanJandejsek Pavel987  3064
11.Bříza Josef ml.Slavík Radek-8-6-7  0365
12.Jícha DavidHameta Oldřich10-978 3175
13.Pokorný RomanHerout Tomáš897  3085
14.Pavlíček MartinJandejsek Pavel8107  3095
15.Jícha DavidSlavík Radek262  30105
16.Pokorný RomanHameta Oldřich7    10  
17.Pavlíček MartinHerout Tomáš         
18.Bříza Josef ml.Jandejsek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Roman21Slavík Radek31
Pavlíček Martin12Hameta Oldřich12
Bříza Josef ml.21Herout Tomáš03
Jícha David40Jandejsek Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:428:15421:358TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibáň Václav
Smolíková Jana
 
 
Rozumný Karel
Kyncl Jiří
 
 
9-8-8-6 1301
2.Matouš Karel
Bulvas Vladislav
 
 
Wagner Jaroslav ml.
Pospíšil Libor
 
 
4-9-7-3 1302
3.Beniš OndřejBříška Jan858  3012
4.Kastner PatrikVeselý Pavel6-11-10673222
5.Trávníček LubošDurdis Petr ml.-6-67-4 1323
6.Antoš PetrZajíček Petr647  3033
7.Kastner PatrikBříška Jan648  3043
8.Trávníček LubošVeselý Pavel-95-11-4 1344
9.Antoš PetrDurdis Petr ml.-7973 3154
10.Beniš OndřejZajíček Petr786  3064
11.Trávníček LubošBříška Jan1278  3074
12.Antoš PetrVeselý Pavel7104  3084
13.Beniš OndřejDurdis Petr ml.         
14.Kastner PatrikZajíček Petr         
15.Antoš PetrBříška Jan         
16.Beniš OndřejVeselý Pavel         
17.Kastner PatrikDurdis Petr ml.         
18.Trávníček LubošZajíček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beniš Ondřej20Bříška Jan03
Kastner Patrik20Veselý Pavel12
Trávníček Luboš12Durdis Petr ml.11
Antoš Petr30Zajíček Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:429:16443:399ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Antonín
Urbánek Jan
 
 
Čuban Jiří
Durdis Petr st.
 
 
676  3010
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Veselý Pavel
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
-2-6-5  0311
3.Zaplatílek CtiborKučera Pavel-88109 3121
4.Lhoták JakubBittner Miloslav-9-8-3  0322
5.Jindra JosefBoháč Milan-9799 3132
6.Pilner JaroslavBřetenář Petr-996-963242
7.Lhoták JakubKučera Pavel1046  3052
8.Jindra JosefBittner Miloslav7-6-9-6 1353
9.Pilner JaroslavBoháč Milan3125  3063
10.Zaplatílek CtiborBřetenář Petr777  3073
11.Doležal MartinKučera Pavel-76-9-7 1374
12.Pilner JaroslavBittner Miloslav11611  3084
13.Zaplatílek CtiborBoháč Milan8129  3094
14.Lhoták JakubBřetenář Petr5-4-8  12  
15.Pilner JaroslavKučera Pavel         
16.Zaplatílek CtiborBittner Miloslav         
17.Lhoták JakubBoháč Milan         
18.Doležal MartinBřetenář Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zaplatílek Ctibor30Kučera Pavel12
Lhoták Jakub11Bittner Miloslav21
Jindra Josef11Boháč Milan03
Pilner Jaroslav30Břetenář Petr02
Doležal Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Rožmitál pod TřemšínemRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:44580:674TJ Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heilek Milan
Heilek Miroslav
 
 
Macoun Vlastimil
Durdis Petr ml.
 
 
78-8-9-92301
2.Nešněra Jiří
Šlapáček Martin
 
 
Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
-10-5-8  0302
3.Macháček Pavel st.Silavecký Ladislav-3-5-4  0303
4.Drbohlav MarekKřivánek Aleš-4-889-132304
5.Pospíšil AntonínHykl Václav-121-9-10 1305
6.Stacho LiborŠtefan Radko109-108 3115
7.Drbohlav MarekSilavecký Ladislav10-11-10-7 1316
8.Pospíšil AntonínKřivánek Aleš-2-9-13  0317
9.Stacho LiborHykl Václav1221  3027
10.Macháček Pavel st.Štefan Radko-88-8-11 1328
11.Pospíšil AntonínSilavecký Ladislav-3-8-6  0329
12.Stacho LiborKřivánek Aleš-8-8-9  03210
13.Macháček Pavel st.Hykl Václav-5-89-8 13211
14.Drbohlav MarekŠtefan Radko-9-968832311
15.Stacho LiborSilavecký LadislavWO    03312
16.Macháček Pavel st.Křivánek Aleš-4-5-9  03313
17.Drbohlav MarekHykl Václav-61094 31413
18.Pospíšil AntonínŠtefan Radko-96108 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Macháček Pavel st.04Silavecký Ladislav30
Drbohlav Marek22Křivánek Aleš40
Pospíšil Antonín13Hykl Václav22
Stacho Libor21Štefan Radko13
WO01WO10
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:43Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:17629:514ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
Sobotka Jiří
Rufer Vladislav
 
 
465  3010
2.Holman Martin
Křivánek Luboš
 
 
Šimek Jiří
Vejtruba Václav
 
 
688  3020
3.Dohnal JaroslavJečmen Jaroslav-11-58-12 1321
4.Šturc JiříOndráček Oldřich1035  3031
5.Pěnkavová KristýnaMoravec Patrik268  3041
6.Betuštiak PetrŠkrabal Radek1099  3051
7.Šturc JiříJečmen Jaroslav466  3061
8.Pěnkavová KristýnaOndráček Oldřich1353  3071
9.Betuštiak PetrMoravec Patrik1098  3081
10.Plíšek PavelŠkrabal Radek-3-11-3  0382
11.Pěnkavová KristýnaJečmen Jaroslav1077  3092
12.Betuštiak PetrOndráček Oldřich-5411-8832102
13.Plíšek PavelMoravec Patrik9-2-4-10 13103
14.Šturc JiříŠkrabal Radek6136  30113
15.Betuštiak PetrJečmen Jaroslav1095  30123
16.Plíšek PavelOndráček Oldřich-7812-5-723124
17.Šturc JiříMoravec Patrik8-94-7-723125
18.Pěnkavová KristýnaČepelák Miroslav272  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dohnal Jaroslav01Ječmen Jaroslav13
Šturc Jiří31Ondráček Oldřich13
Pěnkavová Kristýna40Moravec Patrik22
Betuštiak Petr40Škrabal Radek12
Plíšek Pavel03Čepelák Miroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BroumyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:30658:633TJ Broumy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Fischer Jiří
 
 
Landa Miloslav
Lev Leoš
 
 
-3-4-5  0301
2.Čihák Josef st.
Sixta Jaroslav
 
 
Sklenář Tomáš
Nový Oto
 
 
7-68-883211
3.Ulbrich PetrKunc Jaroslav10-9-8-5 1312
4.Rosa MartinSvoboda Jaromír5105  3022
5.Mašek JosefMüller Jiří-910-9-8 1323
6.Bláha HynekKunc Petr810-47 3133
7.Rosa MartinKunc Jaroslav35-57 3143
8.Mašek JosefSvoboda Jaromír5-8-911-22344
9.Bláha HynekMüller Jiří27-5-493254
10.Ulbrich PetrKunc Petr-12-8412-72355
11.Mašek JosefKunc Jaroslav9-7910 3165
12.Bláha HynekSvoboda Jaromír5-789 3175
13.Ulbrich PetrMüller Jiří566  3085
14.Rosa MartinKunc Petr1176  3095
15.Bláha HynekKunc Jaroslav5-878 31105
16.Konopásek MiroslavSvoboda Jaromír-10-79-1 13106
17.Rosa MartinMüller Jiří639  30116
18.Mašek JosefKunc Petr-7-38-7 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulbrich Petr12Kunc Jaroslav13
Rosa Martin40Svoboda Jaromír22
Mašek Josef13Müller Jiří13
Bláha Hynek40Kunc Petr22
Konopásek Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:25Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:16688:415SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Michael st.
Smrčka Karel
 
 
Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
-8-8-8  0301
2.Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
Rujder David
Hák Zdeněk st.
 
 
-610610 3111
3.Michal RadekKřikava Richard8-9-9-9 1312
4.Petrovic PavelVrecion Jiří1096  3022
5.Šimek JakubBohdan Luděk85-97 3132
6.Haník JosefKračmer Matěj699  3042
7.Petrovic PavelKřikava Richard8-7-56103252
8.Šimek JakubVrecion Jiří6910  3062
9.Haník JosefBohdan Luděk-9128-10123272
10.Michal RadekKračmer Matěj1266  3082
11.Šimek JakubKřikava Richard-9-911443292
12.Haník JosefVrecion Jiří23-9-9632102
13.Michal RadekBohdan LuděkWO    30112
14.Petrovic PavelKračmer MatějWO    30122
15.Haník JosefKřikava RichardWO    30132
16.Michal RadekVrecion JiříWO    30142
17.Petrovic PavelBohdan LuděkWO    30152
18.Šimek JakubKračmer MatějWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Radek11Křikava Richard12
Petrovic Pavel20Vrecion Jiří03
Šimek Jakub30Bohdan Luděk02
Haník Josef30Kračmer Matěj02
WO60WO06
tzu 18°C tku 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:25640:511TJ Slavoj Obecnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roztočil Jiří
Pelikán Petr
 
 
Koros Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
-10-4-7  0301
2.Spousta Jan
Kunc Petr
 
 
Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
-10-9-7  0302
3.Hála PavelMikulejský Filip496  3012
4.Tůma RadekVychodil Luděk-9-610-10 1313
5.Petráň ZdeněkRybička Jan834  3023
6.Srch RadekStrejc Václav7105  3033
7.Tůma RadekMikulejský Filip5-9107 3143
8.Petráň ZdeněkVychodil Luděk9-8-83-112344
9.Srch RadekRybička Jan697  3054
10.Hála PavelStrejc Václav2-755 3164
11.Petráň ZdeněkMikulejský Filip-5-6-8  0365
12.Srch RadekVychodil Luděk-106-9553275
13.Hála PavelRybička Jan928  3085
14.Tůma RadekStrejc Václav-36910 3195
15.Srch RadekMikulejský FilipWO    30105
16.Hála PavelVychodil LuděkWO    30115
17.Tůma RadekRybička Jan-12-13109632125
18.Petráň ZdeněkStrejc Václav-4-13-8  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hála Pavel30Mikulejský Filip12
Tůma Radek31Vychodil Luděk21
Petráň Zdeněk13Rybička Jan04
Srch Radek30Strejc Václav13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26687:539TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petera Petr
Paukner Milan
 
 
Kotrbatý Petr
Šprysl Josef
 
 
-647-5-82301
2.Lachout Pavel
Zloch Petr
 
 
Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
-8788 3111
3.Gruber MartinČervenka Miroslav787  3021
4.Stehlík Jan ml.Jirouch Tomáš-996-973231
5.Vaculík Stanislav ml.Čepelák Vladimír ml.687  3041
6.Lev DanielRůžička Josef-9-8-7  0342
7.Stehlík Jan ml.Červenka Miroslav323  3052
8.Vaculík Stanislav ml.Jirouch Tomáš-912-10-8 1353
9.Lev DanielČepelák Vladimír ml.99-97 3163
10.Gruber MartinRůžička Josef-11-883-102364
11.Vaculík Stanislav ml.Červenka Miroslav446  3074
12.Lev DanielJirouch Tomáš-6-2-10  0375
13.Gruber MartinČepelák Vladimír ml.4-964 3185
14.Stehlík Jan ml.Růžička Josef-78105 3195
15.Lev DanielČervenka Miroslav7-118-9-92396
16.Gruber MartinJirouch Tomáš9-9-48832106
17.Stehlík Jan ml.Čepelák Vladimír ml.WO    30116
18.Vaculík Stanislav ml.Růžička JosefWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gruber Martin31Červenka Miroslav13
Stehlík Jan ml.30Jirouch Tomáš22
Vaculík Stanislav ml.21Čepelák Vladimír ml.03
Lev Daniel13Růžička Josef21
WO20WO02
teplota na začátku 20 na konci 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPORTOVNÍ HALA NERATOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:33627:556TJ Sokol Všetaty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lesák Jakub
Hlaváč Pavel
 
 
Bartůněk Petr
Freisleben Zdeněk
 
 
716  3010
2.Kadlec Lukáš
Kovář Jan
 
 
Macháček Pavel st.
Selement Jaroslav
 
 
-8-67-4 1311
3.Šlechta JaroslavRubín Pavel-9-106-4 1312
4.Jelínek PavelRůžička Zdeněk106-99 3122
5.Němeček JakubBíba Jaroslav55-55 3132
6.Kočiš LudovítKulíšek Milan-6-6-8  0333
7.Jelínek PavelRubín Pavel119-76 3143
8.Němeček JakubRůžička Zdeněk649  3053
9.Kočiš LudovítBíba Jaroslav611-5-10-92354
10.Šlechta JaroslavKulíšek Milan-7-8-6  0355
11.Němeček JakubRubín Pavel8-7-4-8 1356
12.Kočiš LudovítRůžička Zdeněk610-7-9-72357
13.Šlechta JaroslavBíba Jaroslav-310-6-9 1358
14.Jelínek PavelKulíšek Milan-7-97-6 1359
15.Kočiš LudovítRubín Pavel1011-6-8-923510
16.Šlechta JaroslavRůžička ZdeněkWO    30610
17.Jelínek PavelBíba JaroslavWO    30710
18.Němeček JakubKulíšek MilanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlechta Jaroslav03Rubín Pavel31
Jelínek Pavel21Růžička Zdeněk12
Němeček Jakub21Bíba Jaroslav21
Kočiš Ludovít04Kulíšek Milan30
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:32609:587TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořejší Miroslav
Dropa Miloš
 
 
Srch Radek
Steiner Petr
 
 
-7-8-5  0301
2.Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
Dlouhý Jiří
Košák Vojtěch
 
 
7-586 3111
3.Koždoň RomanRůžička Dušan-87-8-9 1312
4.Sosnovec MartinBureš Bohumil-91299 3122
5.Hrobař JaroslavLiberský Karel-4-6-6  0323
6.Lövl JanUher Petr-6-16-8  0324
7.Sosnovec MartinRůžička Dušan-9-128753234
8.Hrobař JaroslavBureš Bohumil-9-12-10  0335
9.Lövl JanLiberský Karel279  3045
10.Koždoň RomanUher Petr-7-107-9 1346
11.Hrobař JaroslavRůžička Dušan-9-710443256
12.Lövl JanBureš Bohumil698  3066
13.Koždoň RomanLiberský Karel178  3076
14.Sosnovec MartinUher Petr8-7-4593286
15.Lövl JanRůžička Dušan368  3096
16.Koždoň RomanBureš Bohumil839  30106
17.Sosnovec MartinLiberský Karel-9-10-7  03107
18.Hrobař JaroslavUher Petr-4-5-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koždoň Roman22Růžička Dušan13
Sosnovec Martin31Bureš Bohumil13
Hrobař Jaroslav13Liberský Karel22
Lövl Jan31Uher Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:31576:576Sokol Dolní Beřkovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voráč Jiří
Valenta Vratislav
 
 
Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
987  3010
2.Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
-10995 3120
3.Halama JiříPelant Jiří747  3030
4.Hrdý RadekHendrych Ladislav3-978 3140
5.Hrdý MiroslavIvan Milan-8-10-6  0341
6.Danaj TomášStrnad Richard1078  3051
7.Hrdý RadekPelant Jiří7108  3061
8.Hrdý MiroslavHendrych Ladislav-6-7-10  0362
9.Danaj TomášIvan Milan-2-11-9  0363
10.Halama JiříStrnad Richard-3-7-6  0364
11.Hrdý MiroslavPelant Jiří1011-9-1043274
12.Danaj TomášHendrych Ladislav78-108 3184
13.Halama JiříIvan Milan-4-9-4  0385
14.Danaj MilanStrnad Richard-7-6-6  0386
15.Danaj TomášPelant Jiří313  3096
16.Halama JiříHendrych Ladislav12-99-7632106
17.Danaj MilanIvan Milan-1-9-3  03107
18.Hrdý MiroslavStrnad Richard76-4-6-823108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halama Jiří22Pelant Jiří04
Hrdý Radek20Hendrych Ladislav13
Hrdý Miroslav13Ivan Milan40
Danaj Tomáš31Strnad Richard31
Danaj Milan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Městec Králové AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 70, 289 03 Městec Králové, u vlakového nádraží Městec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:30703:627SK Městec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Milan
Vacek Miroslav
 
 
Zrcek Miroslav
Povolný Aleš
 
 
6-11116 3110
2.Pokorný Petr
Herštus Michal
 
 
Palla Přemysl
Leder Jiří
 
 
88-5-683220
3.Šmidrkal DobroslavPácha Robin-8-4-8  0321
4.Procházka RomanKouřil Lubomír87-10-783231
5.Regimon TomášNiems Dušan-9-7-4  0332
6.Kloz DanielBotka Jan899  3042
7.Procházka RomanPácha Robin4-10811 3152
8.Regimon TomášKouřil Lubomír9612  3062
9.Kloz DanielNiems Dušan3410  3072
10.Šmidrkal DobroslavBotka Jan-7895 3182
11.Regimon TomášPácha Robin2-9-6-9 1383
12.Kloz DanielKouřil Lubomír5-94-693293
13.Kubánek JosefNiems Dušan10-1639 31103
14.Procházka RomanBotka Jan-9-67-2 13104
15.Kloz DanielPácha Robin-1110-96432114
16.Kubánek JosefKouřil Lubomír-787-7-1023115
17.Procházka RomanNiems DušanWO    30125
18.Regimon TomášBotka Jan8-86-6-523126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmidrkal Dobroslav11Pácha Robin22
Procházka Roman21Kouřil Lubomír13
Regimon Tomáš13Niems Dušan12
Kloz Daniel40Botka Jan22
Kubánek Josef11   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34691:686nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tivodar Michal
Liberský Karel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
11912  3010
2.Polák Michal
Štus Radek
 
 
Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
9-3-109-12311
3.Dusil PetrPostelt Vladimír9-104-11-72312
4.Koloc JaroslavŠlapáček Martin-4-12-9  0313
5.Pleticha VladimírGrill Josef-598-653223
6.Beniš OndřejBlecha David786  3033
7.Koloc JaroslavPostelt Vladimír-9-9-8  0334
8.Pleticha VladimírŠlapáček Martin-69-104133244
9.Beniš OndřejGrill Josef466  3054
10.Dusil PetrBlecha David6114  3064
11.Pleticha VladimírPostelt Vladimír8-9-710-52365
12.Kastner PatrikŠlapáček Martin-56-5-8 1366
13.Dusil PetrGrill Josef-11-85-8 1367
14.Koloc JaroslavBlecha David-99-9993277
15.Kastner PatrikPostelt Vladimír1697  3087
16.Dusil PetrŠlapáček Martin9-7-66-82388
17.Koloc JaroslavGrill Josef-5-87-7 1389
18.Pleticha VladimírBlecha David7-979 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dusil Petr13Postelt Vladimír31
Koloc Jaroslav13Šlapáček Martin31
Pleticha Vladimír31Grill Josef22
Beniš Ondřej20Blecha David04
Kastner Patrik11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KrchlebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:44440:620TJ Sokol Krchleby B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budjač Libor
Cyrus Miroslav
 
 
Červínek Petr
Brunclík Marek
 
 
765  3010
2.Kořínek Zdeněk
Vrána Miroslav
 
 
Valenta Richard
Moravec Stanislav
 
 
-811-9-6 1311
3.Krolop DavidJaroň Daniel-11-7-7  0312
4.Skřivánek JiříBřetenář Petr-21187 3122
5.Krasničan JaroslavHavel Martin-47-6-6 1323
6.Novák MarekŠpitálský Ladislav973  3033
7.Skřivánek JiříJaroň Daniel-8-43-9 1334
8.Krasničan JaroslavBřetenář Petr-9-97-9 1335
9.Novák MarekHavel Martin-7-8-8  0336
10.Krolop DavidŠpitálský Ladislav-37-7-8 1337
11.Krasničan JaroslavJaroň Daniel6-9710 3147
12.Novák MarekBřetenář Petr-7-8-10  0348
13.Krolop DavidHavel Martin-5-6-2  0349
14.Skřivánek JiříŠpitálský Ladislav10-6-92-823410
15.Novák MarekJaroň DanielWO    03411
16.Krolop DavidBřetenář PetrWO    03412
17.Skřivánek JiříHavel MartinWO    03413
18.Krasničan JaroslavŠpitálský LadislavWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krolop David03Jaroň Daniel21
Skřivánek Jiří12Břetenář Petr21
Krasničan Jaroslav12Havel Martin30
Novák Marek12Špitálský Ladislav21
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StarkočRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:23591:476TJ Lokomotiva Nymburk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Stanislav ml.
Lipták Ondřej
 
 
Chvojka Antonín
Burda Roman
 
 
88-9-1283210
2.Erlich Luboš
Barcal Petr
 
 
Pokorný Jaroslav
Moravec Roman
 
 
-7-7810133220
3.Hájek ZdeněkJaneček Martin-4-4-7  0321
4.Piroutek KvětoslavŠtefl Václav8108  3031
5.Třešňák JosefPalát Dominik7-1138 3141
6.Kyncl MiloslavKozák Pavel-11895 3151
7.Piroutek KvětoslavJaneček Martin4-8-54-82352
8.Třešňák JosefŠtefl Václav2510  3062
9.Kyncl MiloslavPalát Dominik547  3072
10.Hájek ZdeněkKozák Pavel-572-7103282
11.Třešňák JosefJaneček Martin1024  3092
12.Kyncl MiloslavŠtefl Václav837  30102
13.Hájek ZdeněkPalát Dominik-8-10-8  03103
14.Piroutek KvětoslavKozák PavelWO    30113
15.Kyncl MiloslavJaneček MartinWO    03114
16.Hájek ZdeněkŠtefl VáclavWO    30124
17.Piroutek KvětoslavPalát DominikWO    03125
18.Třešňák JosefKozák PavelWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Zdeněk12Janeček Martin21
Piroutek Květoslav11Štefl Václav03
Třešňák Josef30Palát Dominik12
Kyncl Miloslav30Kozák Pavel02
WO32WO23



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PřezleticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnazia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1427:48643:747Sokol Přezletice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Betuštiak Petr
Táborský Vladimír ml.
 
 
Růžička Dušan
Majer Pavel
 
 
629  3010
2.Táborský Vladimír
Trmal Jan
 
 
Hladík Jan
Zajíček Ivan
 
 
-97-98123220
3.Hrazdíra JiříVilhelm Oldřich-69-6-7 1321
4.Nádvorník ŠtěpánSlunéčko Radek510-8-11-52322
5.Zrcek MiroslavDvořák Jan42-6-8-72323
6.Žydyk RomanPoláček Petr-8-89-5 1324
7.Nádvorník ŠtěpánVilhelm Oldřich-5-7-14  0325
8.Zrcek MiroslavSlunéčko Radek-1011-8-9 1326
9.Žydyk RomanDvořák Jan-87-10-7 1327
10.Hrazdíra JiříPoláček Petr8-7-10883237
11.Zrcek MiroslavVilhelm Oldřich-9-9-6  0338
12.Žydyk RomanWeishaupt Robert55-8-6-72339
13.Hrazdíra JiříDvořák Jan10-910-7-823310
14.Nádvorník ŠtěpánPoláček Petr-1-2-6  03311
15.Žydyk RomanVilhelm Oldřich-711-6-8 13312
16.Hrazdíra JiříWeishaupt Robert7-710-8-723313
17.Nádvorník ŠtěpánDvořák JanWO    03314
18.Zrcek MiroslavPoláček Petr-6-81010632414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrazdíra Jiří13Vilhelm Oldřich40
Nádvorník Štěpán03Slunéčko Radek20
Zrcek Miroslav13Dvořák Jan30
Žydyk Roman04Poláček Petr22
   Weishaupt Robert20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:34662:630TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilímek Miroslav
Serbus Tomáš
 
 
Růžička Zdeněk
Boháč Milan
 
 
4-10-11893210
2.Jindra Josef
Obešlo Marek
 
 
Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
6119  3020
3.Motl MilanDvořák Petr-7-9-5  0321
4.Sláčal PavelMlejnek Jiří-81288 3131
5.Vydra MilanIglo Leypold Matěj6-8-710-42332
6.Martin PetrBodlák Jan810-1410 3142
7.Sláčal PavelDvořák Petr-1-4-9  0343
8.Vydra MilanMlejnek Jiří-7-138-6 1344
9.Martin PetrIglo Leypold Matěj6-2-74-102345
10.Motl MilanBodlák Jan6-5-98-122346
11.Žežule OndřejDvořák Petr8-10-6-3 1347
12.Martin PetrMlejnek Jiří10810  3057
13.Motl MilanIglo Leypold Matěj-8-1111-5 1358
14.Sláčal PavelBodlák Jan1145  3068
15.Martin PetrDvořák Petr-813-7-8 1369
16.Motl MilanMlejnek Jiří-9-76-9 13610
17.Sláčal PavelIglo Leypold MatějWO    30710
18.Žežule OndřejBodlák JanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Motl Milan04Dvořák Petr40
Sláčal Pavel21Mlejnek Jiří22
Vydra Milan02Iglo Leypold Matěj30
Martin Petr22Bodlák Jan12
Žežule Ondřej01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:38635:667TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vospálek Miroslav
Škach Martin
 
 
Hejda Václav
Cafourek Jan
 
 
76-10-8-62301
2.
Vychodil Luděk
 
 
Volák Martin
Cafourek Tomáš
 
 
-788-873211
3.Pígl TomášPokorný Petr-48-10-6 1312
4.Plíhal MartinVacek Miroslav-8-37-5 1313
5.Stárek Karel ml.Čihák Milan-7-8-9  0314
6.Stárek Karel st.Burda Roman77-99 3124
7.Plíhal MartinPokorný Petr-6-89-14 1325
8.Stárek Karel ml.Vacek Miroslav89-9-8-32326
9.Stárek Karel st.Čihák Milan97-86 3136
10.Pígl TomášBurda Roman-9-5-9  0337
11.Stárek Karel ml.Pokorný Petr-5-8-9  0338
12.Stárek Karel st.Vacek Miroslav898  3048
13.Pígl TomášČihák Milan-7-12-10  0349
14.Plíhal MartinBurda Roman89-8-9-323410
15.Stárek Karel st.Pokorný Petr-6496 31510
16.Pígl TomášVacek Miroslav766  30610
17.Plíhal MartinČihák Milan586  30710
18.Stárek Karel ml.Burda Roman-889-5-623711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pígl Tomáš13Pokorný Petr31
Plíhal Martin13Vacek Miroslav22
Stárek Karel ml.04Čihák Milan22
Stárek Karel st.40Burda Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23653:505TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmejkal Radek
Šmíd Jan
 
 
Jirouch Tomáš
Kubát Pavel
 
 
866  3010
2.Budělovský Petr
Zitta Přemysl
 
 
Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
4-6-49173220
3.Buriánek DanielBeran Tomáš-98-99-102321
4.Lhoták LuborCikán Michal765  3031
5.Mošna PetrVančura Filip-7-877-92332
6.Ulrich RadekCyrus Miroslav244  3042
7.Lhoták LuborBeran Tomáš-4-8-11  0343
8.Mošna PetrCikán Michal710-66 3153
9.Ulrich RadekVančura Filip9147  3063
10.Buriánek DanielCyrus Miroslav-10-3-6  0364
11.Mošna PetrBeran Tomáš955  3074
12.Ulrich RadekCikán Michal610-88 3184
13.Buriánek DanielVančura Filip-7-7-9  0385
14.Lhoták LuborCyrus Miroslav8-116-6103295
15.Ulrich RadekBeran Tomáš-26-44732105
16.Buriánek DanielCikán MichalWO    30115
17.Lhoták LuborVančura FilipWO    30125
18.Mošna PetrCyrus MiroslavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Buriánek Daniel03Beran Tomáš22
Lhoták Lubor21Cikán Michal03
Mošna Petr21Vančura Filip21
Ulrich Radek40Cyrus Miroslav12
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32652:604TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Truc Petr
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
8-7-6-5 1301
2.Kala Petr
Růžička Jakub
 
 
Gruber Martin
Hrabár Jiří
 
 
879  3011
3.Dusil FilipKvasnička Daniel ml.-3-9-5  0312
4.Tivodar MichalKvasnička Jan7-99-683222
5.Švarc OndřejBečvářová Michaela896  3032
6.Štus RadekŠmíd Ondřej8-9-7953242
7.Tivodar MichalKvasnička Daniel ml.-9-95-9 1343
8.Švarc OndřejKvasnička Jan5-7611 3153
9.Štus RadekBečvářová Michaela57-9-7103263
10.Dusil FilipŠmíd Ondřej-74-49-82364
11.Švarc OndřejKvasnička Daniel ml.-98-8-8 1365
12.Štus RadekKvasnička Jan1137  3075
13.Dusil FilipBečvářová Michaela8-7-8-2 1376
14.Vala MartinŠmíd Ondřej687  3086
15.Štus RadekKvasnička Daniel ml.-9-74-10 1387
16.Dusil FilipKvasnička Jan321  3097
17.Vala MartinBečvářová Michaela56-93 31107
18.Švarc OndřejŠmíd Ondřej-66-6-5 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dusil Filip13Kvasnička Daniel ml.40
Tivodar Michal11Kvasnička Jan04
Švarc Ondřej22Bečvářová Michaela13
Štus Radek31Šmíd Ondřej22
Vala Martin20   


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32652:604TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Truc Petr
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
8-7-6-5 1301
2.Kala Petr
Růžička Jakub
 
 
Gruber Martin
Hrabár Jiří
 
 
879  3011
3.Dusil FilipKvasnička Daniel ml.-3-9-5  0312
4.Tivodar MichalKvasnička Jan7-99-683222
5.Švarc OndřejBečvářová Michaela896  3032
6.Štus RadekŠmíd Ondřej8-9-7953242
7.Tivodar MichalKvasnička Daniel ml.-9-95-9 1343
8.Švarc OndřejKvasnička Jan5-7611 3153
9.Štus RadekBečvářová Michaela57-9-7103263
10.Dusil FilipŠmíd Ondřej-74-49-82364
11.Švarc OndřejKvasnička Daniel ml.-98-8-8 1365
12.Štus RadekKvasnička Jan1137  3075
13.Dusil FilipBečvářová Michaela8-7-8-2 1376
14.Vala MartinŠmíd Ondřej687  3086
15.Štus RadekKvasnička Daniel ml.-9-74-10 1387
16.Dusil FilipKvasnička Jan321  3097
17.Vala MartinBečvářová Michaela56-93 31107
18.Švarc OndřejŠmíd Ondřej-66-6-5 13108
19.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32652:604TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Truc Petr
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
8-7-6-5 1301
2.Kala Petr
Růžička Jakub
 
 
Gruber Martin
Hrabár Jiří
 
 
879  3011
3.Dusil FilipKvasnička Daniel ml.-3-9-5  0312
4.Tivodar MichalKvasnička Jan7-99-683222
5.Švarc OndřejBečvářová Michaela896  3032
6.Štus RadekŠmíd Ondřej8-9-7953242
7.Tivodar MichalKvasnička Daniel ml.-9-95-9 1343
8.Švarc OndřejKvasnička Jan5-7611 3153
9.Štus RadekBečvářová Michaela57-9-7103263
10.Dusil FilipŠmíd Ondřej-74-49-82364
11.Švarc OndřejKvasnička Daniel ml.-98-8-8 1365
12.Štus RadekKvasnička Jan1137  3075
13.Dusil FilipBečvářová Michaela8-7-8-2 1376
14.Vala MartinŠmíd Ondřej687  3086
15.Štus RadekKvasnička Daniel ml.-9-74-10 1387
16.Dusil FilipKvasnička Jan321  3097
17.Vala MartinBečvářová Michaela56-93 31107
18.Švarc OndřejŠmíd Ondřej-66-6-5 13108
19.         
20.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32652:604TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Truc Petr
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
8-7-6-5 1301
2.Kala Petr
Růžička Jakub
 
 
Gruber Martin
Hrabár Jiří
 
 
879  3011
3.Dusil FilipKvasnička Daniel ml.-3-9-5  0312
4.Tivodar MichalKvasnička Jan7-99-683222
5.Švarc OndřejBečvářová Michaela896  3032
6.Štus RadekŠmíd Ondřej8-9-7953242
7.Tivodar MichalKvasnička Daniel ml.-9-95-9 1343
8.Švarc OndřejKvasnička Jan5-7611 3153
9.Štus RadekBečvářová Michaela57-9-7103263
10.Dusil FilipŠmíd Ondřej-74-49-82364
11.Švarc OndřejKvasnička Daniel ml.-98-8-8 1365
12.Štus RadekKvasnička Jan1137  3075
13.Dusil FilipBečvářová Michaela8-7-8-2 1376
14.Vala MartinŠmíd Ondřej687  3086
15.Štus RadekKvasnička Daniel ml.-9-74-10 1387
16.Dusil FilipKvasnička Jan321  3097
17.Vala MartinBečvářová Michaela56-93 31107
18.Švarc OndřejŠmíd Ondřej-66-6-5 13108
19.         
20.         
21.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32652:604TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Truc Petr
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
8-7-6-5 1301
2.Kala Petr
Růžička Jakub
 
 
Gruber Martin
Hrabár Jiří
 
 
879  3011
3.Dusil FilipKvasnička Daniel ml.-3-9-5  0312
4.Tivodar MichalKvasnička Jan7-99-683222
5.Švarc OndřejBečvářová Michaela896  3032
6.Štus RadekŠmíd Ondřej8-9-7953242
7.Tivodar MichalKvasnička Daniel ml.-9-95-9 1343
8.Švarc OndřejKvasnička Jan5-7611 3153
9.Štus RadekBečvářová Michaela57-9-7103263
10.Dusil FilipŠmíd Ondřej-74-49-82364
11.Švarc OndřejKvasnička Daniel ml.-98-8-8 1365
12.Štus RadekKvasnička Jan1137  3075
13.Dusil FilipBečvářová Michaela8-7-8-2 1376
14.Vala MartinŠmíd Ondřej687  3086
15.Štus RadekKvasnička Daniel ml.-9-74-10 1387
16.Dusil FilipKvasnička Jan321  3097
17.Vala MartinBečvářová Michaela56-93 31107
18.Švarc OndřejŠmíd Ondřej-66-6-5 13108
19.         
20.         
21.         
22.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32652:604TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Truc Petr
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
8-7-6-5 1301
2.Kala Petr
Růžička Jakub
 
 
Gruber Martin
Hrabár Jiří
 
 
879  3011
3.Dusil FilipKvasnička Daniel ml.-3-9-5  0312
4.Tivodar MichalKvasnička Jan7-99-683222
5.Švarc OndřejBečvářová Michaela896  3032
6.Štus RadekŠmíd Ondřej8-9-7953242
7.Tivodar MichalKvasnička Daniel ml.-9-95-9 1343
8.Švarc OndřejKvasnička Jan5-7611 3153
9.Štus RadekBečvářová Michaela57-9-7103263
10.Dusil FilipŠmíd Ondřej-74-49-82364
11.Švarc OndřejKvasnička Daniel ml.-98-8-8 1365
12.Štus RadekKvasnička Jan1137  3075
13.Dusil FilipBečvářová Michaela8-7-8-2 1376
14.Vala MartinŠmíd Ondřej687  3086
15.Štus RadekKvasnička Daniel ml.-9-74-10 1387
16.Dusil FilipKvasnička Jan321  3097
17.Vala MartinBečvářová Michaela56-93 31107
18.Švarc OndřejŠmíd Ondřej-66-6-5 13108
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32652:604TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Truc Petr
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
8-7-6-5 1301
2.Kala Petr
Růžička Jakub
 
 
Gruber Martin
Hrabár Jiří
 
 
879  3011
3.Dusil FilipKvasnička Daniel ml.-3-9-5  0312
4.Tivodar MichalKvasnička Jan7-99-683222
5.Švarc OndřejBečvářová Michaela896  3032
6.Štus RadekŠmíd Ondřej8-9-7953242
7.Tivodar MichalKvasnička Daniel ml.-9-95-9 1343
8.Švarc OndřejKvasnička Jan5-7611 3153
9.Štus RadekBečvářová Michaela57-9-7103263
10.Dusil FilipŠmíd Ondřej-74-49-82364
11.Švarc OndřejKvasnička Daniel ml.-98-8-8 1365
12.Štus RadekKvasnička Jan1137  3075
13.Dusil FilipBečvářová Michaela8-7-8-2 1376
14.Vala MartinŠmíd Ondřej687  3086
15.Štus RadekKvasnička Daniel ml.-9-74-10 1387
16.Dusil FilipKvasnička Jan321  3097
17.Vala MartinBečvářová Michaela56-93 31107
18.Švarc OndřejŠmíd Ondřej-66-6-5 13108
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32652:604TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Truc Petr
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
8-7-6-5 1301
2.Kala Petr
Růžička Jakub
 
 
Gruber Martin
Hrabár Jiří
 
 
879  3011
3.Dusil FilipKvasnička Daniel ml.-3-9-5  0312
4.Tivodar MichalKvasnička Jan7-99-683222
5.Švarc OndřejBečvářová Michaela896  3032
6.Štus RadekŠmíd Ondřej8-9-7953242
7.Tivodar MichalKvasnička Daniel ml.-9-95-9 1343
8.Švarc OndřejKvasnička Jan5-7611 3153
9.Štus RadekBečvářová Michaela57-9-7103263
10.Dusil FilipŠmíd Ondřej-74-49-82364
11.Švarc OndřejKvasnička Daniel ml.-98-8-8 1365
12.Štus RadekKvasnička Jan1137  3075
13.Dusil FilipBečvářová Michaela8-7-8-2 1376
14.Vala MartinŠmíd Ondřej687  3086
15.Štus RadekKvasnička Daniel ml.-9-74-10 1387
16.Dusil FilipKvasnička Jan321  3097
17.Vala MartinBečvářová Michaela56-93 31107
18.Švarc OndřejŠmíd Ondřej-66-6-5 13108
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32652:604TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Truc Petr
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
8-7-6-5 1301
2.Kala Petr
Růžička Jakub
 
 
Gruber Martin
Hrabár Jiří
 
 
879  3011
3.Dusil FilipKvasnička Daniel ml.-3-9-5  0312
4.Tivodar MichalKvasnička Jan7-99-683222
5.Švarc OndřejBečvářová Michaela896  3032
6.Štus RadekŠmíd Ondřej8-9-7953242
7.Tivodar MichalKvasnička Daniel ml.-9-95-9 1343
8.Švarc OndřejKvasnička Jan5-7611 3153
9.Štus RadekBečvář