Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST HodonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:28628:587Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
Zika Ondřej
Škach Martin
 
 
978  3010
2.Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
-8-58-7 1311
3.Šenkapoul PetrVaculovič Libor56-510 3121
4.Žoldoš PetrMikeska Jaroslav9-973 3131
5.Šmerda MarekMedvecký Ján-954-8-92332
6.Bíza PetrNovák David1211-7-1163242
7.Žoldoš PetrVaculovič Libor87-8-10-82343
8.Šmerda MarekMikeska Jaroslav2910  3053
9.Bíza PetrMedvecký Ján4-3-37-52354
10.Šenkapoul PetrNovák David-78-3383264
11.Šmerda MarekVaculovič Libor7-10-10-7 1365
12.Bíza PetrMikeska Jaroslav-78-9693275
13.Šenkapoul PetrMedvecký Ján-1710-7103285
14.Žoldoš PetrNovák David-9-79683295
15.Bíza PetrVaculovič Libor75-96 31105
16.Šenkapoul PetrMikeska Jaroslav         
17.Žoldoš PetrMedvecký Ján         
18.Šmerda MarekNovák David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šenkapoul Petr30Vaculovič Libor22
Žoldoš Petr21Mikeska Jaroslav03
Šmerda Marek12Medvecký Ján21
Bíza Petr31Novák David03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol VracovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a, Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10429:327TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
-9-588103210
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Boháč Milan
Růžička Zdeněk
 
 
349  3020
3.Holaň PavelTrcala Michal9-776 3130
4.Kalužný SamuelVašíček Pavel-8768 3140
5.Pavlovský LukášKouřil Přemysl97-99 3150
6.Martinko JiříNikl Pavel79-98 3160
7.Kalužný SamuelTrcala Michal4-8-45-82361
8.Pavlovský LukášVašíček Pavel547  3071
9.Martinko JiříKouřil Přemysl5-886 3181
10.Holaň PavelNikl Pavel783  3091
11.Pavlovský LukášTrcala Michal4710  30101
12.Martinko JiříVašíček Pavel         
13.Holaň PavelKouřil Přemysl         
14.Kalužný SamuelNikl Pavel         
15.Martinko JiříTrcala Michal         
16.Holaň PavelVašíček Pavel         
17.Kalužný SamuelKouřil Přemysl         
18.Pavlovský LukášNikl Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holaň Pavel20Trcala Michal12
Kalužný Samuel11Vašíček Pavel02
Pavlovský Lukáš30Kouřil Přemysl02
Martinko Jiří20Nikl Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST WARMNIS LiberecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Siko OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bezová 359/8, Liberec 13Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29627:602SKST WARMNIS Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Janeček Jaroslav
Budělovský Petr
 
 
885  3010
2.Drož Jan
Bouda Petr
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-311-5-7 1311
3.Jahoda MartinRevay Radomír8-10-10-10 1312
4.Borůvka JakubLokaj Roman-7-6-4  0313
5.Jančovič MartinWawrosz Pavel-98-9993223
6.Medek JosefSikora Filip11139  3033
7.Borůvka JakubRevay Radomír-9-1376-102334
8.Jančovič MartinLokaj Roman-948-563244
9.Medek JosefWawrosz Pavel-61110-1223254
10.Jahoda MartinSikora Filip477  3064
11.Jančovič MartinRevay Radomír369  3074
12.Medek JosefLokaj Roman-5106-6103284
13.Jahoda MartinWawrosz Pavel7-104-1053294
14.Borůvka JakubSikora Filip-43-910-92395
15.Medek JosefRevay Radomír-2-9-4  0396
16.Jahoda MartinLokaj Roman10-479 31106
17.Borůvka JakubWawrosz Pavel-8-6-9  03  
18.Jančovič MartinSikora Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jahoda Martin31Revay Radomír31
Borůvka Jakub03Lokaj Roman13
Jančovič Martin30Wawrosz Pavel03
Medek Josef31Sikora Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Severotuk Ústí n.L.BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/29, Ústí n.L.StřekovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5385:198Slavoj Severotuk Ústí n.L.B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Tvrz Jaroslav st.
Mikeš Milan
 
 
Cafourek Jan
Koděra Filip
 
 
-6358 3120
3.Červený MiroslavMatějka Kamil5-1047 3130
4.Merker MartinKowal René789  3040
5.Polanský TomášKratochvíl Michal426  3050
6.Veselý JanWO    3060
7.Merker MartinMatějka Kamil-7-106593270
8.Polanský TomášKowal René7-1593 3180
9.Veselý JanKratochvíl Michal31114  3090
10.Červený MiroslavWO    30100
11.Polanský TomášMatějka Kamil-312-108532  
12.Veselý JanKowal René         
13.Červený MiroslavKratochvíl Michal         
14.Merker Martin         
15.Veselý JanMatějka Kamil         
16.Červený MiroslavKowal René         
17.Merker MartinKratochvíl Michal         
18.Polanský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Červený Miroslav10Matějka Kamil02
Merker Martin20Kowal René02
Polanský Tomáš20Kratochvíl Michal02
Veselý Jan10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Libín 1096 PrachaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427, Hr.KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:22628:511DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
-755-453210
2.Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Ulrich Radek
 
 
-10289 3120
3.Kanta FrantišekZaunmüller Milan5-7-12-8 1321
4.Souček MartinŠimoník David1175  3031
5.Foff LukášKaštánek Petr966  3041
6.Palkovský DavidCalta David676  3051
7.Souček MartinZaunmüller Milan7-8-911-72352
8.Foff Lukᚊimoník David-8-9511-92353
9.Palkovský DavidKaštánek Petr-1034-10-92354
10.Kanta FrantišekCalta David698  3064
11.Foff LukášZaunmüller Milan-52117 3174
12.Palkovský DavidŠimoník David-6443 3184
13.Kanta FrantišekKaštánek Petr8312  3094
14.Souček MartinCalta David-7513-10-52395
15.Palkovský DavidZaunmüller Milan4-11-136832105
16.Kanta FrantišekŠimoník David-9369 31  
17.Souček MartinKaštánek Petr         
18.Foff LukášCalta David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kanta František21Zaunmüller Milan22
Souček Martin12Šimoník David12
Foff Lukáš21Kaštánek Petr12
Palkovský David31Calta David12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Nino Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulova 1583, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36611:611SF SKK El Nino Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Milan
Šimo Vladimír
 
 
Horský Jindřich
Vaktor Ivan
 
 
11-7-4-11 1301
2.Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
653  3011
3.Flíček TomášObešlo Marek8-48-863221
4.Vaculík PetrKorbel Filip ml.-9-78-10 1322
5.Hlaváček TomášKubík Jiří-86-11-9 1323
6.Havlík TomášNěmeček Jakub937  3033
7.Vaculík PetrObešlo Marek-7-5-9  0334
8.Šmatlák JiříKorbel Filip ml.-66-9-9 1335
9.Havlík TomášKubík Jiří5-1154 3145
10.Flíček TomášNěmeček Jakub-766-873255
11.Šmatlák JiříObešlo Marek-2-8-7  0356
12.Havlík TomášKorbel Filip ml.4105  3066
13.Flíček TomášKubík Jiří8-1198 3176
14.Vaculík PetrNěmeček Jakub-658-8-102377
15.Havlík TomášObešlo Marek-4-6-4  0378
16.Flíček TomášKorbel Filip ml.7-9-109-92379
17.Vaculík PetrKubík Jiří-10-811-5 13710
18.Šmatlák JiříNěmeček Jakub-7    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Flíček Tomáš31Obešlo Marek31
Vaculík Petr04Korbel Filip ml.31
Hlaváček Tomáš01Kubík Jiří22
Havlík Tomáš31Němeček Jakub12
Šmatlák Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Sedlčany bazény DesjoyauxRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna na Městském stadionu (plechová hala) Ml.BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17528:461AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
Mareček Vladislav
Pecka Miloslav
 
 
984  3010
2.Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
Urban Jan
Přáda Jaroslav
 
 
1166  3020
3.Čížek JiříPejša Karel ml.-778-9-82321
4.Sedláček Jan ml.Faktor Radovan888  3031
5.Postelt TomášKocura Jiří-13996 3141
6.Macela PetrDrechsler Dušan9155  3051
7.Sedláček Jan ml.Pejša Karel ml.-129-7873261
8.Postelt TomášFaktor Radovan7-7-5-10 1362
9.Macela PetrKocura Jiří5-6-84-42363
10.Čížek JiříDrechsler Dušan6-8139 3173
11.Postelt TomášPejša Karel ml.88-78 3183
12.Macela PetrFaktor Radovan66-91 3193
13.Čížek JiříKocura Jiří-78-49832103
14.Sedláček Jan ml.Drechsler Dušan56-95 31  
15.Macela PetrPejša Karel ml.         
16.Čížek JiříFaktor Radovan         
17.Sedláček Jan ml.Kocura Jiří         
18.Postelt TomášDrechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čížek Jiří21Pejša Karel ml.12
Sedláček Jan ml.20Faktor Radovan12
Postelt Tomáš21Kocura Jiří12
Macela Petr21Drechsler Dušan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sparta PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bezová 359/8, Liberec 13Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22552:496SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
655  3010
2.Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
Pisár Petr
Knor Václav
 
 
-6-8-4  0311
3.Protiva MartinKubát Jan ml.796  3021
4.Gireth PavelBartošek Vít96-67 3131
5.Fabíni MarekKuchař Jan-72126 3141
6.Borůvka JakubNovák Robert-10-691423251
7.Gireth PavelKubát Jan ml.-910-6-6 1352
8.Fabíni MarekBartošek Vít8-10-68-62353
9.Borůvka JakubKuchař Jan585  3063
10.Protiva MartinNovák Robert-10-69-7 1364
11.Fabíni MarekKubát Jan ml.44-7-653274
12.Borůvka JakubBartošek Vít8711  3084
13.Protiva MartinKuchař Jan5106  3094
14.Gireth PavelNovák Robert-58-7-9 1395
15.Borůvka JakubKubát Jan ml.-71096 31105
16.Protiva MartinBartošek Vít         
17.Gireth PavelKuchař Jan         
18.Fabíni MarekNovák Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Protiva Martin21Kubát Jan ml.13
Gireth Pavel12Bartošek Vít12
Fabíni Marek21Kuchař Jan03
Borůvka Jakub40Novák Robert21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník MostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 2, MostRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:942:31687:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
Čech Pavel
Štepka Miroslav
 
 
9-9-69-32301
2.Cír Radek
Kos Zdeněk
 
 
Přibík Jan
Lédl Jiří
 
 
10911  3011
3.Matuška DominikHejda Václav-9-8109-42312
4.Macháček JanCafourek Jan73-63 3122
5.Lukaščuk JosefKoděra Filip87-119 3132
6.Vondra MiroslavVolák Martin796  3042
7.Macháček JanHejda Václav5115  3052
8.Lukaščuk JosefCafourek Jan11-3-7-7 1353
9.Vondra MiroslavKoděra Filip464  3063
10.Matuška DominikVolák Martin-4-7-7  0364
11.Lukaščuk JosefHejda Václav8-1011-7-82365
12.Vondra MiroslavCafourek Jan467  3075
13.Mandinec JanKoděra Filip8-5-26-92376
14.Macháček JanVolák Martin-68-54-52377
15.Vondra MiroslavHejda Václav-994-9103287
16.Mandinec JanCafourek Jan8-87-10-52388
17.Macháček JanKoděra Filip-109-76-72389
18.Lukaščuk JosefVolák Martin6910  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matuška Dominik02Hejda Václav22
Macháček Jan22Cafourek Jan22
Lukaščuk Josef22Koděra Filip22
Vondra Miroslav40Volák Martin22
Mandinec Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, LitoměřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:818:29383:445KT Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Birnbaum Erik
Šulc Ladislav
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
986  3010
2.Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
52-97 3120
3.Pinka JanOrlowski Milan87-10-6-62321
4.Hrnčíř JanJavůrek Petr-8-9-10  0322
5.Woznicki PatrikPanský Jindřich-11-6-2  0323
6.Tschakert TomášKolář Vlastimil-785-273233
7.Hrnčíř JanOrlowski Milan-29-5-2 1334
8.Woznicki PatrikJavůrek Petr-5-10-5  0335
9.Tschakert TomášPanský Jindřich-6-4-8  0336
10.Pinka JanKolář Vlastimil477  3046
11.Woznicki PatrikOrlowski Milan-4-3-7  0347
12.Tschakert TomášJavůrek Petr10-59-1113257
13.Pinka JanPanský Jindřich-9-8-4  0358
14.Hrnčíř JanKolář Vlastimil         
15.Tschakert TomášOrlowski Milan         
16.Pinka JanJavůrek Petr         
17.Hrnčíř JanPanský Jindřich         
18.Woznicki PatrikKolář Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pinka Jan12Orlowski Milan30
Hrnčíř Jan02Javůrek Petr21
Woznicki Patrik03Panský Jindřich30
Tschakert Tomáš21Kolář Vlastimil02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Kotlářce 1, Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:926:34475:570Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
Hlaváček Jaromír
Jaroš Antonín
 
 
43-68 3110
2.Hrbek Jiří
Spiegl Richard
 
 
Mráz Roman
Havelka Marek
 
 
6-4-3-7 1311
3.Kubík JiříBultas Miroslav-7-8-9  0312
4.Vítovec MartinMalý Petr11-5-8893222
5.Špaček ZbyněkKirchman Ondřej-56-7-2 1323
6.Němeček JakubŠulc Jiří-3-79873233
7.Vítovec MartinBultas Miroslav11711  3043
8.Špaček ZbyněkMalý PetrWO    0344
9.Němeček JakubKirchman Ondřej435  3054
10.Kubík JiříŠulc Jiří-7-84-7 1355
11.Špaček ZbyněkBultas MiroslavWO    0356
12.Němeček JakubMalý Petr8118  3066
13.Kubík JiříKirchman Ondřej9-613-1173276
14.Vítovec MartinŠulc Jiří-6-5-8  0377
15.Němeček JakubBultas Miroslav-7-3-5  0378
16.Kubík JiříMalý Petr-11-448-82379
17.Vítovec MartinKirchman Ondřej-5    01  
18.Špaček ZbyněkŠulc Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubík Jiří13Bultas Miroslav21
Vítovec Martin21Malý Petr12
Špaček Zbyněk01Kirchman Ondřej12
Němeček Jakub31Šulc Jiří21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Bor EissmannRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulova 1583, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:917:31430:464Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
-7969 3110
2.Loudín Přemysl
Fuka Martin
 
 
Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
-6-75-9 1311
3.Kudrna JanDráždil Roman5-94-843221
4.Braňka ŠtěpánKlier Jakub8-3-4-9 1322
5.Rochowanski PavelPour Pavel ml.-10-82-7 1323
6.Alka RostislavCopák František4-477 3133
7.Braňka ŠtěpánDráždil Roman-8-6-8  0334
8.Rochowanski PavelKlier Jakub-11-11-3  0335
9.Alka RostislavPour Pavel ml.7-5-8-9 1336
10.Kudrna JanCopák František8-114-6-72337
11.Rochowanski PavelDráždil Roman8-5-9-8 1338
12.Alka RostislavKlier Jakub-12-1410-10 1339
13.Kudrna JanPour Pavel ml.         
14.Braňka ŠtěpánCopák František         
15.Alka RostislavDráždil Roman         
16.Kudrna JanKlier Jakub         
17.Braňka ŠtěpánPour Pavel ml.         
18.Rochowanski PavelCopák František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kudrna Jan11Dráždil Roman21
Braňka Štěpán02Klier Jakub30
Rochowanski Pavel03Pour Pavel ml.20
Alka Rostislav12Copák František11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, Havířov ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38693:675KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
6-9-7-5 1301
2.Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
Seidl Josef
Přichystal Jiří
 
 
9-10812 3111
3.Kratochvíl MichalLiška Libor-10278 3121
4.Rozínek VojtěchSmýkal Tomáš-6-7-10  0322
5.Boháč JanČajka Filip-9-67-7 1323
6.Kowal RenéProkeš Michal562  3033
7.Rozínek VojtěchLiška Libor910-10-4-82334
8.Boháč JanSmýkal Tomáš5-93-10-82335
9.Kowal RenéČajka Filip56-155 3145
10.Kratochvíl MichalProkeš Michal-899-963255
11.Boháč JanLiška Libor-9-5-7  0356
12.Kowal RenéSmýkal Tomáš84-10-833266
13.Kratochvíl MichalČajka Filip-9869 3176
14.Rozínek VojtěchProkeš Michal-97-84-82377
15.Kowal RenéLiška Libor8-49-2-92378
16.Kratochvíl MichalSmýkal Tomáš-4-9510-82379
17.Rozínek VojtěchČajka Filip997  3089
18.Boháč JanProkeš Michal-6-4-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Michal31Liška Libor31
Rozínek Vojtěch13Smýkal Tomáš31
Boháč Jan04Čajka Filip13
Kowal René31Prokeš Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Omya KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, JeseníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:331:20485:446Omya KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Rybár PetrSagáčik Štefan5-7-59-82312
4.Matějíček MilošVaculík Vladimír9311  3022
5.Matějíček MartinVlk Radek-888-1043232
6.Matějíček Miloš st.Slováček Libor9-1058 3142
7.Matějíček MilošSagáčik Štefan-7109-793252
8.Matějíček MartinVaculík Vladimír95-78 3162
9.Matějíček Miloš st.Vlk Radek4-28-723272
10.Rybár PetrSlováček Libor106-8-6-62373
11.Matějíček MartinSagáčik Štefan8-869 3183
12.Matějíček Miloš st.Vaculík Vladimír684  3093
13.Rybár PetrVlk Radek         
14.Matějíček MilošSlováček Libor         
15.Matějíček Miloš st.Sagáčik Štefan         
16.Rybár PetrVaculík Vladimír         
17.Matějíček MilošVlk Radek         
18.Matějíček MartinSlováček Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybár Petr02Sagáčik Štefan12
Matějíček Miloš20Vaculík Vladimír03
Matějíček Martin30Vlk Radek02
Matějíček Miloš st.30Slováček Libor11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:18531:442Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krucký Rudolf
Řípa Vladimír
 
 
Ort Josef
Rulec Jakub
 
 
2-1157 3110
2.Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
17128  3020
3.Svoboda JanVybíral Marek-77-11-11 1321
4.Kozubík PavelKuchta Pavel-12978 3131
5.Žoldoš PetrBělohlav Karel735  3041
6.Sigmund IvoDrvota Miroslav-965-11-62342
7.Kozubík PavelVybíral Marek4611  3052
8.Žoldoš PetrKuchta Pavel8210  3062
9.Sigmund IvoBělohlav Karel-9495 3172
10.Svoboda JanDrvota Miroslav-5-12-5  0373
11.Žoldoš PetrVybíral Marek786  3083
12.Sigmund IvoKuchta Pavel955  3093
13.Svoboda JanBělohlav Karel-9-6-7  0394
14.Kozubík PavelDrvota Miroslav-36-3-6 1395
15.Sigmund IvoVybíral Marek629  30105
16.Svoboda JanHájek Tomáš-439-3532  
17.Kozubík PavelBělohlav Karel         
18.Žoldoš PetrDrvota Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jan03Vybíral Marek13
Kozubík Pavel21Kuchta Pavel03
Žoldoš Petr30Bělohlav Karel12
Sigmund Ivo31Drvota Miroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:919:30403:469Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
Váňa Miroslav
Loudín Petr
 
 
99-8-7-122301
2.Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
Zrcek Miroslav
Krejčí Milan
 
 
6-986 3111
3.Fischer KarelNovotný Petr-6-7-6  0312
4.Lučko MartinKalenský Jaroslav-466-8-52313
5.Fábo JánVoňka Jakub6-9-6-7 1314
6.Mikulášek JanŠtrobl Rudolf-6-1810-92315
7.Lučko MartinNovotný Petr-6-9-2  0316
8.Fábo JánKalenský Jaroslav-11-7-4  0317
9.Mikulášek JanVoňka Jakub8-785 3127
10.Fischer KarelŠtrobl Rudolf10-677 3137
11.Fábo JánNovotný Petr-66-21-52338
12.Mikulášek JanKalenský Jaroslav-58-5-7 1339
13.Fischer KarelVoňka Jakub-75   11  
14.Lučko MartinŠtrobl Rudolf         
15.Mikulášek JanNovotný Petr         
16.Fischer KarelKalenský Jaroslav         
17.Lučko MartinVoňka Jakub         
18.Fábo JánŠtrobl Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fischer Karel11Novotný Petr30
Lučko Martin02Kalenský Jaroslav30
Fábo Ján03Voňka Jakub11
Mikulášek Jan12Štrobl Rudolf11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Siko Orlová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, Blansko PodlesíRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:5374:108KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Martin
Tichý Jiří
 
 
Šembera Karel
Holman Martin
 
 
87-6-9-112301
2.Holub Zdeněk
Zatřepálek Michal
 
 
Brant Pavel
Ulrich Radek
 
 
-14-1212973211
3.Svoboda LukášWO    3021
4.Přikryl AlešWO    3031
5.Čák PavelWO    3041
6.Dudík LubošWO    3051
7.Přikryl AlešWO    3061
8.Čák PavelWO    3071
9.Dudík LubošWO    3081
10.Svoboda LukášWO    3091
11.Čák Pavel         
12.Dudík Luboš         
13.Svoboda Lukáš         
14.Přikryl Aleš         
15.Dudík Luboš         
16.Svoboda Lukáš         
17.Přikryl Aleš         
18.Čák Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO80WO08



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ČechoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 55, Prostějov ČechoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:35412:507TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Jiří
Cír Libor
 
 
Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
-5-12-5  0301
2.Havel Václav
Fojtík Jiří
 
 
Polášek Milan
Štepka Miroslav
 
 
-7-6-5  0302
3.Kvapil OldřichTomica Daniel-6-3-10  0303
4.Vejmola PavelDzida Jan-99-5-6 1304
5.Šťastný JaroslavGomola Jan65-8-1023214
6.Holáň JanČernocký Dominik-9677 3124
7.Vejmola PavelTomica Daniel-4-39-6 1325
8.Šťastný JaroslavDzida Jan-3-1-7  0326
9.Holáň JanGomola Jan77-78 3136
10.Kvapil OldřichČernocký Dominik-48-43-72337
11.Šťastný JaroslavTomica Daniel-4-1-6  0338
12.Holáň JanDzida Jan-8-10-7  0339
13.Kvapil OldřichGomola Jan113-73 3149
14.Vejmola PavelČernocký Dominik8-3-87-623410
15.Holáň JanTomica Daniel787  30  
16.Kvapil OldřichDzida Jan-997-8832  
17.Vejmola PavelGomola Jan799  30  
18.Šťastný JaroslavČernocký Dominik7-9-9-6 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kvapil Oldřich12Tomica Daniel30
Vejmola Pavel03Dzida Jan30
Šťastný Jaroslav12Gomola Jan03
Holáň Jan21Černocký Dominik21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Pedagog Č.BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Poděbradova ul., Kladno (mezi čp 3214 a 3215)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:633:24517:498TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Tkáč Jan
 
 
Januška Pavel
Tesárek Jiří
 
 
WO    0301
2.Valenta Petr
Topol Martin
 
 
Januška Václav
Hraba Milan
 
 
34-76 3111
3.Zika OndřejJanda Jan13-5-12-5 1312
4.Pavlíček OndřejKortus Pavel ml.-99-74123222
5.Ebert Tomáš ml.Bakalář Daniel-6-510-9 1323
6.Havlíček TomášKortus Filip693  3033
7.Pavlíček OndřejJanda Jan-733-6-92334
8.Ebert Tomáš ml.Kortus Pavel ml.-49-210-82335
9.Havlíček TomášBakalář Daniel-6489 3145
10.Zika OndřejKortus Filip104-78 3155
11.Ebert Tomáš ml.Janda Jan8-7910 3165
12.Havlíček TomášKortus Pavel ml.728  3075
13.Zika OndřejBakalář Daniel-3-13-5  0376
14.Pavlíček OndřejKortus Filip1084  3086
15.Havlíček TomášJanda Jan455  3096
16.Zika OndřejKortus Pavel ml.         
17.Pavlíček OndřejBakalář Daniel         
18.Ebert Tomáš ml.Kortus Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zika Ondřej12Janda Jan22
Pavlíček Ondřej21Kortus Pavel ml.12
Ebert Tomáš ml.12Bakalář Daniel21
Havlíček Tomáš40Kortus Filip03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Libín 1096 Prachatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:20467:417Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
Kirnig Jan
Nekola Tomáš st.
 
 
784  3010
2.Legát Lukáš
Chalupa Josef
 
 
Šimon Vratislav
Adámek Zdeněk
 
 
-6-5-6  0311
3.Pospíšil MilanBauer Miroslav-71099 3121
4.Zunt ZdeněkNěmec Miroslav-8-88743231
5.Hrbáček MilanŠimek Marek-5-1-8  0332
6.Kaucký RomanNitrianský Igor948  3042
7.Zunt ZdeněkBauer Miroslav8-7-7963252
8.Hrbáček MilanNěmec Miroslav-79-11063262
9.Kaucký RomanŠimek Marek6-985 3172
10.Pospíšil MilanNitrianský Igor541  3082
11.Hrbáček MilanBauer Miroslav-6-10-12  0383
12.Kaucký RomanNěmec Miroslav8-962 3193
13.Pospíšil MilanŠimek Marek82-4-9332103
14.Zunt ZdeněkNitrianský Igor         
15.Kaucký RomanBauer Miroslav         
16.Pospíšil MilanNěmec Miroslav         
17.Zunt ZdeněkŠimek Marek         
18.Hrbáček MilanNitrianský Igor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Milan30Bauer Miroslav12
Zunt Zdeněk20Němec Miroslav03
Hrbáček Milan12Šimek Marek12
Kaucký Roman30Nitrianský Igor02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31650:630Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírek Lubomír
Raček Jan
 
 
Kříšťan Jiří
Polák Jiří
 
 
-86-7-10 1301
2.Štros Jan
Brauner Josef
 
 
Holan Josef
Šulc Martin
 
 
76-5-8-92302
3.Mazura DavidJungvirt Josef-79-9-9 1303
4.Vaněček PetrDavid Jakub-108-10-4 1304
5.Duchoň AntonínHrazdira Patrik65-410 3114
6.Kypta MichalFiala Jakub79-94 3124
7.Vaněček PetrJungvirt Josef-881010 3134
8.Duchoň AntonínDavid Jakub-23109 3144
9.Kypta MichalHrazdira Patrik-7937 3154
10.Mazura DavidFiala Jakub-5-7-7  0355
11.Duchoň AntonínJungvirt Josef107-3-743265
12.Kypta MichalDavid Jakub7-66-363275
13.Mazura DavidHrazdira Patrik3108  3085
14.Vaněček PetrFiala Jakub911-169 3195
15.Kypta MichalJungvirt Josef-73-1-7 1396
16.Mazura DavidDavid Jakub-71110-9-102397
17.Vaněček PetrHrazdira Patrik666  30107
18.Duchoň AntonínFiala Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mazura David13Jungvirt Josef22
Vaněček Petr31David Jakub22
Duchoň Antonín30Hrazdira Patrik04
Kypta Michal31Fiala Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:36477:535Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Miroslav
Šprungl Jan
 
 
Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
89-7-833210
2.Šturc Jaroslav
Frühauf Jindřich
 
 
Hrdlička Pavel
Kuthan Jiří
 
 
10-4-87-102311
3.Macháček RadekFranc Štěpán8-7-7-9 1312
4.Uhlíř MarekJakubec Vladimír-9-8511-62313
5.Duchoň RomanHoch Jiří-5-4-7  0314
6.Mezera PetrŠlehofer Stanislav ml.97-10-633224
7.Uhlíř MarekFranc Štěpán3-10-9983234
8.Duchoň RomanJakubec Vladimír-10-99-3 1335
9.Mezera PetrHoch Jiří-8-11-2  0336
10.Macháček RadekŠlehofer Stanislav ml.5-9-9-9 1337
11.Duchoň RomanFranc Štěpán-7-7-3  0338
12.Mezera PetrJakubec Vladimír-377-8-62339
13.Macháček RadekHoch Jiří-8-94-10 13310
14.Uhlíř MarekŠlehofer Stanislav ml.         
15.Mezera PetrFranc Štěpán         
16.Macháček RadekJakubec Vladimír         
17.Uhlíř MarekHoch Jiří         
18.Duchoň RomanŠlehofer Stanislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháček Radek03Franc Štěpán21
Uhlíř Marek11Jakubec Vladimír30
Duchoň Roman03Hoch Jiří30
Mezera Petr12Šlehofer Stanislav ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Converse Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulova 1583, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:935:33617:593Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dejmková Eliška
Navrátil Jan
 
 
Karmazín Pavel
Navrátil Tomáš
 
 
6-8-8-8 1301
2.Janoušek Zdeněk
Vinický Stanislav
 
 
Fencl Petr
Skusil Josef
 
 
-75-8-3 1302
3.Průša DavidČerný Vít-5-646-92303
4.Marat PetrZítek Patrik-98-9-3 1304
5.Fausek MatějBaier Robert-25-7-9 1305
6.Nejedlý PetrBudělovský Petr197  3015
7.Marat PetrČerný Vít3-873 3125
8.Fausek MatějZítek Patrik-8-9-5  0326
9.Nejedlý PetrBaier Robert966  3036
10.Průša DavidBudělovský Petr1067  3046
11.Fausek MatějČerný Vít-5-74-7 1347
12.Nejedlý PetrZítek Patrik7131  3057
13.Průša DavidBaier Robert-6-69733267
14.Marat PetrBudělovský Petr-1096-7-82368
15.Nejedlý PetrČerný Vít-7-8810-112369
16.Průša DavidZítek Patrik-6985 3179
17.Marat PetrBaier Robert-458-373289
18.Fausek MatějBudělovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Průša David31Černý Vít31
Marat Petr22Zítek Patrik22
Fausek Matěj03Baier Robert13
Nejedlý Petr31Budělovský Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Nino Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Kotlářce 1, Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37641:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Koloc Jaroslav
 
 
Balcar Jaromír
Slobodzian Jakub
 
 
-7-9-7  0301
2.Luka Václav
Pleticha Vladimír
 
 
Kunst Břetislav
Elstner Lukáš
 
 
-7-8-7  0302
3.Voříšek TomášVorlíček Luboš1-9-12-4 1303
4.Bútora MichalVlček Jiří469  3013
5.Šindelář DanielTůma Pavel5516  3023
6.Dusík StanislavKopřiva Tomáš5-775 3133
7.Bútora MichalVorlíček Luboš-6-78-9 1334
8.Šindelář DanielVlček Jiří1074  3044
9.Dusík StanislavTůma Pavel-9-38-11 1345
10.Voříšek TomášKopřiva Tomáš-9879 3155
11.Šindelář DanielVorlíček Luboš-689-773265
12.Dusík StanislavVlček Jiří-10-6-11  0366
13.Voříšek TomášTůma Pavel-910-88-82367
14.Bútora MichalKopřiva Tomáš7-88-883277
15.Dusík StanislavVorlíček Luboš-2-6-7  0378
16.Voříšek TomášVlček Jiří-9-79773288
17.Bútora MichalTůma Pavel-3-5-9  0389
18.Šindelář DanielKopřiva Tomáš412-9-883299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voříšek Tomáš22Vorlíček Luboš31
Bútora Michal22Vlček Jiří13
Šindelář Daniel40Tůma Pavel31
Dusík Stanislav13Kopřiva Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Severotuk Ústí n./L. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST ChebRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/29, Ústí n.L. StřekovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:828:29523:558KST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Kyncl Jiří
 
 
Bulvas Vladislav
Přibáň Václav
 
 
594  3010
2.Wagner Jaroslav ml.
Pospíšil Libor
 
 
Matouš Karel
Štych Marek
 
 
5109  3020
3.Budinský PetrGavlas Petr-5-6-6  0321
4.Karásek VítHrčka Jaroslav410-4-373231
5.Votava MilanHobl Lukáš10911  3041
6.Kváš PavelPolák Michal-78137 3151
7.Karásek VítGavlas Petr-3610-7-142352
8.Votava MilanHrčka Jaroslav4-3-9-4 1353
9.Kváš PavelHobl Lukáš8-1194 3163
10.Budinský PetrPolák Michal-4-6-9  0364
11.Votava MilanGavlas Petr10-9-8-9 1365
12.Kváš PavelHrčka Jaroslav108-109 3175
13.Budinský PetrHobl Lukáš-148-711-62376
14.Karásek VítPolák Michal-8-9-6  0377
15.Kváš PavelGavlas Petr-48-4-6 1378
16.Budinský PetrHrčka Jaroslav969  3078
17.Karásek VítHobl Lukáš         
18.Votava MilanPolák Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Budinský Petr03Gavlas Petr40
Karásek Vít12Hrčka Jaroslav12
Votava Milan12Hobl Lukáš12
Kváš Pavel31Polák Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Severotuk Ústí n./L. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Technoline KST JirkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/29, Ústí n.L. StřekovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23567:495Slavoj Severotuk Ústí n./L. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horsák Oldřich
Durdis Petr st.
 
 
Hájek Zdeněk
Kohout Josef
 
 
7-385 3110
2.Veselý Pavel
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
Čermák Antonín
Mucha Lubomír
 
 
886  3020
3.Černý JaroslavČermák Josef64-910 3130
4.Weichart MartinŠmucr Jiří-878-993240
5.Kroupa TomášRödling Jan7-9-4-11 1341
6.Lžičař MartinTraspe Jan ml.785  3051
7.Weichart MartinČermák Josef-821-353261
8.Kroupa Tomᚊmucr Jiří-15-6-5  0362
9.Lžičař MartinRödling Jan-14-982-52363
10.Černý JaroslavTraspe Jan ml.-9489 3173
11.Kroupa TomášČermák Josef-9-688-52374
12.Lžičař MartinŠmucr Jiří-9-7-10  0375
13.Černý JaroslavRödling Jan7-859 3185
14.Weichart MartinTraspe Jan ml.869  3095
15.Lžičař MartinČermák Josef745  30105
16.Černý JaroslavŠmucr Jiří-10-6-8  03  
17.Weichart MartinRödling Jan13-72-8732  
18.Kroupa TomášTraspe Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Jaroslav30Čermák Josef13
Weichart Martin30Šmucr Jiří21
Kroupa Tomáš03Rödling Jan21
Lžičař Martin22Traspe Jan ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KMST LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Starkou 4, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:531:23529:473Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
Heilek Miroslav
Niedermertl Zdeněk
 
 
-9-67-5 1301
2.Macoun Vlastimil
Durdis Petr ml.
 
 
Heilek Milan
Šlapáček Martin
 
 
4-9-10-8 1302
3.Benák LiborMejsnar František-7-107-4 1303
4.Kuba JosefŘípa David-12-106-8 1304
5.Bucifal AlešZikmund Adam769  3014
6.Šimeček JanSalomon Daniel-77115 3124
7.Kuba JosefMejsnar František-8-9-9  0325
8.Bucifal AlešŘípa David12-696 3135
9.Šimeček JanZikmund Adam12-43-693245
10.Benák LiborSalomon Daniel775  3055
11.Bucifal AlešMejsnar František1246  3065
12.Šimeček JanŘípa David7-5-9833275
13.Benák LiborZikmund Adam-53-11393285
14.Kuba JosefSalomon Daniel738  3095
15.Šimeček JanMejsnar František         
16.Benák LiborŘípa David         
17.Kuba JosefZikmund Adam         
18.Bucifal AlešSalomon Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Benák Libor21Mejsnar František21
Kuba Josef12Řípa David12
Bucifal Aleš30Zikmund Adam03
Šimeček Jan30Salomon Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia ČakoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Avia, Jizerská 328, Praha 9 ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:632:18475:407Avia Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Vaňásek JiříKaněra Jan857  3021
4.Hüttl MichalFabini Jan10-7-910-92322
5.Suchomel Tomᚊilhán Petr-9-4-4  0323
6.Petřík AlešDominh Martin623  3033
7.Hüttl MichalKaněra Jan-909-5-82334
8.Suchomel TomášFabini Jan-5-9-9  0335
9.Petřík AlešŠilhán Petr7107  3045
10.Vaňásek JiříDominh Martin997  3055
11.Suchomel TomášKaněra Jan907  3065
12.Petřík AlešFabini Jan717  3075
13.Vaňásek JiříŠilhán Petr3-8-7-4 1376
14.Hüttl MichalDominh Martin797  3086
15.Petřík AlešKaněra Jan10107  3096
16.Vaňásek JiříFabini Jan7    10  
17.Hüttl MichalŠilhán Petr         
18.Suchomel TomášDominh Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňásek Jiří21Kaněra Jan13
Hüttl Michal12Fabini Jan21
Suchomel Tomáš12Šilhán Petr21
Petřík Aleš40Dominh Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice n.L.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2.ZŠ, Roudnice n.L. (na výjezdu z Mírového náměstí po levé straně)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:17543:451TTC Roudnice n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Fischer Jiří
 
 
Stehlík Jan st.
Nový Oto
 
 
788  3010
2.Čihák Josef st.
Sixta Jaroslav
 
 
Landa Miloslav
Lev Leoš
 
 
-91058 3120
3.Sklenička JanBajer Jiří8-498 3130
4.Ullman MiloslavGábriš Michal-7-86-10 1331
5.Holeček RomanHrubý Vlastimil1146  3041
6.Líska Tomᚊkubal Jiří888  3051
7.Ullman MiloslavBajer Jiří7-8-67-112352
8.Holeček RomanGábriš Michal5104  3062
9.Líska TomášHrubý Vlastimil9-66-883272
10.Sklenička JanŠkubal Jiří2-956 3182
11.Holeček RomanBajer Jiří-9-696-82383
12.Líska TomášGábriš Michal1097  3093
13.Sklenička JanHrubý Vlastimil-7-588-102394
14.Ullman MiloslavŠkubal Jiří543  30104
15.Líska TomášBajer Jiří         
16.Sklenička JanGábriš Michal         
17.Ullman MiloslavHrubý Vlastimil         
18.Holeček RomanŠkubal Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sklenička Jan21Bajer Jiří21
Ullman Miloslav12Gábriš Michal12
Holeček Roman21Hrubý Vlastimil12
Líska Tomáš30Škubal Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový BorVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LenešiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, T.G.Masaryka 283, Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:227:12395:306Jiskra Nový Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Protiva LubošKolovratník Martin-4324 3121
4.Franěk TomášFencl Pavel-44-8953231
5.Fojtík JanKoželuh Jindřich149-93 3141
6.Hruška Václav ml.Cibulka Vladimír124  3051
7.Franěk TomášKolovratník Martin-13-5-8  0352
8.Fojtík JanFencl Pavel8-97-1143262
9.Hruška Václav ml.Koželuh Jindřich1064  3072
10.Protiva LubošCibulka Vladimír7107  3082
11.Fojtík JanKolovratník Martin599  3092
12.Hruška Václav ml.Fencl Pavel         
13.Protiva LubošKoželuh Jindřich         
14.Franěk TomášCibulka Vladimír         
15.Hruška Václav ml.Kolovratník Martin         
16.Protiva LubošFencl Pavel         
17.Franěk TomášKoželuh Jindřich         
18.Fojtík JanCibulka Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Protiva Luboš20Kolovratník Martin12
Franěk Tomáš11Fencl Pavel02
Fojtík Jan30Koželuh Jindřich02
Hruška Václav ml.20Cibulka Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bižuterie Jablonec n.N.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ D.Králové n.L./J.JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, Jablonec n.N. Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35696:679nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Rose RadekRýgl Vojtěch1045  3021
4.Minář JiříHrycík Radim9-10-13253231
5.Švácha OndřejSlavík Libor-663-10-62332
6.Bradáč PetrFoff Miroslav st.1169  3042
7.Minář JiříRýgl Vojtěch-9-8-9  0343
8.Švácha OndřejHrycík Radim10108  3053
9.Bradáč PetrSlavík Libor-78-66-32354
10.Rose RadekFoff Miroslav st.7-6-7-7 1355
11.Švácha OndřejRýgl Vojtěch5-714-3-82356
12.Bradáč PetrHrycík Radim89-8-15-32357
13.Rose RadekSlavík Libor4-46-8103267
14.Minář JiříFoff Miroslav st.-8-5-7  0368
15.Bradáč PetrRýgl Vojtěch-8968 3178
16.Rose RadekHrycík Radim-8-7-8  0379
17.Minář JiříSlavík Libor84-9-10103289
18.Švácha OndřejFoff Miroslav st.8128  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rose Radek22Rýgl Vojtěch22
Minář Jiří22Hrycík Radim22
Švácha Ondřej22Slavík Libor22
Bradáč Petr22Foff Miroslav st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bezová 359/8, Liberec 13 Nové PavloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22556:482SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
Petera Petr
Paukner Milan
 
 
959  3010
2.Kotrbatý Petr
Čížek Pavel
 
 
Lachout Pavel
Zelenka Jiří
 
 
588  3020
3.Regner MichalKohout Pavel-6-5-11  0321
4.Smejkal TomášRoček Milan ml.172  3031
5.Obešlo Josef st.Rejha Jan12-9-11073241
6.Pokorný MarcelTisoňů Nikola114-4-7-102342
7.Smejkal TomášKohout Pavel75-11-833252
8.Obešlo Josef st.Roček Milan ml.787  3062
9.Pokorný MarcelRejha Jan-6-425113272
10.Regner MichalTisoňů Nikola9-10-10-10 1373
11.Obešlo Josef st.Kohout Pavel4-710-673283
12.Pokorný MarcelRoček Milan ml.-12141 3193
13.Regner MichalRejha Jan109-7-5-52394
14.Smejkal TomášTisoňů Nikola-7966 31104
15.Pokorný MarcelKohout Pavel7-82-8-823  
16.Regner MichalRoček Milan ml.1596  30  
17.Smejkal TomášRejha Jan         
18.Obešlo Josef st.Tisoňů Nikola         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Regner Michal03Kohout Pavel12
Smejkal Tomáš30Roček Milan ml.03
Obešlo Josef st.30Rejha Jan12
Pokorný Marcel21Tisoňů Nikola21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec n.O. (areál fotb.stadionu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35618:653AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartůněk Petr
Freisleben Zdeněk
 
 
Neužil Pavel
Lesák Jakub
 
 
7-4-4-7 1301
2.Selement Jaroslav
Macháček Pavel st.
 
 
Kovář Jan
Kovář Jaroslav
 
 
-8-69793211
3.Brůna PetrNešněra Jiří59-7-11-92312
4.Malík LukášTrajhan Miroslav-1-68-6 1313
5.Ježek RobertSerbus Tomáš-9-6-3  0314
6.Malík KarelŠťastný Vladislav1056  3024
7.Malík LukášNešněra Jiří3-5-4873234
8.Ježek RobertTrajhan Miroslav8-95-7-152335
9.Malík KarelSerbus Tomáš589  3045
10.Brůna PetrŠťastný Vladislav6-11810 3155
11.Ježek RobertNešněra Jiří-8-6-7  0356
12.Malík KarelTrajhan Miroslav-4-7109-32357
13.Brůna PetrSerbus Tomáš917  3067
14.Malík Lukᚊťastný Vladislav11-3-7-6 1368
15.Malík KarelNešněra Jiří-46-9-9 1369
16.Brůna PetrTrajhan Miroslav10710  3079
17.Malík LukášSerbus Tomáš8510  3089
18.Ježek RobertŠťastný Vladislav-11-4-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůna Petr31Nešněra Jiří31
Malík Lukáš22Trajhan Miroslav31
Ježek Robert04Serbus Tomáš13
Malík Karel22Šťastný Vladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.hale, Holubova ul., Holice (proti Kulturnímu domu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38638:678nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Steiner Petr
 
 
Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
8-109-893210
2.Silavecký Ladislav
Dlouhý Jiří
 
 
Eisenreich Jindřich ml.
Hořejší Miroslav
 
 
-410109 3120
3.Koubek RenéBukovský Radek-10-749-72321
4.Táborský JiříKošák Vojtěch877  3031
5.Pečinka LukášBlažek Jan-5-9-5  0332
6.Jelínek MichalStránský Michal-8-811443242
7.Táborský JiříBukovský Radek-8-47-5 1343
8.Pečinka LukášKošák Vojtěch10-8-7-7 1344
9.Jelínek MichalBlažek Jan-57-72123254
10.Koubek RenéStránský Michal-108-6-8 1355
11.Pečinka LukášBukovský Radek-4-1-9  0356
12.Jelínek MichalKošák Vojtěch773  3066
13.Koubek RenéBlažek Jan-10-7-5  0367
14.Táborský JiříStránský Michal-12-9-8  0368
15.Jelínek MichalBukovský Radek99-410 3178
16.Koubek RenéKošák Vojtěch-311-6-9 1379
17.Táborský JiříBlažek Jan59-88 3189
18.Pečinka LukášStránský Michal-56-8593299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koubek René04Bukovský Radek31
Táborský Jiří22Košák Vojtěch22
Pečinka Lukáš13Blažek Jan22
Jelínek Michal40Stránský Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hr.Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, Hr.KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:936:35667:674FK Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Pozník DavidHořejší Radim-779-8-112321
4.Brát Karel ml.Pilner Jaroslav675  3031
5.Buben VlastimilDolejší Stanislav77-113 3141
6.Hort TomášJindra Josef-977-793251
7.Brát Karel ml.Hořejší Radim11-9-89-72352
8.Buben VlastimilPilner Jaroslav-1110-96-42353
9.Hort TomášDolejší Stanislav-10-3-3  0354
10.Pozník DavidJindra Josef117-87 3164
11.Buben VlastimilHořejší Radim7-378 3174
12.Hort TomášPilner Jaroslav2-85-9-102375
13.Pozník DavidDolejší Stanislav-9-7910-52376
14.Brát Karel ml.Jindra Josef8810  3086
15.Hort TomášHořejší Radim-4-9-6  0387
16.Pozník DavidPilner Jaroslav-4-9-6  0388
17.Brát Karel ml.Dolejší Stanislav12-105-3-62389
18.Buben VlastimilJindra Josef613   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pozník David13Hořejší Radim31
Brát Karel ml.22Pilner Jaroslav31
Buben Vlastimil21Dolejší Stanislav31
Hort Tomáš13Jindra Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala při ZŠ, ul.Sv.Čecha, ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:831:31572:590nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palla Přemysl
Leder Jiří
 
 
Čihák Milan
Vacek Miroslav
 
 
-5-8-4  0301
2.Mohr Tomáš
Povolný Aleš
 
 
Pokorný Petr
Herštus Michal
 
 
575  3011
3.Zajíček MiroslavŠindelář Pavel8-9-13883221
4.Bezdíček MartinRohlík Jan ml.118-86 3131
5.Šimonek PetrDalecký Petr7-9-13883241
6.Bělohlávek DominikMichalec Roman-2-59-9 1342
7.Bezdíček MartinŠindelář Pavel684  3052
8.Šimonek PetrRohlík Jan ml.68-913 3162
9.Bělohlávek DominikDalecký Petr-13-9-6  0363
10.Zajíček MiroslavMichalec Roman-10-1097-42364
11.Šimonek PetrŠindelář Pavel79-94 3174
12.Bělohlávek DominikRohlík Jan ml.10-2-11-8 1375
13.Zajíček MiroslavDalecký Petr-7-975-82376
14.Bezdíček MartinMichalec Roman6-9-7-7 1377
15.Bělohlávek DominikŠindelář Pavel1088  3087
16.Merta JakubRohlík Jan ml.WO    0388
17.Bezdíček MartinDalecký Petr         
18.Šimonek PetrMichalec Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíček Miroslav12Šindelář Pavel04
Bezdíček Martin21Rohlík Jan ml.12
Šimonek Petr30Dalecký Petr21
Bělohlávek Dominik13Michalec Roman30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 41123B, Hodonín BažantniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:840:25625:545SKST Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Brhel TomášPolívka Martin ml.485  3021
4.Buriánek PatrikKvíčala David9-78-6-62322
5.Brhel RichardKutil Libor3410  3032
6.Možíš KarelVeselý Lukáš63-67 3142
7.Buriánek PatrikPolívka Martin ml.385  3052
8.Brhel RichardKvíčala David-7-126-3 1353
9.Možíš KarelKutil Libor845  3063
10.Brhel TomášVeselý Lukáš10-4-77-72364
11.Brhel RichardPolívka Martin ml.5612  3074
12.Možíš KarelKvíčala David-1078-2-42375
13.Brhel TomášKutil Libor-106-7-7 1376
14.Buriánek PatrikVeselý Lukáš-39-5-4 1377
15.Možíš KarelPolívka Martin ml.543  3087
16.Brhel TomášKvíčala David-107-516-92388
17.Buriánek PatrikKutil Libor492  3098
18.Brhel RichardVeselý Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brhel Tomáš13Polívka Martin ml.04
Buriánek Patrik22Kvíčala David40
Brhel Richard21Kutil Libor13
Možíš Karel31Veselý Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník MikulčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Koral TišnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ MikulčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34584:614nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mošna Petr
Brunclík Marek
 
 
Hrobař Jaroslav
Kořínek Zdeněk
 
 
10-7-6893210
2.Moravec Stanislav
Červínek Petr
 
 
Cyrus Miroslav
Zikmunda Zdeněk
 
 
65-97 3120
3.Podrazil VítězslavDospíšil Jiří ml.-5-7-4  0321
4.Hrdlička PetrAntoš Jiří8-5-6-7 1322
5.Kolařík JanDospíšil Pavel49-7-8-52323
6.Juřík LumírVitula Josef879  3033
7.Hrdlička PetrDospíšil Jiří ml.-5-6-4  0334
8.Kolařík JanAntoš Jiří11-78-7-92335
9.Juřík LumírDospíšil Pavel6-866 3145
10.Podrazil VítězslavVitula Josef53-69 3155
11.Kolařík JanDospíšil Jiří ml.-6-8-10  0356
12.Juřík LumírAntoš Jiří5712  3066
13.Podrazil VítězslavDospíšil Pavel-3-7-4  0367
14.Hrdlička PetrVitula Josef946  3077
15.Juřík LumírDospíšil Jiří ml.12-76-583287
16.Podrazil VítězslavAntoš Jiří-6-4-8  0388
17.Hrdlička PetrDospíšil Pavel-5-78-4 1389
18.Kolařík JanVitula Josef387  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Podrazil Vítězslav13Dospíšil Jiří ml.31
Hrdlička Petr13Antoš Jiří31
Kolařík Jan13Dospíšil Pavel31
Juřík Lumír40Vitula Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ZnojmoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol BorováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 12, ZnojmoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33670:663Sokol Znojmo

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Antonín
Burda Roman
 
 
Erlich Luboš
Barcal Petr
 
 
9-9-712-72301
2.Pokorný Jaroslav
Moravec Roman
 
 
Lipták Ondřej
Hejný Stanislav ml.
 
 
6-875 3111
3.Forman LiborMarek David-5-119-6 1312
4.Vybíral LukášCholínský Jan-10-7-3  0313
5.Kříž BohumilKřepelka Tomáš-87-8-9 1314
6.Bartoš MilanLangr Lukáš1133  3024
7.Vybíral LukášMarek David-4-4-4  0325
8.Musil DavidCholínský Jan-13-51512-22326
9.Bartoš MilanKřepelka Tomáš-7410-3123236
10.Forman LiborLangr Lukáš8611  3046
11.Musil DavidMarek David-11-8-7  0347
12.Bartoš MilanCholínský Jan51211  3057
13.Forman LiborKřepelka Tomáš38-116 3167
14.Vybíral LukášLangr Lukáš-3-1085103277
15.Bartoš MilanMarek David-9-9-8  0378
16.Forman LiborCholínský Jan-9849 3188
17.Vybíral LukášKřepelka Tomáš5-14-9983298
18.Musil DavidLangr Lukáš796  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Forman Libor31Marek David40
Vybíral Lukáš22Cholínský Jan22
Kříž Bohumil01Křepelka Tomáš13
Bartoš Milan31Langr Lukáš04
Musil David12   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol, Tyršova 137, StudenáRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:38641:649TJ Žďár nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Jan
Zajíček Ivan
 
 
Betuštiak Petr
Táborský Vladimír ml.
 
 
-9-9-8  0301
2.Růžička Dušan
Majer Pavel
 
 
Trmal Jan
Gregor Tomáš
 
 
-8-6-7  0302
3.Ságl OndřejPalát Petr6-835 3112
4.Forman PavelPluhař Jan-5-59-9 1313
5.Mádr MiloslavJírek Jan-91011-5103223
6.Smola IgorVeselský Roman-8549 3133
7.Forman PavelPalát Petr4-138-6-82334
8.Mádr MiloslavPluhař Jan-97-108-62335
9.Smola IgorJírek Jan-688-1173245
10.Ságl OndřejVeselský Roman8184  3055
11.Mádr MiloslavPalát Petr7-12-9-12 1356
12.Smola IgorPluhař Jan5-7-7853266
13.Ságl OndřejJírek Jan-9-1097-72367
14.Forman PavelVeselský Roman-9-8610-112368
15.Smola IgorPalát Petr-10-9-6  0369
16.Ságl OndřejPluhař Jan-8-45-5 13610
17.Forman PavelJírek Jan7-8-86-723  
18.Mádr MiloslavVeselský Roman-8-4-4  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ságl Ondřej22Palát Petr31
Forman Pavel03Pluhař Jan31
Mádr Miloslav12Jírek Jan12
Smola Igor31Veselský Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - BrnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
v herně SK, ul.Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:836:34668:639SK Slatina - Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Stupavský Milan
Barcal Petr
 
 
96-129 3110
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Kala Petr
Růžička Jakub
 
 
-89-86-142311
3.Jeřábek VladimírJuroška Ivan912-9-713221
4.Ryšavý MichalVašíček Jan-8514-1163231
5.Zetocha MartinJavůrek Tomáš258  3041
6.Konečný LukášNovák Lukáš4-8-6-7 1342
7.Ryšavý MichalJuroška Ivan98-48 3152
8.Zetocha MartinVašíček Jan7-79-4-82353
9.Konečný LukášJavůrek Tomáš5-7-11-6 1354
10.Jeřábek VladimírNovák Lukáš-8-92-8 1355
11.Zetocha MartinJuroška Ivan7-4-11-4 1356
12.Plotěný MichalVašíček Jan-7-3-8  0357
13.Jeřábek VladimírJavůrek Tomáš688  3067
14.Ryšavý MichalNovák Lukáš7-859 3177
15.Plotěný MichalJuroška Ivan6-6-11-8 1378
16.Jeřábek VladimírVašíček Jan-6-87663288
17.Ryšavý MichalJavůrek Tomáš9-1074 3198
18.Zetocha MartinNovák Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jeřábek Vladimír31Juroška Ivan22
Ryšavý Michal40Vašíček Jan22
Zetocha Martin12Javůrek Tomáš13
Konečný Lukáš02Novák Lukáš21
Plotěný Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:33629:638Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Ptáček František ml.
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
-188-983210
2.Ulrich Radek
Mazurkiewicz Ivo
 
 
Hrabár Jiří
Gruber Martin
 
 
8-3-96-112311
3.Štofka FilipLamač Petr-7-8-10  0312
4.Darmovzal ZdeněkKolůch Jaroslav10-613-5-72313
5.Koníček MichalCupák Zdeněk810-77 3123
6.Metelička DávidPoledňa Martin96-79 3133
7.Darmovzal ZdeněkLamač Petr-5-7-5  0334
8.Koníček MichalKolůch Jaroslav-5-63-6 1335
9.Metelička DávidCupák Zdeněk9-4512 3145
10.Štofka FilipPoledňa Martin75-48 3155
11.Koníček MichalLamač Petr-8-1-8  0356
12.Metelička DávidKolůch Jaroslav-10966 3166
13.Štofka FilipCupák Zdeněk-210-8723276
14.Darmovzal ZdeněkPoledňa Martin78-5-4-112377
15.Metelička DávidLamač Petr-12-661083287
16.Štofka FilipKolůch Jaroslav4-475 3197
17.Darmovzal ZdeněkCupák Zdeněk453  30107
18.Koníček MichalPoledňa Martin-3-8   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štofka Filip31Lamač Petr31
Darmovzal Zdeněk13Kolůch Jaroslav22
Koníček Michal12Cupák Zdeněk04
Metelička Dávid40Poledňa Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní NěmčíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatra KopřivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, Dolní Němčí (malá tělocvična ZŠ)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:37612:634Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Berger Miroslav
 
 
Janeček Jaroslav
Zitta Přemysl
 
 
9-99-1383210
2.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Šmíd Jan
Šmejkal Radek
 
 
9-78-10-92311
3.Kubeš DušanPolášek Radovan2-8-26-62312
4.Jančář LuděkMasnica Michal-10-9-6  0313
5.Sadílek JanJiříček Dalibor-7-6-5  0314
6.Orlovský KarelLoukota Filip5-783 3124
7.Jančář LuděkPolášek Radovan-8-5-8  0325
8.Sadílek JanMasnica Michal-78-13-6 1326
9.Orlovský KarelJiříček Dalibor-9-886103236
10.Kubeš DušanLoukota Filip385  3046
11.Sadílek JanPolášek Radovan-73-3793256
12.Orlovský KarelMasnica Michal728  3066
13.Kubeš DušanJiříček Dalibor-3-65-9 1367
14.Jančář LuděkSchwarz Ota9-67-3-62368
15.Orlovský KarelPolášek Radovan-88-8-5 1369
16.Kubeš DušanMasnica Michal688  3079
17.Jančář LuděkJiříček Dalibor105-1-7-823710
18.Sadílek JanSchwarz Ota-12-3-9  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubeš Dušan22Polášek Radovan31
Jančář Luděk04Masnica Michal22
Sadílek Jan12Jiříček Dalibor31
Orlovský Karel31Loukota Filip02
   Schwarz Ota10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov p.R.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna na fotbal.stadionu, StrážniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:927:33518:556TJ Rožnov p.R.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Rujder David
 
 
Koros Zdeněk
Chládek Luboš
 
 
-15-4-7 1301
2.Včelička Lubomír
Malina Václav
 
 
Koros Pavel
Jirouch Tomáš
 
 
46-7-853211
3.Marek Jan st.Ondryáš Daniel7-669 3121
4.Morávek ZdeněkDošek Jaroslav81010  3031
5.Jamný PetrKonečný Jiří-10-6-5  0332
6.Vaverka LubomírPustějovský Stanislav6-9107 3142
7.Morávek ZdeněkOndryáš Daniel10-7-75-102343
8.Jamný PetrDošek Jaroslav-6105-9-62344
9.Vaverka LubomírKonečný Jiří-56-4-9 1345
10.Marek Jan st.Pustějovský Stanislav-3-73-11 1346
11.Jamný PetrOndryáš Daniel-11-4-5  0347
12.Vaverka LubomírDošek Jaroslav5-78-7-42348
13.Marek Jan st.Konečný Jiří-3-77863258
14.Morávek ZdeněkBlaťák Marek765  3068
15.Vaverka LubomírOndryáš Daniel-12-2-7  0369
16.Marek Jan st.Došek Jaroslav         
17.Morávek ZdeněkKonečný Jiří         
18.Jamný PetrBlaťák Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Jan st.21Ondryáš Daniel31
Morávek Zdeněk21Došek Jaroslav21
Jamný Petr03Konečný Jiří21
Vaverka Lubomír13Pustějovský Stanislav11
   Blaťák Marek01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slezan OpavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a, Ostrava (herna TJ Ostrava)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17516:429TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jindra Josef
Obešlo Marek
 
 
Havlíček Tomáš
Prágr Lukáš
 
 
8101  3010
2.Vilímek Miroslav
Serbus Tomáš
 
 
Škach Martin
Vychodil Luděk
 
 
878  3020
3.Vojtek LukášWallik Lukáš-6-84-8 1321
4.Solanský PavelVícha Radomír-8-11-5  0322
5.Mikeska JakubSchwan Jaroslav101-8-633232
6.Jurdzin TomášOnderka Radek7-1058 3142
7.Solanský PavelWallik Lukáš-149-136-92343
8.Mikeska JakubVícha Radomír1029  3053
9.Jurdzin TomášSchwan Jaroslav9116  3063
10.Vojtek LukášOnderka Radek59-155 3173
11.Mikeska JakubWallik Lukáš-6-9-4  0374
12.Jurdzin TomášVícha Radomír11-686 3184
13.Vojtek LukášSchwan Jaroslav577  3094
14.Solanský PavelOnderka Radek766  30104
15.Jurdzin TomášWallik Lukáš-586-9-923  
16.Vojtek LukášVícha Radomír5-5-7-9 13  
17.Solanský PavelSchwan Jaroslav1481  30  
18.Mikeska JakubOnderka Radek48-84 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojtek Lukáš21Wallik Lukáš30
Solanský Pavel12Vícha Radomír12
Mikeska Jakub21Schwan Jaroslav03
Jurdzin Tomáš30Onderka Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OMYA KST Jeseník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.hala Loučka, Nový Jičín (od města - před restaurací Koruna odbočit vpravo)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16517:408TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
Hejda Václav
Cafourek Jan
 
 
-6-91011113210
2.Růžička Zdeněk
Boháč Milan
 
 
Volák Martin
Cafourek Tomáš
 
 
7-78-573220
3.Kratochvíl TomášChmela Tibor7-56-973230
4.Valošek JanKaratidis Petros739  3040
5.Mikolašík MichalSchopf Karel997  3050
6.Knybel KamilWO    3060
7.Valošek JanChmela Tibor-5-1486-102361
8.Mikolašík MichalKaratidis Petros8-109-9-62362
9.Knybel KamilSchopf Karel935  3072
10.Kratochvíl TomášWO    3082
11.Rajnoch TomášChmela Tibor10-4-4-9 1383
12.Knybel KamilKaratidis Petros99-133 3193
13.Kratochvíl TomášSchopf Karel7710  30103
14.Valošek JanWO    30  
15.Knybel KamilChmela Tibor         
16.Kratochvíl TomášKaratidis Petros         
17.Valošek JanSchopf Karel         
18.Rajnoch Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kratochvíl Tomáš20Chmela Tibor21
Valošek Jan11Karatidis Petros12
Mikolašík Michal11Schopf Karel03
Knybel Kamil20   
Rajnoch Tomáš01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol BrušperkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XV / 1070, ZlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11435:332KST Zlín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeleda Miloš
Jaroš Antonín
 
 
Horský Jindřich
Macák Petr
 
 
410-94 3110
2.Havelka Marek
Mráz Roman
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
7914  3020
3.Březík JanUhlář Radim21012  3030
4.Lapčík OndřejKrupník Jan211  3040
5.Koldas TomášNeuwirth Jaroslav658  3050
6.Smoček LiborDolegovský Patrik977  3060
7.Lapčík OndřejUhlář Radim-1262-11103270
8.Koldas TomášKrupník Jan10-4-9783280
9.Smoček LiborNeuwirth Jaroslav24-86 3190
10.Březík JanDolegovský Patrik-8-8-9  0391
11.Koldas TomášUhlář Radim-3-61311932101
12.Smoček LiborKrupník Jan         
13.Březík JanNeuwirth Jaroslav         
14.Lapčík OndřejDolegovský Patrik         
15.Smoček LiborUhlář Radim         
16.Březík JanKrupník Jan         
17.Lapčík OndřejNeuwirth Jaroslav         
18.Koldas TomášDolegovský Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Březík Jan11Uhlář Radim03
Lapčík Ondřej20Krupník Jan02
Koldas Tomáš30Neuwirth Jaroslav02
Smoček Libor20Dolegovský Patrik11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr.Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33666:633SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Šprysl Josef
 
 
Kadeřábek Milan
Brabec Stanislav
 
 
-1059-793210
2.Čížek Pavel
Haník Josef
 
 
Cír Radek
Mach Jindřich
 
 
4-8-9-9 1311
3.Bařina JiříJavůrek Jiří9-6-8-6 1312
4.Brázdil JiříSkácelík František7-4-9-8 1313
5.Červík JaroslavGembala Jan-114-11-10 1314
6.Hrabica MariánMusil Milan-84-6793224
7.Brázdil JiříJavůrek Jiří6126  3034
8.Červík JaroslavSkácelík František-12495 3144
9.Hrabica MariánGembala Jan-7-11-10  0345
10.Bařina JiříMusil Milan784  3055
11.Červík JaroslavJavůrek Jiří8411  3065
12.Hrabica MariánSkácelík František6-7119 3175
13.Bařina JiříGembala Jan6-7-6-8 1376
14.Brázdil JiříMusil Milan-968-4-92377
15.Hrabica MariánJavůrek Jiří-11-7-2  0378
16.Bařina JiříSkácelík František97-43 3188
17.Brázdil JiříGembala Jan5-2-4893298
18.Červík JaroslavMusil Milan1125  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bařina Jiří22Javůrek Jiří22
Brázdil Jiří22Skácelík František13
Červík Jaroslav31Gembala Jan31
Hrabica Marián22Musil Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rakovského 3136, Praha 12 ModřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20421:407Slavoj Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblíková KláraPintová Petra-1198-653210
2.Tsekoura Thomais DimitraIvanová Lucia-12-9-3  0311
3.Hošková DenisaPelcmanová Alexandra-5-8913-102312
4.Tsekoura Thomais DimitraPintová Petra8-868 3122
5.Diblíková KláraPelcmanová Alexandra-4-11-6  0323
6.Hošková DenisaIvanová Lucia798  3033
7.Tsekoura Thomais DimitraPelcmanová Alexandra77-79 3143
8.Hošková DenisaPintová Petra-124-6-8 1344
9.Diblíková KláraIvanová Lucia-9-1377-52345
10.Pisár Petr
Knor Václav
 
 
Vlček Milan
Štěpán Pavel
 
 
1143  3055
11.Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
Vavřinová Mariána
Přáda Jaroslav
 
 
-86710 3165

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Diblíková Klára12Pintová Petra12
Tsekoura Thomais Dimitra21Ivanová Lucia21
Hošková Denisa12Pelcmanová Alexandra21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart HodonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:69:18203:257SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stará KateřinaHarabaszová Lenka-9-4-6  0301
2.Poláková VeronikaPěnkavová Kateřina-5-4-5  0302
3.Keroušová MichaelaKmeťová Veronika-675-6-62303
4.Poláková VeronikaHarabaszová Lenka-6-37-7 1304
5.Stará KateřinaKmeťová Veronika345  3014
6.Keroušová MichaelaPěnkavová Kateřina-5-6-5  0315
7.Poláková VeronikaKmeťová Veronika1099  3025
8.Keroušová MichaelaHarabaszová Lenka-5-8-7  0326
9.         
10.Moravec Milan
Spiegl Richard
 
 
Rataj Miloš
Čepelák Vladimír st.
 
 
48-5-6432  
11.Moravec Petr st.
Hrbek Jiří
 
 
Pancíř Josef
Ungr Jan II.
 
 
-7876 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Stará Kateřina11Harabaszová Lenka30
Poláková Veronika12Pěnkavová Kateřina20
Keroušová Michaela03Kmeťová Veronika12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SVS Hr.KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala \"Sport\", U Hřiště 1424, Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:0201:101SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámková KarinKozáková Tereza746  3010
2.Tomanovská KateřinaJakubcová Hana427  3020
3.Kubátová HanaTruksová Lucia328  3030
4.Tomanovská KateřinaKozáková Tereza536  3040
5.Adámková KarinTruksová Lucia9125  3050
6.Kubátová HanaJakubcová Hana855  3060
7.Tomanovská KateřinaTruksová Lucia         
8.Kubátová HanaKozáková Tereza         
9.Adámková KarinJakubcová Hana         
10.Andrt Tomáš
Čech Pavel
 
 
Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
5-1188 31  
11.Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
-8-13-2  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Adámková Karin20Kozáková Tereza02
Tomanovská Kateřina20Jakubcová Hana02
Kubátová Hana20Truksová Lucia02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NusleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:68:18208:251SKST Dubňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová KateřinaPintová Petra-7-12-2  0301
2.Radnicová LenkaIvanová Lucia7-7-7-4 1302
3.Vondráková MarkétaPelcmanová Alexandra8-10-47-32303
4.Radnicová LenkaPintová Petra944  3013
5.Vajcová KateřinaPelcmanová Alexandra-8-8-5  0314
6.Vondráková MarkétaIvanová Lucia-4-7-8  0315
7.Radnicová LenkaPelcmanová Alexandra-1027-6-82316
8.Vondráková MarkétaPintová Petra-8-7-5  03  
9.Vajcová KateřinaIvanová Lucia         
10.Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
Bittner Miloslav st.
Šulc Martin
 
 
-96-55-623  
11.Čermák Milan
Šulc Ladislav
 
 
Šulc Dalibor
Štros Jan
 
 
-8-7-8  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vajcová Kateřina02Pintová Petra11
Radnicová Lenka12Ivanová Lucia20
Vondráková Markéta02Pelcmanová Alexandra30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart HodonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rakovského 3136, Praha 12 ModřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:63:19133:229SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblíková KláraHarabaszová Lenka-3-5-4  0301
2.Tsekoura Thomais DimitraMikulcová Kristýna-7-4-7  0302
3.Hošková DenisaKapounová Barbora5-277 3112
4.Tsekoura Thomais DimitraHarabaszová Lenka-3-3-8  0313
5.Diblíková KláraKapounová Barbora-8-8-6  0314
6.Hošková DenisaMikulcová Kristýna-3-10-3  0315
7.Tsekoura Thomais DimitraKapounová Barbora-7-3-6  0316
8.Hošková DenisaHarabaszová Lenka-8-4-3  03  
9.Diblíková KláraMikulcová Kristýna         
10.Dvořák Jaroslav
Kyncl Jiří
 
 
Erlich Luboš
Barcal Petr
 
 
-794-9932  
11.Wagner Jaroslav ml.
Vydra Milan
 
 
Truc Petr
Plhák Petr
 
 
9611  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Diblíková Klára02Harabaszová Lenka20
Tsekoura Thomais Dimitra03Mikulcová Kristýna20
Hošková Denisa11Kapounová Barbora21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK JihlavaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Nino PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. K.Světlé, Jihlava (u autobusového nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:620:25398:419SF SKK El Nino Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Vlastimil
Piroutek Květoslav
 
 
Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
-8-76-5 1301
2.Kyncl Miloslav
Eliška Roman
 
 
Kaipr Petr
Trajhan Miroslav
 
 
126-7-853211
3.Pikolonová ŠárkaVyvadilová Jitka9-6-2-8 1312
4.Studenovská EditaNěmečková Monika-5-3-9  0313
5.Vondrová MichaelaTenglová Vendula3-10-7493223
6.Studenovská EditaVyvadilová Jitka-109-36143233
7.Pikolonová ŠárkaTenglová Vendula-910-9-8 1334
8.Vondrová MichaelaNěmečková Monika493  3044
9.Studenovská EditaTenglová Vendula-9-3-8  0345
10.Vondrová MichaelaVyvadilová Jitka3-7412 3155
11.Pikolonová ŠárkaNěmečková Monika-5-768-32356

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pikolonová Šárka03Vyvadilová Jitka12
Studenovská Edita12Němečková Monika21
Vondrová Michaela30Tenglová Vendula21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:15466:390SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifka Alexius
Rosa Martin
 
 
Trgiňa Roman
Juklík Tomáš
 
 
1015  3010
2.Nekola Tomáš st.
Holub Zdeněk
 
 
Vondráš Jan
Mošna Petr
 
 
-1684-263220
3.Pěnkavová DagmarKaba Radka-5-79-9 1321
4.Jírová MonikaLipovčanová Helena-99126 3131
5.Stará Kateřina