Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:921:30473:505TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
Zika Ondřej
Škach Martin
 
 
978  3010
2.Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
-8-58-7 1311
3.Dědek ZdeněkŠilhán Petr-3-8-9  0312
4.Galanda FrantišekObešlo Josef ml.88-9-773222
5.Pelikán JanMocek Jan-8-9-5  0323
6.Svoboda JaromírMocek Milan-513-6-8 1324
7.Galanda FrantišekŠilhán Petr-9-1210-7 1325
8.Pelikán JanObešlo Josef ml.4511  3035
9.Svoboda JaromírMocek Jan10-956 3145
10.Dědek ZdeněkMocek Milan-6-109-7 1346
11.Pelikán JanŠilhán Petr10-87-7-92347
12.Svoboda JaromírObešlo Josef ml.8-95-9-72348
13.Dědek ZdeněkMocek Jan13-6-8-9 1349
14.Galanda FrantišekMocek Milan-67   11  
15.Svoboda JaromírŠilhán Petr         
16.Dědek ZdeněkObešlo Josef ml.         
17.Galanda FrantišekMocek Jan         
18.Pelikán JanMocek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dědek Zdeněk03Šilhán Petr30
Galanda František11Obešlo Josef ml.12
Pelikán Jan12Mocek Jan21
Svoboda Jaromír12Mocek Milan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lipová alej 23BRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24550:495SKST Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
-9-588103210
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Boháč Milan
Růžička Zdeněk
 
 
349  3020
3.Ilčík OndřejBaričák Marek68-9-563230
4.Hašlík JakubKovář Jakub-6-4-9  0331
5.Hromek FilipNavrátil Václav6-1088 3141
6.Buriánek PatrikPořízek Josef-37-10-4 1342
7.Hašlík JakubBaričák Marek-12595 3152
8.Hromek FilipKovář Jakub885  3062
9.Buriánek PatrikNavrátil Václav7-7-6-7 1363
10.Ilčík OndřejPořízek Josef-348-10-72364
11.Hromek FilipBaričák Marek77-10-1283274
12.Buriánek PatrikKovář Jakub-6637 3184
13.Ilčík OndřejNavrátil Václav455  3094
14.Hašlík JakubPořízek Josef-7-5-9  0395
15.Buriánek PatrikBaričák Marek694  30105
16.Ilčík OndřejKovář Jakub793  30  
17.Hašlík JakubNavrátil Václav-8    01  
18.Hromek FilipPořízek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ilčík Ondřej21Baričák Marek04
Hašlík Jakub12Kovář Jakub12
Hromek Filip30Navrátil Václav12
Buriánek Patrik22Pořízek Josef30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Silůvky, Anenská 54, SilůvkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22558:499Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Janeček Jaroslav
Budělovský Petr
 
 
885  3010
2.Drož Jan
Bouda Petr
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-311-5-7 1311
3.Kolbert RadekVitula Josef-7-7-7  0312
4.Záděra LubošHruška Pavel8-67-583222
5.Železný LadislavDospíšil Pavel ml.75-88 3132
6.Kolbert DavidPololáník Jiří427  3042
7.Záděra LubošVitula Josef-6-897-52343
8.Železný LadislavHruška Pavel7-12-9-6 1344
9.Kolbert DavidDospíšil Pavel ml.547  3054
10.Kolbert RadekPololáník Jiří8-8-67-102355
11.Železný LadislavVitula Josef119-76 3165
12.Kolbert DavidHruška Pavel1076  3075
13.Kolbert RadekDospíšil Pavel ml.86-612 3185
14.Záděra LubošPololáník Jiří734  3095
15.Kolbert DavidVitula Josef9-9-78532105
16.Kolbert RadekHruška Pavel7-6   11  
17.Záděra LubošDospíšil Pavel ml.         
18.Železný LadislavPololáník Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolbert Radek12Vitula Josef22
Záděra Luboš21Hruška Pavel12
Železný Ladislav21Dospíšil Pavel ml.03
Kolbert David40Pololáník Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Sokolská 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20528:451TTC Sokol Znojmo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Tvrz Jaroslav st.
Mikeš Milan
 
 
Cafourek Jan
Koděra Filip
 
 
-6358 3120
3.Mesaroš PetrJeřábek Vladimír9-5-99-82321
4.Kříž BohumilHavel Vojtěch10-498 3131
5.Bartoš MilanZetocha Martin-2-102-10 1332
6.Ondrovčák MiroslavPlotěný Michal6410  3042
7.Kříž BohumilJeřábek Vladimír-8116-963252
8.Bartoš MilanHavel Vojtěch-9-11-6  0353
9.Ondrovčák MiroslavZetocha Martin610-66 3163
10.Mesaroš PetrPlotěný Michal66-87 3173
11.Bartoš MilanJeřábek Vladimír876  3083
12.Ondrovčák MiroslavHavel Vojtěch-8-411-8 1384
13.Mesaroš PetrZetocha Martin8610  3094
14.Kříž BohumilPlotěný Michal-9-678932104
15.Ondrovčák MiroslavJeřábek Vladimír71112  30  
16.Mesaroš PetrHavel Vojtěch         
17.Kříž BohumilZetocha Martin         
18.Bartoš MilanPlotěný Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mesaroš Petr21Jeřábek Vladimír12
Kříž Bohumil30Havel Vojtěch21
Bartoš Milan12Zetocha Martin12
Ondrovčák Miroslav21Plotěný Michal03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Šafaříkova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:39688:672nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
-755-453210
2.Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Ulrich Radek
 
 
-10289 3120
3.Šafařík JanSkála Radek775  3030
4.Šlancar JiříVaculík Miloslav7-5-10-5 1331
5.Kratochvíl JaroslavPavelka Jakub573  3041
6.Studýnka FrantišekNovák Martin10-6-76103251
7.Šlancar JiříSkála Radek-8-8-8  0352
8.Kratochvíl JaroslavVaculík Miloslav-7-87-2 1353
9.Studýnka FrantišekPavelka Jakub7-781 3163
10.Šafařík JanNovák Martin9-9-7-7 1364
11.Kratochvíl JaroslavSkála Radek12-9-4-5 1365
12.Studýnka FrantišekVaculík Miloslav4-94-853275
13.Šafařík JanPavelka Jakub-868-693285
14.Melichar LiborNovák Martin-9-9-9  0386
15.Studýnka FrantišekSkála Radek87-9-7-32387
16.Šafařík JanVaculík Miloslav7-52-953297
17.Melichar LiborPavelka Jakub9-69-8-62398
18.Kratochvíl JaroslavNovák Martin-88-75-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šafařík Jan31Skála Radek31
Šlancar Jiří02Vaculík Miloslav22
Kratochvíl Jaroslav13Pavelka Jakub13
Studýnka František31Novák Martin31
Melichar Libor02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:229:13427:310TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Milan
Šimo Vladimír
 
 
Horský Jindřich
Vaktor Ivan
 
 
11-7-4-11 1301
2.Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
653  3011
3.Juroška IvanToufar Zdeněk-95-10783221
4.Ličbinský RomanMartinčík Tomáš-8-105463231
5.Bíza MartinKvarda Lubomír-947-933241
6.Toufar JanPrachař Marek1066  3051
7.Ličbinský RomanToufar Zdeněk71-86 3161
8.Bíza MartinMartinčík Tomáš7711  3071
9.Toufar JanKvarda Lubomír1083  3081
10.Juroška IvanPrachař Marek7-5-4-8 1382
11.Bíza MartinToufar ZdeněkWO    3092
12.Toufar JanMartinčík Tomáš         
13.Juroška IvanKvarda Lubomír         
14.Ličbinský RomanPrachař Marek         
15.Toufar JanToufar Zdeněk         
16.Juroška IvanMartinčík Tomáš         
17.Ličbinský RomanKvarda Lubomír         
18.Bíza MartinPrachař Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juroška Ivan11Toufar Zdeněk02
Ličbinský Roman20Martinčík Tomáš02
Bíza Martin20Kvarda Lubomír02
Toufar Jan20Prachař Marek11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Kasárneská 2, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22549:497TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
Mareček Vladislav
Pecka Miloslav
 
 
984  3010
2.Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
Urban Jan
Přáda Jaroslav
 
 
1166  3020
3.Drábek Ivo ml.Křepela Radim-9-9-8  0321
4.Mikeska MichalBezděk Luboš510-710 3131
5.Čechovský MartinKutil Libor-75-5-3 1332
6.Čechovský VáclavKrása Petr ml.-67113 3142
7.Mikeska MichalKřepela Radim-9-7-11  0343
8.Čechovský MartinBezděk Luboš74-99 3153
9.Čechovský VáclavKutil Libor8106  3063
10.Drábek Ivo ml.Krása Petr ml.25-8-573273
11.Čechovský MartinKřepela Radim6-1079 3183
12.Čechovský VáclavBezděk Luboš78-109 3193
13.Drábek Ivo ml.Kutil Libor5-8-1-9 1394
14.Mikeska MichalKrása Petr ml.11-6-313-92395
15.Čechovský VáclavKřepela Radim6512  30105
16.Drábek Ivo ml.Bezděk Luboš-7-7-9  03  
17.Mikeska MichalKutil Libor-6-76-6 13  
18.Čechovský MartinKrása Petr ml.9107  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drábek Ivo ml.12Křepela Radim22
Mikeska Michal12Bezděk Luboš03
Čechovský Martin21Kutil Libor21
Čechovský Václav40Krása Petr ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala Sokolská 900, VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:36475:555TJ Holásky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
655  3010
2.Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
Pisár Petr
Knor Václav
 
 
-6-8-4  0311
3.Koutný FrantišekBabák Petr-7-11-7  0312
4.Vašíček TomášJavůrek Martin-7-7-12  0313
5.Rachunek MartinJavůrek Tomáš-9-695-72314
6.Vávra MiroslavPalbuchta Jiří7-3-108-62315
7.Vašíček TomášBabák Petr-1-2-9  0316
8.Rachunek MartinJavůrek Martin-2149-773226
9.Vávra MiroslavJavůrek Tomáš-968-983236
10.Koutný FrantišekPalbuchta Jiří-39-6-8 1337
11.Rachunek MartinVičík Oldřich-8-6107-92338
12.Vávra MiroslavJavůrek Martin-9-10-11  0339
13.Koutný FrantišekJavůrek Tomáš-96-91293249
14.Vašíček TomášPalbuchta Jiří-7-6-7  03410
15.Vávra MiroslavVičík Oldřich         
16.Koutný FrantišekJavůrek Martin         
17.Vašíček TomášJavůrek Tomáš         
18.Rachunek MartinPalbuchta Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koutný František12Babák Petr20
Vašíček Tomáš03Javůrek Martin21
Rachunek Martin12Javůrek Tomáš12
Vávra Miroslav12Palbuchta Jiří30
   Vičík Oldřich10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Moravské PrusyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:27613:582TJ Sokol Moravské Prusy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
Čech Pavel
Štepka Miroslav
 
 
9-9-69-32301
2.Cír Radek
Kos Zdeněk
 
 
Přibík Jan
Lédl Jiří
 
 
10911  3011
3.Reška Vladislav ml.Bednařík Marcel1052  3021
4.Reška Vladislav st.Hladký Rostislav4-9-8-9 1322
5.Busta StanislavWirth Imrich788  3032
6.Hanák PetrKlabusay Martin-7-96-2 1333
7.Reška Vladislav st.Bednařík Marcel-7-9-5  0334
8.Busta StanislavHladký Rostislav888  3044
9.Hanák PetrWirth Imrich-9669 3154
10.Reška Vladislav ml.Klabusay Martin6-10-7-8 1355
11.Busta StanislavBednařík Marcel867  3065
12.Hanák PetrHladký Rostislav958  3075
13.Reška Vladislav ml.Wirth Imrich-67-11-5 1376
14.Reška Vladislav st.Klabusay Martin6-111013 3186
15.Hanák PetrBednařík Marcel-68-7-6 1387
16.Reška Vladislav ml.Hladký Rostislav-7-9-6  0388
17.Reška Vladislav st.Wirth Imrich7-689 3198
18.Busta StanislavKlabusay Martin479  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Reška Vladislav ml.13Bednařík Marcel22
Reška Vladislav st.22Hladký Rostislav22
Busta Stanislav40Wirth Imrich13
Hanák Petr22Klabusay Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:919:28441:459SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Birnbaum Erik
Šulc Ladislav
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
986  3010
2.Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
52-97 3120
3.Tůma PavelTrunkát Dalibor-6-7-8  0321
4.Frýb TomášKulhánek Jaroslav-9-1167-102322
5.Tupec PavelOrság David13-10-5-5 1323
6.Peprný AlešTáborský Jindřich-6-2-3  0324
7.Frýb TomášTrunkát Dalibor248  3034
8.Tupec PavelKulhánek Jaroslav6914  3044
9.Peprný AlešOrság David-108-9-5 1345
10.Tůma PavelTáborský Jindřich-99-88-92346
11.Tupec PavelTrunkát Dalibor-9-8-7  0347
12.Peprný AlešKulhánek Jaroslav15-9-9-8 1348
13.Tůma PavelOrság David-9-9-8  0349
14.Frýb TomášTáborský Jindřich         
15.Peprný AlešTrunkát Dalibor         
16.Tůma PavelKulhánek Jaroslav         
17.Frýb TomášOrság David         
18.Tupec PavelTáborský Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Pavel03Trunkát Dalibor21
Frýb Tomáš11Kulhánek Jaroslav21
Tupec Pavel12Orság David30
Peprný Aleš03Táborský Jindřich20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Chřestová 22, IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:429:26521:499Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
Hlaváček Jaromír
Jaroš Antonín
 
 
43-68 3110
2.Hrbek Jiří
Spiegl Richard
 
 
Mráz Roman
Havelka Marek
 
 
6-4-3-7 1311
3.Císarík PavelKamenický Tomáš-8-9-10  0312
4.Peška LadislavWeiser Daniel10-9-71163222
5.Šlapanský JanMikuš Juraj6-10-7-7 1323
6.Feith MarekTrávníček Tomáš42-9-693233
7.Peška LadislavKamenický Tomáš8119  3043
8.Šlapanský JanWeiser Daniel-893-7123253
9.Feith MarekMikuš Juraj-938-873263
10.Císarík PavelTrávníček Tomáš10-10-5983273
11.Šlapanský JanKamenický Tomáš-5-6-8  0374
12.Feith MarekWeiser Daniel-552-883284
13.Císarík PavelMikuš Juraj11-1089 3194
14.Peška LadislavTrávníček Tomáš         
15.Feith MarekKamenický Tomáš         
16.Císarík PavelWeiser Daniel         
17.Peška LadislavMikuš Juraj         
18.Šlapanský JanTrávníček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Císarík Pavel21Kamenický Tomáš21
Peška Ladislav20Weiser Daniel03
Šlapanský Jan12Mikuš Juraj12
Feith Marek30Trávníček Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34639:644TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
-7969 3110
2.Loudín Přemysl
Fuka Martin
 
 
Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
-6-75-9 1311
3.Hanák JiříVybíral Pavel-8-7-5  0312
4.Kalivoda PetrNechvátal Petr8-4-2-10 1313
5.Brozák RadomírAndorko Pavel-8-8-1  0314
6.Baláž BranislavBednář Pavel257  3024
7.Kalivoda PetrVybíral Pavel-149-7-5 1325
8.Brozák RadomírNechvátal Petr9-7-67-32326
9.Baláž BranislavAndorko Pavel5711  3036
10.Hanák JiříBednář Pavel-8-7-8  0337
11.Brozák RadomírVybíral Pavel-9-78983247
12.Baláž BranislavNechvátal Petr-55-79-92348
13.Hanák JiříAndorko Pavel965  3058
14.Kalivoda PetrBednář Pavel59-9-5113268
15.Baláž BranislavVybíral Pavel-4667 3178
16.Hanák JiříNechvátal Petr-686-363288
17.Kalivoda PetrAndorko Pavel113-86 3198
18.Brozák RadomírBednář Pavel97-76 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Jiří22Vybíral Pavel22
Kalivoda Petr22Nechvátal Petr31
Brozák Radomír22Andorko Pavel13
Baláž Branislav31Bednář Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:35722:678KST Oltec Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
6-9-7-5 1301
2.Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
Seidl Josef
Přichystal Jiří
 
 
9-10812 3111
3.Masařík RadimKaluža Tomáš9-6-7-6 1312
4.Mach OndřejFeith Erik-714-53-72313
5.Raška PavelKlíma Miloš6-898 3123
6.Šmídek RomanKřupala Vladislav88-78 3133
7.Mach OndřejKaluža Tomáš5-8-6-6 1334
8.Raška PavelFeith Erik758  3044
9.Šmídek RomanKlíma Miloš8-847 3154
10.Masařík RadimKřupala Vladislav-88-93-92355
11.Raška PavelKaluža Tomáš-87-7773265
12.Šmídek RomanFeith Erik-7757 3175
13.Masařík RadimKlíma Miloš66-10-9-92376
14.Mach OndřejKřupala Vladislav-8-94-11 1377
15.Šmídek RomanKaluža Tomáš-10887 3187
16.Masařík RadimFeith Erik8-8611 3197
17.Mach OndřejKlíma Miloš-10-8-10  0398
18.Raška PavelKřupala Vladislav9-44-6632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Masařík Radim13Kaluža Tomáš22
Mach Ondřej04Feith Erik13
Raška Pavel40Klíma Miloš22
Šmídek Roman40Křupala Vladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Bránice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:34625:611TJ Sokol Křepice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Pokorný RadekDaniel Petr9711  3021
4.Zástěra LiborKratochvíl Michal ml.8-6-2-8 1322
5.Marada TomášIndra Zdeněk-8-44-7 1323
6.Vítek VladimírDvořák Květoslav84-6-1063233
7.Zástěra LiborDaniel Petr3-49-5-12334
8.Marada TomášKratochvíl Michal ml.-9-9-8  0335
9.Vítek VladimírIndra Zdeněk-75-8593245
10.Pokorný RadekDvořák Květoslav-87-9-8 1346
11.Marada TomášDaniel Petr578  3056
12.Vítek VladimírKratochvíl Michal ml.-713-963266
13.Pokorný RadekIndra Zdeněk4-91010 3176
14.Zástěra LiborDvořák Květoslav59-8-683286
15.Vítek VladimírDaniel Petr1131  3096
16.Pokorný RadekKratochvíl Michal ml.-4-7-9  0397
17.Zástěra LiborIndra Zdeněk9-99-5832107
18.Marada TomášDvořák Květoslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Radek22Daniel Petr13
Zástěra Libor22Kratochvíl Michal ml.31
Marada Tomáš12Indra Zdeněk13
Vítek Vladimír40Dvořák Květoslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Sokolská 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24572:529TTC Sokol Znojmo C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krucký Rudolf
Řípa Vladimír
 
 
Ort Josef
Rulec Jakub
 
 
2-1157 3110
2.Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
17128  3020
3.Kazdera PavelVašulín Karel-5989 3130
4.Goldmann Tomᚊkorpík Jan39-5-663240
5.Ondra MilanZáděra František-79-78-52341
6.Šalamoun LubomírTelecká Jana-10-6-10  0342
7.Goldmann TomášVašulín Karel-4-57-8 1343
8.Ondra MilanŠkorpík Jan1058  3053
9.Šalamoun LubomírZáděra František11-75-9-82354
10.Kazdera PavelTelecká Jana6-11101 3164
11.Ondra MilanVašulín Karel-8-6-8  0365
12.Šalamoun LubomírŠkorpík Jan-8-73493275
13.Kazdera PavelZáděra František-5766 3185
14.Goldmann TomášTelecká Jana895  3095
15.Šalamoun LubomírVašulín Karel811-48 31105
16.Kazdera PavelŠkorpík Jan978  30  
17.Goldmann TomášZáděra František         
18.Ondra MilanTelecká Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kazdera Pavel30Vašulín Karel22
Goldmann Tomáš21Škorpík Jan03
Ondra Milan12Záděra František21
Šalamoun Lubomír22Telecká Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Hrušovany u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Sokolská 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24602:524TTC Sokol Znojmo D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
Váňa Miroslav
Loudín Petr
 
 
99-8-7-122301
2.Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
Zrcek Miroslav
Krejčí Milan
 
 
6-986 3111
3.Ondrovčák RadekKolegar Tomáš st.-46610 3121
4.Adam PetrSkála Richard-7-87-10 1322
5.Ondrovčák LadislavŠkarda Oldřich-1057-6103232
6.Mesaroš PetrŠkarda Pavel487  3042
7.Adam PetrKolegar Tomáš st.-67-9-7 1343
8.Ondrovčák LadislavSkála Richard5-7-95-82344
9.Mesaroš PetrŠkarda Oldřich578  3054
10.Ondrovčák RadekŠkarda Pavel-9449 3164
11.Ondrovčák LadislavKolegar Tomáš st.-12-39-10 1365
12.Mesaroš PetrSkála Richard338  3075
13.Ondrovčák RadekŠkarda Oldřich68-9-993285
14.Adam PetrŠkarda Pavel-558-963295
15.Mesaroš PetrKolegar Tomáš st.888  30105
16.Ondrovčák RadekSkála Richard         
17.Adam PetrŠkarda Oldřich         
18.Ondrovčák LadislavŠkarda Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondrovčák Radek30Kolegar Tomáš st.22
Adam Petr12Skála Richard21
Ondrovčák Ladislav12Škarda Oldřich03
Mesaroš Petr40Škarda Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36618:660TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Martin
Tichý Jiří
 
 
Šembera Karel
Holman Martin
 
 
87-6-9-112301
2.Holub Zdeněk
Zatřepálek Michal
 
 
Brant Pavel
Ulrich Radek
 
 
-14-1212973211
3.Horák AlešČerný Radek8-959 3121
4.Seďa JakubMatějka Josef-8856 3131
5.Antl PavelMišejka Luboš9-5610 3141
6.Polák JaromírČerný Libor-15497 3151
7.Seďa JakubČerný Radek-107-7-7 1352
8.Antl PavelMatějka Josef66-7-7-82353
9.Polák JaromírMišejka Luboš9104  3063
10.Mrkvička AdamČerný Libor-5-7-2  0364
11.Antl PavelČerný Radek-510-75-82365
12.Polák JaromírMatějka Josef-599-8-12366
13.Mrkvička AdamMišejka Luboš-3-3-4  0367
14.Seďa JakubČerný Libor745  3077
15.Polák JaromírČerný Radek-68-7-2 1378
16.Mrkvička AdamMatějka Josef-10-4-1  0379
17.Seďa JakubMišejka Luboš738  3089
18.Antl PavelNěmec Stanislav-4-8-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Aleš10Černý Radek31
Seďa Jakub31Matějka Josef31
Antl Pavel13Mišejka Luboš13
Polák Jaromír22Černý Libor12
Mrkvička Adam03Němec Stanislav10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:15363:331SK Slatina - Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Jiří
Cír Libor
 
 
Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
-5-12-5  0301
2.Havel Václav
Fojtík Jiří
 
 
Polášek Milan
Štepka Miroslav
 
 
-7-6-5  0302
3.Fila MartinHavlín Pavel596  3012
4.Tůma KarelKoc František-8-78573222
5.Třináctý RichardHruška Petr548  3032
6.Zaplatil RadekKorda Jiří95-87 3142
7.Tůma KarelHavlín Pavel911-6-253252
8.Třináctý RichardKoc František10-49-483262
9.Zaplatil RadekHruška Petr28-82 3172
10.Fila MartinKorda Jiří-86510 3182
11.Třináctý RichardHavlín Pavel-10-7-10  0382
12.Zaplatil RadekKoc František         
13.Fila MartinHruška Petr         
14.Tůma KarelKorda Jiří         
15.Zaplatil RadekHavlín Pavel         
16.Fila MartinKoc František         
17.Tůma KarelHruška Petr         
18.Třináctý RichardKorda Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fila Martin20Havlín Pavel02
Tůma Karel20Koc František02
Třináctý Richard20Hruška Petr02
Zaplatil Radek20Korda Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Komenského 33A, vchod or prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Tkáč Jan
 
 
Januška Pavel
Tesárek Jiří
 
 
WO    0301
2.Valenta Petr
Topol Martin
 
 
Januška Václav
Hraba Milan
 
 
34-76 3111
3.Horváth TomášKřepela Lubomír     0312
4.Henek DominikKrása Petr st.     0313
5.Pařízek JiříCetkovský Martin     3123
6.Suchý PetrKřepela Zdeněk     3133
7.Henek DominikKřepela Lubomír     0334
8.Pařízek JiříKrása Petr st.     3244
9.Suchý PetrCetkovský Martin     0345
10.Horváth TomášKřepela Zdeněk     0346
11.Pařízek JiříKřepela Lubomír     2347
12.Suchý PetrKrása Petr st.     1348
13.Horváth TomášCetkovský Martin     3158
14.Henek DominikKřepela Zdeněk     3268
15.Suchý PetrKřepela Lubomír     1369
16.Horváth TomášKrása Petr st.     3179
17.Henek DominikCetkovský Martin     3289
18.Pařízek JiříKřepela Zdeněk     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horváth Tomáš22Křepela Lubomír40
Henek Dominik22Krása Petr st.22
Pařízek Jiří31Cetkovský Martin13
Suchý Petr13Křepela Zdeněk13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ždárná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Moravské Knínice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
víceúčelová hala ZŠ Žďárná 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:23497:463TJ Sokol Ždárná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
Kirnig Jan
Nekola Tomáš st.
 
 
784  3010
2.Legát Lukáš
Chalupa Josef
 
 
Šimon Vratislav
Adámek Zdeněk
 
 
-6-5-6  0311
3.Slaný PetrGabryš Milan-6-4-6  0312
4.Richter MilanVlček Dalibor-10-9-6  0313
5.Polívka MarianVeselovský Vlastimil61014  3023
6.Polívka RomanSvejkovský Petr9-611-393233
7.Richter MilanGabryš Milan-29-3533243
8.Polívka MarianVlček Dalibor-7-97-5 1344
9.Polívka RomanVeselovský Vlastimil-9776 3154
10.Slaný PetrSvejkovský Petr-8957 3164
11.Polívka MarianGabryš Milan667  3074
12.Polívka RomanVlček Dalibor-4-10-10  0375
13.Slaný PetrVeselovský Vlastimil653  3085
14.Richter MilanSvejkovský Petr625  3095
15.Polívka RomanGabryš Milan6-7-78432105
16.Slaný PetrVlček Dalibor10-6   11  
17.Richter MilanVeselovský Vlastimil         
18.Polívka MarianSvejkovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slaný Petr21Gabryš Milan13
Richter Milan21Vlček Dalibor30
Polívka Marian21Veselovský Vlastimil03
Polívka Roman31Svejkovský Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zelená telocvična Komořany 150Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:731:24537:480TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírek Lubomír
Raček Jan
 
 
Kříšťan Jiří
Polák Jiří
 
 
-86-7-10 1301
2.Štros Jan
Brauner Josef
 
 
Holan Josef
Šulc Martin
 
 
76-5-8-92302
3.Holec OndřejVojtěch Martin-6-7-8  0303
4.Hynšt MartinKvapil Zdeněk-12-510-9 1304
5.Hejdušek IvanVojtěch Tomáš154  3014
6.Daněk Zdeněk ml.Levardi Robert688  3024
7.Hynšt MartinVojtěch Martin10-128-993234
8.Hejdušek IvanKvapil Zdeněk61011  3044
9.Daněk Zdeněk ml.Vojtěch Tomáš376  3054
10.Holec OndřejLevardi Robert-8-84-5 1355
11.Hejdušek IvanVojtěch Martin-6-10-8  0356
12.Daněk Zdeněk ml.Kvapil Zdeněk973  3066
13.Holec OndřejVojtěch Tomáš625  3076
14.Hynšt MartinLevardi Robert-56-910-52377
15.Daněk Zdeněk ml.Vojtěch Martin86-1010 3187
16.Holec OndřejKvapil Zdeněk         
17.Hynšt MartinVojtěch Tomáš         
18.Hejdušek IvanLevardi Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holec Ondřej12Vojtěch Martin22
Hynšt Martin12Kvapil Zdeněk12
Hejdušek Ivan21Vojtěch Tomáš03
Daněk Zdeněk ml.40Levardi Robert21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, ulice ŠkolníRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38659:678nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Miroslav
Šprungl Jan
 
 
Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
89-7-833210
2.Šturc Jaroslav
Frühauf Jindřich
 
 
Hrdlička Pavel
Kuthan Jiří
 
 
10-4-87-102311
3.Bubla Jaroslav st.Rotrekl David312-8-1073221
4.Rafaj Zdeněk st.Macek Ondřej6-7-94-72322
5.Salajka Jaroslav ml.Krejčí Dalibor-7-78-8 1323
6.Vojáček JaromírRobek Petr1057  3033
7.Rafaj Zdeněk st.Rotrekl David-7-4-10  0334
8.Salajka Jaroslav ml.Macek Ondřej989  3044
9.Vojáček JaromírKrejčí Dalibor-5-78-7 1345
10.Bubla Jaroslav st.Robek Petr-6-9-3  0346
11.Salajka Jaroslav ml.Rotrekl David-4-48-5 1347
12.Vojáček JaromírMacek Ondřej9-73-793257
13.Bubla Jaroslav st.Krejčí Dalibor1169  3067
14.Rafaj Zdeněk st.Robek Petr7-7-9583277
15.Vojáček JaromírRotrekl David-710-10-7 1378
16.Bubla Jaroslav st.Macek Ondřej-7-8-7  0379
17.Rafaj Zdeněk st.Krejčí Dalibor-949-653289
18.Salajka Jaroslav ml.Robek Petr93-48 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bubla Jaroslav st.22Rotrekl David31
Rafaj Zdeněk st.22Macek Ondřej22
Salajka Jaroslav ml.22Krejčí Dalibor22
Vojáček Jaromír22Robek Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Drnovice 1, vstup od fotbal. hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:735:33650:622TJ Sokol Drnovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dejmková Eliška
Navrátil Jan
 
 
Karmazín Pavel
Navrátil Tomáš
 
 
6-8-8-8 1301
2.Janoušek Zdeněk
Vinický Stanislav
 
 
Fencl Petr
Skusil Josef
 
 
-75-8-3 1302
3.Kalousek ViktorProcházka Ondřej10-8-46103212
4.Beneš ZbyněkBednář Josef3-8-6943222
5.Trávníček MichalZukal Adam-7-119-8 1323
6.Sedláček RadekVoráč Pavel63-8-9-52324
7.Beneš ZbyněkProcházka Ondřej-111065 3134
8.Trávníček MichalBednář Josef-81393 3144
9.Sedláček RadekZukal Adam-12103-993254
10.Kalousek ViktorVoráč Pavel9-5-127-12355
11.Trávníček MichalProcházka Ondřej8-88-6-82356
12.Sedláček RadekBednář Josef-9-88853266
13.Kalousek ViktorZukal Adam7-118-9-92367
14.Beneš ZbyněkVoráč Pavel8210  3077
15.Sedláček RadekProcházka Ondřej7-78-753287
16.Kalousek ViktorBednář Josef1222  3087
17.Beneš ZbyněkZukal Adam         
18.Trávníček MichalVoráč Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalousek Viktor12Procházka Ondřej13
Beneš Zbyněk30Bednář Josef03
Trávníček Michal12Zukal Adam21
Sedláček Radek31Voráč Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:735:28628:594TJ Sokol Hlubočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Koloc Jaroslav
 
 
Balcar Jaromír
Slobodzian Jakub
 
 
-7-9-7  0301
2.Luka Václav
Pleticha Vladimír
 
 
Kunst Břetislav
Elstner Lukáš
 
 
-7-8-7  0302
3.Kobolka LubošJízdný Martin-658-893212
4.Procházka MiroslavŠípka Zdeněk887  3022
5.Šmetka MiroslavErtl Jakub-8-488163232
6.Müller Zdeněk st.Fučík Petr-99-10883242
7.Procházka MiroslavJízdný Martin8-9-610-142343
8.Šmetka MiroslavŠípka Zdeněk78-7-6-102344
9.Müller Zdeněk st.Ertl Jakub553  3054
10.Kobolka LubošFučík Petr-89-910-102355
11.Šmetka MiroslavJízdný Martin88-9-9-102356
12.Müller Zdeněk st.Šípka Zdeněk9113  3066
13.Kobolka LubošErtl Jakub99-1010 3176
14.Procházka MiroslavFučík Petr868  3086
15.Müller Zdeněk st.Jízdný Martin-8-9-7  0387
16.Kobolka LubošŠípka Zdeněk884  3097
17.Procházka MiroslavErtl Jakub         
18.Šmetka MiroslavFučík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kobolka Luboš31Jízdný Martin31
Procházka Miroslav21Šípka Zdeněk13
Šmetka Miroslav12Ertl Jakub03
Müller Zdeněk st.31Fučík Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Rohatec, Školní 50Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:23557:514SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Kyncl Jiří
 
 
Bulvas Vladislav
Přibáň Václav
 
 
594  3010
2.Wagner Jaroslav ml.
Pospíšil Libor
 
 
Matouš Karel
Štych Marek
 
 
5109  3020
3.Malošek RadekŽajdlík Ludvík8710  3030
4.Příkaský ZbyněkVránová Radana61110  3040
5.Kolář DavidMartinek Tomáš-5-6-7  0341
6.Drábek MilanČerný Zdeněk9-8-8-9 1342
7.Příkaský ZbyněkŽajdlík Ludvík-9-9-7  0343
8.Kolář DavidVránová Radana7119  3053
9.Drábek MilanMartinek Tomáš-6611-10-62354
10.Malošek RadekČerný Zdeněk34-36 3164
11.Kolář DavidŽajdlík Ludvík5-8-71063274
12.Drábek MilanVránová Radana-74-10-6 1375
13.Malošek RadekMartinek Tomáš-9-45-7 1376
14.Příkaský ZbyněkČerný Zdeněk867  3086
15.Drábek MilanŽajdlík Ludvík698  3096
16.Malošek RadekVránová Radana-6-3116832106
17.Příkaský ZbyněkMartinek Tomáš-68   11  
18.Kolář DavidČerný Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malošek Radek31Žajdlík Ludvík13
Příkaský Zbyněk21Vránová Radana13
Kolář David21Martinek Tomáš30
Drábek Milan13Černý Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Lužice, Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:17472:429TJ Sokol Lužice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horsák Oldřich
Durdis Petr st.
 
 
Hájek Zdeněk
Kohout Josef
 
 
7-385 3110
2.Veselý Pavel
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
Čermák Antonín
Mucha Lubomír
 
 
886  3020
3.Nešpor Rostislav st.Polášek Zdenek-59-4-6 1321
4.Zelinka PavelKoníček Marek-8-8-5  0322
5.Novák RadekPolášek Michal646  3032
6.Mikulčík LiborSláma Miroslav-61298 3142
7.Zelinka PavelPolášek Zdenek-9-8-6  0343
8.Novák RadekKoníček Marek8-12610 3153
9.Mikulčík LiborPolášek Michal689  3063
10.Nešpor Rostislav st.Sláma Miroslav6-998 3173
11.Novák RadekPolášek Zdenek712-9-893283
12.Mikulčík LiborKoníček Marek76-511 3193
13.Nešpor Rostislav st.Polášek Michal-103710 31103
14.Zelinka PavelSláma Miroslav1067  30  
15.Mikulčík LiborPolášek Zdenek-6-4   02  
16.Nešpor Rostislav st.Koníček Marek         
17.Zelinka PavelPolášek Michal         
18.Novák RadekSláma Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nešpor Rostislav st.21Polášek Zdenek21
Zelinka Pavel02Koníček Marek12
Novák Radek30Polášek Michal03
Mikulčík Libor30Sláma Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:630:23493:454MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
Heilek Miroslav
Niedermertl Zdeněk
 
 
-9-67-5 1301
2.Macoun Vlastimil
Durdis Petr ml.
 
 
Heilek Milan
Šlapáček Martin
 
 
4-9-10-8 1302
3.Netolička LubomírChmelík Jan7-6-7-4 1303
4.Jedlička JindřichKropáček Roman-5-2-6  0304
5.Veber MarekPecina František785  3014
6.Štěpán LiborBukáček Jaroslav386  3024
7.Jedlička JindřichChmelík Jan-89-129-112325
8.Veber MarekKropáček Roman5-8-5-10 1326
9.Štěpán LiborPecina František498  3036
10.Netolička LubomírBukáček Jaroslav634  3046
11.Veber MarekChmelík Jan-4105-483256
12.Štěpán LiborKropáček Roman869  3066
13.Netolička LubomírPecina František5-1059 3176
14.Jedlička JindřichBukáček Jaroslav-83-5853286
15.Štěpán LiborChmelík Jan         
16.Netolička LubomírKropáček Roman         
17.Jedlička JindřichPecina František         
18.Veber MarekBukáček Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Netolička Lubomír21Chmelík Jan21
Jedlička Jindřich12Kropáček Roman21
Veber Marek21Pecina František03
Štěpán Libor30Bukáček Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna - malá tělocvična, Velkomoravská 2, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34622:636TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Jakubčík RomanHorák Filip-9-9710-52312
4.Rančík AntonínKalouda Jan-12-975-102313
5.Bezucha JanŠebeček Marek887  3023
6.Kalivoda MartinŠebeček Antonín-9799 3133
7.Rančík AntonínHorák Filip-79-76-52334
8.Bezucha JanKalouda Jan13-6-9-7 1335
9.Kalivoda MartinŠebeček Marek79-79 3145
10.Jakubčík RomanŠebeček Antonín-8766 3155
11.Kocourek MiroslavHorák Filip-5-9-8  0356
12.Kalivoda MartinKalouda Jan-9-11-15  0357
13.Jakubčík RomanŠebeček Marek57-69 3167
14.Rančík AntonínŠebeček Antonín5-8-711-52368
15.Kalivoda MartinHorák Filip-7-7-7  0369
16.Jakubčík RomanKalouda Jan796  3079
17.Rančík AntonínŠebeček Marek1186  3089
18.Kocourek MiroslavŠebeček Antonín-4-1-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jakubčík Roman31Horák Filip40
Rančík Antonín13Kalouda Jan31
Bezucha Jan11Šebeček Marek04
Kalivoda Martin22Šebeček Antonín22
Kocourek Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:830:30542:570TJ Slovan Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Fischer Jiří
 
 
Stehlík Jan st.
Nový Oto
 
 
788  3010
2.Čihák Josef st.
Sixta Jaroslav
 
 
Landa Miloslav
Lev Leoš
 
 
-91058 3120
3.Charvát VavřinecVacenovský Pavel7-4-8-6 1321
4.Vajbar AntonínSalajka Milan99-49 3131
5.Soukal Jiří st.Král Jiří7-59-863241
6.Jangl MarekStašek Lubomír559  3051
7.Vajbar AntonínVacenovský Pavel69-9-6-42352
8.Soukal Jiří st.Salajka Milan10-9-9-5 1353
9.Jangl MarekKrál Jiří589  3063
10.Charvát VavřinecStašek Lubomír11-99-8-82364
11.Soukal Jiří st.Vacenovský Pavel-9-7-6  0365
12.Jangl MarekSalajka Milan-12-87493275
13.Charvát VavřinecKrál Jiří109-7-2-42376
14.Vajbar AntonínStašek Lubomír-9-510-8 1377
15.Jangl MarekVacenovský Pavel-8-5-5  0378
16.Charvát VavřinecSalajka Milan         
17.Vajbar AntonínKrál Jiří         
18.Soukal Jiří st.Stašek Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Vavřinec03Vacenovský Pavel40
Vajbar Antonín12Salajka Milan12
Soukal Jiří st.12Král Jiří12
Jangl Marek31Stašek Lubomír21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:23524:476SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Ševčíková KláraPodrazil David-8-39293221
4.Jelínek Zdeněk ml.Veselý Jan879  3031
5.Chludil RadekKraus Jan55-132 3141
6.Grufík KamilPodrazil Vítězslav57-8-7-72342
7.Jelínek Zdeněk ml.Podrazil David576  3052
8.Chludil RadekVeselý Jan-3-3-5  0353
9.Grufík KamilKraus Jan-10-9-11  0354
10.Ševčíková KláraPodrazil Vítězslav-9-8-4  0355
11.Chludil RadekPodrazil David27-8-8113265
12.Grufík KamilVeselý Jan-6694 3175
13.Ševčíková KláraJuřík Adam10910  3085
14.Jelínek Zdeněk ml.Podrazil Vítězslav4-98-993295
15.Grufík KamilPodrazil David748  30105
16.Ševčíková KláraVeselý Jan         
17.Jelínek Zdeněk ml.Juřík Adam         
18.Chludil RadekPodrazil Vítězslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ševčíková Klára21Podrazil David04
Jelínek Zdeněk ml.30Veselý Jan12
Chludil Radek21Kraus Jan11
Grufík Kamil22Podrazil Vítězslav21
   Juřík Adam01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Lipová 573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:815:26370:425MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Dvořáčková NelaŠkůrková Marcela-815-8-9 1312
4.Veselá PavlínaChalupníková Klára-106148 3122
5.Sedláčková KristýnaJiřičková Markéta-5-6-5  0323
6.Veselá PavlínaŠkůrková Marcela986  3033
7.Dvořáčková NelaJiřičková Markéta-1013-5-8 1334
8.Sedláčková KristýnaChalupníková Klára-4-5-2  0335
9.Veselá PavlínaJiřičková Markéta-5-11710-112336
10.Sedláčková KristýnaŠkůrková Marcela-8-13-5  0337
11.Dvořáčková NelaChalupníková Klára-8-7-6  0338

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáčková Nela03Škůrková Marcela21
Veselá Pavlína21Chalupníková Klára21
Sedláčková Kristýna03Jiřičková Markéta30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2014 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:616:19242:312MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
Petera Petr
Paukner Milan
 
 
959  3010
2.Kotrbatý Petr
Čížek Pavel
 
 
Lachout Pavel
Zelenka Jiří
 
 
588  3020
3.Vašíčková MartinaŠkůrková Marcela577  3030
4.Koberová KláraChalupníková Klára-8-2-2  0331
5.Jiřičková MarkétaWO    0332
6.Koberová KláraŠkůrková Marcela-5-6-10  0333
7.Vašíčková MartinaJiřičková Markéta225  3043
8.Chalupníková KláraWO    0344
9.Koberová KláraJiřičková Markéta7-9-8-7 1345
10.Škůrková MarcelaWO    0346
11.Vašíčková MartinaChalupníková Klára510-88 3156

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašíčková Martina30Škůrková Marcela11
Koberová Klára03Chalupníková Klára11
   Jiřičková Markéta11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:424:16376:326SKST Dubňany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartůněk Petr
Freisleben Zdeněk
 
 
Neužil Pavel
Lesák Jakub
 
 
7-4-4-7 1301
2.Selement Jaroslav
Macháček Pavel st.
 
 
Kovář Jan
Kovář Jaroslav
 
 
-8-69793211
3.Kotásková MichaelaDvořáčková Nela165  3021
4.Lungová MichaelaVeselá Pavlína-59-9-4 1322
5.Dohnálková NatálieSedláčková Kristýna791  3032
6.Lungová MichaelaDvořáčková Nela6-10-8733242
7.Kotásková MichaelaSedláčková Kristýna624  3052
8.Dohnálková NatálieVeselá Pavlína-4-12-7  0353
9.Lungová MichaelaSedláčková Kristýna3108  3063
10.Dohnálková NatálieDvořáčková Nela-66-8-9 1364
11.Kotásková MichaelaVeselá Pavlína768  3074

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotásková Michaela30Dvořáčková Nela12
Lungová Michaela21Veselá Pavlína21
Dohnálková Natálie12Sedláčková Kristýna03



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ždárná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
víceúčelová hala ZŠ Žďárná 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:20511:465TJ Sokol Ždárná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Steiner Petr
 
 
Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
8-109-893210
2.Silavecký Ladislav
Dlouhý Jiří
 
 
Eisenreich Jindřich ml.
Hořejší Miroslav
 
 
-410109 3120
3.Slaný PetrNovák Radek-69-3-3 1321
4.Polívka RomanNešpor Rostislav st.-9-749-92322
5.Richter MilanMikulčík Libor694  3032
6.Polívka MarianZelinka Pavel177  3042
7.Polívka RomanNovák Radek-6-6-10  0343
8.Richter MilanNešpor Rostislav st.495  3053
9.Polívka MarianMikulčík Libor5-6-1210103263
10.Slaný PetrZelinka Pavel-7-7-4  0364
11.Richter MilanNovák Radek668  3074
12.Polívka MarianNešpor Rostislav st.787  3084
13.Slaný PetrMikulčík Libor-5-8-10  0385
14.Polívka RomanZelinka Pavel8115  3095
15.Polívka MarianNovák Radek1117  30105
16.Slaný PetrNešpor Rostislav st.-9-3-2  03  
17.Polívka RomanMikulčík Libor-9-58-8 13  
18.Richter MilanVašek Štefan93-34 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slaný Petr03Novák Radek22
Polívka Roman12Nešpor Rostislav st.12
Richter Milan30Mikulčík Libor12
Polívka Marian40Zelinka Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25598:525MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Bíla JindřichSedláček Tomáš10-8-1011-62321
4.Horák AlešOndrovčák Radek-989-8-62322
5.Krula MiroslavVybíral Matouš811-77 3132
6.Seďa JakubGoldmann Tomáš946  3042
7.Horák AlešSedláček Tomáš-745-5-82343
8.Krula MiroslavOndrovčák Radek-6-8-9  0344
9.Seďa JakubVybíral Matouš363  3054
10.Bíla JindřichGoldmann Tomáš-98410 3164
11.Krula MiroslavSedláček Tomáš-6-6-8  0365
12.Seďa JakubOndrovčák Radek5-11-9683275
13.Bíla JindřichVybíral Matouš96-82 3185
14.Horák AlešGoldmann Tomáš4-56-943295
15.Seďa JakubSedláček Tomáš296  30105
16.Bíla JindřichOndrovčák Radek         
17.Horák AlešVybíral Matouš         
18.Krula MiroslavGoldmann Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bíla Jindřich21Sedláček Tomáš31
Horák Aleš12Ondrovčák Radek21
Krula Miroslav12Vybíral Matouš03
Seďa Jakub40Goldmann Tomáš03


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25598:525MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Bíla JindřichSedláček Tomáš10-8-1011-62321
4.Horák AlešOndrovčák Radek-989-8-62322
5.Krula MiroslavVybíral Matouš811-77 3132
6.Seďa JakubGoldmann Tomáš946  3042
7.Horák AlešSedláček Tomáš-745-5-82343
8.Krula MiroslavOndrovčák Radek-6-8-9  0344
9.Seďa JakubVybíral Matouš363  3054
10.Bíla JindřichGoldmann Tomáš-98410 3164
11.Krula MiroslavSedláček Tomáš-6-6-8  0365
12.Seďa JakubOndrovčák Radek5-11-9683275
13.Bíla JindřichVybíral Matouš96-82 3185
14.Horák AlešGoldmann Tomáš4-56-943295
15.Seďa JakubSedláček Tomáš296  30105
16.Bíla JindřichOndrovčák Radek         
17.Horák AlešVybíral Matouš         
18.Krula MiroslavGoldmann Tomáš         
19.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25598:525MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Bíla JindřichSedláček Tomáš10-8-1011-62321
4.Horák AlešOndrovčák Radek-989-8-62322
5.Krula MiroslavVybíral Matouš811-77 3132
6.Seďa JakubGoldmann Tomáš946  3042
7.Horák AlešSedláček Tomáš-745-5-82343
8.Krula MiroslavOndrovčák Radek-6-8-9  0344
9.Seďa JakubVybíral Matouš363  3054
10.Bíla JindřichGoldmann Tomáš-98410 3164
11.Krula MiroslavSedláček Tomáš-6-6-8  0365
12.Seďa JakubOndrovčák Radek5-11-9683275
13.Bíla JindřichVybíral Matouš96-82 3185
14.Horák AlešGoldmann Tomáš4-56-943295
15.Seďa JakubSedláček Tomáš296  30105
16.Bíla JindřichOndrovčák Radek         
17.Horák AlešVybíral Matouš         
18.Krula MiroslavGoldmann Tomáš         
19.         
20.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25598:525MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Bíla JindřichSedláček Tomáš10-8-1011-62321
4.Horák AlešOndrovčák Radek-989-8-62322
5.Krula MiroslavVybíral Matouš811-77 3132
6.Seďa JakubGoldmann Tomáš946  3042
7.Horák AlešSedláček Tomáš-745-5-82343
8.Krula MiroslavOndrovčák Radek-6-8-9  0344
9.Seďa JakubVybíral Matouš363  3054
10.Bíla JindřichGoldmann Tomáš-98410 3164
11.Krula MiroslavSedláček Tomáš-6-6-8  0365
12.Seďa JakubOndrovčák Radek5-11-9683275
13.Bíla JindřichVybíral Matouš96-82 3185
14.Horák AlešGoldmann Tomáš4-56-943295
15.Seďa JakubSedláček Tomáš296  30105
16.Bíla JindřichOndrovčák Radek         
17.Horák AlešVybíral Matouš         
18.Krula MiroslavGoldmann Tomáš         
19.         
20.         
21.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25598:525MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Bíla JindřichSedláček Tomáš10-8-1011-62321
4.Horák AlešOndrovčák Radek-989-8-62322
5.Krula MiroslavVybíral Matouš811-77 3132
6.Seďa JakubGoldmann Tomáš946  3042
7.Horák AlešSedláček Tomáš-745-5-82343
8.Krula MiroslavOndrovčák Radek-6-8-9  0344
9.Seďa JakubVybíral Matouš363  3054
10.Bíla JindřichGoldmann Tomáš-98410 3164
11.Krula MiroslavSedláček Tomáš-6-6-8  0365
12.Seďa JakubOndrovčák Radek5-11-9683275
13.Bíla JindřichVybíral Matouš96-82 3185
14.Horák AlešGoldmann Tomáš4-56-943295
15.Seďa JakubSedláček Tomáš296  30105
16.Bíla JindřichOndrovčák Radek         
17.Horák AlešVybíral Matouš         
18.Krula MiroslavGoldmann Tomáš         
19.         
20.         
21.         
22.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25598:525MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Bíla JindřichSedláček Tomáš10-8-1011-62321
4.Horák AlešOndrovčák Radek-989-8-62322
5.Krula MiroslavVybíral Matouš811-77 3132
6.Seďa JakubGoldmann Tomáš946  3042
7.Horák AlešSedláček Tomáš-745-5-82343
8.Krula MiroslavOndrovčák Radek-6-8-9  0344
9.Seďa JakubVybíral Matouš363  3054
10.Bíla JindřichGoldmann Tomáš-98410 3164
11.Krula MiroslavSedláček Tomáš-6-6-8  0365
12.Seďa JakubOndrovčák Radek5-11-9683275
13.Bíla JindřichVybíral Matouš96-82 3185
14.Horák AlešGoldmann Tomáš4-56-943295
15.Seďa JakubSedláček Tomáš296  30105
16.Bíla JindřichOndrovčák Radek         
17.Horák AlešVybíral Matouš         
18.Krula MiroslavGoldmann Tomáš         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25598:525MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Bíla JindřichSedláček Tomáš10-8-1011-62321
4.Horák AlešOndrovčák Radek-989-8-62322
5.Krula MiroslavVybíral Matouš811-77 3132
6.Seďa JakubGoldmann Tomáš946  3042
7.Horák AlešSedláček Tomáš-745-5-82343
8.Krula MiroslavOndrovčák Radek-6-8-9  0344
9.Seďa JakubVybíral Matouš363  3054
10.Bíla JindřichGoldmann Tomáš-98410 3164
11.Krula MiroslavSedláček Tomáš-6-6-8  0365
12.Seďa JakubOndrovčák Radek5-11-9683275
13.Bíla JindřichVybíral Matouš96-82 3185
14.Horák AlešGoldmann Tomáš4-56-943295
15.Seďa JakubSedláček Tomáš296  30105
16.Bíla JindřichOndrovčák Radek         
17.Horák AlešVybíral Matouš         
18.Krula MiroslavGoldmann Tomáš         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25598:525MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Bíla JindřichSedláček Tomáš10-8-1011-62321
4.Horák AlešOndrovčák Radek-989-8-62322
5.Krula MiroslavVybíral Matouš811-77 3132
6.Seďa JakubGoldmann Tomáš946  3042
7.Horák AlešSedláček Tomáš-745-5-82343
8.Krula MiroslavOndrovčák Radek-6-8-9  0344
9.Seďa JakubVybíral Matouš363  3054
10.Bíla JindřichGoldmann Tomáš-98410 3164
11.Krula MiroslavSedláček Tomáš-6-6-8  0365
12.Seďa JakubOndrovčák Radek5-11-9683275
13.Bíla JindřichVybíral Matouš96-82 3185
14.Horák AlešGoldmann Tomáš4-56-943295
15.Seďa JakubSedláček Tomáš296  30105
16.Bíla JindřichOndrovčák Radek         
17.Horák AlešVybíral Matouš         
18.Krula MiroslavGoldmann Tomáš         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25598:525MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Bíla JindřichSedláček Tomáš10-8-1011-62321
4.Horák AlešOndrovčák Radek-989-8-62322
5.Krula MiroslavVybíral Matouš811-77 3132
6.Seďa JakubGoldmann Tomáš946  3042
7.Horák AlešSedláček Tomáš-745-5-82343
8.Krula MiroslavOndrovčák Radek-6-8-9  0344
9.Seďa JakubVybíral Matouš363  3054
10.Bíla JindřichGoldmann Tomáš-98410 3164
11.Krula MiroslavSedláček Tomáš-6-6-8  0365
12.Seďa JakubOndrovčák Radek5-11-9683275
13.Bíla JindřichVybíral Matouš96-82 3185
14.Horák AlešGoldmann Tomáš4-56-943295
15.Seďa JakubSedláček Tomáš296  30105
16.Bíla JindřichOndrovčák Radek         
17.Horák AlešVybíral Matouš         
18.Krula MiroslavGoldmann Tomáš         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25598:525MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Bíla JindřichSedláček Tomáš10-8-1011-62321
4.Horák AlešOndrovčák Radek-989-8-62322
5.Krula MiroslavVybíral Matouš811-77 3132
6.Seďa JakubGoldmann Tomáš946  3042
7.Horák AlešSedláček Tomáš-745-5-82343
8.Krula MiroslavOndrovčák Radek-6-8-9  0344
9.Seďa JakubVybíral Matouš363  3054
10.Bíla JindřichGoldmann Tomáš-98410 3164
11.Krula MiroslavSedláček Tomáš-6-6-8  0365
12.Seďa JakubOndrovčák Radek5-11-9683275
13.Bíla JindřichVybíral Matouš96-82 3185
14.Horák AlešGoldmann Tomáš4-56-943295
15.Seďa JakubSedláček Tomáš296  30105
16.Bíla JindřichOndrovčák Radek         
17.Horák AlešVybíral Matouš         
18.Krula MiroslavGoldmann Tomáš         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25598:525MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Bíla JindřichSedláček Tomáš10-8-1011-62321
4.Horák AlešOndrovčák Radek-989-8-62322
5.Krula MiroslavVybíral Matouš811-77 3132
6.Seďa JakubGoldmann Tomáš946  3042
7.Horák AlešSedláček Tomáš-745-5-82343
8.Krula MiroslavOndrovčák Radek-6-8-9  0344
9.Seďa JakubVybíral Matouš363  3054
10.Bíla JindřichGoldmann Tomáš-98410 3164
11.Krula MiroslavSedláček Tomáš-6-6-8  0365
12.Seďa JakubOndrovčák Radek5-11-9683275
13.Bíla JindřichVybíral Matouš96-82 3185
14.Horák AlešGoldmann Tomáš4-56-943295
15.Seďa JakubSedláček Tomáš296  30105
16.Bíla JindřichOndrovčák Radek         
17.Horák AlešVybíral Matouš         
18.Krula MiroslavGoldmann Tomáš         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25598:525MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Bíla JindřichSedláček Tomáš10-8-1011-62321
4.Horák AlešOndrovčák Radek-989-8-62322
5.Krula MiroslavVybíral Matouš811-77 3132
6.Seďa JakubGoldmann Tomáš946  3042
7.Horák AlešSedláček Tomáš-745-5-82343
8.Krula MiroslavOndrovčák Radek-6-8-9  0344
9.Seďa JakubVybíral Matouš363  3054
10.Bíla JindřichGoldmann Tomáš-98410 3164
11.Krula MiroslavSedláček Tomáš-6-6-8  0365
12.Seďa JakubOndrovčák Radek5-11-9683275
13.Bíla JindřichVybíral Matouš96-82 3185
14.Horák AlešGoldmann Tomáš4-56-943295
15.Seďa JakubSedláček Tomáš296  30105
16.Bíla JindřichOndrovčák Radek         
17.Horák AlešVybíral Matouš         
18.Krula MiroslavGoldmann Tomáš         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25598:525MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Bíla JindřichSedláček Tomáš10-8-1011-62321
4.Horák AlešOndrovčák Radek-989-8-62322
5.Krula MiroslavVybíral Matouš811-77 3132
6.Seďa JakubGoldmann Tomáš946  3042
7.Horák AlešSedláček Tomáš-745-5-82343
8.Krula MiroslavOndrovčák Radek-6-8-9  0344
9.Seďa JakubVybíral Matouš363  3054
10.Bíla JindřichGoldmann Tomáš-98410 3164
11.Krula MiroslavSedláček Tomáš-6-6-8  0365
12.Seďa JakubOndrovčák Radek5-11-9683275
13.Bíla JindřichVybíral Matouš96-82 3185
14.Horák AlešGoldmann Tomáš4-56-943295
15.Seďa JakubSedláček Tomáš296  30105
16.Bíla JindřichOndrovčák Radek         
17.Horák AlešVybíral Matouš         
18.Krula MiroslavGoldmann Tomáš         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25598:525MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Bíla JindřichSedláček Tomáš10-8-1011-62321
4.Horák AlešOndrovčák Radek-989-8-62322
5.Krula MiroslavVybíral Matouš811-77 3132
6.Seďa JakubGoldmann Tomáš946  3042
7.Horák AlešSedláček Tomáš-745-5-82343
8.Krula MiroslavOndrovčák Radek-6-8-9  0344
9.Seďa JakubVybíral Matouš363  3054
10.Bíla JindřichGoldmann Tomáš-98410 3164
11.Krula MiroslavSedláček Tomáš-6-6-8  0365
12.Seďa JakubOndrovčák Radek5-11-9683275
13.Bíla JindřichVybíral Matouš96-82 3185
14.Horák AlešGoldmann Tomáš4-56-943295
15.Seďa JakubSedláček Tomáš296  30105
16.Bíla JindřichOndrovčák Radek         
17.Horák AlešVybíral Matouš         
18.Krula MiroslavGoldmann Tomáš         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25598:525MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Bíla JindřichSedláček Tomáš10-8-1011-62321
4.Horák AlešOndrovčák Radek-989-8-62322
5.Krula MiroslavVybíral Matouš811-77 3132
6.Seďa JakubGoldmann Tomáš946  3042
7.Horák AlešSedláček Tomáš-745-5-82343
8.Krula MiroslavOndrovčák Radek-6-8-9  0344
9.Seďa JakubVybíral Matouš363  3054
10.Bíla JindřichGoldmann Tomáš-98410 3164
11.Krula MiroslavSedláček Tomáš-6-6-8  0365
12.Seďa JakubOndrovčák Radek5-11-9683275
13.Bíla JindřichVybíral Matouš96-82 3185
14.Horák AlešGoldmann Tomáš4-56-943295
15.Seďa JakubSedláček Tomáš296  30105
16.Bíla JindřichOndrovčák Radek         
17.Horák AlešVybíral Matouš         
18.Krula MiroslavGoldmann Tomáš         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Palackého 70, Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25598:525MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Bíla JindřichSedláček Tomáš10-8-1011-62321
4.Horák AlešOndrovčák Radek-989-8-62322
5.Krula MiroslavVybíral Matouš811-77 3132
6.Seďa JakubGoldmann Tomáš946  3042
7.Horák AlešSedláček Tomáš-745-5-82343
8.Krula MiroslavOndrovčák Radek-6-8-9  0344
9.Seďa JakubVybíral Matouš363  3054
10.Bíla JindřichGoldmann Tomáš-98410 3164
11.Krula MiroslavSedláček Tomáš-6-6-8  0365
12.Seďa JakubOndrovčák Radek5-11-9683275
13.Bíla JindřichVybíral Matouš96-82 3185
14.Horák AlešGoldmann Tomáš4-56-943295
15.Seďa JakubSedláček Tomáš296  30105
16.Bíla JindřichOndrovčák Radek         
17.Horák AlešVybíral Matouš         
18.Krula MiroslavGoldmann Tomáš         
19.         
20.