Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České MeziříčíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České Meziříčí, naproti cukrovaru, za parkem, GPS 50°17\'1.378\"N, 16°3\'0.703\"ERozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:27611:576Sokol České Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
Zika Ondřej
Škach Martin
 
 
978  3010
2.Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
-8-58-7 1311
3.Polívka MarianBalous Milan-68-79-52312
4.Fiala JosefMalínský Milan988  3022
5.Roleček PatrikDušek Josef9-45-373232
6.Mokrejš ZbyněkDivíšek Dušan79-98 3142
7.Fiala JosefBalous Milan-5-12-10  0343
8.Roleček PatrikMalínský Milan-88-83-32344
9.Mokrejš ZbyněkDušek Josef855  3054
10.Polívka MarianDivíšek Dušan-58-98-82355
11.Roleček PatrikBalous Milan-10-3-5  0356
12.Mokrejš ZbyněkMalínský Milan4416  3066
13.Polívka MarianDušek Josef64-98 3176
14.Fiala JosefDivíšek Dušan4-538 3186
15.Mokrejš ZbyněkBalous Milan7-3-6-5 1387
16.Polívka MarianMalínský Milan-9335 3197
17.Fiala JosefDušek Josef9188  30107
18.Roleček PatrikDivíšek Dušan-8-9-7  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polívka Marian22Balous Milan40
Fiala Josef31Malínský Milan13
Roleček Patrik12Dušek Josef04
Mokrejš Zbyněk31Divíšek Dušan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Lhoty u PotštejnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:825:30522:533TTC Lhoty u Potštejna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
-9-588103210
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Boháč Milan
Růžička Zdeněk
 
 
349  3020
3.Brát Karel st.Novotný Jiří-3-7-8  0321
4.Kolátor VladimírVavruška Jiří-118-6-8 1322
5.Marinica KamilSedláček Petr ml.510-106 3132
6.Karlík ZdeněkTrnka Jan7-9-8-9 1333
7.Kolátor VladimírNovotný Jiří-11-7-5  0334
8.Marinica KamilVavruška Jiří109-9-10-112335
9.Karlík ZdeněkSedláček Petr ml.8-98-863245
10.Brát Karel st.Trnka Jan-911-10-10 1346
11.Marinica KamilNovotný Jiří7-6-8-2 1347
12.Karlík ZdeněkVavruška Jiří3610  3057
13.Brát Karel st.Sedláček Petr ml.79-19 3167
14.Kolátor VladimírTrnka Jan-12-126-8 1368
15.Karlík ZdeněkNovotný Jiří         
16.Brát Karel st.Vavruška Jiří         
17.Kolátor VladimírSedláček Petr ml.         
18.Marinica KamilTrnka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brát Karel st.12Novotný Jiří30
Kolátor Vladimír03Vavruška Jiří21
Marinica Kamil12Sedláček Petr ml.03
Karlík Zdeněk21Trnka Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra BernarticeVrchní
rozhodčí:
Kruliš Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Bernartice, Bernartice čp. 125, vchod ze strany budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:912:30344:421Jiskra Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Janeček Jaroslav
Budělovský Petr
 
 
885  3010
2.Drož Jan
Bouda Petr
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-311-5-7 1311
3.Kruliš TomášDax Ondřej-6-8-8  0312
4.Kroh PetrSvoboda Jiří-1266-993222
5.Król KrzysztofHardubej Eduard ml.-9-8-6  0323
6.Podivinský MichalVojtíšek Radomír ml.-7-8-8  0324
7.Kroh PetrDax Ondřej-5-55-4 1325
8.Król KrzysztofSvoboda Jiří-10-4-6  0326
9.Podivinský MichalHardubej Eduard ml.-5-6-7  0327
10.Kruliš TomášVojtíšek Radomír ml.-9188 3137
11.Król KrzysztofDax Ondřej-512-8-5 1338
12.Podivinský MichalSvoboda Jiří-7-8-9  0339
13.Kruliš TomášHardubej Eduard ml.5    10  
14.Kroh PetrVojtíšek Radomír ml.         
15.Podivinský MichalDax Ondřej         
16.Kruliš TomášSvoboda Jiří         
17.Kroh PetrHardubej Eduard ml.         
18.Król KrzysztofVojtíšek Radomír ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kruliš Tomáš11Dax Ondřej30
Kroh Petr11Svoboda Jiří21
Król Krzysztof03Hardubej Eduard ml.20
Podivinský Michal03Vojtíšek Radomír ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva MeziměstíVrchní
rozhodčí:
Krejčí Petr
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jaroměř-Josefov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:928:32543:534Sokol Jaroměř-Josefov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Tvrz Jaroslav st.
Mikeš Milan
 
 
Cafourek Jan
Koděra Filip
 
 
-6358 3120
3.Mrozek AndrzejDivecký Filip-8-7-7  0321
4.Havrlant ZdeněkVacek Roman9-3-57-92322
5.Krejčí PetrČenovský David-14-10-6  0323
6.Brzecki PawelPilař Matěj765  3033
7.Havrlant ZdeněkDivecký Filip-6-6-6  0334
8.Krejčí PetrVacek Roman-9-8-3  0335
9.Brzecki PawelČenovský David55-10-733245
10.Mrozek AndrzejPilař Matěj-13868 3155
11.Krejčí PetrDivecký Filip-4-7-8  0356
12.Brzecki PawelVacek Roman865  3066
13.Mrozek AndrzejČenovský David-5-9-9  0367
14.Havrlant ZdeněkPilař Matěj9-899 3177
15.Brzecki PawelDivecký Filip777  3087
16.Mrozek AndrzejVacek Roman-8-5-3  0388
17.Havrlant ZdeněkČenovský David-9-8109-82389
18.Krejčí PetrPilař Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mrozek Andrzej13Divecký Filip31
Havrlant Zdeněk13Vacek Roman31
Krejčí Petr03Čenovský David31
Brzecki Pawel40Pilař Matěj03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NáchodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:918:31418:471TJ Náchod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
-755-453210
2.Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Ulrich Radek
 
 
-10289 3120
3.Malík TomášStefanu Michal-14-9-10  0321
4.Bartoš PetrBárta Pavel-9-9-7  0322
5.Myšák LuděkKostelecký Jan-7-9-4  0323
6.Jakubec MartinMarx Jan385  3033
7.Bartoš PetrStefanu Michal-6-6-1  0334
8.Myšák LuděkBárta Pavel-3-1-5  0335
9.Jakubec MartinKostelecký Jan-710-7-7 1336
10.Malík TomášMarx Jan57-63 3146
11.Myšák LuděkStefanu Michal-1610-99-92347
12.Jakubec MartinBárta Pavel769  3057
13.Malík TomášKostelecký Jan-8-7-7  0358
14.Bartoš PetrMarx Jan-8-2-4  0359
15.Jakubec MartinStefanu Michal         
16.Malík TomášBárta Pavel         
17.Bartoš PetrKostelecký Jan         
18.Myšák LuděkMarx Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malík Tomáš12Stefanu Michal30
Bartoš Petr03Bárta Pavel21
Myšák Luděk03Kostelecký Jan30
Jakubec Martin21Marx Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ČastoloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:31540:556nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Milan
Šimo Vladimír
 
 
Horský Jindřich
Vaktor Ivan
 
 
11-7-4-11 1301
2.Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
653  3011
3.Rozínková KateřinaPodolský Milan6-638 3121
4.Viesner VojtěchBeneš Martin-12310-7-82322
5.Málek Jiří nejml.Šichan Radek-8-6-4  0323
6.Sedloňová AnetaJíra Milan-7886 3133
7.Viesner VojtěchPodolský Milan-5-5-4  0334
8.Málek Jiří nejml.Beneš Martin-4-1-6  0335
9.Sedloňová AnetaŠichan Radek65-108 3145
10.Rozínková KateřinaJíra Milan1156  3055
11.Málek Jiří nejml.Podolský Milan-7-6-10  0356
12.Sedloňová AnetaBeneš Martin11-453 3166
13.Rozínková KateřinaŠichan Radek7127  3076
14.Viesner VojtěchJíra Milan-2-4-5  0377
15.Sedloňová AnetaPodolský Milan546  3087
16.Rozínková KateřinaBeneš Martin8911  3097
17.Viesner VojtěchŠichan Radek-6-6-8  0398
18.Málek Jiří nejml.Jíra Milan-6-11-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rozínková Kateřina40Podolský Milan22
Viesner Vojtěch04Beneš Martin22
Málek Jiří nejml.04Šichan Radek22
Sedloňová Aneta40Jíra Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sparta ÚpiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník VamberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul., Úpice - SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:932:33605:614Baník Vamberk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
Mareček Vladislav
Pecka Miloslav
 
 
984  3010
2.Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
Urban Jan
Přáda Jaroslav
 
 
1166  3020
3.Smékal LubomírJakubec Jan-7-58-8 1321
4.Oláh JanVrkoslav Martin-7-8-5  0322
5.Kocián LiborMacháček Michal126-07 3132
6.Brát MarekPodolka Jan938  3042
7.Oláh JanJakubec Jan-9-95-4 1343
8.Kocián LiborVrkoslav Martin-135-11-8 1344
9.Brát MarekMacháček Michal6-869 3154
10.Smékal LubomírPodolka Jan-6910-6-92355
11.Kocián LiborJakubec Jan-8-124943265
12.Brát MarekVrkoslav Martin5-6-6-14 1366
13.Smékal LubomírMacháček Michal410-49 3176
14.Oláh JanPodolka Jan10-896 3186
15.Brát MarekJakubec Jan-6-8-6  0387
16.Smékal LubomírVrkoslav Martin-4-8-6  0388
17.Oláh JanMacháček Michal8-59-9-122389
18.Kocián LiborPodolka Jan12    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smékal Lubomír13Jakubec Jan31
Oláh Jan13Vrkoslav Martin40
Kocián Libor21Macháček Michal13
Brát Marek22Podolka Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LibchyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchodská 18, Trutnov 3, Poříčí, zadní vchod základní školy, hlavní vchod do halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34609:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
655  3010
2.Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
Pisár Petr
Knor Václav
 
 
-6-8-4  0311
3.Tuček DušanDucháč Radek-7913-8-72312
4.Vašíček KarelJanko Lukáš-7-9-9  0313
5.Hladík MichalMatouš Pavel-5-79793223
6.Tuček AdamMach Milan st.13-616 3133
7.Vašíček KarelDucháč Radek-7-7-8  0334
8.Hladík MichalJanko Lukáš5-8-6-6 1335
9.Tuček AdamMatouš Pavel12105  3045
10.Tuček DušanMach Milan st.9-757 3155
11.Hladík MichalDucháč Radek-79-7-6 1356
12.Tuček AdamJanko Lukáš6-7910 3166
13.Tuček DušanMatouš Pavel-5-891283276
14.Vašíček KarelMach Milan st.-39-1110-102377
15.Tuček AdamDucháč Radek944  3087
16.Tuček DušanJanko Lukáš8106  3097
17.Vašíček KarelMatouš Pavel-7-5-7  0398
18.Hladík MichalMach Milan st.-7-3-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tuček Dušan31Ducháč Radek31
Vašíček Karel04Janko Lukáš22
Hladík Michal13Matouš Pavel13
Tuček Adam40Mach Milan st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ŽelezniceVrchní
rozhodčí:
Tajčová Zdena
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽelezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:32392:476TJ Dvůr Králové n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
Čech Pavel
Štepka Miroslav
 
 
9-9-69-32301
2.Cír Radek
Kos Zdeněk
 
 
Přibík Jan
Lédl Jiří
 
 
10911  3011
3.Kalousek JaroslavKrýza Luděk-6-5-5  0312
4.Stránská AnnaJež Rostislav-9-7-6  0313
5.Frýba ZdeněkŠulc Petr-6-5-8  0314
6.Horák KarelKléma Jan569  3024
7.Rohlíček JanKrýza Luděk-1079-673234
8.Frýba ZdeněkJež Rostislav-7-7-7  0335
9.Horák KarelŠulc Petr5614  3045
10.Kalousek JaroslavKléma Jan-5-67-8 1346
11.Frýba ZdeněkKrýza Luděk-5-9-5  0347
12.Horák KarelJež Rostislav-8-8-9  0348
13.Kalousek JaroslavŠulc Petr-6-7-5  0349
14.Rohlíček JanKléma Jan-9-8-9  03410
15.Horák KarelKrýza Luděk         
16.Kalousek JaroslavJež Rostislav         
17.Rohlíček JanŠulc Petr         
18.Frýba ZdeněkKléma Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalousek Jaroslav03Krýza Luděk21
Stránská Anna01Jež Rostislav30
Frýba Zdeněk03Šulc Petr21
Horák Karel21Kléma Jan21
Rohlíček Jan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NemyčevesVrchní
rozhodčí:
Trč Roman ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Janské LázněRozhodčí:Trč Roman st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nemyčeves 140, u kostelaRozhodčí:Trč Roman ml.
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:29625:592Sokol Nemyčeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Birnbaum Erik
Šulc Ladislav
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
986  3010
2.Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
52-97 3120
3.Kazda PetrToth Vlastimil99-6-4-52321
4.Trč TomášHnik Ondřej-7-6-15  0322
5.Ornst JanNývlt Ladislav5-10510 3132
6.Trč Roman ml.Klouček Pavel-88-9-8 1333
7.Trč TomášToth Vlastimil-8-6-9  0334
8.Ornst JanHnik Ondřej9-88-773244
9.Trč Roman ml.Nývlt Ladislav6105  3054
10.Kazda PetrKlouček Pavel-10-134493264
11.Ornst JanToth Vlastimil7410  3074
12.Trč Roman ml.Hnik Ondřej-2-8-4  0375
13.Kazda PetrNývlt Ladislav6-71011 3185
14.Trč TomášKlouček Pavel7-1111-1133295
15.Trč Roman ml.Toth Vlastimil12-6-116-92396
16.Kazda PetrHnik Ondřej-698-6632106
17.Trč TomášNývlt Ladislav1367  30  
18.Ornst JanKlouček Pavel778  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kazda Petr31Toth Vlastimil31
Trč Tomáš12Hnik Ondřej22
Ornst Jan30Nývlt Ladislav03
Trč Roman ml.13Klouček Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ -Slavia Hradec Králové EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16471:384DTJ -Slavia Hradec Králové E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
Hlaváček Jaromír
Jaroš Antonín
 
 
43-68 3110
2.Hrbek Jiří
Spiegl Richard
 
 
Mráz Roman
Havelka Marek
 
 
6-4-3-7 1311
3.Kubíček PavelVitvar Roman-6-59-4 1312
4.Paclík JiříHorák Jaroslav-310-51053222
5.Daněk RomanBrázda Martin7107  3032
6.Píše PavelMatěásko Jiří558  3042
7.Paclík JiříVitvar Roman-5-691093252
8.Daněk RomanHorák Jaroslav-1010-7-8 1353
9.Píše PavelBrázda Martin77-103 3163
10.Kubíček PavelMatěásko Jiří642  3073
11.Daněk RomanVitvar Roman73-138 3183
12.Píše PavelHorák JaroslavWO    3093
13.Kubíček PavelBrázda Martin5510  30103
14.Paclík JiříMatěásko Jiří         
15.Píše PavelVitvar Roman         
16.Kubíček PavelHorák Jaroslav         
17.Paclík JiříBrázda Martin         
18.Daněk RomanMatěásko Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíček Pavel21Vitvar Roman12
Paclík Jiří20Horák Jaroslav11
Daněk Roman21Brázda Martin03
Píše Pavel20Matěásko Jiří02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18511:419Sokol PP Hradec Králové 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
-7969 3110
2.Loudín Přemysl
Fuka Martin
 
 
Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
-6-75-9 1311
3.Kačer RadekJirásek Milan-10-12-7  0312
4.Sazimová TerezieKašpar Petr677  3022
5.Kozáková TerezaRejha Jan912-64 3132
6.Mynář MarianHlava Martin428  3042
7.Sazimová TerezieJirásek Milan-96-9-7 1343
8.Kozáková TerezaKašpar Petr5-666 3153
9.Mynář MarianRejha Jan6-9-8-7 1354
10.Kačer RadekHlava Martin971  3064
11.Kozáková TerezaJirásek Milan106-5-7103274
12.Mynář MarianKašpar Petr551  3084
13.Kačer RadekRejha Jan9-10410 3194
14.Sazimová TerezieHlava Martin6106  30104
15.Mynář MarianJirásek Milan         
16.Kačer RadekKašpar Petr         
17.Sazimová TerezieRejha Jan         
18.Kozáková TerezaHlava Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačer Radek21Jirásek Milan21
Sazimová Terezie21Kašpar Petr03
Kozáková Tereza30Rejha Jan12
Mynář Marian21Hlava Martin03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová Paka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Salamandr Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ Nová Paka - tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:920:31455:512TTC Salamandr Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
6-9-7-5 1301
2.Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
Seidl Josef
Přichystal Jiří
 
 
9-10812 3111
3.Fišar TomášHampl Michal9810  3021
4.Grof LukášKollár Štěpán-9-19811-132322
5.Růžek RomanŠvorc Jan6-3-2-6 1323
6.Sochor MartinMalý Tomáš-10-9-4  0324
7.Grof LukášHampl Michal-10399 3134
8.Růžek RomanKollár Štěpán-4-7-6  0335
9.Sochor MartinŠvorc Jan-5-6-9  0336
10.Fišar TomášMalý Tomáš-103-10663246
11.Růžek RomanHampl Michal-374-9-62347
12.Sochor MartinKollár Štěpán-4-7-11  0348
13.Fišar Tomᚊvorc Jan7-49-7-52349
14.Grof LukášMalý Tomáš7-13   11  
15.Sochor MartinHampl Michal         
16.Fišar TomášKollár Štěpán         
17.Grof Lukᚊvorc Jan         
18.Růžek RomanMalý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišar Tomáš21Hampl Michal12
Grof Lukáš11Kollár Štěpán30
Růžek Roman03Švorc Jan30
Sochor Martin03Malý Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Hostinné CVrchní
rozhodčí:
Drahotský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:834:28584:520Tatran Hostinné C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Pilař JanDufek Lukáš3-5-3-4 1312
4.Sixta DanielNovák Jiří989  3022
5.Drahotský TomášBohdanecký Petr635  3032
6.Bartoš Petr st.Částka David566  3042
7.Sixta DanielDufek Lukáš3-5-10-8 1343
8.Drahotský TomášNovák Jiří-99-6-6 1344
9.Bartoš Petr st.Bohdanecký Petr765  3054
10.Pilař JanČástka David-97-85-92355
11.Drahotský TomášDufek Lukáš15-9-58-82356
12.Bartoš Petr st.Novák Jiří5-662 3166
13.Pilař JanBohdanecký Petr678  3076
14.Sixta DanielČástka David2-982 3186
15.Bartoš Petr st.Dufek Lukáš-9-8-10  0387
16.Pilař JanNovák Jiří-8-11-5  0388
17.Sixta DanielBohdanecký Petr184  3098
18.Drahotský TomášČástka David7-810  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilař Jan13Dufek Lukáš40
Sixta Daniel31Novák Jiří22
Drahotský Tomáš12Bohdanecký Petr04
Bartoš Petr st.31Částka David12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery CVrchní
rozhodčí:
Hrbek Martin
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nemyčeves BRozhodčí:Kašpar David
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Šimek Karel
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
10:50Rozhodčí:Souček Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14480:416Sokol Stěžery C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krucký Rudolf
Řípa Vladimír
 
 
Ort Josef
Rulec Jakub
 
 
2-1157 3110
2.Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
17128  3020
3.Hrbek MartinVeselý František999  3030
4.Šimek KarelPažout Radek4-4-6-7 1331
5.Kašpar DavidBrett Ondřej-910119 3141
6.Souček MartinHlawatschke Aleš984  3051
7.Šimek KarelVeselý František-6-10-6  0352
8.Kašpar DavidPažout Radek-128-10-7 1353
9.Souček MartinBrett Ondřej9-498 3163
10.Hrbek MartinHlawatschke Aleš-9346 3173
11.Kašpar DavidVeselý František9912  3083
12.Souček MartinPažout Radek-61396 3193
13.Hrbek MartinBrett Ondřej773  30103
14.Šimek KarelHlawatschke Aleš-5-8-6  03  
15.Souček MartinVeselý František-91096 31  
16.Hrbek MartinPažout Radek-9-8-6  03  
17.Šimek KarelBrett Ondřej         
18.Kašpar DavidHlawatschke Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrbek Martin30Veselý František12
Šimek Karel02Pažout Radek21
Kašpar David21Brett Ondřej03
Souček Martin30Hlawatschke Aleš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Rákosník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Jičín BRozhodčí:Ludvík Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Malšovice, Úprkova 31,Hradec Králové, konečná trolejbusu č.7,vedle restaurace \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U Čechů\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 08:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:433:18513:428KPST Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
Váňa Miroslav
Loudín Petr
 
 
99-8-7-122301
2.Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
Zrcek Miroslav
Krejčí Milan
 
 
6-986 3111
3.Pospíšil PavelSoukup Jiří-7-12-9  0312
4.Ludvík IvanFejtek Petr st.95-6-8-32313
5.Rákosník VladimírHarcuba Pavel-44513 3123
6.Cibor PavelForgáč Adam126  3033
7.Ludvík IvanSoukup Jiří10-10-9973243
8.Rákosník VladimírFejtek Petr st.-8-678-92344
9.Cibor PavelHarcuba Pavel34-87 3154
10.Pospíšil PavelForgáč Adam559  3064
11.Rákosník VladimírSoukup Jiří889  3074
12.Cibor PavelFejtek Petr st.997  3084
13.Pospíšil PavelHarcuba Pavel103-93 3194
14.Ludvík IvanForgáč Adam         
15.Cibor PavelSoukup Jiří         
16.Pospíšil PavelFejtek Petr st.         
17.Ludvík IvanHarcuba Pavel         
18.Rákosník VladimírForgáč Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Pavel21Soukup Jiří12
Ludvík Ivan11Fejtek Petr st.21
Rákosník Vladimír21Harcuba Pavel03
Cibor Pavel30Forgáč Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25602:550Sokol PP Hradec Králové 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Martin
Tichý Jiří
 
 
Šembera Karel
Holman Martin
 
 
87-6-9-112301
2.Holub Zdeněk
Zatřepálek Michal
 
 
Brant Pavel
Ulrich Radek
 
 
-14-1212973211
3.Hušek AdamSkřivan Jaroslav469  3021
4.Bohdanecký JakubKycelt Martin987  3031
5.Klír JiříKycelt Petr-7-741093241
6.Bláha PetrJiřička Josef55-713 3151
7.Bohdanecký JakubSkřivan Jaroslav-98-8-8 1352
8.Klír JiříKycelt Martin-7-9-9  0353
9.Bláha PetrKycelt Petr-611-89-82354
10.Hušek AdamJiřička Josef3-988 3164
11.Klír JiříSkřivan Jaroslav-6-9-3  0365
12.Bláha PetrKycelt Martin9311  3075
13.Hušek AdamKycelt Petr846  3085
14.Bohdanecký JakubJiřička Josef-8-8-6  0386
15.Bláha PetrSkřivan Jaroslav4-10810 3196
16.Hušek AdamKycelt Martin598  30106
17.Bohdanecký JakubKycelt Petr         
18.Klír JiříJiřička Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hušek Adam40Skřivan Jaroslav22
Bohdanecký Jakub12Kycelt Martin13
Klír Jiří12Kycelt Petr12
Bláha Petr31Jiřička Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. třídy, sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Nový BydžovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:25574:559DTJ-Slavia Hradec Králové F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Jiří
Cír Libor
 
 
Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
-5-12-5  0301
2.Havel Václav
Fojtík Jiří
 
 
Polášek Milan
Štepka Miroslav
 
 
-7-6-5  0302
3.Mates MichalVízek Martin697  3012
4.Kolman IvoJurička Stanislav st.910-58 3122
5.Chládek MartinVlášek Vladimír-9-8-6  0323
6.Pozník DavidMrázek Vladimír1287  3033
7.Kolman IvoVízek Martin9-8-9-10 1334
8.Chládek MartinJurička Stanislav st.89-510 3144
9.Pozník DavidVlášek Vladimír39-84 3154
10.Mates MichalMrázek Vladimír788  3064
11.Chládek MartinVízek Martin798  3074
12.Pozník DavidJurička Stanislav st.599  3084
13.Mates MichalVlášek Vladimír-58-67-72385
14.Kolman IvoMrázek Vladimír-89-9-8 1386
15.Pozník DavidVízek Martin873  3096
16.Mates MichalJurička Stanislav st.-10-510-9 1397
17.Kolman IvoVlášek Vladimír89-512 31107
18.Chládek MartinMrázek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mates Michal22Vízek Martin13
Kolman Ivo22Jurička Stanislav st.13
Chládek Martin21Vlášek Vladimír22
Pozník David40Mrázek Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová PakaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ Nová Paka - tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33506:543DTJ-Slavia Hradec Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Tkáč Jan
 
 
Januška Pavel
Tesárek Jiří
 
 
WO    0301
2.Valenta Petr
Topol Martin
 
 
Januška Václav
Hraba Milan
 
 
34-76 3111
3.Šmidrkal JanŠumpík Viktor4-10107 3121
4.Luňák MichalObrdlík Štěpán-3-5-9  0322
5.Knap LukášMrázek Jiří-11-975-72323
6.Kazda VojtěchTrojan Luděk549  3033
7.Luňák MichalŠumpík Viktor8-89-7-112334
8.Knap LukášObrdlík Štěpán-11-89-9 1335
9.Kazda VojtěchMrázek Jiří47-138 3145
10.Šmidrkal JanTrojan Luděk-5-8-6  0346
11.Knap Lukᚊumpík Viktor88-10-7-32347
12.Kazda VojtěchObrdlík Štěpán712-5-9-132348
13.Šmidrkal JanMrázek Jiří-9-7-10  0349
14.Luňák MichalTrojan Luděk8-117-11-723410
15.Kazda VojtěchŠumpík Viktor-91113  21  
16.Šmidrkal JanObrdlík Štěpán         
17.Luňák MichalMrázek Jiří         
18.Knap LukášTrojan Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šmidrkal Jan12Šumpík Viktor21
Luňák Michal03Obrdlík Štěpán30
Knap Lukáš03Mrázek Jiří21
Kazda Vojtěch21Trojan Luděk21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:431:16460:352TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
Kirnig Jan
Nekola Tomáš st.
 
 
784  3010
2.Legát Lukáš
Chalupa Josef
 
 
Šimon Vratislav
Adámek Zdeněk
 
 
-6-5-6  0311
3.Vitvar RomanKačer Radek-81251 3121
4.Hauschwitz PavelČepelka Jan453  3031
5.Studecký IvanJakubský Filip327  3041
6.Brázda AdamSkákal Martin76-9-7-102342
7.Hauschwitz PavelKačer Radek-11354 3152
8.Studecký IvanČepelka Jan362  3062
9.Brázda AdamJakubský Filip83-86 3172
10.Vitvar RomanSkákal Martin-3-9-8  0373
11.Studecký IvanKačer Radek469  3083
12.Brázda AdamČepelka Jan7-6-87-72384
13.Vitvar RomanJakubský Filip9-598 3194
14.Hauschwitz PavelSkákal Martin         
15.Brázda AdamKačer Radek         
16.Vitvar RomanČepelka Jan         
17.Hauschwitz PavelJakubský Filip         
18.Studecký IvanSkákal Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vitvar Roman21Kačer Radek03
Hauschwitz Pavel20Čepelka Jan12
Studecký Ivan30Jakubský Filip03
Brázda Adam12Skákal Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601, Sportovní areál Jičín (vchod zepředu), herna v 1. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38623:658Baník Rtyně v Podkrk. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírek Lubomír
Raček Jan
 
 
Kříšťan Jiří
Polák Jiří
 
 
-86-7-10 1301
2.Štros Jan
Brauner Josef
 
 
Holan Josef
Šulc Martin
 
 
76-5-8-92302
3.Červenka JanKoblížek Michal610-612 3112
4.Roček Milan ml.Koblížek Martin-5-4-9  0313
5.Sebera PetrKoblížek Oldřich7-911-1263223
6.Kříž Milan ml.Valta Martin6117  3033
7.Roček Milan ml.Koblížek Michal9-3147 3143
8.Sebera PetrKoblížek Martin-5-6-5  0344
9.Kříž Milan ml.Koblížek Oldřich-9-9-6  0345
10.Červenka JanValta Martin-10-96593255
11.Sebera PetrKoblížek Michal83-711 3165
12.Kříž Milan ml.Koblížek Martin-8-5-7  0366
13.Červenka JanKoblížek Oldřich-14-56-7 1367
14.Roček Milan ml.Valta Martin-8871 3177
15.Kříž Milan ml.Koblížek Michal9104  3087
16.Červenka JanKoblížek Martin-6-6-8  0388
17.Roček Milan ml.Koblížek Oldřich-77-4-6 1389
18.Sebera PetrValta Martin-710-7-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Červenka Jan22Koblížek Michal04
Roček Milan ml.22Koblížek Martin40
Sebera Petr22Koblížek Oldřich31
Kříž Milan ml.22Valta Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Krutský Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk. BRozhodčí:Krtička Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará Paka, tělocvična ZŠRozhodčí:Budina Martin
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33658:628nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Miroslav
Šprungl Jan
 
 
Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
89-7-833210
2.Šturc Jaroslav
Frühauf Jindřich
 
 
Hrdlička Pavel
Kuthan Jiří
 
 
10-4-87-102311
3.Vajgl PavelKubeček Vojtěch-14-958-72312
4.Kohout PavelValčík Roman611-87 3122
5.Dlabola PetrMartin Petr-9-478-92323
6.Šajner LubomírKábrt Vratislav-71-13-10 1324
7.Kohout PavelKubeček Vojtěch9-6-4-4 1325
8.Dlabola PetrValčík Roman5-555 3135
9.Šajner LubomírMartin Petr10-895 3145
10.Vajgl PavelKábrt Vratislav6-5611 3155
11.Dlabola PetrKubeček Vojtěch3-8-4-6 1356
12.Šajner LubomírValčík Roman967  3066
13.Vajgl PavelMartin Petr7103  3076
14.Kohout PavelKábrt Vratislav7-5-3-11 1377
15.Šajner LubomírKubeček Vojtěch-6-6-7  0378
16.Vajgl PavelValčík Roman483  3088
17.Kohout PavelMartin Petr-7-66-5 1389
18.Dlabola PetrKábrt Vratislav549  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vajgl Pavel31Kubeček Vojtěch40
Kohout Pavel13Valčík Roman04
Dlabola Petr22Martin Petr22
Šajner Lubomír22Kábrt Vratislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
Slavík Jan
HOSTUJÍCÍ:Slovan BroumovRozhodčí:Souček Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Hrbek Martin
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Rákosník Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:32493:536Slovan Broumov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dejmková Eliška
Navrátil Jan
 
 
Karmazín Pavel
Navrátil Tomáš
 
 
6-8-8-8 1301
2.Janoušek Zdeněk
Vinický Stanislav
 
 
Fencl Petr
Skusil Josef
 
 
-75-8-3 1302
3.Rákosník JosefGombarčík Karel ml.-5-8913-62303
4.Hrbek MartinVodal Vladimír-15-8-8  0304
5.Souček MartinDražinovský Tomáš-9-969-112305
6.Slavík JanČepelka Jan97-56 3115
7.Hrbek MartinGombarčík Karel ml.-3-4-5  0316
8.Souček MartinVodal Vladimír-548-7-112317
9.Slavík JanDražinovský Tomáš84-68 3127
10.Rákosník JosefČepelka Jan799  3037
11.Souček MartinGombarčík Karel ml.-2-11-8  0338
12.Slavík JanVodal Vladimír6311  3048
13.Rákosník JosefDražinovský Tomáš8-7-9-6 1349
14.Hrbek MartinČepelka Jan7-9-48-1123410
15.Slavík JanGombarčík Karel ml.-8-107-8 13  
16.Rákosník JosefVodal Vladimír6-56-6932  
17.Hrbek MartinDražinovský Tomáš         
18.Souček MartinČepelka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rákosník Josef12Gombarčík Karel ml.30
Hrbek Martin03Vodal Vladimír21
Souček Martin03Dražinovský Tomáš21
Slavík Jan30Čepelka Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město n.M.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:11348:263TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Koloc Jaroslav
 
 
Balcar Jaromír
Slobodzian Jakub
 
 
-7-9-7  0301
2.Luka Václav
Pleticha Vladimír
 
 
Kunst Břetislav
Elstner Lukáš
 
 
-7-8-7  0302
3.Malík KarelŠrůtek Milan-7664 3112
4.Brůna PetrKoukola Jaromír-9653 3122
5.Kubrt MartinZmátlo Jan673  3032
6.Ježek RobertPtáček Antonín46-84 3142
7.Brůna PetrŠrůtek Milan8510  3052
8.Kubrt MartinKoukola Jaromír1065  3062
9.Ježek RobertZmátlo Jan787  3072
10.Malík TomášPtáček Antonín-73-53103282
11.Kubrt MartinŠrůtek Milan6710  3082
12.Ježek RobertKoukola Jaromír         
13.Malík TomášZmátlo Jan         
14.Brůna PetrPtáček Antonín         
15.Ježek RobertŠrůtek Milan         
16.Malík TomášKoukola Jaromír         
17.Brůna PetrZmátlo Jan         
18.Kubrt MartinPtáček Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malík Karel10Šrůtek Milan02
Brůna Petr20Koukola Jaromír02
Kubrt Martin20Zmátlo Jan02
Ježek Robert20Ptáček Antonín02
Malík Tomáš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran HostinnéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:97:27241:360Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Kyncl Jiří
 
 
Bulvas Vladislav
Přibáň Václav
 
 
594  3010
2.Wagner Jaroslav ml.
Pospíšil Libor
 
 
Matouš Karel
Štych Marek
 
 
5109  3020
3.Bošelová AnnaČápová Lenka-5-2-3  0321
4.Cilerová EvaHamzová Klárka-2-5-7  0322
5.Schreierová RenátaMěšťanová Petra-9-7-6  0323
6.Cilerová EvaČápová Lenka-5-3-6  0324
7.Bošelová AnnaMěšťanová Petra-5-611-3 1325
8.Schreierová RenátaHamzová Klárka-9-19-9  0326
9.Cilerová EvaMěšťanová Petra-8-3-6  0327
10.Schreierová RenátaČápová Lenka-7-7-2  0328
11.Bošelová AnnaHamzová Klárka-7-6-4  0329

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bošelová Anna03Čápová Lenka30
Cilerová Eva03Hamzová Klárka30
Schreierová Renáta03Měšťanová Petra30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3351:226Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horsák Oldřich
Durdis Petr st.
 
 
Hájek Zdeněk
Kohout Josef
 
 
7-385 3110
2.Veselý Pavel
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
Čermák Antonín
Mucha Lubomír
 
 
886  3020
3.Čápová LenkaJílková Vanesa7-6611 3130
4.Hamzová KlárkaLaubová Žaneta769  3040
5.Měšťanová PetraSedláčková Karla493  3050
6.Hamzová KlárkaJílková Vanesa545  3060
7.Čápová LenkaSedláčková Karla745  3070
8.Měšťanová PetraLaubová Žaneta8-1097 3180
9.Hamzová KlárkaSedláčková Karla824  3090
10.Měšťanová PetraJílková Vanesa587  30100
11.Čápová LenkaLaubová Žaneta7810  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čápová Lenka20Jílková Vanesa03
Hamzová Klárka30Laubová Žaneta02
Měšťanová Petra30Sedláčková Karla03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran HostinnéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MSH HostinnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:621:24410:427Tatran Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
Heilek Miroslav
Niedermertl Zdeněk
 
 
-9-67-5 1301
2.Macoun Vlastimil
Durdis Petr ml.
 
 
Heilek Milan
Šlapáček Martin
 
 
4-9-10-8 1302
3.Sedláčková KarlaBošelová Anna-5-7-3  0303
4.Jílková VanesaCilerová Eva11-12-9873213
5.Laubová ŽanetaSchreierová Renáta-81495 3123
6.Jílková VanesaBošelová Anna768  3033
7.Sedláčková KarlaSchreierová Renáta-3-137-52334
8.Laubová ŽanetaCilerová Eva86-86 3144
9.Jílková VanesaSchreierová Renáta-897-973254
10.Laubová ŽanetaBošelová Anna-98-79-122355
11.Sedláčková KarlaCilerová Eva-8-5-6  0356

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláčková Karla03Bošelová Anna21
Jílková Vanesa30Cilerová Eva12
Laubová Žaneta21Schreierová Renáta12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Sokolovna Chlumec nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:616:19290:292Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Francová LucieBeránková Romana862  3021
4.Dosedělová MarcelaKorcová Eva3116  3031
5.Kyceltová PetraVoženílková Alena-6-6-7  0332
6.Dosedělová MarcelaBeránková Romana-9-8-9  0333
7.Francová LucieVoženílková Alena343  3043
8.Kyceltová PetraKorcová Eva-6-5-3  0344
9.Dosedělová MarcelaVoženílková Alena-7-84-6 1345
10.Kyceltová PetraBeránková Romana-6-5-6  0346
11.Francová LucieKorcová Eva4-358 3156

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Francová Lucie30Beránková Romana21
Dosedělová Marcela12Korcová Eva12
Kyceltová Petra03Voženílková Alena21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva TrutnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Chlumec nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:622:23 Lokomotiva Trutnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Fischer Jiří
 
 
Stehlík Jan st.
Nový Oto
 
 
788  3010
2.Čihák Josef st.
Sixta Jaroslav
 
 
Landa Miloslav
Lev Leoš
 
 
-91058 3120
3.Beránková RomanaHolá Natálie     0321
4.Korcová EvaKalášková Lenka     2322
5.Voženílková AlenaMatějíčková Kristýna     1323
6.Korcová EvaHolá Natálie     3133
7.Beránková RomanaMatějíčková Kristýna     3143
8.Voženílková AlenaKalášková Lenka     2344
9.Korcová EvaMatějíčková Kristýna     0345
10.Voženílková AlenaHolá Natálie     3255
11.Beránková RomanaKalášková Lenka     2356

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beránková Romana12Holá Natálie12
Korcová Eva12Kalášková Lenka30
Voženílková Alena12Matějíčková Kristýna21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva TrutnovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Chlumec nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 13:00 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:520:16346:314Lokomotiva Trutnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Kalášková LenkaKosinová Vladimíra373  3021
4.Holá NatálieDosedělová Marcela486  3031
5.Matějíčková KristýnaFrancová Lucie-3-6-9  0332
6.Holá NatálieKosinová Vladimíra4410  3042
7.Kalášková LenkaFrancová Lucie-9-6-7  0343
8.Matějíčková KristýnaDosedělová Marcela-8-10-9  0344
9.Holá NatálieFrancová Lucie8-6135 3154
10.Matějíčková KristýnaKosinová Vladimíra-88-911-92355
11.Kalášková LenkaDosedělová Marcela669  3065

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalášková Lenka21Kosinová Vladimíra12
Holá Natálie30Dosedělová Marcela12
Matějíčková Kristýna03Francová Lucie21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Montas Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České MeziříčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 581, 500 04 Hradec Králové - Kukleny, Sokolovna TJ MontasRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6403:257Montas Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Langrová DanaVaněčková Jana5-8710 3121
4.Vaňková ZdenaBorecká Kateřina747  3031
5.Aubusová GabrielaMrštinová Klára455  3041
6.Vaňková ZdenaVaněčková Jana1153  3051
7.Langrová DanaMrštinová Klára-10787 3161
8.Aubusová GabrielaBorecká Kateřina535  3071
9.Dufková EvaMrštinová Klára398  3081
10.Aubusová GabrielaVaněčková Jana137  3091
11.Langrová DanaBorecká Kateřina477  30101

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Langrová Dana30Vaněčková Jana03
Vaňková Zdena20Borecká Kateřina03
Aubusová Gabriela30Mrštinová Klára03
Dufková Eva10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Borecká Kateřina
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:Mušák Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala Montasu Hradec KrálovéRozhodčí:Kadeřávek Josef
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Vilímek Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:426:17412:374Sokol České Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
Petera Petr
Paukner Milan
 
 
959  3010
2.Kotrbatý Petr
Čížek Pavel
 
 
Lachout Pavel
Zelenka Jiří
 
 
588  3020
3.Vaněčková JanaTučková Adéla754  3030
4.Borecká KateřinaDospělová Michaela-5-6-8  0331
5.Mrštinová KláraFišerová Michaela2-9-111173241
6.Borecká KateřinaTučková Adéla-678-8-72342
7.Vaněčková JanaFišerová Michaela577  3052
8.Mrštinová KláraDospělová Michaela-810-10-5 1353
9.Borecká KateřinaFišerová Michaela815-68 3163
10.Mrštinová KláraTučková Adéla-459-563273
11.Vaněčková JanaDospělová Michaela4-7-45-82374

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaněčková Jana21Tučková Adéla12
Borecká Kateřina12Dospělová Michaela30
Mrštinová Klára21Fišerová Michaela03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Montas Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 581, 500 04 Hradec Králové - Kukleny, Sokolovna TJ MontasRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2015 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:911:29310:421Montas Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartůněk Petr
Freisleben Zdeněk
 
 
Neužil Pavel
Lesák Jakub
 
 
7-4-4-7 1301
2.Selement Jaroslav
Macháček Pavel st.
 
 
Kovář Jan
Kovář Jaroslav
 
 
-8-69793211
3.Dospělová MichaelaAubusová Gabriela-5-6-6  0312
4.Fišerová MichaelaVaňková Zdena-7-119-5 1313
5.Tučková AdélaLangrová Dana458  3023
6.Fišerová MichaelaAubusová Gabriela-4-4-7  0324
7.Dospělová MichaelaLangrová Dana-10-10-5  0325
8.Tučková AdélaDufková Eva-3-9-3  0326
9.Fišerová MichaelaLangrová Dana-3-88-6 1327
10.Tučková AdélaAubusová Gabriela-614-4-4 1328
11.Dospělová MichaelaDufková Eva12-15-2-9 1329

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dospělová Michaela03Aubusová Gabriela30
Fišerová Michaela03Vaňková Zdena10
Tučková Adéla12Langrová Dana21
   Dufková Eva20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IV, herna v podkrovíRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:325:12377:304Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Steiner Petr
 
 
Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
8-109-893210
2.Silavecký Ladislav
Dlouhý Jiří
 
 
Eisenreich Jindřich ml.
Hořejší Miroslav
 
 
-410109 3120
3.Kycelt JakubMasopustová Klára-6-8-7  0321
4.Kyceltová PetraFišerová Michaela547  3031
5.Štěrbová KateřinaZoubková Adéla722  3041
6.Kyceltová PetraMasopustová Klára9-6-7-9 1342
7.Kycelt JakubZoubková Adéla653  3052
8.Štěrbová KateřinaFišerová Michaela1096  3062
9.Kyceltová PetraZoubková Adéla416  3072
10.Štěrbová KateřinaMasopustová Klára-9-15-10  0373
11.Kycelt JakubFišerová Michaela995  3083

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kycelt Jakub21Masopustová Klára30
Kyceltová Petra21Fišerová Michaela03
Štěrbová Kateřina21Zoubková Adéla03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
Fejtek Petr st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chlumec nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4369:207TJ Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Fejtek Petr ml.Balcar Matěj716  3030
4.Vraštil TomášPancák Ondřej635  3040
5.Kašík MartinMasopustová Lucie137  3050
6.Vraštil TomášBalcar Matěj258  3060
7.Fejtek Petr ml.Masopustová Lucie211  3070
8.Kašík MartinPancák Ondřej38-94 3180
9.Vraštil TomášMasopustová Lucie254  3090
10.Kašík MartinBalcar Matěj10105  30100
11.Fejtek Petr ml.Pancák Ondřej572  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fejtek Petr ml.20Balcar Matěj03
Vraštil Tomáš30Pancák Ondřej02
Kašík Martin30Masopustová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chlumec n.C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IV, herna v podkrovíRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
14:50Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:524:16388:334Sokol Chlumec n.C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palla Přemysl
Leder Jiří
 
 
Čihák Milan
Vacek Miroslav
 
 
-5-8-4  0301
2.Mohr Tomáš
Povolný Aleš
 
 
Pokorný Petr
Herštus Michal
 
 
575  3011
3.Kycelt JakubVraštil Tomáš4710  3021
4.Kyceltová PetraFejtek Petr ml.888  3031
5.Štěrbová KateřinaKašík Martin-948-7-52332
6.Kyceltová PetraVraštil Tomáš949  3042
7.Kycelt JakubKašík Martin-11258 3152
8.Štěrbová KateřinaFejtek Petr ml.-78-3-9 1353
9.Kyceltová PetraKašík Martin-109-92-72354
10.Štěrbová KateřinaVraštil Tomáš-8-96-8 1355
11.Kycelt JakubFejtek Petr ml.4213  3065

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kycelt Jakub30Vraštil Tomáš12
Kyceltová Petra21Fejtek Petr ml.12
Štěrbová Kateřina03Kašík Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halberštát Ondřej30Pancák Ondřej12
Fišerová Michaela30Krása Jakub12
Zoubková Adéla12Masopustová Lucie03


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083
12.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083
12.         
13.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083
12.         
13.         
14.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083
12.         
13.         
14.         
15.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková AdélaKrása Jakub-9-7-6  0362
9.Fišerová MichaelaMasopustová Lucie810-65 3172
10.Zoubková AdélaPancák Ondřej-46-8-7 1373
11.Halberštát OndřejKrása Jakub726  3083
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1. třídy - 1. s Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Audrlický František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stěžery BRozhodčí:Balcar Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OÚ Stěžery, Lipová 29Rozhodčí:Balcarová Nela
Datum dle rozpisu22. 11. 2015 15:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Čapek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:11387:286Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Halberštát OndřejPancák Ondřej672  3021
4.Fišerová MichaelaKrása Jakub8-1064 3131
5.Zoubková AdélaMasopustová Lucie786  3041
6.Fišerová MichaelaPancák Ondřej714  3051
7.Halberštát OndřejMasopustová Lucie637  3061
8.Zoubková Adéla