Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:Gavlas Anton
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 08. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1145:99SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Manna RomualdoKalužný Samuel91110  3010
2.Plaček FrantišekTurček Peter868  3020
3.Pavelka TomášHoláň Jan6106  3030
4.Gavlas Antonín ml.Kalužný Samuel-9464 3140
5.Manna RomualdoHoláň Jan         
6.Pavelka TomášTurček Peter         
7.Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
Zika Ondřej
Škach Martin
 
 
978  30  
8.Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
-8-58-7 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Manna Romualdo10Kalužný Samuel02
Plaček František10Turček Peter01
Pavelka Tomáš10Holáň Jan01
Gavlas Antonín ml.10   
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí:Stanislav Haralík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí:Stanislav Hanek
Datum dle rozpisu28. 08. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:49:13186:208SKST DencoHappel Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík TomášKošťál Radek-7-798-72301
2.Panský JindřichMedek Josef7-858 3111
3.Javůrek PetrSeibert Jakub-68-27-82312
4.Panský JindřichKošťál Radek-3-67-9 1313
5.Havlík TomášSeibert Jakub-8-105-6 1314
6.Javůrek PetrMedek Josef         
7.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
-9-5881032  
8.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Boháč Milan
Růžička Zdeněk
 
 
349  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Havlík Tomáš02Košťál Radek20
Panský Jindřich11Medek Josef01
Javůrek Petr01Seibert Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Jaroslav Jalůvka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 08. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:0132:72TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášBeneš Michal678  3010
2.Chiang Chieh HungRezetka Roman669  3020
3.Korbel PetrČihák Marek526  3030
4.Chiang Chieh HungKarabec Ivan395  3040
5.Tregler TomášČihák Marek         
6.Korbel PetrRezetka Roman         
7.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Janeček Jaroslav
Budělovský Petr
 
 
885  30  
8.Drož Jan
Bouda Petr
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-311-5-7 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš10Beneš Michal01
Chiang Chieh Hung20Rezetka Roman01
Korbel Petr10Čihák Marek01
   Karabec Ivan01
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 08. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:314:9219:160DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinŠimončík Josef-941-5-122301
2.Palkovský DavidKlos Patrik729  3011
3.Koblížek MartinBindač Miroslav-4-6-6  0312
4.Palkovský DavidŠimončík Josef-10-4-9  0313
5.Olejník MartinBindač Miroslav665  3023
6.Koblížek MartinKlos Patrik494  3033
7.Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 

 
 
WO    3043
8.Tvrz Jaroslav st.
Mikeš Milan
 
 
Cafourek Jan
Koděra Filip
 
 
-6358 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin11Šimončík Josef20
Palkovský David11Klos Patrik02
Koblížek Martin11Bindač Miroslav11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czRozhodčí:Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 08. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:315:13269:244SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejHanák Martin-7-9-8  0301
2.Reitšpies DavidLebeda Michal ml.5-1235 3111
3.Kleprlík JakubCrha Jakub6144  3021
4.Reitšpies DavidHanák Martin9-6-10-1 1322
5.Bajger OndřejCrha Jakub-77-154-62323
6.Kleprlík JakubLebeda Michal ml.8-774 3133
7.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
-755-453243
8.Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Ulrich Radek
 
 
-10289 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bajger Ondřej02Hanák Martin20
Reitšpies David11Lebeda Michal ml.02
Kleprlík Jakub20Crha Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDARozhodčí:Fuček Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 08. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:3160:123SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavBuben Vlastimil8107  3010
2.Kaucký PetrHort Tomáš1139  3020
3.Němeček JakubPavlica Martin-24-8-4 1321
4.Kaucký PetrBuben Vlastimil565  3031
5.Kučera StanislavPavlica Martin688  3041
6.Němeček JakubHort Tomáš         
7.Čermák Milan
Šimo Vladimír
 
 
Horský Jindřich
Vaktor Ivan
 
 
11-7-4-11 13  
8.Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
653  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav20Buben Vlastimil02
Kaucký Petr20Hort Tomáš01
Němeček Jakub01Pavlica Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:920:29429:478SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
Mareček Vladislav
Pecka Miloslav
 
 
984  3010
2.Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
Urban Jan
Přáda Jaroslav
 
 
1166  3020
3.Brhel RichardKarabec Ivan-39-9-8 1321
4.Hromek FilipRozínek Vojtěch87-3-4-22322
5.Mikeska JaroslavLokaj Roman-58-6-4 1323
6.Lapčík OndřejBoháč Jan9-5-11833233
7.Hromek FilipKarabec Ivan-12-7-10  0334
8.Mikeska JaroslavRozínek Vojtěch7-5-6-5 1335
9.Lapčík OndřejLokaj Roman899  3045
10.Brhel RichardBoháč Jan-9-7-12  0346
11.Mikeska JaroslavKarabec Ivan-8-9-9  0347
12.Lapčík OndřejRozínek Vojtěch5-124-6-52348
13.Brhel RichardLokaj Roman6-4-11-10 1349
14.Hromek FilipBoháč Jan         
15.Lapčík OndřejKarabec Ivan         
16.Brhel RichardRozínek Vojtěch         
17.Hromek FilipLokaj Roman         
18.Mikeska JaroslavBoháč Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brhel Richard03Karabec Ivan30
Hromek Filip02Rozínek Vojtěch30
Mikeska Jaroslav03Lokaj Roman21
Lapčík Ondřej21Boháč Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Blucha Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Glacová Milena
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:99:27292:362TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
655  3010
2.Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
Pisár Petr
Knor Václav
 
 
-6-8-4  0311
3.Wawrosz PavelLiška Libor-48-9-9 1312
4.Revay RadomírHolaň Pavel-11-8-10  0313
5.Sikora FilipKarásek Karel-8-9-7  0314
6.Korbel RichardKlos Patrik-8-8-9  0315
7.Revay RadomírLiška Libor-5-3-9  0316
8.Sikora FilipHolaň Pavel-412-9-7 1317
9.Korbel RichardKarásek Karel882  3027
10.Wawrosz PavelKlos Patrik-8-6-5  0328
11.Sikora FilipLiška Libor-7-78-2 1329
12.Korbel RichardHolaň Pavel         
13.Wawrosz PavelKarásek Karel         
14.Revay RadomírKlos Patrik         
15.Korbel RichardLiška Libor         
16.Wawrosz PavelHolaň Pavel         
17.Revay RadomírKarásek Karel         
18.Sikora FilipKlos Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wawrosz Pavel02Liška Libor30
Revay Radomír02Holaň Pavel20
Sikora Filip03Karásek Karel11
Korbel Richard11Klos Patrik20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ChebVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňRozhodčí:Gavlas Anton st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně, Sportovní hala při základní školeRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:33523:562SK US Steinerová Choceň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
Čech Pavel
Štepka Miroslav
 
 
9-9-69-32301
2.Cír Radek
Kos Zdeněk
 
 
Přibík Jan
Lédl Jiří
 
 
10911  3011
3.Žaloudík JanŠtrof Vojtěch-8-7-8  0312
4.Hobl LukášPřistál Tomáš-4-10-8  0313
5.Polák MichalČopián Ondřej64-91 3123
6.Gavlas PetrGregořica Radek9-7710 3133
7.Hobl Lukᚊtrof Vojtěch-7-6-8  0334
8.Polák MichalPřistál Tomáš38-8-4-72335
9.Gavlas PetrČopián Ondřej-76-1014-72336
10.Žaloudík JanGregořica Radek9-8-7-10 1337
11.Polák MichalŠtrof Vojtěch-6-7-8  0338
12.Gavlas PetrPřistál Tomáš-5-9119-62339
13.Žaloudík JanČopián Ondřej776  3049
14.Hobl LukášGregořica Radek5-6711 3159
15.Gavlas PetrŠtrof Vojtěch-68-7-7 13510
16.Žaloudík JanPřistál Tomáš9-6-10  12  
17.Hobl LukášČopián Ondřej         
18.Polák MichalGregořica Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žaloudík Jan12Štrof Vojtěch40
Hobl Lukáš12Přistál Tomáš30
Polák Michal12Čopián Ondřej12
Gavlas Petr13Gregořica Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:930:31546:552DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Birnbaum Erik
Šulc Ladislav
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
986  3010
2.Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
52-97 3120
3.Lev Lukᚊlapák Miloš7-7-9-9 1321
4.Tschakert TomášFoff Lukáš-7-9-7  0322
5.Hervert JosefBittner Michal7-7-76-72323
6.Pinka JanLučan Martin-9-55-9 1324
7.Tschakert Tomᚊlapák Miloš874  3034
8.Hervert JosefFoff Lukáš-4-5-8  0335
9.Pinka JanBittner Michal11127  3045
10.Lev LukášLučan Martin-8978 3155
11.Hervert JosefŠlapák Miloš13-7-1-7 1356
12.Pinka JanFoff Lukáš5-5-9-5 1357
13.Lev LukášBittner Michal9-6-5823267
14.Tschakert TomášLučan Martin837  3077
15.Pinka JanŠlapák Miloš4-10-6-3 1378
16.Lev LukášFoff Lukáš88-4-4-92379
17.Tschakert TomášBittner Michal-7    01  
18.Hervert JosefLučan Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lev Lukáš22Šlapák Miloš31
Tschakert Tomáš21Foff Lukáš40
Hervert Josef03Bittner Michal12
Pinka Jan13Lučan Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Kubový Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Hubač Martin
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:39710:699nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
Hlaváček Jaromír
Jaroš Antonín
 
 
43-68 3110
2.Hrbek Jiří
Spiegl Richard
 
 
Mráz Roman
Havelka Marek
 
 
6-4-3-7 1311
3.Štepka MiroslavHandl Petr-10-8-5  0312
4.Strejc FilipŽoldoš Petr9-610-4-12313
5.Černota FilipVybíral Marek111-4-5-42314
6.Zlámal JaromírŠmerda Marek-9103-6-112315
7.Strejc FilipHandl Petr-11-8-3  0316
8.Černota FilipŽoldoš Petr2-6133 3126
9.Zlámal JaromírVybíral Marek8-75-1273236
10.Štepka MiroslavŠmerda Marek574  3046
11.Černota FilipHandl Petr-5711-893256
12.Zlámal JaromírŽoldoš Petr-85-8883266
13.Štepka MiroslavVybíral Marek4710  3076
14.Strejc FilipŠmerda Marek-6-797-82377
15.Zlámal JaromírHandl Petr9-10-93113287
16.Štepka MiroslavŽoldoš Petr-102-8-7 1388
17.Strejc FilipVybíral Marek5-18-643298
18.Černota FilipŠmerda Marek-10112-8-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štepka Miroslav22Handl Petr22
Strejc Filip13Žoldoš Petr22
Černota Filip22Vybíral Marek13
Zlámal Jaromír31Šmerda Marek31
žlutá karta hráče Handl Petr - Zahození rakety



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:Vyvadilová Jitka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Plachý Josef ml.
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32530:607nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
-7969 3110
2.Loudín Přemysl
Fuka Martin
 
 
Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
-6-75-9 1311
3.Schwarzer AntonínKadlček Michal9-7-8-6 1312
4.Málek TomášKanta František-85-10-8 1313
5.Valenta JanMarek David-669WO 2314
6.Obešlo MarekJanča Miroslav355  3024
7.Málek TomášKadlček Michal89-1210 3134
8.Valenta JanKanta FrantišekWO    0335
9.Obešlo MarekMarek David799  3045
10.Schwarzer AntonínJanča Miroslav31211  3055
11.Valenta JanKadlček MichalWO    0356
12.Obešlo MarekKanta František496  3066
13.Schwarzer AntonínMarek David85-11-6-92367
14.Málek TomášJanča Miroslav766  3077
15.Obešlo MarekKadlček Michal-571011 3187
16.Schwarzer AntonínKanta František89-2-943297
17.Málek TomášMarek David-2-7-2  0398
18.Valenta JanJanča MiroslavWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schwarzer Antonín22Kadlček Michal12
Málek Tomáš22Kanta František12
Valenta Jan01Marek David31
Obešlo Marek40Janča Miroslav03
WO03WO30
ŽK-Kanta-kopání do zdi ŽK-Schwarzer-sprostá slova ŽK-Málek-kopání do zdi ŽK-Kadlček-odpálení míčku ŽK-Janča-sprostá slova



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Masák Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Smetana Josef
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18537:457SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
6-9-7-5 1301
2.Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
Seidl Josef
Přichystal Jiří
 
 
9-10812 3111
3.Gireth PavelCopák František-5-1069-72312
4.Šilhán PetrBelopotočan Roman-14-127-6 1313
5.Blinka MichalDráždil Roman565  3023
6.Borůvka JakubPour Pavel ml.79-84 3133
7.Šilhán PetrCopák František648  3043
8.Blinka MichalBelopotočan Roman-10-7-11  0344
9.Borůvka JakubDráždil Roman665  3054
10.Gireth PavelPour Pavel ml.9117  3064
11.Blinka MichalCopák František-93810 3174
12.Borůvka JakubBelopotočan Roman-88811 3184
13.Gireth PavelDráždil Roman9-6-9363294
14.Šilhán PetrPour Pavel ml.9115  30104
15.Borůvka JakubCopák František4-8   11  
16.Gireth PavelBelopotočan Roman         
17.Šilhán PetrDráždil Roman         
18.Blinka MichalPour Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gireth Pavel21Copák František12
Šilhán Petr21Belopotočan Roman21
Blinka Michal21Dráždil Roman03
Borůvka Jakub30Pour Pavel ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KMST LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Žid Čeněk
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29619:578KMST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Pařízek MartinDusík Stanislav6-910-12-42312
4.Jahoda MartinŠablatura Michal79-9-9-62313
5.Rakušan OndřejŠálený David-10-6-11  0314
6.Borůvka LukášVítovec Martin6121  3024
7.Jahoda MartinDusík Stanislav11112  3034
8.Rakušan OndřejŠablatura Michal11-10106 3144
9.Borůvka Lukᚊálený David867  3054
10.Pařízek MartinVítovec Martin-3-29-9 1355
11.Rakušan OndřejDusík Stanislav-8-11-7  0356
12.Borůvka Lukᚊablatura Michal777  3066
13.Pařízek MartinŠálený David5-2-9-5 1367
14.Jahoda MartinVítovec Martin8-78-833277
15.Borůvka LukášDusík Stanislav751  3087
16.Pařízek MartinŠablatura Michal46-7-473297
17.Jahoda MartinŠálený David88-93 31107
18.Rakušan OndřejVítovec Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízek Martin13Dusík Stanislav22
Jahoda Martin31Šablatura Michal13
Rakušan Ondřej12Šálený David22
Borůvka Lukáš40Vítovec Martin12
Pařízek(KMST Liberec) žlutá karta - praštění do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Lojka Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Prskavec Petr
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:810:26308:377TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krucký Rudolf
Řípa Vladimír
 
 
Ort Josef
Rulec Jakub
 
 
2-1157 3110
2.Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
17128  3020
3.Kortus FilipVoňka Jakub-6-8-12  0321
4.Kortus PavelŠtrobl Rudolf-7-5-7  0322
5.Čelikovský JakubKalenský Jaroslav-5-3-7  0323
6.Kortus Pavel ml.Rýgl Vojtěch-7956 3133
7.Kortus PavelVoňka Jakub-6-9-7  0334
8.Čelikovský JakubŠtrobl Rudolf-9-9-4  0335
9.Kortus Pavel ml.Kalenský Jaroslav-810-11-5 1336
10.Kortus FilipRýgl Vojtěch-6-5-12  0337
11.Čelikovský JakubVoňka Jakub-4-8-5  0338
12.Kortus Pavel ml.Štrobl Rudolf-6    01  
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kortus Filip02Voňka Jakub30
Kortus Pavel02Štrobl Rudolf20
Čelikovský Jakub03Kalenský Jaroslav20
Kortus Pavel ml.11Rýgl Vojtěch11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeVrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:Bauer Jan nejst.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:Kaiml Petr
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Šimek Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:34538:587TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
Váňa Miroslav
Loudín Petr
 
 
99-8-7-122301
2.Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
Zrcek Miroslav
Krejčí Milan
 
 
6-986 3111
3.Šimek MarekMacela Petr-35-312-72312
4.Kunz JaroslavVilímek Miroslav98-610 3122
5.Kaštánek PetrPostelt Tomáš59-87 3132
6.Bauer MiroslavSedláček Jan ml.5-869 3142
7.Kunz JaroslavMacela Petr-3-312-5 1343
8.Kaštánek PetrVilímek Miroslav78-4-2-92344
9.Bauer MiroslavPostelt Tomáš-118-9-7 1345
10.Šimek MarekSedláček Jan ml.245  3055
11.Kaštánek PetrMacela Petr-68-17-122356
12.Bauer MiroslavVilímek Miroslav-4-58-4 1357
13.Šimek MarekPostelt Tomáš65-6-9-82358
14.Kunz JaroslavSedláček Jan ml.-11-7-4  0359
15.Bauer MiroslavMacela Petr-9-7-6  03510
16.Šimek MarekVilímek Miroslav78-11-7732  
17.Kunz JaroslavPostelt Tomáš-9-9-8  03  
18.Kaštánek PetrSedláček Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Marek12Macela Petr40
Kunz Jaroslav12Vilímek Miroslav21
Kaštánek Petr12Postelt Tomáš21
Bauer Miroslav13Sedláček Jan ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Avia ČakoviceRozhodčí:Šenk Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1040:37715:730Avia Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Martin
Tichý Jiří
 
 
Šembera Karel
Holman Martin
 
 
87-6-9-112301
2.Holub Zdeněk
Zatřepálek Michal
 
 
Brant Pavel
Ulrich Radek
 
 
-14-1212973211
3.Kubát Jan ml.Petřík Aleš-87-911-72312
4.Lánský JakubHüttl Michal9-1056 3122
5.Juklík TomášVaňásek Jiří-596-11-82323
6.Kuchař JanŠulc Martin385  3033
7.Lánský JakubPetřík Aleš-1-5-7  0334
8.Juklík TomášHüttl Michal-13109-3-72335
9.Kuchař JanVaňásek Jiří-712-109-32336
10.Kubát Jan ml.Šulc Martin596  3046
11.Juklík TomášPetřík Aleš-5-58-7 1347
12.Kuchař JanHüttl Michal9-108-953257
13.Kubát Jan ml.Vaňásek Jiří497  3067
14.Lánský JakubŠulc Martin3-7-6-3 1368
15.Kuchař JanPetřík Aleš858  3078
16.Kubát Jan ml.Hüttl Michal10-9-7593288
17.Lánský JakubVaňásek Jiří13-4-66-32389
18.Juklík Tomᚊulc Martin-969-3-223810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubát Jan ml.31Petřík Aleš31
Lánský Jakub13Hüttl Michal13
Juklík Tomáš04Vaňásek Jiří31
Kuchař Jan31Šulc Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Novák Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Kohoutek Karel
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:31408:468TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Jiří
Cír Libor
 
 
Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
-5-12-5  0301
2.Havel Václav
Fojtík Jiří
 
 
Polášek Milan
Štepka Miroslav
 
 
-7-6-5  0302
3.Pěnkava LubošThang Do Trong79-8-8-72303
4.Miffek DanielHrnčiřík Jan-9-4-10  0304
5.Hořejší RadimMarat Petr4-8-7-8 1305
6.Čížek JiříHlaváček Tomáš9-6-8-9 1306
7.Miffek DanielThang Do Trong-9-8-7  0307
8.Hořejší RadimHrnčiřík Jan-10-77-6 1308
9.Čížek JiříMarat Petr9165  3018
10.Pěnkava LubošHlaváček Tomáš6-396 3128
11.Hořejší RadimThang Do Trong8-99-6-102329
12.Čížek JiříHrnčiřík Jan-11-1077-823210
13.Pěnkava LubošMarat Petr67-85 31  
14.Miffek DanielHlaváček Tomáš-9-874-1223  
15.Čížek JiříThang Do Trong         
16.Pěnkava LubošHrnčiřík Jan         
17.Miffek DanielMarat Petr         
18.Hořejší RadimHlaváček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pěnkava Luboš11Thang Do Trong30
Miffek Daniel02Hrnčiřík Jan30
Hořejší Radim03Marat Petr11
Čížek Jiří12Hlaváček Tomáš11
ŽK- Čížek nesportovní chování - kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Bakalář Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czRozhodčí:Krejčí Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Havlík Vladimír
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:532:21500:456TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Tkáč Jan
 
 
Januška Pavel
Tesárek Jiří
 
 
WO    0301
2.Valenta Petr
Topol Martin
 
 
Januška Václav
Hraba Milan
 
 
34-76 3111
3.Fiala JakubKořínek Jan55-710 3121
4.Květon OndřejNoveský Leon879  3031
5.Slapnička JakubHuleš Petr-109-74-72332
6.Krahulec PetrTišer Emil ml.635  3042
7.Květon OndřejKořínek Jan76-11-883252
8.Slapnička JakubNoveský Leon811-107 3162
9.Krahulec PetrHuleš Petr-12-4106-62363
10.Fiala JakubTišer Emil ml.865  3073
11.Slapnička JakubKořínek Jan-9-5-10  0374
12.Krahulec PetrNoveský Leon576  3084
13.Fiala JakubHuleš Petr7-8-5-8 1385
14.Květon OndřejTišer Emil ml.-99710 3195
15.Krahulec PetrKořínek Jan5    10  
16.Fiala JakubNoveský Leon         
17.Květon OndřejHuleš Petr         
18.Slapnička JakubTišer Emil ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fiala Jakub21Kořínek Jan12
Květon Ondřej30Noveský Leon03
Slapnička Jakub12Huleš Petr30
Krahulec Petr21Tišer Emil ml.03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:Staněk Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Hučík Eduard
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:632:21495:432TJ Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
Kirnig Jan
Nekola Tomáš st.
 
 
784  3010
2.Legát Lukáš
Chalupa Josef
 
 
Šimon Vratislav
Adámek Zdeněk
 
 
-6-5-6  0311
3.Fiala OtakarFranc Štěpán278  3021
4.Bakalář DanielŘíšský Pavel8-889 3131
5.Houška MichalHoch Jiří349  3041
6.Janda JanVladyka Jakub-64-9533251
7.Bakalář DanielFranc Štěpán8-95-11-52352
8.Houška MichalŘíšský Pavel-7-9-9  0353
9.Janda JanHoch Jiří-148-2-4 1354
10.Fiala OtakarVladyka Jakub660  3064
11.Houška MichalFranc Štěpán-108-68-52365
12.Janda JanŘíšský Pavel959  3075
13.Fiala OtakarHoch Jiří-7-2-3  0376
14.Bakalář DanielVladyka Jakub854  3086
15.Janda JanFranc Štěpán456  3096
16.Fiala OtakarŘíšský Pavel-4-5   02  
17.Bakalář DanielHoch Jiří         
18.Houška MichalVladyka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Otakar21Franc Štěpán22
Bakalář Daniel21Říšský Pavel12
Houška Michal12Hoch Jiří21
Janda Jan31Vladyka Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Svobodová Nikola
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Doležal Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:32470:526TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírek Lubomír
Raček Jan
 
 
Kříšťan Jiří
Polák Jiří
 
 
-86-7-10 1301
2.Štros Jan
Brauner Josef
 
 
Holan Josef
Šulc Martin
 
 
76-5-8-92302
3.Kočvara MartinPejša Karel ml.-7-11-5  0303
4.Fišar MartinFaktor Radovan-975-9-62304
5.Milek PetrKocura Jiří-6-7-8  0305
6.De Filippo MartinDrechsler Dušan-8-57-3 1306
7.Fišar MartinPejša Karel ml.-811-8-9 1307
8.Milek PetrFaktor Radovan-78-68-42308
9.De Filippo MartinKocura Jiří676  3018
10.Kočvara MartinDrechsler Dušan1378  3028
11.Milek PetrPejša Karel ml.-3-7-8  0329
12.De Filippo MartinFaktor Radovan-7789 3139
13.Kočvara MartinKocura Jiří9-6511 3149
14.Fišar MartinDrechsler Dušan-710-5-3 13410
15.De Filippo MartinPejša Karel ml.-4-1066332  
16.Kočvara MartinFaktor Radovan-8-12-6  03  
17.Fišar MartinKocura Jiří         
18.Milek PetrDrechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kočvara Martin21Pejša Karel ml.30
Fišar Martin03Faktor Radovan21
Milek Petr03Kocura Jiří12
De Filippo Martin21Drechsler Dušan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:21Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35654:655nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Miroslav
Šprungl Jan
 
 
Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
89-7-833210
2.Šturc Jaroslav
Frühauf Jindřich
 
 
Hrdlička Pavel
Kuthan Jiří
 
 
10-4-87-102311
3.Daníček AdamKolář Vlastimil7-9-9-7 1312
4.Pašek DominikKuba Josef9-9-8833222
5.Šedivý ZdeněkPospíšil Milan977  3032
6.Dvořák PetrMráz Jiří774  3042
7.Pašek DominikKolář Vlastimil-2-69-4 1343
8.Šedivý ZdeněkKuba Josef585  3053
9.Dvořák PetrPospíšil Milan61010  3063
10.Daníček AdamMráz Jiří-3-7-5  0364
11.Šedivý ZdeněkKolář Vlastimil-5-710993274
12.Dvořák PetrKuba Josef4-74-983284
13.Daníček AdamKrameš Jan ml.-97-3-5 1385
14.Pašek DominikMráz Jiří-49-98-122386
15.Dvořák PetrKolář Vlastimil-9-5-13  0387
16.Daníček AdamKuba Josef11-7-9-3 1388
17.Pašek DominikKrameš Jan ml.58-7-5-72389
18.Šedivý ZdeněkMráz Jiří723  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daníček Adam04Kolář Vlastimil31
Pašek Dominik13Kuba Josef13
Šedivý Zdeněk40Pospíšil Milan02
Dvořák Petr31Mráz Jiří22
   Krameš Jan ml.20
ŽK - Kuba Josef, ŽK - Kolář Vlastimil



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Cír Radek
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:Mikeš Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Čech Pavel
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:931:32583:550SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dejmková Eliška
Navrátil Jan
 
 
Karmazín Pavel
Navrátil Tomáš
 
 
6-8-8-8 1301
2.Janoušek Zdeněk
Vinický Stanislav
 
 
Fencl Petr
Skusil Josef
 
 
-75-8-3 1302
3.Přibík JanChodounský Martin-79-6-4 1303
4.Vorlíček LubošŠlehofer Stanislav ml.4811  3013
5.Kettner MartinKorbel Petr46-9-973223
6.Pisár PetrKubát Jan785  3033
7.Vorlíček LubošChodounský Martin5-88-973243
8.Kettner MartinŠlehofer Stanislav ml.-6-10-1  0344
9.Pisár PetrKorbel Petr236  3054
10.Přibík JanKubát Jan-107-6-8 1355
11.Kettner MartinChodounský Martin-4-7-5  0356
12.Pisár PetrŠlehofer Stanislav ml.-87-71-92357
13.Přibík JanKorbel Petr374  3067
14.Vorlíček LubošKubát Jan-11647 3177
15.Pisár PetrChodounský Martin-117-10-16 1378
16.Přibík JanŠlehofer Stanislav ml.-7-9-1  0379
17.Vorlíček LubošKorbel Petr866  3089
18.Kettner MartinKubát Jan7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přibík Jan13Chodounský Martin31
Vorlíček Luboš40Šlehofer Stanislav ml.31
Kettner Martin12Korbel Petr04
Pisár Petr22Kubát Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Svoboda Miloš
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:Jirásko Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:34541:573Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Koloc Jaroslav
 
 
Balcar Jaromír
Slobodzian Jakub
 
 
-7-9-7  0301
2.Luka Václav
Pleticha Vladimír
 
 
Kunst Břetislav
Elstner Lukáš
 
 
-7-8-7  0302
3.Koděra FilipKirchman Ondřej-7-77-10 1303
4.Cafourek TomášVaněček Petr10-8106 3113
5.Vaculík PetrKlier Jakub6-8-10-7 1314
6.Hejda VáclavLegát Petr4101  3024
7.Cafourek TomášKirchman Ondřej8-10-11-10 1325
8.Vaculík PetrVaněček Petr555  3035
9.Hejda VáclavKlier Jakub-9-3106-62336
10.Koděra FilipLegát Petr-910-2-8 1337
11.Vaculík PetrKirchman Ondřej7-97-1-82338
12.Hejda VáclavVaněček Petr-59410 3148
13.Koděra FilipKlier Jakub10-610-8-92349
14.Cafourek TomášLegát Petr-36-6653259
15.Hejda VáclavKirchman Ondřej9-2-37-623510
16.Koděra FilipVaněček Petr6-86-5-523  
17.Cafourek TomášKlier Jakub         
18.Vaculík PetrLegát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koděra Filip03Kirchman Ondřej40
Cafourek Tomáš21Vaněček Petr03
Vaculík Petr12Klier Jakub30
Hejda Václav22Legát Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí:Sedloň Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu16. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:520:21362:380SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaMikulcová Kristýna-69-9-10 1301
2.Blašková ZdenaKapounová Barbora-8876 3111
3.Štefcová KristýnaČechová Dana66-7-493221
4.Blašková ZdenaMikulcová Kristýna10-639 3131
5.Rozínková DanielaČechová Dana-8-8-8  0332
6.Štefcová KristýnaKapounová Barbora7-7-7993242
7.Blašková ZdenaČechová Dana-2-3-2  0343
8.Štefcová KristýnaMikulcová Kristýna-76-7-10 1344
9.Rozínková DanielaKapounová Barbora-10-5-6  0345
10.Dvořák Jaroslav
Kyncl Jiří
 
 
Bulvas Vladislav
Přibáň Václav
 
 
594  3055
11.Wagner Jaroslav ml.
Pospíšil Libor
 
 
Matouš Karel
Štych Marek
 
 
5109  3065

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rozínková Daniela03Mikulcová Kristýna21
Blašková Zdena21Kapounová Barbora12
Štefcová Kristýna21Čechová Dana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Kačer Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Kačer Radek
Datum dle rozpisu18. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:66:18188:258MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedloňová AnetaAdámková Karin-7-2-6  0301
2.Mynářová KarolínaÉllö Vivien-12-2-10  0302
3.Stachová OlesjaKučerová Aneta-8-479-82303
4.Mynářová KarolínaAdámková Karin7910  3013
5.Sedloňová AnetaKučerová Aneta-4-8-8  0314
6.Stachová OlesjaÉllö Vivien-3-8-2  0315
7.Mynářová KarolínaKučerová Aneta-13-610-9 1316
8.Stachová OlesjaAdámková Karin6-4-6-6 13  
9.Sedloňová AnetaÉllö Vivien         
10.Horsák Oldřich
Durdis Petr st.
 
 
Hájek Zdeněk
Kohout Josef
 
 
7-385 31  
11.Veselý Pavel
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
Čermák Antonín
Mucha Lubomír
 
 
886  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Sedloňová Aneta02Adámková Karin11
Mynářová Karolína12Éllö Vivien20
Stachová Olesja02Kučerová Aneta30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST BOKA HlukRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu18. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:5241:192SKST Mart Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková MarkétaSlezáková Stanislava91014  3010
2.Harabaszová LenkaVybíralová Monika468  3020
3.Štrbíková RenataNikitchanka Alina-7-25-7 1321
4.Harabaszová LenkaSlezáková Stanislava477  3031
5.Ševčíková MarkétaNikitchanka Alina1068  3041
6.Štrbíková RenataVybíralová Monika576  3051
7.Harabaszová LenkaNikitchanka Alina-658-383261
8.Štrbíková RenataSlezáková Stanislava656  30  
9.Ševčíková MarkétaVybíralová Monika         
10.Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
Heilek Miroslav
Niedermertl Zdeněk
 
 
-9-67-5 13  
11.Macoun Vlastimil
Durdis Petr ml.
 
 
Heilek Milan
Šlapáček Martin
 
 
4-9-10-8 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ševčíková Markéta20Slezáková Stanislava02
Harabaszová Lenka30Vybíralová Monika02
Štrbíková Renata11Nikitchanka Alina12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST OstravaRozhodčí:Brhel Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký Marek
Datum dle rozpisu18. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:56Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:614:20301:328CDU SPORT - ST Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaSáglová Miroslava-5896 3110
2.Brateyko SolomiyaŠtěpánová Gabriela74-1110 3120
3.Kmeťová VeronikaKubátová Hana-113-8-5 1321
4.Brateyko SolomiyaSáglová Miroslava567  3031
5.Ilčíková AnežkaKubátová Hana-3-1-3  0332
6.Kmeťová VeronikaŠtěpánová Gabriela8-11-9-7 1333
7.Brateyko SolomiyaKubátová Hana-7-8-4  0334
8.Kmeťová VeronikaSáglová Miroslava7-8-9-6 1335
9.Ilčíková AnežkaŠtěpánová Gabriela15-6-97-92336
10.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  30  
11.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka12Ságlová Miroslava12
Brateyko Solomiya21Štěpánová Gabriela21
Kmeťová Veronika03Kubátová Hana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:Běhal Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Rochowanski Milan
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:423:19399:395TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Fischer Jiří
 
 
Stehlík Jan st.
Nový Oto
 
 
788  3010
2.Čihák Josef st.
Sixta Jaroslav
 
 
Landa Miloslav
Lev Leoš
 
 
-91058 3120
3.Vysocká KarolínaTenglová Vendula-7-3-7  0321
4.Vítková HanaProcházková Olga-7-108-11 1322
5.Včeláková JiřinaŠkopková Věra7-996 3132
6.Vítková HanaTenglová Vendula611-10-883242
7.Vysocká KarolínaŠkopková Věra-1-7-7  0343
8.Včeláková JiřinaProcházková Olga54-48 3153
9.Vítková HanaŠkopková Věra-12896 3163
10.Včeláková JiřinaTenglová Vendula-851111 3173
11.Vysocká KarolínaProcházková Olga-4-911-4 1374

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vysocká Karolína03Tenglová Vendula12
Vítková Hana21Procházková Olga21
Včeláková Jiřina30Škopková Věra12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:Linert Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Klimovič Filip
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:424:14372:280TJ Slavoj Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Rohlíková MichaelaKaucká Olga457  3021
4.Diblíková KláraHlaváčková Lenka74-11-12-102322
5.Kaba RadkaHagino Petra9-676 3132
6.Diblíková KláraKaucká Olga-5-9-5  0333
7.Rohlíková MichaelaHagino Petra-83510 3143
8.Kaba RadkaHlaváčková Lenka1-9-6-6 1344
9.Diblíková KláraHagino Petra468  3054
10.Kaba RadkaCimrmanová Eliška372  3064
11.Rohlíková MichaelaHlaváčková LenkaWO    3074

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rohlíková Michaela20Kaucká Olga11
Diblíková Klára12Hlaváčková Lenka20
Kaba Radka21Hagino Petra03
   Cimrmanová Eliška01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Avia ČakoviceRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Allertová Renata
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:18Rozhodčí:Elicerová Pavla
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:328:16434:375SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vyvadilová JitkaNovotná Markéta9-9-8893221
4.Štricová NiamhChocová Alena65-99 3131
5.Allertová Sára ml.Skříčková Ivana6-9-12883241
6.Štricová NiamhNovotná Markéta-6-7-5  0342
7.Vyvadilová JitkaSkříčková Ivana559  3052
8.Allertová Sára ml.Chocová Alena949  3062
9.Štricová NiamhSkříčková Ivana-6668 3172
10.Allertová Sára ml.Novotná Markéta3-119-5-92373
11.Vyvadilová JitkaChocová Alena668  3083

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyvadilová Jitka30Novotná Markéta21
Štricová Niamh21Chocová Alena03
Allertová Sára ml.21Skříčková Ivana03
Žádné.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Luboš
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:Fantová Olga
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Jeništa Josef
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:231:13445:368SKST Vlašim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
Petera Petr
Paukner Milan
 
 
959  3010
2.Kotrbatý Petr
Čížek Pavel
 
 
Lachout Pavel
Zelenka Jiří
 
 
588  3020
3.Pytlíková TerezaJirásková Tereza-11798 3130
4.Jírová MonikaŠtrofová Tereza576  3040
5.Beranová SáraSedloňová Aneta12-774 3150
6.Jírová MonikaJirásková Tereza85-67 3160
7.Pytlíková TerezaSedloňová Aneta-8611-563270
8.Beranová SáraŠtrofová Tereza-1088-8-92371
9.Jírová MonikaSedloňová Aneta3-6-79-102372
10.Beranová SáraJirásková Tereza-10-27643282
11.Pytlíková TerezaŠtrofová Tereza878  3092

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pytlíková Tereza30Jirásková Tereza03
Jírová Monika21Štrofová Tereza12
Beranová Sára21Sedloňová Aneta12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:Krátká Pavla
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:Losos Radek
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:524:19395:383VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartůněk Petr
Freisleben Zdeněk
 
 
Neužil Pavel
Lesák Jakub
 
 
7-4-4-7 1301
2.Selement Jaroslav
Macháček Pavel st.
 
 
Kovář Jan
Kovář Jaroslav
 
 
-8-69793211
3.Stuchlíková EvaHošková Denisa-5-78-7 1312
4.Vaverová HanaVyletová Helena1242  3022
5.Vodáková TáňaHromiaková Andrea1256  3032
6.Vaverová HanaHošková Denisa-5-7107-32333
7.Stuchlíková EvaHromiaková Andrea6611  3043
8.Vodáková TáňaVyletová Helena-86-6-10 1344
9.Vaverová HanaHromiaková Andrea9-82-943254
10.Vodáková TáňaHošková Denisa-910-4-4 1355
11.Stuchlíková EvaVyletová Helena984  3065

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stuchlíková Eva21Hošková Denisa30
Vaverová Hana21Vyletová Helena12
Vodáková Táňa12Hromiaková Andrea03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu KlatovyVrchní
rozhodčí:
Hnojský Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BranikRozhodčí:Hnojská Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:Kinský Jiří
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:425:16402:370Klub stolního tenisu Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Steiner Petr
 
 
Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
8-109-893210
2.Silavecký Ladislav
Dlouhý Jiří
 
 
Eisenreich Jindřich ml.
Hořejší Miroslav
 
 
-410109 3120
3.Marešová Zdeňka ml.Suchomanová Jana-5-6-8  0321
4.Jehlíková PetraUlihrachová Jitka696  3031
5.Hnojská AndreaČerná Martina826  3041
6.Jehlíková PetraSuchomanová Jana1256  3051
7.Marešová Zdeňka ml.Černá Martina11-7-59-52352
8.Hnojská AndreaUlihrachová Jitka47-10-9-102353
9.Jehlíková PetraČerná Martina1265  3063
10.Hnojská AndreaSuchomanová Jana29-911 3173
11.Marešová Zdeňka ml.Ulihrachová Jitka-7-3-9  0374

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marešová Zdeňka ml.03Suchomanová Jana12
Jehlíková Petra30Ulihrachová Jitka21
Hnojská Andrea21Černá Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ HrádekRozhodčí:Sommer Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Pokorný Roman
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:21409:388SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Pokorná HelenaMatoušová Aneta-3-354-62321
4.Sommerová HelenaJanečková Jaroslava547  3031
5.Kohlmannová AnetaSkopová Šárka-84-9-10 1332
6.Sommerová HelenaMatoušová Aneta-888-533242
7.Pokorná HelenaSkopová Šárka3-10-8-12 1343
8.Kohlmannová AnetaJanečková Jaroslava5-8109 3153
9.Sommerová HelenaSkopová Šárka663  3063
10.Kohlmannová AnetaMatoušová Aneta-56-5-6 1364
11.Pokorná HelenaJanečková Jaroslava-6-4-11  0365

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pokorná Helena03Matoušová Aneta21
Sommerová Helena30Janečková Jaroslava12
Kohlmannová Aneta12Skopová Šárka21
ŽK - Skopová - odpálení míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:Císař Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:Hruban Vladimír
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:328:13408:280TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palla Přemysl
Leder Jiří
 
 
Čihák Milan
Vacek Miroslav
 
 
-5-8-4  0301
2.Mohr Tomáš
Povolný Aleš
 
 
Pokorný Petr
Herštus Michal
 
 
575  3011
3.Klempířová JiřinaČerná Lenka68-11-873221
4.Dusilová JanaWO    3031
5.Dvořáková LenkaŠebková Kristýna98-8-6-102332
6.Dusilová JanaČerná Lenka711-911 3142
7.Klempířová JiřinaŠebková Kristýna55-105 3152
8.Dvořáková LenkaWO    3062
9.Dusilová JanaŠebková Kristýna-66-55-62363
10.Dvořáková LenkaČerná Lenka887  3073
11.Klempířová JiřinaWO    3083

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klempířová Jiřina20Černá Lenka03
Dusilová Jana11Šebková Kristýna21
Dvořáková Lenka11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Senohrábek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:Šimek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Veigl Jiří
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:32430:491SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Matějíček MartinMikolašík Michal-99-107-32312
4.Rybár PetrVolný Karel-89-64-42313
5.Matějíček MilošSiwiec Matěj107-9-8-82314
6.Tomica DanielGorecki Jan-7-7-11  0315
7.Rybár PetrMikolašík Michal-5-67-4 1316
8.Matějíček MilošVolný Karel-8-6-7  0317
9.Tomica DanielSiwiec Matěj-4-978-72318
10.Matějíček MartinGorecki Jan87-8-593228
11.Matějíček MilošMikolašík Michal-4-7-8  0329
12.Tomica DanielVolný Karel-86-4-9 13210
13.Matějíček MartinSiwiec Matěj575  30  
14.Rybár PetrGorecki Jan8-6-5101132  
15.Tomica DanielMikolašík Michal-6-8-7  03  
16.Matějíček MartinVolný Karel         
17.Rybár PetrSiwiec Matěj         
18.Matějíček MilošGorecki Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějíček Martin11Mikolašík Michal30
Rybár Petr02Volný Karel30
Matějíček Miloš03Siwiec Matěj20
Tomica Daniel03Gorecki Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Tichý Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:Kopecký Stanislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Buček Jan
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:23567:524TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mošna Petr
Brunclík Marek
 
 
Hrobař Jaroslav
Kořínek Zdeněk
 
 
10-7-6893210
2.Moravec Stanislav
Červínek Petr
 
 
Cyrus Miroslav
Zikmunda Zdeněk
 
 
65-97 3120
3.Kowal RenéPlachta Jakub9-685 3130
4.Knybel KamilOnderka František-7-62793240
5.Kratochvíl TomášKoldas Tomáš10-6-10-8 1341
6.Kratochvíl MichalPalásek Michal6310  3051
7.Knybel KamilPlachta Jakub88-56 3161
8.Kratochvíl TomášOnderka František-71096 3171
9.Kratochvíl MichalKoldas Tomáš6-45-793281
10.Kowal RenéPalásek Michal545  3091
11.Kratochvíl TomášPlachta Jakub-812-13-6 1392
12.Kratochvíl MichalOnderka František14-12-4-6 1393
13.Kowal RenéKoldas Tomáš9-9-813-42394
14.Knybel KamilPalásek Michal-8479 31104
15.Kratochvíl MichalPlachta Jakub-7-6-7  03  
16.Kowal RenéOnderka František7-9610 31  
17.Knybel KamilKoldas Tomáš77   20  
18.Kratochvíl TomášPalásek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kowal René21Plachta Jakub12
Knybel Kamil30Onderka František12
Kratochvíl Tomáš12Koldas Tomáš21
Kratochvíl Michal21Palásek Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Fischerová Pavla
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Lučko Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25580:542TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Antonín
Burda Roman
 
 
Erlich Luboš
Barcal Petr
 
 
9-9-712-72301
2.Pokorný Jaroslav
Moravec Roman
 
 
Lipták Ondřej
Hejný Stanislav ml.
 
 
6-875 3111
3.Šenkapoul PetrOndryáš Daniel89-713 3121
4.Štofka FilipPolášek Radovan-78610 3131
5.Flíbor ZbyněkMasnica Michal7-99-853241
6.Skála RadekZáškodný Marek-7-10-14  0342
7.Štofka FilipOndryáš Daniel11-8-8-5 1343
8.Flíbor ZbyněkPolášek Radovan31010  3053
9.Skála RadekMasnica Michal9410  3063
10.Šenkapoul PetrZáškodný Marek-6-412863273
11.Flíbor ZbyněkOndryáš Daniel-69-4-3 1374
12.Skála RadekPolášek Radovan186  3084
13.Šenkapoul PetrMasnica Michal246  3094
14.Štofka FilipZáškodný Marek-8-6-7  0395
15.Skála RadekOndryáš Daniel-67-7-8 1396
16.Šenkapoul PetrPolášek Radovan696  30106
17.Štofka FilipMasnica Michal         
18.Flíbor ZbyněkZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šenkapoul Petr40Ondryáš Daniel31
Štofka Filip12Polášek Radovan04
Flíbor Zbyněk21Masnica Michal03
Skála Radek22Záškodný Marek21
Hlavní rozhodčí i náhradník se omluvili.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
KonečnáTereza
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:28571:548KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Jan
Zajíček Ivan
 
 
Betuštiak Petr
Táborský Vladimír ml.
 
 
-9-9-8  0301
2.Růžička Dušan
Majer Pavel
 
 
Trmal Jan
Gregor Tomáš
 
 
-8-6-7  0302
3.Dudík LubošMaršálek Vladimír-68-8-7 1303
4.Svoboda LukášGřunděl Matěj6-775 3113
5.Bako RadimKotek Dominik7-292 3123
6.Vybíral FilipVévoda Ondřej798  3033
7.Svoboda LukášMaršálek Vladimír58-39 3143
8.Bako RadimGřunděl Matěj695  3053
9.Vybíral FilipKotek Dominik94-10-973263
10.Veselý LukášVévoda Ondřej9-8-9-8 1364
11.Bako RadimMaršálek Vladimír-118-48103274
12.Vybíral FilipGřunděl Matěj776  3084
13.Veselý LukášKotek Dominik-58-5-9 1385
14.Svoboda LukášVévoda Ondřej98-84 3195
15.Vybíral FilipMaršálek Vladimír-8-3-10  0396
16.Veselý LukášGřunděl Matěj8-1210-7132106
17.Svoboda LukášKotek Dominik         
18.Bako RadimVévoda Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dudík Luboš01Maršálek Vladimír22
Svoboda Lukáš30Gřunděl Matěj04
Bako Radim30Kotek Dominik12
Vybíral Filip31Vévoda Ondřej12
Veselý Lukáš12   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Kovář Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Bereza Oldřich
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:922:31493:522TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Stupavský Milan
Barcal Petr
 
 
96-129 3110
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Kala Petr
Růžička Jakub
 
 
-89-86-142311
3.Soukup AdamMesaroš Jakub6-8-9-2 1312
4.Olejník Petr ml.Růžička Filip-6-884-32313
5.Skalský OndřejJanoušek Přemek-10-612-11 1314
6.Olejník JakubHoferik Petr-9-6-8  0315
7.Olejník Petr ml.Mesaroš Jakub10-98-993225
8.Skalský OndřejRůžička Filip8-12-95-72326
9.Olejník JakubJanoušek Přemek7-1144 3136
10.Soukup AdamHoferik Petr7-5-7-8 1337
11.Skalský OndřejMesaroš Jakub-689-7-42338
12.Olejník JakubRůžička Filip-910-67-92339
13.Soukup AdamJanoušek Přemek         
14.Olejník Petr ml.Hoferik Petr         
15.Olejník JakubMesaroš Jakub         
16.Soukup AdamRůžička Filip         
17.Olejník Petr ml.Janoušek Přemek         
18.Skalský OndřejHoferik Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Adam02Mesaroš Jakub21
Olejník Petr ml.11Růžička Filip30
Skalský Ondřej03Janoušek Přemek11
Olejník Jakub12Hoferik Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí:Adam Vladislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Svoboda Jiří
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:927:31514:536TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Ptáček František ml.
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
-188-983210
2.Ulrich Radek
Mazurkiewicz Ivo
 
 
Hrabár Jiří
Gruber Martin
 
 
8-3-96-112311
3.Smoček LiborChrást Roman6-5-8-6 1312
4.Dorňák ZdeněkSouček Martin7-10-6-4 1313
5.Nedbálek MichalKolůch Jaroslav-10-783-62314
6.Smýkal TomášMusil David-86710 3124
7.Dorňák ZdeněkChrást Roman-9-976-62325
8.Nedbálek MichalSouček Martin-8-8-7  0326
9.Smýkal TomášKolůch Jaroslav959  3036
10.Smoček LiborMusil David-5-886-112337
11.Nedbálek MichalChrást Roman-5-6-4  0338
12.Smýkal TomášSouček Martin3810  3048
13.Smoček LiborKolůch Jaroslav4-579 3158
14.Dorňák ZdeněkMusil David-776-9-52359
15.Smýkal TomášChrást Roman657  3059
16.Smoček LiborSouček Martin         
17.Dorňák ZdeněkKolůch Jaroslav         
18.Nedbálek MichalMusil David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smoček Libor12Chrást Roman30
Dorňák Zdeněk03Souček Martin21
Nedbálek Michal03Kolůch Jaroslav12
Smýkal Tomáš30Musil David21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Knebl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Ublanič Milan
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16504:430SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Berger Miroslav
 
 
Janeček Jaroslav
Zitta Přemysl
 
 
9-99-1383210
2.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Šmíd Jan
Šmejkal Radek
 
 
9-78-10-92311
3.Matuška DominikBucifal Aleš-9385 3121
4.Bořík MilanŠimeček Jan1099  3031
5.Macháček JanBenák Libor6-89-973241
6.Lukaščuk JosefNovotný Petr984  3051
7.Bořík MilanBucifal Aleš9-9-8973261
8.Macháček JanŠimeček Jan9-845 3171
9.Lukaščuk JosefBenák Libor-8681 3181
10.Matuška DominikNovotný Petr5-8-7-13 1382
11.Macháček JanBucifal Aleš1089  3092
12.Lukaščuk JosefŠimeček Jan8-498 31102
13.Matuška DominikBenák Libor         
14.Bořík MilanNovotný Petr         
15.Lukaščuk JosefBucifal Aleš         
16.Matuška DominikŠimeček Jan         
17.Bořík MilanBenák Libor         
18.Macháček JanNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matuška Dominik11Bucifal Aleš03
Bořík Milan20Šimeček Jan03
Macháček Jan30Benák Libor02
Lukaščuk Josef30Novotný Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Traspe Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Lacina Miloslav
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:832:36606:610KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Rujder David
 
 
Koros Zdeněk
Chládek Luboš
 
 
-15-4-7 1301
2.Včelička Lubomír
Malina Václav
 
 
Koros Pavel
Jirouch Tomáš
 
 
46-7-853211
3.Prchal JanEzr Václav5-7108 3121
4.Rödling JanStach Matěj-9-4-8  0322
5.Šmucr JiříPlachý Ladislav-4-6-8  0323
6.Bíma MiroslavPůlpán David-5-76373233
7.Rödling JanEzr Václav11-96-7-52334
8.Šmucr JiříStach Matěj-9108-9-62335
9.Bíma MiroslavPlachý Ladislav-4987 3145
10.Prchal JanPůlpán David-8-13-6  0346
11.Šmucr JiříEzr Václav76-97 3156
12.Bíma MiroslavStach Matěj-7857 3166
13.Prchal JanPlachý Ladislav5-738 3176
14.Rödling JanPůlpán David-9-7-5  0377
15.Bíma MiroslavEzr Václav5-69-643287
16.Prchal JanStach Matěj-6-9-9  0388
17.Rödling JanPlachý Ladislav-9774 3198
18.Šmucr JiříPůlpán David8    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prchal Jan22Ezr Václav13
Rödling Jan13Stach Matěj31
Šmucr Jiří12Plachý Ladislav13
Bíma Miroslav40Půlpán David21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:KMST Liberec BRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22511:457TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jindra Josef
Obešlo Marek
 
 
Havlíček Tomáš
Prágr Lukáš
 
 
8101  3010
2.Vilímek Miroslav
Serbus Tomáš
 
 
Škach Martin
Vychodil Luděk
 
 
878  3020
3.Kapras KarelKodým Jiří-84-3-9 1321
4.Lapka MiroslavKlimenta Matouš85-77 3131
5.Balog RolandKaněra Jan798  3041
6.Kaňka Luděk st.Brožík Karel-81-7763251
7.Lapka MiroslavKodým Jiří-16-6-3  0352
8.Balog RolandKlimenta Matouš-069-863262
9.Kaňka Luděk st.Kaněra Jan6-575 3172
10.Kapras KarelBrožík Karel-3-76-9 1373
11.Balog RolandKodým Jiří368  3083
12.Kaňka Luděk st.Klimenta Matouš-5-106773293
13.Kapras KarelKaněra Jan-9-37-9 1394
14.Lapka MiroslavBrožík Karel4-5-73732104
15.Kaňka Luděk st.Kodým Jiří11-74-101032  
16.Kapras KarelKlimenta Matouš9-7114 31  
17.Lapka MiroslavKaněra Jan         
18.Balog RolandBrožík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kapras Karel03Kodým Jiří21
Lapka Miroslav21Klimenta Matouš03
Balog Roland30Kaněra Jan12
Kaňka Luděk st.30Brožík Karel12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:Kučera Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:Mareš Jan
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:38659:683TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
Hejda Václav
Cafourek Jan
 
 
-6-91011113210
2.Růžička Zdeněk
Boháč Milan
 
 
Volák Martin
Cafourek Tomáš
 
 
7-78-573220
3.Antoš PetrProtiva Luboš-610-7-5 1321
4.Stránský MichalProtiva Martin-4-6-6  0322
5.Blažek JanFabini Jan-9-7115103232
6.Bukovský RadekZikmund Adam-10593 3142
7.Stránský MichalProtiva Luboš-6-6-7  0343
8.Blažek JanProtiva Martin47-8-673253
9.Bukovský RadekFabini Jan2-38-893263
10.Antoš PetrZikmund Adam8-8-9-9 1364
11.Blažek JanProtiva Luboš-11-7-7  0365
12.Bukovský RadekProtiva Martin-9-69-9 1366
13.Antoš PetrFabini Jan-1013810 3176
14.Stránský MichalZikmund Adam-4116-973286
15.Bukovský RadekProtiva Luboš48-713 3196
16.Antoš PetrProtiva Martin-8-9-6  0397
17.Stránský MichalFabini Jan7-86-9732107
18.Blažek JanZikmund Adam-10773 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Antoš Petr13Protiva Luboš31
Stránský Michal22Protiva Martin31
Blažek Jan21Fabini Jan04
Bukovský Radek31Zikmund Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Vošahlík Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.Rozhodčí:Blažek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty, horní tělocvičnaRozhodčí:Šubrt Jaroslav
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Strnad Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:30664:617TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeleda Miloš
Jaroš Antonín
 
 
Horský Jindřich
Macák Petr
 
 
410-94 3110
2.Havelka Marek
Mráz Roman
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
7914  3020
3.Chalupa Josef ml.Sklenář Michal-59510 3130
4.Šubrt JaroslavKarásek Vít-10-77-9 1331
5.Blažek MartinVotava Milan-8-971073241
6.Sysel PavelKroupa Tomáš976  3051
7.Šubrt JaroslavSklenář Michal-10110-9-62352
8.Blažek MartinKarásek Vít10-11-108-62353
9.Sysel PavelVotava Milan99-60 3163
10.Chalupa Josef ml.Kroupa Tomáš77-5-583273
11.Blažek MartinSklenář Michal4-66-7-72374
12.Sysel PavelKarásek Vít-99-5-8 1375
13.Chalupa Josef ml.Votava Milan-8-5-6  0376
14.Šubrt JaroslavKroupa Tomáš775  3086
15.Sysel PavelSklenář Michal5-7-8-4 1387
16.Chalupa Josef ml.Karásek Vít-12987 3197
17.Šubrt JaroslavVotava Milan93-86 31107
18.Blažek MartinKroupa Tomáš-10-7-9  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chalupa Josef ml.31Sklenář Michal31
Šubrt Jaroslav22Karásek Vít31
Blažek Martin12Votava Milan13
Sysel Pavel22Kroupa Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KrupkaVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:Dohnal Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Pelc Marek
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:933:32581:586TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Šprysl Josef
 
 
Kadeřábek Milan
Brabec Stanislav
 
 
-1059-793210
2.Čížek Pavel
Haník Josef
 
 
Cír Radek
Mach Jindřich
 
 
4-8-9-9 1311
3.Pivoňka JaromírHrnčíř Jan4-1056 3121
4.Brožek MiroslavHruška Václav ml.-6-108-6 1322
5.Vaniš MarekWoznicki Patrik-46-9-5 1323
6.Brožek MichalMít Michal955  3033
7.Brožek MiroslavHrnčíř Jan877  3043
8.Vaniš MarekHruška Václav ml.-7-5-4  0344
9.Brožek MichalWoznicki Patrik8-10-77-52345
10.Pivoňka JaromírMít Michal559  3055
11.Vaniš MarekHrnčíř Jan878  3065
12.Brožek MichalHruška Václav ml.10-4-4-8 1366
13.Pivoňka JaromírWoznicki Patrik-9-99873276
14.Brožek MiroslavMít Michal-4-6-4  0377
15.Brožek MichalHrnčíř Jan666  3087
16.Pivoňka JaromírHruška Václav ml.-3-59-4 1388
17.Brožek MiroslavWoznicki Patrik3-11-710-72389
18.Vaniš MarekMít Michal-738  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pivoňka Jaromír31Hrnčíř Jan04
Brožek Miroslav13Hruška Václav ml.40
Vaniš Marek12Woznicki Patrik31
Brožek Michal22Mít Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:Sourada Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Stehlík Milan
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33603:588nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Knor Václav
 
 
Vlček Milan
Štěpán Pavel
 
 
1143  3010
2.Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
Vavřinová Mariána
Přáda Jaroslav
 
 
-86710 3120
3.Rohlík Jan ml.Bělohlávek Dominik-8-2-13  0321
4.Charvát OndřejMerta Jakub-11-8-5  0322
5.Rubeš MichalPytlík Jiří10-76-513232
6.Bezdíček MartinKadleček Radomír869  3042
7.Charvát OndřejBělohlávek Dominik-6-6-8  0343
8.Rubeš MichalMerta Jakub9-11-9-7 1344
9.Bezdíček MartinPytlík Jiří87-87 3154
10.Rohlík Jan ml.Kadleček Radomír1185  3064
11.Rubeš MichalBělohlávek Dominik-12-4-5  0365
12.Bezdíček MartinMerta Jakub-14-94-9 1366
13.Rohlík Jan ml.Pytlík Jiří568  3076
14.Charvát OndřejKadleček Radomír385  3086
15.Bezdíček MartinBělohlávek Dominik-9-9-6  0387
16.Rohlík Jan ml.Merta Jakub7-5-66-52388
17.Charvát OndřejPytlík Jiří-98-7483298
18.Rubeš MichalKadleček Radomír-10-9-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rohlík Jan ml.22Bělohlávek Dominik40
Charvát Ondřej22Merta Jakub40
Rubeš Michal13Pytlík Jiří04
Bezdíček Martin22Kadleček Radomír13
Žlutá karta - hráč Rubeš (18.zápas) - nesportovní chování (hození raketou)



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí:Tomanec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:920:34462:525TJ Lokomotiva Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan
Spiegl Richard
 
 
Rataj Miloš
Čepelák Vladimír st.
 
 
48-5-643210
2.Moravec Petr st.
Hrbek Jiří
 
 
Pancíř Josef
Ungr Jan II.
 
 
-7876 3120
3.Obrdlík ŠtěpánDrvota Miroslav-6799 3130
4.Pozník DavidBělohlav Karel-8-5-2  0331
5.Mrázek JiříHájek Tomáš-5-88-8 1332
6.Slavík LiborEcler Michal-75-71053242
7.Pozník DavidDrvota Miroslav-69-5-6 1343
8.Mrázek JiříBělohlav Karel9-59-7-92344
9.Slavík LiborHájek Tomáš-4-8-6  0345
10.Obrdlík ŠtěpánEcler Michal49-99 3155
11.Mrázek JiříDrvota Miroslav-9-9-12  0356
12.Slavík LiborBělohlav Karel-6-9-11  0357
13.Obrdlík ŠtěpánHájek Tomáš-9-4-6  0358
14.Pozník DavidEcler Michal-86-9-10 1359
15.Slavík LiborDrvota Miroslav-6-8-18  0359
16.Obrdlík ŠtěpánBělohlav Karel         
17.Pozník DavidHájek Tomáš         
18.Mrázek JiříEcler Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obrdlík Štěpán21Drvota Miroslav21
Pozník David03Bělohlav Karel30
Mrázek Jiří03Hájek Tomáš30
Slavík Libor12Ecler Michal12
v utkání č.10 a č.11 nastoupili hostující hrácči z důvodu propocení stávajících v odlišných dresech než na začátku ŽK-Pozník-vzteklý úder pálkou o zem utkání č.15 zkončilo dříve než utkání č.14



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Švec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Vraštil Lukáš
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Koubek René
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18495:425TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andrt Tomáš
Čech Pavel
 
 
Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
5-1188 3110
2.Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
-8-13-2  0311
3.Koubek RenéPokorný Marcel-10-587103221
4.Jelínek MichalSmejkal Tomáš7410  3031
5.Zajíček MiroslavMinář Jiří67-10-773241
6.Mádlo MartinBatthyány Tibor8-5-9643251
7.Jelínek MichalPokorný Marcel6310  3061
8.Zajíček MiroslavSmejkal Tomáš-6-5-11  0362
9.Mádlo MartinMinář Jiří26-83 3172
10.Koubek RenéBatthyány Tibor546  3082
11.Zajíček MiroslavPokorný Marcel6-776 3192
12.Mádlo MartinSmejkal Tomáš88-3-10-62393
13.Koubek RenéMinář Jiří9139  30103
14.Jelínek MichalBatthyány Tibor         
15.Mádlo MartinPokorný Marcel         
16.Koubek RenéSmejkal Tomáš         
17.Jelínek MichalMinář Jiří         
18.Zajíček MiroslavBatthyány Tibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek René30Pokorný Marcel03
Jelínek Michal20Smejkal Tomáš21
Zajíček Miroslav21Minář Jiří03
Mádlo Martin21Batthyány Tibor02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Malík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí:Baše Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:Dušek Josef
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Provazník Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:32575:573TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
Bittner Miloslav st.
Šulc Martin
 
 
-96-55-62301
2.Čermák Milan
Šulc Ladislav
 
 
Šulc Dalibor
Štros Jan
 
 
-8-7-8  0302
3.Dufek LukášBradáč Petr-79-5-10 1303
4.Ježek RobertŠír Milan5-10-9-6 1304
5.Malík LukášRose Radek128-6-6-52305
6.Kubrt MartinŠvácha Ondřej528  3015
7.Ježek RobertBradáč Petr575  3025
8.Malík Lukᚊír Milan-749-10-102326
9.Kubrt MartinRose Radek847  3036
10.Dufek Lukᚊvácha Ondřej-68-4693246
11.Malík LukášBradáč Petr7910  3056
12.Kubrt MartinŠír Milan899  3066
13.Dufek LukášRose Radek4-49-3-52367
14.Ježek RobertŠvácha Ondřej-6-84-8 1368
15.Kubrt MartinBradáč Petr-1056-13-82369
16.Dufek Lukᚊír Milan-7-6-8  03610
17.Ježek RobertRose Radek         
18.Malík Lukᚊvácha Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dufek Lukáš13Bradáč Petr22
Ježek Robert12Šír Milan31
Malík Lukáš12Rose Radek21
Kubrt Martin31Švácha Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Herout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:Světlík Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:19546:470SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Kyncl Jiří
 
 
Erlich Luboš
Barcal Petr
 
 
-794-993210
2.Wagner Jaroslav ml.
Vydra Milan
 
 
Truc Petr
Plhák Petr
 
 
9611  3020
3.Herout FrantišekKohout Pavel-7748 3130
4.Loudín PetrVajgl Pavel-5-7810-102331
5.Nevřela DanielDlabola Petr778  3041
6.Škopek PavelŠajner Lubomír-10657 3151
7.Loudín PetrKohout Pavel36-77 3161
8.Nevřela DanielVajgl Pavel59-18 3171
9.Škopek PavelDlabola Petr-1267-9-82372
10.Herout FrantišekŠajner Lubomír-1078-1073282
11.Nevřela DanielKohout Pavel-3-786-82383
12.Škopek PavelVajgl Pavel-79104 3193
13.Herout FrantišekDlabola Petr5-959 31103
14.Loudín PetrŠajner Lubomír55   20  
15.Škopek PavelKohout Pavel         
16.Herout FrantišekVajgl Pavel         
17.Loudín PetrDlabola Petr         
18.Nevřela DanielŠajner Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout František30Kohout Pavel12
Loudín Petr11Vajgl Pavel12
Nevřela Daniel21Dlabola Petr12
Škopek Pavel21Šajner Lubomír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Jareš Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí:Pilner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Čamr František
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:Hořejší Radim
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:36605:646TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Vlastimil
Piroutek Květoslav
 
 
Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
-8-76-5 1301
2.Kyncl Miloslav
Eliška Roman
 
 
Kaipr Petr
Trajhan Miroslav
 
 
126-7-853211
3.Trajhan MiroslavMokrejš Jan8-5118 3121
4.Dolejší StanislavKoubek Vojtěch-813117 3131
5.Záboj MatějHrunka Jakub-48-6-7 1332
6.Čamr FrantišekJakubský Filip9116  3042
7.Dolejší StanislavMokrejš Jan-7-7-5  0343
8.Záboj MatějKoubek Vojtěch9-5-85-72344
9.Čamr FrantišekHrunka Jakub66-510 3154
10.Trajhan MiroslavJakubský Filip11-9-103-62355
11.Pilner JaroslavMokrejš Jan3-3-8-8 1356
12.Čamr FrantišekKoubek Vojtěch9-3-10-8 1357
13.Trajhan MiroslavHrunka Jakub-58-1-8 1358
14.Dolejší StanislavJakubský Filip5-1075 3168
15.Čamr FrantišekMokrejš Jan8-25-8-102369
16.Trajhan MiroslavKoubek Vojtěch10-7-711-1323610
17.Dolejší StanislavHrunka Jakub2910  30  
18.Pilner JaroslavJakubský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trajhan Miroslav13Mokrejš Jan31
Dolejší Stanislav21Koubek Vojtěch31
Záboj Matěj02Hrunka Jakub21
Čamr František22Jakubský Filip12
Pilner Jaroslav01   
ŽK - Trajhan - kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:Novák David
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Buriánek Patrik
Datum dle rozpisu23. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:Brhel Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14463:368SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifka Alexius
Rosa Martin
 
 
Trgiňa Roman
Juklík Tomáš
 
 
1015  3010
2.Nekola Tomáš st.
Holub Zdeněk
 
 
Vondráš Jan
Mošna Petr
 
 
-1684-263220
3.Mikeska JaroslavPalbuchta Jiří974  3030
4.Brhel RichardBabák Petr-5-614723240
5.Brhel Tomᚊkvařil Petr-11555 3150
6.Lapčík OndřejŽilka Milan3710  3060
7.Brhel RichardPalbuchta Jiří6-65-8-132361
8.Brhel TomášBabák Petr-6-6-5  0362
9.Lapčík OndřejŠkvařil Petr1053  3072
10.Mikeska JaroslavŽilka Milan952  3082
11.Brhel TomášPalbuchta Jiří-7-8-4  0383
12.Lapčík OndřejBabák Petr697  3093
13.Mikeska JaroslavŠkvařil Petr877  30103
14.Brhel RichardŽilka Milan768  30  
15.Lapčík OndřejPalbuchta Jiří         
16.Mikeska JaroslavBabák Petr         
17.Brhel RichardŠkvařil Petr         
18.Brhel Tomᚎilka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikeska Jaroslav30Palbuchta Jiří21
Brhel Richard11Babák Petr12
Brhel Tomáš12Škvařil Petr03
Lapčík Ondřej30Žilka Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:Mikulecký Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Novák David
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:15518:385SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
Kašpárek František
Klenovec Jan
 
 
68-99 3110
2.Luka Josef, Ing.
Rulec Jakub
 
 
Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
8-859 3120
3.Hasil TomášVybíral Lukáš525  3030
4.Melek MilanOndrovčák Radek-761010 3140
5.Mesaroš PetrForman Libor7-7-510-52341
6.Zajíc MiroslavWO    3051
7.Melek MilanVybíral Lukáš-76-79-92352
8.Mesaroš PetrOndrovčák Radek6-9-101573262
9.Zajíc MiroslavForman Libor729  3072
10.Hasil TomášWO    3082
11.Mesaroš PetrVybíral Lukáš-458-8-72383
12.Zajíc MiroslavOndrovčák Radek8-1148 3193
13.Hasil TomášForman Libor896  30103
14.Melek MilanWO    30  
15.Zajíc MiroslavVybíral Lukáš         
16.Hasil TomášOndrovčák Radek         
17.Melek MilanForman Libor         
18.Mesaroš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hasil Tomáš20Vybíral Lukáš21
Melek Milan11Ondrovčák Radek03
Mesaroš Petr12Forman Libor12
Zajíc Miroslav20   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodRozhodčí:Bízová Lada
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Toufar Jan
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Bednářová Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:35659:657TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Miroslav
Kaňka Luděk st.
 
 
Sojka Lukáš
Palla Přemysl
 
 
1085  3010
2.Řípa Vladimír
Kapras Karel
 
 
Zrcek Miroslav
Povolný Aleš
 
 
1386  3020
3.Komorovský RóbertBárta Daniel410-77 3130
4.Toufar JanBártík Tomáš9-79-8-102331
5.Juroška IvanStryhal Václav4-10-7-9 1332
6.Vaculík MiloslavNovák Aleš-9-1098-72333
7.Toufar JanBárta Daniel-5-5-3  0334
8.Juroška IvanBártík Tomáš2119  3044
9.Vaculík MiloslavStryhal Václav6-1291 3154
10.Komorovský RóbertNovák Aleš7-10-6-6 1355
11.Juroška IvanBárta Daniel-13311-9-72356
12.Vaculík MiloslavBártík Tomáš10-47-3113266
13.Komorovský RóbertStryhal Václav6-7-811-102367
14.Toufar JanNovák Aleš-8-811-7 1368
15.Vaculík MiloslavBárta Daniel-64-6-8 1369
16.Komorovský RóbertBártík Tomáš5-8611 3179
17.Toufar JanStryhal Václav-9-59-9 13710
18.Juroška IvanNovák Aleš23   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Komorovský Róbert22Bárta Daniel31
Toufar Jan04Bártík Tomáš13
Juroška Ivan12Stryhal Václav31
Vaculík Miloslav22Novák Aleš30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:Dospíšil Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:Trojánek Zdeněk
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:33592:606TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
Šanc Karel
Voráč Jiří
 
 
838  3010
2.Šťastný Vladislav
Jiříček Jan
 
 
Pokorný Roman
Štěpánek Aleš
 
 
567  3020
3.Dospíšil PavelSmola Igor7-6-7-6 1321
4.Antoš JiříDoležal Ondřej-11-66-8 1322
5.Vitula JosefMádr Miloslav4-4-5-8 1323