Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
Pták Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:434:16 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
Zika Ondřej
Škach Martin
 
 
978  3010
2.Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
-8-58-7 1311
3.Jícha PavelReichert Tomáš     3021
4.Pták LubošPanský Miroslav     3031
5.Jůza JaroslavHavlíček Stanislav     3241
6.Lehner VladimírHofman Petr     3051
7.Pták LubošReichert Tomáš     2352
8.Jůza JaroslavPanský Miroslav     2353
9.Lehner VladimírHavlíček Stanislav     3063
10.Jícha PavelHofman Petr     3073
11.Jůza JaroslavReichert Tomáš     2374
12.Lehner VladimírPanský Miroslav     3184
13.Jícha PavelHavlíček Stanislav     3194
14.Pták LubošHofman Petr     3294
15.Lehner VladimírReichert Tomáš         
16.Jícha PavelPanský Miroslav         
17.Pták LubošHavlíček Stanislav         
18.Jůza JaroslavHofman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Pavel30Reichert Tomáš21
Pták Luboš11Panský Miroslav12
Jůza Jaroslav12Havlíček Stanislav03
Lehner Vladimír30Hofman Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
Horský Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál pohostinství LhůtaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34659:610TJ Sokol Lhůta A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
-9-588103210
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Boháč Milan
Růžička Zdeněk
 
 
349  3020
3.Komanec PavelMašek Petr-49-4-7 1321
4.Levora KarelKoutník Vojtěch-710-9-9 1322
5.Protiva JanDůra Matouš-7688 3132
6.Protiva LukášKasal Jaromír-5-108753242
7.Levora KarelMašek Petr-7-4-9  0343
8.Protiva JanKoutník Vojtěch98-105 3153
9.Protiva LukášDůra Matouš710-8-9-112354
10.Komanec PavelKasal Jaromír7117  3064
11.Protiva JanMašek Petr-11-7-4  0365
12.Protiva LukášKoutník Vojtěch6-124-863275
13.Komanec PavelDůra Matouš-3-8-11  0376
14.Levora KarelKasal JaromírWO    3086
15.Protiva LukášMašek Petr-68-9-8 1387
16.Komanec PavelKoutník Vojtěch-134-6-4 1388
17.Levora KarelDůra Matouš-998-593298
18.Protiva JanKasal JaromírWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Komanec Pavel13Mašek Petr40
Levora Karel12Koutník Vojtěch22
Protiva Jan21Důra Matouš22
Protiva Lukáš22Kasal Jaromír02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
Mazura Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:31 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Janeček Jaroslav
Budělovský Petr
 
 
885  3010
2.Drož Jan
Bouda Petr
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-311-5-7 1311
3.Aschenbrenner JanPastuch Jan     2312
4.Mazura DavidObertík Milan     2313
5.Sommer PatrikVohradský Marek     1314
6.Mazura PavelGábor Filip     3024
7.Mazura DavidPastuch Jan     0325
8.Sommer PatrikObertík Milan     0326
9.Mazura PavelVohradský Marek     1327
10.Aschenbrenner JanGábor Filip     3137
11.Sommer PatrikPastuch Jan     0338
12.Mazura PavelObertík Milan     2339
13.Aschenbrenner JanVohradský Marek     03310
14.Mazura DavidGábor Filip     03  
15.Mazura PavelPastuch Jan         
16.Aschenbrenner JanObertík Milan         
17.Mazura DavidVohradský Marek         
18.Sommer PatrikGábor Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Aschenbrenner Jan12Pastuch Jan30
Mazura David02Obertík Milan30
Sommer Patrik03Vohradský Marek30
Mazura Pavel12Gábor Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Ruda Pavel
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:Kovářík Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:Kinský Jiří
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:17 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Tvrz Jaroslav st.
Mikeš Milan
 
 
Cafourek Jan
Koděra Filip
 
 
-6358 3120
3.Jehlík MiroslavMakoň Zdeněk ml.     2321
4.Netrval JanGabriel Roman     3031
5.Kovářík MatějVycudilík Jan     3141
6.Javorský DanielKabát Martin     3051
7.Netrval JanMakoň Zdeněk ml.     2352
8.Kovářík MatějGabriel Roman     3262
9.Javorský DanielVycudilík Jan     3272
10.Jehlík MiroslavKabát Martin     2373
11.Kovářík MatějMakoň Zdeněk ml.     3083
12.Javorský DanielGabriel Roman     3293
13.Jehlík MiroslavVycudilík Jan     30103
14.Netrval JanKabát Martin     13  
15.Javorský DanielMakoň Zdeněk ml.     03  
16.Jehlík MiroslavGabriel Roman     31  
17.Netrval JanVycudilík Jan     32  
18.Kovářík MatějKabát Martin8    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jehlík Miroslav12Makoň Zdeněk ml.21
Netrval Jan11Gabriel Roman03
Kovářík Matěj30Vycudilík Jan03
Javorský Daniel30Kabát Martin11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Ludvík Roman
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:05Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:20 SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
-755-453210
2.Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Ulrich Radek
 
 
-10289 3120
3.Ludvík RomanDuchoň Antonín     3130
4.Pangrác MartinDuchoň Roman     3140
5.Krejčíř MilanPanzer Tomáš     3050
6.Květon OndřejMacháček Radek     3260
7.Pangrác MartinDuchoň Antonín     2361
8.Krejčíř MilanDuchoň Roman     3171
9.Květon OndřejPanzer Tomáš     3081
10.Ludvík RomanMacháček Radek     1382
11.Krejčíř MilanDuchoň Antonín     1383
12.Květon OndřejDuchoň Roman     3193
13.Ludvík RomanPanzer Tomáš     32103
14.Pangrác MartinMacháček Radek     31  
15.Květon OndřejDuchoň Antonín     23  
16.Ludvík RomanDuchoň Roman     13  
17.Horák LiborPanzer Tomáš     23  
18.Krejčíř MilanMacháček Radek     13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ludvík Roman21Duchoň Antonín21
Pangrác Martin11Duchoň Roman03
Krejčíř Milan21Panzer Tomáš03
Květon Ondřej30Macháček Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Slavoje StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Milan
Šimo Vladimír
 
 
Horský Jindřich
Vaktor Ivan
 
 
11-7-4-11 1301
2.Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
653  3011
3.Hořan MarekMezera Petr     3221
4.Roch TomášKorecký Filip     3231
5.Kuchař JanSochor Miroslav     0332
6.März TomášPachner Jan     3142
7.Roch TomášMezera Petr     0343
8.Kuchař JanKorecký Filip     2344
9.März TomášSochor Miroslav     3254
10.Hořan MarekPachner Jan     0355
11.Kuchař JanMezera Petr     0356
12.März TomášKorecký Filip     3166
13.Hořan MarekSochor Miroslav     2367
14.Roch TomášPachner Jan     3277
15.März TomášMezera Petr     1378
16.Hořan MarekKorecký Filip     3188
17.Roch TomášSochor Miroslav     0389
18.Kuchař JanPachner Jan     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořan Marek22Mezera Petr31
Roch Tomáš22Korecký Filip13
Kuchař Jan13Sochor Miroslav31
März Tomáš31Pachner Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
Kheil Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:919:31 TJ Slavoj Stod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
Mareček Vladislav
Pecka Miloslav
 
 
984  3010
2.Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
Urban Jan
Přáda Jaroslav
 
 
1166  3020
3.Kliment VladimírČada Vladimír     0321
4.Janda VladimírHulín Jiří     0322
5.Kheil LukášSúkeník Zdeněk     1323
6.Kolerus JaroslavŠkrleta Luboš     1324
7.Janda VladimírČada Vladimír     0325
8.Kheil LukášHulín Jiří     1326
9.Kolerus JaroslavSúkeník Zdeněk     3236
10.Kliment VladimírŠkrleta Luboš     3146
11.Kheil LukášČada Vladimír     3156
12.Kolerus JaroslavHulín Jiří     1357
13.Kliment VladimírSúkeník Zdeněk     0358
14.Janda VladimírŠkrleta Luboš     0359
15.Kolerus JaroslavČada Vladimír         
16.Kliment VladimírHulín Jiří         
17.Janda VladimírSúkeník Zdeněk         
18.Kheil Lukᚊkrleta Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kliment Vladimír12Čada Vladimír21
Janda Vladimír03Hulín Jiří30
Kheil Lukáš12Súkeník Zdeněk21
Kolerus Jaroslav12Škrleta Luboš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá AVrchní
rozhodčí:
Nový Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:834:32613:601TJ Sokol Horní Bělá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
655  3010
2.Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
Pisár Petr
Knor Václav
 
 
-6-8-4  0311
3.Nechutný Petr st.Čákora Ladislav9-7-12-3 1312
4.Janda PavelMlčoch Jan65-88 3122
5.Plic BohumilTrnka Josef77-59 3132
6.Šípek JosefBednář Radomír-76410 3142
7.Janda PavelČákora Ladislav-889-10-42343
8.Plic BohumilMlčoch Jan8-9-108-42344
9.Šípek JosefTrnka Josef8108  3054
10.Nechutný Petr st.Bednář Radomír-1053-883264
11.Plic BohumilČákora Ladislav-7-7-7  0365
12.Šípek JosefMlčoch Jan-8-7-5  0366
13.Nechutný Petr st.Trnka Josef-810-7-8 1367
14.Janda PavelBednář Radomír-7-82553277
15.Šípek JosefČákora Ladislav-57-11-7 1378
16.Nechutný Petr st.Mlčoch Jan-10898 3188
17.Janda PavelTrnka Josef7107  3098
18.Plic BohumilBednář Radomír3-8   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nechutný Petr st.22Čákora Ladislav40
Janda Pavel31Mlčoch Jan22
Plic Bohumil12Trnka Josef13
Šípek Josef22Bednář Radomír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:31 TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
Čech Pavel
Štepka Miroslav
 
 
9-9-69-32301
2.Cír Radek
Kos Zdeněk
 
 
Přibík Jan
Lédl Jiří
 
 
10911  3011
3.Dietl LubošLáriš Petr     0312
4.Mandík PetrMandák Pavel     0313
5.Horek DanielSoukup Miloš     2314
6.Peckert DanielKřesák Vojtěch     3024
7.Mandík PetrLáriš Petr     0325
8.Horek DanielMandák Pavel     0326
9.Peckert DanielSoukup Miloš     1327
10.Dietl LubošKřesák Vojtěch     3137
11.Horek DanielLáriš Petr     0338
12.Peckert DanielMandák Pavel     3048
13.Dietl LubošSoukup Miloš     2349
14.Mandík PetrKřesák Vojtěch     13410
15.Peckert DanielLáriš Petr         
16.Dietl LubošMandák Pavel         
17.Mandík PetrSoukup Miloš         
18.Horek DanielKřesák Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dietl Luboš12Láriš Petr30
Mandík Petr03Mandák Pavel21
Horek Daniel03Soukup Miloš30
Peckert Daniel21Křesák Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST DDM Stříbro AVrchní
rozhodčí:
Hošťálek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DDM StříbroRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Birnbaum Erik
Šulc Ladislav
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
986  3010
2.Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
52-97 3120
3.Vaňous MartinStanček Ivo     2321
4.Hošťálek JosefMärz Miloslav     1322
5.Kalavský MarcelHomolka Zdeněk     1323
6.Adam OndřejStanček Martin     3033
7.Hošťálek JosefStanček Ivo     0334
8.Kalavský MarcelMärz Miloslav     3044
9.Adam OndřejHomolka Zdeněk     3154
10.Vaňous MartinStanček Martin     3064
11.Kalavský MarcelStanček Ivo     2365
12.Adam OndřejMärz Miloslav     1366
13.Vaňous MartinHomolka Zdeněk     3176
14.Hošťálek JosefStanček Martin     3086
15.Adam OndřejStanček Ivo     0387
16.Vaňous MartinMärz Miloslav     0388
17.Hošťálek JosefHomolka Zdeněk     0389
18.Kalavský MarcelStanček Martin     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaňous Martin22Stanček Ivo40
Hošťálek Josef13März Miloslav31
Kalavský Marcel22Homolka Zdeněk22
Adam Ondřej22Stanček Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice BVrchní
rozhodčí:
Ludvík Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:330:15 SK Jiskra Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
Hlaváček Jaromír
Jaroš Antonín
 
 
43-68 3110
2.Hrbek Jiří
Spiegl Richard
 
 
Mráz Roman
Havelka Marek
 
 
6-4-3-7 1311
3.Bacík ZdeněkHájek Milan     1312
4.Baštář OndřejToman Josef     3122
5.Pangrác JanVild Jan     3132
6.Horák LiborKubík Libor     3142
7.Baštář OndřejHájek Milan     3152
8.Pangrác JanToman Josef     3062
9.Horák LiborVild Jan     3172
10.Bacík ZdeněkKubík Libor     1373
11.Pangrác JanHájek Milan     3083
12.Horák LiborToman Josef     3093
13.Bacík ZdeněkVild Jan         
14.Baštář OndřejKubík Libor         
15.Horák LiborHájek Milan         
16.Bacík ZdeněkToman Josef         
17.Baštář OndřejVild Jan         
18.Pangrác JanKubík Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bacík Zdeněk02Hájek Milan12
Baštář Ondřej20Toman Josef03
Pangrác Jan30Vild Jan02
Horák Libor30Kubík Libor11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. DVrchní
rozhodčí:
Kůs Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Nevid ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:34 SK Nevid A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
-7969 3110
2.Loudín Přemysl
Fuka Martin
 
 
Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
-6-75-9 1311
3.Hoang Van Tony TuanČada Zdeněk     1312
4.Nálevka JaroslavWO    0313
5.Šebor JanMatějka Martin     0314
6.Tran Duc Martin LamŠiška Petr     3024
7.Čada ZdeněkWO    0325
8.Šebor JanNálevka Jaroslav     0326
9.Tran Duc Martin LamMatějka Martin     3136
10.Hoang Van Tony TuanŠiška Petr     3046
11.Šebor JanČada Zdeněk     0347
12.Tran Duc Martin LamNálevka Jaroslav     3257
13.Hoang Van Tony TuanMatějka Martin     1358
14.Šiška PetrWO    0359
15.Tran Duc Martin LamČada Zdeněk     3069
16.Hoang Van Tony TuanNálevka Jaroslav     13610
17.Matějka Martin         
18.Šebor JanŠiška Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoang Van Tony Tuan13Čada Zdeněk21
Šebor Jan03Nálevka Jaroslav21
Tran Duc Martin Lam40Matějka Martin21
   Šiška Petr02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. EVrchní
rozhodčí:
Kůs Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MirošovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:26Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:34 TJ Sokol Mirošov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
6-9-7-5 1301
2.Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
Seidl Josef
Přichystal Jiří
 
 
9-10812 3111
3.Egermaier JakubBabický Josef     2312
4.Herejk VojtěchVyskočil Marek     2313
5.Vráblík MilanLopata Vladimír     3023
6.Helus JaroslavVyskočil Martin     3133
7.Herejk VojtěchBabický Josef     0334
8.Vráblík MilanVyskočil Marek     3044
9.Helus JaroslavLopata Vladimír     1345
10.Egermaier JakubVyskočil Martin     3255
11.Vráblík MilanBabický Josef     0356
12.Helus JaroslavVyskočil Marek     2357
13.Egermaier JakubLopata Vladimír     1358
14.Herejk VojtěchVyskočil Martin     1359
15.Helus JaroslavBabický Josef     23510
16.Egermaier JakubVyskočil Marek     23  
17.Herejk VojtěchLopata Vladimír     30  
18.Vráblík MilanVyskočil Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Egermaier Jakub12Babický Josef40
Herejk Vojtěch03Vyskočil Marek21
Vráblík Milan21Lopata Vladimír21
Helus Jaroslav13Vyskočil Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. FVrchní
rozhodčí:
Kůs Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:26Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:910:30 TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Setvín MichalDobrý Václav     1312
4.Kasal JaromírDvořák Jaroslav     0313
5.Vyleta Michal ml.Poch Petr     0314
6.Mózer DominikKrajdl Roman     1315
7.Kasal JaromírDobrý Václav     0316
8.Vyleta Michal ml.Dvořák Jaroslav     2317
9.Mózer DominikPoch Petr     0318
10.Setvín MichalKrajdl Roman     3128
11.Vyleta Michal ml.Dobrý Václav     0329
12.Mózer DominikDvořák Jaroslav         
13.Setvín MichalPoch Petr         
14.Kasal JaromírKrajdl Roman         
15.Mózer DominikDobrý Václav         
16.Setvín MichalDvořák Jaroslav         
17.Kasal JaromírPoch Petr         
18.Vyleta Michal ml.Krajdl Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Setvín Michal11Dobrý Václav30
Kasal Jaromír02Dvořák Jaroslav20
Vyleta Michal ml.03Poch Petr20
Mózer Dominik02Krajdl Roman11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BVrchní
rozhodčí:
Šauer Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec ARozhodčí:Šauer David
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ sokol KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:821:29482:490TJ Sokol Starý Plzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krucký Rudolf
Řípa Vladimír
 
 
Ort Josef
Rulec Jakub
 
 
2-1157 3110
2.Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
17128  3020
3.Šauer DavidCach Jaroslav-10-12-3  0321
4.Bradna ZdeněkKlíma Tomáš7-89-7103231
5.Šauer RobertKlíma Jan-7-8-9  0332
6.Vokurka JaroslavFarajzl Stanislav479  3042
7.Bradna ZdeněkCach Jaroslav-8-7-8  0343
8.Šauer RobertKlíma Tomáš4-8-9-10 1344
9.Vokurka JaroslavKlíma Jan-77-12-11 1345
10.Šauer DavidFarajzl Stanislav-7876 3155
11.Šauer RobertCach Jaroslav-6-9-8  0356
12.Vokurka JaroslavKlíma Tomáš-78-9-7 1357
13.Šauer DavidKlíma Jan7-878 3167
14.Bradna ZdeněkFarajzl Stanislav-6-8-9  0368
15.Vokurka JaroslavCach Jaroslav         
16.Šauer DavidKlíma Tomáš         
17.Bradna ZdeněkKlíma Jan         
18.Šauer RobertFarajzl Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šauer David21Cach Jaroslav30
Bradna Zdeněk12Klíma Tomáš21
Šauer Robert03Klíma Jan21
Vokurka Jaroslav12Farajzl Stanislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nezvěstice AVrchní
rozhodčí:
Havlíček Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdemyslice ARozhodčí:Havlíček Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NezvěsticeRozhodčí:Havlíček Václav
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Havlíček Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:331:18 TJ Sokol Nezvěstice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
Váňa Miroslav
Loudín Petr
 
 
99-8-7-122301
2.Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
Zrcek Miroslav
Krejčí Milan
 
 
6-986 3111
3.Hach VáclavŠvarc Václav     3221
4.Hodek MartinŠvarc Pavel     3031
5.Česal LuděkSedláček Miloš     1332
6.Šilhánek MartinHýsek Tomáš     3042
7.Hodek MartinŠvarc Václav     3152
8.Česal LuděkŠvarc Pavel     3262
9.Šilhánek MartinSedláček Miloš     3272
10.Hach VáclavPražan Jiří     3182
11.Česal LuděkŠvarc Václav     1383
12.Šilhánek MartinŠvarc Pavel     3093
13.Hach VáclavSedláček Miloš         
14.Hodek MartinPražan Jiří         
15.Šilhánek MartinŠvarc Václav         
16.Hach VáclavŠvarc Pavel         
17.Hodek MartinSedláček Miloš         
18.Česal LuděkPražan Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hach Václav20Švarc Václav12
Hodek Martin20Švarc Pavel03
Česal Luděk12Sedláček Miloš11
Šilhánek Martin30Hýsek Tomáš01
   Pražan Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor BVrchní
rozhodčí:
Šoltés Juraj
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16 TJ Sokol Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Martin
Tichý Jiří
 
 
Šembera Karel
Holman Martin
 
 
87-6-9-112301
2.Holub Zdeněk
Zatřepálek Michal
 
 
Brant Pavel
Ulrich Radek
 
 
-14-1212973211
3.Císler VáclavKovanda Jiří     2312
4.Krivda FrantišekKotva Pavel     1313
5.Hrčka JaroslavJerling Jaroslav     3023
6.Bočan MiroslavKotva David     3033
7.Krivda FrantišekKovanda Jiří     3043
8.Hrčka JaroslavKotva Pavel     3153
9.Bočan MiroslavJerling Jaroslav     3263
10.Císler VáclavKotva David     3173
11.Hrčka JaroslavKovanda Jiří     3083
12.Bočan MiroslavKotva Pavel     3193
13.Císler VáclavJerling JaroslavWO    30103
14.Krivda FrantišekKotva David         
15.Bočan MiroslavKovanda Jiří         
16.Císler VáclavKotva Pavel         
17.Krivda FrantišekJerling Jaroslav         
18.Hrčka JaroslavKotva David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Císler Václav11Kovanda Jiří12
Krivda František11Kotva Pavel12
Hrčka Jaroslav30Jerling Jaroslav02
Bočan Miroslav30Kotva David02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Tachov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rokycany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TachovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:31369:452SK Rokycany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Jiří
Cír Libor
 
 
Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
-5-12-5  0301
2.Havel Václav
Fojtík Jiří
 
 
Polášek Milan
Štepka Miroslav
 
 
-7-6-5  0302
3.Dresler MiroslavEnžl Vlastimil-6-6-6  0303
4.Nič JaroslavSýkora František-9-10-2  0304
5.Soukupová JanaSoukup Lukáš-6-6-6  0305
6.Pitra FrantišekStraka Michal653  3015
7.Nič JaroslavEnžl Vlastimil8-1410-6-102316
8.Soukupová JanaSýkora František-10-5-9  0317
9.Pitra FrantišekSoukup Lukáš4-1277 3127
10.Dresler MiroslavStraka Michal-58-4-2 1328
11.Soukupová JanaEnžl Vlastimil6-1-79-62329
12.Pitra FrantišekSýkora František439  3039
13.Dresler MiroslavSoukup Lukáš-58-6-4 13310
14.Nič JaroslavStraka Michal-3-8-3  03  
15.Pitra FrantišekEnžl Vlastimil         
16.Dresler MiroslavSýkora František         
17.Nič JaroslavSoukup Lukáš         
18.Soukupová JanaStraka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dresler Miroslav03Enžl Vlastimil30
Nič Jaroslav02Sýkora František21
Soukupová Jana03Soukup Lukáš21
Pitra František30Straka Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany CVrchní
rozhodčí:
Niedermayer Ondřej
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:328:22 Dioss Nýřany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Tkáč Jan
 
 
Januška Pavel
Tesárek Jiří
 
 
WO    0301
2.Valenta Petr
Topol Martin
 
 
Januška Václav
Hraba Milan
 
 
34-76 3111
3.Niedermayer OndřejKurc Vojtěch     3221
4.Kolerus MartinHnojský Jakub     0322
5.Benedikt JiříJavorský David     3232
6.Niedermayer MichalTománek Matyáš     3142
7.Kolerus MartinKurc Vojtěch     3252
8.Benedikt JiříHnojský Jakub     1353
9.Niedermayer MichalJavorský David     3263
10.Niedermayer OndřejTománek Matyáš     3073
11.Benedikt JiříKurc Vojtěch     3183
12.Niedermayer MichalHnojský Jakub     3293
13.Niedermayer OndřejJavorský David         
14.Kolerus MartinTománek Matyáš         
15.Niedermayer MichalKurc Vojtěch         
16.Niedermayer OndřejHnojský Jakub         
17.Kolerus MartinJavorský David         
18.Benedikt JiříTománek Matyáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Niedermayer Ondřej20Kurc Vojtěch03
Kolerus Martin11Hnojský Jakub21
Benedikt Jiří21Javorský David02
Niedermayer Michal30Tománek Matyáš02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
Malý Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Dobřany, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
Kirnig Jan
Nekola Tomáš st.
 
 
784  3010
2.Legát Lukáš
Chalupa Josef
 
 
Šimon Vratislav
Adámek Zdeněk
 
 
-6-5-6  0311
3.Dienstbier PavelReiser Miroslav     3221
4.Brant FrantišekSladký Antonín     3231
5.Vohradský JiříNováček Karel     3041
6.Malý JosefŠlehofer Stanislav     3051
7.Brant FrantišekReiser Miroslav     3261
8.Vohradský JiříSladký Antonín     0362
9.Malý JosefNováček Karel     2363
10.Dienstbier PavelŠlehofer Stanislav     3173
11.Vohradský JiříReiser Miroslav     0374
12.Malý JosefSladký Antonín     1375
13.Dienstbier PavelNováček Karel     0376
14.Hrubý PetrŠlehofer Stanislav     3186
15.Malý JosefReiser Miroslav     1387
16.Dienstbier PavelSladký Antonín     1388
17.Hrubý PetrNováček Karel     1389
18.Vohradský JiříŠlehofer Stanislav     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dienstbier Pavel22Reiser Miroslav22
Brant František20Sladký Antonín31
Vohradský Jiří22Nováček Karel31
Malý Josef13Šlehofer Stanislav04
Hrubý Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Drahotín AVrchní
rozhodčí:
Michal Jan st.
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bez čísla popisné, Kulturní dům u hlavní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:30 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírek Lubomír
Raček Jan
 
 
Kříšťan Jiří
Polák Jiří
 
 
-86-7-10 1301
2.Štros Jan
Brauner Josef
 
 
Holan Josef
Šulc Martin
 
 
76-5-8-92302
3.Ulman MiroslavJarab Josef     0303
4.Novotný Roman st.Holý Pavel ml.     0304
5.Novotný Roman ml.Oroš Karel     3014
6.Michal Jan st.Vítek Petr     3024
7.Novotný Roman st.Jarab Josef     0325
8.Novotný Roman ml.Holý Pavel ml.     1326
9.Michal Jan st.Oroš Karel     3036
10.Ulman MiroslavVítek Petr     3046
11.Novotný Roman ml.Jarab Josef     0347
12.Michal Jan st.Holý Pavel ml.     1348
13.Ulman MiroslavOroš Karel     1349
14.Novotný Roman st.Vítek Petr     23410
15.Michal Jan st.Jarab Josef     31  
16.Ulman MiroslavHolý Pavel ml.     03  
17.Novotný Roman st.Oroš Karel     03  
18.Novotný Roman ml.Vítek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ulman Miroslav12Jarab Josef30
Novotný Roman st.03Holý Pavel ml.30
Novotný Roman ml.12Oroš Karel12
Michal Jan st.21Vítek Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
Gabriel Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Zámecký park 3, horšovský TýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:35 TJ Sokol Horažďovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Miroslav
Šprungl Jan
 
 
Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
89-7-833210
2.Šturc Jaroslav
Frühauf Jindřich
 
 
Hrdlička Pavel
Kuthan Jiří
 
 
10-4-87-102311
3.Němec JosefTůma Zdeněk     2312
4.Herzer JanVojáček Rudolf ml.     0313
5.Písařík ZdeněkBuriánek Jan     3023
6.Gabriel KarelLeipelt Lukáš     3033
7.Herzer JanTůma Zdeněk     0334
8.Písařík ZdeněkVojáček Rudolf ml.     1335
9.Gabriel KarelBuriánek Jan     3245
10.Němec JosefLeipelt Lukáš     3155
11.Písařík ZdeněkTůma Zdeněk     1356
12.Gabriel KarelVojáček Rudolf ml.     2357
13.Němec JosefBuriánek Jan     1358
14.Herzer JanLeipelt Lukáš     1359
15.Gabriel KarelTůma Zdeněk     13510
16.Němec JosefVojáček Rudolf ml.         
17.Herzer JanBuriánek Jan         
18.Písařík ZdeněkLeipelt Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němec Josef12Tůma Zdeněk40
Herzer Jan03Vojáček Rudolf ml.30
Písařík Zdeněk12Buriánek Jan12
Gabriel Karel22Leipelt Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice AVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Líně ARozhodčí:Chromek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Sazama Adam
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Jehlík Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:23 TJ Sokol Pocinovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dejmková Eliška
Navrátil Jan
 
 
Karmazín Pavel
Navrátil Tomáš
 
 
6-8-8-8 1301
2.Janoušek Zdeněk
Vinický Stanislav
 
 
Fencl Petr
Skusil Josef
 
 
-75-8-3 1302
3.Sazama AdamKašper Petr     3112
4.Sazama LubošKříž Michal     3122
5.Chromek MiroslavKasten Jiří     3232
6.Jehlík MiroslavFrancán Jaroslav     3142
7.Sazama LubošKašper Petr     3052
8.Chromek MiroslavKříž Michal     3162
9.Jehlík MiroslavKasten Jiří     3272
10.Jehlík JanFrancán Jaroslav     0373
11.Chromek MiroslavKašper Petr     3083
12.Jehlík MiroslavKříž Michal     3293
13.Jehlík JanKasten Jiří     0394
14.Sazama LubošFrancán Jaroslav     31104
15.Jehlík MiroslavKašper Petr         
16.Jehlík JanKříž Michal         
17.Sazama LubošKasten Jiří         
18.Chromek MiroslavFrancán Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sazama Adam10Kašper Petr03
Sazama Luboš30Kříž Michal03
Chromek Miroslav30Kasten Jiří12
Jehlík Miroslav30Francán Jaroslav12
Jehlík Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Sokol Domažlice CVrchní
rozhodčí:
Látka Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:430:20 SK Sokol Domažlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Koloc Jaroslav
 
 
Balcar Jaromír
Slobodzian Jakub
 
 
-7-9-7  0301
2.Luka Václav
Pleticha Vladimír
 
 
Kunst Břetislav
Elstner Lukáš
 
 
-7-8-7  0302
3.Hromádko PavelHořan Milan     3212
4.Hadrava LiborHoufek Jaroslav     3222
5.Látka JanZábranský Hynek     3132
6.Marešová ZdeňkaŠleis Petr     3042
7.Hadrava LiborHořan Milan     1343
8.Látka JanHoufek Jaroslav     3053
9.Marešová ZdeňkaZábranský Hynek     3063
10.Hromádko PavelŠleis Petr     2364
11.Látka JanHořan Milan     3174
12.Marešová ZdeňkaHoufek Jaroslav     3184
13.Hromádko PavelZábranský Hynek     3194
14.Hadrava LiborŠleis Petr         
15.Marešová ZdeňkaHořan Milan         
16.Hromádko PavelHoufek Jaroslav         
17.Hadrava LiborZábranský Hynek         
18.Látka JanŠleis Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hromádko Pavel21Hořan Milan12
Hadrava Libor11Houfek Jaroslav03
Látka Jan30Zábranský Hynek03
Marešová Zdeňka30Šleis Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:811:26 TJ Sokol Plzeň V. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Kyncl Jiří
 
 
Bulvas Vladislav
Přibáň Václav
 
 
594  3010
2.Wagner Jaroslav ml.
Pospíšil Libor
 
 
Matouš Karel
Štych Marek
 
 
5109  3020
3.Mídová ValerieVyletová Helena ml.     1321
4.Mídová EliškaHromiaková Andrea     0322
5.Jiřičková PavlínaDobrovská Kateřina     0323
6.Mídová EliškaVyletová Helena ml.     0324
7.Mídová ValerieDobrovská Kateřina     3234
8.Jiřičková PavlínaHromiaková Andrea     0335
9.Mídová EliškaDobrovská Kateřina     0336
10.Jiřičková PavlínaVyletová Helena ml.     0337
11.Mídová ValerieHromiaková Andrea     1338

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mídová Valerie12Vyletová Helena ml.30
Mídová Eliška03Hromiaková Andrea30
Jiřičková Pavlína03Dobrovská Kateřina21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:19 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horsák Oldřich
Durdis Petr st.
 
 
Hájek Zdeněk
Kohout Josef
 
 
7-385 3110
2.Veselý Pavel
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
Čermák Antonín
Mucha Lubomír
 
 
886  3020
3.Vacíková RenataWO    0321
4.Smolařová JanaMelnyková Liana     1322
5.Kratochvílová AlenaWO    3032
6.Smolařová JanaVacíková Renata     0333
7.         
8.Kratochvílová AlenaMelnyková Liana     1334
9.Smolařová JanaWO    3044
10.Kratochvílová AlenaVacíková Renata     1345
11.Melnyková LianaWO    0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smolařová Jana02Vacíková Renata20
Kratochvílová Alena02Melnyková Liana20
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:24 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
Heilek Miroslav
Niedermertl Zdeněk
 
 
-9-67-5 1301
2.Macoun Vlastimil
Durdis Petr ml.
 
 
Heilek Milan
Šlapáček Martin
 
 
4-9-10-8 1302
3.Dobrovská KateřinaMelnyková Liana     1303
4.Vyletová Helena ml.Vacíková Renata     2304
5.         
6.Vyletová Helena ml.Melnyková Liana     2305
7.Dobrovská KateřinaWO    3015
8.Vacíková RenataWO    0316
9.Vyletová Helena ml.WO    3026
10.Melnyková LianaWO    0327
11.Dobrovská KateřinaVacíková Renata     0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dobrovská Kateřina02Melnyková Liana20
Vyletová Helena ml.02Vacíková Renata20
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:104:30 Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Jiřičková PavlínaSmolařová Jana     0312
4.Mídová ValerieKratochvílová Alena     0313
5.Mídová EliškaČerná Lenka     0314
6.Mídová ValerieSmolařová Jana     0315
7.Jiřičková PavlínaČerná Lenka     0316
8.Mídová EliškaKratochvílová Alena     0317
9.Mídová ValerieČerná Lenka     0318
10.Mídová EliškaSmolařová Jana     1319
11.Jiřičková PavlínaKratochvílová Alena     03110

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiřičková Pavlína03Smolařová Jana30
Mídová Valerie03Kratochvílová Alena30
Mídová Eliška03Černá Lenka30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Smutná Daniela
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol Plzeň V, Plzeň, Klášterní ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 12:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:6385:197Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Fischer Jiří
 
 
Stehlík Jan st.
Nový Oto
 
 
788  3010
2.Čihák Josef st.
Sixta Jaroslav
 
 
Landa Miloslav
Lev Leoš
 
 
-91058 3120
3.Černá LenkaDobrovská Kateřina653  3030
4.Kratochvílová AlenaVyletová Helena ml.8-1034 3140
5.Smolařová JanaWO    3050
6.Kratochvílová AlenaDobrovská Kateřina547  3060
7.Černá LenkaWO    3070
8.Smolařová JanaVyletová Helena ml.-8-8-10  0371
9.Kratochvílová AlenaWO    3081
10.Smolařová JanaDobrovská Kateřina363  3091
11.Černá LenkaVyletová Helena ml.-88108 31101

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černá Lenka20Dobrovská Kateřina03
Kratochvílová Alena20Vyletová Helena ml.12
Smolařová Jana11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melnyková Liana30Mídová Eliška02
Vacíková Renata30Jiřičková Pavlína02
   Mídová Valerie02
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO03WO30


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:421:12 TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Melnyková LianaMídová Eliška     3021
4.Vacíková RenataJiřičková Pavlína     3031
5.Mídová ValerieWO    0332
6.Vacíková RenataMídová Eliška     3042
7.Melnyková LianaMídová Valerie     3052
8.Jiřičková PavlínaWO    0353
9.Vacíková RenataMídová Valerie     3063
10.Mídová EliškaWO    0364
11.Melnyková LianaJiřičková Pavlína     3074
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.