Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33578:584nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
Zika Ondřej
Škach Martin
 
 
978  3010
2.Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
-8-58-7 1311
3.Černý VítKyncl Jiří9-947 3121
4.Šmejkal RadekWagner Jaroslav st.-536-963231
5.Zitta PřemyslMelíšek Roman-85-6-7 1332
6.Jirkovský Antonín ml.Švarc Ivo-2-1-5  0333
7.Šmejkal RadekKyncl Jiří1388  3043
8.Zitta PřemyslWagner Jaroslav st.4-89-4-72344
9.Jirkovský Antonín ml.Melíšek Roman-9-56-3 1345
10.Černý VítŠvarc Ivo-7624 3155
11.Zitta PřemyslKyncl Jiří-7-5-9  0356
12.Jirkovský Antonín ml.Wagner Jaroslav st.-3-5-6  0357
13.Černý VítMelíšek Roman5510  3067
14.Šmejkal RadekŠvarc Ivo5119  3077
15.Jirkovský Antonín ml.Kyncl Jiří-8-7-6  0378
16.Černý VítWagner Jaroslav st.-9-123893288
17.Šmejkal RadekMelíšek Roman567  3098
18.Zitta PřemyslŠvarc Ivo-7-8-12  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Vít40Kyncl Jiří22
Šmejkal Radek40Wagner Jaroslav st.22
Zitta Přemysl04Melíšek Roman22
Jirkovský Antonín ml.04Švarc Ivo22
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:23564:513TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
-9-588103210
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Boháč Milan
Růžička Zdeněk
 
 
349  3020
3.Štěpánek AlešBerger Miroslav7-10-85-72321
4.Bříza Josef ml.Šubrt Jaroslav-78-4283231
5.Šmíd MiroslavBlažek Martin799  3041
6.Jícha DavidMifka Alexius794  3051
7.Bříza Josef ml.Berger Miroslav-8-87-6 1352
8.Šmíd MiroslavStrnad Richard99-75 3162
9.Jícha DavidBlažek Martin67-78 3172
10.Štěpánek AlešMifka Alexius7-75-9-92373
11.Šmíd MiroslavBerger Miroslav-110-48-32374
12.Jícha DavidStrnad Richard-9675 3184
13.Štěpánek AlešBlažek Martin-98-8973294
14.Bříza Josef ml.Mifka Alexius85-7-3632104
15.Jícha DavidBerger Miroslav-987-91232  
16.Štěpánek AlešStrnad Richard54-79 31  
17.Bříza Josef ml.Blažek Martin         
18.Šmíd MiroslavMifka Alexius         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štěpánek Aleš12Berger Miroslav30
Bříza Josef ml.21Šubrt Jaroslav01
Šmíd Miroslav21Blažek Martin03
Jícha David30Mifka Alexius12
   Strnad Richard02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:29615:598TJ Sokol Příbram A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Janeček Jaroslav
Budělovský Petr
 
 
885  3010
2.Drož Jan
Bouda Petr
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-311-5-7 1311
3.Mráz RomanAntoš Petr-6-6-4  0312
4.Vrátný MartinHoďák Václav9108  3022
5.Eisenreich Jindřich ml.Kastner Patrik59-118 3132
6.Bauer HorstPleticha Vladimír8-76-733242
7.Vrátný MartinAntoš Petr10-786 3152
8.Eisenreich Jindřich ml.Hoďák Václav-11-9-10  0353
9.Bauer HorstKastner Patrik-8-106633263
10.Mráz RomanPleticha Vladimír-69-7-6 1364
11.Eisenreich Jindřich ml.Antoš Petr-9789 3174
12.Bauer HorstHoďák Václav446  3084
13.Mráz RomanKastner Patrik9-7-8-3 1385
14.Vrátný MartinPleticha Vladimír9109  3095
15.Bauer HorstAntoš Petr17-7-9-6 1396
16.Mráz RomanHoďák Václav9-8-9-5 1397
17.Vrátný MartinKastner Patrik155-105 31107
18.Eisenreich Jindřich ml.Pleticha Vladimír-812-113432  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mráz Roman04Antoš Petr22
Vrátný Martin40Hoďák Václav22
Eisenreich Jindřich ml.21Kastner Patrik13
Bauer Horst31Pleticha Vladimír12
Teplota začátek 21 stupňů C. Teplota konec 21 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9395:270TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Tvrz Jaroslav st.
Mikeš Milan
 
 
Cafourek Jan
Koděra Filip
 
 
-6358 3120
3.Karda MartinGlogar Jaroslav56-58 3130
4.Chládek LubošEhl Ladislav7-46-773240
5.Homolka PavelDvořák Zdeněk5-10611 3150
6.Šmíd JanŠlechta Jaroslav1073  3060
7.Chládek LubošGlogar Jaroslav5413  3070
8.Homolka PavelEhl Ladislav63-5-863280
9.Šmíd JanDvořák Zdeněk759  3090
10.Karda MartinŠlechta Jaroslav5-74-6632100
11.Homolka PavelGlogar Jaroslav789  30  
12.Šmíd JanEhl Ladislav         
13.Karda MartinDvořák Zdeněk         
14.Chládek LubošŠlechta Jaroslav         
15.Šmíd JanGlogar Jaroslav         
16.Karda MartinEhl Ladislav         
17.Chládek LubošDvořák Zdeněk         
18.Homolka PavelŠlechta Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Karda Martin20Glogar Jaroslav02
Chládek Luboš20Ehl Ladislav02
Homolka Pavel20Dvořák Zdeněk02
Šmíd Jan20Šlechta Jaroslav02
WO10WO01
teplota : Začátek 18°C Konec 21°C zápas č.11 dohrán dříve



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:830:32569:564TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
-755-453210
2.Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Ulrich Radek
 
 
-10289 3120
3.Škach MartinŠejvl Jakub-4-9-6  0321
4.Mikulejský FilipPapírník Pavel-2-4-3  0322
5.Novák PetrChalupa Josef ml.-8-11-5  0323
6.Bajer JiříSysel Vojtěch588  3033
7.Mikulejský FilipŠejvl Jakub-8-4-6  0334
8.Novák PetrPapírník Pavel-10-7-6  0335
9.Bajer JiříChalupa Josef ml.558  3045
10.Škach MartinSysel Vojtěch543  3055
11.Novák PetrŠejvl Jakub-11-3-6  0356
12.Bajer JiříPapírník Pavel116-7-873266
13.Škach MartinChalupa Josef ml.-8-9-8  0367
14.Mikulejský FilipSysel Vojtěch7-9-910143277
15.Bajer JiříŠejvl Jakub5611  3087
16.Škach MartinPapírník Pavel-8-7-9  0388
17.Mikulejský FilipChalupa Josef ml.9105  3098
18.Novák PetrSysel Vojtěch4-10411 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škach Martin13Šejvl Jakub31
Mikulejský Filip22Papírník Pavel31
Novák Petr13Chalupa Josef ml.22
Bajer Jiří40Sysel Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:24540:524Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Milan
Šimo Vladimír
 
 
Horský Jindřich
Vaktor Ivan
 
 
11-7-4-11 1301
2.Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
653  3011
3.Moravec MilanHejda Václav ml.8810  3021
4.Moravec Petr ml.Dřevěný Petr-7-3-6  0322
5.Brožek MichalHrabár Jiří47-8-383232
6.Moravec Ladislav ml.Vajs Karel46-611 3142
7.Moravec Petr ml.Hejda Václav ml.5-10-6993252
8.Brožek MichalDřevěný Petr89-75 3162
9.Moravec Ladislav ml.Hrabár Jiří86-78 3172
10.Moravec MilanVajs Karel-1057-8113282
11.Brožek MichalHejda Václav ml.-7-5612103292
12.Moravec Ladislav ml.Dřevěný Petr-88-6-5 1393
13.Moravec MilanHrabár Jiří-5-8810-42394
14.Moravec Petr ml.Vajs Karel-3588 31104
15.Moravec Ladislav ml.Hejda Václav ml.         
16.Moravec MilanDřevěný Petr         
17.Moravec Petr ml.Hrabár Jiří         
18.Brožek MichalVajs Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Milan21Hejda Václav ml.03
Moravec Petr ml.21Dřevěný Petr21
Brožek Michal30Hrabár Jiří12
Moravec Ladislav ml.21Vajs Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jizera KáranýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Výfuku 42, vedle hospody U PavlíčkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8426:296ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
Mareček Vladislav
Pecka Miloslav
 
 
984  3010
2.Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
Urban Jan
Přáda Jaroslav
 
 
1166  3020
3.Vokounová AdélaPokorná Bára665  3030
4.Štěrbová KateřinaFridrichová Nikola8-984 3140
5.Bečvářová MichaelaHradecká Šárka163  3050
6.Štěrbová KateřinaPokorná Bára7-7813 3160
7.Vokounová AdélaHradecká Šárka584  3070
8.Bečvářová MichaelaFridrichová Nikola5-146-8-72371
9.Štěrbová KateřinaHradecká Šárka886  3081
10.Bečvářová MichaelaPokorná Bára-9574 3191
11.Vokounová AdélaFridrichová Nikola-7-746832101

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vokounová Adéla30Pokorná Bára03
Štěrbová Kateřina30Fridrichová Nikola12
Bečvářová Michaela21Hradecká Šárka03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr Queens BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:228:7361:192T. J. Sokol Králův Dvůr Queens B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
655  3010
2.Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
Pisár Petr
Knor Václav
 
 
-6-8-4  0311
3.Zamazalová KláraKrásová Barbora-98310 3121
4.Pisárová KateřinaŠmejkalová Aneta560  3031
5.Mašková MarieVaňourová Veronika423  3041
6.Hubingerová NatálieKrásová Barbora5-8-8-9 1342
7.Zamazalová KláraVaňourová Veronika682  3052
8.Mašková MarieŠmejkalová Aneta311  3062
9.Hubingerová NatálieVaňourová Veronika845  3072
10.Mašková MarieKrásová Barbora214  3082
11.Zamazalová KláraŠmejkalová Aneta233  3092

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zamazalová Klára30Krásová Barbora12
Pisárová Kateřina10Šmejkalová Aneta03
Mašková Marie30Vaňourová Veronika03
Hubingerová Natálie11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
Lédlová Veronika
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:32494:553TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
Čech Pavel
Štepka Miroslav
 
 
9-9-69-32301
2.Cír Radek
Kos Zdeněk
 
 
Přibík Jan
Lédl Jiří
 
 
10911  3011
3.Mrázek Jindřich st.Pavlíček Ondřej-5-3-4  0312
4.Šapovalov JiříŠpalek Miroslav4-7-9-5 1313
5.Pacourek JanNovotný Jiří9-7-97-72314
6.Lédl JiříŘáha Vladimír6410  3024
7.Šapovalov JiříPavlíček Ondřej-5-2-6  0325
8.Pacourek JanŠpalek Miroslav-79-7-6 1326
9.Lédl JiříNovotný Jiří396  3036
10.Mrázek Jindřich st.Řáha Vladimír6-7108 3146
11.Pacourek JanPavlíček Ondřej-1-6-7  0347
12.Lédl JiříŠpalek Miroslav5-868 3157
13.Mrázek Jindřich st.Novotný Jiří-710-8-7 1358
14.Šapovalov JiříŘáha Vladimír9-72-11-22359
15.Lédl JiříPavlíček Ondřej10-67-12-523510
16.Mrázek Jindřich st.Špalek Miroslav         
17.Šapovalov JiříNovotný Jiří         
18.Pacourek JanŘáha Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrázek Jindřich st.12Pavlíček Ondřej40
Šapovalov Jiří03Špalek Miroslav21
Pacourek Jan03Novotný Jiří21
Lédl Jiří31Řáha Vladimír12
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:17525:422TJ Sokol Mníšek pod Brdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Birnbaum Erik
Šulc Ladislav
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
986  3010
2.Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
52-97 3120
3.Taller FilipSrch Radek-878-3-82321
4.Urban JanTůma Radek-10-88973231
5.Fiala OndřejSteiner František5413  3041
6.Fialová ZuzanaPetráň Zdeněk568  3051
7.Urban JanSrch Radek-85-57-42352
8.Fiala OndřejTůma Radek3-614 3162
9.Fialová ZuzanaSteiner František8-1076 3172
10.Taller FilipPetráň Zdeněk48-23 3182
11.Fiala OndřejSrch Radek58-10-9-82383
12.Fialová ZuzanaTůma Radek666  3093
13.Taller FilipSteiner František-8910-8932103
14.Urban JanPetráň Zdeněk652  30  
15.Fialová ZuzanaSrch Radek         
16.Taller FilipTůma Radek         
17.Urban JanSteiner František         
18.Fiala OndřejPetráň Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Taller Filip21Srch Radek30
Urban Jan11Tůma Radek03
Fiala Ondřej21Steiner František03
Fialová Zuzana30Petráň Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 12:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:329:14420:352TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
Hlaváček Jaromír
Jaroš Antonín
 
 
43-68 3110
2.Hrbek Jiří
Spiegl Richard
 
 
Mráz Roman
Havelka Marek
 
 
6-4-3-7 1311
3.Váňa MiroslavBrabec Stanislav8-7-72103221
4.Císař JanKrůta Václav-88-7-11 1322
5.Mráz RomanCír Radek889  3032
6.Vrátný MartinFabinger Vít874  3042
7.Císař JanBrabec Stanislav984  3052
8.Mráz RomanKrůta Václav1089  3062
9.Vrátný MartinCír Radek995  3072
10.Váňa MiroslavFabinger Vít-84-9633282
11.Mráz RomanBrabec Stanislav-8-6-8  0383
12.Vrátný MartinKrůta Václav469  3093
13.Váňa MiroslavCír Radek         
14.Císař JanFabinger Vít         
15.Vrátný MartinBrabec Stanislav         
16.Váňa MiroslavKrůta Václav         
17.Císař JanCír Radek         
18.Mráz RomanFabinger Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Váňa Miroslav20Brabec Stanislav12
Císař Jan11Krůta Václav12
Mráz Roman21Cír Radek02
Vrátný Martin30Fabinger Vít02
Teplota začátek 21 stupňů C. Teplota konec 21 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22531:471KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
-7969 3110
2.Loudín Přemysl
Fuka Martin
 
 
Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
-6-75-9 1311
3.Andrt Tomᚊtěpánek Pavel-4-3-9  0312
4.Čech PavelŠtengl Jan-7-410983222
5.Mikeš MilanKoloc Miroslav549  3032
6.Vlček JiříSušánka Pavel78-913 3142
7.Čech PavelŠtěpánek Pavel3-3-7-5 1343
8.Mikeš MilanŠtengl Jan76-87 3153
9.Vlček JiříKoloc Miroslav8-8-610113263
10.Pisár JanSušánka Pavel541  3073
11.Mikeš MilanŠtěpánek Pavel7-7-74-82374
12.Vlček JiříŠtengl Jan951  3084
13.Pisár JanKoloc Miroslav-10767 3194
14.Čech PavelSušánka Pavel47-5-10632104
15.Vlček JiříŠtěpánek Pavel         
16.Pisár JanŠtengl Jan         
17.Čech PavelKoloc Miroslav         
18.Mikeš MilanSušánka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Andrt Tomáš01Štěpánek Pavel30
Čech Pavel21Štengl Jan03
Mikeš Milan21Koloc Miroslav03
Vlček Jiří30Sušánka Pavel03
Pisár Jan20   
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:530:26521:501TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
6-9-7-5 1301
2.Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
Seidl Josef
Přichystal Jiří
 
 
9-10812 3111
3.Navrátil TomášTůma Pavel-6-5-5  0312
4.Gábriš MichalKřikava Richard554  3022
5.Hrubý VlastimilVčelička Lubomír8-8-9633232
6.Vajcová KateřinaŠrámek David8-798 3142
7.Gábriš MichalTůma Pavel31011  3052
8.Hrubý VlastimilKřikava Richard77-8-683262
9.Vajcová KateřinaVčelička Lubomír511-8-683272
10.Navrátil Tomᚊrámek David-359-7-42373
11.Hrubý VlastimilTůma Pavel-3-8-11  0374
12.Vajcová KateřinaKřikava Richard6-96-663284
13.Navrátil TomášVčelička Lubomír-8-6-11  0385
14.Gábriš MichalŠrámek David-8566 3195
15.Vajcová KateřinaTůma Pavel         
16.Navrátil TomášKřikava Richard         
17.Gábriš MichalVčelička Lubomír         
18.Hrubý VlastimilŠrámek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Tomáš03Tůma Pavel21
Gábriš Michal30Křikava Richard03
Hrubý Vlastimil21Včelička Lubomír12
Vajcová Kateřina30Šrámek David12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:531:28549:550SK Březnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šimek JakubNguyen Ngoc Bach9-8-6-10 1312
4.Drábek MartinVacura Josef ml.-9-7-5  0313
5.Haník JosefNovák Michal-8727 3123
6.Soused ZbyněkTschunko Zdeněk88-87 3133
7.Drábek MartinNguyen Ngoc Bach9-4-8-8 1334
8.Haník JosefVacura Josef ml.-8-768103244
9.Soused ZbyněkNovák Michal-784-993254
10.Šimek JakubTschunko Zdeněk13510  3064
11.Haník JosefNguyen Ngoc Bach-7-598-62365
12.Soused ZbyněkVacura Josef ml.-8999 3175
13.Šimek JakubNovák Michal7-7-8753285
14.Drábek MartinTschunko Zdeněk5-89-6103295
15.Soused ZbyněkNguyen Ngoc Bach5    10  
16.Šimek JakubVacura Josef ml.         
17.Drábek MartinNovák Michal         
18.Haník JosefTschunko Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Jakub21Nguyen Ngoc Bach30
Drábek Martin12Vacura Josef ml.12
Haník Josef21Novák Michal03
Soused Zbyněk30Tschunko Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
Hnidka Marian
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:Krejčí Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BustehradRozhodčí:Lafek Dominik
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:Táborský Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:39665:689Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krucký Rudolf
Řípa Vladimír
 
 
Ort Josef
Rulec Jakub
 
 
2-1157 3110
2.Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
17128  3020
3.Hnidka MarianBěloušek David149  3030
4.Táborský OldřichTrpák Radek-4-2-2  0331
5.Krejčí TomášJirkovský Václav-9819-9-82332
6.Lafek DominikSzabo Jiří-5-13-6  0333
7.Táborský OldřichBěloušek David-8-57-7 1334
8.Krejčí TomášTrpák Radek-4676 3144
9.Lafek DominikJirkovský Václav8-99-8-42345
10.Hnidka MarianSzabo Jiří-7-887-62346
11.Krejčí TomášBěloušek David58-88 3156
12.Lafek DominikTrpák Radek89-8-10-52357
13.Hnidka MarianJirkovský Václav6-49-5-62358
14.Táborský OldřichSzabo Jiří-9-9-11  0359
15.Lafek DominikBěloušek David12-9-109123269
16.Hnidka MarianTrpák Radek23-97 3179
17.Táborský OldřichJirkovský Václav-8-6-5  03710
18.Krejčí TomášSzabo Jiří-9-9-11  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hnidka Marian22Běloušek David13
Táborský Oldřich04Trpák Radek22
Krejčí Tomáš22Jirkovský Václav40
Lafek Dominik13Szabo Jiří40
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
-
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:12Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28614:567STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
Váňa Miroslav
Loudín Petr
 
 
99-8-7-122301
2.Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
Zrcek Miroslav
Krejčí Milan
 
 
6-986 3111
3.Pánek JanŽáček Josef-6-8-9  0312
4.Materna GeorgeJirásek Jiří-79-6-6 1313
5.Štricová NiamhVodňanský Martin671  3023
6.Černý MartinPöschl Miroslav st.39-66 3133
7.Materna GeorgeŽáček Josef-2-7-8  0334
8.Štricová NiamhJirásek Jiří-2813-10113244
9.Černý MartinVodňanský Martin5108  3054
10.Pánek JanPöschl Miroslav st.-9-6-9  0355
11.Štricová NiamhŽáček Josef-81-6863265
12.Černý MartinJirásek Jiří-1-9-4  0366
13.Pánek JanVodňanský Martin-8946 3176
14.Vaktor IvanPöschl Miroslav st.767  3086
15.Černý MartinŽáček Josef1077  3096
16.Pánek JanJirásek Jiří7-4-9-13 1397
17.Vaktor IvanVodňanský Martin953  30107
18.Štricová NiamhPöschl Miroslav st.483  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pánek Jan13Žáček Josef22
Materna George02Jirásek Jiří31
Štricová Niamh40Vodňanský Martin04
Černý Martin31Pöschl Miroslav st.13
Vaktor Ivan20   
Teplota začátek 21°C, konec 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:41601:640KST Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Martin
Tichý Jiří
 
 
Šembera Karel
Holman Martin
 
 
87-6-9-112301
2.Holub Zdeněk
Zatřepálek Michal
 
 
Brant Pavel
Ulrich Radek
 
 
-14-1212973211
3.Mikulejský FilipKapoun Ondřej-952-333221
4.Procházka OndřejAdamczuk Janusz888  3031
5.Strejc VáclavAdamczuk Jan-88-58-72332
6.Vospálek MiroslavLepka Martin ml.33-8-8-52333
7.Procházka OndřejKapoun Ondřej-96-7-8 1334
8.Strejc VáclavAdamczuk Janusz-9-6-6  0335
9.Vospálek MiroslavAdamczuk Jan-8-1-9  0336
10.Mikulejský FilipLepka Martin ml.610-116 3146
11.Strejc VáclavKapoun Ondřej5-5-8-5 1347
12.Vospálek MiroslavAdamczuk Janusz-3-2-2  0348
13.Mikulejský FilipAdamczuk Jan5-8-9-8 1349
14.Procházka OndřejLepka Martin ml.-557-7-523410
15.Horbaj DušanKapoun Ondřej-6-65-9 13411
16.Mikulejský FilipAdamczuk JanuszWO    03412
17.Procházka OndřejAdamczuk Jan698  30512
18.Strejc VáclavLepka Martin ml.WO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulejský Filip21Kapoun Ondřej31
Procházka Ondřej22Adamczuk Janusz21
Strejc Václav03Adamczuk Jan31
Vospálek Miroslav03Lepka Martin ml.21
Horbaj Dušan01   
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
Krasničan Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK PšovlkyRozhodčí:Ptáčník Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:Skřivánek Jiří
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Novák Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:18631:442SK Viktorie Ořech A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Jiří
Cír Libor
 
 
Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
-5-12-5  0301
2.Havel Václav
Fojtík Jiří
 
 
Polášek Milan
Štepka Miroslav
 
 
-7-6-5  0302
3.Novák MarekNachtigal Vlastimil ml.1193  3012
4.Krasničan JaroslavHospodářský Jonny-9-8-9  0313
5.Skřivánek JiříŠulitka Oldřich5-813 3123
6.Ptáčník MartinFlajšingr Petr1197  3033
7.Krasničan JaroslavNachtigal Vlastimil ml.145  3043
8.Skřivánek JiříHospodářský Jonny554  3053
9.Ptáčník MartinŠulitka Oldřich483  3063
10.Novák MarekFlajšingr Petr664  3073
11.Skřivánek JiříNachtigal Vlastimil ml.352  3083
12.Ptáčník MartinHospodářský Jonny7-816-9113293
13.Novák MarekŠulitka Oldřich-67109 31103
14.Krasničan JaroslavFlajšingr Petr-15479 31113
15.Ptáčník MartinNachtigal Vlastimil ml.353  30123
16.Novák MarekHospodářský Jonny-115-8-7 13124
17.Krasničan JaroslavŠulitka Oldřich2-683 31134
18.Skřivánek JiříFlajšingr PetrWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Marek31Nachtigal Vlastimil ml.04
Krasničan Jaroslav31Hospodářský Jonny22
Skřivánek Jiří30Šulitka Oldřich04
Ptáčník Martin40Flajšingr Petr03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol RudnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22636:538Sokol Rudná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Tkáč Jan
 
 
Januška Pavel
Tesárek Jiří
 
 
WO    0301
2.Valenta Petr
Topol Martin
 
 
Januška Václav
Hraba Milan
 
 
34-76 3111
3.Cacek TomášKrous Martin978  3021
4.Hluchý MarekPlachá Liliana-11-9-6  0322
5.Mitáš JosefChaloupka Mikuláš5-8-104-102323
6.Frýdl MilošBrynda Matyáš277  3033
7.Hluchý MarekKrous Martin10-4-6-9 1334
8.Mitáš JosefPlachá Liliana6-9-11-7 1335
9.Frýdl MilošChaloupka Mikuláš-107-9773245
10.Cacek TomášBrynda Matyáš584  3055
11.Nágr PavelKrous Martin-586-763265
12.Frýdl MilošPlachá Liliana965  3075
13.Cacek TomášChaloupka Mikuláš496  3085
14.Hluchý MarekBrynda Matyáš979  3095
15.Frýdl MilošKrous Martin999  30105
16.Cacek TomášPlachá Liliana-11666 31115
17.Hluchý MarekChaloupka Mikuláš2612  30125
18.Nágr PavelBrynda Matyáš6-1087 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cacek Tomáš40Krous Martin13
Hluchý Marek22Plachá Liliana22
Mitáš Josef02Chaloupka Mikuláš13
Frýdl Miloš40Brynda Matyáš04
Nágr Pavel20   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:733:21382:405Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
Kirnig Jan
Nekola Tomáš st.
 
 
784  3010
2.Legát Lukáš
Chalupa Josef
 
 
Šimon Vratislav
Adámek Zdeněk
 
 
-6-5-6  0311
3.Kovanda MilanMach Libor364  3021
4.Rákosník PetrUrban Jiří9910  3031
5.Šturc JaroslavJangl Zdeněk784  3041
6.Rujder DavidBurgr Martin296  3051
7.Rákosník PetrMach Libor459  3061
8.Šturc JaroslavUrban Jiří8810  3071
9.Rujder DavidJangl Zdeněk947  3081
10.Kovanda MilanBurgr Martin437  3091
11.Šturc JaroslavMach LiborWO    30101
12.Rujder DavidUrban JiříWO    03102
13.Kovanda MilanJangl ZdeněkWO    03103
14.Rákosník PetrBurgr MartinWO    03104
15.Rujder DavidMach LiborWO    30114
16.Kovanda MilanUrban JiříWO    03115
17.Rákosník PetrJangl ZdeněkWO    03116
18.Šturc JaroslavBurgr MartinWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovanda Milan20Mach Libor02
Rákosník Petr20Urban Jiří02
Šturc Jaroslav20Jangl Zdeněk02
Rujder David20Burgr Martin02
WO26WO62



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
Balcar Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:635:25580:538TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírek Lubomír
Raček Jan
 
 
Kříšťan Jiří
Polák Jiří
 
 
-86-7-10 1301
2.Štros Jan
Brauner Josef
 
 
Holan Josef
Šulc Martin
 
 
76-5-8-92302
3.Balcar MiroslavVojáček Jiří5-4-45-92303
4.Kaňka Luděk st.Vydra Milan5-1076 3113
5.Malý PetrBeran Martin88-1010 3123
6.Kapras KarelMotl Milan879  3033
7.Kaňka Luděk st.Vojáček Jiří-8498 3143
8.Malý PetrVydra Milan2511  3053
9.Kapras KarelBeran Martin1112-109 3163
10.Balcar MiroslavMotl Milan-7-4-6  0364
11.Malý PetrVojáček Jiří-77-96-62365
12.Kapras KarelVydra Milan89-14-983275
13.Balcar MiroslavBeran Martin11-1-5-6 1376
14.Kaňka Luděk st.Motl Milan75-96 3186
15.Kapras KarelVojáček Jiří982  3096
16.Balcar MiroslavVydra Milan         
17.Kaňka Luděk st.Beran Martin         
18.Malý PetrMotl Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Balcar Miroslav03Vojáček Jiří22
Kaňka Luděk st.30Vydra Milan03
Malý Petr21Beran Martin12
Kapras Karel40Motl Milan12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
Černý Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34670:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Miroslav
Šprungl Jan
 
 
Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
89-7-833210
2.Šturc Jaroslav
Frühauf Jindřich
 
 
Hrdlička Pavel
Kuthan Jiří
 
 
10-4-87-102311
3.Bříška JanSlavík Radek11-6-7-7 1312
4.Durdis Petr ml.Hameta Oldřich7-8104 3122
5.Čech JiříHerout Tomáš1568  3032
6.Veselý PavelJandejsek Pavel899  3042
7.Durdis Petr ml.Slavík Radek-7-6-7  0343
8.Čech JiříHameta Oldřich859  3053
9.Veselý PavelHerout Tomáš143  3063
10.Bříška JanJandejsek Pavel-83-7-10 1364
11.Čech JiříSlavík Radek-57-8853274
12.Veselý PavelHameta Oldřich593  3084
13.Bříška JanHerout Tomáš-9-13-4  0385
14.Durdis Petr ml.Jandejsek Pavel76-8-883295
15.Veselý PavelSlavík Radek67-8-9-42396
16.Bříška JanHameta Oldřich9-12-7-9 1397
17.Durdis Petr ml.Herout Tomáš-879-5-22398
18.Čech JiříJandejsek Pavel-88-10-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bříška Jan04Slavík Radek31
Durdis Petr ml.22Hameta Oldřich13
Čech Jiří31Herout Tomáš22
Veselý Pavel31Jandejsek Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
Šiler Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:35510:549TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dejmková Eliška
Navrátil Jan
 
 
Karmazín Pavel
Navrátil Tomáš
 
 
6-8-8-8 1301
2.Janoušek Zdeněk
Vinický Stanislav
 
 
Fencl Petr
Skusil Josef
 
 
-75-8-3 1302
3.Randák AdamBochňák David-98-9-16 1303
4.Klimek TomášHudečková Hana-9410-443213
5.Lambert ZbyněkSchmelz Richard-3-796-72314
6.Stupavský MilanKulíšek Marek-8-810-4 1315
7.Klimek TomášBochňák David-159-103-72316
8.Lambert ZbyněkHudečková Hana-5-9-9  0317
9.Stupavský MilanSchmelz Richard48-10-853227
10.Randák AdamKulíšek Marek-79-99-72328
11.Lambert ZbyněkBochňák David-10895 3138
12.Stupavský MilanHudečková Hana-13-8-8  0339
13.Randák AdamSchmelz Richard-6-139-8 13310
14.Klimek TomášKulíšek Marek-56-78432  
15.Stupavský MilanBochňák David810-5-6-1423  
16.Randák AdamHudečková Hana-10810-9832  
17.Klimek TomášSchmelz Richard376  30  
18.Lambert ZbyněkKulíšek Marek-5910-4-1023  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Randák Adam03Bochňák David21
Klimek Tomáš11Hudečková Hana21
Lambert Zbyněk12Schmelz Richard21
Stupavský Milan12Kulíšek Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:31359:422TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Koloc Jaroslav
 
 
Balcar Jaromír
Slobodzian Jakub
 
 
-7-9-7  0301
2.Luka Václav
Pleticha Vladimír
 
 
Kunst Břetislav
Elstner Lukáš
 
 
-7-8-7  0302
3.Kulíšek MilanDvořák Jan nejml.-6-66-6 1303
4.Růžička ZdeněkDvořák Jan ml.-1-5-8  0304
5.Rubín PavelMichal Jiří77-8-9-42305
6.Boháč MilanSauer Ondřej311  3015
7.Růžička ZdeněkDvořák Jan nejml.-7-6-4  0316
8.Rubín PavelDvořák Jan ml.-1-6-5  0317
9.Boháč MilanMichal Jiří6-11-84-102318
10.Kulíšek MilanSauer Ondřej-1-108-9 1319
11.Rubín PavelDvořák Jan nejml.11-1439 3129
12.Boháč MilanDvořák Jan ml.6-7-9-8 13210
13.Kulíšek MilanMichal Jiří-18-99-423  
14.Růžička ZdeněkSauer Ondřej-9-7-7  03  
15.Boháč MilanDvořák Jan nejml.         
16.Kulíšek MilanDvořák Jan ml.         
17.Růžička ZdeněkMichal Jiří         
18.Rubín PavelSauer Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kulíšek Milan02Dvořák Jan nejml.21
Růžička Zdeněk02Dvořák Jan ml.30
Rubín Pavel12Michal Jiří20
Boháč Milan12Sauer Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice n. C.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31551:581nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Kyncl Jiří
 
 
Bulvas Vladislav
Přibáň Václav
 
 
594  3010
2.Wagner Jaroslav ml.
Pospíšil Libor
 
 
Matouš Karel
Štych Marek
 
 
5109  3020
3.Matějka MartinVala Martin-8-276-22321
4.Heřmanský MiroslavŠtus Radek-108-4-4 1322
5.Doležal MartinMajer Pavel233  3032
6.Paroulek MilanŠvarc Ondřej935  3042
7.Heřmanský MiroslavVala Martin-3-5-3  0343
8.Doležal MartinŠtus Radek-8-83-6 1344
9.Paroulek MilanMajer Pavel8-3-7963254
10.Matějka MartinŠvarc Ondřej785  3064
11.Doležal MartinVala MartinWO    0365
12.Paroulek MilanŠtus Radek5-79-1293275
13.Matějka MartinMajer Pavel966  3085
14.Heřmanský MiroslavŠvarc Ondřej-55-6-9 1386
15.Paroulek MilanVala Martin5610  3096
16.Matějka MartinŠtus Radek8-7-913-82397
17.Heřmanský MiroslavMajer Pavel-6-711-9 1398
18.Doležal MartinŠvarc OndřejWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějka Martin22Vala Martin21
Heřmanský Miroslav04Štus Radek31
Doležal Martin11Majer Pavel13
Paroulek Milan40Švarc Ondřej12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25609:543TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horsák Oldřich
Durdis Petr st.
 
 
Hájek Zdeněk
Kohout Josef
 
 
7-385 3110
2.Veselý Pavel
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
Čermák Antonín
Mucha Lubomír
 
 
886  3020
3.Kučera PavelLhoták Jakub8-8102 3130
4.Havel MartinŠembera Karel-48-11-8 1331
5.Sádlo JosefStránská Anna3-3-10-6 1332
6.Bittner MiloslavHolman Martin5-113-11-72333
7.Havel MartinLhoták Jakub9-7-8-6 1334
8.Sádlo JosefŠembera Karel-10646 3144
9.Bittner MiloslavStránská Anna-7-10-8  0345
10.Kučera PavelHolman Martin997  3055
11.Sádlo JosefLhoták Jakub-1111-3-10 1356
12.Bittner MiloslavŠembera Karel8103  3066
13.Kučera PavelStránská Anna74-8-1223276
14.Havel MartinHolman Martin3-9321 3186
15.Bittner MiloslavLhoták Jakub7-4109 3196
16.Kučera PavelŠembera Karel6810  30106
17.Havel MartinStránská Anna         
18.Sádlo JosefHolman Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Pavel40Lhoták Jakub22
Havel Martin12Šembera Karel13
Sádlo Josef12Stránská Anna21
Bittner Miloslav22Holman Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
Matouš Karel
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čelákovice, Masarykova 585Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32556:568nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
Heilek Miroslav
Niedermertl Zdeněk
 
 
-9-67-5 1301
2.Macoun Vlastimil
Durdis Petr ml.
 
 
Heilek Milan
Šlapáček Martin
 
 
4-9-10-8 1302
3.Bodlák JanDanaj Tomáš-110-6-10 1303
4.Mlejnek JiříTočík Radek2-4-4973213
5.Dvořák PetrHrdý Radek465  3023
6.Dražinovský TomášHrdý Miroslav-8947 3133
7.Mlejnek JiříDanaj Tomáš87-10-7-52334
8.Dvořák PetrTočík Radek269  3044
9.Dražinovský TomášHrdý Radek268  3054
10.Bodlák JanHrdý Miroslav95-7-10-62355
11.Dvořák PetrDanaj Tomáš311-94 3165
12.Dražinovský TomášTočík Radek686  3075
13.Bodlák JanHrdý Radek7-689 3185
14.Mlejnek JiříHrdý Miroslav-4-7-9  0386
15.Dražinovský TomášDanaj TomášWO    0387
16.Bodlák JanTočík RadekWO    0388
17.Mlejnek JiříHrdý Radek-9-7-3  0389
18.Dvořák PetrHrdý Miroslav716  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bodlák Jan12Danaj Tomáš21
Mlejnek Jiří13Točík Radek03
Dvořák Petr40Hrdý Radek13
Dražinovský Tomáš30Hrdý Miroslav22
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:17611:386TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Richter VojtěchBlecha David6115  3021
4.Kraml VáclavSlobodzian Jakub323  3031
5.Richter Jaroslav ml.Kaňka Jakub-11-69893241
6.Šulc DaliborPostelt Vladimír467  3051
7.Kraml VáclavBlecha David486  3061
8.Richter Jaroslav ml.Slobodzian Jakub-648-5-102362
9.Šulc DaliborKaňka Jakub-8-8-6  0363
10.Richter VojtěchPostelt Vladimír-8-610-7 1364
11.Richter Jaroslav ml.Blecha David-1044-9-112365
12.Šulc DaliborSlobodzian Jakub482  3075
13.Richter VojtěchKaňka Jakub9108  3085
14.Kraml VáclavPostelt VladimírWO    3095
15.Šulc DaliborBlecha David555  30105
16.Richter VojtěchSlobodzian JakubWO    30115
17.Kraml VáclavKaňka JakubWO    30125
18.Richter Jaroslav ml.Postelt VladimírWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richter Vojtěch21Blecha David13
Kraml Václav20Slobodzian Jakub12
Richter Jaroslav ml.12Kaňka Jakub12
Šulc Dalibor31Postelt Vladimír11
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:Pachman Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:05Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:34677:656TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Fischer Jiří
 
 
Stehlík Jan st.
Nový Oto
 
 
788  3010
2.Čihák Josef st.
Sixta Jaroslav
 
 
Landa Miloslav
Lev Leoš
 
 
-91058 3120
3.Šulc LadislavGrill Josef-99-98-82321
4.Jedlička StanislavBeniš Ondřej39-88 3131
5.Pachman TomášKroupa Milan-878-9103241
6.Lážnovský JiříMareš Jan725  3051
7.Jedlička StanislavGrill Josef89-010 3161
8.Pachman TomášBeniš Ondřej-128-9-8 1362
9.Lážnovský JiříKroupa Milan-10-7-6  0363
10.Šulc LadislavPleticha Vladimír112-76 3173
11.Pachman TomášGrill Josef-11-8-8  0374
12.Lážnovský JiříBeniš Ondřej-9-310-3 1375
13.Šulc LadislavKroupa Milan4-981 3185
14.Jedlička StanislavPleticha Vladimír7-38-673295
15.Lážnovský JiříGrill Josef5-7-77-92396
16.Šulc LadislavBeniš Ondřej-85-95632106
17.Jedlička StanislavKroupa Milan99-6-4932116
18.Pachman TomášPleticha Vladimír-4-8-1  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulc Ladislav31Grill Josef31
Jedlička Stanislav40Beniš Ondřej22
Pachman Tomáš13Kroupa Milan13
Lážnovský Jiří13Mareš Jan01
   Pleticha Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35610:587TJ Lokomotiva Nymburk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Němeček JakubEliška Roman-8-710-8 1312
4.Primáč VojtěchTřešňák Josef-1010127 3122
5.Urban MilanHendrych Roman6-799 3132
6.Bíba JaroslavHájek Zdeněk-7369 3142
7.Primáč VojtěchEliška Roman-12-8-4  0343
8.Urban MilanTřešňák Josef10-5-711-42344
9.Bíba JaroslavHendrych Roman846  3054
10.Němeček JakubHájek Zdeněk-8-8-9  0355
11.Urban MilanEliška Roman-8-11-7  0356
12.Bíba JaroslavTřešňák Josef8-8-7-9 1357
13.Němeček JakubHendrych Roman1171  3067
14.Primáč VojtěchHájek Zdeněk-8-7-9  0368
15.Bíba JaroslavEliška Roman7-69-10-92369
16.Němeček JakubTřešňák Josef-7-94153279
17.Primáč VojtěchHendrych RomanWO    3089
18.Urban MilanHájek Zdeněk-8-9-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němeček Jakub22Eliška Roman40
Primáč Vojtěch12Třešňák Josef22
Urban Milan13Hendrych Roman03
Bíba Jaroslav22Hájek Zdeněk31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:42557:654TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Botka JanDoležal Martin-5-56-6 1312
4.Pácha RobinProcházka Roman-1389-11-82313
5.Niems DušanKloz Daniel-9-846-82314
6.Janoušková JitkaLhoták Lubor8-10-9-5 1315
7.Pácha RobinDoležal Martin-510119 3125
8.Niems DušanProcházka Roman9413  3035
9.Janoušková JitkaKloz Daniel-5-7-7  0336
10.Botka JanLhoták Lubor-4-7-8  0337
11.Niems DušanDoležal Martin-9-7-5  0338
12.Janoušková JitkaProcházka Roman-4-8-4  0339
13.Botka JanKloz Daniel-69-68-823310
14.Pácha RobinLhoták Lubor87-92 31410
15.Janoušková JitkaDoležal Martin-5-6-9  03411
16.Botka JanProcházka Roman-8-6-5  03412
17.Pácha RobinKloz Daniel876  30512
18.Niems DušanLhoták LuborWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Botka Jan04Doležal Martin31
Pácha Robin31Procházka Roman31
Niems Dušan12Kloz Daniel31
Janoušková Jitka04Lhoták Lubor21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:26652:593TJ Sokol Krchleby B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
Petera Petr
Paukner Milan
 
 
959  3010
2.Kotrbatý Petr
Čížek Pavel
 
 
Lachout Pavel
Zelenka Jiří
 
 
588  3020
3.Paclt MilanSlunéčko Radek-8109-6-92321
4.Havel MartinOndráček Evžen12-11914 3131
5.Král JindřichHataš Martin-99-73-72332
6.Táborský LubošBartoň Tomáš1086  3042
7.Havel MartinSlunéčko Radek74-6-7-82343
8.Král JindřichOndráček Evžen96-106 3153
9.Táborský LubošHataš Martin3-12-56-32354
10.Paclt MilanBartoň Tomáš-89-77-82355
11.Král JindřichSlunéčko Radek-8-7-5  0356
12.Táborský LubošOndráček Evžen964  3066
13.Paclt MilanHataš Martin-4-8-7  0367
14.Havel MartinBartoň Tomáš6810  3077
15.Táborský LubošSlunéčko Radek375  3087
16.Paclt MilanOndráček Evžen10-8-2-8 1388
17.Havel MartinHataš Martin8105  3098
18.Král JindřichBartoň Tomáš685  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paclt Milan04Slunéčko Radek31
Havel Martin31Ondráček Evžen13
Král Jindřich22Hataš Martin31
Táborský Luboš31Bartoň Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37687:697nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartůněk Petr
Freisleben Zdeněk
 
 
Neužil Pavel
Lesák Jakub
 
 
7-4-4-7 1301
2.Selement Jaroslav
Macháček Pavel st.
 
 
Kovář Jan
Kovář Jaroslav
 
 
-8-69793211
3.Hrazdíra JiříŠíp Martin84-8-9123221
4.Nádvorník ŠtěpánJanda Jaromír149-9-3-62322
5.Povolný AlešLinhart František ml.-4-86-8 1323
6.Dohnal JaroslavPalátka Daniel646  3033
7.Nádvorník ŠtěpánŠíp Martin4-3-3573243
8.Povolný AlešJanda Jaromír146-7-8-102344
9.Dohnal JaroslavLinhart František ml.124-77 3154
10.Hrazdíra JiříPalátka Daniel7-1066 3164
11.Povolný AlešŠíp Martin8-26-10143274
12.Dohnal JaroslavJanda Jaromír775  3084
13.Hrazdíra JiříLinhart František ml.9-3-8-9 1385
14.Nádvorník ŠtěpánPalátka Daniel-11-78-8 1386
15.Dohnal JaroslavŠíp Martin5410  3096
16.Hrazdíra JiříJanda Jaromír-11-54-5 1397
17.Nádvorník ŠtěpánLinhart František ml.8-9-5-10 1398
18.Povolný AlešPalátka Daniel-48-5-3 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrazdíra Jiří22Šíp Martin04
Nádvorník Štěpán13Janda Jaromír31
Povolný Aleš13Linhart František ml.31
Dohnal Jaroslav40Palátka Daniel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p.B.,Dobříšská 52, 25210 MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36634:657nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Steiner Petr
 
 
Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
8-109-893210
2.Silavecký Ladislav
Dlouhý Jiří
 
 
Eisenreich Jindřich ml.
Hořejší Miroslav
 
 
-410109 3120
3.Stacho LiborLukeš Tomáš-999-6-72321
4.Zamazal PavelHerink Jan-6-77-7 1322
5.Macháček Pavel st.Steiner Petr-9-7-4  0323
6.Drbohlav MarekPetráň Zdeněk9-9109 3133
7.Zamazal PavelLukeš Tomáš-9-10-6  0334
8.Macháček Pavel st.Herink Jan-9109-593244
9.Drbohlav MarekSteiner Petr94-57 3154
10.Stacho LiborPetráň Zdeněk-8988 3164
11.Macháček Pavel st.Lukeš Tomáš-37-10-4 1365
12.Drbohlav MarekHerink Jan694  3075
13.Stacho LiborSteiner Petr-10979 3185
14.Freisleben RadekPetráň Zdeněk-5-511-6 1386
15.Drbohlav MarekLukeš Tomáš-9-1193-32387
16.Stacho LiborHerink Jan-6-9-9  0388
17.Freisleben RadekSteiner Petr-7-6-6  0389
18.Macháček Pavel st.Petráň ZdeněkWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stacho Libor22Lukeš Tomáš40
Zamazal Pavel02Herink Jan22
Macháček Pavel st.12Steiner Petr22
Drbohlav Marek31Petráň Zdeněk12
Freisleben Radek02   
WO10WO01
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:Pilecký Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická DobříšRozhodčí:Selucký David
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:30635:637TJ Sokol Voznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Selucký DavidSkalka Josef-931210 3130
4.Müller VáclavKopp Jan5-3-5-6 1331
5.Chmelař MiroslavKroc František8911  3041
6.Pilecký JiříHerman Miloš-3-3-5  0342
7.Müller VáclavSkalka Josef46-6-773252
8.Chmelař MiroslavKopp Jan8-10-111383262
9.Pilecký JiříKroc František1239  3072
10.Selucký DavidHerman Miloš-6-4-8  0373
11.Chmelař MiroslavSkalka Josef546  3083
12.Pilecký JiříKopp Jan-13-9-3  0384
13.Selucký DavidKroc František568  3094
14.Müller VáclavHerman Miloš-3-14-7  0395
15.Pilecký JiříSkalka Josef-6779 31105
16.Selucký DavidKopp Jan9-5-7-6 13106
17.Müller VáclavKroc František-4-959932116
18.Chmelař MiroslavHerman Miloš8-488 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Selucký David22Skalka Josef04
Müller Václav22Kopp Jan31
Chmelař Miroslav40Kroc František04
Pilecký Jiří22Herman Miloš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:43635:729TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palla Přemysl
Leder Jiří
 
 
Čihák Milan
Vacek Miroslav
 
 
-5-8-4  0301
2.Mohr Tomáš
Povolný Aleš
 
 
Pokorný Petr
Herštus Michal
 
 
575  3011
3.Svoboda JaromírKoros Pavel-5-8-7  0312
4.Müller JiříJirouch Tomáš6-7-5-11 1313
5.Kunc PetrČervenka Miroslav-79107 3123
6.Kunc JaroslavČepelák Vladimír ml.8-7911 3133
7.Müller JiříKoros Pavel-810-6-3 1334
8.Kunc PetrJirouch Tomáš9-8-7-10 1335
9.Kunc JaroslavČervenka Miroslav-814-9353245
10.Svoboda JaromírČepelák Vladimír ml.-7610-993255
11.Kunc PetrKoros Pavel-3-210-5 1356
12.Kunc JaroslavJirouch Tomáš912-6-9153266
13.Svoboda JaromírČervenka Miroslav6-9-6-11 1367
14.Müller JiříČepelák Vladimír ml.-2-8-7  0368
15.Kunc JaroslavKoros Pavel-3-6-9  0369
16.Svoboda JaromírJirouch Tomáš7-5-8-6 13610
17.Müller JiříČervenka Miroslav-8-91011-823611
18.Kunc PetrČepelák Vladimír ml.9-6-710932711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Jaromír13Koros Pavel40
Müller Jiří04Jirouch Tomáš31
Kunc Petr22Červenka Miroslav22
Kunc Jaroslav31Čepelák Vladimír ml.13
TZ - 18°C TK - 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Dělnického domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31555:590TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Škrabal JaroslavKračmer Matěj8-59-1073221
4.Škrabal RadekBohdan Luděk78-1010 3131
5.Volek VáclavRichterová Eva546  3041
6.Kubát PavelBělohoubek Vlastimil454  3051
7.Škrabal RadekKračmer Matěj564  3061
8.Volek VáclavBohdan Luděk-57-5-14 1362
9.Kubát PavelRichterová Eva-87-81153272
10.Škrabal JaroslavBělohoubek Vlastimil419  3082
11.Volek VáclavKračmer Matěj-13-109933292
12.Kubát PavelBohdan Luděk-66-8-10 1393
13.Škrabal JaroslavRichterová Eva9-6-6-8 1394
14.Škrabal RadekBělohoubek Vlastimil7712  30104
15.Kubát PavelKračmer MatějWO    03105
16.Škrabal JaroslavBohdan LuděkWO    03106
17.Škrabal RadekRichterová EvaWO    03107
18.Volek VáclavBělohoubek VlastimilWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škrabal Jaroslav21Kračmer Matěj03
Škrabal Radek30Bohdan Luděk21
Volek Václav21Richterová Eva12
Kubát Pavel21Bělohoubek Vlastimil03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32619:623SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mošna Petr
Brunclík Marek
 
 
Hrobař Jaroslav
Kořínek Zdeněk
 
 
10-7-6893210
2.Moravec Stanislav
Červínek Petr
 
 
Cyrus Miroslav
Zikmunda Zdeněk
 
 
65-97 3120
3.Michal RadekGruber Martin-7-6-10  0321
4.Suchopár MiroslavStehlík Jan ml.-10-5-7  0322
5.Drábek MartinLev Leoš1097  3032
6.Haník JosefLev Daniel7109  3042
7.Suchopár MiroslavGruber Martin-7-28-7 1343
8.Drábek MartinStehlík Jan ml.89-8-853253
9.Haník JosefLev Leoš57-86 3163
10.Michal RadekLev Daniel8-979 3173
11.Bubeníček OndřejGruber Martin7-6-8-3 1374
12.Haník JosefStehlík Jan ml.7-896 3184
13.Michal RadekLev Leoš479  3094
14.Suchopár MiroslavLev Daniel-9-12-8  0395
15.Haník JosefGruber Martin8-9-39-92396
16.Michal RadekStehlík Jan ml.-68-7-7 1397
17.Suchopár MiroslavLev Leoš-8-7-5  0398
18.Bubeníček OndřejLev Daniel788  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michal Radek22Gruber Martin40
Suchopár Miroslav04Stehlík Jan ml.22
Drábek Martin20Lev Leoš13
Haník Josef31Lev Daniel13
Bubeníček Ondřej11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnazia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:15573:428ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Antonín
Burda Roman
 
 
Erlich Luboš
Barcal Petr
 
 
9-9-712-72301
2.Pokorný Jaroslav
Moravec Roman
 
 
Lipták Ondřej
Hejný Stanislav ml.
 
 
6-875 3111
3.Zrcek MiroslavPočarovský Pavel8510  3021
4.Váňa MiroslavWagner Jaroslav ml.646  3031
5.Šturc JiříDědek Martin1056  3041
6.Betuštiak PetrSláčal Pavel596  3051
7.Váňa MiroslavPočarovský Pavel799  3061
8.Šturc JiříWagner Jaroslav ml.1047  3071
9.Betuštiak PetrDědek Martin398  3081
10.Zrcek MiroslavSláčal Pavel194  3091
11.Šturc JiříPočarovský Pavel677  30101
12.Betuštiak PetrWagner Jaroslav ml.WO    30111
13.Zrcek MiroslavDědek Martin-66-45-923112
14.Váňa MiroslavSláčal PavelWO    03113
15.Betuštiak PetrPočarovský Pavel5-58-6832123
16.Zrcek MiroslavWagner Jaroslav ml.WO    30133
17.Váňa MiroslavDědek MartinWO    03134
18.Šturc JiříSláčal Pavel354  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zrcek Miroslav21Počarovský Pavel04
Váňa Miroslav20Wagner Jaroslav ml.02
Šturc Jiří40Dědek Martin12
Betuštiak Petr30Sláčal Pavel03
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
Riedl Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:Jícha David
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC ŘíčanyRozhodčí:Fišer Štefan
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Kohout Jindřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:47587:698TTC Brandýs nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Jan
Zajíček Ivan
 
 
Betuštiak Petr
Táborský Vladimír ml.
 
 
-9-9-8  0301
2.Růžička Dušan
Majer Pavel
 
 
Trmal Jan
Gregor Tomáš
 
 
-8-6-7  0302
3.Fišer ŠtefanZatřepálek Pavel-5-8-10  0303
4.Voráč JiříMühlfeit Luboš-7-39-5 1304
5.Riedl MartinZatřepálek Petr-8-9-8  0305
6.Plíhal MartinHendrych Ladislav-8-9-8  0306
7.Voráč JiříZatřepálek Pavel-88-6-10 1307
8.Riedl MartinMühlfeit Luboš-4-2-6  0308
9.Plíhal MartinZatřepálek Petr-4116-8-72309
10.Fišer ŠtefanHendrych Ladislav968  3019
11.Stárek Karel ml.Zatřepálek Pavel-10-9-6  03110
12.Plíhal MartinMühlfeit Luboš9-98-8-423111
13.Fišer ŠtefanZatřepálek Petr-9-7-14  03112
14.Voráč JiříHendrych Ladislav-68-9-8 13113
15.Plíhal MartinZatřepálek Pavel-56105 31213
16.Fišer ŠtefanMühlfeit Luboš-7131015 31313
17.Voráč JiříZatřepálek Petr-94-119-1023314
18.Stárek Karel ml.Hendrych Ladislav-8115-8-423315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fišer Štefan22Zatřepálek Pavel31
Voráč Jiří04Mühlfeit Luboš31
Riedl Martin02Zatřepálek Petr40
Plíhal Martin13Hendrych Ladislav31
Stárek Karel ml.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34525:638nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Stupavský Milan
Barcal Petr
 
 
96-129 3110
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Kala Petr
Růžička Jakub
 
 
-89-86-142311
3.Mucha OndřejCikán Michal-67-28-52312
4.Sosnovec MartinHrobař Jaroslav-6-896-82313
5.Koždoň RomanBeran Tomáš-7799 3123
6.Lövl JanCyrus Miroslav55-127 3133
7.Sosnovec MartinCikán Michal587  3043
8.Koždoň RomanHrobař Jaroslav-8695 3153
9.Lövl JanBeran Tomáš6109  3063
10.Mucha OndřejCyrus Miroslav-658-1283273
11.Koždoň RomanCikán Michal613-38 3183
12.Lövl JanHrobař Jaroslav9-8-6-7 1384
13.Mucha OndřejBeran Tomáš854  3094
14.Sosnovec MartinCyrus MiroslavWO    0395
15.Lövl JanCikán MichalWO    0396
16.Mucha OndřejHrobař JaroslavWO    0397
17.Sosnovec MartinBeran TomášWO    0398
18.Koždoň RomanCyrus MiroslavWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mucha Ondřej21Cikán Michal12
Sosnovec Martin11Hrobař Jaroslav21
Koždoň Roman30Beran Tomáš03
Lövl Jan21Cyrus Miroslav02
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ulRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29551:544TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Ptáček František ml.
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
-188-983210
2.Ulrich Radek
Mazurkiewicz Ivo
 
 
Hrabár Jiří
Gruber Martin
 
 
8-3-96-112311
3.Bureš BohumilPiroutek Květoslav99-107 3121
4.Liberský KarelKyncl Miloslav96-8-5-42322
5.Dusil FilipKokojan Tomáš-6-9-8  0323
6.Uher PetrŠimek Jiří934  3033
7.Liberský KarelPiroutek Květoslav-3-7-7  0334
8.Dusil FilipKyncl Miloslav-7-10-3  0335
9.Uher PetrKokojan Tomáš464  3045
10.Bureš BohumilŠimek Jiří108-710 3155
11.Dusil FilipPiroutek Květoslav10-7-11-9 1356
12.Uher PetrKyncl Miloslav765  3066
13.Bureš BohumilKokojan Tomáš684  3076
14.Liberský KarelŠimek Jiří-9864 3186
15.Uher PetrPiroutek Květoslav379  3096
16.Bureš BohumilKyncl MiloslavWO    30106
17.Liberský KarelKokojan TomášWO    03107
18.Dusil FilipŠimek JiříWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bureš Bohumil30Piroutek Květoslav22
Liberský Karel12Kyncl Miloslav21
Dusil Filip03Kokojan Tomáš12
Uher Petr40Šimek Jiří03
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:33700:648nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Berger Miroslav
 
 
Janeček Jaroslav
Zitta Přemysl
 
 
9-99-1383210
2.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Šmíd Jan
Šmejkal Radek
 
 
9-78-10-92311
3.Burda RomanMošna Petr2812  3021
4.Pokorný PetrSvoboda Pavel-55-812-42322
5.Čihák MilanMoravec Stanislav-6663 3132
6.Vacek MiroslavBuriánek Daniel885  3042
7.Pokorný PetrMošna Petr-15575 3152
8.Čihák MilanSvoboda Pavel865  3062
9.Vacek MiroslavMoravec Stanislav6-8-7-8 1363
10.Burda RomanBuriánek Daniel-9-968-82364
11.Čihák MilanMošna Petr-56-52-72365
12.Vacek MiroslavSvoboda Pavel55-7-5-42366
13.Burda RomanMoravec Stanislav-510-4-8 1367
14.Pokorný PetrBuriánek Daniel83-82 3177
15.Vacek MiroslavMošna Petr6-5-6-4 1378
16.Burda RomanSvoboda Pavel13-979 3188
17.Pokorný PetrMoravec Stanislav-107-5-6 1389
18.Čihák MilanBuriánek Daniel439  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Burda Roman22Mošna Petr22
Pokorný Petr22Svoboda Pavel22
Čihák Milan31Moravec Stanislav31
Vacek Miroslav13Buriánek Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30605:497TTC Žehuň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Rujder David
 
 
Koros Zdeněk
Chládek Luboš
 
 
-15-4-7 1301
2.Včelička Lubomír
Malina Václav
 
 
Koros Pavel
Jirouch Tomáš
 
 
46-7-853211
3.Bečvářová MichaelaTichý Jiří-13-9-8  0312
4.Kvasnička JanPoláček Petr-7688 3122
5.Kvasnička Daniel ml.Weishaupt Robert76-85 3132
6.Šmíd OndřejWO    3042
7.Kvasnička JanTichý Jiří585  3052
8.Kvasnička Daniel ml.Poláček Petr-7-13146-92353
9.Šmíd OndřejWeishaupt Robert-1-6-12  0354
10.Bečvářová MichaelaWO    3064
11.Kvasnička Daniel ml.Tichý Jiří-6-7-8  0365
12.Šmíd OndřejPoláček Petr7-418 3175
13.Bečvářová MichaelaWeishaupt Robert9-5-3-5 1376
14.Kvasnička JanWO    3086
15.Šmíd OndřejTichý Jiří-8-8-10  0387
16.Bečvářová MichaelaPoláček Petr9-5-10-5 1388
17.Kvasnička JanWeishaupt Robert3-1189 3198
18.Kvasnička Daniel ml.WO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bečvářová Michaela03Tichý Jiří31
Kvasnička Jan30Poláček Petr22
Kvasnička Daniel ml.12Weishaupt Robert22
Šmíd Ondřej12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Finále ČP-1.st. Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány 2Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 12:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:19420:391nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jindra Josef
Obešlo Marek
 
 
Havlíček Tomáš
Prágr Lukáš
 
 
8101  3010
2.Vilímek Miroslav
Serbus Tomáš
 
 
Škach Martin
Vychodil Luděk
 
 
878  3020
3.Moravec Petr st.Čech Jiří-15-99-9 1321
4.Moravec Ladislav ml.Veselý Pavel39-9-863231
5.Brožek MichalDurdis Petr ml.469  3041
6.Moravec Ladislav ml.Čech Jiří-997-10123251
7.Moravec Petr st.Durdis Petr ml.6-9-1113-122352
8.Brožek MichalVeselý Pavel-8-7-11  0353
9.Moravec Ladislav ml.Durdis Petr ml.-9-109-7 1354
10.Brožek MichalČech Jiří7-710-5-152355
11.Moravec Petr st.Veselý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moravec Petr st.02Čech Jiří21
Moravec Ladislav ml.21Veselý Pavel11
Brožek Michal12Durdis Petr ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Finále ČP-1.st. Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis BenešovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 12:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:22369:390KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
Hejda Václav
Cafourek Jan
 
 
-6-91011113210
2.Růžička Zdeněk
Boháč Milan
 
 
Volák Martin
Cafourek Tomáš
 
 
7-78-573220
3.Hrazdíra JiříPřibík Jan-2-7-9  0321
4.Šturc JiříČech Pavel296  3031
5.Dohnal JaroslavMikeš Milan-1010-10-6 1332
6.Šturc JiříPřibík Jan96-10-5-72333
7.Hrazdíra JiříMikeš Milan-8-56-2 1334
8.Dohnal JaroslavČech Pavel496  3044
9.Šturc JiříMikeš Milan-7-6-9  0345
10.Dohnal JaroslavPřibík Jan-1288-10-132346
11.Hrazdíra JiříČech Pavel-98-4-7 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrazdíra Jiří02Přibík Jan30
Šturc Jiří12Čech Pavel02
Dohnal Jaroslav12Mikeš Milan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 05. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:29677:632TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeleda Miloš
Jaroš Antonín
 
 
Horský Jindřich
Macák Petr
 
 
410-94 3110
2.Havelka Marek
Mráz Roman
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
7914  3020
3.Sláčal PavelKunc Petr-9-6-7  0321
4.Počarovský PavelKunc Jaroslav7-89-6103231
5.Vydra MilanSvoboda Jaromír9-583 3141
6.Motl MilanMüller Jiří6-875 3151
7.Počarovský PavelKunc Petr8-9-913-42352
8.Vydra MilanKunc Jaroslav4108  3062
9.Motl MilanSvoboda Jaromír-6-10-10  0363
10.Dědek MartinMüller Jiří-6-10910-102364
11.Vydra MilanKunc Petr969  3074
12.Motl MilanKunc Jaroslav49-82 3184
13.Dědek MartinSvoboda Jaromír-6-6810-52385
14.Počarovský PavelMüller Jiří8-10-154-62386
15.Motl MilanKunc Petr-666-10-82387
16.Dědek MartinKunc Jaroslav-3-799103297
17.Počarovský PavelSvoboda Jaromír855  30107
18.Vydra MilanMüller Jiří1093  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sláčal Pavel01Kunc Petr31
Počarovský Pavel22Kunc Jaroslav04
Vydra Milan30Svoboda Jaromír22
Motl Milan22Müller Jiří21
Dědek Martin12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova ul, č.p. 3215, KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 05. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:36497:555TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Šprysl Josef
 
 
Kadeřábek Milan
Brabec Stanislav
 
 
-1059-793210
2.Čížek Pavel
Haník Josef
 
 
Cír Radek
Mach Jindřich
 
 
4-8-9-9 1311
3.Urban JiříLážnovský Jiří188  3021
4.Mach LiborJedlička Stanislav-8-9-7  0322
5.Bucek JindřichTuček Miroslav-810-8-5 1323
6.Zbírkovský MilanŠulc Ladislav-6-39-8 1324
7.Mach LiborLážnovský Jiří-98-5-10 1325
8.Bucek JindřichJedlička Stanislav8-6-2-8 1326
9.Zbírkovský MilanTuček Miroslav-8-59-7 1327
10.Urban JiříŠulc Ladislav211-6-853237
11.Bucek JindřichLážnovský Jiří-10-7-8  0338
12.Zbírkovský MilanJedlička Stanislav-7-108-9 1339
13.Urban JiříTuček Miroslav7-88-583249
14.Mach LiborŠulc Ladislav-8-699-623410
15.Zbírkovský MilanLážnovský Jiří9-78-4-823  
16.Urban JiříJedlička Stanislav-1611-8  12  
17.Mach LiborTuček Miroslav         
18.Bucek JindřichŠulc Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jiří30Lážnovský Jiří21
Mach Libor03Jedlička Stanislav30
Bucek Jindřich03Tuček Miroslav21
Zbírkovský Milan03Šulc Ladislav21


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova ul, č.p. 3215, KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 05. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:36497:555TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Šprysl Josef
 
 
Kadeřábek Milan
Brabec Stanislav
 
 
-1059-793210
2.Čížek Pavel
Haník Josef
 
 
Cír Radek
Mach Jindřich
 
 
4-8-9-9 1311
3.Urban JiříLážnovský Jiří188  3021
4.Mach LiborJedlička Stanislav-8-9-7  0322
5.Bucek JindřichTuček Miroslav-810-8-5 1323
6.Zbírkovský MilanŠulc Ladislav-6-39-8 1324
7.Mach LiborLážnovský Jiří-98-5-10 1325
8.Bucek JindřichJedlička Stanislav8-6-2-8 1326
9.Zbírkovský MilanTuček Miroslav-8-59-7 1327
10.Urban JiříŠulc Ladislav211-6-853237
11.Bucek JindřichLážnovský Jiří-10-7-8  0338
12.Zbírkovský MilanJedlička Stanislav-7-108-9 1339
13.Urban JiříTuček Miroslav7-88-583249
14.Mach LiborŠulc Ladislav-8-699-623410
15.Zbírkovský MilanLážnovský Jiří9-78-4-823  
16.Urban JiříJedlička Stanislav-1611-8  12  
17.Mach LiborTuček Miroslav         
18.Bucek JindřichŠulc Ladislav         
19.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova ul, č.p. 3215, KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 05. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:36497:555TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Šprysl Josef
 
 
Kadeřábek Milan
Brabec Stanislav
 
 
-1059-793210
2.Čížek Pavel
Haník Josef
 
 
Cír Radek
Mach Jindřich
 
 
4-8-9-9 1311
3.Urban JiříLážnovský Jiří188  3021
4.Mach LiborJedlička Stanislav-8-9-7  0322
5.Bucek JindřichTuček Miroslav-810-8-5 1323
6.Zbírkovský MilanŠulc Ladislav-6-39-8 1324
7.Mach LiborLážnovský Jiří-98-5-10 1325
8.Bucek JindřichJedlička Stanislav8-6-2-8 1326
9.Zbírkovský MilanTuček Miroslav-8-59-7 1327
10.Urban JiříŠulc Ladislav211-6-853237
11.Bucek JindřichLážnovský Jiří-10-7-8  0338
12.Zbírkovský MilanJedlička Stanislav-7-108-9 1339
13.Urban JiříTuček Miroslav7-88-583249
14.Mach LiborŠulc Ladislav-8-699-623410
15.Zbírkovský MilanLážnovský Jiří9-78-4-823  
16.Urban JiříJedlička Stanislav-1611-8  12  
17.Mach LiborTuček Miroslav         
18.Bucek JindřichŠulc Ladislav         
19.         
20.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova ul, č.p. 3215, KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 05. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:36497:555TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Šprysl Josef
 
 
Kadeřábek Milan
Brabec Stanislav
 
 
-1059-793210
2.Čížek Pavel
Haník Josef
 
 
Cír Radek
Mach Jindřich
 
 
4-8-9-9 1311
3.Urban JiříLážnovský Jiří188  3021
4.Mach LiborJedlička Stanislav-8-9-7  0322
5.Bucek JindřichTuček Miroslav-810-8-5 1323
6.Zbírkovský MilanŠulc Ladislav-6-39-8 1324
7.Mach LiborLážnovský Jiří-98-5-10 1325
8.Bucek JindřichJedlička Stanislav8-6-2-8 1326
9.Zbírkovský MilanTuček Miroslav-8-59-7 1327
10.Urban JiříŠulc Ladislav211-6-853237
11.Bucek JindřichLážnovský Jiří-10-7-8  0338
12.Zbírkovský MilanJedlička Stanislav-7-108-9 1339
13.Urban JiříTuček Miroslav7-88-583249
14.Mach LiborŠulc Ladislav-8-699-623410
15.Zbírkovský MilanLážnovský Jiří9-78-4-823  
16.Urban JiříJedlička Stanislav-1611-8  12  
17.Mach LiborTuček Miroslav         
18.Bucek JindřichŠulc Ladislav         
19.         
20.         
21.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova ul, č.p. 3215, KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 05. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:36497:555TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Šprysl Josef
 
 
Kadeřábek Milan
Brabec Stanislav
 
 
-1059-793210
2.Čížek Pavel
Haník Josef
 
 
Cír Radek
Mach Jindřich
 
 
4-8-9-9 1311
3.Urban JiříLážnovský Jiří188  3021
4.Mach LiborJedlička Stanislav-8-9-7  0322
5.Bucek JindřichTuček Miroslav-810-8-5 1323
6.Zbírkovský MilanŠulc Ladislav-6-39-8 1324
7.Mach LiborLážnovský Jiří-98-5-10 1325
8.Bucek JindřichJedlička Stanislav8-6-2-8 1326
9.Zbírkovský MilanTuček Miroslav-8-59-7 1327
10.Urban JiříŠulc Ladislav211-6-853237
11.Bucek JindřichLážnovský Jiří-10-7-8  0338
12.Zbírkovský MilanJedlička Stanislav-7-108-9 1339
13.Urban JiříTuček Miroslav7-88-583249
14.Mach LiborŠulc Ladislav-8-699-623410
15.Zbírkovský MilanLážnovský Jiří9-78-4-823  
16.Urban JiříJedlička Stanislav-1611-8  12  
17.Mach LiborTuček Miroslav         
18.Bucek JindřichŠulc Ladislav         
19.         
20.         
21.         
22.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova ul, č.p. 3215, KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 05. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:36497:555TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Šprysl Josef
 
 
Kadeřábek Milan
Brabec Stanislav
 
 
-1059-793210
2.Čížek Pavel
Haník Josef
 
 
Cír Radek
Mach Jindřich
 
 
4-8-9-9 1311
3.Urban JiříLážnovský Jiří188  3021
4.Mach LiborJedlička Stanislav-8-9-7  0322
5.Bucek JindřichTuček Miroslav-810-8-5 1323
6.Zbírkovský MilanŠulc Ladislav-6-39-8 1324
7.Mach LiborLážnovský Jiří-98-5-10 1325
8.Bucek JindřichJedlička Stanislav8-6-2-8 1326
9.Zbírkovský MilanTuček Miroslav-8-59-7 1327
10.Urban JiříŠulc Ladislav211-6-853237
11.Bucek JindřichLážnovský Jiří-10-7-8  0338
12.Zbírkovský MilanJedlička Stanislav-7-108-9 1339
13.Urban JiříTuček Miroslav7-88-583249
14.Mach LiborŠulc Ladislav-8-699-623410
15.Zbírkovský MilanLážnovský Jiří9-78-4-823  
16.Urban JiříJedlička Stanislav-1611-8  1