Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14495:416TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
Zika Ondřej
Škach Martin
 
 
978  3010
2.Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
-8-58-7 1311
3.Morávek RadimFábo Ján7104  3021
4.Morávek ZdeněkHorák Filip674  3031
5.Marek JaroslavPelikán Jan-5597 3141
6.Kubina JaromírNovotný Petr58-89 3151
7.Morávek ZdeněkFábo Ján-998-8-62352
8.Marek JaroslavHorák Filip7910  3062
9.Kubina JaromírPelikán Jan-66-136103272
10.Morávek RadimNovotný Petr94-59 3182
11.Marek JaroslavFábo Ján-563-10-102383
12.Kubina JaromírHorák Filip1098  3093
13.Morávek RadimPelikán Jan1046  30103
14.Morávek ZdeněkNovotný Petr6-9   11  
15.Kubina JaromírFábo Ján         
16.Morávek RadimHorák Filip         
17.Morávek ZdeněkPelikán Jan         
18.Marek JaroslavNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Radim30Fábo Ján21
Morávek Zdeněk11Horák Filip03
Marek Jaroslav21Pelikán Jan03
Kubina Jaromír30Novotný Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Vít
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:22563:515TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
-9-588103210
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Boháč Milan
Růžička Zdeněk
 
 
349  3020
3.Trcala MichalNovák David6-7-9-10 1321
4.Kouřil VítJelínek Stanislav-9-1374-72322
5.Masařík LukášSeďa Jakub7910  3032
6.Vašíček PavelPeterka Ondřej115-64 3142
7.Kouřil VítNovák David-9-116-11 1343
8.Masařík LukášJelínek Stanislav-5-445103253
9.Vašíček PavelSeďa Jakub-98-10973263
10.Trcala MichalPeterka Ondřej10-7-87133273
11.Masařík LukášNovák David-8-4108123283
12.Vašíček PavelJelínek Stanislav6811  3093
13.Trcala MichalSeďa Jakub7-27-91032103
14.Kouřil VítPeterka Ondřej-856  21  
15.Vašíček PavelNovák David         
16.Trcala MichalJelínek Stanislav         
17.Kouřil VítSeďa Jakub         
18.Masařík LukášPeterka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trcala Michal21Novák David21
Kouřil Vít02Jelínek Stanislav12
Masařík Lukáš30Seďa Jakub03
Vašíček Pavel30Peterka Ondřej02
Hlavní rozhodčí nastoupil do utkání jako hráč.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19517:432SKST Mart Hodonín Stavoimpex D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Janeček Jaroslav
Budělovský Petr
 
 
885  3010
2.Drož Jan
Bouda Petr
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-311-5-7 1311
3.Brychta EdoSvoboda Lukáš-7-53-4 1312
4.Mádel LadislavPolívka Martin ml.9-88-3-82313
5.Svoboda PetrZukal Adam-811-10893223
6.Řežáb JiříPřikryl Jiří765  3033
7.Mádel LadislavSvoboda Lukáš8-9-5-9 1334
8.Svoboda PetrPolívka Martin ml.-8787 3144
9.Řežáb JiříZukal Adam948  3054
10.Brychta EdoPřikryl Jiří-6331 3164
11.Svoboda PetrSvoboda Lukáš6-55-1083274
12.Řežáb JiříPolívka Martin ml.582  3084
13.Brychta EdoZukal Adam53-73 3194
14.Broiakovskyi VsevolodPřikryl Jiří4610  30104
15.Řežáb JiříSvoboda Lukáš         
16.Brychta EdoPolívka Martin ml.         
17.Broiakovskyi VsevolodZukal Adam         
18.Svoboda PetrPřikryl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brychta Edo21Svoboda Lukáš21
Mádel Ladislav02Polívka Martin ml.12
Svoboda Petr30Zukal Adam03
Řežáb Jiří30Přikryl Jiří03
Broiakovskyi Vsevolod10   
S - střídání v domácím celku Vsevolod Broiakovskyi za hráče Ladislava Mádela (č.14)



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18506:385SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Tvrz Jaroslav st.
Mikeš Milan
 
 
Cafourek Jan
Koděra Filip
 
 
-6358 3120
3.Tůma KarelŽelezný Ladislav358  3030
4.Havel VojtěchNovák Lukáš685  3040
5.Kuča JanPikula Radek7-74-733250
6.Jeřábek VladimírZáděra Luboš7-677 3160
7.Havel VojtěchŽelezný Ladislav10-103-1193270
8.Kuča JanNovák Lukáš-10686 3180
9.Jeřábek VladimírPikula Radek-9-9810-92381
10.Tůma KarelZáděra Luboš-6-5-6  0382
11.Kuča JanŽelezný Ladislav7-9-9-9 1383
12.Jeřábek VladimírNovák Lukáš943  3093
13.Tůma KarelPikula Radek-6-739232103
14.Havel VojtěchZáděra Luboš384  30  
15.Jeřábek VladimírŽelezný Ladislav-7    01  
16.Tůma KarelNovák Lukáš         
17.Havel VojtěchPikula Radek         
18.Kuča JanZáděra Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tůma Karel21Železný Ladislav12
Havel Vojtěch20Novák Lukáš03
Kuča Jan21Pikula Radek12
Jeřábek Vladimír21Záděra Luboš11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Babušík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20524:464TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
-755-453210
2.Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Ulrich Radek
 
 
-10289 3120
3.Martinčík TomášVybíral Lukáš-5-89-2 1321
4.Adámek AlešOndrovčák Radek-59-611-92322
5.Poledňa MartinNechvátal Petr14-875 3132
6.Laicman PetrOndrovčák Ladislav-8897 3142
7.Adámek AlešVybíral Lukáš-1113-6-9 1343
8.Poledňa MartinOndrovčák Radek101-119 3153
9.Laicman PetrNechvátal Petr665  3063
10.Martinčík TomášOndrovčák Ladislav695  3073
11.Poledňa MartinVybíral Lukáš-1-3-9  0374
12.Laicman PetrOndrovčák Radek9-759 3184
13.Martinčík TomášNechvátal Petr976  3094
14.Adámek AlešOndrovčák Ladislav3-935 31104
15.Laicman PetrVybíral Lukáš-8-3-3  03  
16.Martinčík TomášOndrovčák Radek4-8-10-3 13  
17.Adámek AlešNechvátal Petr4-1062 31  
18.Poledňa MartinOndrovčák Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinčík Tomáš21Vybíral Lukáš30
Adámek Aleš12Ondrovčák Radek12
Poledňa Martin21Nechvátal Petr03
Laicman Petr30Ondrovčák Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov AVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38625:661KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Milan
Šimo Vladimír
 
 
Horský Jindřich
Vaktor Ivan
 
 
11-7-4-11 1301
2.Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
653  3011
3.Antoš JiříOndrovčák Miroslav710-7-5123221
4.Vitula JosefKříž Bohumil-58-910-62322
5.Dospíšil PavelVybíral Pavel-8-6-9  0323
6.Dospíšil Jiří ml.Vybíral Matouš7-97-1193233
7.Vitula JosefOndrovčák Miroslav-999-7-62334
8.Dospíšil PavelKříž Bohumil-7-7-8  0335
9.Dospíšil Jiří ml.Vybíral Pavel-3-88583245
10.Antoš JiříVybíral Matouš6513  3055
11.Dospíšil PavelOndrovčák Miroslav-7-6-11  0356
12.Dospíšil Jiří ml.Kříž Bohumil86-8-9-82357
13.Antoš JiříVybíral Pavel-8-5-10  0358
14.Vitula JosefAndorko Pavel7107  3068
15.Dospíšil Jiří ml.Ondrovčák Miroslav-6-1098-122369
16.Antoš JiříKříž Bohumil3-4-5973279
17.Vitula JosefVybíral Pavel-5-8-9  03710
18.Dospíšil PavelAndorko Pavel-92-4-9 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Antoš Jiří31Ondrovčák Miroslav31
Vitula Josef13Kříž Bohumil31
Dospíšil Pavel03Vybíral Pavel31
Dospíšil Jiří ml.22Vybíral Matouš02
   Andorko Pavel01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:34707:683TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
Mareček Vladislav
Pecka Miloslav
 
 
984  3010
2.Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
Urban Jan
Přáda Jaroslav
 
 
1166  3020
3.Vojtěch MartinBezděk Luboš-995-753230
4.Kvapil ZdeněkObalil Jiří-5-4-11  0331
5.Rotrekl LukášKutil Libor4-4-8-7 1332
6.Paták RadekKonečný Štěpán76-96 3142
7.Kvapil ZdeněkBezděk Luboš-78-6483252
8.Rotrekl LukášObalil Jiří8-107-6-52353
9.Paták RadekKutil Libor-96-91073263
10.Vojtěch MartinKonečný Štěpán-748-5-62364
11.Rotrekl LukášDvořák Leoš10-8-6683274
12.Paták RadekObalil Jiří1684  3084
13.Vojtěch MartinKutil Libor114-3-8-62385
14.Kvapil ZdeněkKonečný Štěpán-8-911-9 1386
15.Paták RadekDvořák Leoš498  3096
16.Vojtěch MartinObalil Jiří-4-1139-62397
17.Kvapil ZdeněkKutil Libor-7-59-7 1398
18.Rotrekl LukášKonečný Štěpán10-8108 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojtěch Martin13Bezděk Luboš02
Kvapil Zdeněk13Obalil Jiří31
Rotrekl Lukáš22Kutil Libor31
Paták Radek40Konečný Štěpán22
   Dvořák Leoš02
Střídání v týmu Šošůvky: Dvořák Leoš za Bezděka



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17502:432TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
655  3010
2.Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
Pisár Petr
Knor Václav
 
 
-6-8-4  0311
3.Navrátil VáclavVeber Marek439  3021
4.Pořízek JosefFrühauf Michael-8858 3131
5.Kobolka LubošFilák Tomáš9-7-7-8 1332
6.Sirbu JakubNetolička Lubomír8-5-7-10 1333
7.Pořízek JosefVeber Marek769  3043
8.Kobolka LubošFrühauf Michael5107  3053
9.Sirbu JakubFilák Tomáš109-6-9-52354
10.Navrátil VáclavNetolička Lubomír10107  3064
11.Kobolka LubošVeber Marek864  3074
12.Sirbu JakubFrühauf Michael7610  3084
13.Navrátil VáclavFilák Tomáš6-8-61173294
14.Pořízek JosefNetolička Lubomír7-7-104732104
15.Sirbu JakubVeber Marek         
16.Navrátil VáclavFrühauf Michael         
17.Pořízek JosefFilák Tomáš         
18.Kobolka LubošNetolička Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Václav30Veber Marek03
Pořízek Josef30Frühauf Michael03
Kobolka Luboš21Filák Tomáš21
Sirbu Jakub12Netolička Lubomír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:Babáková Radka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Babák Petr
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:50Konec
utkání
21:10Rozhodčí:Škvařil Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36633:662KST Blansko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
Čech Pavel
Štepka Miroslav
 
 
9-9-69-32301
2.Cír Radek
Kos Zdeněk
 
 
Přibík Jan
Lédl Jiří
 
 
10911  3011
3.Javůrek TomášKaluža Tomáš-99-11-7 1312
4.Vysloužil JanVoráč Pavel-9-129-10 1313
5.Vičík OldřichPetr Michal8-4-7-8 1314
6.Javůrek MartinProcházka Ondřej-9127-1063224
7.Vysloužil JanKaluža Tomáš5-11-6-4 1325
8.Vičík OldřichVoráč Pavel-8-8-7  0326
9.Javůrek MartinPetr Michal-9-69-9 1327
10.Javůrek TomášProcházka Ondřej9614  3037
11.Vičík OldřichKaluža Tomáš8910  3047
12.Javůrek MartinVoráč Pavel798  3057
13.Javůrek TomášPetr Michal-94-114-62358
14.Vysloužil JanProcházka Ondřej-9-7-9  0359
15.Javůrek MartinKaluža Tomáš8-107-7103269
16.Javůrek TomášVoráč Pavel8-116-10113279
17.Vysloužil JanPetr Michal-5-6-6  03710
18.Vičík OldřichProcházka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Javůrek Tomáš22Kaluža Tomáš22
Vysloužil Jan04Voráč Pavel22
Vičík Oldřich12Petr Michal40
Javůrek Martin31Procházka Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:25601:540SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Birnbaum Erik
Šulc Ladislav
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
986  3010
2.Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
52-97 3120
3.Kulhánek JaroslavKřepela Radim11-8-8-13 1321
4.Fila MartinPačinek Jakub138-8-8-62322
5.Slavíček MartinKrása Petr ml.7-10811 3132
6.Tůma KarelTěžký Pavel-104-8333242
7.Fila MartinKřepela Radim-104-71123252
8.Slavíček MartinPačinek Jakub-1658-943262
9.Tůma KarelKrása Petr ml.-59-4453272
10.Kulhánek JaroslavTěžký Pavel-3-7-8  0373
11.Slavíček MartinKřepela Radim96-16-693283
12.Tůma KarelPačinek Jakub8146  3093
13.Kulhánek JaroslavKrása Petr ml.8-8-10-6 1394
14.Fila MartinTěžký Pavel9-998 31104
15.Tůma KarelKřepela Radim8-93-91032  
16.Kulhánek JaroslavPačinek Jakub-7-9-7  03  
17.Fila MartinKrása Petr ml.         
18.Slavíček MartinTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kulhánek Jaroslav03Křepela Radim12
Fila Martin21Pačinek Jakub12
Slavíček Martin30Krása Petr ml.12
Tůma Karel30Těžký Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:37644:637TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
Hlaváček Jaromír
Jaroš Antonín
 
 
43-68 3110
2.Hrbek Jiří
Spiegl Richard
 
 
Mráz Roman
Havelka Marek
 
 
6-4-3-7 1311
3.Císarík PavelFischer Karel-7-8109-72312
4.Peška LadislavLučko Martin-7-64-4 1313
5.Šlapanský JanJuřík Adam3-56-633223
6.Štěpán LiborČerný Radek672  3033
7.Peška LadislavFischer Karel-7-10-8  0334
8.Šlapanský JanLučko Martin-57-3-6 1335
9.Štěpán LiborJuřík Adam-9537 3145
10.Císarík PavelČerný Radek3-787 3155
11.Šlapanský JanFischer Karel7-7-5-9 1356
12.Štěpán LiborLučko Martin59-57 3166
13.Císarík PavelJuřík Adam-8998 3176
14.Peška LadislavČerný Radek-107-77-102377
15.Štěpán LiborFischer Karel98-10-7-92378
16.Císarík PavelLučko Martin10-10-27-62379
17.Peška LadislavJuřík Adam-9-883-1023710
18.Šlapanský JanČerný Radek-57612 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Císarík Pavel22Fischer Karel40
Peška Ladislav04Lučko Martin31
Šlapanský Jan12Juřík Adam13
Štěpán Libor31Černý Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
Krištof Vítězslav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:31363:398KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
-7969 3110
2.Loudín Přemysl
Fuka Martin
 
 
Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
-6-75-9 1311
3.Dankovič JozefVybíral Marek-5-7-12  0312
4.Dospíšil Pavel ml.Andorko Pavel-6-69-7 1313
5.Hruška PavelAdam Petr-7-6-7  0314
6.Krištof Lukáš nejml.WO    3024
7.Dospíšil Pavel ml.Vybíral Marek-10-5-6  0325
8.Hruška PavelAndorko Pavel8-9-7-10 1326
9.Krištof Lukáš nejml.Adam Petr-3-5-9  0327
10.Dankovič JozefWO    3037
11.Hruška PavelVybíral Marek-8-7-10  0338
12.Krištof Lukáš nejml.Andorko Pavel-6-12-10  0339
13.Dankovič JozefAdam Petr-8-10-4  03310
14.Dospíšil Pavel ml.WO    30  
15.Krištof Lukáš nejml.Vybíral Marek-5-7-10  03  
16.Dankovič JozefAndorko Pavel         
17.Dospíšil Pavel ml.Adam Petr         
18.Hruška Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dankovič Jozef02Vybíral Marek30
Dospíšil Pavel ml.02Andorko Pavel30
Hruška Pavel03Adam Petr30
Krištof Lukáš nejml.02   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Marek Jan st.
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:228:9393:271TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
6-9-7-5 1301
2.Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
Seidl Josef
Přichystal Jiří
 
 
9-10812 3111
3.Obrdlík ŠtěpánGalanda František1195  3021
4.Jamný PetrHamadeh Nabil489  3031
5.Vránová RadanaHavránek Lukáš798  3041
6.Marek Jan st.WO    3051
7.Jamný PetrGalanda František-6-15-11  0352
8.Vránová RadanaHamadeh Nabil574  3062
9.Marek Jan st.Havránek Lukáš377  3072
10.Obrdlík ŠtěpánWO    3082
11.Vránová RadanaGalanda František-88-9893292
12.Marek Jan st.Hamadeh Nabil6310  3092
13.Obrdlík ŠtěpánHavránek Lukáš         
14.Jamný Petr         
15.Marek Jan st.Galanda František         
16.Obrdlík ŠtěpánHamadeh Nabil         
17.Jamný PetrHavránek Lukáš         
18.Vránová Radana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obrdlík Štěpán10Galanda František12
Jamný Petr11Hamadeh Nabil02
Vránová Radana30Havránek Lukáš02
Marek Jan st.10   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Pernička Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:23530:477TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Weiser DanielDaněk Zdeněk ml.9-87-1053221
4.Trávníček TomášBusta Stanislav-9-5-9  0322
5.Dočekal PetrHejdušek Ivan-48-9-8 1323
6.Mikuš JurajKmoníček Pavel-6598 3133
7.Trávníček TomášDaněk Zdeněk ml.595  3043
8.Dočekal PetrBusta Stanislav89-7-483253
9.Mikuš JurajHejdušek Ivan4-7-7443263
10.Weiser DanielKmoníček Pavel-1071110 3173
11.Dočekal PetrDaněk Zdeněk ml.WO    3083
12.Mikuš JurajBusta Stanislav-10-7128-52384
13.Weiser DanielHejdušek Ivan9-286 3194
14.Trávníček TomášKmoníček Pavel577  30104
15.Mikuš JurajDaněk Zdeněk ml.         
16.Weiser DanielBusta Stanislav         
17.Trávníček TomášHejdušek Ivan         
18.Dočekal PetrKmoníček Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Weiser Daniel30Daněk Zdeněk ml.02
Trávníček Tomáš21Busta Stanislav21
Dočekal Petr11Hejdušek Ivan12
Mikuš Juraj21Kmoníček Pavel03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:19589:519Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krucký Rudolf
Řípa Vladimír
 
 
Ort Josef
Rulec Jakub
 
 
2-1157 3110
2.Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
17128  3020
3.Ertl JakubTraxler Jan-11128-1283230
4.Vašulín KarelTáborský Jindřich-98-7-6 1331
5.Vališ PetrTřináctý Richard9-96-8-112332
6.Paták ZdeněkTupec Pavel159-98 3142
7.Vašulín KarelTraxler Jan-6-79-8 1343
8.Vališ PetrTáborský Jindřich897  3053
9.Paták ZdeněkTřináctý Richard8116  3063
10.Ertl JakubTupec Pavel747  3073
11.Vališ PetrTraxler Jan-89-711-92374
12.Paták ZdeněkTáborský Jindřich9145  3084
13.Ertl JakubTřináctý Richard576  3094
14.Vašulín KarelTupec Pavel-8-7-9  0395
15.Paták ZdeněkTraxler Jan8116  30105
16.Ertl JakubTáborský Jindřich7-810-8-923  
17.Vašulín KarelTřináctý Richard-213-56-523  
18.Vališ PetrTupec Pavel876  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ertl Jakub30Traxler Jan22
Vašulín Karel03Táborský Jindřich12
Vališ Petr12Třináctý Richard12
Paták Zdeněk40Tupec Pavel12
Vrchní rozhodčí působil i jako hráč po celé utkání.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31641:622TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
Váňa Miroslav
Loudín Petr
 
 
99-8-7-122301
2.Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
Zrcek Miroslav
Krejčí Milan
 
 
6-986 3111
3.Studýnka MiloslavTrgo Miloš11-11-6773221
4.Melichar LiborBuriánek Patrik-8-9-7  0322
5.Šafařík JanVeselý Jan-5589 3132
6.Studýnka FrantišekHašlík Jakub69-9-963242
7.Melichar LiborTrgo Miloš855  3052
8.Šafařík JanBuriánek Patrik7-887 3162
9.Studýnka FrantišekVeselý Jan-988-7-62363
10.Studýnka MiloslavHašlík Jakub-7-6-5  0364
11.Šafařík JanTrgo Miloš147-116 3174
12.Studýnka FrantišekBuriánek Patrik1511-116 3184
13.Studýnka MiloslavVeselý Jan-8-79-4 1385
14.Melichar LiborHašlík Jakub688  3095
15.Studýnka FrantišekTrgo Miloš-10-5-7  0396
16.Studýnka MiloslavBuriánek Patrik-9-8-5  0397
17.Melichar LiborVeselý Jan-8676 31107
18.Šafařík JanHašlík Jakub-12-8-11  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studýnka Miloslav13Trgo Miloš13
Melichar Libor31Buriánek Patrik22
Šafařík Jan30Veselý Jan22
Studýnka František22Hašlík Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Otáhal Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34415:532TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Martin
Tichý Jiří
 
 
Šembera Karel
Holman Martin
 
 
87-6-9-112301
2.Holub Zdeněk
Zatřepálek Michal
 
 
Brant Pavel
Ulrich Radek
 
 
-14-1212973211
3.Jangl MarekNikl Pavel10-5-10-7 1312
4.Kubík JosefRachunek Martin-4-3-1  0313
5.Sedláček ZdeněkKouřil Přemysl-10-6-8  0314
6.Soukal Jiří st.Studnička Ondřej4-9-28103224
7.Kubík JosefNikl Pavel-1-9-5  0325
8.Sedláček ZdeněkRachunek Martin12-10-58-82326
9.Soukal Jiří st.Kouřil Přemysl-11-613-2 1327
10.Jangl MarekStudnička Ondřej569  3037
11.Sedláček ZdeněkNikl Pavel9-4-4-5 1338
12.Soukal Jiří st.Rachunek Martin-1-6-7  0339
13.Jangl MarekKouřil Přemysl-3-76-5 13310
14.Kubík JosefStudnička Ondřej-6-97-10 13  
15.Soukal Jiří st.Nikl Pavel         
16.Jangl MarekRachunek Martin         
17.Kubík JosefKouřil Přemysl         
18.Sedláček ZdeněkStudnička Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jangl Marek12Nikl Pavel30
Kubík Josef02Rachunek Martin30
Sedláček Zdeněk03Kouřil Přemysl30
Soukal Jiří st.12Studnička Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Ličbinský Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:329:14429:334TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Jiří
Cír Libor
 
 
Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
-5-12-5  0301
2.Havel Václav
Fojtík Jiří
 
 
Polášek Milan
Štepka Miroslav
 
 
-7-6-5  0302
3.Pavelka JakubSláma Miroslav711-84 3112
4.Novák MartinPolášek Michal272  3022
5.Beránek PavelKalivoda Petr9115  3032
6.Ličbinský RomanBruckner Tomáš472  3042
7.Novák MartinSláma Miroslav821  3052
8.Beránek PavelPolášek Michal104-8-993262
9.Ličbinský RomanKalivoda Petr596  3072
10.Pavelka JakubBruckner Tomáš-108-87-52373
11.Beránek PavelSláma Miroslav9-9-8813283
12.Ličbinský RomanPolášek Michal549  3093
13.Pavelka JakubKalivoda Petr118   20  
14.Novák MartinBruckner Tomáš         
15.Ličbinský RomanSláma Miroslav         
16.Pavelka JakubPolášek Michal         
17.Novák MartinKalivoda Petr         
18.Beránek PavelBruckner Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavelka Jakub11Sláma Miroslav03
Novák Martin20Polášek Michal03
Beránek Pavel30Kalivoda Petr02
Ličbinský Roman30Bruckner Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:36609:622TJ Cemo Mokrá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Tkáč Jan
 
 
Januška Pavel
Tesárek Jiří
 
 
WO    0301
2.Valenta Petr
Topol Martin
 
 
Januška Václav
Hraba Milan
 
 
34-76 3111
3.Levardi RobertBrandštettr Tomáš-6-9-8  0312
4.Rotrekl MichalGalla Martin5-7-6-8 1313
5.Hofírek DominikSova Jan-97310 3123
6.Vojtěch TomášUrbánek Pavel8710  3033
7.Rotrekl MichalBrandštettr Tomáš-7-5-7  0334
8.Hofírek DominikGalla Martin3-5-7893244
9.Vojtěch TomášSova Jan-105-10673254
10.Levardi RobertUrbánek Pavel-9-89873264
11.Hofírek DominikBrandštettr Tomáš6-11-2-9 1365
12.Vojtěch TomášGalla Martin-8-10-6  0366
13.Levardi RobertSova Jan-7818 3176
14.Rotrekl MichalUrbánek Pavel-8-8-4  0377
15.Vojtěch TomášBrandštettr Tomáš5-6-3-5 1378
16.Levardi RobertGalla Martin8-9-101043288
17.Rotrekl MichalSova Jan9-968 3198
18.Hofírek DominikUrbánek Pavel895  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Levardi Robert31Brandštettr Tomáš40
Rotrekl Michal13Galla Martin22
Hofírek Dominik31Sova Jan04
Vojtěch Tomáš22Urbánek Pavel13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:33550:599TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
Kirnig Jan
Nekola Tomáš st.
 
 
784  3010
2.Legát Lukáš
Chalupa Josef
 
 
Šimon Vratislav
Adámek Zdeněk
 
 
-6-5-6  0311
3.Chlíbek DavidPrachař Marek-2-7-3  0312
4.Kucin MichalMusil Ondřej-3-7-7  0313
5.Kleinhampl MiroslavPrachař Tomáš-5-6-4  0314
6.Pernička PavelHanák Jiří151010  3024
7.Kucin MichalPrachař Marek-104-18-42325
8.Kleinhampl MiroslavMusil Ondřej11-6-9-14 1326
9.Pernička PavelPrachař Tomáš9107  3036
10.Chlíbek DavidHanák Jiří636  3046
11.Kleinhampl MiroslavPrachař Marek-7-6-9  0347
12.Pernička PavelMusil Ondřej-5668 3157
13.Chlíbek DavidPrachař Tomáš358  3067
14.Kucin MichalHanák Jiří-665-893277
15.Pernička PavelPrachař Marek-119-812-42378
16.Chlíbek DavidMusil Ondřej897  3088
17.Kucin MichalPrachař Tomáš-9-79-4 1389
18.Kleinhampl MiroslavDočekal Petr-8-4-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlíbek David31Prachař Marek40
Kucin Michal13Musil Ondřej22
Kleinhampl Miroslav04Prachař Tomáš22
Pernička Pavel31Hanák Jiří03
   Dočekal Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:33416:486TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírek Lubomír
Raček Jan
 
 
Kříšťan Jiří
Polák Jiří
 
 
-86-7-10 1301
2.Štros Jan
Brauner Josef
 
 
Holan Josef
Šulc Martin
 
 
76-5-8-92302
3.Vysloužil JanDamborský Bohumil-10-8-7  0303
4.Pospíšil JosefHimal Tomáš-2-109-8 1304
5.Žilka MilanZajíc René125-49 3114
6.Škvařil PetrKonečný Jaroslav-899-11-102315
7.Pospíšil JosefDamborský Bohumil-7-5-6  0316
8.Žilka MilanHimal Tomáš-8-831063226
9.Škvařil PetrZajíc René6-37-4-102327
10.Vysloužil JanKonečný Jaroslav8-74-6-42328
11.Žilka MilanDamborský Bohumil-7-6-6  0329
12.Škvařil PetrHimal Tomáš-8-9-7  03210
13.Vysloužil JanZajíc René-5    01  
14.Pospíšil JosefKonečný Jaroslav         
15.Škvařil PetrDamborský Bohumil         
16.Vysloužil JanHimal Tomáš         
17.Pospíšil JosefZajíc René         
18.Žilka MilanKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vysloužil Jan02Damborský Bohumil30
Pospíšil Josef02Himal Tomáš21
Žilka Milan21Zajíc René11
Škvařil Petr03Konečný Jaroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Luděk
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:36357:548Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Miroslav
Šprungl Jan
 
 
Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
89-7-833210
2.Šturc Jaroslav
Frühauf Jindřich
 
 
Hrdlička Pavel
Kuthan Jiří
 
 
10-4-87-102311
3.Záděra FrantišekWO    0312
4.Hammer MichalZáděra Kamil-6-3-4  0313
5.Šplíchal JiříKřupala Vladislav101110  3023
6.Štěpánek LuděkHorák Radek-86-8-9 1324
7.Hammer MichalZáděra František-5-4-9  0325
8.Šplíchal JiříZáděra Kamil13-8-14-12 1326
9.Štěpánek LuděkKřupala Vladislav8-78-663236
10.Horák RadekWO    0337
11.Šplíchal JiříZáděra FrantišekWO    0338
12.Štěpánek LuděkZáděra Kamil8-36-6113248
13.Křupala VladislavWO    0349
14.Hammer MichalHorák Radek-3-49-3 13410
15.Štěpánek LuděkZáděra František         
16.Záděra Kamil         
17.Hammer MichalKřupala Vladislav         
18.Šplíchal JiříHorák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hammer Michal03Záděra František10
Šplíchal Jiří11Záděra Kamil21
Štěpánek Luděk21Křupala Vladislav02
   Horák Radek20
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany BVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:931:34591:590KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dejmková Eliška
Navrátil Jan
 
 
Karmazín Pavel
Navrátil Tomáš
 
 
6-8-8-8 1301
2.Janoušek Zdeněk
Vinický Stanislav
 
 
Fencl Petr
Skusil Josef
 
 
-75-8-3 1302
3.Daněk Zdeněk st.Hruška Petr-10-88-9 1303
4.Frimmer JánKazdera Pavel14-107 3113
5.Hynšt MartinKovář Josef st.387  3023
6.Horák PetrKoc František-68-9-4 1324
7.Frimmer JánHruška Petr-9-96-4 1325
8.Hynšt MartinKazdera Pavel476  3035
9.Horák PetrKovář Josef st.13-8-91093245
10.Daněk Zdeněk st.Koc František-7-5-7  0346
11.Hynšt MartinHruška Petr-3-66-9 1347
12.Horák PetrKazdera Pavel968  3057
13.Götz BořivojKovář Josef st.107-76 3167
14.Frimmer JánKoc František-8-9-7  0368
15.Horák PetrHruška Petr-3-610-8 1369
16.Götz BořivojKazdera Pavel83-7-483279
17.Frimmer JánKovář Josef st.5-1078 3189
18.Hynšt MartinKoc František-10-1011  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Daněk Zdeněk st.02Hruška Petr40
Frimmer Ján22Kazdera Pavel04
Hynšt Martin21Kovář Josef st.04
Horák Petr22Koc František30
Götz Bořivoj20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:430:19464:427TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Koloc Jaroslav
 
 
Balcar Jaromír
Slobodzian Jakub
 
 
-7-9-7  0301
2.Luka Václav
Pleticha Vladimír
 
 
Kunst Břetislav
Elstner Lukáš
 
 
-7-8-7  0302
3.Pavelka JakubŠalamoun Lubomír668  3012
4.Chmelík DanielOndra Milan-4-959-72313
5.Střítežský RomanŠalomoun Ivo7-3-89123223
6.Barč AndrejMusil Tomáš5-438 3133
7.Chmelík DanielŠalamoun Lubomír9411  3043
8.Střítežský RomanOndra Milan-7933 3153
9.Barč AndrejŠalomoun Ivo-9-79-2 1354
10.Pavelka JakubMusil Tomáš899  3064
11.Střítežský RomanŠalamoun Lubomír35-47 3174
12.Barč AndrejOndra Milan108-8-9113284
13.Pavelka JakubŠalomoun Ivo697  3094
14.Chmelík DanielMusil Tomáš         
15.Barč AndrejŠalamoun Lubomír         
16.Pavelka JakubOndra Milan         
17.Chmelík DanielŠalomoun Ivo         
18.Střítežský RomanMusil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavelka Jakub30Šalamoun Lubomír03
Chmelík Daniel11Ondra Milan12
Střítežský Roman30Šalomoun Ivo12
Barč Andrej21Musil Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Adamov AVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 4 Adamov 67904, Tělocvična základní školy, vstup od hřiště z vrchu ulice SADOVA 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:28632:577Spartak Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Kyncl Jiří
 
 
Bulvas Vladislav
Přibáň Václav
 
 
594  3010
2.Wagner Jaroslav ml.
Pospíšil Libor
 
 
Matouš Karel
Štych Marek
 
 
5109  3020
3.Beneš ZbyněkSehnal Stanislav-96-9583230
4.Masařík RadimZouhar Michal-4-895-62331
5.Dočkalová GabrielaSvoboda Jan96-65 3141
6.Žáček MichalKoumar Jiří-6-8-4  0342
7.Masařík RadimSehnal Stanislav66-8-9-102343
8.Dočkalová GabrielaZouhar Michal5-8-4-5 1344
9.Žáček MichalSvoboda Jan9108  3054
10.Beneš ZbyněkKoumar Jiří96-7-10-102355
11.Dočkalová GabrielaSehnal Stanislav-10347 3165
12.Žáček MichalZouhar Michal-8-89-6 1366
13.Beneš ZbyněkSvoboda Jan105-116 3176
14.Masařík RadimKoumar Jiří-7899 3186
15.Žáček MichalSehnal Stanislav-68-9543296
16.Beneš ZbyněkZouhar Michal-688-9632106
17.Masařík RadimSvoboda Jan8311  30  
18.Dočkalová GabrielaKoumar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Zbyněk31Sehnal Stanislav13
Masařík Radim12Zouhar Michal31
Dočkalová Gabriela21Svoboda Jan03
Žáček Michal22Koumar Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:928:30506:567TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horsák Oldřich
Durdis Petr st.
 
 
Hájek Zdeněk
Kohout Josef
 
 
7-385 3110
2.Veselý Pavel
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
Čermák Antonín
Mucha Lubomír
 
 
886  3020
3.Libánek OndřejKrejčí Dalibor10-8-4-10 1321
4.Novák DominikRotrekl David9-9-13-5 1322
5.Srna AntonínRobek Petr299  3032
6.Drápal PetrJečmínek Radek8-6-7-4 1333
7.Novák DominikKrejčí Dalibor978  3043
8.Srna AntonínRotrekl David9-7912 3153
9.Drápal PetrRobek Petr78-68 3163
10.Libánek OndřejJečmínek Radek9-12-9-5 1364
11.Srna AntonínKrejčí Dalibor-2-6-9  0365
12.Drápal PetrRotrekl David10-6-5-5 1366
13.Libánek OndřejRobek Petr-3-5116-22367
14.Novák DominikJečmínek Radek-4-9107-52368
15.Drápal PetrKrejčí Dalibor9-3-10-8 1369
16.Libánek OndřejRotrekl David         
17.Novák DominikRobek Petr         
18.Srna AntonínJečmínek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Libánek Ondřej03Krejčí Dalibor31
Novák Dominik12Rotrekl David21
Srna Antonín21Robek Petr12
Drápal Petr13Ječmínek Radek30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KP - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32361:437SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
Heilek Miroslav
Niedermertl Zdeněk
 
 
-9-67-5 1301
2.Macoun Vlastimil
Durdis Petr ml.
 
 
Heilek Milan
Šlapáček Martin
 
 
4-9-10-8 1302
3.Harna VáclavŠípka Zdeněk-4-5-7  0303
4.Křepela ZdeněkVermouzek František-8-5-10  0304
5.Sekanina JanFučík Petr8-3-8-8 1305
6.Svěrák MartinŠťastný Pavel6-10-812-52306
7.Křepela ZdeněkŠípka Zdeněk-6-97333216
8.Sekanina JanVermouzek František-7-4-5  0317
9.Svěrák MartinFučík Petr-108-88-72318
10.Harna VáclavŠťastný Pavel-36-5-5 1319
11.Sekanina JanŠípka Zdeněk-11-106-8 13110
12.Svěrák MartinVermouzek František         
13.Harna VáclavFučík Petr         
14.Křepela ZdeněkŠťastný Pavel         
15.Svěrák MartinŠípka Zdeněk         
16.Harna VáclavVermouzek František         
17.Křepela ZdeněkFučík Petr         
18.Sekanina JanŠťastný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Harna Václav02Šípka Zdeněk21
Křepela Zdeněk11Vermouzek František20
Sekanina Jan03Fučík Petr20
Svěrák Martin02Šťastný Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Cetkovský Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:7348:223STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Suchý PetrBednář Josef511  3021
4.Cetkovský MartinTrávníčková Karla7108  3031
5.Krása Petr st.Zukal Aleš7-822 3141
6.Křepela LubomírPokorný Martin643  3051
7.Cetkovský MartinBednář Josef637  3061
8.Krása Petr st.Trávníčková Karla-10911-973271
9.Křepela LubomírZukal Aleš-9848 3181
10.Suchý PetrPokorný Martin343  3091
11.Krása Petr st.Bednář Josef         
12.Křepela LubomírTrávníčková Karla         
13.Suchý PetrZukal Aleš         
14.Cetkovský MartinPokorný Martin         
15.Křepela LubomírBednář Josef         
16.Suchý PetrTrávníčková Karla         
17.Cetkovský MartinZukal Aleš         
18.Krása Petr st.Pokorný Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchý Petr20Bednář Josef02
Cetkovský Martin20Trávníčková Karla02
Krása Petr st.20Zukal Aleš02
Křepela Lubomír20Pokorný Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:926:30518:523TJ Sokol Bučovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Fischer Jiří
 
 
Stehlík Jan st.
Nový Oto
 
 
788  3010
2.Čihák Josef st.
Sixta Jaroslav
 
 
Landa Miloslav
Lev Leoš
 
 
-91058 3120
3.Vojáček JaromírBil Martin-118-9-4 1321
4.Rafaj Zdeněk st.Dragan Tomáš57-3-7-82322
5.Bubla Jaroslav st.Spirit Michal6-938 3132
6.Šebeček MarekMacháň David-10-8-8  0333
7.Rafaj Zdeněk st.Bil Martin-9-98-4 1334
8.Bubla Jaroslav st.Dragan Tomáš-878-6-72335
9.Šebeček MarekSpirit Michal7810  3045
10.Vojáček JaromírMacháň David-1096-5-92346
11.Bubla Jaroslav st.Bil Martin8-5-78-102347
12.Šebeček MarekDragan Tomáš9-755 3157
13.Vojáček JaromírSpirit Michal7-9-9-9 1358
14.Rafaj Zdeněk st.Macháň David-7-7-7  0359
15.Šebeček MarekBil Martin7    10  
16.Vojáček JaromírDragan Tomáš         
17.Rafaj Zdeněk st.Spirit Michal         
18.Bubla Jaroslav st.Macháň David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojáček Jaromír03Bil Martin30
Rafaj Zdeněk st.03Dragan Tomáš21
Bubla Jaroslav st.12Spirit Michal12
Šebeček Marek21Macháň David30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:32343:437TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Sedláček RadekJelínek Marek11-6-7-7 1312
4.Kalousek ViktorMráz David-53-11-7 1313
5.Bastl PavelRulíšek Karel-4-5-8  0314
6.Zubal LadislavSpáčil Petr-6-5-7  0315
7.Kalousek ViktorJelínek Marek-47-95-102316
8.Bastl PavelMráz David9-7-8-9 1317
9.Zubal LadislavRulíšek Karel-7-7-12  0318
10.Sedláček RadekSpáčil Petr6-8-3793228
11.Bastl PavelJelínek Marek-5-7-8  0329
12.Zubal LadislavMráz David-6-6-6  03210
13.Sedláček RadekRulíšek Karel         
14.Kalousek ViktorSpáčil Petr         
15.Zubal LadislavJelínek Marek         
16.Sedláček RadekMráz David         
17.Kalousek ViktorRulíšek Karel         
18.Bastl PavelSpáčil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Radek11Jelínek Marek30
Kalousek Viktor02Mráz David30
Bastl Pavel03Rulíšek Karel20
Zubal Ladislav03Spáčil Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:32622:566TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Bohunský RostislavHanák Jiří-5-6-8  0312
4.Mikeska MichalVala Vítězslav-8-7-6  0313
5.Čechovský MartinSuský Stanislav645  3023
6.Salajka MilanValoušek František1066  3033
7.Mikeska MichalHanák Jiří-5-7-9  0334
8.Čechovský MartinVala Vítězslav60-9-443244
9.Salajka MilanSuský Stanislav-647-663254
10.Bohunský RostislavValoušek František-6999 3164
11.Čechovský MartinHanák Jiří3-12-6-8 1365
12.Salajka MilanVala Vítězslav26-9-833275
13.Bohunský RostislavSuský Stanislav8-95-9-102376
14.Čechovský VáclavValoušek František87-62 3186
15.Salajka MilanHanák Jiří-7-7-9  0387
16.Bohunský RostislavVala Vítězslav-96-4593297
17.Čechovský VáclavSuský Stanislav7510  30107
18.Čechovský MartinValoušek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bohunský Rostislav22Hanák Jiří40
Mikeska Michal02Vala Vítězslav13
Čechovský Martin21Suský Stanislav13
Salajka Milan31Valoušek František03
Čechovský Václav20   
Příponky nejsou. Domácí střídání ve 14.utkaní: Václav Čechovský za Michala Mikesku



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31579:577nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
Petera Petr
Paukner Milan
 
 
959  3010
2.Kotrbatý Petr
Čížek Pavel
 
 
Lachout Pavel
Zelenka Jiří
 
 
588  3020
3.Bábíček JosefŠťavík Ondřej-9-4-5  0321
4.Hrbáček MilanCharvát Vavřinec-98-5-9 1322
5.Charvát Vít ml.Hřebačka Tomáš-13-67-4 1323
6.Kuchařič Jiří st.Hoch Vítek776  3033
7.Hrbáček MilanŠťavík Ondřej-6-9-8  0334
8.Charvát Vít ml.Charvát Vavřinec889  3044
9.Kuchařič Jiří st.Hřebačka Tomáš-98-3-7 1345
10.Bábíček JosefHoch Vítek798  3055
11.Charvát Vít ml.Šťavík Ondřej10-5-9-9 1356
12.Kuchařič Jiří st.Charvát Vavřinec26-1110 3166
13.Bábíček JosefHřebačka Tomáš9-9-7-4 1367
14.Hrbáček MilanSedláček Zdeněk510-85 3177
15.Kuchařič Jiří st.Šťavík Ondřej-1-9-9  0378
16.Bábíček JosefCharvát Vavřinec8-794 3188
17.Hrbáček MilanHřebačka Tomáš-7-8-9  0389
18.Charvát Vít ml.Sedláček Zdeněk7-636 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bábíček Josef22Šťavík Ondřej40
Hrbáček Milan13Charvát Vavřinec13
Charvát Vít ml.22Hřebačka Tomáš40
Kuchařič Jiří st.22Hoch Vítek02
   Sedláček Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:38680:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartůněk Petr
Freisleben Zdeněk
 
 
Neužil Pavel
Lesák Jakub
 
 
7-4-4-7 1301
2.Selement Jaroslav
Macháček Pavel st.
 
 
Kovář Jan
Kovář Jaroslav
 
 
-8-69793211
3.Hrabec LukášHušek Jindřich-8-10-7  0312
4.Zástěra LiborŠlancar Jiří786  3022
5.Kratochvíl JaroslavKuchař Pavel10-1097 3132
6.Volek Pavel ml.Hladký Rostislav97-88 3142
7.Zástěra LiborHušek Jindřich-76-1593252
8.Kratochvíl JaroslavŠlancar Jiří-6-8-7  0353
9.Volek Pavel ml.Kuchař Pavel-868-1023263
10.Hrabec LukášHladký Rostislav-5-11-9  0364
11.Kratochvíl JaroslavHušek Jindřich9-9-10-8 1365
12.Volek Pavel ml.Šlancar Jiří643  3075
13.Hrabec LukášKuchař Pavel10-3-7-9 1376
14.Zástěra LiborHladký Rostislav-113117 3186
15.Volek Pavel ml.Hušek Jindřich3-10-103103296
16.Hrabec Lukᚊlancar Jiří-7-7-9  0397
17.Zástěra LiborKuchař Pavel8-8-99-92398
18.Kratochvíl JaroslavHladký Rostislav-9-9412-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabec Lukáš04Hušek Jindřich22
Zástěra Libor31Šlancar Jiří22
Kratochvíl Jaroslav13Kuchař Pavel22
Volek Pavel ml.40Hladký Rostislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:916:33394:502SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Steiner Petr
 
 
Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
8-109-893210
2.Silavecký Ladislav
Dlouhý Jiří
 
 
Eisenreich Jindřich ml.
Hořejší Miroslav
 
 
-410109 3120
3.Mikulík JanLorenc David-2-6-5  0321
4.Švejda AloisKosík Tomáš8-8910 3131
5.Hanák ZdeněkŠebesta Štefan-8-11-8  0332
6.Vutov IvanKraus Jan-498-1073242
7.Švejda AloisLorenc David-4-4-7  0343
8.Hanák ZdeněkKosík Tomáš-89-66-52344
9.Vutov IvanŠebesta Štefan4-9-6-9 1345
10.Mikulík JanKraus Jan-4-6-8  0346
11.Hanák ZdeněkLorenc David9-6-8-9 1347
12.Vutov IvanKosík Tomáš-3-4-10  0348
13.Mikulík JanŠebesta Štefan-3-8-4  0349
14.Švejda AloisKraus Jan76   20  
15.Vutov IvanLorenc David         
16.Mikulík JanKosík Tomáš         
17.Švejda AloisŠebesta Štefan         
18.Hanák ZdeněkKraus Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulík Jan03Lorenc David30
Švejda Alois11Kosík Tomáš21
Hanák Zdeněk03Šebesta Štefan30
Vutov Ivan12Kraus Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Rančík Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20525:440T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Zlámal MartinKoutný František-5-12-3  0321
4.Rybár Dušan ml.Valko Jan57-107 3131
5.Rybár Dušan st.Trcala Miroslav-10-648113241
6.Jakubčík RomanPetrželka Tomáš949  3051
7.Rybár Dušan ml.Koutný František-10755 3161
8.Rybár Dušan st.Valko Jan257  3071
9.Jakubčík RomanTrcala Miroslav64-96 3181
10.Zlámal MartinPetrželka Tomáš-9-9-8  0382
11.Rybár Dušan st.Koutný František77-8-10-82383
12.Jakubčík RomanValko Jan656  3093
13.Zlámal MartinTrcala Miroslav-42-8-3 1394
14.Rybár Dušan ml.Petrželka Tomáš474  30104
15.Jakubčík RomanKoutný František         
16.Zlámal MartinValko Jan         
17.Rybár Dušan ml.Trcala Miroslav         
18.Rybár Dušan st.Petrželka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zlámal Martin03Koutný František21
Rybár Dušan ml.30Valko Jan03
Rybár Dušan st.21Trcala Miroslav12
Jakubčík Roman30Petrželka Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21531:489SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palla Přemysl
Leder Jiří
 
 
Čihák Milan
Vacek Miroslav
 
 
-5-8-4  0301
2.Mohr Tomáš
Povolný Aleš
 
 
Pokorný Petr
Herštus Michal
 
 
575  3011
3.Kolář DavidKamenský Petr-88-86-52312
4.Chvátal AntonínČerný Zdeněk89-7-1243222
5.Chvátal TomášLanová Renata-53-89113232
6.Příkaský ZbyněkFrolek Radek84-94 3142
7.Chvátal AntonínKamenský Petr98-57 3152
8.Chvátal TomášČerný Zdeněk11-98-863262
9.Příkaský ZbyněkLanová Renata10613  3072
10.Kolář DavidFrolek Radek-11-7-10  0373
11.Chvátal TomášKamenský Petr97-9-793283
12.Příkaský ZbyněkČerný Zdeněk6-6514 3193
13.Kolář DavidLanová Renata8-71312 31103
14.Chvátal AntonínFrolek Radek-98-9  12  
15.Příkaský ZbyněkKamenský Petr         
16.Kolář DavidČerný Zdeněk         
17.Chvátal AntonínLanová Renata         
18.Chvátal TomášFrolek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolář David12Kamenský Petr12
Chvátal Antonín20Černý Zdeněk03
Chvátal Tomáš30Lanová Renata03
Příkaský Zbyněk30Frolek Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia CVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 12:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:811:26269:362MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Pilitowská LeaKoberová Klára-1-1-3  0312
4.Stejskalová NikolJanoušková Nikola1032  3022
5.Svobodová AnnaGarčicová Karolína-4-8-4  0323
6.Stejskalová NikolKoberová Klára-5-8-5  0324
7.Pilitowská LeaGarčicová Karolína-3-7-4  0325
8.Svobodová AnnaJanoušková Nikola-10-10-9  0326
9.Stejskalová NikolGarčicová Karolína78-8-663236
10.Svobodová AnnaKoberová Klára-4-5-1  0337
11.Pilitowská LeaJanoušková Nikola-2-5-2  0338

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilitowská Lea03Koberová Klára30
Stejskalová Nikol21Janoušková Nikola21
Svobodová Anna03Garčicová Karolína21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:15 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9432:307TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mošna Petr
Brunclík Marek
 
 
Hrobař Jaroslav
Kořínek Zdeněk
 
 
10-7-6893210
2.Moravec Stanislav
Červínek Petr
 
 
Cyrus Miroslav
Zikmunda Zdeněk
 
 
65-97 3120
3.Šenková KateřinaKnappeová Aneta163  3030
4.Brázdová MariePilátová Lucie424  3040
5.Křivánková DanaVodáková Aneta11-610-5-102341
6.Brázdová MarieKnappeová Aneta827  3051
7.Šenková KateřinaVodáková Aneta-1058-1063261
8.Křivánková DanaPilátová Lucie494  3071
9.Brázdová MarieVodáková Aneta13-8910 3181
10.Křivánková DanaKnappeová Aneta956  3091
11.Šenková KateřinaPilátová Lucie455  30101

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šenková Kateřina30Knappeová Aneta03
Brázdová Marie30Pilátová Lucie03
Křivánková Dana21Vodáková Aneta12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
09:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:812:26296:386TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Antonín
Burda Roman
 
 
Erlich Luboš
Barcal Petr
 
 
9-9-712-72301
2.Pokorný Jaroslav
Moravec Roman
 
 
Lipták Ondřej
Hejný Stanislav ml.
 
 
6-875 3111
3.Škůrková MarcelaVeselá Pavlína78-129 3121
4.Lustigová BarboraŠkňouřilová Tereza-7-2-9  0322
5.Oušková SáraDvořáčková Nela-4-4-11  0323
6.Lustigová BarboraVeselá Pavlína-9-8-2  0324
7.Škůrková MarcelaDvořáčková Nela7126  3034
8.Oušková SáraŠkňouřilová Tereza-2-4-4  0335
9.Lustigová BarboraDvořáčková Nela-5-5-4  0336
10.Oušková SáraVeselá Pavlína-5-6-2  0337
11.Škůrková MarcelaŠkňouřilová Tereza7-9-4-9 1338

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škůrková Marcela21Veselá Pavlína21
Lustigová Barbora03Škňouřilová Tereza30
Oušková Sára03Dvořáčková Nela21



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev dorostenci A Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:620:21377:374Sokol Brno I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lehocký VojtěchNovak Adam87-87 3110
2.Lustig AdamČech Jiří-94-13-6 1311
3.Dohnal FrantišekRygl Ondřej5-1277 3121
4.Lustig AdamNovak Adam58-4-4-62322
5.Lehocký VojtěchRygl Ondřej1274  3032
6.Dohnal FrantišekČech Jiří98-711 3142
7.Lustig AdamRygl Ondřej9-65-5-82343
8.Dohnal FrantišekNovak Adam-7-3-7  0344
9.Lehocký VojtěchČech Jiří733  3054
10.Hladík Jan
Zajíček Ivan
 
 
Betuštiak Petr
Táborský Vladimír ml.
 
 
-9-9-8  0355
11.Růžička Dušan
Majer Pavel
 
 
Trmal Jan
Gregor Tomáš
 
 
-8-6-7  0356

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lehocký Vojtěch30Novak Adam21
Lustig Adam03Čech Jiří12
Dohnal František21Rygl Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev dorostenci A Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:SKST HodonínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:2210:138SKST Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podrazil DavidMorávek Jindřich6-784 3110
2.Svoboda PetrOrel Eduard997  3020
3.Bureš Martin657  3030
4.Svoboda PetrMorávek Jindřich9-572 3140
5.Podrazil DavidBureš Martin854  3050
6.Orel Eduard569  3060
7.Svoboda PetrBureš Martin         
8.Morávek Jindřich         
9.Podrazil DavidOrel Eduard         
10.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Stupavský Milan
Barcal Petr
 
 
96-129 31  
11.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Kala Petr
Růžička Jakub
 
 
-89-86-1423  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Podrazil David20Morávek Jindřich02
Svoboda Petr20Orel Eduard02
20Bureš Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev dorostenci B Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK BřeclavVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:618:20282:337Klub stolního tenisu Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruckner TomášPetr Michal1198  3010
2.Vacek JanBednář Josef282  3020
3.Polívka OndřejWO    0321
4.Vacek JanPetr Michal7-7-9-8 1322
5.Bruckner TomášPolívka Ondřej829  3032
6.Bednář JosefWO    0333
7.Vacek JanPolívka Ondřej-9-9-7  0334
8.Petr MichalWO    0335
9.Bruckner TomášBednář Josef434  3045
10.Dolejší Stanislav
Ptáček František ml.
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
-188-983255
11.Ulrich Radek
Mazurkiewicz Ivo
 
 
Hrabár Jiří
Gruber Martin
 
 
8-3-96-112356

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bruckner Tomáš30Petr Michal11
Vacek Jan12Bednář Josef02
   Polívka Ondřej11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev dorostenci B Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu BlanskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u BrnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:2220:136Klub stolního tenisu Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála RadekŠubík Jiří474  3010
2.Beránek PavelDostál Daniel4110  3020
3.Vaculík MiloslavKlímek Ondřej767  3030
4.Beránek PavelŠubík Jiří148-8-7103240
5.Skála RadekKlímek Ondřej338  3050
6.Vaculík MiloslavDostál Daniel846  3060
7.Beránek PavelKlímek Ondřej         
8.Vaculík MiloslavŠubík Jiří         
9.Skála RadekDostál Daniel         
10.Šubrt Jaroslav
Berger Miroslav
 
 
Janeček Jaroslav
Zitta Přemysl
 
 
9-99-13832  
11.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Šmíd Jan
Šmejkal Radek
 
 
9-78-10-923  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Skála Radek20Šubík Jiří02
Beránek Pavel20Dostál Daniel02
Vaculík Miloslav20Klímek Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev dorostenky Kolo: 2 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK BřeclavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:212:8169:161SKST Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Rujder David
 
 
Koros Zdeněk
Chládek Luboš
 
 
-15-4-7 1301
2.Včelička Lubomír
Malina Václav
 
 
Koros Pavel
Jirouch Tomáš
 
 
46-7-853211
3.Koplíková KláraKoberová Klára-29-38-52312
4.Dohnálková NatálieGarčicová Karolína841  3022
5.Koplíková KláraGarčicová Karolína869  3032
6.Dohnálková NatálieKoberová Klára-4-9-11  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koplíková Klára11Koberová Klára10
Dohnálková Natálie10Garčicová Karolína02



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev dorostenky Kolo: 2 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0100:50SKST Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jindra Josef
Obešlo Marek
 
 
Havlíček Tomáš
Prágr Lukáš
 
 
8101  3010
2.Vilímek Miroslav
Serbus Tomáš
 
 
Škach Martin
Vychodil Luděk
 
 
878  3020
3.Ševčíková KláraHalasová Ludmila143  3030
4.Ilčíková AnežkaZáděrová Linda-6-8-5  03  
5.Ševčíková KláraZáděrová Linda-7-7-7  03  
6.Ilčíková AnežkaHalasová Ludmila256  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčíková Klára10Halasová Ludmila01



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev starší žáci A Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SKST HodonínVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:19413:391SKST Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubíček MatějPetržilka Karel64-115 3110
2.Brhel ŠtěpánDohnal František13-7104 3120
3.Pijáček LukášLustig Adam-5-6-12  0321
4.Brhel ŠtěpánPetržilka Karel459  3031
5.Jakubíček MatějLustig Adam-97-9793241
6.Pijáček LukášDohnal František-7-2-8  0342
7.Brhel ŠtěpánLustig Adam69-95 3152
8.Pijáček LukášPetržilka Karel-117-1011-72353
9.Jakubíček MatějDohnal František6-914-10-72354
10.Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
Hejda Václav
Cafourek Jan
 
 
-6-91011113264
11.Růžička Zdeněk
Boháč Milan
 
 
Volák Martin
Cafourek Tomáš
 
 
7-78-5732  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jakubíček Matěj21Petržilka Karel12
Brhel Štěpán30Dohnal František21
Pijáček Lukáš03Lustig Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev starší žáci B Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:KST VyškovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:9296:228TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řepa FrantišekMalík Miroslav ml.8-65-683210
2.Haluza TomášDrápal Metoděj5-10-810-92311
3.Skála MarekZbořil Matěj4105  3021
4.Haluza TomášMalík Miroslav ml.-5-11-9  0322
5.Řepa FrantišekZbořil Matěj-10587 3132
6.Skála MarekDrápal Metoděj637  3042
7.Haluza TomášZbořil Matěj753  3052
8.Skála MarekMalík Miroslav ml.658  3062
9.Řepa FrantišekDrápal Metoděj456  30  
10.Čeleda Miloš
Jaroš Antonín
 
 
Horský Jindřich
Macák Petr
 
 
410-94 31  
11.Havelka Marek
Mráz Roman
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
7914  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Řepa František20Malík Miroslav ml.12
Haluza Tomáš12Drápal Metoděj11
Skála Marek30Zbořil Matěj03



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev starší žáci B Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:MSK BřeclavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:1204:94TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek RadimTichý Filip267  3010
2.Pukl OndřejBeneš Lukáš141  3020
3.Morávek JindřichNěmeček Radek9-693 3130
4.Pukl OndřejTichý Filip252  3040
5.Morávek RadimNěmeček Radek547  3050
6.Morávek JindřichBeneš Lukáš376  3060
7.Pukl OndřejNěmeček Radek         
8.Morávek JindřichTichý Filip         
9.Morávek RadimBeneš Lukáš         
10.Soused Zbyněk
Šprysl Josef
 
 
Kadeřábek Milan
Brabec Stanislav
 
 
-1059-7932  
11.Čížek Pavel
Haník Josef
 
 
Cír Radek
Mach Jindřich
 
 
4-8-9-9 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Morávek Radim20Tichý Filip02
Pukl Ondřej20Beneš Lukáš02
Morávek Jindřich20Němeček Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev starší žákyně Kolo: 2 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:MSK BřeclavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1110:65TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Knor Václav
 
 
Vlček Milan
Štěpán Pavel
 
 
1143  3010
2.Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
Vavřinová Mariána
Přáda Jaroslav
 
 
-86710 3120
3.Halasová LudmilaJanoušková Nikola436  3030
4.Stejskalová NikolKoberová Klára-6-5-8  03  
5.Halasová LudmilaKoberová Klára9-578 31  
6.Stejskalová NikolJanoušková Nikola272  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halasová Ludmila10Janoušková Nikola01



Zápis o utkání
Název soutěže: KP družstev starší žákyně Kolo: 2 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u BrnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:3118:93SKST Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan
Spiegl Richard
 
 
Rataj Miloš
Čepelák Vladimír st.
 
 
48-5-643210
2.Moravec Petr st.
Hrbek Jiří
 
 
Pancíř Josef
Ungr Jan II.
 
 
-7876 3120
3.Koplíková KláraPilátová Lucie1076  3030
4.Dohnálková NatálieKnappeová Aneta46-129 31  
5.Koplíková KláraKnappeová Aneta65-77 31  
6.Dohnálková NatáliePilátová Lucie968  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koplíková Klára10Pilátová Lucie01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-DrnholecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OstopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 04. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:814:26341:398TJ Jevišovka-Drnholec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andrt Tomáš
Čech Pavel
 
 
Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
5-1188 3110
2.Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
-8-13-2  0311
3.Synková DagmarZajíc René-5-107-9 1312
4.Krist JanHimal Tomáš-4-8-5  0313
5.Firtl RadimDamborský Bohumil7-112-6-82314
6.Krist JanZajíc René-5-3-6  0315
7.Synková DagmarDamborský Bohumil8910  3025
8.Firtl RadimKonečný Jaroslav-8-10-6  0326
9.Krist JanDamborský Bohumil-5-5-7  0327
10.Firtl RadimZajíc René10-13-64-102328
11.Synková DagmarKonečný Jaroslav8-138 3138

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Synková Dagmar21Zajíc René30
Krist Jan03Himal Tomáš10
Firtl Radim03Damborský Bohumil21
   Konečný Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OstopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OstopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 04. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:326:15389:349KST Blansko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
Bittner Miloslav st.
Šulc Martin
 
 
-96-55-62301
2.Čermák Milan
Šulc Ladislav
 
 
Šulc Dalibor
Štros Jan
 
 
-8-7-8  0302
3.Zukal AdamCoufal Petr8-9810 3112
4.Polívka Martin ml.Patočka Jiří696  3022
5.Kaluža TomášTrávníček Tomáš789  3032
6.Polívka Martin ml.Coufal Petr1-88-843242
7.Zukal AdamTrávníček Tomáš5138  3052
8.Kaluža TomášPatočka Jiří7-958 3162
9.Polívka Martin ml.Trávníček Tomáš911-1011 3172
10.Kaluža TomášCoufal PetrWO    0373
11.Zukal AdamPatočka Jiří27-72 3183

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zukal Adam30Coufal Petr02
Polívka Martin ml.30Patočka Jiří03
Kaluža Tomáš20Trávníček Tomáš03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v divizi Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 04. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:38611:655SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Kyncl Jiří
 
 
Erlich Luboš
Barcal Petr
 
 
-794-993210
2.Wagner Jaroslav ml.
Vydra Milan
 
 
Truc Petr
Plhák Petr
 
 
9611  3020
3.Weiser DanielZetocha Martin-678-193230
4.Kamenický TomášTůma Karel92-6-7-62331
5.Trávníček TomášSlavíček Martin5-11-8823241
6.Mikuš JurajFila Martin-910-6-8 1342
7.Kamenický TomášZetocha Martin-7-97-6 1343
8.Trávníček TomášTůma Karel117-6-9-42344
9.Mikuš JurajSlavíček Martin8911  3054
10.Weiser DanielFila Martin-6-89-10 1355
11.Trávníček TomášZetocha Martin-45-9-10 1356
12.Mikuš JurajTůma Karel8-7-9-7 1357
13.Weiser DanielSlavíček Martin-7-48-2 1358
14.Kamenický TomášFila Martin6-8-5-4 1359
15.Mikuš JurajZetocha Martin104-12-10123269
16.Weiser DanielTůma Karel-9-76-7 13610
17.Kamenický TomášSlavíček Martin         
18.Trávníček TomášFila Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Weiser Daniel13Zetocha Martin22
Kamenický Tomáš03Tůma Karel40
Trávníček Tomáš12Slavíček Martin12
Mikuš Juraj22Fila Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:33360:459TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Vlastimil
Piroutek Květoslav
 
 
Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
-8-76-5 1301
2.Kyncl Miloslav
Eliška Roman
 
 
Kaipr Petr
Trajhan Miroslav
 
 
126-7-853211
3.Mikeska MichalAdámek Aleš-497-6-82312
4.Bohunský RostislavToufar Zdeněk-35-8-6 1313
5.Salajka MilanMusil Ondřej-4-5-9  0314
6.Čechovský MartinPrachař Marek7-787 3124
7.Bohunský RostislavAdámek Aleš-4-4-5  0325
8.Salajka MilanToufar Zdeněk-4-8-9  0326
9.Čechovský MartinMusil Ondřej736  3036
10.Mikeska MichalDočekal Petr-5-10-5  0337
11.Salajka MilanAdámek Aleš-7-7-2  0338
12.Král JiříToufar Zdeněk5-7-4-6 1339
13.Mikeska MichalMusil Ondřej-4-6-11  03310
14.Bohunský RostislavDočekal Petr-3    01  
15.Král JiříAdámek Aleš         
16.Mikeska MichalToufar Zdeněk         
17.Bohunský RostislavMusil Ondřej         
18.Salajka MilanDočekal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Michal03Adámek Aleš30
Bohunský Rostislav02Toufar Zdeněk30
Salajka Milan03Musil Ondřej21
Čechovský Martin20Prachař Marek01
Král Jiří01Dočekal Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ MiroslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2018 12:00 Začátek
utkání
11:35Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18520:440TJ Sokol Drnovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifka Alexius
Rosa Martin
 
 
Trgiňa Roman
Juklík Tomáš
 
 
1015  3010
2.Nekola Tomáš st.
Holub Zdeněk
 
 
Vondráš Jan
Mošna Petr
 
 
-1684-263220
3.Bastl PavelFilip Bohumír1111-8-8-72321
4.Zubal LadislavDostál Marek8-10-8833231
5.Kalousek ViktorLorenc Miroslav65-77 3141
6.Sedláček RadekDostál Libor676  3051
7.Zubal LadislavFilip Bohumír-4-6-3  0352
8.Kalousek ViktorDostál Marek777  3062
9.Sedláček RadekLorenc Miroslav787  3072
10.Bastl PavelDostál Libor7-15-7-6 1373
11.Kalousek ViktorFilip Bohumír687  3083
12.Sedláček RadekDostál Marek-9348 3193
13.Bastl PavelLorenc Miroslav10-4-8-10 1394
14.Zubal LadislavDostál Libor2116  30104
15.Sedláček RadekFilip Bohumír998  30  
16.Bastl PavelDostál Marek8    10  
17.Zubal LadislavLorenc Miroslav         
18.Kalousek ViktorDostál Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bastl Pavel03Filip Bohumír21
Zubal Ladislav21Dostál Marek03
Kalousek Viktor30Lorenc Miroslav12
Sedláček Radek30Dostál Libor12


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ MiroslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2018 12:00 Začátek
utkání
11:35Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18520:440TJ Sokol Drnovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifka Alexius
Rosa Martin
 
 
Trgiňa Roman
Juklík Tomáš
 
 
1015  3010
2.Nekola Tomáš st.
Holub Zdeněk
 
 
Vondráš Jan
Mošna Petr
 
 
-1684-263220
3.Bastl PavelFilip Bohumír1111-8-8-72321
4.Zubal LadislavDostál Marek8-10-8833231
5.Kalousek ViktorLorenc Miroslav65-77 3141
6.Sedláček RadekDostál Libor676  3051
7.Zubal LadislavFilip Bohumír-4-6-3  0352
8.Kalousek ViktorDostál Marek777  3062
9.Sedláček RadekLorenc Miroslav787  3072
10.Bastl PavelDostál Libor7-15-7-6 1373
11.Kalousek ViktorFilip Bohumír687  3083
12.Sedláček RadekDostál Marek-9348 3193
13.Bastl PavelLorenc Miroslav10-4-8-10 1394
14.Zubal LadislavDostál Libor2116  30104
15.Sedláček RadekFilip Bohumír998  30  
16.Bastl PavelDostál Marek8    10  
17.Zubal LadislavLorenc Miroslav         
18.Kalousek ViktorDostál Libor         
19.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ MiroslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2018 12:00 Začátek
utkání
11:35Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18520:440TJ Sokol Drnovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifka Alexius
Rosa Martin
 
 
Trgiňa Roman
Juklík Tomáš
 
 
1015  3010
2.Nekola Tomáš st.
Holub Zdeněk
 
 
Vondráš Jan
Mošna Petr
 
 
-1684-263220
3.Bastl PavelFilip Bohumír1111-8-8-72321
4.Zubal LadislavDostál Marek8-10-8833231
5.Kalousek ViktorLorenc Miroslav65-77 3141
6.Sedláček RadekDostál Libor676  3051
7.Zubal LadislavFilip Bohumír-4-6-3  0352
8.Kalousek ViktorDostál Marek777  3062
9.Sedláček RadekLorenc Miroslav787  3072
10.Bastl PavelDostál Libor7-15-7-6 1373
11.Kalousek ViktorFilip Bohumír687  3083
12.Sedláček RadekDostál Marek-9348 3193
13.Bastl PavelLorenc Miroslav10-4-8-10 1394
14.Zubal LadislavDostál Libor2116  30104
15.Sedláček RadekFilip Bohumír998  30  
16.Bastl PavelDostál Marek8    10  
17.Zubal LadislavLorenc Miroslav         
18.Kalousek ViktorDostál Libor         
19.         
20.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o účast v KS2 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ MiroslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2018 12:00 Začátek
utkání
11:35Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18520:440TJ Sokol Drnovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifka Alexius
Rosa Martin
 
 
Trgiňa Roman
Juklík Tomáš
 
 
1015  3010
2.Nekola Tomáš st.
Holub Zdeněk
 
 
Vondráš Jan
Mošna Petr
 
 
-1684-263220
3.Bastl PavelFilip Bohumír1111-8-8-72321
4.Zubal LadislavDostál Marek8-10-8833231
5.Kalousek ViktorLorenc Miroslav65-77 3141
6.Sedláček RadekDostál Libor676  3051
7.Zubal LadislavFilip Bohumír-4-6-3  0352
8.Kalousek ViktorDostál Marek777  3062
9.Sedláček RadekLorenc Miroslav787  3072
10.Bastl PavelDostál Libor7-15-7-6 1373
11.Kalousek ViktorFilip Bohumír687  3083
12.Sedláček RadekDostál Marek-9348 3193
13.Bastl PavelLorenc Miroslav10-4-8-10 1394
14.Zubal LadislavDostál Libor2116  30104
15.Sedláček RadekFilip Bohumír998  30  
16.Bastl PavelDostál Marek8