Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BludovVrchní
rozhodčí:
Ondráček Alois
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna BludovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:36539:596T.J. Sokol Olomouc Neředín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
Zika Ondřej
Škach Martin
 
 
978  3010
2.Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
-8-58-7 1311
3.Jílek TomášGargel Zbyněk-5-1-5  0312
4.Srb PavelLechner Radim9-10-8-7 1313
5.Brokeš JosefSaksa Ivan10-557 3123
6.Jelínek JakubDubský Pavel774  3033
7.Srb PavelGargel Zbyněk-8-8-10  0334
8.Brokeš JosefLechner Radim9-10810 3144
9.Jelínek JakubSaksa Ivan5-14-6-7 1345
10.Jílek TomášDubský Pavel-1-5-6  0346
11.Brokeš JosefGargel Zbyněk-78-6983256
12.Jelínek JakubLechner Radim-75-5-15 1357
13.Jílek TomášSaksa Ivan-8-10-9  0358
14.Srb PavelDubský Pavel567  3068
15.Jelínek JakubGargel Zbyněk-878-793278
16.Jílek TomášLechner Radim-9-8-7  0379
17.Srb PavelSaksa Ivan-8-8-4  03710
18.Brokeš JosefDubský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jílek Tomáš04Gargel Zbyněk22
Srb Pavel13Lechner Radim31
Brokeš Josef30Saksa Ivan31
Jelínek Jakub22Dubský Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MohelniceVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JezerniceRozhodčí:Huf Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
TTC MohelniceRozhodčí:Slamkova Petra
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:822:30439:484TJ Sokol Jezernice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
-9-588103210
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Boháč Milan
Růžička Zdeněk
 
 
349  3020
3.Jarmar PetrGorecki Pavel-8-8-3  0321
4.Hojgr StanislavVenclů Lukáš-4-3-7  0322
5.Duchaň StanislavŠuba Vojtěch ml.-8711-473232
6.Hojgr JanRaška Jiří-9739 3142
7.Hojgr StanislavGorecki Pavel-6-6-4  0343
8.Duchaň StanislavVenclů Lukáš-7973 3153
9.Hojgr JanŠuba Vojtěch ml.5-4-149-82354
10.Jarmar PetrRaška Jiří-9-9-9  0355
11.Duchaň StanislavGorecki Pavel375  3065
12.Hojgr JanVenclů Lukáš7-8-7-5 1366
13.Jarmar PetrŠuba Vojtěch ml.8-2-4-5 1367
14.Hojgr StanislavRaška Jiří-9-2-8  0368
15.Hojgr JanGorecki Pavel         
16.Jarmar PetrVenclů Lukáš         
17.Hojgr StanislavŠuba Vojtěch ml.         
18.Duchaň StanislavRaška Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jarmar Petr03Gorecki Pavel21
Hojgr Stanislav03Venclů Lukáš21
Duchaň Stanislav30Šuba Vojtěch ml.21
Hojgr Jan12Raška Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Město AlbrechticeVrchní
rozhodčí:
Santarius Gustav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Město Albrechtice Hašlerova 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:531:19507:450KST Město Albrechtice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Janeček Jaroslav
Budělovský Petr
 
 
885  3010
2.Drož Jan
Bouda Petr
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-311-5-7 1311
3.Vyvial JaromírBeneš Jan ml.-109-5-9 1312
4.Sopčák LukášVlach Michal-6946 3122
5.Adamec ŠtěpánCetkovský Martin89-69 3132
6.Štěpanek MartinSedlář Jan-98712 3142
7.Sopčák LukášBeneš Jan ml.4610  3052
8.Santarius GustavVlach Michal-9-88-7 1353
9.Štěpanek MartinCetkovský Martin486  3063
10.Vyvial JaromírSedlář Jan-106-12-11 1364
11.Santarius GustavBeneš Jan ml.-16-13-6  0365
12.Štěpanek MartinVlach Michal-7648 3175
13.Vyvial JaromírCetkovský Martin954  3085
14.Sopčák LukášSedlář Jan1057  3095
15.Štěpanek MartinBeneš Jan ml.         
16.Vyvial JaromírVlach Michal         
17.Sopčák LukášCetkovský Martin         
18.Santarius GustavSedlář Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyvial Jaromír12Beneš Jan ml.21
Sopčák Lukáš30Vlach Michal12
Adamec Štěpán10Cetkovský Martin03
Štěpanek Martin30Sedlář Jan12
Santarius Gustav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol ŠternberkVrchní
rozhodčí:
Vémola Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:826:32510:534TJ Sokol Čechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Tvrz Jaroslav st.
Mikeš Milan
 
 
Cafourek Jan
Koděra Filip
 
 
-6358 3120
3.Pischel JiříStužka Oldřich ml.-993-9-92321
4.Prázdný Pavel st.Šťastný Zdeněk-3-55-8 1322
5.Coufal IgorŠťastný Jaroslav9-599 3132
6.Vyhnálek TomášJančík Jiří9109  3042
7.Prázdný Pavel st.Stužka Oldřich ml.-6-5-7  0343
8.Coufal IgorŠťastný Zdeněk9-7-8883253
9.Vyhnálek Tomᚊťastný Jaroslav9-7-8-4 1354
10.Pischel JiříJančík Jiří7-9-81043264
11.Coufal IgorStužka Oldřich ml.-8-6-5  0365
12.Vyhnálek Tomᚊťastný Zdeněk-9-5-7  0366
13.Pischel Jiř튝astný Jaroslav-8-2-8  0367
14.Prázdný Pavel st.Jančík Jiří10-4-1010103277
15.Vyhnálek TomášStužka Oldřich ml.-8-78-9 1378
16.Pischel Jiř튝astný Zdeněk         
17.Prázdný Pavel st.Šťastný Jaroslav         
18.Coufal IgorJančík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pischel Jiří12Stužka Oldřich ml.40
Prázdný Pavel st.12Šťastný Zdeněk21
Coufal Igor21Šťastný Jaroslav21
Vyhnálek Tomáš13Jančík Jiří03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BukVrchní
rozhodčí:
Zavřel Josef st.
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K.D. BukRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:930:36622:636KST Jeseník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
-755-453210
2.Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Ulrich Radek
 
 
-10289 3120
3.Hrubý MartinJanoštík Petr7-8105 3130
4.Bluma JindřichDvořák Vítek-13-4-8  0331
5.Divina JiříVinkler Vladimír-52612 3141
6.Koutný PavelVeigl Lukáš474  3051
7.Bluma JindřichJanoštík Petr-10-7-9  0352
8.Divina JiříDvořák Vítek-9-31213103262
9.Koutný PavelVinkler Vladimír668  3072
10.Hrubý MartinVeigl Lukáš-547-643282
11.Divina JiříJanoštík Petr-8-59-7 1383
12.Koutný PavelDvořák Vítek-16-48-9 1384
13.Hrubý MartinVinkler Vladimír1210-7-7-72385
14.Bluma JindřichVeigl Lukáš-9-516-8 1386
15.Koutný PavelJanoštík Petr-10-910-5 1387
16.Hrubý MartinDvořák Vítek-9-4-8  0388
17.Bluma JindřichVinkler Vladimír-7-8-8  0389
18.Divina JiříVeigl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubý Martin22Janoštík Petr31
Bluma Jindřich04Dvořák Vítek31
Divina Jiří21Vinkler Vladimír22
Koutný Pavel22Veigl Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:37525:638TTC Pramet Šumperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Milan
Šimo Vladimír
 
 
Horský Jindřich
Vaktor Ivan
 
 
11-7-4-11 1301
2.Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
653  3011
3.Netesal JiříŽvátora Miroslav-5-6-9  0312
4.Maděrka SvatoplukRabenseifner Milan-10138-9-72313
5.Šubčík JiříWO    0314
6.Valašík LukášJanků Karel638  3024
7.Maděrka SvatoplukŽvátora Miroslav-721-71353234
8.Rabenseifner MilanWO    0335
9.Valašík Lukᚊubčík Jiří12-7-811-42336
10.Netesal JiříJanků Karel-76-8-9 1337
11.Žvátora MiroslavWO    0338
12.Valašík LukášRabenseifner Milan10-678 3148
13.Netesal JiříŠubčík Jiří7-711-883258
14.Maděrka SvatoplukJanků Karel8-911-683268
15.Valašík Lukᚎvátora Miroslav9-810-5-82369
16.Netesal JiříRabenseifner Milan-9-8-7  03610
17.Maděrka SvatoplukŠubčík Jiří         
18.Janků Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Netesal Jiří13Žvátora Miroslav21
Maděrka Svatopluk21Rabenseifner Milan21
Valašík Lukáš22Šubčík Jiří11
   Janků Karel12
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet Šumperk BVrchní
rozhodčí:
Agachi
HOSTUJÍCÍ:TJ PostřelmovRozhodčí:Skokanová
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:820:27440:456TJ Postřelmov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
Mareček Vladislav
Pecka Miloslav
 
 
984  3010
2.Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
Urban Jan
Přáda Jaroslav
 
 
1166  3020
3.Müller LukášHonemann Vlastimil ml.-8-5-8  0321
4.Luňáček JiříZitta David-10-910-7 1322
5.Skokanová LenkaSmolík Michal10-9-6-6 1323
6.Malý JanBlaháček Ivo-2-9-7  0324
7.Luňáček JiříHonemann Vlastimil ml.11-5-8-6 1325
8.Skokanová LenkaZitta David57-12-9-102326
9.Malý JanSmolík Michal-878-763236
10.Müller LukášBlaháček Ivo9-1162 3146
11.Skokanová LenkaHonemann Vlastimil ml.9-88-8-72347
12.Malý JanZitta David-76-9-13 1348
13.Müller LukášSmolík Michal         
14.Luňáček JiříBlaháček Ivo         
15.Malý JanHonemann Vlastimil ml.         
16.Müller LukášZitta David         
17.Luňáček JiříSmolík Michal         
18.Skokanová LenkaBlaháček Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Müller Lukáš11Honemann Vlastimil ml.30
Luňáček Jiří02Zitta David30
Skokanová Lenka03Smolík Michal11
Malý Jan12Blaháček Ivo11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník CVrchní
rozhodčí:
Senohrábek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK KolšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:25609:515KST Jeseník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
655  3010
2.Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
Pisár Petr
Knor Václav
 
 
-6-8-4  0311
3.Šimek PavelČermák Martin-9-139-8 1312
4.Janoušek VladimírHonemann Vlastimil-9-98-8 1313
5.Fňukal ZdeněkŠvesták Drahoslav-9-38-9 1314
6.Matějíček Miloš st.Žák Milan526  3024
7.Janoušek VladimírČermák Martin-11-4-9  0325
8.Fňukal ZdeněkHonemann Vlastimil714  3035
9.Matějíček Miloš st.Švesták Drahoslav975  3045
10.Šimek PavelŽák Milan685  3055
11.Fňukal ZdeněkČermák Martin68-109 3165
12.Matějíček Miloš st.Honemann Vlastimil625  3075
13.Šimek PavelŠvesták Drahoslav4-910-10-82376
14.Janoušek VladimírŽák Milan1185  3086
15.Matějíček Miloš st.Čermák Martin462  3096
16.Šimek PavelHonemann Vlastimil-249-12-62397
17.Janoušek VladimírŠvesták Drahoslav-6-7-10  0398
18.Fňukal ZdeněkŽák Milan869  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Pavel13Čermák Martin22
Janoušek Vladimír13Honemann Vlastimil22
Fňukal Zdeněk31Švesták Drahoslav31
Matějíček Miloš st.40Žák Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Město Albrechtice BVrchní
rozhodčí:
Adamec Štěpán
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Město Albrechtice,Hašlerova 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:20544:498KST Město Albrechtice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
Čech Pavel
Štepka Miroslav
 
 
9-9-69-32301
2.Cír Radek
Kos Zdeněk
 
 
Přibík Jan
Lédl Jiří
 
 
10911  3011
3.Palivec DavidNovák Dominik78-7-6-102312
4.Kadlec VítězslavLošťák Martin7-976 3122
5.Vojtek RomanPekař René876  3032
6.Santarius GustavChytil Milan6-4-7873242
7.Kadlec VítězslavNovák Dominik798  3052
8.Vojtek RomanLošťák Martin-678-573262
9.Santarius GustavPekař René97-48 3172
10.Palivec DavidChytil Milan57-89 3182
11.Vojtek RomanNovák Dominik856  3092
12.Santarius GustavLošťák Martin69-7-5-92393
13.Palivec DavidPekař René4-6-7-9 1394
14.Kadlec VítězslavChytil Milan89-76 31104
15.Santarius GustavNovák Dominik         
16.Palivec DavidLošťák Martin         
17.Kadlec VítězslavPekař René         
18.Vojtek RomanChytil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palivec David12Novák Dominik12
Kadlec Vítězslav30Lošťák Martin12
Vojtek Roman30Pekař René12
Santarius Gustav21Chytil Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olympia BruntálVrchní
rozhodčí:
Horňáková Lenka
HOSTUJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična J.Žižky BruntálRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36701:670TJ Olympia Bruntál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Birnbaum Erik
Šulc Ladislav
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
986  3010
2.Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
52-97 3120
3.Krajča PatrikHoliš Roman-11-76-6 1321
4.Čechová KristinaMartinů Jiří ml.-9-86-10 1322
5.Hostěnský RobertPaděra Pavel-9-11-7  0323
6.Machů JaroslavChytil Miroslav1456  3033
7.Čechová KristinaHoliš Roman-68-9-11 1334
8.Hostěnský RobertMartinů Jiří ml.-9-8-7  0335
9.Machů JaroslavPaděra Pavel126-75 3145
10.Krajča PatrikChytil Miroslav6-910-7-82346
11.Hostěnský RobertHoliš Roman-5-6-4  0347
12.Machů JaroslavMartinů Jiří ml.-815911 3157
13.Krajča PatrikPaděra Pavel8-4-3583267
14.Čechová KristinaChytil Miroslav4-677 3177
15.Machů JaroslavHoliš Roman-1387-7-82378
16.Krajča PatrikMartinů Jiří ml.8-51-773288
17.Čechová KristinaPaděra Pavel95-9-853298
18.Hostěnský RobertChytil Miroslav-875-8632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krajča Patrik22Holiš Roman40
Čechová Kristina22Martinů Jiří ml.22
Hostěnský Robert13Paděra Pavel13
Machů Jaroslav31Chytil Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíVrchní
rozhodčí:
Valenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TovačovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ JestřebíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15468:397TJ Sokol Jestřebí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
Hlaváček Jaromír
Jaroš Antonín
 
 
43-68 3110
2.Hrbek Jiří
Spiegl Richard
 
 
Mráz Roman
Havelka Marek
 
 
6-4-3-7 1311
3.Král PavelHorák Milan-8-6-13  0312
4.Malý JiříPazdera Jaroslav st.10107  3022
5.Sedláček BohumírPalčík Zdeněk-10422 3132
6.Čecháček RadekOtáhal Vlastimil766  3042
7.Malý JiříHorák Milan5-127-3133252
8.Sedláček BohumírPazdera Jaroslav st.10-8-4-6 1353
9.Čecháček RadekPalčík Zdeněk699  3063
10.Král PavelOtáhal Vlastimil-9859 3173
11.Sedláček BohumírHorák Milan61010  3083
12.Čecháček RadekPazdera Jaroslav st.963  3093
13.Král PavelPalčík Zdeněk86-710 31103
14.Malý JiříOtáhal Vlastimil7310  30  
15.Čecháček RadekHorák Milan         
16.Král PavelPazdera Jaroslav st.         
17.Malý JiříPalčík Zdeněk         
18.Sedláček BohumírOtáhal Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Pavel21Horák Milan12
Malý Jiří20Pazdera Jaroslav st.12
Sedláček Bohumír21Palčík Zdeněk03
Čecháček Radek30Otáhal Vlastimil02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín CVrchní
rozhodčí:
Černý Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Chropyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:925:32515:551TJ Chropyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
-7969 3110
2.Loudín Přemysl
Fuka Martin
 
 
Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
-6-75-9 1311
3.Kovačík RomanGrmela Aleš-810-121043221
4.Zapletal JanTopič Petr-57-5-9 1322
5.Vysloužil RadekGrmela Tomáš-78-9-9 1323
6.Dohnálek OndřejUtíkal Zdeněk9-6-9993233
7.Zapletal JanGrmela Aleš-7-5-8  0334
8.Vysloužil RadekTopič Petr3-9-69-72335
9.Dohnálek OndřejGrmela Tomáš10-8-710-92336
10.Kovačík RomanUtíkal Zdeněk8119  3046
11.Vysloužil RadekGrmela Aleš-73-7-10 1347
12.Dohnálek OndřejTopič Petr-3-8-7  0348
13.Kovačík RomanGrmela Tomáš5107  3058
14.Zapletal JanUtíkal Zdeněk6-2-79-82359
15.Dohnálek OndřejGrmela Aleš         
16.Kovačík RomanTopič Petr         
17.Zapletal JanGrmela Tomáš         
18.Vysloužil RadekUtíkal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovačík Roman30Grmela Aleš21
Zapletal Jan03Topič Petr30
Vysloužil Radek03Grmela Tomáš21
Dohnálek Ondřej12Utíkal Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Lužný Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:32621:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
6-9-7-5 1301
2.Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
Seidl Josef
Přichystal Jiří
 
 
9-10812 3111
3.Běhal Jiří st.Hejduk Pavel6-87-943221
4.Sedláček JiříKrudenc Martin8-594 3131
5.Stužka Oldřich st.Jarolím Tomáš-8-6-4  0332
6.Lužný PetrOtáhal Bořek4-465 3142
7.Sedláček JiříHejduk Pavel693  3052
8.Stužka Oldřich st.Krudenc Martin-7642 3162
9.Lužný PetrJarolím Tomáš-49-5943272
10.Běhal Jiří st.Otáhal Bořek-7-4-3  0373
11.Stužka Oldřich st.Hejduk Pavel-4-579-82374
12.Lužný PetrKrudenc Martin-377-8103284
13.Běhal Jiří st.Jarolím Tomáš894  3094
14.Sedláček JiříOtáhal Bořek567  30104
15.Lužný PetrHejduk Pavel-86-77932114
16.Běhal Jiří st.Krudenc Martin-9-10-6  03115
17.Sedláček JiříJarolím Tomáš-8-798432125
18.Stužka Oldřich st.Otáhal BořekWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Běhal Jiří st.22Hejduk Pavel13
Sedláček Jiří40Krudenc Martin13
Stužka Oldřich st.12Jarolím Tomáš13
Lužný Petr40Otáhal Bořek12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OtaslaviceVrchní
rozhodčí:
Mikuš Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:Krátký Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:38547:608TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Kadlčík VlastimilMatula Jaroslav-9-6-6  0312
4.Mikuš MichalOdehnal Jakub-4-119-8 1313
5.Krátký JanOrság Vlastimil-5-5-17  0314
6.Kalabis PetrProkeš Lukáš339  3024
7.Mikuš MichalMatula Jaroslav8-3-6993234
8.Krátký JanOdehnal Jakub-6-2-6  0335
9.Kalabis PetrOrság Vlastimil839  3045
10.Kadlčík VlastimilProkeš Lukáš-6-6-4  0346
11.Krátký JanMatula Jaroslav-97-9-3 1347
12.Kalabis PetrOdehnal Jakub11-109 3157
13.Kadlčík VlastimilOrság Vlastimil-5-6-7  0358
14.Mikuš MichalProkeš Lukáš-6-78993268
15.Kalabis PetrMatula Jaroslav874  3078
16.Kadlčík VlastimilOdehnal Jakub-7-8-9  0379
17.Mikuš MichalOrság Vlastimil-10768 3189
18.Krátký JanProkeš Lukáš-8-6-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlčík Vlastimil04Matula Jaroslav22
Mikuš Michal31Odehnal Jakub31
Krátký Jan04Orság Vlastimil22
Kalabis Petr40Prokeš Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34626:608nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krucký Rudolf
Řípa Vladimír
 
 
Ort Josef
Rulec Jakub
 
 
2-1157 3110
2.Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
17128  3020
3.Oplocký Petr ml.Coufal Ondřej-7-6-6  0321
4.Palásek JaromírČernoch Alois st.-8-9-4  0322
5.Válek VítSuchý Filip-12-8101153232
6.Janík Michal ml.Šauer Miloš1011-7-8-42333
7.Palásek JaromírCoufal Ondřej-8-199-102334
8.Válek VítČernoch Alois st.8-66-9-82335
9.Janík Michal ml.Suchý Filip8410  3045
10.Oplocký Petr ml.Šauer Miloš-7-9-2  0346
11.Válek VítCoufal Ondřej-8-59-19 1347
12.Janík Michal ml.Černoch Alois st.6-876 3157
13.Oplocký Petr ml.Suchý Filip67-95 3167
14.Palásek JaromírŠauer Miloš-7-8-6  0368
15.Janík Michal ml.Coufal OndřejWO    3078
16.Oplocký Petr ml.Černoch Alois st.WO    0379
17.Palásek JaromírSuchý Filip-87-6763289
18.Válek VítŠauer MilošWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oplocký Petr ml.12Coufal Ondřej30
Palásek Jaromír13Černoch Alois st.21
Válek Vít12Suchý Filip04
Janík Michal ml.21Šauer Miloš30
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma LutínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39674:695nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
Váňa Miroslav
Loudín Petr
 
 
99-8-7-122301
2.Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
Zrcek Miroslav
Krejčí Milan
 
 
6-986 3111
3.Sedlář JanTlach Miroslav-766-853221
4.Řehulka MichalHalfar Václav-8-9-10  0322
5.Milar MartinZbořil Radek-4-89883232
6.Zich Petr ml.Kocián Martin7-65-183242
7.Řehulka MichalTlach Miroslav-8-1-9  0343
8.Milar MartinHalfar Václav9-4-7-10 1344
9.Zich Petr ml.Zbořil Radek6-77-7-42345
10.Sedlář JanKocián Martin-66-8-7 1346
11.Milar MartinTlach Miroslav-61488 3156
12.Zich Petr ml.Halfar Václav682  3066
13.Sedlář JanZbořil Radek-10-79753276
14.Řehulka MichalKocián Martin-6-4-9  0377
15.Zich Petr ml.Tlach Miroslav876  3087
16.Sedlář JanHalfar Václav-4-59473297
17.Řehulka MichalZbořil Radek-11-77-9 1398
18.Milar MartinKocián Martin8-76-10-32399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedlář Jan31Tlach Miroslav13
Řehulka Michal04Halfar Václav22
Milar Martin22Zbořil Radek22
Zich Petr ml.31Kocián Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín DVrchní
rozhodčí:
Černý Marek
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub RakovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24685:596T.J. Sokol Olomouc Neředín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Martin
Tichý Jiří
 
 
Šembera Karel
Holman Martin
 
 
87-6-9-112301
2.Holub Zdeněk
Zatřepálek Michal
 
 
Brant Pavel
Ulrich Radek
 
 
-14-1212973211
3.Kovačík RomanLudka Jaroslav982  3021
4.Sklenář JakubVykopal Jaroslav-7-9-9  0322
5.Dohnálek OndřejLudka Jan556  3032
6.Kroutil TomášFrydrych Ondřej6-10-8793242
7.Sklenář JakubLudka Jaroslav-8-11-5  0343
8.Dohnálek OndřejVykopal Jaroslav89-107 3153
9.Kroutil TomášLudka Jan110-10-7-82354
10.Kovačík RomanFrydrych Ondřej989  3064
11.Dohnálek OndřejLudka Jaroslav97-37 3174
12.Kroutil TomášVykopal Jaroslav-7-3-7  0375
13.Kovačík RomanLudka Jan910-910 3185
14.Vysloužil RadekFrydrych Ondřej79-84 3195
15.Kroutil TomášLudka Jaroslav6135  30105
16.Kovačík RomanVykopal Jaroslav810-93 31115
17.Vysloužil RadekLudka Jan1063  30125
18.Dohnálek OndřejFrydrych Ondřej677  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovačík Roman40Ludka Jaroslav13
Sklenář Jakub02Vykopal Jaroslav22
Dohnálek Ondřej40Ludka Jan13
Kroutil Tomáš22Frydrych Ondřej04
Vysloužil Radek20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK HradčanyVrchní
rozhodčí:
Kubík David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:20637:543STK Hradčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Jiří
Cír Libor
 
 
Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
-5-12-5  0301
2.Havel Václav
Fojtík Jiří
 
 
Polášek Milan
Štepka Miroslav
 
 
-7-6-5  0302
3.Galanda TomášSohr Radovan6-766 3112
4.Kubík DavidZobaník Jaroslav99-78 3122
5.Vaculík RomanJemelka Libor885  3032
6.Holub OtoNěmeček Ladislav6-12-11273242
7.Kubík DavidSohr Radovan-6-7-9  0343
8.Vaculík RomanZobaník Jaroslav654  3053
9.Holub OtoJemelka Libor-98-9-7 1354
10.Galanda TomášNěmeček Ladislav769  3064
11.Vaculík RomanSohr Radovan7-8-9853274
12.Holub OtoZobaník Jaroslav878  3084
13.Galanda TomášJemelka Libor8177  3094
14.Kubík DavidNěmeček Ladislav9-78-7432104
15.Holub OtoSohr Radovan977  30114
16.Galanda TomášZobaník Jaroslav888  30124
17.Kubík DavidJemelka Libor9910  30134
18.Vaculík RomanNěmeček Ladislav766  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Galanda Tomáš40Sohr Radovan13
Kubík David31Zobaník Jaroslav04
Vaculík Roman40Jemelka Libor13
Holub Oto31Němeček Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník DVrchní
rozhodčí:
Senohrábek
HOSTUJÍCÍ:SK Kolšov BRozhodčí:Bartošek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Cypra Vladislav
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:39587:618SK Kolšov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Tkáč Jan
 
 
Januška Pavel
Tesárek Jiří
 
 
WO    0301
2.Valenta Petr
Topol Martin
 
 
Januška Václav
Hraba Milan
 
 
34-76 3111
3.Senohrábek ZdeněkŠvéda Marek-9-95-4 1312
4.Macík PetrMazurka Tomáš-879-6-92313
5.Macík KarelKouřil Jaroslav45-7-8-82314
6.Kunc RadimBurian Jaroslav597  3024
7.Macík PetrŠvéda Marek-8-7-4  0325
8.Macík KarelMazurka Tomáš-76-8-9 1326
9.Kunc RadimKouřil Jaroslav-11957 3136
10.Senohrábek ZdeněkBurian Jaroslav8114  3046
11.Macík KarelŠvéda Marek-996-9-62347
12.Kunc RadimMazurka Tomáš-79-910-82348
13.Senohrábek ZdeněkKouřil Jaroslav6-7-66-72349
14.Macík PetrBurian Jaroslav-8968 3159
15.Kunc RadimŠvéda Marek-13-7-5  03510
16.Senohrábek ZdeněkMazurka Tomáš-8-7-9  03511
17.Macík PetrKouřil JaroslavWO    30611
18.Macík KarelBurian JaroslavWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Senohrábek Zdeněk13Švéda Marek40
Macík Petr12Mazurka Tomáš40
Macík Karel03Kouřil Jaroslav21
Kunc Radim22Burian Jaroslav03
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT JavorníkVrchní
rozhodčí:
Žejdlík Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠtítyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Těl. ZŠ Javornik u KostelaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:30564:468TJ Sokol Štíty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
Kirnig Jan
Nekola Tomáš st.
 
 
784  3010
2.Legát Lukáš
Chalupa Josef
 
 
Šimon Vratislav
Adámek Zdeněk
 
 
-6-5-6  0311
3.Vrána František ml.Kobza Štěpán-5-9-8  0312
4.Šteigl JosefHrdina Pavel11-511-10-52313
5.Žejdlík PavelAltman Petr-911-10-7 1314
6.Lukeš VlastimilKreuzigerová Lucie13-3-8-6 1315
7.Šteigl JosefKobza Štěpán-4-4-4  0316
8.Žejdlík PavelHrdina Pavel11-511-7-92317
9.Lukeš VlastimilAltman Petr-4-4-6  0318
10.Vrána František ml.Kreuzigerová Lucie111111  3028
11.Žejdlík PavelKobza Štěpán-5-45-6 1329
12.Vasilev DominikHrdina Pavel-9-811-9 13210
13.Vrána František ml.Altman PetrWO    30310
14.Šteigl JosefKreuzigerová LucieWO    30410
15.Vasilev DominikKobza ŠtěpánWO    30510
16.Vrána František ml.Hrdina PavelWO    30610
17.Šteigl JosefAltman PetrWO    30710
18.Žejdlík PavelKreuzigerová LucieWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrána František ml.11Kobza Štěpán30
Šteigl Josef02Hrdina Pavel30
Žejdlík Pavel03Altman Petr20
Lukeš Vlastimil02Kreuzigerová Lucie11
Vasilev Dominik01   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SVČ RýmařovVrchní
rozhodčí:
Rektořík Bronislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Olympia Bruntál BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Okružní 1059/10, RýmařovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37689:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírek Lubomír
Raček Jan
 
 
Kříšťan Jiří
Polák Jiří
 
 
-86-7-10 1301
2.Štros Jan
Brauner Josef
 
 
Holan Josef
Šulc Martin
 
 
76-5-8-92302
3.Lašák RomanJasinský Čestmír-9-139453212
4.Rektořík BronislavVeiglová Jarmila-11-7-9  0313
5.Václavík AlešKolář Vojta-8-2-6  0314
6.Polák AlešKrajča Rudolf7-948 3124
7.Rektořík BronislavJasinský Čestmír20-7-57-82325
8.Václavík AlešVeiglová Jarmila-6-12-10  0326
9.Polák AlešKolář Vojta578  3036
10.Lašák RomanKrajča Rudolf-9664 3146
11.Václavík AlešJasinský Čestmír7-4-9893256
12.Polák AlešVeiglová Jarmila176  3066
13.Lašák RomanKolář Vojta-9-99683276
14.Rektořík BronislavKrajča Rudolf45-84 3186
15.Polák AlešJasinský Čestmír-77-12-4 1387
16.Lašák RomanVeiglová Jarmila7-8-9-10 1388
17.Rektořík BronislavKolář Vojta-67-5-7 1389
18.Václavík AlešKrajča Rudolf35-89 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lašák Roman31Jasinský Čestmír22
Rektořík Bronislav13Veiglová Jarmila31
Václavík Aleš22Kolář Vojta22
Polák Aleš31Krajča Rudolf04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Granitol Moravský BerounVrchní
rozhodčí:
Glück Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vrbno pod PradědemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Medvěd arénaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:15712:556TJ Granitol Moravský Beroun

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Miroslav
Šprungl Jan
 
 
Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
89-7-833210
2.Šturc Jaroslav
Frühauf Jindřich
 
 
Hrdlička Pavel
Kuthan Jiří
 
 
10-4-87-102311
3.Rádek IvoSlavík Petr887  3021
4.Veselka JanSlavíková Kristýna9107  3031
5.Glücková LenkaŠvanová Zuzana849  3041
6.Glück RomanSlavíková Lenka7104  3051
7.Veselka JanSlavík Petr859  3061
8.Glücková LenkaSlavíková Kristýna1047  3071
9.Glück RomanŠvanová Zuzana86-105 3181
10.Trbušek JiříSlavíková Lenka694  3091
11.Glücková LenkaSlavík Petr8-968 31101
12.Glück RomanSlavíková Kristýna-10986 31111
13.Trbušek JiříŠvanová Zuzana965  30121
14.Veselka JanSlavíková Lenka-810-710432131
15.Glück RomanSlavík Petr98-96 31141
16.Trbušek JiříSlavíková Kristýna-10865 31151
17.Veselka JanŠvanová Zuzana9-8-45532161
18.Glücková LenkaSlavíková Lenka8-10109 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rádek Ivo10Slavík Petr04
Veselka Jan40Slavíková Kristýna04
Glücková Lenka40Švanová Zuzana04
Glück Roman40Slavíková Lenka04
Trbušek Jiří30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nový MalínVrchní
rozhodčí:
Vrana Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Mohelnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Provozní Nový Malín s.r.o., Nový Malín 83, PSČ:788 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1235:42698:705TTC Mohelnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dejmková Eliška
Navrátil Jan
 
 
Karmazín Pavel
Navrátil Tomáš
 
 
6-8-8-8 1301
2.Janoušek Zdeněk
Vinický Stanislav
 
 
Fencl Petr
Skusil Josef
 
 
-75-8-3 1302
3.Adámek ZdeněkHvězda Martin-57-96-102303
4.Kubíček RomanGrézl Martin-10613-4-62304
5.Vrana TomášJarmara Martin-8-99363214
6.Karger JanZedníček Miloš-9-7-8  0315
7.Kubíček RomanHvězda Martin69-8-8103225
8.Vrana TomášGrézl Martin511-67 3135
9.Karger JanJarmara Martin-62-59-82336
10.Adámek ZdeněkZedníček Miloš-910-116-42337
11.Vrana TomášHvězda Martin886  3047
12.Karger JanGrézl Martin9-8910 3157
13.Adámek ZdeněkJarmara Martin4-9-8-7 1358
14.Kubíček RomanZedníček Miloš56-6-5-62359
15.Karger JanHvězda Martin-11-7-4  03510
16.Adámek ZdeněkGrézl Martin11-1-119-423511
17.Kubíček RomanJarmara Martin-9-868-623512
18.Vrana TomášZedníček MilošWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adámek Zdeněk04Hvězda Martin22
Kubíček Roman13Grézl Martin22
Vrana Tomáš30Jarmara Martin31
Karger Jan13Zedníček Miloš30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké LosinyVrchní
rozhodčí:
Novotný Eduard st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 652, Velké Losiny 78815, Tělocvična základní školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:43579:680TJ Sokol Dubicko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Koloc Jaroslav
 
 
Balcar Jaromír
Slobodzian Jakub
 
 
-7-9-7  0301
2.Luka Václav
Pleticha Vladimír
 
 
Kunst Břetislav
Elstner Lukáš
 
 
-7-8-7  0302
3.Bureš VladimírNeoral Ondřej-14999 3112
4.Berka JiříBraný Milan ml.-9-8-8  0313
5.Novotný Eduard st.Horák Luděk8-976 3123
6.Cikryt PetrStrouhal Karel887  3033
7.Berka JiříNeoral Ondřej-7-8-8  0334
8.Novotný Eduard st.Braný Milan ml.-99-1010103244
9.Cikryt PetrHorák Luděk7-8-6-8 1345
10.Bureš VladimírStrouhal Karel-6-8-9  0346
11.Novotný Eduard st.Neoral Ondřej886  3056
12.Cikryt PetrBraný Milan ml.9-7-8-11 1357
13.Bureš VladimírHorák Luděk-79-88-72358
14.Berka JiříStrouhal Karel-4-48-5 1359
15.Cikryt PetrNeoral Ondřej-98-99-823510
16.Bureš VladimírBraný Milan ml.11-7-8-8 13511
17.Berka JiříHorák Luděk8-7-6-8 13512
18.Novotný Eduard st.Strouhal KarelWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bureš Vladimír13Neoral Ondřej22
Berka Jiří04Braný Milan ml.31
Novotný Eduard st.30Horák Luděk31
Cikryt Petr13Strouhal Karel21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár, 1. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP Prostějov BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:40Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:326:14420:372TJ OP Prostějov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Kyncl Jiří
 
 
Bulvas Vladislav
Přibáň Václav
 
 
594  3010
2.Wagner Jaroslav ml.
Pospíšil Libor
 
 
Matouš Karel
Štych Marek
 
 
5109  3020
3.Korda JiříJemelka Ivan-138109 3130
4.Hrůza PavelJemelka Libor-9-4-6  0331
5.Lužný PetrSohr Radovan8-9148 3141
6.Hrůza PavelJemelka Ivan-7989 3151
7.Korda JiříSohr Radovan-9-11-9  0352
8.Lužný PetrJemelka Libor75-1114 3162
9.Hrůza PavelSohr Radovan11-127-9-62363
10.Lužný PetrJemelka Ivan64-410 3173
11.Korda JiříKlos Otto468  3083

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Korda Jiří21Jemelka Ivan03
Hrůza Pavel12Jemelka Libor11
Lužný Petr30Sohr Radovan21
   Klos Otto01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár, 1. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olympia Bruntál BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OP Prostějov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična J.Źižky 9, BruntálRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 00:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:621:22378:381TJ OP Prostějov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horsák Oldřich
Durdis Petr st.
 
 
Hájek Zdeněk
Kohout Josef
 
 
7-385 3110
2.Veselý Pavel
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
Čermák Antonín
Mucha Lubomír
 
 
886  3020
3.Veiglová JarmilaHrůza Petr-97-6-7 1321
4.Kolář VojtaSedláček Jiří-86-6-5 1322
5.Jasinský ČestmírBěhal Jiří st.1173  3032
6.Kolář VojtaHrůza Petr-5-6-6  0333
7.Veiglová JarmilaBěhal Jiří st.49-2-7-62334
8.Jasinský ČestmírSedláček Jiří-9558 3144
9.Kolář VojtaBěhal Jiří st.-5-8-8  0345
10.Jasinský ČestmírHrůza Petr-6210-753255
11.Veiglová JarmilaSedláček Jiří4-9-811-62356

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veiglová Jarmila03Hrůza Petr21
Kolář Vojta03Sedláček Jiří21
Jasinský Čestmír30Běhal Jiří st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár, 1. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK HradčanyVrchní
rozhodčí:
Arpáš Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nový MalínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:327:16427:386STK Hradčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
Heilek Miroslav
Niedermertl Zdeněk
 
 
-9-67-5 1301
2.Macoun Vlastimil
Durdis Petr ml.
 
 
Heilek Milan
Šlapáček Martin
 
 
4-9-10-8 1302
3.Kubík DavidKarger Jan-789-993212
4.Vaculík RomanKubíček Roman1079  3022
5.Holub OtoAdámek Zdeněk6117  3032
6.Vaculík RomanKarger Jan6-788 3142
7.Kubík DavidAdámek Zdeněk-97-6-10 1343
8.Holub OtoKubíček Roman89-7-873253
9.Vaculík RomanAdámek Zdeněk109-106 3163
10.Holub OtoKarger Jan-6789 3173
11.Kubík DavidKubíček Roman666  3083

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubík David21Karger Jan03
Vaculík Roman30Kubíček Roman03
Holub Oto30Adámek Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár, 1. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Olympia Bruntál ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:621:19375:353TJ Olympia Bruntál A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Sedlář JanKoval Michal7-85-8-92312
4.Řehulka MichalKrajča Patrik7124  3022
5.Zich Petr st.Machů Jaroslav-5-87-6 1323
6.Řehulka MichalKoval Michal10-11106 3133
7.Sedlář JanMachů Jaroslav-410-74-92334
8.Cetkovský MartinKrajča Patrik-87-7-10 1335
9.Řehulka MichalMachů Jaroslav479  3045
10.Cetkovský MartinKoval Michal347  3055
11.Sedlář JanKrajča Patrik-11-8-7  0356

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedlář Jan03Koval Michal12
Řehulka Michal30Krajča Patrik21
Zich Petr st.01Machů Jaroslav21
Cetkovský Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár, 1. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DřevohosticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KojetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DřevohosticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 00:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:619:20369:355TJ Sokol Kojetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Fischer Jiří
 
 
Stehlík Jan st.
Nový Oto
 
 
788  3010
2.Čihák Josef st.
Sixta Jaroslav
 
 
Landa Miloslav
Lev Leoš
 
 
-91058 3120
3.Srovnal JosefMatula Jaroslav104-8-7-102321
4.Vlach JanProkeš Lukáš7910  3031
5.Valenta IvoOrság Vlastimil-9-8-7  0332
6.Vlach JanMatula Jaroslav-96-92-102333
7.Srovnal JosefOrság Vlastimil-5-5-9  0334
8.Valenta IvoProkeš Lukáš-3-7-9  0335
9.Vlach JanOrság Vlastimil-7-9-9  0336
10.Valenta IvoMatula Jaroslav61010  3046
11.Srovnal JosefProkeš Lukáš6-643 3156

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Srovnal Josef12Matula Jaroslav21
Vlach Jan12Prokeš Lukáš12
Valenta Ivo12Orság Vlastimil30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár, 1. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Dětkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Město Albrechtice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sálo OÚ DětkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 00:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30 KST Město Albrechtice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Sedláček PetrVojtek Roman     1312
4.Petyrek Vladislav ml.Kozák Petr     0313
5.Knichal MartinVyvial Jaromír     0314
6.Petyrek Vladislav ml.Vojtek Roman     0315
7.Sedláček PetrVyvial Jaromír     0316
8.Knichal MartinKozák Petr     2317
9.Petyrek Vladislav ml.Vyvial Jaromír     1318
10.Knichal MartinVojtek Roman     2319
11.Sedláček PetrKozák Petr     13110

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Petr03Vojtek Roman30
Petyrek Vladislav ml.03Kozák Petr30
Knichal Martin03Vyvial Jaromír30



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kumstát Roman40Neoral Ondřej22
Sedláček Jiří40Braný Milan ml.22
Běhal Jiří st.22Langer Rudolf13
Hrůza Petr13Strouhal Karel04


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126
19.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126
19.         
20.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126
19.         
20.         
21.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126
19.         
20.         
21.         
22.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         
33.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         
33.         
34.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         
33.         
34.         
35.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o KP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
Hrůza Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27692:616TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Kumstát RomanNeoral Ondřej857  3021
4.Sedláček JiříBraný Milan ml.-93910 3131
5.Běhal Jiří st.Langer Rudolf7810  3041
6.Hrůza PetrStrouhal Karel8-9118 3151
7.Sedláček JiříNeoral Ondřej-7125-953261
8.Běhal Jiří st.Braný Milan ml.-715-4-8 1362
9.Hrůza PetrLanger Rudolf-11-9-10  0363
10.Kumstát RomanStrouhal Karel8-1178 3173
11.Běhal Jiří st.Neoral Ondřej8-11-8-7 1374
12.Hrůza PetrBraný Milan ml.-3-6-7  0375
13.Kumstát RomanLanger Rudolf895  3085
14.Sedláček JiříStrouhal Karel-848-723295
15.Hrůza PetrNeoral Ondřej-10-8911-82396
16.Kumstát RomanBraný Milan ml.677  30106
17.Sedláček JiříLanger Rudolf-8575 31116
18.Běhal Jiří st.Strouhal Karel986  30126
19.         
20.         
21.         
22.         
23.