Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vodňany CVrchní
rozhodčí:
Turek Václav
HOSTUJÍCÍ:Spartak Kaplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:33 Spartak Kaplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
Zika Ondřej
Škach Martin
 
 
978  3010
2.Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
-8-58-7 1311
3.Bauer Jiří ml.Beneš Petr     0312
4.Brabec OldřichBeneš Pavel st.     3122
5.Vaněčková EliškaMašek Josef     0323
6.Jarešová KláraWolowiec Jaroslav     1324
7.Brabec OldřichBeneš Petr     0325
8.Vaněčková EliškaBeneš Pavel st.     0326
9.Jarešová KláraMašek Josef     0327
10.Bauer Jiří ml.Wolowiec Jaroslav     3037
11.Vaněčková EliškaBeneš Petr     0338
12.Jarešová KláraBeneš Pavel st.     0339
13.Bauer Jiří ml.Mašek Josef     3249
14.Brabec OldřichWolowiec Jaroslav     3059
15.Jarešová KláraBeneš Petr     03510
16.Bauer Jiří ml.Beneš Pavel st.         
17.Brabec OldřichMašek Josef         
18.Vaněčková EliškaWolowiec Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bauer Jiří ml.21Beneš Petr40
Brabec Oldřich21Beneš Pavel st.21
Vaněčková Eliška03Mašek Josef21
Jarešová Klára04Wolowiec Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín CVrchní
rozhodčí:
Vařečka Karel
HOSTUJÍCÍ:Lhenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:926:35 Lhenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
-9-588103210
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Boháč Milan
Růžička Zdeněk
 
 
349  3020
3.Klárner JakubGyori Richard     0321
4.Zoch SamuelSivera Adam     0322
5.Vařečka PavelSivera Radek     3232
6.Vařečka OndřejHalabrín Milan ml.     3242
7.Zoch SamuelGyori Richard     3052
8.Vařečka PavelSivera Adam     3162
9.Vařečka OndřejSivera Radek     0363
10.Šťastný Michael ml.Halabrín Milan ml.     1364
11.Vařečka PavelGyori Richard     3174
12.Vařečka OndřejSivera Adam     0375
13.Šťastný Michael ml.Sivera Radek     1376
14.Zoch SamuelHalabrín Milan ml.     3086
15.Vařečka OndřejGyori Richard     0387
16.Šťastný Michael ml.Sivera Adam     0388
17.Zoch SamuelSivera Radek     0389
18.Vařečka PavelHalabrín Milan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klárner Jakub01Gyori Richard22
Zoch Samuel22Sivera Adam31
Vařečka Pavel30Sivera Radek31
Vařečka Ondřej13Halabrín Milan ml.12
Šťastný Michael ml.03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší Brod AVrchní
rozhodčí:
Kuchta Štefan
HOSTUJÍCÍ:Sokol N. Ves BRozhodčí:Vařil Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velká tělocvična ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:Tranová Eva
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Tran Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35 Sokol N. Ves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Janeček Jaroslav
Budělovský Petr
 
 
885  3010
2.Drož Jan
Bouda Petr
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-311-5-7 1311
3.Kuchta Kamil nejml.Malčák Karel     0312
4.Meškánová AndreaHouška Miroslav     0313
5.Mleziva PavelPaleček Vladimír     3223
6.Procházka JaroslavNávara Filip     3033
7.Meškánová AndreaMalčák Karel     0334
8.Mleziva PavelHouška Miroslav     2335
9.Procházka JaroslavPaleček Vladimír     2336
10.Kuchta Kamil nejml.Návara Filip     3146
11.Mleziva PavelMalčák Karel     0347
12.Procházka JaroslavHouška Miroslav     3057
13.Kuchta Kamil nejml.Paleček Vladimír     1358
14.Meškánová AndreaNávara Filip     2359
15.Procházka JaroslavMalčák Karel     3269
16.Kuchta Kamil nejml.Houška Miroslav     13610
17.Meškánová AndreaPaleček Vladimír         
18.Mleziva PavelNávara Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuchta Kamil nejml.13Malčák Karel31
Meškánová Andrea03Houška Miroslav31
Mleziva Pavel12Paleček Vladimír21
Procházka Jaroslav31Návara Filip12
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Malovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Křemže - Holubov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ MaloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:923:30 Křemže - Holubov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Tvrz Jaroslav st.
Mikeš Milan
 
 
Cafourek Jan
Koděra Filip
 
 
-6358 3120
3.Plojhar OtaOpelka Jaroslav     1321
4.Veselý StanislavKudláček Zbyněk     0322
5.Kolář OtakarDobrovodský Martin     3132
6.Milota MiroslavJiráň Jiří     3042
7.Veselý StanislavOpelka Jaroslav     0343
8.Kolář OtakarKudláček Zbyněk     3053
9.Milota MiroslavDobrovodský Martin     1354
10.Plojhar OtaJiráň Jiří     3164
11.Kolář OtakarOpelka Jaroslav     2365
12.Milota MiroslavKudláček Zbyněk     0366
13.Plojhar OtaDobrovodský Martin     1367
14.Veselý StanislavJiráň Jiří     0368
15.Milota MiroslavOpelka Jaroslav     0369
16.Plojhar OtaKudláček Zbyněk         
17.Veselý StanislavDobrovodský Martin         
18.Kolář OtakarJiráň Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Plojhar Ota12Opelka Jaroslav40
Veselý Stanislav03Kudláček Zbyněk21
Kolář Otakar21Dobrovodský Martin21
Milota Miroslav13Jiráň Jiří12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín BVrchní
rozhodčí:
Vařečka Karel
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:21 Protivín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
-755-453210
2.Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Ulrich Radek
 
 
-10289 3120
3.Vařečka KarelBetka Kamil     0321
4.Marková IvanaFerenčík František     3031
5.Brabec OndřejVraspír Martin     0332
6.Topinka VáclavJavořík Miroslav     3142
7.Marková IvanaBetka Kamil     1343
8.Brabec OndřejFerenčík František     0344
9.Topinka VáclavVraspír Martin     3154
10.Vařečka KarelJavořík Miroslav     3064
11.Brabec OndřejBetka Kamil     3074
12.Topinka VáclavFerenčík František     3184
13.Vařečka KarelVraspír Martin     3294
14.Marková IvanaJavořík Miroslav     31104
15.Topinka VáclavBetka Kamil         
16.Vařečka KarelFerenčík František         
17.Marková IvanaVraspír Martin         
18.Brabec OndřejJavořík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vařečka Karel21Betka Kamil21
Marková Ivana21Ferenčík František12
Brabec Ondřej12Vraspír Martin12
Topinka Václav30Javořík Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blatná AVrchní
rozhodčí:
Langer Aleš
HOSTUJÍCÍ:Přídolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ J. A. Komenského BlatnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1033:35 Přídolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Milan
Šimo Vladimír
 
 
Horský Jindřich
Vaktor Ivan
 
 
11-7-4-11 1301
2.Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
653  3011
3.Fleissig JanKamera Josef     1312
4.Trefný JanŠkopek Stanislav     0313
5.Rojík MarekVochozka Roman     2314
6.Špeta MichalStrapek Josef     3024
7.Trefný JanKamera Josef     3234
8.Rojík MarekŠkopek Stanislav     3144
9.Špeta MichalVochozka Roman     3154
10.Fleissig JanStrapek Josef     2355
11.Rojík MarekKamera Josef     2356
12.Špeta MichalŠkopek Stanislav     2357
13.Fleissig JanVochozka Roman     2358
14.Trefný JanStrapek Josef     1359
15.Špeta MichalKamera Josef     3169
16.Fleissig JanŠkopek Stanislav     23610
17.Trefný JanVochozka Roman         
18.Rojík MarekStrapek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fleissig Jan04Kamera Josef22
Trefný Jan12Škopek Stanislav31
Rojík Marek12Vochozka Roman21
Špeta Michal31Strapek Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Elektrostav Strakonice BVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín BRozhodčí:Havlík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Soukup Zdeněk ml.
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12453:330Elektrostav Strakonice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
Mareček Vladislav
Pecka Miloslav
 
 
984  3010
2.Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
Urban Jan
Přáda Jaroslav
 
 
1166  3020
3.Hrazdira PatrikFesl Martin78-7-8-52321
4.Krejčí OndřejVraspír Roman84-68 3131
5.Zeman LukášKamera Josef ml.474  3041
6.Slapnička JakubBlaženec Dušan712-911 3151
7.Krejčí OndřejFesl Martin-105-5493261
8.Zeman LukášVraspír Roman755  3071
9.Slapnička JakubKamera Josef ml.-117-9723281
10.Hrazdira PatrikBlaženec Dušan-12-6-6  0382
11.Zeman LukášFesl MartinWO    3092
12.Slapnička JakubVraspír Roman575  30102
13.Hrazdira PatrikKamera Josef ml.86-6-8832  
14.Krejčí OndřejBlaženec Dušan         
15.Slapnička JakubFesl Martin         
16.Hrazdira PatrikVraspír Roman         
17.Krejčí OndřejKamera Josef ml.         
18.Zeman LukášBlaženec Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrazdira Patrik02Fesl Martin11
Krejčí Ondřej20Vraspír Roman03
Zeman Lukáš20Kamera Josef ml.02
Slapnička Jakub30Blaženec Dušan11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VS Tábor AVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Libín Prachatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:33 Libín Prachatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
655  3010
2.Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
Pisár Petr
Knor Václav
 
 
-6-8-4  0311
3.Procházka PetrKrotký Marek     3021
4.Šmahlík LiborŽák František     1322
5.Losos RadekLiška Marek     1323
6.Karlík ZdeněkSivera Adam     3133
7.Šmahlík LiborKrotký Marek     2334
8.Losos RadekŽák František     2335
9.Karlík ZdeněkLiška Marek     0336
10.Procházka PetrSivera Adam     3046
11.Losos RadekKrotký Marek     3056
12.Karlík ZdeněkŽák František     0357
13.Procházka PetrLiška Marek     0358
14.Šmahlík LiborSivera Adam     2359
15.Karlík ZdeněkKrotký Marek     3269
16.Procházka PetrŽák František     13610
17.Šmahlík LiborLiška Marek     31  
18.Losos RadekSivera Adam     31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Petr22Krotký Marek13
Šmahlík Libor03Žák František40
Losos Radek12Liška Marek30
Karlík Zdeněk22Sivera Adam12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav BANES AVrchní
rozhodčí:
Hložek Pavel
HOSTUJÍCÍ:Protivín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dům dětí a mládeže Soběslav, Na Pršíně 27/II, park u Zimního stadionu SoběslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35 DDM Soběslav BANES A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
Čech Pavel
Štepka Miroslav
 
 
9-9-69-32301
2.Cír Radek
Kos Zdeněk
 
 
Přibík Jan
Lédl Jiří
 
 
10911  3011
3.Hložek TomášVotava Štěpán     2312
4.Barták KamilŠťastný Michael st.     3022
5.Vondruška FilipProcházka Jaroslav     0323
6.Dobiáš LadislavMareš Zdeněk     3133
7.Barták KamilVotava Štěpán     0334
8.Vondruška FilipŠťastný Michael st.     1335
9.Dobiáš LadislavProcházka Jaroslav     0336
10.Hložek TomášMareš Zdeněk     3146
11.Vondruška FilipVotava Štěpán     0347
12.Dobiáš LadislavŠťastný Michael st.     3157
13.Hložek TomášProcházka Jaroslav     3167
14.Barták KamilTománek Jan     3277
15.Dobiáš LadislavVotava Štěpán     3287
16.Hložek Tomᚊťastný Michael st.     3197
17.Barták KamilProcházka Jaroslav     2398
18.Vondruška FilipTománek Jan     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hložek Tomáš31Votava Štěpán31
Barták Kamil22Šťastný Michael st.13
Vondruška Filip13Procházka Jaroslav31
Dobiáš Ladislav31Mareš Zdeněk02
   Tománek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Hluboká nad Vlt.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:26 Hluboká n. Vlt. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Birnbaum Erik
Šulc Ladislav
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
986  3010
2.Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
52-97 3120
3.Švrčina TomášDoležal Josef     1321
4.Soucha JanVrzal Pavel     3131
5.Hornych JiříŠtědrý Jan     3141
6.Dvořák MartinSassmann Jakub     1342
7.Soucha JanDoležal Josef     3252
8.Hornych JiříVrzal Pavel     3262
9.Dvořák MartinŠtědrý Jan     2363
10.Švrčina TomášSassmann Jakub     3073
11.Hornych JiříDoležal Josef     2374
12.Dvořák MartinVrzal Pavel     3084
13.Švrčina Tomᚊtědrý Jan     3294
14.Soucha JanSassmann Jakub     1395
15.Dvořák MartinDoležal Josef     32105
16.Švrčina TomášVrzal Pavel     30  
17.Soucha JanŠtědrý Jan         
18.Hornych JiříSassmann Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švrčina Tomáš21Doležal Josef22
Soucha Jan21Vrzal Pavel03
Hornych Jiří21Štědrý Jan12
Dvořák Martin22Sassmann Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA Bechyně AVrchní
rozhodčí:
Pučégl Pavel
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Třeboň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ , školní ulice 293Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:21 RUFA Bechyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
Hlaváček Jaromír
Jaroš Antonín
 
 
43-68 3110
2.Hrbek Jiří
Spiegl Richard
 
 
Mráz Roman
Havelka Marek
 
 
6-4-3-7 1311
3.Alexa JiříPešek Ondřej     3021
4.Soldát TomášJareš Oldřich     1322
5.Pučégl PavelPašek Felix     3032
6.Kupilík OndřejPetrásek Martin     1333
7.Soldát TomášPešek Ondřej     0334
8.Pučégl PavelJareš Oldřich     1335
9.Kupilík OndřejPašek Felix     3045
10.Alexa JiříPetrásek Martin     3055
11.Pučégl PavelPešek Ondřej     3265
12.Kupilík OndřejJareš Oldřich     3075
13.Alexa JiříPašek Felix     3085
14.Soldát TomášPetrásek Martin     1386
15.Kupilík OndřejPešek Ondřej     3096
16.Alexa JiříJareš Oldřich     30106
17.Soldát TomášPašek Felix         
18.Pučégl PavelPetrásek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Alexa Jiří40Pešek Ondřej13
Soldát Tomáš03Jareš Oldřich22
Pučégl Pavel21Pašek Felix03
Kupilík Ondřej31Petrásek Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vodňany BVrchní
rozhodčí:
Vaněčková Eliška
HOSTUJÍCÍ:Blatná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28 Sokol Vodňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
-7969 3110
2.Loudín Přemysl
Fuka Martin
 
 
Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
-6-75-9 1311
3.Turek VáclavOunický Pavel     0312
4.Svoboda DavidKallmünzer Luboš     1313
5.Dunovský LiborVonášek Jan     3023
6.Kuba MichalLukáš Ondřej     3033
7.Svoboda DavidOunický Pavel     1334
8.Dunovský LiborKallmünzer Luboš     3044
9.Kuba MichalVonášek Jan     3054
10.Turek VáclavLukáš Ondřej     1355
11.Dunovský LiborOunický Pavel     3065
12.Kuba MichalKallmünzer Luboš     3075
13.Turek VáclavVonášek Jan     1376
14.Svoboda DavidLukáš Ondřej     1377
15.Kuba MichalOunický Pavel     3087
16.Turek VáclavKallmünzer Luboš     3297
17.Svoboda DavidVonášek Jan     0398
18.Dunovský LiborLukáš Ondřej     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Turek Václav13Ounický Pavel22
Svoboda David04Kallmünzer Luboš13
Dunovský Libor40Vonášek Jan22
Kuba Michal40Lukáš Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub AVrchní
rozhodčí:
Kohout Václav
HOSTUJÍCÍ:Spartak Kaplice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Ćerný DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:916:28 Spartak Kaplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
6-9-7-5 1301
2.Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
Seidl Josef
Přichystal Jiří
 
 
9-10812 3111
3.Sekyra ZbyněkBeneš Pavel ml.     1312
4.Húska RadekBeneš Petr     1313
5.Pešl MiroslavJanošťák Miroslav     0314
6.Svoboda PetrBeneš Pavel st.     3024
7.Húska RadekBeneš Pavel ml.     1325
8.Pešl MiroslavBeneš Petr     2326
9.Svoboda PetrJanošťák Miroslav     1327
10.Sekyra ZbyněkBeneš Pavel st.     1328
11.Pešl MiroslavBeneš Pavel ml.     2329
12.Svoboda PetrBeneš Petr         
13.Sekyra ZbyněkJanošťák Miroslav         
14.Húska RadekBeneš Pavel st.         
15.Svoboda PetrBeneš Pavel ml.         
16.Sekyra ZbyněkBeneš Petr         
17.Húska RadekJanošťák Miroslav         
18.Pešl MiroslavBeneš Pavel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sekyra Zbyněk02Beneš Pavel ml.30
Húska Radek02Beneš Petr20
Pešl Miroslav03Janošťák Miroslav20
Svoboda Petr11Beneš Pavel st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nová Ves AVrchní
rozhodčí:
Návara Karel
HOSTUJÍCÍ:Libín Prachatice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna N.VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32 Sokol Nová Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Staněk Milan st.Nitrianský Igor     3121
4.Chmel Petr I.Bauer Jan st.     0322
5.Mašek StanislavSivera Radek     2323
6.Nápravník JakubHalabrín Milan ml.     3033
7.Chmel Petr I.Nitrianský Igor     0334
8.Mašek StanislavBauer Jan st.     3244
9.Nápravník JakubSivera Radek     3254
10.Staněk Milan st.Halabrín Milan ml.     3164
11.Mašek StanislavNitrianský Igor     0365
12.Nápravník JakubBauer Jan st.     2366
13.Staněk Milan st.Sivera Radek     3076
14.Chmel Petr I.Halabrín Milan ml.     3286
15.Nápravník JakubNitrianský Igor     2387
16.Staněk Milan st.Bauer Jan st.     3197
17.Chmel Petr I.Sivera Radek     30107
18.Mašek StanislavHalabrín Milan ml.     13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Staněk Milan st.40Nitrianský Igor31
Chmel Petr I.22Bauer Jan st.22
Mašek Stanislav12Sivera Radek13
Nápravník Jakub22Halabrín Milan ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn AVrchní
rozhodčí:
Bezpalec Martin st.
HOSTUJÍCÍ:KST Orel BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21 SKST Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krucký Rudolf
Řípa Vladimír
 
 
Ort Josef
Rulec Jakub
 
 
2-1157 3110
2.Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
17128  3020
3.Bezpalec Martin st.Šilhavý Petr     3230
4.Syrovátka JanBošanský Lukáš     3140
5.Kureš VlastislavVrzal Pavel     3150
6.Kučera KarelJanouš Ivan     3060
7.Syrovátka JanŠilhavý Petr     3170
8.Kureš VlastislavBošanský Lukáš     3180
9.Kučera KarelVrzal Pavel     2381
10.Bezpalec Martin st.Janouš Ivan     3291
11.Kureš VlastislavŠilhavý Petr     2392
12.Kučera KarelBošanský Lukáš     0393
13.Bezpalec Martin st.Vrzal Pavel     1394
14.Syrovátka JanJanouš Ivan     30104
15.Kučera KarelŠilhavý Petr         
16.Bezpalec Martin st.Bošanský Lukáš         
17.Syrovátka JanVrzal Pavel         
18.Kureš VlastislavJanouš Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bezpalec Martin st.21Šilhavý Petr12
Syrovátka Jan30Bošanský Lukáš12
Kureš Vlastislav21Vrzal Pavel21
Kučera Karel12Janouš Ivan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Veselí n. Luž.Vrchní
rozhodčí:
Barták Kamil
HOSTUJÍCÍ:VS Tábor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Čs. armády 210, 391 81 Veselí nad LužnicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32 Veselí n. Luž.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
Váňa Miroslav
Loudín Petr
 
 
99-8-7-122301
2.Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
Zrcek Miroslav
Krejčí Milan
 
 
6-986 3111
3.Barták KamilŠmahlík Libor     3221
4.Hložek PavelLosos Radek     0322
5.Holub JosefJehně Václav ml.     2323
6.Pražák ArnoštJehně Richard     3033
7.Hložek PavelŠmahlík Libor     0334
8.Holub JosefLosos Radek     1335
9.Pražák ArnoštJehně Václav ml.     3045
10.Barták KamilJehně Richard     3055
11.Holub JosefŠmahlík Libor     3265
12.Pražák ArnoštLosos Radek     3275
13.Barták KamilJehně Václav ml.     3085
14.Hložek PavelJehně Richard     0386
15.Pražák ArnoštŠmahlík LiborWO    0387
16.Barták KamilLosos Radek     3097
17.Hložek PavelJehně Václav ml.     1398
18.Holub JosefJehně Richard     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barták Kamil40Šmahlík Libor12
Hložek Pavel04Losos Radek22
Holub Josef22Jehně Václav ml.22
Pražák Arnošt30Jehně Richard13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Staving Studená BVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:5374:108Staving Studená B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Martin
Tichý Jiří
 
 
Šembera Karel
Holman Martin
 
 
87-6-9-112301
2.Holub Zdeněk
Zatřepálek Michal
 
 
Brant Pavel
Ulrich Radek
 
 
-14-1212973211
3.Maňhal Jan ml.WO    3021
4.Schwarz MiloslavWO    3031
5.Ondráček JanWO    3041
6.Šindelář RadimWO    3051
7.Schwarz MiloslavWO    3061
8.Ondráček JanWO    3071
9.Šindelář RadimWO    3081
10.Maňhal Jan ml.WO    3091
11.Ondráček Jan         
12.Šindelář Radim         
13.Maňhal Jan ml.         
14.Schwarz Miloslav         
15.Šindelář Radim         
16.Maňhal Jan ml.         
17.Schwarz Miloslav         
18.Ondráček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO80WO08



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Pojbuky AVrchní
rozhodčí:
Melichar Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:SK Jindřichův Hradec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál PojbukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:727:24 Pojbuky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Jiří
Cír Libor
 
 
Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
-5-12-5  0301
2.Havel Václav
Fojtík Jiří
 
 
Polášek Milan
Štepka Miroslav
 
 
-7-6-5  0302
3.Novák PavelHunal Martin     2303
4.Děd LukášHavel Vladimír     1304
5.Opolzer PavelMrázek Miroslav     3014
6.Jindra MiroslavFryš František     3024
7.Děd LukášHunal Martin     0325
8.Opolzer PavelHavel Vladimír     3035
9.Jindra MiroslavMrázek Miroslav     0336
10.Novák PavelFryš František     3046
11.Opolzer PavelHunal Martin     3056
12.Jindra MiroslavHavel Vladimír     3266
13.Novák PavelMrázek Miroslav     0367
14.Děd LukášFryš František     3077
15.Jindra MiroslavHunal Martin     3187
16.Novák PavelHavel Vladimír         
17.Děd LukášMrázek Miroslav         
18.Opolzer PavelFryš František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Pavel12Hunal Martin22
Děd Lukáš12Havel Vladimír12
Opolzer Pavel30Mrázek Miroslav21
Jindra Miroslav31Fryš František03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Kardašova Řečice AVrchní
rozhodčí:
Peterka Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Spartak MAS Sez. Ústí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kardašova ŘečiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:428:19 OST Kardašova Řečice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Tkáč Jan
 
 
Januška Pavel
Tesárek Jiří
 
 
WO    0301
2.Valenta Petr
Topol Martin
 
 
Januška Václav
Hraba Milan
 
 
34-76 3111
3.Kozel JaroslavŘíha Luboš     0312
4.Peterka VladimírBednář Zbyněk     0313
5.Smolík TomášRybák Roman     3023
6.Smolík JanKovář Přemysl     3033
7.Peterka VladimírŘíha Luboš     1334
8.Smolík TomášBednář Zbyněk     3244
9.Smolík JanRybák Roman     3054
10.Kozel JaroslavKovář Přemysl     3064
11.Smolík TomášŘíha Luboš     3174
12.Smolík JanBednář Zbyněk     3184
13.Kozel JaroslavRybák Roman     3294
14.Peterka VladimírKovář Přemysl     3194
15.Smolík JanŘíha Luboš         
16.Kozel JaroslavBednář Zbyněk         
17.Peterka VladimírRybák Roman         
18.Smolík TomášKovář Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kozel Jaroslav21Říha Luboš21
Peterka Vladimír02Bednář Zbyněk12
Smolík Tomáš30Rybák Roman03
Smolík Jan30Kovář Přemysl02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol MilevskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Strakonice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MilevskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 20:00 Začátek
utkání
20:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:733:25 Sokol Milevsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
Kirnig Jan
Nekola Tomáš st.
 
 
784  3010
2.Legát Lukáš
Chalupa Josef
 
 
Šimon Vratislav
Adámek Zdeněk
 
 
-6-5-6  0311
3.Mácha JakubJungvirt Josef     2312
4.Švára PetrPožárek Jaroslav     3022
5.Mácha Luboš st.Jungvirt Roman     0323
6.Mácha Luboš ml.Hynek Otakar ml.     1324
7.Švára PetrJungvirt Josef     3034
8.Mácha Luboš st.Požárek Jaroslav     3044
9.Mácha Luboš ml.Jungvirt Roman     3154
10.Mácha JakubHynek Otakar ml.     2355
11.Mácha Luboš st.Jungvirt Josef     3165
12.Černý PetrPožárek Jaroslav     0366
13.Mácha JakubJungvirt Roman     3076
14.Švára PetrHynek Otakar ml.     3286
15.Černý PetrJungvirt Josef     1387
16.Mácha JakubPožárek Jaroslav     3097
17.Švára PetrJungvirt Roman         
18.Mácha Luboš st.Hynek Otakar ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mácha Jakub22Jungvirt Josef22
Švára Petr30Požárek Jaroslav13
Mácha Luboš st.21Jungvirt Roman12
Mácha Luboš ml.11Hynek Otakar ml.21
Černý Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Prachatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Blatná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:530:18 SKP Prachatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírek Lubomír
Raček Jan
 
 
Kříšťan Jiří
Polák Jiří
 
 
-86-7-10 1301
2.Štros Jan
Brauner Josef
 
 
Holan Josef
Šulc Martin
 
 
76-5-8-92302
3.Šána VáclavLukáš Ondřej     3012
4.Kačer JindřichKostner Jiří     3022
5.Novák ZdeněkMls Pavel     0323
6.Wimberský VáclavMach Ladislav     3033
7.Kačer JindřichLukáš Ondřej     1334
8.Novák ZdeněkKostner Jiří     3244
9.Wimberský VáclavMls Pavel     3054
10.Šána VáclavMach Ladislav     3064
11.Novák ZdeněkLukáš Ondřej     2365
12.Wimberský VáclavKostner Jiří     3175
13.Šána VáclavMls Pavel     3085
14.Kačer JindřichMach Ladislav     2385
15.Wimberský VáclavLukáš Ondřej         
16.Šána VáclavKostner Jiří         
17.Kačer JindřichMls Pavel         
18.Novák ZdeněkMach Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šána Václav30Lukáš Ondřej21
Kačer Jindřich11Kostner Jiří03
Novák Zdeněk12Mls Pavel12
Wimberský Václav30Mach Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šumavan Vimperk AVrchní
rozhodčí:
Fuchs Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Cehnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
1.Máje 321/25 38501 Vimperk, Z.Š. Smetanova 405 Vimperk - Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:332:16 Šumavan Vimperk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Miroslav
Šprungl Jan
 
 
Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
89-7-833210
2.Šturc Jaroslav
Frühauf Jindřich
 
 
Hrdlička Pavel
Kuthan Jiří
 
 
10-4-87-102311
3.Kortus ZdeněkStanislav Jaroslav     3021
4.Pavlíček LuděkBečvář Lukáš     3031
5.Janoud JanKučera Josef     3141
6.Rejšek VojtěchČížek Václav     2342
7.Pavlíček LuděkStanislav Jaroslav     3052
8.Janoud JanBečvář Lukáš     3062
9.Rejšek VojtěchKučera Josef     1363
10.Kortus ZdeněkČížek Václav     3273
11.Janoud JanStanislav Jaroslav     3083
12.Rejšek VojtěchBečvář Lukáš     3293
13.Kortus ZdeněkKučera Josef     1393
14.Pavlíček LuděkČížek VáclavWO    3093
15.Rejšek VojtěchStanislav Jaroslav         
16.Kortus ZdeněkBečvář Lukáš         
17.Pavlíček LuděkKučera Josef         
18.Janoud JanČížek Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Zdeněk20Stanislav Jaroslav03
Pavlíček Luděk20Bečvář Lukáš03
Janoud Jan30Kučera Josef11
Rejšek Vojtěch12Čížek Václav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Osek AVrchní
rozhodčí:
Hauser Karel
HOSTUJÍCÍ:Elektrostav Strakonice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš radomyšlRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:834:27 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dejmková Eliška
Navrátil Jan
 
 
Karmazín Pavel
Navrátil Tomáš
 
 
6-8-8-8 1301
2.Janoušek Zdeněk
Vinický Stanislav
 
 
Fencl Petr
Skusil Josef
 
 
-75-8-3 1302
3.Hromádka MilanPetřík Jaroslav     3012
4.Mrkvička PavelPoklop Kamil     0313
5.Kozma VáclavNikolenko Alina     2314
6.Peterka VáclavChalupa Radek     3124
7.Mrkvička PavelPetřík Jaroslav     2325
8.Kozma VáclavPoklop Kamil     3035
9.Peterka VáclavNikolenko Alina     1336
10.Hromádka MilanChalupa Radek     3046
11.Kozma VáclavPetřík Jaroslav     3156
12.Peterka VáclavPoklop Kamil     1357
13.Hromádka MilanNikolenko Alina     2358
14.Mrkvička PavelChalupa Radek     3168
15.Peterka VáclavPetřík Jaroslav     3078
16.Hromádka MilanPoklop Kamil     3088
17.Mrkvička PavelNikolenko Alina         
18.Kozma VáclavChalupa Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hromádka Milan31Petřík Jaroslav13
Mrkvička Pavel12Poklop Kamil22
Kozma Václav21Nikolenko Alina30
Peterka Václav22Chalupa Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Třebohostice AVrchní
rozhodčí:
Slavík Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirotice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TřebohosticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:731:27 Třebohostice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Koloc Jaroslav
 
 
Balcar Jaromír
Slobodzian Jakub
 
 
-7-9-7  0301
2.Luka Václav
Pleticha Vladimír
 
 
Kunst Břetislav
Elstner Lukáš
 
 
-7-8-7  0302
3.Šavrda KarelKaras Jaroslav ml.     0303
4.Čondl JiříBřicháček Lukáš     3113
5.Soukup Miloslav ml.Motejzik Zbyněk     3023
6.Vokroj ZdeněkKaras Dominik     3033
7.Čondl JiříKaras Jaroslav ml.     1334
8.Soukup Miloslav ml.Břicháček Lukáš     3244
9.Vokroj ZdeněkMotejzik Zbyněk     2345
10.Šavrda KarelKaras Dominik     3055
11.Soukup Miloslav ml.Karas Jaroslav ml.     3065
12.Vokroj ZdeněkBřicháček Lukáš     3175
13.Šavrda KarelMotejzik Zbyněk     0376
14.Čondl JiříKaras Dominik     3086
15.Vokroj ZdeněkKaras Jaroslav ml.     1387
16.Šavrda KarelBřicháček Lukáš     3297
17.Čondl JiříMotejzik Zbyněk         
18.Soukup Miloslav ml.Karas Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šavrda Karel22Karas Jaroslav ml.31
Čondl Jiří21Břicháček Lukáš04
Soukup Miloslav ml.30Motejzik Zbyněk21
Vokroj Zdeněk22Karas Dominik03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bechyně BVrchní
rozhodčí:
Mikolášek Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Orel CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BechyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27 Bechyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Kyncl Jiří
 
 
Bulvas Vladislav
Přibáň Václav
 
 
594  3010
2.Wagner Jaroslav ml.
Pospíšil Libor
 
 
Matouš Karel
Štych Marek
 
 
5109  3020
3.Fáber MilošKahuda Stanislav     1321
4.Kovářík TomášKocourek Petr     0322
5.Brhel FrantišekBrom Jan     1323
6.Mikolášek MilanWO    3033
7.Kovářík TomášKahuda Stanislav     1334
8.Brhel FrantišekKocourek Petr     1335
9.Mikolášek MilanBrom Jan     3045
10.Fáber MilošWO    3055
11.Brhel FrantišekKahuda Stanislav     0356
12.Mikolášek MilanKocourek Petr     3166
13.Fáber MilošBrom Jan     2367
14.Kovářík TomášWO    3077
15.Mikolášek MilanKahuda Stanislav     3287
16.Fáber MilošKocourek Petr     3197
17.Kovářík TomášBrom Jan     32107
18.Brhel FrantišekWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fáber Miloš12Kahuda Stanislav31
Kovářík Tomáš12Kocourek Petr22
Brhel František03Brom Jan22
Mikolášek Milan30   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Třeboň BVrchní
rozhodčí:
Lang Václav
HOSTUJÍCÍ:Sokol Suchdol ARozhodčí:Dvořák Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roháč TřeboňRozhodčí:Brezovský Michal
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Jareš Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:932:35 Sokol Suchdol A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horsák Oldřich
Durdis Petr st.
 
 
Hájek Zdeněk
Kohout Josef
 
 
7-385 3110
2.Veselý Pavel
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
Čermák Antonín
Mucha Lubomír
 
 
886  3020
3.Lang VáclavDvořák Josef ml.     2321
4.Novák JanKropík Milan     0322
5.Pešek KarelJanda František     0323
6.Werner ZdeněkTrsek Josef     3133
7.Novák JanDvořák Josef ml.     1334
8.Pešek KarelKropík Milan     1335
9.Werner ZdeněkJanda František     3045
10.Lang VáclavTrsek Josef     3255
11.Pešek KarelDvořák Josef ml.     2356
12.Werner ZdeněkKropík Milan     3166
13.Lang VáclavJanda František     3176
14.Novák JanTrsek Josef     1377
15.Werner ZdeněkDvořák Josef ml.     3287
16.Lang VáclavKropík Milan     1388
17.Novák JanJanda František     0389
18.Pešek KarelTrsek Josef     1389

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lang Václav22Dvořák Josef ml.31
Novák Jan04Kropík Milan31
Pešek Karel03Janda František22
Werner Zdeněk40Trsek Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Byňov AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Rudolf
HOSTUJÍCÍ:ST KD Dačice ARozhodčí:Dvořák Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Horní StropniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:533:19 SK Byňov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
Heilek Miroslav
Niedermertl Zdeněk
 
 
-9-67-5 1301
2.Macoun Vlastimil
Durdis Petr ml.
 
 
Heilek Milan
Šlapáček Martin
 
 
4-9-10-8 1302
3.Navara VáclavHavlík Martin     3012
4.Bašta JosefMacků Tomáš     1313
5.Dvořák JanHavlík Zdeněk     2314
6.Dvořák RudolfLovětínský Tomáš     3024
7.Bašta JosefHavlík Martin     3134
8.Dvořák JanMacků Tomáš     1335
9.Dvořák RudolfHavlík Zdeněk     3045
10.Navara VáclavLovětínský Tomáš     3055
11.Dvořák JanHavlík Martin     3165
12.Dvořák RudolfMacků Tomáš     3175
13.Navara VáclavHavlík Zdeněk     3185
14.Bašta JosefLovětínský Tomáš     3095
15.Dvořák RudolfHavlík Martin         
16.Navara VáclavMacků Tomáš         
17.Bašta JosefHavlík Zdeněk         
18.Dvořák JanLovětínský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Navara Václav30Havlík Martin03
Bašta Josef21Macků Tomáš21
Dvořák Jan12Havlík Zdeněk12
Dvořák Rudolf30Lovětínský Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav BANES CVrchní
rozhodčí:
Hložek Pavel
HOSTUJÍCÍ:Staving Studená CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dům dětí a mládeže Soběslav, Na Pršíně 27/II, park u Zimního stadionu SoběslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:913:29 Staving Studená C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Holub MartinOndráček Jan     1312
4.Sechovec VítLukjanov Viktor ml.     2313
5.Holub JosefMaňhal Jan st.     3023
6.Holubová LucieKameník Jaroslav     0324
7.Sechovec VítOndráček Jan     1325
8.Holub JosefLukjanov Viktor ml.     3235
9.Holubová LucieMaňhal Jan st.     0336
10.Holub MartinKameník Jaroslav     0337
11.Holub JosefOndráček Jan     0338
12.Holubová LucieLukjanov Viktor ml.     0339
13.Holub MartinMaňhal Jan st.         
14.Hložek PavelKameník Jaroslav         
15.Holubová LucieOndráček Jan         
16.Holub MartinLukjanov Viktor ml.         
17.Hložek PavelMaňhal Jan st.         
18.Holub JosefKameník Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holub Martin02Ondráček Jan30
Sechovec Vít02Lukjanov Viktor ml.21
Holub Josef21Maňhal Jan st.11
Holubová Lucie03Kameník Jaroslav20
Utkání předehráno 27.9.2017



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9 SK Pedagog ČB B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Fischer Jiří
 
 
Stehlík Jan st.
Nový Oto
 
 
788  3010
2.Čihák Josef st.
Sixta Jaroslav
 
 
Landa Miloslav
Lev Leoš
 
 
-91058 3120
3.Farník JiříSkalák Josef ml.     3030
4.Founě JiříBezpalec Martin st.     3240
5.Kárník PavelSkalák Josef st.     3050
6.Čelikovský JakubMelounek Pavel     3060
7.Founě JiříSkalák Josef ml.     1361
8.Kárník PavelBezpalec Martin st.     3071
9.Čelikovský JakubSkalák Josef st.     3181
10.Farník JiříMelounek Pavel     3091
11.Kárník PavelSkalák Josef ml.     32101
12.Čelikovský JakubBezpalec Martin st.88   20  
13.Farník JiříSkalák Josef st.     13  
14.Founě JiříMelounek Pavel         
15.Čelikovský JakubSkalák Josef ml.         
16.Farník JiříBezpalec Martin st.         
17.Founě JiříSkalák Josef st.         
18.Kárník PavelMelounek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Farník Jiří20Skalák Josef ml.12
Founě Jiří11Bezpalec Martin st.02
Kárník Pavel30Skalák Josef st.02
Čelikovský Jakub20Melounek Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:ProtivínVrchní
rozhodčí:
Vařečka Pavel
HOSTUJÍCÍ:Sokol ČBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala zsRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:621:19 Sokol ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Jarešová KláraTenglová Jaroslava     0312
4.Vaněčková EliškaSupová Táňa     3022
5.Marková IvanaVolavková Kateřina     2323
6.Vaněčková EliškaTenglová Jaroslava     3133
7.Jarešová KláraVolavková Kateřina     0334
8.Marková IvanaSupová Táňa     3044
9.Vaněčková EliškaVolavková Kateřina     2345
10.Marková IvanaTenglová Jaroslava     2346
11.Jarešová KláraSupová Táňa     3056

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jarešová Klára12Tenglová Jaroslava21
Vaněčková Eliška21Supová Táňa03
Marková Ivana12Volavková Kateřina30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaverová Hana30Růžičková Lenka12
Krátká Pavla03Smetanová Aneta12
Lemberková Martina21Ďurišová Kateřina21


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         
14.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         
14.         
15.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová HanaĎurišová Kateřina     3134
8.Lemberková MartinaSmetanová Aneta     3244
9.Krátká PavlaĎurišová Kateřina     0345
10.Lemberková MartinaRůžičková Lenka     3055
11.Vaverová HanaSmetanová Aneta     3065
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VS TáborVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:523:20 VS Tábor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Vaverová HanaRůžičková Lenka     3121
4.Krátká PavlaSmetanová Aneta     2322
5.Lemberková MartinaĎurišová Kateřina     1323
6.Krátká PavlaRůžičková Lenka     0324
7.Vaverová Hana