Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nižbor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29664:592TJ Chaloupky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
Zika Ondřej
Škach Martin
 
 
978  3010
2.Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
-8-58-7 1311
3.Větrovský PetrSedmík Zdeněk-6-56463221
4.Nguyen Van VuiDvořák Jan139-54 3131
5.Lysý TomášHakl Petr778  3041
6.Chinh Ngo VanŠmíd Miroslav-311-9-5 1342
7.Nguyen Van VuiSedmík Zdeněk7-5-68-82343
8.Lysý TomášDvořák Jan5-1533 3153
9.Chinh Ngo VanHakl Petr8-774 3163
10.Větrovský PetrŠmíd Miroslav-69-4-9 1364
11.Lysý TomášSedmík Zdeněk10314  3074
12.Chinh Ngo VanDvořák Jan-6-93-7 1375
13.Větrovský PetrHakl Petr968  3085
14.Nguyen Van VuiŠmíd Miroslav-8-798103295
15.Chinh Ngo VanSedmík Zdeněk-57-9-9 1396
16.Větrovský PetrDvořák Jan10-8-3-6 1397
17.Nguyen Van VuiHakl Petr33-93 31107
18.Lysý Tomᚊmíd MiroslavWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Větrovský Petr22Sedmík Zdeněk22
Nguyen Van Vui31Dvořák Jan22
Lysý Tomáš30Hakl Petr04
Chinh Ngo Van13Šmíd Miroslav21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Záluží AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ ZálužíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:34675:675TJ Záluží A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
-9-588103210
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Boháč Milan
Růžička Zdeněk
 
 
349  3020
3.Chlustina JaroslavBláha Hynek12-3-11-5 1321
4.Kalerta FrantišekTýbl Vladimír8129  3031
5.Ptáček VáclavNovák Petr8-8118 3141
6.Hnízdil TomášBárta Michal-7-1161093251
7.Kalerta FrantišekBláha Hynek-9-5-8  0352
8.Ptáček VáclavTýbl Vladimír758  3062
9.Hnízdil TomášNovák Petr10-3-5833272
10.Chlustina JaroslavBárta Michal-10-116-7 1373
11.Ptáček VáclavBláha Hynek-8-8-7  0374
12.Hnízdil TomášTýbl Vladimír-7-88-6 1375
13.Chlustina JaroslavNovák Petr896  3085
14.Kalerta FrantišekBárta Michal-6-78893295
15.Hnízdil TomášBláha Hynek-8-7-9  0396
16.Chlustina JaroslavTýbl Vladimír76-4-7732106
17.Kalerta FrantišekNovák Petr105-8-11-223107
18.Ptáček VáclavBárta Michal-7-859532117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chlustina Jaroslav22Bláha Hynek40
Kalerta František22Týbl Vladimír13
Ptáček Václav31Novák Petr13
Hnízdil Tomáš22Bárta Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:13668:415TJ Sokol Žebrák B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Janeček Jaroslav
Budělovský Petr
 
 
885  3010
2.Drož Jan
Bouda Petr
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-311-5-7 1311
3.Macháček PavelHolý Martin-6897 3121
4.Roztočil JiříPastorek Robert263  3031
5.Kuška MiroslavCajthaml Miroslav5-1378 3141
6.Svoboda JaromírWO    3051
7.Roztočil JiříHolý Martin3-798 3161
8.Kuška MiroslavPastorek Robert457  3071
9.Svoboda JaromírCajthaml Miroslav697  3081
10.Macháček PavelWO    3091
11.Kuška MiroslavHolý Martin78-69 31101
12.Svoboda JaromírPastorek Robert76-4-8-1223102
13.Macháček PavelCajthaml Miroslav79-88 31112
14.Roztočil JiříWO    30122
15.Svoboda JaromírHolý Martin17-133 31132
16.Macháček PavelPastorek Robert8313  30142
17.Roztočil JiříCajthaml Miroslav-88102 31152
18.Kuška MiroslavWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháček Pavel30Holý Martin04
Roztočil Jiří30Pastorek Robert13
Kuška Miroslav30Cajthaml Miroslav04
Svoboda Jaromír21   
WO40WO04
KO 17:20 BEZ ZÁVAD Jiří Kopřiva



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:26683:615TJ Slovan Lochovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Tvrz Jaroslav st.
Mikeš Milan
 
 
Cafourek Jan
Koděra Filip
 
 
-6358 3120
3.Zitta PřemyslFlodr Leoš-89-8-6 1321
4.Dražan JiříSlezák Václav-2-76-15 1322
5.Jirkovský Antonín ml.Kraus František-8977 3132
6.Němec TomášPreis Tomáš893  3042
7.Dražan JiříFlodr Leoš-713-88-92343
8.Jirkovský Antonín ml.Slezák Václav-7-7-6  0344
9.Němec TomášKraus František-4910-883254
10.Zitta PřemyslPreis Tomáš5107  3064
11.Jirkovský Antonín ml.Flodr Leoš-914109 3174
12.Němec TomášSlezák Václav11-4-88113284
13.Zitta PřemyslKraus František31010  3094
14.Dražan JiříPreis Tomáš788  30104
15.Němec TomášFlodr Leoš-6-7-7  03105
16.Zitta PřemyslSlezák Václav8-105-9432115
17.Dražan JiříKraus František10810  30125
18.Jirkovský Antonín ml.Preis Tomáš-5-7491132135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zitta Přemysl31Flodr Leoš31
Dražan Jiří22Slezák Václav22
Jirkovský Antonín ml.31Kraus František04
Němec Tomáš31Preis Tomáš04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:18727:527TJ Lokomotiva Zdice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
-755-453210
2.Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Ulrich Radek
 
 
-10289 3120
3.Prokop BřetislavHerman Miloš ml.-91187 3130
4.Šín Jaroslav ml.Švamberk Jan1038  3040
5.Praizler RomanFischer Lukáš331  3050
6.Spousta MartinSolar Václav5-75-873260
7.Šín Jaroslav ml.Herman Miloš ml.207  3070
8.Praizler RomanŠvamberk Jan369  3080
9.Spousta MartinFischer Lukáš8-1176 3190
10.Prokop BřetislavSolar Václav-7-8610332100
11.Praizler RomanHerman Miloš ml.66-95 31110
12.Spousta MartinŠvamberk Jan7-12-9-7 13111
13.Prokop BřetislavFischer Lukáš869  30121
14.Šín Jaroslav ml.Solar Václav-10649 31131
15.Spousta MartinHerman Miloš ml.9-6-1211732141
16.Prokop BřetislavŠvamberk Jan8-643 31151
17.Šín Jaroslav ml.Fischer Lukáš786  30161
18.Praizler RomanSolar Václav-7837 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prokop Břetislav40Herman Miloš ml.04
Šín Jaroslav ml.40Švamberk Jan13
Praizler Roman40Fischer Lukáš04
Spousta Martin31Solar Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna pod hrademRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31653:631TJ Sokol Karlštejn B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Milan
Šimo Vladimír
 
 
Horský Jindřich
Vaktor Ivan
 
 
11-7-4-11 1301
2.Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
653  3011
3.Gottwald MiroslavHoráček Miroslav-1010-9-8 1312
4.Gürtner PavelRanzi Piero-74119 3122
5.Holý StanislavVavřinec Jiří-679-10-92323
6.Habětín JaroslavAdamec Luboš-8-136-7 1324
7.Gürtner PavelHoráček Miroslav-10839 3134
8.Holý StanislavRanzi Piero811-9-793244
9.Habětín JaroslavVavřinec Jiří-9-10-3  0345
10.Gottwald MiroslavAdamec Luboš-811-97-62346
11.Holý StanislavHoráček Miroslav599  3056
12.Habětín JaroslavRanzi Piero-9-5-7  0357
13.Gottwald MiroslavLev Těšivoj8-8109 3167
14.Gürtner PavelAdamec Luboš9-688 3177
15.Habětín JaroslavHoráček Miroslav-8-4-1  0378
16.Gottwald MiroslavRanzi Piero-7872 3188
17.Gürtner PavelLev Těšivoj256  3098
18.Holý StanislavAdamec Luboš1099  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gottwald Miroslav22Horáček Miroslav22
Gürtner Pavel40Ranzi Piero13
Holý Stanislav31Vavřinec Jiří20
Habětín Jaroslav04Adamec Luboš22
   Lev Těšivoj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29619:553TJ Slovan Lochovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
Mareček Vladislav
Pecka Miloslav
 
 
984  3010
2.Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
Urban Jan
Přáda Jaroslav
 
 
1166  3020
3.Anděl MilošVrecion Jiří-4-1-8  0321
4.Janeček TomášBělohoubek Vlastimil-5-686-82322
5.Rácz RudolfRada Jonáš-69610 3132
6.Kureš MilanBřížďala Miroslav ml.6-4-8-13 1333
7.Janeček TomášVrecion Jiří-6-8-9  0334
8.Rácz RudolfBělohoubek Vlastimil-12-710-10 1335
9.Kureš MilanRada Jonáš-89-5443245
10.Anděl MilošBřížďala Miroslav ml.9-7-9-10 1346
11.Rácz RudolfVrecion Jiří101210  3056
12.Kureš MilanBělohoubek Vlastimil8-59-7-72357
13.Anděl MilošRada Jonáš10-7-8983267
14.Janeček TomášBřížďala Miroslav ml.-5-4-5  0368
15.Kureš MilanVrecion Jiří996  3078
16.Anděl MilošBělohoubek VlastimilWO    3088
17.Janeček TomášRada JonášWO    3098
18.Rácz RudolfBřížďala Miroslav ml.WO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Anděl Miloš12Vrecion Jiří22
Janeček Tomáš03Bělohoubek Vlastimil30
Rácz Rudolf21Rada Jonáš03
Kureš Milan22Břížďala Miroslav ml.30
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:41458:595TJ Sokol Hudlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
655  3010
2.Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
Pisár Petr
Knor Václav
 
 
-6-8-4  0311
3.Cajthaml PavelSklenář Tomáš-8-79-3 1312
4.Zíma RadekSklenář David-4-1-4  0313
5.Mencl JosefSarvaš Vilém-8-4-7  0314
6.Hřích VáclavVaculík Stanislav ml.-5-5-2  0315
7.Zíma RadekSklenář Tomáš98-6-7-32316
8.Mencl JosefSklenář David-7-8-6  0317
9.Hřích VáclavSarvaš Vilém7-5-9-10 1318
10.Cajthaml PavelVaculík Stanislav ml.8911  3028
11.Mencl JosefSklenář Tomáš7-9-5-4 1329
12.Hřích VáclavSklenář David-3-8-6  03210
13.Cajthaml PavelSarvaš Vilém899  30310
14.Zíma RadekVaculík Stanislav ml.8-9-5-4 13311
15.Hřích VáclavSklenář TomášWO    30411
16.Cajthaml PavelSklenář David-3-3-1  03412
17.Zíma RadekSarvaš Vilém7-39-7932512
18.Mencl JosefVaculík Stanislav ml.-8-6-4  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cajthaml Pavel22Sklenář Tomáš30
Zíma Radek13Sklenář David40
Mencl Josef04Sarvaš Vilém22
Hřích Václav03Vaculík Stanislav ml.31
WO10WO01
KONTROLA: Milan Kureš 7.10.2017



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdejcina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:30538:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
Čech Pavel
Štepka Miroslav
 
 
9-9-69-32301
2.Cír Radek
Kos Zdeněk
 
 
Přibík Jan
Lédl Jiří
 
 
10911  3011
3.Hašek ZdeněkGladič Michal578  3021
4.Spousta MartinPertl Antonín-1158-1423231
5.Poncar VáclavKodet Roman-9-86-6 1332
6.Šívr MilanWO    0333
7.Spousta MartinGladič Michal416  3043
8.Poncar VáclavPertl Antonín-510-613-92344
9.Kodet RomanWO    0345
10.Hašek ZdeněkŠívr Milan747  3055
11.Poncar VáclavGladič Michal543  3065
12.Pertl AntonínWO    0366
13.Hašek ZdeněkKodet Roman-15-359-62367
14.Spousta MartinŠívr Milan779  3077
15.Gladič MichalWO    0378
16.Hašek ZdeněkPertl Antonín-29910 3188
17.Spousta MartinKodet Roman710-4-10-62389
18.Poncar VáclavŠívr Milan978  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hašek Zdeněk31Gladič Michal03
Spousta Martin31Pertl Antonín12
Poncar Václav22Kodet Roman30
   Šívr Milan03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice DVrchní
rozhodčí:
Hrkal Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:11 TJ Sokol Hudlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Birnbaum Erik
Šulc Ladislav
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
986  3010
2.Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
52-97 3120
3.Bartůněk DavidMorda Vratislav     3030
4.Hrkal RudolfHubinger Josef     3040
5.Štanc OtaVopěnka Petr     3050
6.Nový OtoPokorný Miloš     3060
7.Hrkal RudolfMorda Vratislav     3170
8.Štanc OtaHubinger Josef     3080
9.Nový OtoVopěnka Petr     3090
10.Bartůněk DavidPokorný Miloš     30100
11.Štanc OtaMorda Vratislav     13101
12.Nový OtoHubinger Josef     31111
13.Bartůněk DavidVopěnka Petr     30121
14.Hrkal RudolfPokorný Miloš     31131
15.Nový OtoMorda Vratislav     32141
16.Bartůněk DavidHubinger Josef     31151
17.Hrkal RudolfVopěnka Petr     31161
18.Štanc OtaPokorný Miloš     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartůněk David40Morda Vratislav13
Hrkal Rudolf40Hubinger Josef04
Štanc Ota31Vopěnka Petr04
Nový Oto40Pokorný Miloš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Praskolesy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál TJ PraskolesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:52386:651TJ Sokol Králův Dvůr D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
Hlaváček Jaromír
Jaroš Antonín
 
 
43-68 3110
2.Hrbek Jiří
Spiegl Richard
 
 
Mráz Roman
Havelka Marek
 
 
6-4-3-7 1311
3.Pokorný JiříHucek Filip-48-8-7 1312
4.Týbl VojtěchRada Jonáš-6-8-7  0313
5.Brotánek JiříHlaváček Jan-4-79-6 1314
6.Brotánek ZdeněkHlávka Zdeněk-4-4-2  0315
7.Týbl VojtěchHucek Filip-9-677-92316
8.Brotánek JiříRada Jonáš-4-4-4  0317
9.Brotánek ZdeněkHlaváček Jan-5-6-1  0318
10.Pokorný JiříHlávka Zdeněk7-5-99-62319
11.Brotánek JiříHucek Filip-8-5-6  03110
12.Brotánek VítRada Jonáš-1-2-1  03111
13.Pokorný JiříHlaváček Jan-8-8-7  03112
14.Týbl VojtěchHlávka Zdeněk-5-3-5  03113
15.Brotánek VítHucek Filip-1-1-2  03114
16.Pokorný JiříRada Jonáš-5-910-10 13115
17.Týbl VojtěchHlaváček Jan-2-2-6  03116
18.Brotánek JiříHlávka Zdeněk-2-8-2  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Jiří04Hucek Filip40
Týbl Vojtěch04Rada Jonáš40
Brotánek Jiří04Hlaváček Jan40
Brotánek Zdeněk02Hlávka Zdeněk40
Brotánek Vít02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Záluží BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ ZálužíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:34492:533TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
-7969 3110
2.Loudín Přemysl
Fuka Martin
 
 
Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
-6-75-9 1311
3.Hnízdil Tomáš ml.Dvořák Pavel338  3021
4.Foltýn DavidŠlosar Vojtěch736  3031
5.Koros FilipDrsek Václav-4-3-3  0332
6.Hnízdil MichalHatina Petr-8-3-7  0333
7.Foltýn DavidDvořák Pavel-5552 3143
8.Koros FilipŠlosar Vojtěch-8-47-6 1344
9.Hnízdil MichalDrsek Václav-7-4-6  0345
10.Hnízdil Tomáš ml.Hatina Petr7110  3055
11.Koros FilipDvořák Pavel-3-2-4  0356
12.Hnízdil MichalŠlosar Vojtěch-8-9-2  0357
13.Hnízdil Tomáš ml.Drsek Václav725  3067
14.Hnízdil JanHatina Petr-6-8-14  0368
15.Hnízdil MichalDvořák Pavel-2-2-2  0369
16.Hnízdil Tomáš ml.Šlosar Vojtěch529  3079
17.Hnízdil JanDrsek Václav6-8-6783289
18.Koros FilipHatina Petr-9-87-4 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hnízdil Tomáš ml.40Dvořák Pavel22
Foltýn David20Šlosar Vojtěch22
Koros Filip04Drsek Václav22
Hnízdil Michal04Hatina Petr31
Hnízdil Jan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11646:323TJ Lokomotiva Zdice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
6-9-7-5 1301
2.Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
Seidl Josef
Přichystal Jiří
 
 
9-10812 3111
3.Johan JiříHabětín Jaroslav9-9-10-9 1312
4.Krbec VáclavDočekal Ivan382  3022
5.Pánek PetrPolomík Albert322  3032
6.Johan FrantišekWO    3042
7.Krbec VáclavHabětín Jaroslav78-84 3152
8.Pánek PetrDočekal Ivan725  3062
9.Jílek JiříPolomík Albert352  3072
10.Johan JiříWO    3082
11.Pánek PetrHabětín Jaroslav4-88-1063292
12.Jílek JiříDočekal Ivan347  30102
13.Johan JiříPolomík Albert424  30112
14.Krbec VáclavWO    30122
15.Jílek JiříHabětín Jaroslav8-875 31132
16.Johan JiříDočekal Ivan695  30142
17.Krbec VáclavPolomík Albert226  30152
18.Pánek PetrWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Johan Jiří21Habětín Jaroslav13
Krbec Václav30Dočekal Ivan04
Pánek Petr30Polomík Albert04
Jílek Jiří30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilhavý Petr31Švamberk Michal31
Šilhavá Ivana04Kratochvíl Matěj13
Prokop Jan22Hřeben Stanislav22
Johan Hynek13Vurm Radek40


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         
33.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         
33.         
34.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         
33.         
34.         
35.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         
33.         
34.         
35.         
36.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         
33.         
34.         
35.         
36.         
37.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         
33.         
34.         
35.         
36.         
37.         
38.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         
33.         
34.         
35.         
36.         
37.         
38.         
39.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         
33.         
34.         
35.         
36.         
37.         
38.         
39.         
40.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         
33.         
34.         
35.         
36.         
37.         
38.         
39.         
40.         
41.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         
33.         
34.         
35.         
36.         
37.         
38.         
39.         
40.         
41.         
42.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         
33.         
34.         
35.         
36.         
37.         
38.         
39.         
40.         
41.         
42.         
43.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388  3044
9.Johan HynekHřeben Stanislav88-10-7-62345
10.Šilhavý PetrVurm Radek-56-5-5 1346
11.Prokop JanŠvamberk Michal4-1-7-8 1347
12.Johan HynekKratochvíl Matěj97-1-12103257
13.Šilhavý PetrHřeben Stanislav988  3067
14.Šilhavá IvanaVurm Radek-2-5-6  0368
15.Johan HynekŠvamberk Michal-5-6-7  0369
16.Šilhavý PetrKratochvíl Matěj466  3079
17.Šilhavá IvanaHřeben Stanislav-2-8-3  03710
18.Prokop JanVurm Radek10-6-7-8 13711
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         
33.         
34.         
35.         
36.         
37.         
38.         
39.         
40.         
41.         
42.         
43.         
44.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11


Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39556:654TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Šilhavý PetrŠvamberk Michal98-8-793221
4.Šilhavá IvanaKratochvíl Matěj-8-28-10 1322
5.Prokop JanHřeben Stanislav8810  3032
6.Johan HynekVurm Radek9-14-9-5 1333
7.Šilhavá IvanaŠvamberk Michal-2-8-6  0334
8.Prokop JanKratochvíl Matěj388