Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:31509:561TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
Zika Ondřej
Škach Martin
 
 
978  3010
2.Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
-8-58-7 1311
3.Oslzlý MichalWO    0312
4.Stávek RadimVajbar Antonín1195  3022
5.Šalášek JiříSedláček Zdeněk-10-6-9  0323
6.Šíblová SáraHoch Vítek-148-6-6 1324
7.Stávek RadimOslzlý Michal833  3034
8.Šalášek JiříVajbar Antonín34-5-743244
9.Šíblová SáraSedláček Zdeněk9-7109 3154
10.Hoch VítekWO    0355
11.Šalášek JiříOslzlý Michal337  3065
12.Šíblová SáraVajbar Antonín977  3075
13.Sedláček ZdeněkWO    0376
14.Stávek RadimHoch Vítek7-85-1253286
15.Šíblová SáraOslzlý Michal56-95 3196
16.Vajbar AntonínWO    0397
17.Stávek RadimSedláček Zdeněk4-1098 31107
18.Šalášek JiříHoch Vítek-11-7-7  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stávek Radim40Oslzlý Michal03
Šalášek Jiří22Vajbar Antonín03
Šíblová Sára31Sedláček Zdeněk12
   Hoch Vítek21
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice AVrchní
rozhodčí:
Papež Radek
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37572:628SPIN Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
-9-588103210
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Boháč Milan
Růžička Zdeněk
 
 
349  3020
3.Papež RadekBaťka Stanislav-109-9993230
4.Sedláček AlešPagáč Martin-58812 3140
5.Rubeš JakubBobrzyk David-5-5-2  0341
6.Novotný PavelSvoboda Michal-9-6-5  0342
7.Sedláček AlešBaťka Stanislav1010-108 3152
8.Rubeš JakubPagáč Martin-6-8910-32353
9.Novotný PavelBobrzyk David-47-5-9 1354
10.Papež RadekSvoboda Michal8-597 3164
11.Rubeš JakubBaťka Stanislav-6-8-7  0365
12.Novotný PavelPagáč Martin-5-713-8 1366
13.Papež RadekBobrzyk David-8-3-7  0367
14.Sedláček AlešSvoboda Michal11-711-1-62368
15.Novotný PavelBaťka StanislavWO    0369
16.Papež RadekPagáč Martin-68-10-7 13610
17.Sedláček AlešBobrzyk DavidWO    30710
18.Rubeš JakubSvoboda MichalWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Papež Radek22Baťka Stanislav12
Sedláček Aleš21Pagáč Martin31
Rubeš Jakub03Bobrzyk David30
Novotný Pavel03Svoboda Michal21
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
Sirbu Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:Lukša Břetislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Troskotovice 230, KD Troskotovice 230Rozhodčí:Pešek Oldřich
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:37587:602TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Janeček Jaroslav
Budělovský Petr
 
 
885  3010
2.Drož Jan
Bouda Petr
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-311-5-7 1311
3.Novosad JiříTetur Stanislav-7-5-6  0312
4.Vaculík FrantišekKřivka Jan6-8-6-10 1313
5.Pešek OldřichMrkvica Aleš-7677 3123
6.Sirbu JanGoliáš Petr947  3033
7.Vaculík FrantišekTetur Stanislav2-10-26-102334
8.Pešek OldřichKřivka Jan-111045 3144
9.Sirbu JanMrkvica Aleš-7-92-8 1345
10.Novosad JiříGoliáš Petr-5-6-1  0346
11.Pešek OldřichTetur Stanislav-52-5-4 1347
12.Sirbu JanKřivka Jan12-57-8-62348
13.Novosad JiříMrkvica Aleš-66-69-62349
14.Vaculík FrantišekGoliáš Petr956  3059
15.Sirbu JanTetur Stanislav-610-10793269
16.Novosad JiříKřivka Jan-3-6-7  03610
17.Vaculík FrantišekMrkvica Aleš-6-9-8  03611
18.Pešek OldřichGoliáš PetrWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novosad Jiří04Tetur Stanislav31
Vaculík František13Křivka Jan31
Pešek Oldřich21Mrkvica Aleš31
Sirbu Jan22Goliáš Petr12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Hrabec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:49529:639TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Tvrz Jaroslav st.
Mikeš Milan
 
 
Cafourek Jan
Koděra Filip
 
 
-6358 3120
3.Ryšavý LuděkKoníček Marek-6-3-7  0321
4.Hrabec LukášPolášek Zdenek-7-10-5  0322
5.Páleník JiříSláma Miroslav-6-7-9  0323
6.Svoboda AlešPolášek Michal-63-7-10 1324
7.Hrabec LukášKoníček Marek-7-7-10  0325
8.Páleník JiříPolášek Zdenek-78-6-4 1326
9.Svoboda AlešSláma Miroslav-6-79-7 1327
10.Ryšavý LuděkPolášek Michal-11-3-7  0328
11.Páleník JiříKoníček Marek-74-7-3 1329
12.Svoboda AlešPolášek Zdenek-7-85-12 13210
13.Ryšavý LuděkSláma Miroslav9-98-6-623211
14.Hrabec LukášPolášek Michal-47-7-5 13212
15.Svoboda AlešKoníček Marek-8-10109-423213
16.Ryšavý LuděkPolášek Zdenek-10-10-10  03214
17.Hrabec LukášSláma Miroslav-9-9-9  03215
18.Páleník JiříPolášek Michal-9-5-7  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ryšavý Luděk04Koníček Marek40
Hrabec Lukáš04Polášek Zdenek40
Páleník Jiří04Sláma Miroslav40
Svoboda Aleš04Polášek Michal40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Šišmová Veronika
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41569:640Sokol Velké Němčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
-755-453210
2.Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Ulrich Radek
 
 
-10289 3120
3.Prachař ŠtěpánGodany Milan-68-10523230
4.Krátký MilanFiala Jiří10-58-7-52331
5.Jakubčík FrantišekSýkora Daniel-879-2-52332
6.Ševela FrantišekCitterbard Oldřich-86-3-9 1333
7.Krátký MilanGodany Milan-4810-733243
8.Jakubčík FrantišekFiala Jiří-4-9-5  0344
9.Ševela FrantišekSýkora Daniel-7-9-8  0345
10.Prachař ŠtěpánCitterbard Oldřich1099  3055
11.Jakubčík FrantišekGodany Milan-9-4-7  0356
12.Ševela FrantišekFiala Jiří108-58 3166
13.Prachař ŠtěpánSýkora Daniel4-10-5-8 1367
14.Krátký MilanCitterbard Oldřich-9-7-5  0368
15.Ševela FrantišekGodany Milan-8-6-8  0369
16.Prachař ŠtěpánFiala Jiří927  3079
17.Krátký MilanSýkora Daniel-4-8-6  03710
18.Jakubčík FrantišekCitterbard Oldřich-5-5-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prachař Štěpán31Godany Milan22
Krátký Milan13Fiala Jiří22
Jakubčík František04Sýkora Daniel40
Ševela František13Citterbard Oldřich31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
Slavík Jiří
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:47481:630STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Milan
Šimo Vladimír
 
 
Horský Jindřich
Vaktor Ivan
 
 
11-7-4-11 1301
2.Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
653  3011
3.Slavík JakubBrozák Radomír-8-10-7  0312
4.Slavík OndřejDyrčíková Lucie-4-4-5  0313
5.Slavík JiříGajan Pavel ml.10-79-863223
6.Vozdecký JaromírAdámek Radek-7-9-10  0324
7.Slavík OndřejBrozák Radomír-3-11-4  0325
8.Slavík JiříDyrčíková Lucie-10-6-3  0326
9.Vozdecký JaromírGajan Pavel ml.-7-9-8  0327
10.Slavík JakubAdámek Radek-7-9-7  0328
11.Slavík JiříBrozák Radomír-89-5-7 1329
12.Vozdecký JaromírDyrčíková Lucie-5-9-8  03210
13.Slavík JakubGajan Pavel ml.-10-13-8  03211
14.Slavík OndřejAdámek Radek-6-4-11  03212
15.Vozdecký JaromírBrozák Radomír-5-6-10  03213
16.Slavík JakubDyrčíková Lucie-9-412-3 13214
17.Slavík OndřejGajan Pavel ml.-7-11-8  03215
18.Slavík JiříAdámek Radek7810  30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Jakub04Brozák Radomír40
Slavík Ondřej04Dyrčíková Lucie40
Slavík Jiří22Gajan Pavel ml.31
Vozdecký Jaromír04Adámek Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice CVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37649:661nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
Mareček Vladislav
Pecka Miloslav
 
 
984  3010
2.Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
Urban Jan
Přáda Jaroslav
 
 
1166  3020
3.Hruška VlastimilHycl David-6-5-6  0321
4.Juras OldřichStávek Filip-9-8-6  0322
5.Hejmala KarelLevčík Miroslav-565-483232
6.Klenovec JosefUlica Jaromír76-7-783242
7.Juras OldřichHycl David-6-74-4 1343
8.Hejmala KarelStávek Filip-11678 3153
9.Klenovec JosefLevčík Miroslav-51185 3163
10.Hruška VlastimilUlica Jaromír-8-121113-82364
11.Hejmala KarelHycl David-9-6-8  0365
12.Klenovec JosefStávek Filip6113  3075
13.Hruška VlastimilLevčík Miroslav-887-663285
14.Loukota Zdeněk ml.Ulica Jaromír-37-9-7 1386
15.Klenovec JosefHycl David10-6-9223296
16.Hruška VlastimilStávek Filip-7-88-8 1397
17.Loukota Zdeněk ml.Levčík Miroslav-12-109-6 1398
18.Hejmala KarelUlica Jaromír-89-5-3 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruška Vlastimil13Hycl David31
Juras Oldřich02Stávek Filip22
Hejmala Karel22Levčík Miroslav13
Klenovec Josef40Ulica Jaromír31
Loukota Zdeněk ml.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice BRozhodčí:Koberová Martina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:48539:699SPIN Lednice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
655  3010
2.Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
Pisár Petr
Knor Václav
 
 
-6-8-4  0311
3.Klenovec OndřejKováč Josef11-68-5-62312
4.Němeček RadekŠimon Peter-59-5-10 1313
5.Koberová KláraMikuš Josef-9-410-1 1314
6.Maněk MarekZechmeister Jan-441113 3124
7.Němeček RadekKováč Josef8-911-763234
8.Koberová KláraŠimon Peter-4-8-7  0335
9.Maněk MarekMikuš Josef-9-6-6  0336
10.Klenovec OndřejZechmeister Jan-4-7-9  0337
11.Koberová KláraKováč Josef64-9-9-72338
12.Maněk MarekŠimon Peter-99-4-5 1339
13.Klenovec OndřejMikuš Josef10-9-710-123310
14.Němeček RadekZechmeister Jan-11-5-10  03311
15.Maněk MarekKováč Josef-67-10-6 13312
16.Klenovec OndřejŠimon Peter-2-10-2  03313
17.Němeček RadekMikuš Josef-4-512-4 13314
18.Koberová KláraZechmeister Jan-8-7-4  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klenovec Ondřej04Kováč Josef31
Němeček Radek13Šimon Peter40
Koberová Klára04Mikuš Josef40
Maněk Marek13Zechmeister Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
Libenský Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:39665:700TJ Sokol Brumovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
Čech Pavel
Štepka Miroslav
 
 
9-9-69-32301
2.Cír Radek
Kos Zdeněk
 
 
Přibík Jan
Lédl Jiří
 
 
10911  3011
3.Libenský SvatoslavHalm Josef-6-67593221
4.Rišnovský RobertFidor Marek-988-8-62322
5.Slabyhoudek VáclavMiklík Pavel11-105-873232
6.Klaška JaroslavLossel Martin11-610-4-62333
7.Rišnovský RobertHalm Josef56-11-9-52334
8.Slabyhoudek VáclavFidor Marek-7-5-4  0335
9.Klaška JaroslavMiklík Pavel7-3-3-10 1336
10.Libenský SvatoslavLossel Martin27-98 3146
11.Slabyhoudek VáclavHalm Josef776  3056
12.Klaška JaroslavFidor Marek-76-7-8 1357
13.Libenský SvatoslavMiklík Pavel-8-115853267
14.Rišnovský RobertLossel Martin-97-7-2 1368
15.Klaška JaroslavHalm Josef-5-6-4  0369
16.Libenský SvatoslavFidor Marek884  3079
17.Rišnovský RobertMiklík Pavel87-6-3103289
18.Slabyhoudek VáclavLossel Martin5-9-8-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Libenský Svatoslav40Halm Josef22
Rišnovský Robert13Fidor Marek31
Slabyhoudek Václav22Miklík Pavel13
Klaška Jaroslav04Lossel Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
Kolínek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Perná, Perná 142, 691 86 PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:21698:609TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Birnbaum Erik
Šulc Ladislav
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
986  3010
2.Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
52-97 3120
3.Čulen VlastimilSmutek Pavel87-59 3130
4.Kolínek VladimírJusko Andrej89-69 3140
5.Bačovský DavidŠmíd Zdeněk897  3050
6.Kolínek ZdeněkSmutek Květoslav989  3060
7.Kolínek VladimírSmutek Pavel8-6-59-102361
8.Bačovský DavidJusko Andrej6-8-9-9 1362
9.Kolínek ZdeněkŠmíd Zdeněk-9898 3172
10.Čulen VlastimilSmutek Květoslav688  3082
11.Bačovský DavidSmutek Pavel88-69 3192
12.Kolínek ZdeněkJusko Andrej9-9610 31102
13.Čulen VlastimilŠmíd Zdeněk-8-1078-1023103
14.Kolínek VladimírSmutek Květoslav989  30113
15.Kolínek ZdeněkSmutek Pavel6-6-10-9 13114
16.Čulen VlastimilJusko Andrej7-879 31124
17.Kolínek VladimírŠmíd Zdeněk6-789 31134
18.Bačovský DavidSmutek Květoslav-10986 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čulen Vlastimil31Smutek Pavel22
Kolínek Vladimír31Jusko Andrej13
Bačovský David31Šmíd Zdeněk13
Kolínek Zdeněk31Smutek Květoslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
Berka Petr
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41512:643Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
Hlaváček Jaromír
Jaroš Antonín
 
 
43-68 3110
2.Hrbek Jiří
Spiegl Richard
 
 
Mráz Roman
Havelka Marek
 
 
6-4-3-7 1311
3.Darmovzal JanHrnčíř Leoš-8-789123221
4.Průdek FilipHruška Jaroslav st.4-75-563231
5.Berka PetrHlávka Stanislav-68-59113241
6.Frömmel ZdeněkWO    0342
7.Průdek FilipHrnčíř Leoš456  3052
8.Berka PetrHruška Jaroslav st.898  3062
9.Hlávka StanislavWO    0363
10.Darmovzal JanFrömmel Zdeněk6-5-48-72364
11.Berka PetrHrnčíř Leoš45-124 3174
12.Hruška Jaroslav st.WO    0375
13.Darmovzal JanHlávka Stanislav-1085-7-82376
14.Průdek FilipFrömmel Zdeněk-14-10-8  0377
15.Hrnčíř LeošWO    0378
16.Darmovzal JanHruška Jaroslav st.-9-5-7  0379
17.Průdek FilipHlávka Stanislav-8-10-7  03710
18.Berka PetrFrömmel Zdeněk-88-5-8 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Darmovzal Jan13Hrnčíř Leoš03
Průdek Filip22Hruška Jaroslav st.12
Berka Petr31Hlávka Stanislav21
   Frömmel Zdeněk30
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Boleradice 1935 AVrchní
rozhodčí:
Vojtěšek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boleradice 401, 691 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:40Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27620:599SK Boleradice 1935 A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
-7969 3110
2.Loudín Přemysl
Fuka Martin
 
 
Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
-6-75-9 1311
3.Sedláček JakubAdámek Radek-3-1-8  0312
4.Pregrt JiříGogolka Karel7-38-9123222
5.Novotňák František ml.Filusztek Marek657  3032
6.Vojtěšek TomášMikulinec Roman487  3042
7.Pregrt JiříAdámek Radek9108  3052
8.Novotňák František ml.Gogolka Karel658  3062
9.Vojtěšek TomášFilusztek Marek12-6-6-8 1363
10.Sedláček JakubMikulinec Roman-895-1083273
11.Novotňák František ml.Adámek Radek884  3083
12.Vojtěšek TomášGogolka Karel7-9-126-12384
13.Sedláček JakubFilusztek Marek-3-5-8  0385
14.Pregrt JiříMikulinec Roman84-59 3195
15.Vojtěšek TomášAdámek Radek9-8-410-92396
16.Sedláček JakubGogolka Karel10-6-4-5 1397
17.Pregrt JiříFilusztek Marek1057  30107
18.Novotňák František ml.Mikulinec Roman767  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Jakub13Adámek Radek22
Pregrt Jiří40Gogolka Karel22
Novotňák František ml.40Filusztek Marek22
Vojtěšek Tomáš13Mikulinec Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice DVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:19597:421SPIN Lednice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
6-9-7-5 1301
2.Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
Seidl Josef
Přichystal Jiří
 
 
9-10812 3111
3.Hrnčiar StanislavDufek Vladimír-8-6-6  0312
4.Maňák LadislavHoch Miroslav132-714 3122
5.Jelínek JaromírMatějovič David814  3032
6.Gregor MiroslavWO    3042
7.Maňák LadislavDufek Vladimír10-5-7-7 1343
8.Jelínek JaromírHoch Miroslav437  3053
9.Gregor MiroslavMatějovič David588  3063
10.Hrnčiar StanislavWO    3073
11.Lebloch PavelDufek Vladimír-7-3-4  0374
12.Gregor MiroslavHoch Miroslav857  3084
13.Hrnčiar StanislavMatějovič David676  3094
14.Maňák LadislavWO    30104
15.Gregor MiroslavDufek Vladimír-57-8-2 13105
16.Hrnčiar StanislavHoch Miroslav5611  30115
17.Maňák LadislavMatějovič David6-87-6832125
18.Lebloch PavelWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrnčiar Stanislav21Dufek Vladimír40
Maňák Ladislav21Hoch Miroslav04
Jelínek Jaromír20Matějovič David04
Gregor Miroslav21   
Lebloch Pavel01   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov CVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:33603:594STP Mikulov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Vráblík JanSláma Adam58-96 3121
4.Cvingráf AdamSuský Josef-10-8-7  0322
5.Gajan Pavel st.Blaško Květoslav-886-8-02323
6.Borovička DanielStávek Josef-5-6-6  0324
7.Cvingráf AdamSláma Adam-8-8-3  0325
8.Gajan Pavel st.Suský Josef733  3035
9.Borovička DanielBlaško Květoslav-86-813143245
10.Vráblík JanStávek Josef367  3055
11.Gajan Pavel st.Sláma Adam11-1211-963265
12.Borovička DanielSuský Josef-7-7-8  0366
13.Vráblík JanBlaško Květoslav486  3076
14.Cvingráf AdamStávek Josef7-998 3186
15.Borovička DanielSláma Adam-48-6-8 1387
16.Vráblík JanSuský Josef506  3097
17.Cvingráf AdamBlaško Květoslav-2-4-6  0398
18.Gajan Pavel st.Stávek Josef8-965 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vráblík Jan40Sláma Adam22
Cvingráf Adam13Suský Josef22
Gajan Pavel st.31Blaško Květoslav22
Borovička Daniel13Stávek Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí AVrchní
rozhodčí:
Hasilík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:45530:667TJ Sokol Vranovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krucký Rudolf
Řípa Vladimír
 
 
Ort Josef
Rulec Jakub
 
 
2-1157 3110
2.Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
17128  3020
3.Zhejbal JiříPonížil David-6-4-11  0321
4.Šlancar ZbyněkGoliáš Petr-7-8-6  0322
5.Radkovič RadekZouhar Rudolf-4-4-4  0323
6.Hasilík MilanZmrzlík Pavel-1010124 3133
7.Šlancar ZbyněkPonížil David-6-4-5  0334
8.Radkovič RadekGoliáš Petr-6-4-6  0335
9.Hasilík MilanZouhar Rudolf-7-8-5  0336
10.Zhejbal JiříZmrzlík Pavel-88-75-72337
11.Radkovič RadekPonížil David-10-7-7  0338
12.Hasilík MilanGoliáš Petr-6-13-6  0339
13.Zhejbal JiříZouhar Rudolf-4-5-8  03310
14.Šlancar ZbyněkZmrzlík Pavel68-414 31410
15.Hasilík MilanPonížil David8-6-7-7 13411
16.Zhejbal JiříGoliáš Petr8-911-8-823412
17.Šlancar ZbyněkZouhar Rudolf-610-4-2 13413
18.Radkovič RadekZmrzlík Pavel-7-77-9 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zhejbal Jiří04Ponížil David40
Šlancar Zbyněk13Goliáš Petr40
Radkovič Radek04Zouhar Rudolf40
Hasilík Milan13Zmrzlík Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec CVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:49516:664TJ Sokol Perná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
Váňa Miroslav
Loudín Petr
 
 
99-8-7-122301
2.Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
Zrcek Miroslav
Krejčí Milan
 
 
6-986 3111
3.Mrenica OndřejKvěch Jan-8-10-4  0312
4.Tomolová AnnaHorák Radek-6-5-2  0313
5.Benešová ZuzanaMatula Arnošt-8-6-9  0314
6.Tomola JaroslavHoffmann Dušan12-8-9-8 1315
7.Tomolová AnnaKvěch Jan-97-8-7 1316
8.Benešová ZuzanaHorák Radek6-8-1-5 1317
9.Tomola JaroslavMatula Arnošt-99-6-7 1318
10.Mrenica OndřejHoffmann Dušan-6-5-7  0319
11.Benešová ZuzanaKvěch Jan-5-6-7  03110
12.Tomola JaroslavSmejkal Oldřich869  30210
13.Mrenica OndřejMatula Arnošt-8-5-7  03211
14.Tomolová AnnaHoffmann Dušan-2-10-5  03212
15.Tomola JaroslavKvěch Jan-105-87-923213
16.Mrenica OndřejSmejkal Oldřich-8-8-8  03214
17.Tomolová AnnaMatula Arnošt-11-10-10  03215
18.Benešová ZuzanaHoffmann Dušan-78-5-2 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrenica Ondřej04Kvěch Jan40
Tomolová Anna04Horák Radek20
Benešová Zuzana04Matula Arnošt40
Tomola Jaroslav13Hoffmann Dušan40
   Smejkal Oldřich11



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
Průdek Danek
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37619:659Sokol Velké Němčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Martin
Tichý Jiří
 
 
Šembera Karel
Holman Martin
 
 
87-6-9-112301
2.Holub Zdeněk
Zatřepálek Michal
 
 
Brant Pavel
Ulrich Radek
 
 
-14-1212973211
3.Průdek DanielHrnčíř Dominik3-5610 3121
4.Pyskatý RomanTesař Petr-35-7-8 1322
5.Cibulka RadekFurch František9-4-4-4 1323
6.Cibulka TomášSmetana Jaroslav9-7-6-8 1324
7.Pyskatý RomanHrnčíř Dominik265  3034
8.Cibulka RadekTesař Petr-4-2-3  0335
9.Cibulka TomášFurch František9-6-9-5 1336
10.Průdek DanielSmetana Jaroslav5612  3046
11.Cibulka RadekHrnčíř Dominik27-59 3156
12.Cibulka TomášTesař Petr-5-6-7  0357
13.Průdek DanielFurch František1310-68 3167
14.Pyskatý RomanSmetana Jaroslav-4-8-3  0368
15.Cibulka TomášHrnčíř Dominik296  3078
16.Průdek DanielTesař Petr-109-9943288
17.Pyskatý RomanFurch František6-9-35-82389
18.Cibulka RadekSmetana Jaroslav-912-7-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průdek Daniel40Hrnčíř Dominik04
Pyskatý Roman13Tesař Petr31
Cibulka Radek13Furch František31
Cibulka Tomáš13Smetana Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
Halámek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:46559:705Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Jiří
Cír Libor
 
 
Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
-5-12-5  0301
2.Havel Václav
Fojtík Jiří
 
 
Polášek Milan
Štepka Miroslav
 
 
-7-6-5  0302
3.Geier IvoHalas Pavel st.6-4-7-2 1303
4.Šťastný PavelSlavík Ondřej-89-3-9 1304
5.Halámek ZdeněkVodáková Aneta8-76-8-42305
6.Geier JiříJanko Dominik8713  3015
7.Šťastný PavelHalas Pavel st.-510-78-72316
8.Halámek ZdeněkSlavík Ondřej-59-1-4 1317
9.Geier JiříVodáková Aneta-7-5-8  0318
10.Geier IvoJanko Dominik-7694 3128
11.Halámek ZdeněkHalas Pavel st.-2-6-5  0329
12.Geier JiříSlavík Ondřej-4-6-5  03210
13.Geier IvoVodáková Aneta11-95-3832310
14.Šťastný PavelJanko Dominik49-78 31410
15.Geier JiříHalas Pavel st.-6-2-5  03411
16.Geier IvoSlavík Ondřej9-109-1-723412
17.Šťastný PavelVodáková Aneta9-98-8-923413
18.Halámek ZdeněkJanko Dominik7-104-9-623414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Geier Ivo22Halas Pavel st.40
Šťastný Pavel13Slavík Ondřej40
Halámek Zdeněk04Vodáková Aneta31
Geier Jiří13Janko Dominik13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
Darmovzal Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:12601:448TJ Sokol Lanžhot D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Tkáč Jan
 
 
Januška Pavel
Tesárek Jiří
 
 
WO    0301
2.Valenta Petr
Topol Martin
 
 
Januška Václav
Hraba Milan
 
 
34-76 3111
3.Polášek MichalHalámek Radek ml.355  3021
4.Uher LukášHalámek Michal588  3031
5.Bartošek FrantišekHalámek Radek656  3041
6.Polášek MiroslavGeier Jiří6-355 3151
7.Uher LukášHalámek Radek ml.-81197 3161
8.Bartošek FrantišekHalámek Michal986  3071
9.Polášek MiroslavHalámek Radek1297  3081
10.Polášek MichalGeier Jiří524  3091
11.Pfeffer MilanHalámek Radek ml.187  30101
12.Polášek MiroslavHalámek Michal7-875 31111
13.Polášek MichalHalámek Radek51011  30121
14.Uher LukášGeier Jiří-7-4-12  03122
15.Polášek MiroslavHalámek Radek ml.838  30132
16.Polášek MichalHalámek Michal988  30142
17.Uher LukášHalámek Radek-411-951032152
18.Pfeffer MilanGeier Jiří337  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Polášek Michal40Halámek Radek ml.04
Uher Lukáš31Halámek Michal04
Bartošek František20Halámek Radek04
Polášek Miroslav40Geier Jiří13
Pfeffer Milan20   
WO01WO10
střídání domácích Pfeffer Milan za Bartošek František



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
Libenský Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:17661:472TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
Kirnig Jan
Nekola Tomáš st.
 
 
784  3010
2.Legát Lukáš
Chalupa Josef
 
 
Šimon Vratislav
Adámek Zdeněk
 
 
-6-5-6  0311
3.Nováček JaroslavŠišma Ondřej483  3021
4.Vlach PetrZítka Lukáš152  3031
5.Čermák LadislavŠišma Marek4511  3041
6.Krýsa DanielMiklík Pavel ml.587  3051
7.Vlach PetrŠišma Ondřej9-9-10743261
8.Čermák LadislavZítka Lukáš328  3071
9.Krýsa DanielŠišma Marek-95-4863281
10.Nováček JaroslavMiklík Pavel ml.492  3091
11.Čermák LadislavŠišma Ondřej-1089-10-82392
12.Krýsa DanielZítka Lukáš367  30102
13.Nováček JaroslavŠišma Marek7123  30112
14.Vlach PetrMiklík Pavel ml.6-85-7-1223113
15.Krýsa DanielŠišma Ondřej8-487 31123
16.Nováček JaroslavZítka Lukáš336  30133
17.Vlach PetrŠišma Marek86-5-9-623134
18.Čermák LadislavMiklík Pavel ml.474  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nováček Jaroslav40Šišma Ondřej13
Vlach Petr22Zítka Lukáš04
Čermák Ladislav31Šišma Marek13
Krýsa Daniel40Miklík Pavel ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:21641:512TJ Sokol Klobouky u Brna C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírek Lubomír
Raček Jan
 
 
Kříšťan Jiří
Polák Jiří
 
 
-86-7-10 1301
2.Štros Jan
Brauner Josef
 
 
Holan Josef
Šulc Martin
 
 
76-5-8-92302
3.Dostál DominikČepera Roman-81265 3112
4.Lesovský TadeášDobiáš Rudolf10-8-4-6 1313
5.Dostál DanielKovář Pavel3510  3023
6.Klímek OndřejTomola Vladimír654  3033
7.Lesovský TadeášČepera Roman-1-8-6  0334
8.Dostál DanielDobiáš Rudolf-12-5-10  0335
9.Klímek OndřejKovář Pavel857  3045
10.Dostál DominikTomola Vladimír5711  3055
11.Dostál DanielČepera Roman-71046 3165
12.Klímek OndřejDobiáš Rudolf8108  3075
13.Dostál DominikKovář Pavel598  3085
14.Lesovský TadeášTomola Vladimír3-926 3195
15.Klímek OndřejČepera Roman8-842 31105
16.Dostál DominikDobiáš Rudolf8-81311 31115
17.Lesovský TadeášKovář Pavel1-671 31125
18.Dostál DanielTomola Vladimír464  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dostál Dominik40Čepera Roman13
Lesovský Tadeáš22Dobiáš Rudolf22
Dostál Daniel31Kovář Pavel04
Klímek Ondřej40Tomola Vladimír04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
Polák Milan
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:21697:530TJ Sokol Brumovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Miroslav
Šprungl Jan
 
 
Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
89-7-833210
2.Šturc Jaroslav
Frühauf Jindřich
 
 
Hrdlička Pavel
Kuthan Jiří
 
 
10-4-87-102311
3.Zítka KarelRadkovič Radek892  3021
4.Valný VladimírLétal Dušan783  3031
5.Weiss LukášJarůšek Vladimír7-56-783241
6.Polák MilanBarvíř Tomáš-6-7-7  0342
7.Valný VladimírRadkovič Radek166  3052
8.Weiss LukášLétal Dušan813-115 3162
9.Polák MilanJarůšek Vladimír-8166-7-92363
10.Zítka KarelBarvíř Tomáš4-747 3173
11.Weiss LukášRadkovič Radek786  3083
12.Polák MilanLétal Dušan-97-9-10 1384
13.Zítka KarelJarůšek Vladimír565  3094
14.Valný VladimírBarvíř Tomáš935  30104
15.Polák MilanRadkovič Radek77-1010 31114
16.Zítka KarelLétal Dušan285  30124
17.Valný VladimírJarůšek Vladimír1-941 31134
18.Weiss LukášBarvíř Tomáš7-982 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítka Karel40Radkovič Radek04
Valný Vladimír40Létal Dušan13
Weiss Lukáš40Jarůšek Vladimír13
Polák Milan13Barvíř Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KobylíVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov-HrušovanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okres - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:520:17340:295TJ Sokol Kobylí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dejmková Eliška
Navrátil Jan
 
 
Karmazín Pavel
Navrátil Tomáš
 
 
6-8-8-8 1301
2.Janoušek Zdeněk
Vinický Stanislav
 
 
Fencl Petr
Skusil Josef
 
 
-75-8-3 1302
3.Hoch VítekBorovička Daniel1355  3012
4.Šišma MarekVavřina Jan-7-8106103222
5.Matějovič DavidVavřinová Terezie311  3032
6.Šišma MarekBorovička Daniel-6-2-3  0333
7.Šišma OndřejVavřinová Terezie735  3043
8.Matějovič DavidVavřina Jan444  3053
9.Šišma MarekVavřinová Terezie826  3063
10.Matějovič DavidBorovička Daniel-8-6-7  0364
11.Šišma OndřejVavřina Jan-9-8-8  0365

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hoch Vítek10Borovička Daniel21
Šišma Marek21Vavřina Jan12
Matějovič David21Vavřinová Terezie03
Šišma Ondřej11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov-ŠampioniVrchní
rozhodčí:
Mikulinec Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT NěmčičkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:19387:346STP Mikulov-Šampioni

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Koloc Jaroslav
 
 
Balcar Jaromír
Slobodzian Jakub
 
 
-7-9-7  0301
2.Luka Václav
Pleticha Vladimír
 
 
Kunst Břetislav
Elstner Lukáš
 
 
-7-8-7  0302
3.Kalousová SandraHádlík Martin8-988 3112
4.Kalous JakubHádlíková Jitka-7-3-8  0313
5.Mikulincová StelaOvesný Marek662  3023
6.Kalous JakubHádlík Martin-86-6-4 1324
7.Kalousová SandraOvesný Marek545  3034
8.Mikulincová StelaHádlíková Jitka-126-8163244
9.Kalous JakubOvesná Jana6-910-963254
10.Mikulinec MatějHádlík Martin99-8-873264
11.Kalousová SandraHádlíková Jitka736  3074

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalousová Sandra30Hádlík Martin12
Kalous Jakub12Hádlíková Jitka12
Mikulincová Stela20Ovesný Marek02
Mikulinec Matěj10Ovesná Jana01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK BřeclavVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PouzdřanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
18:49Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1340:134MSK Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Kyncl Jiří
 
 
Bulvas Vladislav
Přibáň Václav
 
 
594  3010
2.Wagner Jaroslav ml.
Pospíšil Libor
 
 
Matouš Karel
Štych Marek
 
 
5109  3020
3.Tichý FilipKřížek Tomáš-9473 3130
4.Koberová KláraMatýska David251  3040
5.Němeček RadekHalámek Michal221  3050
6.Koberová KláraKřížek Tomáš353  3060
7.Maněk MarekHalámek Michal354  3070
8.Němeček RadekMatýska David412  3080
9.Koberová KláraHalámek Michal438  3090
10.Němeček RadekKřížek Tomáš261  30100
11.Maněk MarekMatýska David214  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tichý Filip10Křížek Tomáš03
Koberová Klára30Matýska David02
Němeček Radek30Halámek Michal03
Maněk Marek10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VranoviceVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u BrnaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:97:28202:354TJ Sokol Klobouky u Brna

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horsák Oldřich
Durdis Petr st.
 
 
Hájek Zdeněk
Kohout Josef
 
 
7-385 3110
2.Veselý Pavel
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
Čermák Antonín
Mucha Lubomír
 
 
886  3020
3.Beneš JakubPilát Ondřej-6-1-10  0321
4.Furch JanDostál Daniel-1-3-1  0322
5.Mazuch MichalDostál Dominik-2-5-7  0323
6.Furch JanPilát Ondřej-1-4-10  0324
7.Beneš JakubDostál Dominik-1-2-5  0325
8.Mazuch MichalDostál Daniel-5-9-6  0326
9.Furch JanDostál Dominik-2-6-1  0327
10.Mazuch MichalPilát Ondřej-92-5-9 1328
11.Beneš JakubDostál Daniel-1-4-6  0329

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Jakub03Pilát Ondřej30
Furch Jan03Dostál Daniel30
Mazuch Michal03Dostál Dominik30



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-DrnholecVrchní
rozhodčí:
Svoboda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub ZaječíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:521:17363:344TJ Jevišovka-Drnholec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
Heilek Miroslav
Niedermertl Zdeněk
 
 
-9-67-5 1301
2.Macoun Vlastimil
Durdis Petr ml.
 
 
Heilek Milan
Šlapáček Martin
 
 
4-9-10-8 1302
3.Lukáčová KláraŠtourač Jan6105  3012
4.Feilhauerová VeronikaKrčka Dalibor9-7-2763222
5.Bergman VladimírJanoušková Kateřina3811  3032
6.Feilhauerová VeronikaŠtourač Jan-5-4-12  0333
7.Lukáčová KláraJanoušková Kateřina382  3043
8.Bergman VladimírKrčka Dalibor-136-4-6 1344
9.Feilhauerová VeronikaJanoušková Kateřina4138  3054
10.Bergman VladimírŠtourač Jan-7-13-4  0355
11.Lukáčová KláraKrčka Dalibor9106  3065

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lukáčová Klára30Štourač Jan21
Feilhauerová Veronika21Krčka Dalibor12
Bergman Vladimír12Janoušková Kateřina03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spevár Ondřej20Pohanka Vojtěch21
Petrla Vladimír11Vašek Václav12
Šťastný Alan02   
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         
33.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
WO30WO03


Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RakviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:422:17360:286TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Spevár OndřejPohanka Vojtěch8-96-883221
4.Petrla VladimírVašek Václav-9984 3131
5.Šťastný AlanWO    3041
6.Petrla VladimírPohanka Vojtěch-8-88-8 1342
7.Spevár OndřejWO    3052
8.Šťastný AlanVašek Václav-7-7-3  0353
9.Petrla VladimírWO    3063
10.Šťastný AlanPohanka Vojtěch-6-7-6  0364
11.Spevár OndřejVašek Václav12-611-993274
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.         
30.         
31.         
32.         
33.