Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
Pavelek Ladislav st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:Fantová Olga
Datum dle rozpisu31. 08. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:Jeništa Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:614:20304:345SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Keroušová MichaelaPetrovová Nikita-14-9910-62301
2.Matějovská AnnaGrigelová Natália10-81210 3111
3.Pytlíková TerezaŠtefcová Kristýna6-8-314-72312
4.Matějovská AnnaPetrovová Nikita-6-5-6  0313
5.Keroušová MichaelaŠtefcová Kristýna9-7-5-7 1314
6.Pytlíková TerezaGrigelová Natália7-11-2-9 1315
7.Matějovská AnnaŠtěpánová Gabriela-8983 3125
8.Pytlíková TerezaPetrovová Nikita56-8-5-52326
9.Keroušová MichaelaGrigelová Natália         
10.Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
Zika Ondřej
Škach Martin
 
 
978  30  
11.Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
-8-58-7 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Keroušová Michaela02Petrovová Nikita30
Matějovská Anna21Grigelová Natália11
Pytlíková Tereza03Štefcová Kristýna20
   Štěpánová Gabriela01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Makovický Petr
Datum dle rozpisu31. 08. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:Makovický Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:521:21364:366MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulcová KristýnaTomanová Tamara-5-6-12  0301
2.Chernyavskaya EkaterinaŠlehobrová Simona672  3011
3.Yoshida MitsukiKubátová Hana-67-5813221
4.Chernyavskaya EkaterinaTomanová Tamara8-53-9103231
5.Mikulcová KristýnaKubátová Hana3-2-45-72332
6.Yoshida MitsukiŠlehobrová Simona3104  3042
7.Chernyavskaya EkaterinaKubátová Hana-4-4-8  0343
8.Yoshida MitsukiTomanová Tamara9-12-5-6 1344
9.Kapounová BarboraŠlehobrová Simona-10-1-5  0345
10.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
-9-588103255
11.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Boháč Milan
Růžička Zdeněk
 
 
349  3065

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulcová Kristýna02Tomanová Tamara21
Chernyavskaya Ekaterina21Šlehobrová Simona12
Yoshida Mitsuki21Kubátová Hana21
Kapounová Barbora01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk JP Boka TradeVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín A - StavoimpexRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:Koušová Dagmar
Datum dle rozpisu31. 08. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:63:18123:224SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíralová MonikaBrateyko Solomiya-5-8-2  0301
2.Záděrová LindaŠevčíková Markéta-8-47-7 1302
3.Uriková MonikaVacenovská Iveta-7-7-7  0303
4.Záděrová LindaBrateyko Solomiya10-49-1-62304
5.Pavlicová RenataVacenovská Iveta-2-3-2  0305
6.Uriková MonikaŠevčíková Markéta-6-3-7  0306
7.Záděrová LindaVacenovská Iveta         
8.Uriková MonikaBrateyko Solomiya         
9.Pavlicová RenataŠevčíková Markéta         
10.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Janeček Jaroslav
Budělovský Petr
 
 
885  30  
11.Drož Jan
Bouda Petr
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-311-5-7 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vybíralová Monika01Brateyko Solomiya20
Záděrová Linda02Ševčíková Markéta20
Uriková Monika02Vacenovská Iveta20
Pavlicová Renata01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Datum dle rozpisu31. 08. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:Koberová Martina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:4233:163MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Éllö VivienŠevčíková Klára344  3010
2.Adámková KarinPuchovanová Nikoleta3-10-8333220
3.Čechová DanaIlčíková Anežka1299  3030
4.Adámková KarinŠevčíková Klára766  3040
5.Éllö VivienIlčíková Anežka88-88 3150
6.Čechová DanaPuchovanová Nikoleta96-510 3160
7.Adámková KarinIlčíková Anežka11    10  
8.Čechová DanaŠevčíková Klára         
9.Éllö VivienPuchovanová Nikoleta         
10.Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 

 
 
WO    30  
11.Tvrz Jaroslav st.
Mikeš Milan
 
 
Cafourek Jan
Koděra Filip
 
 
-6358 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Éllö Vivien20Ševčíková Klára02
Adámková Karin20Puchovanová Nikoleta02
Čechová Dana20Ilčíková Anežka02
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Martin
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Šimůnek Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:528:22472:453TJ Slavoj Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
-755-453210
2.Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Ulrich Radek
 
 
-10289 3120
3.Diblíková KláraŠtricová Niamh5-5-810-82321
4.Stránská AnnaVyvadilová Jitka647  3031
5.Kaba RadkaAllertová Sára ml.-8410-7-92332
6.Stránská AnnaŠtricová Niamh9611  3042
7.Diblíková KláraAllertová Sára ml.139-3-9-102343
8.Kaba RadkaVyvadilová Jitka12-1-96-32344
9.Stránská AnnaAllertová Sára ml.-87-5963254
10.Kaba RadkaŠtricová Niamh9-910-9-102355
11.Diblíková KláraVyvadilová Jitka58-4-683265

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Diblíková Klára12Štricová Niamh21
Stránská Anna30Vyvadilová Jitka12
Kaba Radka03Allertová Sára ml.21
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:Poláková Veronika
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:Jeništa Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:229:8386:270SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Milan
Šimo Vladimír
 
 
Horský Jindřich
Vaktor Ivan
 
 
11-7-4-11 1301
2.Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
653  3011
3.Bošinová AnetaDvořáková Lenka964  3021
4.Jírová MonikaKlempířová Jiřina565  3031
5.Polívková BarboraPospíšilová Carmen855  3041
6.Jírová MonikaDvořáková Lenka7-10-9-3 1342
7.Bošinová AnetaPospíšilová Carmen1065  3052
8.Polívková BarboraKlempířová Jiřina579  3062
9.Jírová MonikaPospíšilová Carmen-8562 3172
10.Polívková BarboraDvořáková Lenka10710  3082
11.Bošinová AnetaKlempířová Jiřina31-107 3192

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bošinová Aneta30Dvořáková Lenka12
Jírová Monika21Klempířová Jiřina03
Polívková Barbora30Pospíšilová Carmen03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Hnojský Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Hnojská Helena
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:426:20428:397Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
Mareček Vladislav
Pecka Miloslav
 
 
984  3010
2.Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
Urban Jan
Přáda Jaroslav
 
 
1166  3020
3.Jehlíková PetraVysocká Karolína65-5-483230
4.Marešová ZdeňkaSmíšková Martina9-9102 3140
5.Hnojská AndreaNováková Martina86-7-663250
6.Marešová ZdeňkaVysocká Karolína-7-53573260
7.Marešová Zdeňka ml.Nováková Martina-6-97-4 1361
8.Hnojská AndreaSmíšková Martina-6-6-9  0362
9.Marešová ZdeňkaNováková Martina-8-61310-92363
10.Hnojská AndreaVysocká Karolína-7735 3173
11.Marešová Zdeňka ml.Smíšková Martina58-4-8-92374

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jehlíková Petra10Vysocká Karolína03
Marešová Zdeňka21Smíšková Martina21
Hnojská Andrea21Nováková Martina21
Marešová Zdeňka ml.02   
Počet diváků: 12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:40Rozhodčí:Hort Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:5369:186SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
655  3010
2.Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
Pisár Petr
Knor Václav
 
 
-6-8-4  0311
3.Sazimová TerezieKohlmannová Aneta654  3021
4.Klempererová AnnaWO    3031
5.Jirásková TerezaŠkopková Věra388  3041
6.Klempererová AnnaKohlmannová Aneta456  3051
7.Sazimová TerezieŠkopková Věra6106  3061
8.Jirásková TerezaWO    3071
9.Klempererová AnnaŠkopková Věra-11666 3181
10.Bártová TerezaKohlmannová Aneta-78511 3191
11.Sazimová TerezieWO    30101

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sazimová Terezie20Kohlmannová Aneta03
Klempererová Anna20Škopková Věra03
Jirásková Tereza10   
Bártová Tereza10   
WO30WO03
Přítomen komisař Pavel Jirsa.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Slavata Josef
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Radouš Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:912:28315:415TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
Čech Pavel
Štepka Miroslav
 
 
9-9-69-32301
2.Cír Radek
Kos Zdeněk
 
 
Přibík Jan
Lédl Jiří
 
 
10911  3011
3.Polcarová AnežkaTenglová Vendula-9-978-72312
4.Hagino PetraVondráková Markéta-5-9-8  0313
5.Kaucká OlgaRadnicová Lenka-8-10-11  0314
6.Hagino PetraTenglová Vendula-79-28-62315
7.Polcarová AnežkaRadnicová Lenka-8-8-9  0316
8.Kaucká OlgaVondráková Markéta-8-8-5  0317
9.Hagino PetraRadnicová LenkaWO    0318
10.Bartoňová TerezaTenglová Vendula-3-9-6  0319
11.Polcarová AnežkaVondráková Markéta-68106 3129

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polcarová Anežka12Tenglová Vendula30
Hagino Petra02Vondráková Markéta21
Kaucká Olga02Radnicová Lenka20
Bartoňová Tereza01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Pintová Radka
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:620:22384:383SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Birnbaum Erik
Šulc Ladislav
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
986  3010
2.Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
52-97 3120
3.Černá LenkaJebavá Lucie-10-411783230
4.Meškánová AndreaPokorná Eva-153-34-102331
5.Procházková ŠárkaPlachá Liliana69-6-5-82332
6.Meškánová AndreaJebavá Lucie5-367 3142
7.Černá LenkaPlachá Liliana-7-7-8  0343
8.Procházková ŠárkaPokorná Eva9-8-10-5 1344
9.Meškánová AndreaPlachá Liliana-7-8-9  0345
10.Procházková ŠárkaJebavá Lucie758  3055
11.Černá LenkaPokorná Eva-6-5-9  0356

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černá Lenka12Jebavá Lucie03
Meškánová Andrea12Pokorná Eva30
Procházková Šárka12Plachá Liliana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HrádekVrchní
rozhodčí:
Oplová Renáta
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u RokycanRozhodčí:Matoušová Jana
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Rousek Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:524:22423:408TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
Hlaváček Jaromír
Jaroš Antonín
 
 
43-68 3110
2.Hrbek Jiří
Spiegl Richard
 
 
Mráz Roman
Havelka Marek
 
 
6-4-3-7 1311
3.Matoušová AnetaStrnadová Karolína66-11-9113221
4.Skopová ŠárkaMaršíková Martina8-7-159-52322
5.Kociánová LucieVydrová Lucie-587-8-72323
6.Skopová ŠárkaStrnadová Karolína-6-98693233
7.Matoušová AnetaVydrová Lucie163  3043
8.Kociánová LucieMaršíková Martina-7-5-3  0344
9.Skopová ŠárkaVydrová Lucie-105911 3154
10.Kociánová LucieStrnadová Karolína-57-7-7 1355
11.Matoušová AnetaMaršíková Martina39-94 3165

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matoušová Aneta30Strnadová Karolína12
Skopová Šárka21Maršíková Martina21
Kociánová Lucie03Vydrová Lucie12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensVrchní
rozhodčí:
Vaculík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:Bednář Jiří
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Kopřiva Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:228:9374:227TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
-7969 3110
2.Loudín Přemysl
Fuka Martin
 
 
Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
-6-75-9 1311
3.Pisárová KateřinaHolubová Klaudie-9779 3121
4.Hošková DenisaVyletová Helena371  3031
5.Richterová EvaWO    3041
6.Cimrmanová EliškaHolubová Klaudie7-6108 3151
7.Pisárová KateřinaWO    3061
8.Richterová EvaVyletová Helena766  3071
9.Cimrmanová EliškaWO    3081
10.Richterová EvaHolubová Klaudie-9-8-4  0382
11.Pisárová KateřinaVyletová Helena939  3092

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisárová Kateřina20Holubová Klaudie12
Hošková Denisa10Vyletová Helena03
Richterová Eva11   
Cimrmanová Eliška10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál)Rozhodčí:Žydel Jan
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:Vojáčková Aneta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:618:23367:401TTC Kovářov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
6-9-7-5 1301
2.Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
Seidl Josef
Přichystal Jiří
 
 
9-10812 3111
3.Dvořáková AnnaHorká Radka9112  3021
4.Skříčková IvanaĎurišová Kateřina73-43 3131
5.Chocová AlenaSmejkalová Blanka-9-13-9  0332
6.Skříčková IvanaHorká Radka-2-5-9  0333
7.Dvořáková AnnaSmejkalová Blanka-10-19-7 1334
8.Chocová AlenaĎurišová Kateřina-8-8-8  0335
9.Skříčková IvanaSmejkalová Blanka-789-9123245
10.Chocová AlenaHorká Radka-48-7-5 1346
11.Dvořáková AnnaĎurišová Kateřina-48810 3156

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáková Anna21Horká Radka21
Skříčková Ivana21Ďurišová Kateřina12
Chocová Alena03Smejkalová Blanka21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Nguyen Adam
Datum dle rozpisu16. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Kopecký Stanislav st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:38563:640TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Kowal RenéBuben Vlastimil6-9-48-62312
4.Pavlík TiborLebeda Michal ml.10-6-9-5 1313
5.Javůrek JiříMokrejš Jan-96-98103223
6.Kratochvíl MichalHort Tomáš8-10-9-7 1324
7.Pavlík TiborBuben Vlastimil-8-89-6 1325
8.Javůrek JiříLebeda Michal ml.10-3178 3135
9.Kratochvíl MichalMokrejš Jan-10979 3145
10.Kowal RenéHort Tomáš6-13-8-6 1346
11.Javůrek JiříBuben Vlastimil-6-37-5 1347
12.Kratochvíl MichalLebeda Michal ml.5-6-10683257
13.Kowal RenéMokrejš Jan7-2-12-7 1358
14.Pavlík TiborHort Tomáš699  3068
15.Kratochvíl MichalBuben Vlastimil-4-7-5  0369
16.Kowal RenéLebeda Michal ml.-6-6-8  03610
17.Pavlík TiborMokrejš Jan569  30  
18.Javůrek JiříHort Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kowal René04Buben Vlastimil40
Pavlík Tibor12Lebeda Michal ml.22
Javůrek Jiří21Mokrejš Jan12
Kratochvíl Michal22Hort Tomáš21
Počet diváků: 19
Zápas Pavlík-Mokrejš byl dohrán před zápasem Kowal-Lebeda ml.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Schenk Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:824:29386:498ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krucký Rudolf
Řípa Vladimír
 
 
Ort Josef
Rulec Jakub
 
 
2-1157 3110
2.Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
17128  3020
3.Pisarczyk TomekZlámal Jaromír11-2-1-4 1321
4.Wasilewski DamianVaculovič Libor5210  3031
5.Borůvka JakubWO    0332
6.Wawrosz PavelŽČamr František-9675 3142
7.Wasilewski DamianZlámal Jaromír8-9-10-9 1343
8.Vaculovič LiborWO    0344
9.Wawrosz PavelBorůvka Jakub8-4410 3154
10.Pisarczyk TomekČamr František-7-49-8 1355
11.Zlámal JaromírWO    0356
12.Wawrosz PavelVaculovič Libor6-997 3166
13.Pisarczyk TomekBorůvka Jakub-7-10-1  0367
14.Wasilewski DamianČamr František74-26 3177
15.Wawrosz PavelZlámal JaromírWO    0378
16.Pisarczyk TomekVaculovič Libor         
17.Wasilewski DamianBorůvka Jakub         
18.Čamr František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pisarczyk Tomek03Zlámal Jaromír20
Wasilewski Damian21Vaculovič Libor02
Wawrosz Pavel30Borůvka Jakub11
   Čamr František12
WO04WO40
Počet diváků: 2
Hráč Wawrosz vzdal pro zranění v rozehrávce zápasu č. 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomanec Jan
Datum dle rozpisu16. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Pauliš František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19559:406DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
Váňa Miroslav
Loudín Petr
 
 
99-8-7-122301
2.Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
Zrcek Miroslav
Krejčí Milan
 
 
6-986 3111
3.Foff LukášMesaroš Jakub7-7-9333221
4.Šlapák MilošLapčík Ondřej-109814 3131
5.Ševec JakubJanoušek Přemek5WO   3041
6.Koldas TomášRůžička Filip4-887 3151
7.Šlapák MilošMesaroš Jakub-8-107-7 1352
8.Ševec JakubLapčík Ondřej-5-9-9  0353
9.Koldas TomášJanoušek PřemekWO    3063
10.Foff LukášRůžička Filip12512  3073
11.Ševec JakubMesaroš Jakub6-9107 3183
12.Koldas TomᚎLapčík OndřejŽ3-9-64-92384
13.Foff LukášJanoušek PřemekWO    3094
14.Šlapák MilošRůžička Filip125-83 31104
15.Koldas TomášMesaroš Jakub         
16.Foff LukášLapčík Ondřej         
17.Šlapák MilošJanoušek Přemek         
18.Ševec JakubRůžička Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foff Lukáš20Mesaroš Jakub12
Šlapák Miloš21Lapčík Ondřej21
Ševec Jakub21Janoušek Přemek01
Koldas Tomáš11Růžička Filip03
WO20WO02
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, ChoceňRozhodčí:Příhoda Tomáš
Datum dle rozpisu16. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Trkal Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:928:35574:631TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Martin
Tichý Jiří
 
 
Šembera Karel
Holman Martin
 
 
87-6-9-112301
2.Holub Zdeněk
Zatřepálek Michal
 
 
Brant Pavel
Ulrich Radek
 
 
-14-1212973211
3.Bělohlávek DominikYaremchuk Dmytro-14135-583221
4.Čopián OndřejSkála Radek-6-8-6  0322
5.Dostál JanSmýkal Tomáš-6-9-3  0323
6.Štrof VojtěchŠmerda Marek5119  3033
7.Čopián OndřejYaremchuk Dmytro-610-6-7 1334
8.Dostál JanSkála Radek-8-9-10  0335
9.Štrof VojtěchSmýkal Tomáš989  3045
10.Bělohlávek DominikŠmerda Marek9811  3055
11.Dostál JanYaremchuk Dmytro-7-6-4  0356
12.Štrof VojtěchSkála Radek9-93-143266
13.Bělohlávek DominikSmýkal Tomáš-69-9-4 1367
14.Čopián OndřejHandl Petr-101069 3177
15.Štrof VojtěchYaremchuk Dmytro-8785 3187
16.Bělohlávek DominikSkála Radek-4-2-6  0388
17.Čopián OndřejSmýkal Tomáš-5-10-7  0389
18.Dostál JanHandl Petr-5-1-4  0389

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bělohlávek Dominik22Yaremchuk Dmytro22
Čopián Ondřej13Skála Radek31
Dostál Jan03Smýkal Tomáš31
Štrof Vojtěch40Šmerda Marek02
   Handl Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu16. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:327:14398:287TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Jiří
Cír Libor
 
 
Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
-5-12-5  0301
2.Havel Václav
Fojtík Jiří
 
 
Polášek Milan
Štepka Miroslav
 
 
-7-6-5  0302
3.Thang Do TrongGrela Marek Pawel789  3012
4.Krameš Jan ml.Plachta Jakub5-11-31483222
5.Hrnčiřík JanVybíral Filip153  3032
6.Laboutka LuděkPřistál TomášWO    3042
7.Krameš Jan ml.Grela Marek Pawel-5-9-5  0343
8.Hrnčiřík JanPlachta Jakub7515  3053
9.Laboutka LuděkVybíral Filip-3513 3163
10.Thang Do TrongPřistál TomášWO    3073
11.Hrnčiřík JanGrela Marek Pawel10-45-963283
12.Laboutka LuděkPlachta Jakub335  3093
13.Thang Do TrongVybíral Filip-7-87  12  
14.Krameš Jan ml.Přistál Tomáš         
15.Laboutka LuděkGrela Marek Pawel         
16.Thang Do TrongPlachta Jakub         
17.Krameš Jan ml.Vybíral Filip         
18.Hrnčiřík JanPřistál Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Thang Do Trong10Grela Marek Pawel12
Krameš Jan ml.11Plachta Jakub03
Hrnčiřík Jan30Vybíral Filip02
Laboutka Luděk20   
WO20WO02
Vedouci Pristal nezná heslo



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Vrchní
rozhodčí:
Gavlas Anton st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu16. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:35Rozhodčí:Volf Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39631:693SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Tkáč Jan
 
 
Januška Pavel
Tesárek Jiří
 
 
WO    0301
2.Valenta Petr
Topol Martin
 
 
Januška Václav
Hraba Milan
 
 
34-76 3111
3.Žák JanKarabec Ivan-75-79-72312
4.Černota FilipBako Radim10-9-9-7 1313
5.Žaloudík JanGorecki Jan6-66-283223
6.Polák MichalMynář Vojtěch87-78 3133
7.Černota FilipKarabec Ivan-4-7-17  0334
8.Žaloudík JanBako Radim-9889 3144
9.Polák MichalGorecki Jan-8-5-6  0345
10.Žák JanMynář Vojtěch-7-4-10  0346
11.Žaloudík JanKarabec Ivan-915-87-82347
12.Polák MichalBako Radim-58810 3157
13.Žák JanGorecki Jan-11910-673267
14.Černota FilipMynář Vojtěch-8788 3177
15.Polák MichalKarabec Ivan959  3087
16.Žák JanBako Radim-8-8-6  0388
17.Černota FilipGorecki Jan8-10-3-7 1389
18.Žaloudík JanMynář Vojtěch-8-8127-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Žák Jan13Karabec Ivan31
Černota Filip13Bako Radim22
Žaloudík Jan22Gorecki Jan22
Polák Michal31Mynář Vojtěch22
WO01WO10
Počet diváků: 15
-



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Valášek Valerián
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:328:16447:384TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
Kirnig Jan
Nekola Tomáš st.
 
 
784  3010
2.Legát Lukáš
Chalupa Josef
 
 
Šimon Vratislav
Adámek Zdeněk
 
 
-6-5-6  0311
3.Tschakert TomášKolář Vlastimil5810  3021
4.Hervert JosefBlažek Jan13127  3031
5.Hruška Václav ml.Stránský Michal103-75 3141
6.Pinka JanKošák Vojtěch5-7106 3151
7.Hervert JosefKolář Vlastimil-9-9-9  0352
8.Hruška Václav ml.Blažek Jan-10-776123262
9.Pinka JanStránský Michal4312  3072
10.Tschakert TomášBukovský Radek6-6-7-6 1373
11.Hruška Václav ml.Kolář Vlastimil3-14610 3183
12.Pinka JanBlažek Jan-956-593293
13.Tschakert TomášStránský Michal56   20  
14.Hervert JosefBukovský Radek         
15.Pinka JanKolář Vlastimil         
16.Tschakert TomášBlažek Jan         
17.Hervert JosefStránský Michal         
18.Hruška Václav ml.Bukovský Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschakert Tomáš11Kolář Vlastimil12
Hervert Josef11Blažek Jan03
Hruška Václav ml.30Stránský Michal02
Pinka Jan30Košák Vojtěch01
   Bukovský Radek10
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Zvěřina Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Balcar Jaromír
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Dvořák Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:431:21492:447TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírek Lubomír
Raček Jan
 
 
Kříšťan Jiří
Polák Jiří
 
 
-86-7-10 1301
2.Štros Jan
Brauner Josef
 
 
Holan Josef
Šulc Martin
 
 
76-5-8-92302
3.Balog RolandPařízek Martin10109  3012
4.Postelt TomášKodým Jiří985  3022
5.Kaňka Luděk st.Mejsnar František-8-73943232
6.Zajíček PavelGireth Pavel-76-8753242
7.Postelt TomášPařízek Martin-79-5-8 1343
8.Kaňka Luděk st.Kodým Jiří1077  3053
9.Zajíček PavelMejsnar František-10810-643263
10.Balog RolandGireth Pavel57-85 3173
11.Kaňka Luděk st.Pařízek Martin-5-1-1  0374
12.Zajíček PavelKodým Jiří910-6-1233284
13.Balog RolandMejsnar František355  3094
14.Postelt TomášGireth Pavel         
15.Zajíček PavelPařízek Martin         
16.Balog RolandKodým Jiří         
17.Postelt TomášMejsnar František         
18.Kaňka Luděk st.Gireth Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Balog Roland30Pařízek Martin21
Postelt Tomáš11Kodým Jiří03
Kaňka Luděk st.21Mejsnar František03
Zajíček Pavel30Gireth Pavel02
Počet diváků: 5
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:Gallerach Pavel
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Šoltés Juraj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:834:33632:635TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Miroslav
Šprungl Jan
 
 
Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
89-7-833210
2.Šturc Jaroslav
Frühauf Jindřich
 
 
Hrdlička Pavel
Kuthan Jiří
 
 
10-4-87-102311
3.Dráždil RomanŠtepka Miroslav-109109 3121
4.Pour Pavel ml.Vaculík Petr-6-7-11  0322
5.Kříž DominikHejda Václav-8-6-10  0323
6.Belopotočan RomanKoděra Filip265  3033
7.Pour Pavel ml.Štepka Miroslav129-5-7-82334
8.Kříž DominikVaculík Petr-6-7-8  0335
9.Belopotočan RomanHejda Václav1174  3045
10.Dráždil RomanKoděra Filip10-1396 3155
11.Kříž DominikŠtepka Miroslav-5-7-9  0356
12.Belopotočan RomanVaculík Petr-7868 3166
13.Dráždil RomanHejda Václav1110-169 3176
14.Pour Pavel ml.Koděra Filip86-52 3186
15.Belopotočan RomanŠtepka Miroslav-11-65-1 1387
16.Dráždil RomanVaculík Petr8-7-54-72388
17.Pour Pavel ml.Hejda Václav7-49-873298
18.Kříž DominikKoděra Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dráždil Roman31Štepka Miroslav31
Pour Pavel ml.22Vaculík Petr31
Kříž Dominik03Hejda Václav13
Belopotočan Roman31Koděra Filip03
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
zs msgre Staška DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:29570:569nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dejmková Eliška
Navrátil Jan
 
 
Karmazín Pavel
Navrátil Tomáš
 
 
6-8-8-8 1301
2.Janoušek Zdeněk
Vinický Stanislav
 
 
Fencl Petr
Skusil Josef
 
 
-75-8-3 1302
3.Copák FrantišekGavlas Petr1279  3012
4.Sochor MiroslavBřezovský Petr-7-7-7  0313
5.Jehlík MiroslavLevora Vojtěch-7-11-9  0314
6.Květon OndřejRamsauer Tomáš7711  3024
7.Sochor MiroslavGavlas Petr-7-2-5  0325
8.Jehlík MiroslavBřezovský Petr-9-3-7  0326
9.Květon OndřejLevora Vojtěch4810  3036
10.Copák FrantišekRamsauer Tomáš649  3046
11.Jehlík MiroslavGavlas Petr-9-44-7 1347
12.Květon OndřejBřezovský Petr5109  3057
13.Copák FrantišekLevora Vojtěch669  3067
14.Pangrác MartinRamsauer Tomáš8-1099 3177
15.Květon OndřejGavlas Petr9-510-9-72378
16.Copák FrantišekBřezovský Petr116-77 3188
17.Pangrác MartinLevora Vojtěch-11-9-7  0389
18.Jehlík MiroslavRamsauer Tomáš778  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Copák František40Gavlas Petr31
Sochor Miroslav02Březovský Petr22
Jehlík Miroslav13Levora Vojtěch22
Květon Ondřej31Ramsauer Tomáš04
Pangrác Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:529:19480:413SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Koloc Jaroslav
 
 
Balcar Jaromír
Slobodzian Jakub
 
 
-7-9-7  0301
2.Luka Václav
Pleticha Vladimír
 
 
Kunst Břetislav
Elstner Lukáš
 
 
-7-8-7  0302
3.Stach MatějDrechsler Dušan-10-78-9 1303
4.Pluhař JanPejša Karel ml.-1648-7-102304
5.Šálený DavidKaucký Roman782  3014
6.Ezr VáclavKocura Jiří4-797 3124
7.Pluhař JanDrechsler Dušan9-6-119-72325
8.Šálený DavidPejša Karel ml.54-77 3135
9.Ezr VáclavKaucký Roman9119  3045
10.Stach MatějKocura Jiří967  3055
11.Šálený DavidDrechsler Dušan43-96 3165
12.Ezr VáclavPejša Karel ml.-8767 3175
13.Stach MatějKaucký Roman675  3085
14.Pluhař JanKocura Jiří49-7  21  
15.Ezr VáclavDrechsler Dušan         
16.Stach MatějPejša Karel ml.         
17.Pluhař JanKaucký Roman         
18.Šálený DavidKocura Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stach Matěj21Drechsler Dušan21
Pluhař Jan02Pejša Karel ml.12
Šálený David30Kaucký Roman03
Ezr Václav30Kocura Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4364:253TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Kyncl Jiří
 
 
Bulvas Vladislav
Přibáň Václav
 
 
594  3010
2.Wagner Jaroslav ml.
Pospíšil Libor
 
 
Matouš Karel
Štych Marek
 
 
5109  3020
3.Krameš Jan ml.Pejša Karel ml.13-78-873230
4.Dvořák PetrDrechsler Dušan644  3040
5.Fausek MatějKaucký Roman898  3050
6.Hlaváček TomášKocura Jiří665  3060
7.Dvořák PetrPejša Karel ml.899  3070
8.Fausek MatějDrechsler Dušan-5-612573280
9.Hlaváček TomášKaucký Roman924  3090
10.Krameš Jan ml.Kocura Jiří576  30100
11.Fausek MatějPejša Karel ml.7-4-10-9 13  
12.Hlaváček TomášDrechsler Dušan265  30  
13.Krameš Jan ml.Kaucký Roman         
14.Dvořák PetrKocura Jiří         
15.Hlaváček TomášPejša Karel ml.         
16.Krameš Jan ml.Drechsler Dušan         
17.Dvořák PetrKaucký Roman         
18.Fausek MatějKocura Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krameš Jan ml.20Pejša Karel ml.02
Dvořák Petr20Drechsler Dušan02
Fausek Matěj20Kaucký Roman02
Hlaváček Tomáš20Kocura Jiří02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Havazík Ondřej
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Kroupa Rudolf
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19534:472AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horsák Oldřich
Durdis Petr st.
 
 
Hájek Zdeněk
Kohout Josef
 
 
7-385 3110
2.Veselý Pavel
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
Čermák Antonín
Mucha Lubomír
 
 
886  3020
3.Karásek VítKortus Pavel ml.-4-5-8  0321
4.Petřík AlešJanoštík Petr879  3031
5.Hájek MichalPažma Lukáš-6-104-9 1332
6.Strejc FilipKortus Filip698  3042
7.Petřík AlešKortus Pavel ml.-3-9911-92343
8.Hájek MichalJanoštík Petr-99712 3153
9.Strejc FilipPažma Lukáš89-92 3163
10.Karásek VítKortus Filip5-1662 3173
11.Hájek MichalKortus Pavel ml.-10511-6-52374
12.Strejc FilipJanoštík Petr69-88 3184
13.Karásek VítPažma Lukáš774  3094
14.Petřík AlešKortus Filip10-310-8432104
15.Strejc FilipKortus Pavel ml.-1012-6-8 13  
16.Karásek VítJanoštík Petr9-3-35-323  
17.Petřík AlešPažma Lukáš531  30  
18.Hájek MichalKortus Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karásek Vít21Kortus Pavel ml.30
Petřík Aleš21Janoštík Petr03
Hájek Michal12Pažma Lukáš12
Strejc Filip30Kortus Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Sedláček Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37615:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
Heilek Miroslav
Niedermertl Zdeněk
 
 
-9-67-5 1301
2.Macoun Vlastimil
Durdis Petr ml.
 
 
Heilek Milan
Šlapáček Martin
 
 
4-9-10-8 1302
3.Klier JakubKaucký Jakub-10-38-4 1303
4.Legát PetrPřída Kryštof-11-10-3  0304
5.Vaněček PetrBeran Tomáš107-107 3114
6.Kirchman OndřejPlachý Ladislav946  3024
7.Legát PetrKaucký Jakub10-9-10-7 1325
8.Vaněček PetrPřída Kryštof-10-5-6  0326
9.Kirchman OndřejBeran Tomáš968  3036
10.Klier JakubPlachý Ladislav-7-3-3  0337
11.Vaněček PetrKaucký Jakub99-9-1093247
12.Kirchman OndřejPřída Kryštof9-9610 3157
13.Klier JakubBeran Matěj-8-76963267
14.Legát PetrPlachý Ladislav-7936 3177
15.Kirchman OndřejKaucký Jakub-4-94683287
16.Klier JakubPřída Kryštof32-98 3197
17.Legát PetrBeran Matěj-5-8-8  0398
18.Vaněček PetrPlachý Ladislav-8-7-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klier Jakub22Kaucký Jakub22
Legát Petr13Přída Kryštof22
Vaněček Petr22Beran Tomáš02
Kirchman Ondřej40Plachý Ladislav22
   Beran Matěj11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:932:34610:624TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Šlehofer Stanislav ml.De Filippo Martin9-8-126-102312
4.Korbel PetrKuba Josef-7777 3122
5.Kubát JanKočvara Martin-79-27-62323
6.Obertík MilanUrban Oto9-797 3133
7.Korbel PetrDe Filippo Martin-129-7-1 1334
8.Chodounský MartinKuba Josef-8-99873244
9.Obertík MilanKočvara Martin9-7-11593254
10.Šlehofer Stanislav ml.Urban Oto61-97 3164
11.Chodounský MartinDe Filippo Martin-75-10-9 1365
12.Obertík MilanKuba Josef51010  3075
13.Šlehofer Stanislav ml.Kočvara Martin-109-109-42376
14.Korbel PetrUrban Oto-314-11-8 1377
15.Obertík MilanDe Filippo Martin-5-783-82378
16.Šlehofer Stanislav ml.Kuba Josef-9-6-9  0379
17.Korbel PetrKočvara Martin         
18.Chodounský MartinUrban Oto         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlehofer Stanislav ml.13De Filippo Martin40
Korbel Petr12Kuba Josef13
Kubát Jan01Kočvara Martin21
Obertík Milan31Urban Oto12
Chodounský Martin11   
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:Kůs Pavel
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Kasal Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8411:285TJ Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Fischer Jiří
 
 
Stehlík Jan st.
Nový Oto
 
 
788  3010
2.Čihák Josef st.
Sixta Jaroslav
 
 
Landa Miloslav
Lev Leoš
 
 
-91058 3120
3.Důra MatoušHeinzl Lukáš-84108 3130
4.Franc ŠtěpánKrotký Marek767  3040
5.Hoch JiříSivera Adam852  3050
6.Jakubec VladimírGyori Richard843  3060
7.Franc ŠtěpánHeinzl Lukáš-41-9-9 1361
8.Hoch JiříKrotký Marek-8597 3171
9.Jakubec VladimírSivera Adam-10793 3181
10.Důra MatoušGyori Richard634  3091
11.Hoch JiříHeinzl Lukáš67-911 31101
12.Jakubec VladimírKrotký Marek4310  30  
13.Důra MatoušSivera Adam         
14.Franc ŠtěpánGyori Richard         
15.Jakubec VladimírHeinzl Lukáš         
16.Důra MatoušKrotký Marek         
17.Franc ŠtěpánSivera Adam         
18.Hoch JiříGyori Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Důra Matouš20Heinzl Lukáš12
Franc Štěpán11Krotký Marek02
Hoch Jiří30Sivera Adam02
Jakubec Vladimír20Gyori Richard02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Mikeš Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:Čech Pavel
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Přibík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:34473:527TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Pisár JanSlapnička Jakub-10-810-7 1312
4.Hýža DanielBrožek Michal-6-13-5  0313
5.Vorlíček LubošNovotný Petr6811  3023
6.Pisár PetrKončal Adam96-8-883233
7.Hýža DanielSlapnička Jakub-4-9-9  0334
8.Vorlíček LubošBrožek Michal754  3044
9.Pisár PetrNovotný Petr-4127-6-92345
10.Pisár JanKončal Adam-5-73-8 1346
11.Vorlíček LubošSlapnička Jakub-6-11-8  0347
12.Pisár PetrBrožek Michal9-8-7733257
13.Pisár JanNovotný Petr-10-5-4  0358
14.Hýža DanielKončal Adam-6-88-7 1359
15.Pisár PetrSlapnička Jakub-4-9-8  03510
16.Pisár JanBrožek Michal8    10  
17.Hýža DanielNovotný Petr         
18.Vorlíček LubošKončal Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisár Jan03Slapnička Jakub40
Hýža Daniel03Brožek Michal12
Vorlíček Luboš21Novotný Petr21
Pisár Petr22Končal Adam21
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:Veselý Daniel
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Veselý Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:38639:660TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Pospíšil MilanBorovka Tomáš10-8-8-10 1312
4.Mráz JiříHubáček Filip-7-89-12 1313
5.Krameš Jan st.David JakubŽ-9776 3123
6.Knobloch MiroslavHach Martin-6310-893233
7.Mráz JiříBorovka Tomáš59-4-7-162334
8.Krameš Jan st.Hubáček Filip-5-10-7  0335
9.Knobloch MiroslavDavid Jakub-5956 3145
10.Pospíšil MilanHach Martin-95-9-9 1346
11.Krameš Jan st.Borovka Tomáš-9-12-9  0347
12.Knobloch MiroslavHubáček FilipŽ9-7-611-82348
13.Pospíšil MilanDavid Jakub6-95-663258
14.Mráz JiříHach Martin-109119 3168
15.Knobloch MiroslavBorovka Tomáš-2-676-52369
16.Pospíšil MilanHubáček Filip9-55-8-323610
17.Mráz JiříDavid Jakub9-1274 31  
18.Krameš Jan st.Hach Martin-9-7-6  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Milan13Borovka Tomáš40
Mráz Jiří12Hubáček Filip40
Krameš Jan st.12David Jakub03
Knobloch Miroslav22Hach Martin12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:RUFA BechyněRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Skopec Daniel
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Kubový Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:24594:516AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
Petera Petr
Paukner Milan
 
 
959  3010
2.Kotrbatý Petr
Čížek Pavel
 
 
Lachout Pavel
Zelenka Jiří
 
 
588  3020
3.Vilga FilipŠpeta Michal-9677 3130
4.Hüttl MichalSoldát Tomáš55-84 3140
5.Podrazil VáclavKupilík Ondřej4-108-8103250
6.Lánský JakubAlexa Jiří-2-6-8  0351
7.Hüttl MichalŠpeta Michal976  3061
8.Podrazil VáclavSoldát Tomáš-65-9-8 1362
9.Lánský JakubKupilík Ondřej777  3072
10.Vilga FilipAlexa Jiří7-10-95-52373
11.Podrazil VáclavŠpeta Michal10-8-158-92374
12.Lánský JakubSoldát Tomáš-6875 3184
13.Vilga FilipKupilík Ondřej2-1075 3194
14.Hüttl MichalAlexa Jiří4-8-1010-22395
15.Lánský JakubŠpeta Michal-6-7-5  0396
16.Vilga FilipSoldát Tomáš664  30106
17.Hüttl MichalKupilík Ondřej         
18.Podrazil VáclavAlexa Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vilga Filip31Špeta Michal22
Hüttl Michal21Soldát Tomáš13
Podrazil Václav12Kupilík Ondřej03
Lánský Jakub22Alexa Jiří30
Počet diváků: 5
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:5193:127TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejPalkovský David3-156-1263210
2.Olivares FelipeOlejník MartinWO    3020
3.Tregler TomášKoblížek Martin49-118 3130
4.Olivares FelipePalkovský David-126-11863240
5.Bajger OndřejKoblížek Martin         
6.Tregler TomášOlejník Martin         
7.Bartůněk Petr
Freisleben Zdeněk
 
 
Neužil Pavel
Lesák Jakub
 
 
7-4-4-7 13  
8.Selement Jaroslav
Macháček Pavel st.
 
 
Kovář Jan
Kovář Jaroslav
 
 
-8-697932  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej10Palkovský David02
Olivares Felipe10Koblížek Martin01
Tregler Tomáš10   
WO10WO01
Počet diváků: 23
Hráč Olejník vzdal za stavu 2:7 v 1. setu pro zranění krční páteře



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST EUROMASTER LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Sudek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:315:13250:263SKST EUROMASTER Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalužný SamuelBindač Miroslav-681010 3110
2.Košťál RadekOnderka František866  3020
3.Seibert JakubMartinko Jiří-5-686-82321
4.Košťál RadekBindač Miroslav5-8-7-5 1322
5.Kalužný SamuelMartinko JiříŽ107-69 3132
6.Seibert JakubŽOnderka František-6-2-5  0333
7.Srch Radek
Steiner Petr
 
 
Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
8-109-893243
8.Silavecký Ladislav
Dlouhý Jiří
 
 
Eisenreich Jindřich ml.
Hořejší Miroslav
 
 
-410109 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kalužný Samuel20Bindač Miroslav11
Košťál Radek11Onderka František11
Seibert Jakub02Martinko Jiří11
Počet diváků: 56



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:5190:145SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleprlík JakubŠpánik Tibor9123  3010
2.Prokopcov DmitrijČihák Marek563  3020
3.Kučera StanislavDavid Petr-8-86-7 1321
4.Prokopcov DmitrijŠpánik Tibor936  3031
5.Kleprlík JakubDavid Petr-9-10710103241
6.Kučera StanislavČihák Marek         
7.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 31  
8.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-8932  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kleprlík Jakub20Špánik Tibor02
Prokopcov Dmitrij20Čihák Marek01
Kučera Stanislav01David Petr11
Počet diváků: 44



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín - STAVOIMPEXRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 09. 2018 18:40 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:5177:144TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klásek MarekTymofieiev Oleksandr711-6-793210
2.Pavlica MartinLapčík Ondřej76-75 3120
3.Buben VlastimilKadlček Michal7-10-116113230
4.Pavlica MartinTymofieiev Oleksandr854  3040
5.Klásek MarekKadlček Michal         
6.Buben VlastimilLapčík Ondřej         
7.Palla Přemysl
Leder Jiří
 
 
Čihák Milan
Vacek Miroslav
 
 
-5-8-4  03  
8.Mohr Tomáš
Povolný Aleš
 
 
Pokorný Petr
Herštus Michal
 
 
575  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klásek Marek10Tymofieiev Oleksandr02
Pavlica Martin20Lapčík Ondřej01
Buben Vlastimil10Kadlček Michal01
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.stupeň Ž Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Kotlářce 1, Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:50Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:5271:187SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Rozínková KateřinaHnojská Andrea1210-76 3121
4.Blašková DagmarMarešová Zdeňka ml.3112  3031
5.Němečková MonikaŽižkovská Rebeka3-646 3141
6.Blašková DagmarHnojská Andrea762  3051
7.Rozínková KateřinaŽižkovská Rebeka589  3061
8.Němečková MonikaMarešová Zdeňka ml.         
9.Blašková DagmarŽižkovská Rebeka         
10.Němečková MonikaHnojská Andrea         
11.Rozínková KateřinaMarešová Zdeňka ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rozínková Kateřina20Hnojská Andrea02
Blašková Dagmar20Marešová Zdeňka ml.01
Němečková Monika10Žižkovská Rebeka02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Smetana Josef
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Brožík Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10412:306SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mošna Petr
Brunclík Marek
 
 
Hrobař Jaroslav
Kořínek Zdeněk
 
 
10-7-6893210
2.Moravec Stanislav
Červínek Petr
 
 
Cyrus Miroslav
Zikmunda Zdeněk
 
 
65-97 3120
3.Reliszka JakubSvěchota Vojtěch1013  3030
4.Protiva MartinSobíšek Martin546  3040
5.Rosu Robert AlexandruTauš Jiří-726-763250
6.Brožík KarelMatas Jan69-10-1253260
7.Protiva MartinSvěchota Vojtěch1063  3070
8.Rosu Robert AlexandruSobíšek Martin85-67 3180
9.Brožík KarelTauš Jiří8-849 3190
10.Reliszka JakubMatas Jan-68610 31100
11.Rosu Robert AlexandruSvěchota Vojtěch         
12.Brožík KarelSobíšek Martin         
13.Reliszka JakubTauš Jiří         
14.Protiva MartinMatas Jan         
15.Brožík KarelSvěchota Vojtěch         
16.Reliszka JakubSobíšek Martin         
17.Protiva MartinTauš Jiří         
18.Rosu Robert AlexandruMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Reliszka Jakub20Svěchota Vojtěch02
Protiva Martin20Sobíšek Martin02
Rosu Robert Alexandru20Tauš Jiří02
Brožík Karel20Matas Jan02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad LabemRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena LiberecRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Minář Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:331:14454:353Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Antonín
Burda Roman
 
 
Erlich Luboš
Barcal Petr
 
 
9-9-712-72301
2.Pokorný Jaroslav
Moravec Roman
 
 
Lipták Ondřej
Hejný Stanislav ml.
 
 
6-875 3111
3.Bradáč PetrKváš Pavel1072  3021
4.Svatoš RomanHybler Martin-410-11-6 1322
5.Pokorný MarcelBudinský Petr6-742 3132
6.Smejkal TomášSeibert Karel2103  3042
7.Svatoš RomanKváš Pavel695  3052
8.Pokorný MarcelHybler Martin57-69 3162
9.Smejkal TomášBudinský Petr44-95 3172
10.Bradáč PetrSeibert Karel58-93 3182
11.Pokorný MarcelKváš Pavel-7-713-6 1383
12.Smejkal TomášHybler Martin568  3093
13.Bradáč PetrBudinský Petr         
14.Svatoš RomanSeibert Karel         
15.Smejkal TomášKváš Pavel         
16.Bradáč PetrHybler Martin         
17.Svatoš RomanBudinský Petr         
18.Pokorný MarcelSeibert Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bradáč Petr20Kváš Pavel12
Svatoš Roman11Hybler Martin12
Pokorný Marcel21Budinský Petr02
Smejkal Tomáš30Seibert Karel02
Počet diváků: 2
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Šťastný Vladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:35550:599SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Jan
Zajíček Ivan
 
 
Betuštiak Petr
Táborský Vladimír ml.
 
 
-9-9-8  0301
2.Růžička Dušan
Majer Pavel
 
 
Trmal Jan
Gregor Tomáš
 
 
-8-6-7  0302
3.Vilímek MiroslavBíma Miroslav-98711 3112
4.Sedláček Jan ml.Bořík Milan-4-4-7  0313
5.Botka JanVondráček Filip-1-10-7  0314
6.Macela PetrMacháček Jan-87-8883224
7.Sedláček Jan ml.Bíma Miroslav-77-2-6 1325
8.Botka JanBořík Milan-7-5-2  0326
9.Macela PetrVondráček Filip475  3036
10.Vilímek MiroslavMacháček Jan465  3046
11.Botka JanBíma Miroslav-6-6-6  0347
12.Macela PetrBořík Milan396  3057
13.Vilímek MiroslavVondráček Filip1186  3067
14.Šťastný VladislavMacháček Jan-79-3-8 1368
15.Macela PetrBíma Miroslav71011  3078
16.Vilímek MiroslavBořík Milan11-10-7653288
17.Šťastný VladislavVondráček Filip1111-8-9-42389
18.Botka JanMacháček Jan-6-10-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vilímek Miroslav40Bíma Miroslav22
Sedláček Jan ml.02Bořík Milan22
Botka Jan04Vondráček Filip22
Macela Petr40Macháček Jan22
Šťastný Vladislav02   
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta ChodovRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:Holub Zdeněk
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Chalupa Josef ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:432:16489:408TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Stupavský Milan
Barcal Petr
 
 
96-129 3110
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Kala Petr
Růžička Jakub
 
 
-89-86-142311
3.Chalupa Josef ml.Huleš Petr10-8-62-62312
4.Šejvl JakubHurban Nikola-9575 3122
5.Sysel VojtěchKořínek Jan1235  3032
6.Papírník PavelKruliš David367  3042
7.Šejvl JakubHuleš Petr-10126-353252
8.Balák KryštofHurban Nikola-6-106-10 1353
9.Papírník PavelKořínek Jan787  3063
10.Chalupa Josef ml.Kruliš David588  3073
11.Balák KryštofHuleš Petr-10-5-4  0374
12.Papírník PavelHurban Nikola1058  3084
13.Chalupa Josef ml.Kořínek Jan588  3094
14.Šejvl JakubKruliš David         
15.Papírník PavelHuleš Petr         
16.Chalupa Josef ml.Hurban Nikola         
17.Šejvl JakubKořínek Jan         
18.Balák KryštofKruliš David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chalupa Josef ml.21Huleš Petr21
Šejvl Jakub20Hurban Nikola12
Sysel Vojtěch10Kořínek Jan03
Papírník Pavel30Kruliš David02
Balák Kryštof02   
Tělocvična teplota Z 19 C - K 20 C Utkání bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK ŠtětíRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Ambrož Adam
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30612:581TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Ptáček František ml.
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
-188-983210
2.Ulrich Radek
Mazurkiewicz Ivo
 
 
Hrabár Jiří
Gruber Martin
 
 
8-3-96-112311
3.Bucifal AlešLíska Tomáš9-754 3121
4.Hořejší RadimUllman Miloslav-6-6-6  0322
5.Šimeček JanNovák Libor9-9-9-9 1323
6.Nejedlý PetrDvořák Milan ml.667  3033
7.Hořejší RadimLíska Tomáš-54-8-6 1334
8.Šimeček JanUllman Miloslav-5-2-10  0335
9.Nejedlý PetrNovák Libor656  3045
10.Bucifal AlešDvořák Milan ml.4-6113 3155
11.Šimeček JanLíska Tomáš8-6-8-5 1356
12.Nejedlý PetrUllman Miloslav-58-9663266
13.Bucifal AlešNovák Libor11-14-13-2 1367
14.Hořejší RadimDvořák Milan ml.4-9-4853277
15.Nejedlý PetrLíska Tomáš276  3087
16.Bucifal AlešUllman Miloslav78-96 3197
17.Hořejší RadimNovák Libor1068  30107
18.Šimeček JanDvořák Milan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bucifal Aleš31Líska Tomáš22
Hořejší Radim22Ullman Miloslav22
Šimeček Jan03Novák Libor22
Nejedlý Petr40Dvořák Milan ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26623:555TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Berger Miroslav
 
 
Janeček Jaroslav
Zitta Přemysl
 
 
9-99-1383210
2.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Šmíd Jan
Šmejkal Radek
 
 
9-78-10-92311
3.Marat PetrHrnčíř Jan7-8-14-6 1312
4.Dvořák PetrWoznicki Patrik8-1084 3122
5.Píša RadovanSkokan Viktor1376  3032
6.Rochowanski PavelKopecký Filip486  3042
7.Dvořák PetrHrnčíř Jan374  3052
8.Píša RadovanWoznicki Patrik-7-12-9  0353
9.Rochowanski PavelSkokan Viktor7-695 3163
10.Marat PetrKopecký Filip-73-9-7 1364
11.Píša RadovanHrnčíř Jan7-8-91093274
12.Rochowanski PavelWoznicki Patrik8119  3084
13.Marat PetrSkokan Viktor-2-8-10  0385
14.Dvořák PetrKopecký Filip-9-9410-62386
15.Rochowanski PavelHrnčíř Jan941  3096
16.Marat PetrWoznicki Patrik3-7-89832106
17.Dvořák PetrSkokan Viktor7-7-6-9 13  
18.Píša RadovanKopecký Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marat Petr13Hrnčíř Jan13
Dvořák Petr21Woznicki Patrik13
Píša Radovan21Skokan Viktor12
Rochowanski Pavel40Kopecký Filip21
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Zajíček Martin
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Voženílková Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:228:12389:329TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Rujder David
 
 
Koros Zdeněk
Chládek Luboš
 
 
-15-4-7 1301
2.Včelička Lubomír
Malina Václav
 
 
Koros Pavel
Jirouch Tomáš
 
 
46-7-853211
3.Merta JakubPůlpán David-5699 3121
4.Dostál JanKubát Petr6-8511 3131
5.Kadleček RadomírPlachý Jiří777  3041
6.Šimonek PetrSuvorov Maxim642  3051
7.Dostál JanPůlpán David-7-7-11  0352
8.Kadleček RadomírKubát Petr-59810 3162
9.Šimonek PetrPlachý Jiří7108  3072
10.Merta JakubSuvorov Maxim657  3082
11.Kadleček RadomírPůlpán David99-78 3192
12.Šimonek PetrKubát Petr55   20  
13.Merta JakubPlachý Jiří         
14.Dostál JanSuvorov Maxim         
15.Šimonek PetrPůlpán David         
16.Merta JakubKubát Petr         
17.Dostál JanPlachý Jiří         
18.Kadleček RadomírSuvorov Maxim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Merta Jakub20Půlpán David12
Dostál Jan11Kubát Petr02
Kadleček Radomír30Plachý Jiří02
Šimonek Petr20Suvorov Maxim02
Počet diváků: 22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:26614:560TJ Lokomotiva Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jindra Josef
Obešlo Marek
 
 
Havlíček Tomáš
Prágr Lukáš
 
 
8101  3010
2.Vilímek Miroslav
Serbus Tomáš
 
 
Škach Martin
Vychodil Luděk
 
 
878  3020
3.Ecler MichalJuklík Tomáš-8-92-11 1321
4.Pytlík JiříŠmíd Miroslav-811-47-52322
5.Hájek TomášMaršík Richard945  3032
6.Bělohlav KarelKuba Miloslav987  3042
7.Pytlík JiříJuklík Tomáš-117-8-9 1343
8.Hájek Tomᚊmíd Miroslav-6-8-7  0344
9.Bělohlav KarelMaršík Richard6910  3054
10.Ecler MichalKuba Miloslav-99-4-8 1355
11.Hájek TomášJuklík Tomáš4-58-9103265
12.Bělohlav KarelŠmíd Miroslav-88-9523275
13.Ecler MichalKadavý Vladimír106-78 3185
14.Pytlík JiříKuba Miloslav-8-10-8  0386
15.Bělohlav KarelJuklík Tomáš776  3096
16.Ecler MichalŠmíd Miroslav96-4-9-72397
17.Pytlík JiříKadavý Vladimír1189  30107
18.Hájek TomášKuba Miloslav-847-8-623  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ecler Michal13Juklík Tomáš22
Pytlík Jiří13Šmíd Miroslav31
Hájek Tomáš21Maršík Richard02
Bělohlav Karel40Kuba Miloslav21
   Kadavý Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 50791 Stará Paka, tělocvična ZŠ Stará PakaRozhodčí:Budina Martin
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:Lhota František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:827:34532:579TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
Hejda Václav
Cafourek Jan
 
 
-6-91011113210
2.Růžička Zdeněk
Boháč Milan
 
 
Volák Martin
Cafourek Tomáš
 
 
7-78-573220
3.Krtička LubošJelínek Michal-109-5-3 1321
4.Šajner LubomírTáborský Jiří-65-6-8 1322
5.Vajgl PavelVraštil Lukáš5114  3032
6.Dlabola PetrMádlo Martin-7-109-11 1333
7.Šajner LubomírJelínek Michal7-7-51253243
8.Vajgl PavelTáborský Jiří65-97 3153
9.Dlabola PetrVraštil Lukáš45-97 3163
10.Krtička LubošMádlo Martin-2-8-4  0364
11.Vajgl PavelJelínek Michal-8-7-4  0365
12.Dlabola PetrTáborský Jiří-97-4-7 1366
13.Krtička LubošVraštil Lukáš-6-55963276
14.Šajner LubomírMádlo Martin10-3-89-82377
15.Dlabola PetrJelínek Michal-8-4-6  0378
16.Krtička LubošTáborský Jiří         
17.Šajner LubomírVraštil Lukáš         
18.Vajgl PavelMádlo Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krtička Luboš12Jelínek Michal31
Šajner Lubomír12Táborský Jiří21
Vajgl Pavel21Vraštil Lukáš03
Dlabola Petr13Mádlo Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Bohdanecký Jakub
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Koblížek Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:21525:478DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeleda Miloš
Jaroš Antonín
 
 
Horský Jindřich
Macák Petr
 
 
410-94 3110
2.Havelka Marek
Mráz Roman
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
7914  3020
3.Lučan MartinHerout František-9764 3130
4.Foff Miroslav st.Nevřela Daniel-1-6-6  0331
5.Slavík LiborSlavík Radek668  3041
6.Bittner MichalŠkopek Pavel988  3051
7.Foff Miroslav st.Herout František-6-5-5  0352
8.Slavík LiborNevřela Daniel7-9-8-7 1353
9.Bittner MichalSlavík Radek966  3063
10.Lučan MartinŠkopek Pavel11-5109 3173
11.Slavík LiborHerout František9-8-6-8 1374
12.Bittner MichalNevřela Daniel387  3084
13.Lučan MartinLoudín Petr457  3094
14.Foff Miroslav st.Škopek Pavel6-4-9-9 1395
15.Bittner MichalHerout František-10-84-4 1396
16.Lučan MartinNevřela Daniel889  30106
17.Foff Miroslav st.Loudín Petr-9-117-10 13  
18.Slavík LiborŠkopek Pavel867  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lučan Martin40Herout František31
Foff Miroslav st.03Nevřela Daniel22
Slavík Libor12Slavík Radek02
Bittner Michal31Škopek Pavel12
   Loudín Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Kačer Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Jirásek Martin ml.
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Čepelka Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:631:27574:537TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Šprysl Josef
 
 
Kadeřábek Milan
Brabec Stanislav
 
 
-1059-793210
2.Čížek Pavel
Haník Josef
 
 
Cír Radek
Mach Jindřich
 
 
4-8-9-9 1311
3.Jakubský FilipProtiva Luboš-6-7-4  0312
4.Hrunka JakubKaněra Jan4-11-91023222
5.Hušek AdamZikmund Adam1488  3032
6.Brát Karel ml.Fabíni Marek628  3042
7.Hrunka JakubProtiva Luboš9-9-11-9 1343
8.Hušek AdamKaněra Jan-9-8-4  0344
9.Brát Karel ml.Zikmund Adam-98-11953254
10.Jakubský FilipFabíni Marek12911  3064
11.Hušek AdamProtiva Luboš-7-5710-72365
12.Brát Karel ml.Kaněra Jan654  3075
13.Jakubský FilipZikmund Adam-5-10-5  0376
14.Hrunka JakubFabíni Marek5-968 3186
15.Brát Karel ml.Protiva Luboš14-7-11853296
16.Lebeda MatyášKaněra Jan7-968 3196
17.Hrunka JakubZikmund Adam         
18.Hušek AdamFabíni Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jakubský Filip12Protiva Luboš31
Hrunka Jakub21Kaněra Jan12
Hušek Adam12Zikmund Adam12
Brát Karel ml.40Fabíni Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:Rochowanski Milan
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19509:446TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Knor Václav
 
 
Vlček Milan
Štěpán Pavel
 
 
1143  3010
2.Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
Vavřinová Mariána
Přáda Jaroslav
 
 
-86710 3120
3.Čenovský DavidRose Radek71013  3030
4.Tuček AdamJirman Petr-7-2-2  0331
5.Černý JaroslavŠvácha Ondřej-65-91343241
6.Šmidt KarelBittner Martin-11-96943251
7.Tuček AdamRose Radek-8-103383261
8.Černý JaroslavJirman Petr125-5-1093271
9.Šmidt KarelŠvácha Ondřej687  3081
10.Čenovský DavidBittner Martin6911  3091
11.Hnik OndřejRose Radek5-76-12-32392
12.Šmidt KarelJirman Petr3-5-5-3 1393
13.Čenovský DavidŠvácha Ondřej-7557 31103
14.Tuček AdamBittner Martin         
15.Šmidt KarelRose Radek         
16.Čenovský DavidJirman Petr         
17.Tuček AdamŠvácha Ondřej         
18.Hnik OndřejBittner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čenovský David30Rose Radek12
Tuček Adam11Jirman Petr21
Černý Jaroslav20Švácha Ondřej03
Šmidt Karel21Bittner Martin02
Hnik Ondřej01   
Počet diváků: 28



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:Štrobl Marek
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Teplan Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:27308:377KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan
Spiegl Richard
 
 
Rataj Miloš
Čepelák Vladimír st.
 
 
48-5-643210
2.Moravec Petr st.
Hrbek Jiří
 
 
Pancíř Josef
Ungr Jan II.
 
 
-7876 3120
3.Karel FilipVybíral Marek-5-8-8  0321
4.Stehlík OldřichVybíral Lukáš-4-7-8  0322
5.Bártík TomášOndrovčák Miroslav-5-9-9  0323
6.Novák AlešForman Libor-28-98-92324
7.Stehlík OldřichVybíral Marek-78-7-9 1325
8.Bártík TomášVybíral Lukáš-10-813-6 1326
9.Novák AlešOndrovčák Miroslav-6-12-1  0327
10.Karel FilipForman Libor-11-9-7  0328
11.Bártík TomášVybíral Marek8-7-5-5 1328
12.Novák AlešVybíral Lukáš         
13.Karel FilipOndrovčák Miroslav         
14.Stehlík OldřichForman Libor         
15.Novák AlešVybíral Marek         
16.Karel FilipVybíral Lukáš         
17.Stehlík OldřichOndrovčák Miroslav         
18.Bártík TomášForman Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karel Filip02Vybíral Marek20
Stehlík Oldřich02Vybíral Lukáš20
Bártík Tomáš02Ondrovčák Miroslav20
Novák Aleš02Forman Libor20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 StudenáRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Maňhal Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:329:12425:351TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andrt Tomáš
Čech Pavel
 
 
Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
5-1188 3110
2.Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
-8-13-2  0311
3.Smola IgorHorák Aleš788  3021
4.Doležal OndřejNovák David-512-8-5 1322
5.Mádr MiloslavJelínek Stanislav3-1299 3132
6.Korbel Filip ml.Peterka Ondřej10133  3042
7.Doležal OndřejHorák Aleš-73-8-5 1343
8.Mádr MiloslavNovák David106-87 3153
9.Korbel Filip ml.Jelínek Stanislav553  3063
10.Smola IgorPeterka Ondřej1168  3073
11.Mádr MiloslavHorák Aleš6612  3083
12.Korbel Filip ml.Novák David874  3093
13.Smola IgorJelínek Stanislav1025  3093
14.Doležal OndřejPeterka Ondřej         
15.Korbel Filip ml.Horák Aleš         
16.Smola IgorNovák David         
17.Doležal OndřejJelínek Stanislav         
18.Mádr MiloslavPeterka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smola Igor20Horák Aleš12
Doležal Ondřej02Novák David12
Mádr Miloslav30Jelínek Stanislav02
Korbel Filip ml.30Peterka Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,StrážniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:31392:444KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
Bittner Miloslav st.
Šulc Martin
 
 
-96-55-62301
2.Čermák Milan
Šulc Ladislav
 
 
Šulc Dalibor
Štros Jan
 
 
-8-7-8  0302
3.Obrdlík ŠtěpánVeselý Lukáš-10-6-8  0303
4.Jamný PetrPřikryl Aleš-9-8-8  0304
5.Prokeš MichalSvoboda Lukáš3-7-5-7 1305
6.Morávek RadimZukal Adam266  3015
7.Jamný PetrVeselý Lukáš-6-8-5  0316
8.Prokeš MichalPřikryl Aleš-6-6-7  0317
9.Morávek RadimSvoboda Lukáš559  3027
10.Obrdlík ŠtěpánZukal Adam-812-79-82328
11.Prokeš MichalVeselý Lukáš6-6-7-4 1329
12.Morávek RadimPřikryl Aleš7-1179 3139
13.Obrdlík ŠtěpánSvoboda Lukáš-12-7-5  03310
14.Jamný PetrZukal Adam-86-98-623  
15.Morávek RadimVeselý Lukáš         
16.Obrdlík ŠtěpánPřikryl Aleš         
17.Jamný PetrSvoboda Lukáš         
18.Prokeš MichalZukal Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Obrdlík Štěpán03Veselý Lukáš30
Jamný Petr02Přikryl Aleš21
Prokeš Michal03Svoboda Lukáš21
Morávek Radim30Zukal Adam11
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikeska Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Mocek Jaromír
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15492:407SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Kyncl Jiří
 
 
Erlich Luboš
Barcal Petr
 
 
-794-993210
2.Wagner Jaroslav ml.
Vydra Milan
 
 
Truc Petr
Plhák Petr
 
 
9611  3020
3.Bruckner TomášStřítežský Roman2711  3030
4.Hromek FilipJuroška Ivan8-94-1173240
5.Oleskevych OleksandrŠefr Filip776  3050
6.Brhel ŠtěpánLičbinský Roman-9536 3160
7.Hromek FilipStřítežský Roman957  3070
8.Oleskevych OleksandrJuroška Ivan-8596 3180
9.Brhel ŠtěpánŠefr Filip-8-77-9 1381
10.Bruckner TomášLičbinský Roman-6-9710-92382
11.Oleskevych OleksandrStřítežský Roman77-915 3192
12.Brhel ŠtěpánJuroška Ivan9-2-67932102
13.Bruckner Tomᚊefr Filip-955  21  
14.Hromek FilipLičbinský Roman         
15.Brhel ŠtěpánStřítežský Roman         
16.Bruckner TomášJuroška Ivan         
17.Hromek FilipŠefr Filip         
18.Oleskevych OleksandrLičbinský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bruckner Tomáš11Střítežský Roman03
Hromek Filip20Juroška Ivan03
Oleskevych Oleksandr30Šefr Filip11
Brhel Štěpán21Ličbinský Roman11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Vrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:Černoch Rostislav
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35552:542Tělovýchovná jednota Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Vlastimil
Piroutek Květoslav
 
 
Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
-8-76-5 1301
2.Kyncl Miloslav
Eliška Roman
 
 
Kaipr Petr
Trajhan Miroslav
 
 
126-7-853211
3.Vitula JosefHrdlička Petr5-1084 3121
4.Nováček LiborRyšavý Michal8-5-8-4 1322
5.Sedlář JakubLamač Petr1-7125 3132
6.Antoš JiříKolařík Jan-9-8-8  0333
7.Nováček LiborHrdlička Petr-8-5-8  0334
8.Sedlář JakubRyšavý Michal10-6-7-7 1335
9.Antoš JiříLamač Petr7WOWO  3045
10.Vitula JosefKolařík Jan-2-2-2  0346
11.Sedlář JakubHrdlička Petr16-766 3156
12.Antoš JiříRyšavý Michal-8-10-7  0357
13.Vitula JosefLamač PetrWO    3067
14.Nováček LiborKolařík Jan-8-4-12  0368
15.Antoš JiříHrdlička Petr825  3078
16.Vitula JosefRyšavý Michal-710-5-11 1379
17.Nováček LiborLamač PetrWO    3089
18.Sedlář JakubKolařík Jan8-7-6-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vitula Josef12Hrdlička Petr13
Nováček Libor03Ryšavý Michal40
Sedlář Jakub22Lamač Petr02
Antoš Jiří22Kolařík Jan40
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Zimola Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-TuřanyRozhodčí:Pazdera Miroslav
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Janda Zbyněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21548:484TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifka Alexius
Rosa Martin
 
 
Trgiňa Roman
Juklík Tomáš
 
 
1015  3010
2.Nekola Tomáš st.
Holub Zdeněk
 
 
Vondráš Jan
Mošna Petr
 
 
-1684-263220
3.Babák PetrŠtofka Filip-7-95993230
4.Hort PavelGajdoschík Adrián-679-783240
5.Ságl OndřejKoníček Michal82-126 3150
6.Chrást RomanDarmovzal Zdeněk856  3060
7.Hort PavelŠtofka Filip-514-8-9 1361
8.Ságl OndřejGajdoschík Adrián8-3-3-9 1362
9.Chrást RomanKoníček Michal528  3072
10.Babák PetrDarmovzal Zdeněk-9-99-8 1373
11.Ságl OndřejŠtofka Filip8-9-10-8 1374
12.Chrást RomanGajdoschík Adrián-49115 3184
13.Babák PetrKoníček Michal9410  3094
14.Hort PavelDarmovzal Zdeněk-81356 31104
15.Chrást RomanŠtofka Filip-95-49732  
16.Babák PetrGajdoschík Adrián         
17.Hort PavelKoníček Michal         
18.Ságl OndřejDarmovzal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Babák Petr21Štofka Filip21
Hort Pavel21Gajdoschík Adrián12
Ságl Ondřej12Koníček Michal03
Chrást Roman30Darmovzal Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s.Rozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:920:30426:500TJ Sokol Šarovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
Kašpárek František
Klenovec Jan
 
 
68-99 3110
2.Luka Josef, Ing.
Rulec Jakub
 
 
Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
8-859 3120
3.Vlach MartinDorňák Zdeněk109-10-9-102321
4.Valašík LukášBojko Karel-3-4-2  0322
5.Olejník JakubJahůdka Petr8-6-6-7 1323
6.Skalský OndřejKřen Lubor7125  3033
7.Valašík LukášDorňák Zdeněk-7999 3143
8.Olejník JakubBojko Karel-8-6-11  0344
9.Skalský OndřejJahůdka Petr8-67-7-72345
10.Hejduk PavelKřen Lubor12-7-6-7 1346
11.Olejník JakubDorňák Zdeněk-469-7-52347
12.Skalský OndřejBojko Karel-2-4-8  0348
13.Hejduk PavelJahůdka Petr-7-6-10  0349
14.Valašík LukášKřen Lubor         
15.Skalský OndřejDorňák Zdeněk         
16.Hejduk PavelBojko Karel         
17.Valašík LukášJahůdka Petr         
18.Olejník JakubKřen Lubor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vlach Martin01Dorňák Zdeněk21
Valašík Lukáš11Bojko Karel30
Olejník Jakub03Jahůdka Petr30
Skalský Ondřej12Křen Lubor11
Hejduk Pavel02   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
Plachý Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:Orel ZlínRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:827:28501:532Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Miroslav
Kaňka Luděk st.
 
 
Sojka Lukáš
Palla Přemysl
 
 
1085  3010
2.Řípa Vladimír
Kapras Karel
 
 
Zrcek Miroslav
Povolný Aleš
 
 
1386  3020
3.Zlámal JaromírZávada Adam-5-76-2 1321
4.Galanda TomášPolák Petr-3-7-9  0322
5.Maděrka SvatoplukDoležel Tomáš9-3-10983232
6.Otáhal BořekKrejčiřík David8-869 3142
7.Galanda TomášZávada Adam115-3-6-52343
8.Maděrka SvatoplukPolák Petr-9-576-112344
9.Otáhal BořekDoležel Tomáš9-839 3154
10.Zlámal JaromírKrejčiřík David-88-8-7 1355
11.Maděrka SvatoplukZávada Adam9-10-9-5 1356
12.Otáhal BořekPolák Petr8710  3066
13.Zlámal JaromírDoležel Tomáš109-9-6-82367
14.Galanda TomášKrejčiřík David-13-6-5  0368
15.Otáhal BořekZávada Adam9    10  
16.Zlámal JaromírPolák Petr6    10  
17.Galanda TomášDoležel Tomáš         
18.Maděrka SvatoplukKrejčiřík David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zlámal Jaromír03Závada Adam30
Galanda Tomáš03Polák Petr21
Maděrka Svatopluk12Doležel Tomáš12
Otáhal Bořek30Krejčiřík David21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: