Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:634:21492:421AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Pavel
Charamza Ondřej st.
 
 
Zika Ondřej
Škach Martin
 
 
978  3010
2.Juklík Tomáš
Serbus Tomáš
 
 
Mrhal Tomáš
Levenec Petr
 
 
-8-58-7 1311
3.Gaydoš VítDusík Stanislav39-7-4-82312
4.Podrazil VáclavRemunda Štěpán0-797 3122
5.Šmíd MiroslavChlumský Petr-8-9-6  0323
6.Hüttl MichalHorák Dominik7WOWO  3033
7.Podrazil VáclavDusík Stanislav778  3043
8.Šmíd MiroslavRemunda Štěpán-69-68-82344
9.Hüttl MichalChlumský Petr-76-4953254
10.Gaydoš VítHorák DominikWO    3064
11.Šmíd MiroslavDusík Stanislav-5-769-62365
12.Hüttl MichalRemunda Štěpán8109  3075
13.Gaydoš VítChlumský Petr-7-7-6  0376
14.Podrazil VáclavHorák DominikWO    3086
15.Hüttl MichalDusík Stanislav4810  3096
16.Gaydoš VítRemunda Štěpán-8610-1063296
17.Podrazil VáclavChlumský Petr         
18.Šmíd MiroslavHorák Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gaydoš Vít02Dusík Stanislav22
Podrazil Václav20Remunda Štěpán12
Šmíd Miroslav03Chlumský Petr21
Hüttl Michal40Horák Dominik01
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha A Story TLRSRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:23551:490TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
-9-588103210
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Boháč Milan
Růžička Zdeněk
 
 
349  3020
3.Tinkl PavelČerný Jiří-1476-733230
4.Vidlák MilošVavřinec Matěj-4-7-7  0331
5.Zubčák PatrikBistřický Marek889  3041
6.Olejár FilipZahradníček Jakub-10667 3151
7.Vidlák MilošČerný Jiří-9-44-6 1352
8.Zubčák PatrikVavřinec Matěj7-94-573262
9.Olejár FilipBistřický Marek6815  3072
10.Tinkl PavelZahradníček Jakub835  3082
11.Zubčák PatrikČerný Jiří-97-13-7 1383
12.Olejár FilipVavřinec Matěj-9-983-72384
13.Tinkl PavelBistřický Marek610-3-783294
14.Hák ZdeněkZahradníček Jakub-2-6102432104
15.Olejár FilipČerný Jiří-1744 31  
16.Tinkl PavelVavřinec Matěj         
17.Hák ZdeněkBistřický Marek         
18.Zubčák PatrikZahradníček Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tinkl Pavel30Černý Jiří21
Vidlák Miloš02Vavřinec Matěj21
Zubčák Patrik21Bistřický Marek03
Olejár Filip21Zahradníček Jakub03
Hák Zdeněk10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35578:611TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Janeček Jaroslav
Budělovský Petr
 
 
885  3010
2.Drož Jan
Bouda Petr
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-311-5-7 1311
3.Provazník PetrPíša Radovan-8-7-6  0312
4.Milek PetrDušek Jan4-6-8-8 1313
5.Rulec JakubKadlec Tomáš-5-83-6 1314
6.Švec RadekMarat Filip779  3024
7.Milek PetrPíša Radovan-6-105-13 1325
8.Rulec JakubDušek Jan-12-1810-9 1326
9.Švec RadekKadlec Tomáš-106-10-5 1327
10.Provazník PetrMarat Filip8-6-71343237
11.Rulec JakubPíša Radovan-10-912-3 1338
12.Švec RadekDušek Jan126-710 3148
13.Provazník PetrKadlec Tomáš-9-598-92349
14.Milek PetrMarat Filip7-9-6993259
15.Švec RadekPíša Radovan655  3069
16.Provazník PetrDušek Jan-7-4-6  03610
17.Milek PetrKadlec Tomáš63-65 31  
18.Rulec JakubMarat Filip-2619 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Petr13Píša Radovan31
Milek Petr12Dušek Jan31
Rulec Jakub03Kadlec Tomáš30
Švec Radek31Marat Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17506:381SF SKK EL Niňo Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lédl Jiří
Vlček Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Tvrz Jaroslav st.
Mikeš Milan
 
 
Cafourek Jan
Koděra Filip
 
 
-6358 3120
3.Kubát PetrPašek Dominik-987-10-72321
4.Beran Tomᚊebl Jáchym1-725 3131
5.Suvorov MaximKulveit Jonáš-1078-1093241
6.Beran MatějVaněk Petr644  3051
7.Beran TomášPašek Dominik-10-8-3  0352
8.Suvorov MaximŠebl Jáchym684  3062
9.Beran MatějKulveit Jonáš555  3072
10.Kubát PetrVaněk Petr8-6-10-4 1373
11.Suvorov MaximPašek Dominik87-7-8-22374
12.Beran MatějŠebl Jáchym955  3084
13.Kubát PetrKulveit Jonáš5-449 3194
14.Beran TomášVaněk Petr892  30104
15.Beran MatějPašek Dominik         
16.Kubát PetrŠebl Jáchym         
17.Beran TomášKulveit Jonáš         
18.Suvorov MaximVaněk Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kubát Petr12Pašek Dominik30
Beran Tomáš21Šebl Jáchym03
Suvorov Maxim21Kulveit Jonáš03
Beran Matěj30Vaněk Petr12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
Ambrož Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00, Tram 24, 56, bus Kloboučnická 124, 139, 188Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:928:36559:600TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Dolejší Stanislav
Vendl Jakub
 
 
-755-453210
2.Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Ulrich Radek
 
 
-10289 3120
3.Hubinger LukášTenglová Vendula-5-4-11  0321
4.Tichý JiříDrechsler Petr-3-77-6 1322
5.Ambrož AdamDlouhý Jiří-9-96-3 1323
6.Koděra MilošProkš Vladimír99-11-4103233
7.Tichý JiříTenglová Vendula7-8-76-62334
8.Ambrož AdamDrechsler Petr-4-10-6  0335
9.Koděra MilošDlouhý Jiří-93-97-132336
10.Hubinger LukášProkš Vladimír67-109 3146
11.Ambrož AdamTenglová Vendula-4994 3156
12.Koděra MilošDrechsler Petr6-4-6-6 1357
13.Hubinger LukášDlouhý Jiří-998-7-102358
14.Tichý JiříProkš Vladimír-27-6753268
15.Koděra MilošTenglová Vendula8-7-8-6 1369
16.Hubinger LukášDrechsler Petr-769-8 22  
17.Tichý JiříDlouhý Jiří         
18.Ambrož AdamProkš Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubinger Lukáš12Tenglová Vendula31
Tichý Jiří12Drechsler Petr30
Ambrož Adam12Dlouhý Jiří30
Koděra Miloš13Prokš Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:22583:520AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Milan
Šimo Vladimír
 
 
Horský Jindřich
Vaktor Ivan
 
 
11-7-4-11 1301
2.Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
653  3011
3.Vilga FilipNovotný Petr678  3021
4.Stano PeterHrdý Martin-69-65-22322
5.Červenka JanCharamza Ondřej ml.9-710-8-112323
6.Šenk JakubBalák Pavel7812  3033
7.Stano PeterNejedlý Pavel5-976 3143
8.Červenka JanHrdý Martin8-8-7-6 1344
9.Šenk JakubCharamza Ondřej ml.56-310 3154
10.Vilga FilipBalák Pavel786  3064
11.Červenka JanNejedlý Pavel1095  3074
12.Šenk JakubHrdý Martin-11-5-5  0375
13.Vilga FilipCharamza Ondřej ml.449  3085
14.Stano PeterBalák Pavel88-77 3195
15.Šenk JakubNejedlý Pavel-589-11-92396
16.Vilga FilipHrdý Martin-9735 31106
17.Stano PeterCharamza Ondřej ml.         
18.Červenka JanBalák Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilga Filip40Novotný Petr01
Stano Peter21Hrdý Martin31
Červenka Jan12Charamza Ondřej ml.12
Šenk Jakub22Balák Pavel03
   Nejedlý Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:17 TJ Střížkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Tůma Pavel
 
 
Mareček Vladislav
Pecka Miloslav
 
 
984  3010
2.Řejha Pavel
Včelička Lubomír
 
 
Urban Jan
Přáda Jaroslav
 
 
1166  3020
3.Provazník PetrČihák Josef st.     3030
4.Pour TomášJiroušek Pavel     3040
5.Kočvara VlastimilKrenk Tomáš     2341
6.Krásl LiborKohout Radek     2342
7.Pour TomášČihák Josef st.     3152
8.Kočvara VlastimilJiroušek Pavel     1353
9.Krásl LiborKrenk Tomáš     3063
10.Provazník PetrKohout Radek     3173
11.Kočvara VlastimilČihák Josef st.     3083
12.Krásl LiborJiroušek Pavel     0384
13.Provazník PetrKrenk Tomáš     3094
14.Pour TomášKohout Radek     1395
15.Krásl LiborČihák Josef st.WO    30105
16.Provazník PetrJiroušek Pavel         
17.Pour TomášKrenk Tomáš         
18.Kočvara VlastimilKohout Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Provazník Petr30Čihák Josef st.03
Pour Tomáš21Jiroušek Pavel21
Kočvara Vlastimil12Krenk Tomáš12
Krásl Libor12Kohout Radek21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:25537:489TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
655  3010
2.Chládek Luboš
Koros Zdeněk
 
 
Pisár Petr
Knor Václav
 
 
-6-8-4  0311
3.Veselá JaroslavaNěmeček Jiří9-886 3121
4.Svoboda RobertHron Jiří-77-11863231
5.Nejedlý PavelRys Vilém-6-6-11  0332
6.Balák PavelTůma Michal366  3042
7.Svoboda RobertNěmeček Jiří-7-5-5  0343
8.Nejedlý PavelHron Jiří10-8-9-5 1344
9.Balák PavelRys Vilém-9-8-8  0345
10.Veselá JaroslavaTůma Michal756  3055
11.Nejedlý PavelNěmeček Jiří-7784 3165
12.Balák PavelHron Jiří-9968 3175
13.Veselá JaroslavaRys Vilém96-85 3185
14.Svoboda RobertTůma Michal8-10-10-6 1386
15.Balák PavelNěmeček Jiří99-36 3196
16.Veselá JaroslavaHron Jiří353  30106
17.Svoboda RobertRys Vilém         
18.Nejedlý PavelTůma Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselá Jaroslava40Němeček Jiří13
Svoboda Robert12Hron Jiří13
Nejedlý Pavel12Rys Vilém21
Balák Pavel31Tůma Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:11405:342TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Kettner Martin
 
 
Čech Pavel
Štepka Miroslav
 
 
9-9-69-32301
2.Cír Radek
Kos Zdeněk
 
 
Přibík Jan
Lédl Jiří
 
 
10911  3011
3.Hudek TomášMartiška Jan8610  3021
4.Kárník TomášČervenka Jan-646-973231
5.Branžovský MilanSochor Adam497  3041
6.Fexa MartinAbdullin Denis-9763 3151
7.Kárník TomášMartiška Jan13-65-1153261
8.Branžovský MilanČervenka Jan8-887 3171
9.Fexa MartinSochor Adam5-7710 3181
10.Hudek TomášAbdullin Denis54-79 3191
11.Branžovský MilanMartiška Jan-8    01  
12.Fexa MartinČervenka Jan         
13.Hudek TomášSochor Adam         
14.Kárník TomášAbdullin Denis         
15.Fexa MartinMartiška Jan         
16.Hudek TomášČervenka Jan         
17.Kárník TomášSochor Adam         
18.Branžovský MilanAbdullin Denis         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hudek Tomáš20Martiška Jan02
Kárník Tomáš20Červenka Jan02
Branžovský Milan20Sochor Adam02
Fexa Martin20Abdullin Denis02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00, Tram 24, 56, bus Kloboučnická 124, 139, 188Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:927:30518:453TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Birnbaum Erik
Šulc Ladislav
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
986  3010
2.Vospálek Miroslav
Vychodil Luděk
 
 
Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
52-97 3120
3.Černoch JanKnobloch Miroslav6-67-893230
4.Ambrož JiříVu Duy Tiep-983-7-92331
5.Veselý VojtěchZunt Zdeněk-76-7-4 1332
6.Zámyslický JaroslavWO    3042
7.Ambrož JiříKnobloch Miroslav85-4-4-82343
8.Veselý VojtěchVu Duy Tiep-9-895-72344
9.Zámyslický JaroslavZunt Zdeněk-8-6-5  0345
10.Černoch JanWO    3055
11.Veselý VojtěchKnobloch Miroslav5-4-7-8 1356
12.Zámyslický JaroslavVu Duy Tiep-511-10-7 1357
13.Černoch JanZunt Zdeněk-8-9-10  0358
14.Ambrož JiříWO    3068
15.Zámyslický JaroslavKnobloch Miroslav-6-10-10  0369
16.Černoch JanVu Duy Tiep         
17.Ambrož JiříZunt Zdeněk         
18.Veselý Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černoch Jan11Knobloch Miroslav31
Ambrož Jiří02Vu Duy Tiep30
Veselý Vojtěch03Zunt Zdeněk30
Zámyslický Jaroslav03   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:935:35649:636TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
Hlaváček Jaromír
Jaroš Antonín
 
 
43-68 3110
2.Hrbek Jiří
Spiegl Richard
 
 
Mráz Roman
Havelka Marek
 
 
6-4-3-7 1311
3.Bialas FilipTichý Dominik10-7-7-7 1312
4.Remunda Alexandros MatheosPřáda Jaroslav-723-1063222
5.Juhasz MartinPíšan Ondřej-8-74-10 1323
6.Kučala ViktorTichý Květoslav669  3033
7.Remunda Alexandros MatheosTichý Dominik-10-5128-52334
8.Juhasz MartinPřáda Jaroslav9-986 3144
9.Kučala ViktorPíšan Ondřej109-122 3154
10.Bialas FilipTichý Květoslav-12-13-9  0355
11.Juhasz MartinTichý Dominik89-117 3165
12.Kučala ViktorPřáda Jaroslav76-107 3175
13.Bialas FilipPíšan Ondřej-7-52-5 1376
14.Remunda Alexandros MatheosTichý Květoslav-7-767-92377
15.Kučala ViktorTichý Dominik-68-7-5 1378
16.Bialas FilipPřáda Jaroslav-6768 3188
17.Remunda Alexandros MatheosPíšan Ondřej-3-988-42389
18.Juhasz MartinTichý Květoslav6    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bialas Filip13Tichý Dominik31
Remunda Alexandros Matheos13Přáda Jaroslav04
Juhasz Martin21Píšan Ondřej31
Kučala Viktor31Tichý Květoslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:928:31525:547TJ Orion Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Kašík Zdeněk
 
 
Kemr Václav
Kučera Pavel
 
 
-7969 3110
2.Loudín Přemysl
Fuka Martin
 
 
Procházka Miroslav ml.
Břetenář Petr
 
 
-6-75-9 1311
3.Černý MartinŠmatlák Jiří-788-10-122312
4.Forgáč AndrejRucký Přemysl5-6-7-9 1313
5.Vokál RomanToman Vojtěch-5-5-9  0314
6.Flekač TomášHyršl Ondřej1189  3024
7.Forgáč AndrejŠmatlák Jiří-66-71173234
8.Vokál RomanRucký Přemysl-2-7-3  0335
9.Flekač TomášToman Vojtěch8-348 3145
10.Černý MartinHyršl Ondřej-9-9-7  0346
11.Vokál RomanŠmatlák Jiří-2-7-5  0347
12.Flekač TomášRucký Přemysl634  3057
13.Černý MartinToman Vojtěch688  3067
14.Forgáč AndrejHyršl Ondřej786  3077
15.Flekač Tomᚊmatlák Jiří-4-78-10 1378
16.Černý MartinRucký Přemysl105-8-9-82379
17.Forgáč AndrejToman Vojtěch         
18.Vokál RomanHyršl Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Martin13Šmatlák Jiří31
Forgáč Andrej21Rucký Přemysl31
Vokál Roman03Toman Vojtěch12
Flekač Tomáš31Hyršl Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:930:33581:615Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Tisoňů Nikola
 
 
Obešlo František
Obešlo Marek
 
 
6-9-7-5 1301
2.Stupavský Milan
Růžička Jakub
 
 
Seidl Josef
Přichystal Jiří
 
 
9-10812 3111
3.Khalaila AdamBrož Pavel56-4-953221
4.Vyvadilová JitkaKadavý Vladimír-4111310 3131
5.Šíp MartinMaršík Richard12-9-9-6 1332
6.Ducháček JosefPolcar Vojtěch-10-59-11 1333
7.Vyvadilová JitkaBrož Pavel-10629 3143
8.Šíp MartinKadavý Vladimír-3-11-10  0344
9.Ducháček JosefMaršík Richard12-8-3-10 1345
10.Khalaila AdamPolcar Vojtěch875  3055
11.Šíp MartinBrož Pavel8511  3065
12.Ducháček JosefKadavý Vladimír6-1-4-4 1366
13.Khalaila AdamMaršík Richard-96-89-12367
14.Vyvadilová JitkaPolcar Vojtěch-91089 3177
15.Ducháček JosefBrož Pavel6-9-5-10 1378
16.Khalaila AdamKadavý Vladimír-3-57-11 1379
17.Vyvadilová JitkaMaršík Richard-6-9-6  0379
18.Šíp MartinPolcar Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Khalaila Adam22Brož Pavel13
Vyvadilová Jitka30Kadavý Vladimír31
Šíp Martin12Maršík Richard30
Ducháček Josef04Polcar Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:922:32499:508SK Start Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav st.
Vojtíšek Miroslav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-7-88873210
2.Trajhan Miroslav
Heřmanský Miroslav
 
 
Horáček Vlastimil
Pour Miroslav
 
 
-5-10-4  0311
3.Jež DominikKala Petr5-1173 3121
4.Vaňásek JiříKafuněk David524  3031
5.Vaňásek Jiří ml.Rybář Martin5-78-9-62332
6.Vojáček MilošSladovník Daniel-126-6-9 1333
7.Vaňásek JiříKala Petr-5-78-9 1334
8.Vaňásek Jiří ml.Kafuněk David-7-5-8  0335
9.Vojáček MilošRybář Martin55-9-863245
10.Jež DominikSladovník Daniel-8-888-52346
11.Vaňásek Jiří ml.Kala Petr-98-96-82347
12.Vojáček MilošKafuněk David-93-3-14 1348
13.Jež DominikRybář Martin-39-17-12 1349
14.Vaňásek JiříSladovník Daniel-9-88  12  
15.Vojáček MilošKala Petr         
16.Jež DominikKafuněk David         
17.Vaňásek JiříRybář Martin         
18.Vaňásek Jiří ml.Sladovník Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jež Dominik12Kala Petr21
Vaňásek Jiří11Kafuněk David21
Vaňásek Jiří ml.03Rybář Martin21
Vojáček Miloš12Sladovník Daniel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:933:32611:591TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krucký Rudolf
Řípa Vladimír
 
 
Ort Josef
Rulec Jakub
 
 
2-1157 3110
2.Kaňka Luděk st.
Balcar Miroslav
 
 
Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
17128  3020
3.Kačaba VojtěchMüller Radek9-117-10-62321
4.Kocábek PavelLebl Ondřej1066  3031
5.Srnka JanGomola Jan-81176 3141
6.Radnicová LenkaHondlík Josef3-623 3151
7.Kocábek PavelMüller Radek-75-7-7 1352
8.Srnka JanLebl Ondřej-8-7148-32353
9.Radnicová LenkaGomola Jan-9532 3163
10.Kačaba VojtěchHondlík Josef-8-87-6 1364
11.Srnka JanMüller Radek-6-6-7  0365
12.Radnicová LenkaLebl Ondřej982  3075
13.Kačaba VojtěchGomola Jan-49-10-3 1376
14.Kocábek PavelHondlík Josef-8-8-3  0377
15.Radnicová LenkaMüller Radek-6888 3187
16.Kačaba VojtěchLebl Ondřej-6-9-10  0388
17.Kocábek PavelGomola Jan9-76-7-72389
18.Srnka JanHondlík Josef-77-8-6 1389

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kačaba Vojtěch04Müller Radek31
Kocábek Pavel13Lebl Ondřej22
Srnka Jan12Gomola Jan22
Radnicová Lenka40Hondlík Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:28675:610TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpárek František
Hameta Oldřich
 
 
Váňa Miroslav
Loudín Petr
 
 
99-8-7-122301
2.Staněk Ondřej
Staněk Jiří
 
 
Zrcek Miroslav
Krejčí Milan
 
 
6-986 3111
3.Diblíková KláraPištora Josef867  3021
4.Pospíšil DavidDorko Tomáš-76-313-92322
5.Sklenář OndřejHaralík Stanislav-6355 3132
6.Zahrádka DavidVotípka Emanuel3810  3042
7.Pospíšil DavidPištora Josef-95710 3152
8.Sklenář OndřejDorko Tomáš10-15-710-42353
9.Zahrádka DavidHaralík Stanislav4-689 3163
10.Diblíková KláraVotípka Emanuel76-5-11-82364
11.Sklenář OndřejPištora Josef811-9-1-82365
12.Zahrádka DavidDorko Tomáš-5-9-6  0366
13.Diblíková KláraHaralík Stanislav-9894 3176
14.Pospíšil DavidVotípka Emanuel1059  3086
15.Zahrádka DavidPištora Josef-83-12-5 1387
16.Diblíková KláraDorko Tomáš-796-873297
17.Pospíšil DavidHaralík Stanislav434  30107
18.Sklenář OndřejVotípka Emanuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Diblíková Klára31Pištora Josef22
Pospíšil David31Dorko Tomáš31
Sklenář Ondřej12Haralík Stanislav04
Zahrádka David22Votípka Emanuel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:36515:584TTC Elizza Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Martin
Tichý Jiří
 
 
Šembera Karel
Holman Martin
 
 
87-6-9-112301
2.Holub Zdeněk
Zatřepálek Michal
 
 
Brant Pavel
Ulrich Radek
 
 
-14-1212973211
3.Bartošek JanBenák Libor-11-3-1  0312
4.Kohlmannová AnetaKadlec Tomáš-9-7-7  0313
5.Havazík OndřejVojtěch Radek5-9-91183223
6.Kubový JanRochowanski Lukáš5117  3033
7.Kohlmannová AnetaBenák Libor12-3-5-5 1334
8.Havazík OndřejKadlec Tomáš-6-12-8  0335
9.Kubový JanVojtěch Radek-55-77-82336
10.Bartošek JanRochowanski Lukáš-11-95583246
11.Havazík OndřejBenák Libor9-6-38-32347
12.Kubový JanKadlec Tomáš-11-794-82348
13.Bartošek JanVojtěch Radek-6-5-5  0349
14.Kohlmannová AnetaRochowanski Lukáš-5-97-8 13410
15.Kubový JanBenák Libor         
16.Bartošek JanKadlec Tomáš         
17.Kohlmannová AnetaVojtěch Radek         
18.Havazík OndřejRochowanski Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartošek Jan12Benák Libor30
Kohlmannová Aneta03Kadlec Tomáš30
Havazík Ondřej12Vojtěch Radek21
Kubový Jan12Rochowanski Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
Hanzal Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:37582:639TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Jiří
Cír Libor
 
 
Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
-5-12-5  0301
2.Havel Václav
Fojtík Jiří
 
 
Polášek Milan
Štepka Miroslav
 
 
-7-6-5  0302
3.Hanzal PetrHák Zdeněk-5-9-8  0303
4.Hozman BohumilJírovec Martin-7-7-16  0304
5.Satrapa JanHerrmann Vít99-99 3114
6.Pecka MilanMerhaut Jaroslav10-8-78-82315
7.Hozman BohumilHák Zdeněk-876-683225
8.Satrapa JanJírovec Martin107-138 3135
9.Pecka MilanHerrmann Vít979  3045
10.Hanzal PetrMerhaut Jaroslav-7-786-32346
11.Satrapa JanHák Zdeněk-84710 3156
12.Pecka MilanJírovec Martin-8-761173266
13.Hanzal PetrSemrád Martin9-7-8-8 1367
14.Hozman BohumilMerhaut Jaroslav-78-7-7 1368
15.Pecka MilanHák Zdeněk-10-8-7  0369
16.Hanzal PetrJírovec Martin13-7-812-923610
17.Hozman BohumilSemrád Martin-9-711-9 13  
18.Satrapa JanMerhaut Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanzal Petr04Hák Zdeněk22
Hozman Bohumil12Jírovec Martin22
Satrapa Jan30Herrmann Vít02
Pecka Milan22Merhaut Jaroslav30
   Semrád Martin10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:919:30419:481TJ Sokol Petrovice I. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Tkáč Jan
 
 
Januška Pavel
Tesárek Jiří
 
 
WO    0301
2.Valenta Petr
Topol Martin
 
 
Januška Václav
Hraba Milan
 
 
34-76 3111
3.Ševčík IvanSatrapa Jan-11-710-5 1312
4.Šimberský JiříManko Viktor77-16-8-92313
5.Král MartinMatoušek Jan9-6-6-8 1314
6.Hanšpach DanielMarek Vladimír8-107-5-62315
7.Šimberský JiříSatrapa Jan-9-97-10 1316
8.Král MartinManko Viktor-58-7-6 1317
9.Hanšpach DanielMatoušek Jan-11-9-5  0318
10.Ševčík IvanMarek Vladimír-810-81083228
11.Král MartinSatrapa Jan777  3038
12.Hanšpach DanielManko Viktor67-7-5-42339
13.Ševčík IvanMatoušek Jan-6-10-10  0339
14.Šimberský JiříMarek Vladimír         
15.Hanšpach DanielSatrapa Jan         
16.Ševčík IvanManko Viktor         
17.Šimberský JiříMatoušek Jan         
18.Král MartinMarek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ševčík Ivan11Satrapa Jan21
Šimberský Jiří02Manko Viktor30
Král Martin12Matoušek Jan20
Hanšpach Daniel03Marek Vladimír11
WO01WO10
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:532:18476:429SK OAZA Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Donát Zdeněk
Donát Milan
 
 
Kirnig Jan
Nekola Tomáš st.
 
 
784  3010
2.Legát Lukáš
Chalupa Josef
 
 
Šimon Vratislav
Adámek Zdeněk
 
 
-6-5-6  0311
3.Kubera FrantišekBaier Miroslav107-78 3121
4.Řepík JaroslavŠobáň Radek-5-6-8  0322
5.Mazánek JiříZika Jan836  3032
6.Gruber JosefBlažek Jan886  3042
7.Řepík JaroslavBaier Miroslav874  3052
8.Mazánek JiříŠobáň Radek-689-6-72353
9.Gruber JosefZika Jan464  3063
10.Kubera FrantišekBlažek Jan8-7-98-62364
11.Mazánek JiříBaier Miroslav-1011-1-10 1365
12.Gruber JosefŠobáň Radek788  3075
13.Kubera FrantišekZika Jan55-58 3185
14.Řepík JaroslavBlažek Jan910-108 3195
15.Gruber JosefBaier Miroslav         
16.Kubera FrantišekŠobáň Radek         
17.Řepík JaroslavZika Jan         
18.Mazánek JiříBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubera František21Baier Miroslav12
Řepík Jaroslav21Šobáň Radek21
Mazánek Jiří12Zika Jan03
Gruber Josef30Blažek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR A PENTA TRADINGRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:34681:641SK HAMR A PENTA TRADING

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírek Lubomír
Raček Jan
 
 
Kříšťan Jiří
Polák Jiří
 
 
-86-7-10 1301
2.Štros Jan
Brauner Josef
 
 
Holan Josef
Šulc Martin
 
 
76-5-8-92302
3.Plch Jiří st.Maršíková Martina646  3012
4.Hrabě VáclavUhl Jiří-9-10-12  0313
5.Kára PetrHamáček Jan-9-888-92314
6.Pluska OlehMarek Michal-8-787-62315
7.Hrabě VáclavMaršíková Martina39-97 3125
8.Kára PetrUhl Jiří11-5-99-82326
9.Pluska OlehHamáček Jan-7-108-6 1327
10.Plch Jiří st.Marek Michal392  3037
11.Kára PetrMaršíková Martina-68106 3147
12.Pluska OlehUhl Jiří116-46 3157
13.Plch Jiří st.Hamáček Jan7311  3067
14.Hrabě VáclavMarek Michal9-7-8-9 1368
15.Pluska OlehMaršíková Martina-6-887-102369
16.Plch Jiří st.Uhl Jiří393  3079
17.Hrabě VáclavHamáček Jan8-8810 3189
18.Kára PetrMarek Michal-7-7-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plch Jiří st.40Maršíková Martina13
Hrabě Václav22Uhl Jiří22
Kára Petr13Hamáček Jan22
Pluska Oleh13Marek Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00, Tram 24, 56, bus Kloboučnická 124, 139, 188Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:36582:611SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Miroslav
Šprungl Jan
 
 
Jícha František
Kohout Tomáš
 
 
89-7-833210
2.Šturc Jaroslav
Frühauf Jindřich
 
 
Hrdlička Pavel
Kuthan Jiří
 
 
10-4-87-102311
3.Valeš ZbyněkProkopenko Oleg-1210-9-6 1312
4.Reuter ChristophGajda Jonáš8-86-14-62313
5.Vančura KarelFilípek Martin-11-9-7  0314
6.Kucharčík JanNěmec Filip-10-6-6  0315
7.Reuter ChristophProkopenko Oleg778  3025
8.Vančura KarelGajda Jonáš88-78 3135
9.Kucharčík JanFilípek Martin8-98-7-102336
10.Valeš ZbyněkNěmec Filip-9-1358-82337
11.Vančura KarelProkopenko Oleg5-6-1-7 1338
12.Kucharčík JanGajda Jonáš78-103 3148
13.Kubeš VáclavFilípek Martin3-96-383258
14.Reuter ChristophNěmec Filip-410-6-7 1359
15.Kucharčík JanProkopenko Oleg-13-77-5 13510
16.Kubeš VáclavGajda Jonáš12-83-5-823  
17.Reuter ChristophFilípek Martin-9-78-10 13  
18.Vančura KarelNěmec Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valeš Zbyněk02Prokopenko Oleg31
Reuter Christoph12Gajda Jonáš12
Vančura Karel12Filípek Martin21
Kucharčík Jan13Němec Filip30
Kubeš Václav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
Král Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35512:543TTC Klánovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dejmková Eliška
Navrátil Jan
 
 
Karmazín Pavel
Navrátil Tomáš
 
 
6-8-8-8 1301
2.Janoušek Zdeněk
Vinický Stanislav
 
 
Fencl Petr
Skusil Josef
 
 
-75-8-3 1302
3.Navrátil JiříČerveňák Miroslav5-7-310-62303
4.Satorie MichalKratochvíl Karel38-6-7-82304
5.Pacák MiroslavJiroš Martin-8-8-10  0305
6.Veselý LubošVerner Pavel-89-7-9 1306
7.Satorie MichalČerveňák Miroslav-7-9-8  0307
8.Pacák MiroslavKratochvíl Karel10-10-710-22308
9.Veselý LubošJiroš Martin-887-593218
10.Navrátil JiříVerner Pavel253  3028
11.Pacák MiroslavČerveňák Miroslav-5-3-9  0329
12.Veselý LubošKratochvíl Karel888  3039
13.Navrátil JiříJiroš Martin3-969 3149
14.Satorie MichalVerner Pavel-4-63743259
15.Veselý LubošČerveňák Miroslav-7-8-9  03510
16.Navrátil JiříKratochvíl Karel1-978 31  
17.Satorie MichalJiroš Martin81-4-101032  
18.Pacák MiroslavVerner Pavel-8-7-7  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Navrátil Jiří21Červeňák Miroslav40
Satorie Michal12Kratochvíl Karel21
Pacák Miroslav03Jiroš Martin12
Veselý Luboš22Verner Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
Balcar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:426:18427:373Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Koloc Jaroslav
 
 
Balcar Jaromír
Slobodzian Jakub
 
 
-7-9-7  0301
2.Luka Václav
Pleticha Vladimír
 
 
Kunst Břetislav
Elstner Lukáš
 
 
-7-8-7  0302
3.Houška JaroslavTaraňko Mikhail-9-79793212
4.Matuna VáclavToula Vladimír995  3022
5.Balcar ZdeněkZázvorka Jan5-764 3132
6.Radouš JaromírPeršl Martin368  3042
7.Matuna VáclavTaraňko Mikhail-56-7-5 1343
8.Balcar ZdeněkToula Vladimír-86-6-6 1344
9.Radouš JaromírZázvorka Jan3-9153 3154
10.Houška JaroslavPeršl Martin78-96 3164
11.Balcar ZdeněkTaraňko Mikhail7610  3074
12.Radouš JaromírToula Vladimír-11637 3184
13.Houška JaroslavZázvorka Jan         
14.Matuna VáclavPeršl Martin         
15.Radouš JaromírTaraňko Mikhail         
16.Houška JaroslavToula Vladimír         
17.Matuna VáclavZázvorka Jan         
18.Balcar ZdeněkPeršl Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Houška Jaroslav20Taraňko Mikhail12
Matuna Václav11Toula Vladimír12
Balcar Zdeněk21Zázvorka Jan02
Radouš Jaromír30Peršl Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:21568:529TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Kyncl Jiří
 
 
Bulvas Vladislav
Přibáň Václav
 
 
594  3010
2.Wagner Jaroslav ml.
Pospíšil Libor
 
 
Matouš Karel
Štych Marek
 
 
5109  3020
3.Hofman JaroslavForgáč Andrej87-10-8-72321
4.Krauz SamuelDuchoslav Petr8-10-89-92322
5.Vorel MartinŠtencek Jiří9-889 3132
6.Švec OndřejVokál Jan659  3042
7.Krauz SamuelForgáč Andrej10-911-9-92343
8.Vorel MartinDuchoslav Petr9-810-893253
9.Švec OndřejŠtencek Jiří1312-510 3163
10.Hofman JaroslavVokál Jan786  3073
11.Vorel MartinForgáč Andrej-8-3-6  0374
12.Švec OndřejDuchoslav Petr-678-693284
13.Hofman JaroslavŠtencek Jiří-8997 3194
14.Krauz SamuelVokál Jan-77-79632104
15.Švec OndřejForgáč Andrej         
16.Hofman JaroslavDuchoslav Petr         
17.Krauz SamuelŠtencek Jiří         
18.Vorel MartinVokál Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Jaroslav21Forgáč Andrej30
Krauz Samuel12Duchoslav Petr12
Vorel Martin21Štencek Jiří03
Švec Ondřej30Vokál Jan03
BEZ



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:29525:566TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horsák Oldřich
Durdis Petr st.
 
 
Hájek Zdeněk
Kohout Josef
 
 
7-385 3110
2.Veselý Pavel
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
Čermák Antonín
Mucha Lubomír
 
 
886  3020
3.Dlask MarekWO    0321
4.Čečák MilanChalupa Jaroslav-119-911113231
5.Stránský ZdeněkKočí Štěpán11-64-9-92332
6.Seliverstkin MikhailRulc Lukáš8-76-953242
7.Čečák MilanKočí Štěpán6-585 3152
8.Stránský ZdeněkChalupa Jaroslav-10-7-12  0353
9.Seliverstkin MikhailKočí Štěpán8122  3063
10.Rulc LukášWO    0364
11.Stránský ZdeněkDlask Marek7-68-10-142365
12.Seliverstkin MikhailChalupa Jaroslav7-632 3175
13.Kočí ŠtěpánWO    0376
14.Čečák MilanRulc Lukáš787  3086
15.Seliverstkin MikhailDlask Marek57-96 3196
16.Chalupa JaroslavWO    0397
17.Čečák MilanKočí Štěpán767  30107
18.Stránský ZdeněkRulc Lukáš8-11127 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čečák Milan40Dlask Marek11
Stránský Zdeněk03Chalupa Jaroslav12
Seliverstkin Mikhail40Kočí Štěpán13
   Rulc Lukáš02
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Šprongl Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:6333:78TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Živný Josef
Šádek Jiří
 
 
Heilek Miroslav
Niedermertl Zdeněk
 
 
-9-67-5 1301
2.Macoun Vlastimil
Durdis Petr ml.
 
 
Heilek Milan
Šlapáček Martin
 
 
4-9-10-8 1302
3.Rejent ŠtěpánWO    3012
4.Richter JanWO    3022
5.Šprongl JaroslavWO    3032
6.Křehnáč MilanWO    3042
7.Richter JanWO    3052
8.Šprongl JaroslavWO    3062
9.Křehnáč MilanWO    3072
10.Rejent ŠtěpánWO    3082
11.Šprongl Jaroslav         
12.Křehnáč Milan         
13.Rejent Štěpán         
14.Richter Jan         
15.Křehnáč Milan         
16.Rejent Štěpán         
17.Richter Jan         
18.Šprongl Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
WO80WO08
soupeř se k utkání nedostavil po předchozí telefonické omluvě (z důvodu nedostatečného počtu hráčů schopných odehrát utkání)



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37651:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Rufer Vladislav
 
 
Křivánek Luboš
Lhoták Jakub
 
 
574  3010
2.Vejtruba Václav
Kokojan Tomáš
 
 
Ptáček František st.
Ptáček Petr
 
 
-4-5-3  0311
3.Šimůnková VeronikaJamrich Robert-12-10-8  0312
4.Škarban JanDušek Zdeněk-75-9-3 1313
5.Tvrdý MiroslavHuleš Jiří9-5910 3123
6.Šimůnek OndřejAbrahám Petr-769-583233
7.Škarban JanJamrich Robert-8-9-9  0334
8.Tvrdý MiroslavDušek Zdeněk6-136-5-22335
9.Šimůnek OndřejHuleš Jiří-108-96103245
10.Šimůnková VeronikaAbrahám Petr-9-10-7  0346
11.Tvrdý MiroslavJamrich Robert-6-7-5  0347
12.Šimůnek OndřejDušek Zdeněk789  3057
13.Šimůnková VeronikaHuleš Jiří19-98 3167
14.Škarban JanAbrahám Petr-156-8733277
15.Šimůnek OndřejJamrich Robert84-93 3187
16.Šimůnková VeronikaDušek Zdeněk8-677 3197
17.Škarban JanHuleš Jiří-9-8812-92398
18.Tvrdý MiroslavAbrahám Petr-10-76-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimůnková Veronika22Jamrich Robert31
Škarban Jan13Dušek Zdeněk22
Tvrdý Miroslav13Huleš Jiří13
Šimůnek Ondřej40Abrahám Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37663:657TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Fischer Jiří
 
 
Stehlík Jan st.
Nový Oto
 
 
788  3010
2.Čihák Josef st.
Sixta Jaroslav
 
 
Landa Miloslav
Lev Leoš
 
 
-91058 3120
3.Král LukášZacharda Jáchym-9-93-8 1321
4.Tůma LadislavBialas Filip8-15-4-3 1322
5.Lipták MilanDaníček Adam-6-85563232
6.Fišer PetrKotlorz Lukáš8-1068 3142
7.Tůma LadislavZacharda Jáchym10-7-55-72343
8.Lipták MilanBialas Filip-8-87-9 1344
9.Fišer PetrDaníček Adam573  3054
10.Král LukášKotlorz Lukáš596  3064
11.Lipták MilanZacharda Jáchym-98-910-92365
12.Fišer PetrBialas Filip-69-3-7 1366
13.Král LukášDaníček Adam6-797 3176
14.Tůma LadislavKotlorz Lukáš78-7-953286
15.Fišer PetrZacharda Jáchym-5-8-8  0387
16.Král LukášBialas Filip-910-5-9 1388
17.Tůma LadislavDaníček Adam-912-7-9 1389
18.Lipták MilanKotlorz Lukáš-9-7-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Lukáš22Zacharda Jáchym40
Tůma Ladislav13Bialas Filip40
Lipták Milan13Daníček Adam13
Fišer Petr22Kotlorz Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Brothánek Jan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:530:18466:406TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Pavel
Malina Václav
 
 
Smrčka Karel
Pecka Miloslav
 
 
976  3010
2.Rujder David
 
 
Přáda Jaroslav
Mareček Vladislav
 
 
-8-6-6  0311
3.Brothánek JanPolcar Vojtěch7-75-9-82312
4.Raiser DanRychlý Tomáš6-886 3122
5.Pospíšil JanKouba Jan1229  3032
6.Fexa MartinZerkal Sergey747  3042
7.Raiser DanPolcar Vojtěch-6-4-9  0343
8.Pospíšil JanRychlý Tomáš-10-811-6 1344
9.Fexa MartinKouba Jan668  3054
10.Brothánek JanZerkal Sergey6-1169 3164
11.Pospíšil JanPolcar Vojtěch-5-9-2  0365
12.Fexa MartinRychlý Tomáš867  3075
13.Brothánek JanKouba Jan-9486 3185
14.Raiser DanZerkal Sergey586  3095
15.Fexa MartinPolcar Vojtěch         
16.Brothánek JanRychlý Tomáš         
17.Raiser DanKouba Jan         
18.Pospíšil JanZerkal Sergey         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brothánek Jan21Polcar Vojtěch30
Raiser Dan21Rychlý Tomáš12
Pospíšil Jan12Kouba Jan03
Fexa Martin30Zerkal Sergey03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Fridrich Miloslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:27637:556Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Pavel
Čepelák Vladimír st.
 
 
Pelikán Petr
Kunc Petr
 
 
4-1184 3110
2.Rataj Miloš
Pancíř Josef
 
 
Roztočil Jiří
Spousta Jan
 
 
-9-769-32311
3.Bláha MilanKošek Lukáš48-79 3121
4.Thomka PavelBláha Tomáš-5-896-82322
5.Fridrich MiloslavMelíšek Ondřej3-937 3132
6.Bartoňová JitkaNguyen Dominik11-9-4-6 1333
7.Thomka PavelKošek Lukáš-5-6119-62334
8.Fridrich MiloslavBláha Tomáš769  3044
9.Bartoňová JitkaMelíšek Ondřej4-576 3154
10.Bláha MilanNguyen Dominik362  3064
11.Fridrich MiloslavKošek Lukáš5-5-7-6 1365
12.Bartoňová JitkaBláha Tomáš5-5-11-10 1366
13.Bláha MilanMelíšek Ondřej36-85 3176
14.Thomka PavelNguyen Dominik147-78 3186
15.Bartoňová JitkaKošek Lukáš-7-17-6  0387
16.Bláha MilanBláha Tomáš735  3097
17.Thomka PavelMelíšek Ondřej2411  30107
18.Fridrich MiloslavNguyen Dominik910   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Milan40Košek Lukáš31
Thomka Pavel22Bláha Tomáš22
Fridrich Miloslav21Melíšek Ondřej04
Bartoňová Jitka13Nguyen Dominik12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19507:440TJ AVIA Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
Petera Petr
Paukner Milan
 
 
959  3010
2.Kotrbatý Petr
Čížek Pavel
 
 
Lachout Pavel
Zelenka Jiří
 
 
588  3020
3.Žydel JanKrauz Samuel7-1059 3130
4.Mach JakubTomek Jakub910-912 3140
5.Hájek AlexandrHanšpach Daniel-6-87973250
6.Hanzlík TomášSkoupý Libor373  3060
7.Mach JakubKrauz Samuel-10-96543270
8.Hájek AlexandrTomek Jakub-9-7-9  0371
9.Hanzlík TomášHanšpach Daniel-6639 3181
10.Žydel JanSkoupý Libor9-878 3191
11.Hájek AlexandrKrauz Samuel-8-7-4  0392
12.Hanzlík TomášTomek Jakub7-910-8-62393
13.Žydel JanHanšpach Daniel7-8-99732103
14.Mach JakubSkoupý Libor1166  30  
15.Hanzlík TomášKrauz Samuel         
16.Žydel JanTomek Jakub         
17.Mach JakubHanšpach Daniel         
18.Hájek AlexandrSkoupý Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žydel Jan30Krauz Samuel12
Mach Jakub20Tomek Jakub21
Hájek Alexandr12Hanšpach Daniel03
Hanzlík Tomáš21Skoupý Libor02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR B PENTA TRADINGVrchní
rozhodčí:
Maršíková Martina
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38657:684TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartůněk Petr
Freisleben Zdeněk
 
 
Neužil Pavel
Lesák Jakub
 
 
7-4-4-7 1301
2.Selement Jaroslav
Macháček Pavel st.
 
 
Kovář Jan
Kovář Jaroslav
 
 
-8-69793211
3.Šinákl JanDaníček Adam3-799 3121
4.Hořejší JiříŠimeček Jan-12-7-5  0322
5.Joska TomášKotlorz Lukáš7-8-9-7 1323
6.Bruk MartinHučko Tomáš-845-1163233
7.Hořejší JiříDaníček Adam88-11-4-72334
8.Joska Tomᚊimeček Jan-10-5-4  0335
9.Bruk MartinKotlorz Lukáš710-28 3145
10.Šinákl JanHučko Tomáš-49-10-12 1346
11.Joska TomášDaníček Adam-79-59-82347
12.Bruk MartinŠimeček Jan7-895 3157
13.Šinákl JanKotlorz Lukáš4-958 3167
14.Hořejší JiříHučko Tomáš9-5-5-8 1368
15.Bruk MartinDaníček Adam10109  3078
16.Šinákl JanŠimeček Jan4106  3088
17.Hořejší JiříKotlorz Lukáš-986-10-92389
18.Joska TomášHučko Tomáš-8-9-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šinákl Jan31Daníček Adam22
Hořejší Jiří04Šimeček Jan22
Joska Tomáš04Kotlorz Lukáš22
Bruk Martin40Hučko Tomáš31
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33646:640SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Steiner Petr
 
 
Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
8-109-893210
2.Silavecký Ladislav
Dlouhý Jiří
 
 
Eisenreich Jindřich ml.
Hořejší Miroslav
 
 
-410109 3120
3.Gajda JonášKanzelsberger Martin10-994 3130
4.Luxemburk JaroslavVřešťál Milan-103-10853240
5.Kořének FrantišekSlováček Jakub857  3050
6.Korchak OleksandrVláčil Jiří-311-910-82351
7.Luxemburk JaroslavKanzelsberger Martin-4-8-6  0352
8.Kořének FrantišekVřešťál Milan778  3062
9.Korchak OleksandrSlováček Jakub-7-65-9 1363
10.Gajda JonášVláčil Jiří-8-3-5  0364
11.Kořének FrantišekKanzelsberger Martin-6466 3174
12.Korchak OleksandrVřešťál Milan777  3084
13.Gajda JonášSlováček Jakub9-86-4-92385
14.Luxemburk JaroslavVláčil Jiří-8-5-7  0386
15.Korchak OleksandrKanzelsberger Martin-7-88-7 1387
16.Gajda JonášVřešťál Milan655  3097
17.Luxemburk JaroslavSlováček Jakub6-47-6-42398
18.Kořének FrantišekVláčil Jiří9-66-6832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gajda Jonáš22Kanzelsberger Martin22
Luxemburk Jaroslav13Vřešťál Milan04
Kořének František40Slováček Jakub31
Korchak Oleksandr13Vláčil Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:17528:455SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Černý Roman
 
 
Voráč Jiří
Pokorný Roman
 
 
-8897 3110
2.Míka Petr
Šimůnek Josef
 
 
Štěpánek Aleš
Šanc Karel
 
 
-91011-893220
3.Procházka RadekKaděrka Rudolf-5-8105-62321
4.Látal JanChmelík David-107146 3131
5.Randáček MiroslavŠprongl Jaroslav1476  3041
6.Martinek PatrikFarář Petr999  3051
7.Látal JanKaděrka Rudolf8-2-9393261
8.Randáček MiroslavChmelík David37-94 3171
9.Martinek PatrikŠprongl Jaroslav-7-1078-82372
10.Procházka RadekFarář Petr67-8-893282
11.Randáček MiroslavKaděrka Rudolf7-106-1583292
12.Martinek PatrikChmelík David683  30102
13.Procházka RadekŠprongl Jaroslav-9-8710-623  
14.Látal JanFarář Petr6-12-85932  
15.Martinek PatrikKaděrka Rudolf-8-9-7  03  
16.Procházka RadekChmelík David         
17.Látal JanŠprongl Jaroslav         
18.Randáček MiroslavFarář Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Radek11Kaděrka Rudolf12
Látal Jan20Chmelík David03
Randáček Miroslav30Šprongl Jaroslav11
Martinek Patrik21Farář Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:37527:583TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palla Přemysl
Leder Jiří
 
 
Čihák Milan
Vacek Miroslav
 
 
-5-8-4  0301
2.Mohr Tomáš
Povolný Aleš
 
 
Pokorný Petr
Herštus Michal
 
 
575  3011
3.Slavata JosefNevmeržický Vadim-6-1-8  0312
4.Matuna VáclavHladík Ivo93-6-8103222
5.Handl ErichBielina Václav-91-108-142323
6.Pinkas JanMerhautová Alena8-649 3133
7.Matuna VáclavNevmeržický Vadim-6-4-1  0334
8.Handl ErichHladík Ivo-6-377-92335
9.Pinkas JanBielina Václav2-67-283245
10.Slavata JosefMerhautová Alena-8-6-6  0346
11.Handl ErichNevmeržický Vadim-97-12-8 1347
12.Pinkas JanHladík Ivo89-6-893257
13.Slavata JosefBielina Václav78-7-8-102358
14.Matuna VáclavMerhautová Alena495  3068
15.Pinkas JanNevmeržický Vadim-6-9-8  0369
16.Slavata JosefHladík Ivo-5-6-7  03610
17.Matuna VáclavBielina Václav         
18.Handl ErichMerhautová Alena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavata Josef04Nevmeržický Vadim40
Matuna Václav21Hladík Ivo22
Handl Erich03Bielina Václav21
Pinkas Jan31Merhautová Alena12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36626:623AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandejsek Pavel
Herout František
 
 
Liberský Karel
Tivodar Michal
 
 
4-12-99-92301
2.Jirásek Zdeněk
Král Miloslav
 
 
Polák Michal
Štus Radek
 
 
8311  3011
3.Havel JiříKočí Štěpán-7-1079113221
4.Bajtler MartinDlask Marek886  3031
5.Botek RadomírJankovec Jiří109-8-8-82332
6.Adášek JanSochor David-6367 3142
7.Bajtler MartinKočí Štěpán-7-6-5  0343
8.Botek RadomírDlask Marek-6-8-6  0344
9.Adášek JanJankovec Jiří445  3054
10.Havel JiříSochor David-107-7-3 1355
11.Botek RadomírKočí Štěpán8-797 3165
12.Adášek JanDlask Marek-11-88-4 1366
13.Havel JiříJankovec Jiří2-6-9883276
14.Bajtler MartinSochor David-10-8-10  0377
15.Adášek JanKočí Štěpán1041  3087
16.Havel JiříDlask Marek-8-107-7 1388
17.Bajtler MartinJankovec Jiří-8-13-8  0389
18.Botek RadomírSochor David-4-2-11  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havel Jiří22Kočí Štěpán13
Bajtler Martin13Dlask Marek31
Botek Radomír13Jankovec Jiří22
Adášek Jan31Sochor David31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Domnosil Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19552:472Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mošna Petr
Brunclík Marek
 
 
Hrobař Jaroslav
Kořínek Zdeněk
 
 
10-7-6893210
2.Moravec Stanislav
Červínek Petr
 
 
Cyrus Miroslav
Zikmunda Zdeněk
 
 
65-97 3120
3.Domnosil TomášPospíšil Alois-77-13-7 1321
4.Kadavý OndřejSchauer Patrik7413  3031
5.Kouba JanArsenjev Petr3-397 3141
6.Cihlář MatějBratka Arnošt3158  3051
7.Kadavý OndřejPospíšil Alois-5-10-8  0352
8.Kouba JanSchauer Patrik398  3062
9.Cihlář MatějArsenjev Petr488  3072
10.Domnosil TomášBratka Arnošt-58-8-9 1373
11.Kouba JanPospíšil Alois-10-89-5 1374
12.Cihlář MatějSchauer Patrik334  3084
13.Domnosil TomášArsenjev Petr67-6-11-132385
14.Kadavý OndřejBratka Arnošt1098  3095
15.Cihlář MatějPospíšil Alois6143  30105
16.Domnosil TomášSchauer Patrik799  30  
17.Kadavý OndřejArsenjev Petr-9    01  
18.Kouba JanBratka Arnošt         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Domnosil Tomáš03Pospíšil Alois31
Kadavý Ondřej21Schauer Patrik03
Kouba Jan21Arsenjev Petr12
Cihlář Matěj40Bratka Arnošt12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
Marko Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:740:26651:561KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Antonín
Burda Roman
 
 
Erlich Luboš
Barcal Petr
 
 
9-9-712-72301
2.Pokorný Jaroslav
Moravec Roman
 
 
Lipták Ondřej
Hejný Stanislav ml.
 
 
6-875 3111
3.Traxler JanChadt Jiří6-11106 3121
4.Marko JiříPluska Oleh3-10-10973231
5.Boštíková VěraSvoboda Igor-6-6108-82332
6.Smrkovský PetrBrettschneider Zdeněk10-793 3142
7.Marko JiříChadt Jiří-66-68-72343
8.Boštíková VěraPluska Oleh-68-8-8 1344
9.Smrkovský PetrSvoboda Igor-1094-9-82345
10.Traxler JanBrettschneider Zdeněk387  3055
11.Boštíková VěraChadt Jiří2-148-6-82356
12.Smrkovský PetrPluska Oleh-065-8-92357
13.Traxler JanSvoboda Igor799  3067
14.Marko JiříBrettschneider Zdeněk8128  3077
15.Smrkovský PetrChadt Jiří655  3087
16.Traxler JanPluska Oleh200  3097
17.Marko JiříSvoboda Igor         
18.Boštíková VěraBrettschneider Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Traxler Jan40Chadt Jiří22
Marko Jiří21Pluska Oleh22
Boštíková Věra03Svoboda Igor21
Smrkovský Petr22Brettschneider Zdeněk03
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Veselý Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34443:526TJ Sokol Žižkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Jan
Zajíček Ivan
 
 
Betuštiak Petr
Táborský Vladimír ml.
 
 
-9-9-8  0301
2.Růžička Dušan
Majer Pavel
 
 
Trmal Jan
Gregor Tomáš
 
 
-8-6-7  0302
3.Jaroš PetrAko David-9-7-4  0303
4.Pína JanMeline Jéróme-1015-99-52304
5.Veselý FilipStejskal Tomáš-734-893214
6.Železný MiroslavFišer Josef-899-2-62315
7.Pína JanAko David-5-6-5  0316
8.Veselý FilipMeline Jéróme118-99 3126
9.Železný MiroslavStejskal Tomáš-10-11-4  0327
10.Jaroš PetrFišer Josef-8883 3137
11.Veselý FilipAko David-88-5-6 1338
12.Železný MiroslavMeline Jéróme-1915-7-6 1339
13.Jaroš PetrStejskal Tomáš-910-5-7 13310
14.Pína JanFišer Josef7-8-2-9 13  
15.Železný MiroslavAko David-6-8-5  03  
16.Jaroš PetrMeline Jéróme         
17.Pína JanStejskal Tomáš         
18.Veselý FilipFišer Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jaroš Petr12Ako David30
Pína Jan02Meline Jéróme21
Veselý Filip21Stejskal Tomáš21
Železný Miroslav03Fišer Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37662:677TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Roman
Wagner Jaroslav st.
 
 
Stupavský Milan
Barcal Petr
 
 
96-129 3110
2.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Kala Petr
Růžička Jakub
 
 
-89-86-142311
3.Pešek MiroslavDoležal Karel322  3021
4.Dyršmíd MilanObraz Martin108-10-9103231
5.Kruchina JiříKarpíšek Ondřej-9-11-5  0332
6.Kobras LudvíkMyslivec Jiří-864-7-72333
7.Dyršmíd MilanDoležal Karel121110  3043
8.Kruchina JiříObraz Martin79-88 3153
9.Kobras LudvíkKarpíšek Ondřej-10-29-9 1354
10.Pešek MiroslavMyslivec Jiří-87-7-1 1355
11.Kruchina JiříDoležal Karel-3969 3165
12.Kobras LudvíkObraz Martin-10-7-8  0366
13.Pešek MiroslavKarpíšek Ondřej3-8-79-42367
14.Dyršmíd MilanMyslivec Jiří779  3077
15.Kobras LudvíkDoležal Karel-8-6-7  0378
16.Pešek MiroslavObraz Martin810-12-893288
17.Dyršmíd MilanKarpíšek Ondřej-7-1-9  0389
18.Kruchina JiříMyslivec Jiří5-76-6-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešek Miroslav22Doležal Karel13
Dyršmíd Milan31Obraz Martin13
Kruchina Jiří22Karpíšek Ondřej40
Kobras Ludvík04Myslivec Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34678:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Ptáček František ml.
 
 
Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
-188-983210
2.Ulrich Radek
Mazurkiewicz Ivo
 
 
Hrabár Jiří
Gruber Martin
 
 
8-3-96-112311
3.Pecka ZdeněkKačinetz Alan748  3021
4.Schützner VladimírČapek Karel2-6-2-10 1322
5.Pícha DavidPavlovský Tomáš846  3032
6.Matuška FrantišekBerný Lukáš-9-11-12  0333
7.Schützner VladimírKačinetz Alan586  3043
8.Pícha DavidČapek Karel37-95 3153
9.Matuška FrantišekPavlovský Tomáš-107-12-11 1354
10.Pecka ZdeněkBerný Lukáš-1071-893264
11.Pícha DavidKačinetz Alan7-77-8-92365
12.Matuška FrantišekČapek Karel-111299 3175
13.Pecka ZdeněkPavlovský Tomáš-99-6-8 1376
14.Schützner VladimírBerný Lukáš636  3086
15.Matuška FrantišekKačinetz Alan-3-11-8  0387
16.Pecka ZdeněkČapek Karel-789-12-52388
17.Schützner VladimírPavlovský Tomáš-8-8-8  0389
18.Pícha DavidBerný Lukáš98-82 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pecka Zdeněk22Kačinetz Alan22
Schützner Vladimír22Čapek Karel22
Pícha David31Pavlovský Tomáš31
Matuška František13Berný Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:26601:543TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Berger Miroslav
 
 
Janeček Jaroslav
Zitta Přemysl
 
 
9-99-1383210
2.Zatřepálek Pavel
Zatřepálek Michal
 
 
Šmíd Jan
Šmejkal Radek
 
 
9-78-10-92311
3.Vokál RomanNovotný Václav9-3-9983221
4.Vokál JanHájek Karel-969-1063231
5.Vaněk MartinSchützner Vladimír-8-78-7 1332
6.Dalešický JosefLukáč Michal7107  3042
7.Vokál JanNovotný Václav-3-4-7  0343
8.Vaněk MartinHájek Karel-6-95-5 1344
9.Dalešický JosefSchützner Vladimír-9-459-62345
10.Vokál RomanLukáč Michal93-16-473255
11.Vaněk MartinNovotný Václav26-126 3165
12.Dalešický JosefHájek Karel548  3075
13.Vokál RomanSchützner Vladimír663  3085
14.Vokál JanLukáč Michal96-7-9113295
15.Dalešický JosefNovotný Václav333  30105
16.Vokál RomanHájek Karel         
17.Vokál JanSchützner Vladimír         
18.Vaněk MartinLukáč Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokál Roman30Novotný Václav13
Vokál Jan21Hájek Karel12
Vaněk Martin12Schützner Vladimír21
Dalešický Josef31Lukáč Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
Zýková Renata
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:38500:627nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Rujder David
 
 
Koros Zdeněk
Chládek Luboš
 
 
-15-4-7 1301
2.Včelička Lubomír
Malina Václav
 
 
Koros Pavel
Jirouch Tomáš
 
 
46-7-853211
3.Pína JanZerkal Sergey9107  3021
4.Dušek JiříChaloupek Petr-935-583231
5.Zýková RenataBartoňová Tereza-3-6-6  0332
6.Komín OndřejWO    0333
7.Dušek JiříZerkal Sergey1056  3043
8.Zýková RenataChaloupek Petr-7-7-6  0344
9.Bartoňová TerezaWO    0345
10.Pína JanKomín Ondřej485  3055
11.Zýková RenataZerkal Sergey8-6-7-20 1356
12.Chaloupek PetrWO    0357
13.Pína JanBartoňová Tereza-119-7963267
14.Dušek JiříKomín Ondřej95-4-633277
15.Zerkal SergeyWO    0378
16.Pína JanChaloupek Petr-42108 3188
17.Dušek JiříBartoňová Tereza711-9-393298
18.Zýková RenataKomín Ondřej-5-9-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pína Jan40Zerkal Sergey12
Dušek Jiří40Chaloupek Petr12
Zýková Renata04Bartoňová Tereza12
   Komín Ondřej12
WO04WO40
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22556:477TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jindra Josef
Obešlo Marek
 
 
Havlíček Tomáš
Prágr Lukáš
 
 
8101  3010
2.Vilímek Miroslav
Serbus Tomáš
 
 
Škach Martin
Vychodil Luděk
 
 
878  3020
3.Kaňka TomášKočvara Tomáš-10-119-3 1321
4.Růžička DominikPejchal Vlastimil45-106 3131
5.Luňová ZuzanaHolub Martin-92-5763241
6.Fausek JiříBauer Radek785  3051
7.Růžička DominikKočvara Tomáš-6-68263261
8.Luňová ZuzanaPejchal Vlastimil-85-9993271
9.Fausek JiříHolub Martin9-9810 3181
10.Kaňka TomášBauer Radek6-8-75-102382
11.Luňová ZuzanaKočvara Tomáš-99-8-6 1383
12.Fausek JiříPejchal Vlastimil649  3093
13.Kaňka TomášHolub Martin-10-9-7  0394
14.Růžička DominikBauer Radek66-8-12832104
15.Fausek JiříKočvara Tomáš8-5-7-9 13  
16.Kaňka TomášPejchal Vlastimil3-9-7-7 13  
17.Růžička DominikHolub Martin-9-15-6  03  
18.Luňová ZuzanaBauer Radek-11-2-8  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaňka Tomáš03Kočvara Tomáš21
Růžička Dominik30Pejchal Vlastimil03
Luňová Zuzana21Holub Martin12
Fausek Jiří30Bauer Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14471:378TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesárek Lukáš
Bucifal Aleš
 
 
Hejda Václav
Cafourek Jan
 
 
-6-91011113210
2.Růžička Zdeněk
Boháč Milan
 
 
Volák Martin
Cafourek Tomáš
 
 
7-78-573220
3.Elčkner Miroslav ml.Holštein Jaroslav1035  3030
4.Hladík PetrVencálek Jiří-10-7-12  0331
5.Čermák JiříFaistaver Patrik658  3041
6.Fusová AničkaLhoták Petr789  3051
7.Hladík PetrHolštein Jaroslav-10996 3161
8.Čermák JiříVencálek Jiří5-71-933271
9.Fusová AničkaFaistaver Patrik-397-9-92372
10.Elčkner Miroslav ml.Lhoták Petr6107  3082
11.Čermák JiříHolštein Jaroslav544  3092
12.Fusová AničkaVencálek Jiří-9955 31102
13.Elčkner Miroslav ml.Faistaver Patrik968  30  
14.Hladík PetrLhoták Petr         
15.Fusová AničkaHolštein Jaroslav         
16.Elčkner Miroslav ml.Vencálek Jiří         
17.Hladík PetrFaistaver Patrik         
18.Čermák JiříLhoták Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Elčkner Miroslav ml.20Holštein Jaroslav03
Hladík Petr11Vencálek Jiří12
Čermák Jiří30Faistaver Patrik11
Fusová Anička21Lhoták Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4, Rakovského 3136/1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:21614:547TJ Orion Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeleda Miloš
Jaroš Antonín
 
 
Horský Jindřich
Macák Petr
 
 
410-94 3110
2.Havelka Marek
Mráz Roman
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
7914  3020
3.Huleš JiříVokurka Miloslav879  3030
4.Bláha JaroslavMartykiewiecz Dušan876  3040
5.Novák JanZahradník Václav11-8710 3150
6.Hrubec VladimírMoravec Lukáš14-9-15-12 1351
7.Bláha JaroslavVokurka Miloslav8-89-11-62352
8.Novák JanMartykiewiecz Dušan88-9-9-42353
9.Hrubec VladimírZahradník Václav657  3063
10.Huleš JiříMoravec Lukáš10711  3073
11.Novák JanVokurka Miloslav-6-7-11  0374
12.Hrubec VladimírMartykiewiecz Dušan-7959 3184
13.Huleš JiříZahradník Václav898  3094
14.Bláha JaroslavMoravec Lukáš-366-11-82395
15.Hrubec VladimírVokurka Miloslav-10-98-7 1396
16.Huleš JiříMartykiewiecz Dušan576  30106
17.Bláha JaroslavZahradník Václav         
18.Novák JanMoravec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Huleš Jiří40Vokurka Miloslav31
Bláha Jaroslav12Martykiewiecz Dušan13
Novák Jan12Zahradník Václav03
Hrubec Vladimír22Moravec Lukáš21
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:35679:669SK Slivenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Šprysl Josef
 
 
Kadeřábek Milan
Brabec Stanislav
 
 
-1059-793210
2.Čížek Pavel
Haník Josef
 
 
Cír Radek
Mach Jindřich
 
 
4-8-9-9 1311
3.Melíšek MartinBratka Arnošt-7-39-9 1312
4.Mészáros BenceJůzek Karel8815  3022
5.Benák DanielTřesohlavý Josef-67-8-9 1323
6.Šusta PetrHelcl Daniel10-3-5-6 1324
7.Mészáros BenceBratka Arnošt-67910 3134
8.Benák DanielJůzek Karel-8610-8-72335
9.Šusta PetrTřesohlavý Josef1165  3045
10.Melíšek MartinHelcl Daniel6-586 3155
11.Benák DanielBratka Arnošt-97-8-7 1356
12.Šusta PetrJůzek Karel552  3066
13.Melíšek MartinTřesohlavý Josef789  3076
14.Mészáros BenceHelcl Daniel6-6-7-8 1377
15.Šusta PetrBratka Arnošt-9-7108-102378
16.Melíšek MartinJůzek Karel97-118 3188
17.Mészáros BenceTřesohlavý Josef9-8-9-9 1389
18.Benák DanielHelcl Daniel11-10-9-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melíšek Martin31Bratka Arnošt31
Mészáros Bence22Jůzek Karel13
Benák Daniel04Třesohlavý Josef22
Šusta Petr22Helcl Daniel31



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:928:34560:589SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Knor Václav
 
 
Vlček Milan
Štěpán Pavel
 
 
1143  3010
2.Knor Luděk
Kočka Josef
 
 
Vavřinová Mariána
Přáda Jaroslav
 
 
-86710 3120
3.Budiš OndřejDlouhý Karel-7-10-10  0321
4.Turek TomášČapek Karel-2-79-8 1322
5.Pocz ŠtefanFabian Jiří9-87-7-92323
6.Havel JaroslavKoubek Arnošt-11-1031073233
7.Turek TomášDlouhý Karel-11-1099-62334
8.Pocz ŠtefanČapek Karel-8-7-9  0335
9.Havel JaroslavFabian Jiří99-98 3145
10.Budiš OndřejKoubek Arnošt-101-5553255
11.Pocz ŠtefanDlouhý Karel-9-8-5  0356
12.Havel JaroslavČapek Karel6-5-9-3 1357
13.Budiš OndřejFabian Jiří5-8146 3167
14.Turek TomášKoubek Arnošt1078  3077
15.Havel JaroslavDlouhý KarelWO    0378
16.Budiš OndřejČapek Karel-9-99-5 1379
17.Turek TomášFabian Jiří         
18.Pocz ŠtefanKoubek Arnošt         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Budiš Ondřej22Dlouhý Karel30
Turek Tomáš12Čapek Karel40
Pocz Štefan03Fabian Jiří12
Havel Jaroslav21Koubek Arnošt03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
Zúbrik Mário
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:12428:332TJ Sokol Suchdol-Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan
Spiegl Richard
 
 
Rataj Miloš
Čepelák Vladimír st.
 
 
48-5-643210
2.Moravec Petr st.
Hrbek Jiří
 
 
Pancíř Josef
Ungr Jan II.
 
 
-7876 3120
3.Studničný JaromírHejný Jakub5-899 3130
4.Hojovec OndřejNovák Luboš6-11103 3140
5.Růžička VáclavKušta Petr735  3050
6.Zúbrik MárioRunštuk Tomáš855  3060
7.Hojovec OndřejHejný Jakub1064  3070
8.Růžička VáclavNovák Luboš-8-5-7  0371
9.Zúbrik MárioKušta Petr574  3081
10.Studničný JaromírRunštuk Tomáš-9692 3191
11.Růžička VáclavHejný Jakub-8-6-10  0392
12.Zúbrik MárioNovák Luboš8159  30102
13.Studničný JaromírKušta Petr         
14.Hojovec OndřejRunštuk Tomáš         
15.Zúbrik MárioHejný Jakub         
16.Studničný JaromírNovák Luboš         
17.Hojovec OndřejKušta Petr         
18.Růžička VáclavRunštuk Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Studničný Jaromír20Hejný Jakub12
Hojovec Ondřej20Novák Luboš12
Růžička Václav12Kušta Petr02
Zúbrik Mário30Runštuk Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38656:669SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andrt Tomáš
Čech Pavel
 
 
Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
5-1188 3110
2.Kettner Martin
Rezek Jan
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
-8-13-2  0311
3.Hájek Luděk st.Vojta Martin-8-9-9  0312
4.Michálek DavidBrož Josef-917-7-4 1313
5.Hrdlic RomanMára Karel-799-8-82314
6.Nový PavelVojta Libor-119-4-8 1315
7.Michálek DavidVojta Martin-8-8-7  0316
8.Hrdlic RomanBrož Josef9-8-89-82317
9.Nový PavelMára Karel-8-996103227
10.Hájek Luděk st.Vojta Libor4-1097 3137
11.Hrdlic RomanVojta Martin-4-958-122338
12.Nový PavelBrož Josef5411  3048
13.Hájek Luděk st.Mára Karel5-978 3158
14.Michálek DavidVojta Libor7-985 3168
15.Nový PavelVojta Martin-9-7-7  0369
16.Hájek Luděk st.Brož Josef4-10-7983279
17.Michálek DavidMára Karel10-8-86-423710
18.Hrdlic RomanVojta Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Luděk st.31Vojta Martin40
Michálek David13Brož Josef22
Hrdlic Roman03Mára Karel22
Nový Pavel22Vojta Libor12
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14,Praha 6,Břevnov, Tram.č.22 nebo 25,zast. Malovanka,přesun pěšky asi 6 minutRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:34382:476SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heral František
Lendóci Jaroslav
 
 
Bittner Miloslav st.
Šulc Martin
 
 
-96-55-62301
2.Čermák Milan
Šulc Ladislav
 
 
Šulc Dalibor
Štros Jan
 
 
-8-7-8  0302
3.Ptáček JanEzr Petr-68-87-72303
4.Dunder JiříEzr František89-8-1093213
5.Červenka BorisPastorek Lukáš-67-6-5 1314
6.Popelka Antonín st.Lanžhotský Vojtěch-789-743224
7.Dunder JiříEzr Petr-6-8-6  0325
8.Červenka BorisEzr František-3-4-9  0326
9.Popelka Antonín st.Pastorek Lukáš-9-105-6 1327
10.Ptáček JanLanžhotský Vojtěch78-8-4-72328
11.Červenka BorisEzr Petr-5-7-6  0329
12.Popelka Antonín st.Ezr František-7-8-2  03210
13.Ptáček JanPastorek Lukáš         
14.Dunder JiříLanžhotský Vojtěch         
15.Popelka Antonín st.Ezr Petr         
16.Ptáček JanEzr František         
17.Dunder JiříPastorek Lukáš         
18.Červenka BorisLanžhotský Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ptáček Jan02Ezr Petr30
Dunder Jiří11Ezr František21
Červenka Boris03Pastorek Lukáš20
Popelka Antonín st.12Lanžhotský Vojtěch11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:814:28349:425TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Kyncl Jiří
 
 
Erlich Luboš
Barcal Petr
 
 
-794-993210
2.Wagner Jaroslav ml.
Vydra Milan
 
 
Truc Petr
Plhák Petr
 
 
9611  3020
3.Prokeš Jan