Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Šakvice, Hlavní 53Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28656:618TJ Sokol Šakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smutek Pavel
Šafařík Václav ml.
 
 
Gregor Miroslav
Hruška Vlastimil
 
 
-8587 3110
2.Charoušek Richard
Smutek Květoslav
 
 
Jelínek Jaromír
Hejmala Karel
 
 
-1011-79-52311
3.Smutek PavelHruška Vlastimil878  3021
4.Smutek KvětoslavGregor Miroslav-2-85-5 1322
5.Charoušek RichardJelínek Jaromír57-610 3132
6.Šafařík Václav ml.Hejmala Karel-78-75-62333
7.Smutek KvětoslavHruška Vlastimil-2-8-9  0334
8.Charoušek RichardGregor Miroslav-3102-953244
9.Šafařík Václav ml.Jelínek Jaromír-868-783254
10.Smutek PavelHejmala Karel789  3064
11.Charoušek RichardHruška Vlastimil75-127 3174
12.Šafařík Václav ml.Gregor Miroslav785  3084
13.Smutek PavelJelínek Jaromír785  3094
14.Novotný MiroslavHejmala Karel-7-5-8  0395
15.Šafařík Václav ml.Hruška Vlastimil10912  30105
16.Smutek PavelGregor Miroslav78-87 31115
17.Novotný MiroslavJelínek Jaromír-6-8-9  03116
18.Charoušek RichardHejmala Karel8-10-691032126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smutek Pavel40Hruška Vlastimil13
Smutek Květoslav02Gregor Miroslav13
Charoušek Richard40Jelínek Jaromír13
Šafařík Václav ml.31Hejmala Karel22
Novotný Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:52460:699TJ Sokol Perná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašíčková Martina
Pokludová Eliška
 
 
Kolínek Zdeněk
Kvěch Jan
 
 
-6-3-4  0301
2.Bruckner Tomáš
Fabikovič Daniel
 
 
Smejkal Oldřich
Hoffmann Dušan
 
 
7-613-3-52302
3.Vašíčková MartinaKvěch Jan-8-10-4  0303
4.Fabikovič DanielKolínek Zdeněk-76-7-6 1304
5.Pokludová EliškaSmejkal Oldřich-3-4-2  0305
6.Bruckner TomášHoffmann Dušan-776-693215
7.Fabikovič DanielKvěch Jan6-16-14-7 1316
8.Pokludová EliškaKolínek Zdeněk-0-2-2  0317
9.Bruckner TomášSmejkal Oldřich-9-412-6 1318
10.Vašíčková MartinaHoffmann Dušan-5-57-7 1319
11.Pokludová EliškaKvěch Jan-3-2-5  03110
12.Bruckner TomášKolínek Zdeněk-5-9-9  03111
13.Vašíčková MartinaSmejkal Oldřich-9-4-9  03112
14.Fabikovič DanielHoffmann Dušan-10-895932212
15.Bruckner TomášKvěch Jan-369-5-523213
16.Vašíčková MartinaKolínek Zdeněk-7-2-4  03214
17.Fabikovič DanielSmejkal Oldřich-11-7-7  03215
18.Pokludová EliškaHoffmann Dušan-2-3-2  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vašíčková Martina04Kvěch Jan40
Fabikovič Daniel13Kolínek Zdeněk40
Pokludová Eliška04Smejkal Oldřich40
Bruckner Tomáš13Hoffmann Dušan22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:17603:459TJ Agrotec Hustopeče D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ebach Petr
Preiss Marian
 
 
Frömmel Zdeněk
Lazárik Milan
 
 
9-545 3110
2.Pleskač Pavel
Urbánek Michal
 
 
Klimusová Simona
Šabata Lukáš
 
 
47-610 3120
3.Preiss MarianLazárik Milan675  3030
4.Ebach PetrFrömmel Zdeněk869  3040
5.Pleskač PavelKlimusová Simona836  3050
6.Urbánek MichalŠabata Lukáš11-6-77-142351
7.Ebach PetrLazárik Milan634  3061
8.Pleskač PavelFrömmel Zdeněk-0-6510-52362
9.Urbánek MichalKlimusová Simona547  3072
10.Preiss MarianŠabata Lukáš857  3082
11.Pleskač PavelLazárik Milan499  3092
12.Urbánek MichalFrömmel Zdeněk-8-6-4  0393
13.Preiss MarianKlimusová Simona455  30103
14.Ebach PetrŠabata Lukáš553  30113
15.Urbánek MichalLazárik Milan6-10-10-4 13114
16.Preiss MarianFrömmel Zdeněk-8-7-9  03115
17.Ebach PetrKlimusová Simona554  30125
18.Pleskač PavelŠabata Lukáš485  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Preiss Marian31Lazárik Milan13
Ebach Petr40Frömmel Zdeněk31
Pleskač Pavel31Klimusová Simona04
Urbánek Michal13Šabata Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:36600:601TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
Svoboda Aleš
Pilát Jaroslav
 
 
5-6-5-4 1301
2.Sláma Adam
Suský Josef
 
 
Hrabec Lukáš
Blažek David
 
 
575  3011
3.Suský JosefPilát Jaroslav-6-97-6 1312
4.Sláma AdamHrabec Lukáš1210-415 3122
5.Stávek FilipBlažek David827  3032
6.Blaško KvětoslavSvoboda Aleš-5-9-7  0333
7.Sláma AdamPilát Jaroslav-10-128743243
8.Stávek FilipHrabec Lukáš-577-8-22344
9.Blaško KvětoslavBlažek David352  3054
10.Suský JosefSvoboda Aleš-6-678-102355
11.Stávek JosefPilát Jaroslav-10-49-3 1356
12.Blaško KvětoslavHrabec Lukáš-5-9-8  0357
13.Suský JosefBlažek David323  3067
14.Sláma AdamSvoboda Aleš-6-8-6  0368
15.Blaško KvětoslavPilát Jaroslav-8-9-8  0369
16.Suský JosefHrabec Lukáš87-16-7-923610
17.Sláma AdamBlažek David478  30710
18.Stávek JosefSvoboda Aleš-8-8-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suský Josef13Pilát Jaroslav31
Sláma Adam31Hrabec Lukáš31
Stávek Filip11Blažek David04
Blaško Květoslav13Svoboda Aleš40
Stávek Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38606:641TJ Sokol Křepice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krátký Milan
Zítka Karel
 
 
Novotný Pavel
Strouhal Jiří
 
 
-8-106-4 1301
2.Halm Josef
Ševela František
 
 
Papež Jan
Rubeš Jakub
 
 
311-78 3111
3.Krátký MilanNovotný Pavel-9-6-6  0312
4.Zítka KarelStrouhal Jiří-7-5-10  0313
5.Ševela FrantišekPapež Jan8-8-9-9 1314
6.Halm JosefRubeš Jakub11-99-9-112315
7.Zítka KarelNovotný Pavel-6-5-4  0316
8.Ševela FrantišekStrouhal Jiří10-10-7-9 1317
9.Halm JosefPapež Jan2610  3027
10.Krátký MilanRubeš Jakub665  3037
11.Ševela FrantišekNovotný Pavel-48-4-7 1338
12.Halm JosefStrouhal Jiří877  3048
13.Krátký MilanPapež Jan784  3058
14.Zítka KarelRubeš Jakub-9-489-62359
15.Halm JosefNovotný Pavel5-8-7-6 13510
16.Krátký MilanStrouhal Jiří69-5-7832610
17.Zítka KarelPapež Jan-4-9-8  03611
18.Ševela FrantišekRubeš Jakub68-6-8932711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krátký Milan31Novotný Pavel40
Zítka Karel04Strouhal Jiří22
Ševela František13Papež Jan22
Halm Josef22Rubeš Jakub22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy