Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:00, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamprecht Matyáš
Bašta Přemysl
 
 
Smíšek Jan
Mastný Martin
 
 
     3010
2.Vodička Šimon
Reisnerová Martina
 
 
Váňa Petr
Haba Martin
 
 
     1311
3.Reisnerová MartinaHaba Martin     1312
4.Vodička ŠimonVáňa Petr     3222
5.Vaňhal JanSmíšek Jan     1323
6.Lamprecht MatyášMastný Martin     3233
7.Vodička ŠimonHaba Martin     3043
8.Vaňhal JanVáňa Petr     1344
9.Lamprecht MatyášSmíšek Jan     3154
10.Reisnerová MartinaMastný Martin     1355
11.Bašta PřemyslHaba Martin     1356
12.Lamprecht MatyášVáňa Petr     3166
13.Reisnerová MartinaSmíšek Jan     2367
14.Vodička ŠimonMastný Martin     3077
15.Lamprecht MatyášHaba Martin     3187
16.Reisnerová MartinaVáňa Petr     0388
17.Vodička ŠimonSmíšek Jan     3198
18.Bašta PřemyslMastný Martin     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Reisnerová Martina04Haba Martin22
Vodička Šimon40Váňa Petr22
Vaňhal Jan02Smíšek Jan22
Lamprecht Matyáš40Mastný Martin22
Bašta Přemysl02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00. HAMR-SPORT a.s., Záběhlická, Praha 10, metro C-Pankrác, bus 188, zast. Pod Vinicí nebo V Korytech, metro A-Skalka, bus 101, zast. V Korytech nebo Pod Vinicí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29 SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kováč Rudolf
Tschunko Josef
 
 
Sýkora Jíří
Havlíček Ladislav
 
 
     1301
2.Rosa Vladimír
Zahradnický Radek
 
 
Trmota Zdeněk
Buriánek Václav
 
 
     3111
3.Šinákl JanHavlíček Ladislav     3221
4.Kroiher MartinSýkora Jíří     3031
5.Rosa VladimírTrmota Zdeněk     1332
6.Zahradnický RadekBuriánek Václav     3142
7.Kroiher MartinHavlíček Ladislav     3152
8.Rosa VladimírSýkora Jíří     1353
9.Zahradnický RadekTrmota Zdeněk     0354
10.Šinákl JanBuriánek Václav     3164
11.Rosa VladimírHavlíček Ladislav     1365
12.Tschunko JosefSýkora Jíří     3175
13.Šinákl JanTrmota Zdeněk     3285
14.Kroiher MartinBuriánek Václav     2386
15.Tschunko JosefHavlíček Ladislav     3096
16.Šinákl JanSýkora Jíří     32106
17.Kroiher MartinTrmota Zdeněk     23  
18.Rosa VladimírBuriánek Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šinákl Jan40Havlíček Ladislav13
Kroiher Martin21Sýkora Jíří13
Rosa Vladimír03Trmota Zdeněk21
Zahradnický Radek11Buriánek Václav12
Tschunko Josef20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný termín středa 19:00, Hala SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2013 19:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29 VŠSK MFF Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vošický Otto
Winter Daniel
 
 
Němec Václav
Kadlec Miroslav
 
 
     2301
2.Patho Róbert
Bartha Attila
 
 
Ondráček Petr
Arsenjev Petr
 
 
     3111
3.Patho RóbertNěmec Václav     0312
4.Vošický OttoKadlec Miroslav     3122
5.Winter DanielArsenjev Petr     0323
6.Bartha AttilaOndráček Petr     3033
7.Vošický OttoNěmec Václav     0334
8.Winter DanielKadlec Miroslav     1335
9.Bartha AttilaArsenjev Petr     3245
10.Patho RóbertOndráček Petr     3055
11.Winter DanielNěmec Václav     0356
12.Bartha AttilaKadlec Miroslav     2357
13.Patho RóbertArsenjev Petr     3167
14.Vošický OttoOndráček Petr     3077
15.Bartha AttilaNěmec Václav     0378
16.Patho RóbertKadlec Miroslav     3088
17.Patho GabrielArsenjev Petr     3098
18.Winter DanielOndráček Petr     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Patho Róbert31Němec Václav40
Vošický Otto21Kadlec Miroslav22
Winter Daniel13Arsenjev Petr13
Bartha Attila22Ondráček Petr04
Patho Gabriel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14, Praha 6. Tram č.22,25 - zast. Marjánka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:8 TJ Sokol Břevnov Hradčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zücker Robert
Brož Josef
 
 
Kubánek Vojtěch
Rajmon Ondřej
 
 
     3010
2.Brož Zdeněk
Popelka Antonín st.
 
 
Setnička Lukáš
Bačáková Jitka
 
 
     3020
3.Brož JosefKubánek Vojtěch     3030
4.Zücker RobertSetnička Lukáš     2331
5.Brož ZdeněkRajmon Ondřej     3041
6.Popelka Antonín st.Bačáková Jitka     3051
7.Zücker RobertKubánek Vojtěch     3061
8.Brož ZdeněkSetnička Lukáš     3171
9.Popelka Antonín st.Rajmon Ondřej     3081
10.Brož JosefBačáková Jitka     3191
11.Brož ZdeněkKubánek Vojtěch     1392
12.Popelka Antonín st.Setnička Lukáš     30102
13.Brož JosefRajmon Ondřej     30  
14.Zücker RobertBačáková Jitka         
15.Popelka Antonín st.Kubánek Vojtěch         
16.Brož JosefSetnička Lukáš         
17.Zücker RobertRajmon Ondřej         
18.Brož ZdeněkBačáková Jitka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brož Josef20Kubánek Vojtěch12
Zücker Robert11Setnička Lukáš12
Brož Zdeněk21Rajmon Ondřej02
Popelka Antonín st.30Bačáková Jitka02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:30. Tělocvična SK START Praha, Střelecký ostrobv Praha 1. Vstup na ostrov uprostřed mostu Legií, tram č. 6, 9, 17, 22 zastávky Újezd nebo Národní divadlo.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:12478:343SK RTTI Poplatky.com B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Botek Radomír
Mička Štěpán
 
 
Staněk Václav
Belukha Oleksandr
 
 
232  3010
2.Vystrčil Tomáš
Jeřábek Pavel
 
 
Mikšátko Miroslav
Hronský Vladimír
 
 
8105  3020
3.Mička ŠtěpánMikšátko Miroslav37-108 3130
4.Vystrčil TomášBelukha Oleksandr594  3040
5.Jeřábek PavelStaněk Václav95-6-4-72341
6.Botek RadomírHronský Vladimír385  3051
7.Vystrčil TomášMikšátko Miroslav797  3061
8.Jeřábek PavelBelukha Oleksandr94-9-8-72362
9.Botek RadomírStaněk Václav237  3072
10.Mička ŠtěpánHronský Vladimír3-76-993282
11.Jeřábek PavelMikšátko Miroslav-8-910-6 1383
12.Botek RadomírBelukha Oleksandr347  3093
13.Mička ŠtěpánStaněk Václav7710  30103
14.Vystrčil TomášHronský Vladimír         
15.Botek RadomírMikšátko Miroslav         
16.Mička ŠtěpánBelukha Oleksandr         
17.Vystrčil TomášStaněk Václav         
18.Jeřábek PavelHronský Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mička Štěpán30Mikšátko Miroslav12
Vystrčil Tomáš20Belukha Oleksandr12
Jeřábek Pavel03Staněk Václav12
Botek Radomír30Hronský Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2013 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:17537:413TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosmák Tomáš
Zatroch Ondrej
 
 
Přída Kryštof
Vyčítal Jan
 
 
-8-1579-102301
2.Hobík Zdeněk
Štěrba Ondřej
 
 
Kaucký Jakub
Bartoš Martin
 
 
533  3011
3.Hobík ZdeněkPřída Kryštof11-84-7-112312
4.Kosmák TomášKaucký Jakub7-849 3122
5.Hlaváč TomášBartoš Martin298  3032
6.Štěrba OndřejVyčítal Jan-11-6-8  0333
7.Kosmák TomášPřída Kryštof79-4-5-62334
8.Hlaváč TomášKaucký Jakub-5-8-6  0335
9.Štěrba OndřejBartoš Martin472  3045
10.Hobík ZdeněkVyčítal Jan883  3055
11.Hlaváč TomášPřída Kryštof973  3065
12.Štěrba OndřejKaucký Jakub497  3075
13.Hobík ZdeněkBartoš Martin460  3085
14.Kosmák TomášVyčítal Jan5-1349 3195
15.Štěrba OndřejPřída Kryštof447  30105
16.Hobík ZdeněkKaucký Jakub         
17.Kosmák TomášBartoš Martin         
18.Hlaváč TomášVyčítal Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hobík Zdeněk21Přída Kryštof22
Kosmák Tomáš21Kaucký Jakub12
Hlaváč Tomáš21Bartoš Martin03
Štěrba Ondřej31Vyčítal Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2013 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:12451:343TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezek Jan st.
Rezek Jan ml.
 
 
Jantač Petr
Pocar Jan
 
 
-9-10-7  0301
2.Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
Buřil Petr
Di Munno Daniel
 
 
598  3011
3.Rezek Jan ml.Jantač Petr-5-12-12  0312
4.Procházka Ivan st.Pocar Jan6-887 3122
5.Procházka Ivan ml.Buřil Petr588  3032
6.Rezek Jan st.Di Munno Daniel563  3042
7.Procházka Ivan st.Jantač Petr-7-95-8 1343
8.Procházka Ivan ml.Pocar Jan665  3053
9.Rezek Jan st.Buřil Petr736  3063
10.Rezek Jan ml.Di Munno Daniel375  3073
11.Procházka Ivan ml.Jantač Petr-11989 3183
12.Rezek Jan st.Pocar Jan1166  3093
13.Rezek Jan ml.Buřil Petr-10867 31103
14.Procházka Ivan st.Di Munno Daniel279  30  
15.Rezek Jan st.Jantač Petr         
16.Rezek Jan ml.Pocar Jan         
17.Procházka Ivan st.Buřil Petr         
18.Procházka Ivan ml.Di Munno Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rezek Jan ml.21Jantač Petr21
Procházka Ivan st.11Pocar Jan03
Procházka Ivan ml.30Buřil Petr03
Rezek Jan st.30Di Munno Daniel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS