Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kaplan Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová BRozhodčí:Čopián Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
Rozhodčí:Janák Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36610:636TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
Vrba Jan
Štrofová Tereza
 
 
-89-94113210
2.Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
Merta Jakub
Dalecký Petr
 
 
-710-66-82311
3.Janák MartinVrba Jan101010  3021
4.Čopián ŠtefanMerta Jakub45-59 3131
5.Kantorek JiříDalecký Petr-96-9-8 1332
6.Procházka JiříStránský Matěj6-874 3142
7.Čopián ŠtefanVrba Jan-8-10-3  0343
8.Kantorek JiříMerta Jakub-9-6-9  0344
9.Procházka JiříDalecký Petr-598-6-72345
10.Janák MartinStránský Matěj858  3055
11.Kantorek JiříVrba Jan7-7-3-1 1356
12.Procházka JiříMerta Jakub-8-8-9  0357
13.Janák MartinDalecký Petr88-9-983267
14.Čopián ŠtefanStránský Matěj854  3077
15.Procházka JiříVrba Jan-4-109-6 1378
16.Janák MartinMerta Jakub-5-7-6  0379
17.Čopián ŠtefanDalecký Petr1177  3089
18.Kantorek JiříStránský Matěj-47-8-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janák Martin31Vrba Jan31
Čopián Štefan31Merta Jakub31
Kantorek Jiří04Dalecký Petr22
Procházka Jiří13Stránský Matěj13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC SkutečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Česká Třebová A - TTC SkutečRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:02Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:33 TTC Skuteč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Václav
Pavel Jan
 
 
Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
     3210
2.Soukup Jan
Plíva Roman
 
 
Netolický Lukáš
Beránek Michal
 
 
     3120
3.Pavel JanKaplan Zdeněk     0321
4.Soukup JanŠtantejský Ondřej     2322
5.Plíva RomanNetolický Lukáš     1323
6.Patka VáclavBeránek Michal     3033
7.Soukup JanKaplan Zdeněk     1334
8.Plíva RomanŠtantejský Ondřej     0335
9.Patka VáclavNetolický Lukáš     2336
10.Pavel JanBeránek Michal     3046
11.Plíva RomanKaplan Zdeněk     0347
12.Patka VáclavŠtantejský Ondřej     3057
13.Pavel JanNetolický Lukáš     1358
14.Soukup JanBeránek Michal     3068
15.Patka VáclavKaplan Zdeněk     0369
16.Pavel JanŠtantejský Ondřej     13610
17.Soukup JanNetolický Lukáš         
18.Plíva RomanBeránek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavel Jan13Kaplan Zdeněk40
Soukup Jan12Štantejský Ondřej31
Plíva Roman03Netolický Lukáš30
Patka Václav22Beránek Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22565:537TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Pavel
Charvát Ondřej
 
 
Stehlík Milan
Rulík Jiří
 
 
-8-57-7 1301
2.Rubeš Michal
Hanousek Ondřej
 
 
Steklý Tibor
Bureš Jaroslav
 
 
-8-879-62302
3.Rubeš MichalBureš Jaroslav78-85 3112
4.Hanousek OndřejStehlík Milan79-99 3122
5.Charvát OndřejRulík Jiří8-9-76-102323
6.Šindelář PavelSteklý Tibor89-69 3133
7.Hanousek OndřejBureš Jaroslav78-5-6-72334
8.Charvát OndřejStehlík Milan8-79-6103244
9.Šindelář PavelRulík Jiří98-78 3154
10.Rubeš MichalSteklý Tibor876  3064
11.Charvát OndřejBureš Jaroslav899  3074
12.Šindelář PavelStehlík Milan8-699 3184
13.Rubeš MichalRulík Jiří-5-7-9  0385
14.Hanousek OndřejSteklý Tibor6510  3095
15.Šindelář PavelBureš Jaroslav997  30105
16.Rubeš MichalStehlík Milan         
17.Hanousek OndřejRulík Jiří-7-8-10  03  
18.Charvát OndřejSteklý Tibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rubeš Michal21Bureš Jaroslav13
Hanousek Ondřej21Stehlík Milan03
Charvát Ondřej21Rulík Jiří21
Šindelář Pavel40Steklý Tibor03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:27676:576TJ Tesla Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudýn Vladimír
Kadleček Radomír
 
 
Netolický Jan
Dočekal Tomáš
 
 
664  3010
2.Pytlík Jiří
Kudýn Petr
 
 
Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
-98-8-13 1311
3.Kudýn VladimírMalinský Tomáš-8-559-92312
4.Kudýn PetrNetolický Tomáš-71052 3122
5.Kadleček RadomírDočekal Tomáš7-9-4-8 1323
6.Pytlík JiříNetolický Jan-13587 3133
7.Kudýn PetrMalinský Tomáš-58-99-112334
8.Kadleček RadomírNetolický Tomáš7-858 3144
9.Pytlík JiříDočekal Tomáš4-898 3154
10.Kudýn VladimírNetolický Jan6911  3064
11.Kadleček RadomírMalinský Tomáš6-10-9-9 1365
12.Pytlík JiříNetolický Tomáš-8-886-112366
13.Kudýn VladimírDočekal Tomáš-56-78-92367
14.Kudýn PetrNetolický Jan545  3077
15.Pytlík JiříMalinský Tomáš-53-7743287
16.Kudýn VladimírNetolický Tomáš676  3097
17.Kudýn PetrDočekal Tomáš856  30107
18.Kadleček RadomírNetolický Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kudýn Vladimír22Malinský Tomáš31
Kudýn Petr31Netolický Tomáš13
Kadleček Radomír12Dočekal Tomáš22
Pytlík Jiří31Netolický Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický dům LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Mynář Vojtěch
 
 
Kaplan Vojtěch
Doležal Jan
 
 
     3010
2.Štieber Břetislav
Bako Radim
 
 
Motl Daniel
Hájek Ladislav
 
 
     3120
3.Bako RadimKaplan Vojtěch     3230
4.Mynář VojtěchDoležal Jan     3140
5.Jányš OndřejMotl Daniel     3150
6.Štieber BřetislavHájek Ladislav     3060
7.Mynář VojtěchKaplan Vojtěch     3270
8.Jányš OndřejDoležal Jan     3280
9.Štieber BřetislavMotl Daniel     3090
10.Bako RadimHájek Ladislav     30100
11.Jányš OndřejKaplan Vojtěch         
12.Štieber BřetislavDoležal Jan         
13.Bako RadimMotl Daniel         
14.Mynář VojtěchHájek Ladislav         
15.Štieber BřetislavKaplan Vojtěch         
16.Bako RadimDoležal Jan         
17.Mynář VojtěchMotl Daniel         
18.Jányš OndřejHájek Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bako Radim20Kaplan Vojtěch02
Mynář Vojtěch20Doležal Jan02
Jányš Ondřej20Motl Daniel02
Štieber Břetislav20Hájek Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováVrchní
rozhodčí:
Maděra Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:36446:529TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Riemer Tomáš
Vykydal Lubomír
 
 
Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
-9-82-2 1301
2.Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
Zajíček Miroslav
Hladík Miroslav
 
 
-9-10-6  0302
3.Maděra JaroslavZajíček Miroslav-6-9-7  0303
4.Riemer TomášHladík Miroslav-81097 3113
5.Vykydal LubomírVraštil Lukáš-79-79-62314
6.Zítka PatrikFrolík Tomáš-9-8-11  0315
7.Riemer TomášZajíček Miroslav-12-6-7  0316
8.Vykydal LubomírHladík Miroslav6-9118 3126
9.Zítka PatrikVraštil Lukáš-5-6-4  0327
10.Maděra JaroslavFrolík Tomáš-6-5-4  0328
11.Vykydal LubomírZajíček Miroslav-96-6783238
12.Zítka PatrikHladík Miroslav-5-55733248
13.Maděra JaroslavVraštil Lukáš-9-5-8  0349
14.Riemer TomášFrolík Tomáš-59-68-1223410
15.Zítka PatrikZajíček Miroslav         
16.Maděra JaroslavHladík Miroslav         
17.Riemer TomášVraštil Lukáš         
18.Vykydal LubomírFrolík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Maděra Jaroslav03Zajíček Miroslav21
Riemer Tomáš12Hladík Miroslav03
Vykydal Lubomír21Vraštil Lukáš30
Zítka Patrik12Frolík Tomáš30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy